2021
Název soutěže Pohlaví Datum Místo
Mistrovství Evropy mužů, dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji Muži 03-12.12.2021 Švédsko
Mistrovství Evropy žen, dorostenek a juniorek v klasickém silovém trojboji Ženy 03-12.12.2021 Švédsko
6. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu Společné 28.11. 2021 Rakovník
5. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu Společné 27.11. 2021 Rakovník
2. Mistrovství Moravy družstev v klasickém silovém trojboji Společné 20.11. 2021 Krnov
2. Mistrovství Čech družstev v klasickém silovém trojboji Společné 20.11. 2021 Sedlčany
Mistrovství světa mužů v silovém trojboji Muži 08-14.11.2021 Norsko
Mistrovství světa žen v silovém trojboji Ženy 08-14.11.2021 Norsko
7. Otevřené mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji Společné 06.11. 2021 Lukov
8. Mistrovství České republiky žen v klasickém silovém trojboji Společné 31.10. 2021 Plzeň
8. Mistrovství České republiky mužů v klasickém silovém trojboji Společné 30.10. 2021 Plzeň
Mistrovství světa mužů v benčpresu a v klasickém benčpresu - všechny kategorie Muži 21-31.10.2021 Kazachstán
Mistrovství světa žen v benčpresu a v klasickém benčpresu - všechny kategorie Ženy 21-31.10.2021 Kazachstán
9. Mistrovství ČR juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 17.10. 2021 Nymburk
9. Mistrovství ČR dorostenců v klasickém silovém trojboji Společné 16.10. 2021 Nymburk
Mistrovství světa mužů masters v silovém trojboji a v klasickém silovém trojboji Muži 08-17.10.2021 JAR
Mistrovství světa žen masters v silovém trojboji a v klasickém silovém trojboji Ženy 08-17.10.2021 JAR
Mistrovství světa mužů v klasickém silovém trojboji - všechny kategorie Muži 23.09.-03.10.2021 Bělorusko
Mistrovství světa žen v klasickém silovém trojboji - všechny kategorie Ženy 23.09.-03.10.2021 Bělorusko
8. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 18.09. 2021 Sokolov
8. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 18.09. 2021 Svitavy
8. Mistrovství jižní a severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 18.09. 2021 Vítkovice
5. Mistrovství Čech dorostenců a juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 11.09. 2021 Staňkov
5. Mistrovství Moravy dorostenců a juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 11.09. 2021 Blansko
Mistrovství Evropy žen v benčpresu a klasickém benčpresu - všechny kategorie Ženy 07-12.09.2021 Rusko
Evropský pohár univerzit mužů v klasickém silovém trojboji Muži 26-28.08.2021 Francie
Evropský pohár univerzit žen v klasickém silovém trojboji Ženy 26-28.08.2021 Francie
Mistrovství světa dorostu a juniorů v silovém trojboji Muži 22-28.08.2021 Rumunsko
Mistrovství světa dorostenek a juniorek v silovém trojboji Ženy 22-28.08.2021 Rumunsko
7. Mistrovství České republiky družstev v silovém trojboji Společné 21.08. 2021 Lukov
Mistrovství Evropy mužů, dorostu a juniorů v silovém trojboji Muži 03-08.08.2021 Plzeň
Mistrovství Evropy žen, dorostenek a juniorek v silovém trojboji Ženy 03-08.08.2021 Plzeň
1. Mistrovství České republiky družstev v klasickém silovém trojboji Společné 31.07. 2021 Plzeň
Mistrovství Evropy mužů masters v silovém trojboji a klasickém silovém trojboji Muži 07-17.07.2021 Plzeň
Mistrovství Evropy žen masters v silovém trojboji a klasickém silovém trojboji Ženy 07-17.07.2021 Plzeň
Světový pohár univerzit mužů v klasickém silovém trojboji Muži 05-10.07.2021 Litva
Světový pohár univerzit žen v klasickém silovém trojboji Ženy 05-10.07.2021 Litva
29. Otevřené mistrovství ČR mužů a žen v silovém trojboji Společné 04.07. 2021 Plzeň
29. Otevřené mistrovství ČR dorostenců, juniorů a masters v silovém trojboji Společné 03.07. 2021 Plzeň
29. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benčpresu Společné 20.06. 2021 Jihlava
17. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu Společné 19.06. 2021 Jihlava
7. Mistrovství Čech a Moravy družstev v silovém trojboji Společné 12.06. 2021 Dírná u Tábora
1. X-GUN v mrtvém tahu a klasickém mrtvém tahu - neregistrovaní Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
1. X-GUN v mrtvém tahu a v klasickém mrtvém tahu Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
1. X-GUN v benčpresu a klasickém benčpresu - neregistrovaní Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
1. X-GUN v benčpresu a klasickém benčpresu Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
1. X-GUN ve dřepu a klasickém dřepu - neregistrovaní Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
1. X-GUN ve dřepu a klasickém dřepu Společné Soutěž zrušena Víska u Višňové
2020
Název soutěže Pohlaví Datum Místo
1. Mistrovství České republiky družstev v klasickém silovém trojboji Společné Soutěž zrušena Praha
6. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu Společné Soutěž zrušena Rakovník
8. Mistrovství České republiky žen v klasickém silovém trojboji Společné Soutěž zrušena Rakovník
8. Mistrovství České republiky mužů v klasickém silovém trojboji Společné Soutěž zrušena Rakovník
8. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 11.10. 2020 Víska u Višňové
8. Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 10.10. 2020 Víska u Višňové
6. Otevřené mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji Společné 03.10. 2020 Bohumín
7. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 26.09. 2020 Sedlčany
7. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 20.09. 2020 Svitavy
7. Mistrovství jižní a severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 19.09. 2020 Ostrava
4. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 12.09. 2020 Blansko
4. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 05.09. 2020 Staňkov
28. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benčpresu Společné 30.08. 2020 Jihlava
16. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu Společné 29.08. 2020 Jihlava
4. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu Společné 01.08. 2020 Dírná u Tábora
7. Mistrovství České republiky družstev v silovém trojboji Společné Soutěž zrušena Lukov
7. Mistrovství Čech a Moravy družstev v silovém trojboji Společné Soutěž zrušena Bohumín
28. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji Společné 29.02. 2020 Ostrava
1. Mistrovství západních Čech družstev v klasickém silovém trojboji Společné 15.02. 2020 Sedlčany
1. Mistrovství jižní a severní Moravy družstev v klasickém silovém trojboji Společné 15.02. 2020 Zastávka
1. Mistrovství východních Čech družstev v klasickém silovém trojboji Společné 15.02. 2020 Nymburk
25. Mistrovství Čech a Moravy mužů a žen v silovém trojboji Společné 26.01. 2020 Krnov
28. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v silovém trojboji Společné 25.01. 2020 Krnov
2019
Název soutěže Pohlaví Datum Místo
11. Pohár starosty města Zbýšov juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 14.12. 2019 Zastávka
11. Pohár starosty města Zbýšov dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 14.12. 2019 Zastávka
5. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu Společné 30.11. 2019 Jindřichův Hradec
3. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu Společné 16.11. 2019 Lukov
5. Mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji Společné 02.11. 2019 Bohumín
7. Mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 26.10. 2019 Rakovník
7. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 13.10. 2019 Sedlčany
7. Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 12.10. 2019 Sedlčany
6. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 21.09. 2019 Višňová u Frýdlantu
6. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 21.09. 2019 Svitavy
6. Mistrovství severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 21.09. 2019 Vítkovice
6. Mistrovství jižní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 21.09. 2019 Vranovice
3. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 14.09. 2019 Krnov
3. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 07.09. 2019 Staňkov
3. Pohár Vision Nutrition juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 30.06. 2019 Frýdlant v Čechách
3. Pohár Vision Nutrition dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 29.06. 2019 Frýdlant v Čechách
6. Mistrovství České republiky družstev v silovém trojboji Společné 22.06. 2019 Lukov
6. Mistrovství Moravy družstev v silovém trojboji Společné 01.06. 2019 Bohumín
6. Mistrovství Čech družstev v silovém trojboji Společné 01.06. 2019 Frýdlant
27. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benčpresu Společné 16.03. 2019 Jihlava
15. Otevřené mistrovství České republiky dorostenců, juniorů a masters v benčpresu Společné 02.03. 2019 Vítkovice
27. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji Společné 23.02. 2019 Kralupy
27. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v silovém trojboji Společné 26.01. 2019 Zastávka
24. Mistrovství Čech mužů a žen v silovém trojboji Společné 19.01. 2019 Vendolí u Svitav
24. Mistrovství Moravy mužů a žen v silovém trojboji Společné 19.01. 2019 Krnov
2018
Název soutěže Pohlaví Datum Místo
2. Pohár Vision Nutrition dorostenců a juniorů v klasickém silovém trojboji Společné 15.12. 2018 Frýdlant
4. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu Společné 08.12. 2018 Jihlava
2. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu Společné 17.11. 2018 Praha
4. Mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji Společné 10.11. 2018 Svitavy
6. Mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 28.10. 2018 Bohumín
6. Mistrovství České republiky juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 20.10. 2018 Sedlčany
5. Mistrovství jižní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 29.09. 2018 Vranovice
5. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 22.09. 2018 Sokolov
5. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 22.09. 2018 Nymburk
5. Mistrovství severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji Společné 22.09. 2018 Ostrava
2. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 15.09. 2018 Frýdlant
2. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji Společné 15.09. 2018 Krnov
10. Pohár starosty města Zbýšov dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji s mezinárodní účastí Společné 30.06. 2018 Zbýšov
5. Mistrovství České republiky družstev v silovém trojboji Společné 09.06. 2018 Lukov
5. Mistrovství Moravy družstev v silovém trojboji Společné 02.06. 2018 Bohumín
5. Mistrovství Čech družstev v silovém trojboji Společné 02.06. 2018 Praha - Řepy
26. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benpčpresu Společné 17.03. 2018 Jihlava
14. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu Společné 03.03. 2018 Vítkovice
26. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji Společné 24.02. 2018 Krnov
26. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v silovém trojboji Společné 03.02. 2018 Frýdlant
23. Mistrovství Čech mužů a žen v silovém trojboji Společné 27.01. 2018 Vendolí
23. Mistrovství Moravy mužů a žen v silovém trojboji Společné 20.01. 2018 Krnov