Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství České republiky juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 20.10. 2018
Místo konání: Sedlčany

Personál:



Jiří Prášek Ředitel
Ivan Veselý Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Hana Takáčová Postranní rozhodčí
Jan Šrámek Postranní rozhodčí
Štěpánka Židová Hlasatel
Nemocnice Sedlčany Zdravotník
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 79 / 50.75 Iron Warriors 82.5 90.0 95.5 95.5 1. 50.0 50.0 55.0 50.0 3. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 245.5 311.83 VT1
2. Eliška Košňarová 2001 / 59 / 50.5 Iron Warriors 75.0 80.0 82.5 82.5 2. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 95.0 100.0 105.0 100.0 1. 232.5 296.44 VT1
3. Julie Krastenicsová 2000 / 51 / 49.05 TJ Sokol Bílina 60.0 65.0 67.5 67.5 3. 50.0 52.5 57.5 52.5 1. 70.0 75.0 80.0 75.0 3. 195.0 254.14 VT2
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Karolína Adamová 2000 / 20 / 54.7 TJ Svitavy 95.0 103.0 107.5 103.0 1. 70.0 72.5 75.5 75.5 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 311.0 372.73 MVT
2. Denisa Turková 2003 / 10 / 53.1 TJ Viktorie Bohumín 82.5 87.5 90.0 87.5 2. 37.5 42.5 45.0 45.0 2. 95.0 105.0 110.0 110.0 2. 242.5 297.45 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Helena Uherková 2000 / 5 / 61.6 Iron Warriors 82.5 97.5 105.0 105.0 1. 47.5 52.5 55.0 55.0 1. 125.0 130.0 137.5 137.5 1. 297.5 325.02 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 38 / 62.2 Powerlifting TJJM Chodov 85.0 95.0 102.5 95.0 2. 40.0 47.5 47.5 47.5 2. 87.5 97.5 102.5 102.5 2. 245.0 265.68 VT1
3. Eliška Marhounová 2002 / 29 / 60.5 Sporting APIS Praha 70.0 80.0 82.5 82.5 3. 35.0 40.0 42.5 40.0 3. 80.0 95.0 100.0 80.0 3. 202.5 224.33 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 30 / 71 TJ Olympia Zlín 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 62.5 68.0 69.0 69.0 1. 135.0 143.0 147.5 147.5 1. 334.0 329.06 MVT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Kanátová 2002 / 65 / 82.2 TJ Olympia Zlín 130.0 141.0 145.0 141.0 1. 62.5 67.5 - 62.5 1. 142.5 152.5 157.5 157.5 1. 361.0 325.51 MVT
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Michaela Filová 1999 / 53 / 51.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 105.5 106.5 105.5 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 3. 122.5 127.5 133.0 127.5 1. 283.0 353.86 MVT
2. Blanka Pilátová 1996 / 23 / 51.2 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 106.0 106.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 115.0 117.5 117.5 115.0 2. 278.5 351.36 MVT
3. Nikola Styblíková 1998 / 91 / 51.2 TJ Svitavy 75.0 82.5 82.5 82.5 3. 42.5 47.5 52.5 52.5 2. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 237.5 299.63 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Eva Sedlářová 1995 / 96 / 56.55 Powerlifting Brno 100.0 105.0 107.5 100.0 2. 40.0 42.5 45.0 42.5 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 270.0 315.25 VT1
2. Michaela Kubáňová 1996 / 47 / 56.5 Doplnejch powerlifting 90.0 95.0 100.0 100.0 1. 47.5 47.5 50.0 50.0 1. 95.0 105.0 117.5 117.5 2. 267.5 312.55 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Wolfová 1995 / 7 / 62.7 Powerlifting School 122.5 130.0 138.0 138.0 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 130.0 145.0 145.0 130.0 2. 328.0 353.55 MVT
2. Klára Hýblová 1999 / 14 / 62.85 PWL VISION NUTRITION 100.0 105.0 - 105.0 3. 50.0 52.5 55.0 55.0 3. 130.0 132.5 140.0 132.5 1. 292.5 314.70 VT1
3. Tereza Rábová 1999 / 56 / 60.8 Sportovní klub ZLOBR 92.5 97.5 100.0 100.0 4. 52.5 57.5 57.5 52.5 4. 100.0 107.5 110.0 110.0 3. 262.5 289.67 VT2
0. Tereza Herrmannová 1999 / 27 / 62.05 TJ Viktorie Bohumín 125.0 132.5 138.5 138.5 1. 57.5 62.5 65.0 65.0 1. 132.5 132.5 - 0 - - -
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Klára Zmeškalová 1997 / 12 / 69.15 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 147.5 147.5 0. 70.0 73.0 75.0 75.0 1. 155.0 167.5 175.0 175.0 1. 397.5 398.81 EVT
2. Šárka Kutálková 1998 / 24 / 66.9 TJ Viktorie Bohumín 102.5 110.0 117.5 117.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 312.5 321.00 VT1
3. Kateřina Prípadová 1999 / 40 / 63.4 TJ TZ Prosport Rakovník 105.0 110.0 112.5 112.5 2. 60.0 67.5 67.5 60.0 4. 125.0 132.5 140.0 132.5 2. 305.0 325.98 VT1
4. Kristýna Štosková 1997 / 18 / 72 TJ Svitavy 105.0 112.5 117.5 112.5 3. 42.5 47.5 52.5 52.5 5. 110.0 120.0 120.0 110.0 5. 275.0 268.40 VT2
5. Johana Vančurová 1995 / 6 / 68.4 Sportovní klub ZLOBR 70.0 80.0 102.5 80.0 4. 60.0 67.5 73.5 67.5 2. 80.0 100.0 117.5 117.5 4. 265.0 267.91 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Kateřina Skudříková 1997 / 95 / 78.9 TJ Viktorie Bohumín 102.5 110.0 115.0 110.0 1. 67.5 72.5 75.5 75.5 1. 125.0 137.5 142.5 142.5 1. 328.0 302.48 VT1
2. Aneta Chrobáková 1997 / 37 / 78.25 TJ Lanškroun 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 112.5 122.5 130.0 130.0 2. 280.0 259.45 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Viliam Kováč 2000 / 45 / 58.12 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 145.0 156.0 160.0 156.0 1. 95.0 95.0 105.0 95.0 1. 181.0 190.0 200.0 190.0 1. 441.0 387.37 MVT
M -66 kg M -66 kg
1. Jan Majerský 2001 / 9 / 65.2 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 192.5 192.5 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 540.0 428.33 MVT
2. Tomáš Vorel 2000 / 1 / 65.2 Powerlifting Brno 160.0 170.0 180.0 170.0 2. 110.0 122.5 125.5 125.5 1. 200.0 215.0 220.5 215.0 2. 510.5 404.93 MVT
3. Vojtěch Haker 2000 / 21 / 65.53 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 150.0 140.0 3. 80.0 87.5 90.0 90.0 3. 170.0 180.0 187.5 180.0 3. 410.0 323.82 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Marek Vávra 2001 / 93 / 72.78 Sporting APIS Praha 180.0 190.0 201.0 190.0 2. 107.5 112.5 115.0 115.0 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 1. 527.5 383.97 MVT
2. Patrik Lněnička 2001 / 22 / 71.02 TJ Lanškroun 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 175.0 187.5 192.5 192.5 2. 490.0 363.19 VT1
3. Adam Vala 2003 / 39 / 72.85 TJ TZ Prosport Rakovník 150.0 160.0 165.0 165.0 3. 95.0 102.5 105.0 105.0 3. 170.0 180.0 - 180.0 3. 450.0 327.33 VT2
4. Pavel Kolář 2000 / 17 / 74 TJ KRALUPY 150.0 155.0 162.5 162.5 4. 90.0 95.0 102.5 102.5 4. 160.0 165.0 170.0 170.0 5. 435.0 312.90 VT2
5. David Lacina 2003 / 43 / 72.24 TJ Sokol Pohořelice 137.5 145.0 150.0 150.0 5. 85.0 95.0 100.0 95.0 5. 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 420.0 307.40 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Karel Rada 2001 / 26 / 82.48 Fitness Staňkov 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 125.0 135.0 140.0 135.0 2. 235.0 250.0 264.5 250.0 1. 625.0 418.75 MVT
2. Vojtěch Beran 2000 / 19 / 80.48 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 3. 210.0 225.0 235.0 235.0 2. 570.0 387.66 MVT
3. Jan Kováč 2001 / 66 / 82.46 SK OLYMP Fitness Nový Bor 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 220.0 230.0 235.0 230.0 3. 550.0 368.56 VT1
4. Filip Rybár 2001 / 58 / 82.23 TJ Přeštice 170.0 170.0 185.0 185.0 5. 125.0 135.0 140.5 135.0 1. 200.0 212.5 217.5 212.5 5. 532.5 357.41 VT1
5. Vojtěch Bula 2000 / 4 / 81.96 Sporting APIS Praha 175.0 185.0 190.0 185.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 5. 220.0 227.5 232.5 227.5 4. 527.5 354.80 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Hlaváč 2000 / 28 / 92.02 TJ Sokol Rosice 225.0 240.0 250.0 250.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 245.0 265.0 265.0 265.0 1. 647.5 408.83 MVT
2. Aleš Petr 2000 / 81 / 88.88 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 205.0 197.5 4. 120.0 127.5 135.0 127.5 3. 240.0 250.0 257.5 257.5 2. 582.5 374.26 VT1
3. Arnošt Vogel 2000 / 73 / 87.32 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 225.0 220.0 2. 100.0 107.5 112.5 112.5 6. 230.0 242.5 250.0 242.5 3. 575.0 372.94 VT1
4. Ondřej Šíp 2002 / 82 / 91.6 TJ Svitavy 192.5 205.0 215.0 215.0 3. 105.0 112.5 117.5 117.5 5. 210.0 222.5 232.5 222.5 6. 555.0 351.20 VT1
5. Jan Matulík 2000 / 36 / 90.73 TJ Svitavy 167.5 177.5 190.0 190.0 8. 97.5 105.0 110.0 110.0 7. 220.0 235.0 247.5 235.0 5. 535.0 340.15 VT1
6. Robin Knápek 2000 / 48 / 92.64 TJ Lanškroun 180.0 187.5 190.0 187.5 9. 120.0 127.5 130.0 130.0 2. 210.0 220.0 220.0 210.0 8. 527.5 332.01 VT1
7. Vojtěch Lakomý 2001 / 90 / 91.15 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185.0 190.0 197.5 197.5 6. 100.0 105.0 107.5 105.0 10. 210.0 220.0 230.0 220.0 7. 522.5 331.42 VT2
8. Matěj Jurka 2001 / 88 / 92.33 TJ Svitavy 155.0 165.0 175.0 165.0 10. 107.5 115.0 115.0 107.5 8. 220.0 237.5 247.5 237.5 4. 510.0 321.50 VT2
9. Lukáš Horáček 2001 / 13 / 91.17 Doplnejch powerlifting 170.0 182.5 192.5 192.5 7. 110.0 120.0 125.0 120.0 4. 180.0 195.0 215.0 195.0 10. 507.5 321.91 VT2
10. Štěpán Küschner 2001 / 60 / 90.17 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 197.5 197.5 5. 95.0 100.0 105.0 105.0 9. 180.0 200.0 207.5 200.0 9. 502.5 320.49 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 57 / 102.05 Fitness Jiskra Bílina 215.0 225.0 230.0 230.0 2. 145.0 155.0 162.0 162.0 1. 255.0 265.0 270.0 270.0 1. 662.0 399.72 MVT
2. Vít Kučera 2000 / 33 / 102.57 Iron Warriors 240.0 252.5 257.5 257.5 1. 142.5 147.5 150.0 150.0 3. 227.5 235.0 240.0 240.0 3. 647.5 390.18 MVT
3. Jakub Lukeš 2000 / 67 / 105 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 225.0 230.0 225.0 3. 145.0 155.0 157.5 155.0 2. 250.0 267.5 270.0 267.5 2. 647.5 386.95 MVT
M -120 kg M -120 kg
1. Roman Šenkeřík 2000 / 85 / 110.69 Iron Warriors 217.5 230.0 237.5 237.5 1. 112.5 117.5 122.5 122.5 3. 212.5 225.0 237.5 237.5 2. 597.5 350.97 VT1
2. Jaroslav Šesták 2000 / 86 / 105.1 Iron Warriors 195.0 205.0 205.0 205.0 3. 112.5 120.0 125.0 125.0 2. 225.0 240.0 257.5 257.5 1. 587.5 350.97 VT1
3. Artem Usov 2000 / 92 / 110.22 Doplnejch powerlifting 205.0 220.0 227.5 227.5 2. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 205.0 212.5 227.5 227.5 3. 587.5 345.51 VT1
4. Vilém Minařík 2000 / 2 / 118.43 TJ TZ Prosport Rakovník 195.0 202.5 205.0 205.0 4. 105.0 110.0 112.5 110.0 4. 200.0 205.0 210.0 210.0 4. 525.0 302.77 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Štěpán Jindra 1997 / 74 / 73.14 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 87.5 92.5 95.0 95.0 7. 230.0 244.0 250.0 244.0 1. 524.0 380.11 VT1
2. Josef Klíma 1999 / 71 / 72.36 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 200.0 207.5 207.5 207.5 3. 502.5 367.33 VT1
3. Josef Pavlikovský 1996 / 35 / 72.22 TJ Spartak Chodov 160.0 170.0 180.0 170.0 5. 102.5 107.5 112.5 112.5 2. 190.0 200.0 217.5 217.5 2. 500.0 366.05 VT1
4. Simon Konewka 1995 / 84 / 73.8 Powerlifting Brno 165.0 177.5 185.0 185.0 3. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 500.0 360.35 VT1
5. Filip Hasmanda 1996 / 15 / 69.59 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 150.0 160.0 160.0 7. 90.0 95.0 100.0 100.0 5. 180.0 190.0 197.5 197.5 5. 457.5 344.41 VT2
6. Filip Lukša 1999 / 44 / 70.62 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 92.5 97.5 102.5 97.5 6. 185.0 195.0 200.0 185.0 7. 457.5 340.56 VT2
7. Daniel Steuer 1999 / 69 / 67.79 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 155.0 162.5 162.5 6. 92.5 97.5 100.0 100.0 4. 170.0 185.0 195.0 185.0 6. 447.5 343.86 VT2
0. Vojtěch Caldr 1998 / 83 / 72.61 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 170.0 170.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Dominik Šuchman 1995 / 75 / 82.13 KST Příbram 195.0 205.0 210.0 210.0 1. 125.0 132.5 135.0 135.0 5. 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 595.0 399.66 VT1
2. Vojtěch Mitterwald 1997 / 52 / 83 Sportovní klub ZLOBR 190.0 202.5 210.0 210.0 2. 115.0 125.0 130.0 130.0 6. 220.0 235.0 242.5 242.5 2. 582.5 388.82 VT1
3. Milan Zeman 1995 / 34 / 80.49 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 190.0 197.5 202.5 197.5 4. 135.0 142.5 145.0 145.0 2. 222.5 232.5 242.5 232.5 3. 575.0 391.06 VT1
4. Michal Pálka 1995 / 41 / 81.15 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 200.0 3. 132.5 140.0 142.5 140.0 4. 180.0 192.5 200.0 200.0 9. 540.0 365.42 VT1
5. Ondřej Hilgert 1998 / 68 / 81.39 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 175.0 175.0 8. 135.0 145.0 150.0 145.0 3. 190.0 210.0 220.0 220.0 5. 540.0 364.72 VT1
6. Tomáš Němec 1996 / 76 / 80.47 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 185.0 185.0 175.0 7. 147.5 152.5 156.0 152.5 1. 200.0 210.0 - 210.0 7. 537.5 365.61 VT1
7. Ondřej Šperl 1999 / 46 / 81.8 TJ TZ Prosport Rakovník 175.0 187.5 195.0 187.5 5. 112.5 120.0 125.0 120.0 7. 205.0 217.5 227.5 227.5 4. 535.0 360.27 VT1
8. Lukáš Ondráček 1995 / 25 / 82.39 Powerlifting Jihlava 170.0 180.0 185.0 185.0 6. 110.0 110.0 120.0 120.0 8. 185.0 200.0 207.5 207.5 8. 512.5 343.58 VT2
9. Lubomír Švaňhal 1996 / 42 / 79.93 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 177.5 170.0 9. 90.0 97.5 102.5 97.5 9. 205.0 215.0 215.0 215.0 6. 482.5 329.60 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Vágner 1997 / 8 / 92.13 Powerlifting Brno 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 142.5 150.0 155.0 155.0 3. 250.0 275.5 285.5 285.5 1. 700.5 442.02 MVT
2. Martin Urban 1995 / 77 / 92.12 Powerlifting Jihlava 230.0 240.0 245.0 245.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 4. 260.0 270.0 276.0 270.0 2. 665.0 419.68 MVT
3. Vojtěch Anderle 1996 / 94 / 89.62 TJ Spartak Pelhřimov 200.0 207.5 215.0 215.0 6. 145.0 150.0 155.0 155.0 2. 240.0 252.5 265.0 265.0 3. 635.0 406.27 VT1
4. Dominik Hruška 1995 / 80 / 89.52 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 240.0 250.0 257.5 257.5 4. 632.5 404.86 VT1
5. Dominik Ryšavý 1998 / 87 / 91.03 TJ Lanškroun 210.0 225.0 230.0 230.0 3. 135.0 142.5 147.5 147.5 5. 220.0 235.0 242.5 242.5 6. 620.0 393.58 VT1
6. Pavel Eminger 1998 / 70 / 92.17 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 230.0 230.0 4. 115.0 120.0 125.0 120.0 7. 220.0 235.0 245.0 245.0 5. 595.0 375.39 VT1
7. Josef Krubner 1998 / 3 / 91.57 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 207.5 207.5 7. 120.0 127.5 127.5 127.5 6. 200.0 210.0 215.0 200.0 7. 535.0 338.60 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Hynek Fránek 1995 / 97 / 94.02 Powerlifting Brno 242.5 255.0 262.5 262.5 1. 160.0 170.0 172.5 172.5 1. 235.0 247.5 255.0 247.5 4. 682.5 426.56 MVT
2. Pavel Krejča 1995 / 89 / 103.46 TJ Spartak Chodov 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 160.0 165.0 170.0 170.0 2. 207.5 222.5 237.5 222.5 7. 652.5 391.96 VT1
3. Dominik Kraus 1996 / 11 / 104.12 TJ Spartak Pelhřimov 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 130.0 137.5 145.0 137.5 3. 230.0 245.0 252.5 252.5 2. 610.0 365.57 VT1
4. Adrián Kozler 1999 / 50 / 101.95 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 205.0 210.0 210.0 5. 122.5 127.5 132.5 127.5 4. 255.0 265.0 265.0 265.0 1. 602.5 363.91 VT1
5. Michal Svatoš 1997 / 49 / 104.25 TJ Lanškroun 195.0 207.5 212.5 212.5 4. 110.0 117.5 122.5 122.5 6. 225.0 250.0 255.0 250.0 3. 585.0 350.47 VT2
6. Martin Luňák 1998 / 98 / 103.95 TJ Přeštice 175.0 190.0 200.0 200.0 6. 120.0 120.0 130.0 120.0 7. 210.0 225.0 240.0 240.0 5. 560.0 335.83 VT2
7. Denis Kurečka 1999 / 100 / 104.04 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 182.5 190.0 190.0 7. 117.5 125.0 130.0 125.0 5. 225.0 240.0 255.0 240.0 6. 555.0 332.72 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Michal Dorotík 1995 / 31 / 112.34 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 140.0 150.0 157.5 157.5 1. 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 655.0 383.04 VT1
2. Jakub Šigut 1999 / 61 / 110.33 Iron Warriors 210.0 222.5 232.5 232.5 2. 122.5 130.0 135.0 130.0 3. 255.0 270.0 280.0 270.0 1. 632.5 371.91 VT1
3. Zbyněk Zuna 1998 / 54 / 113.2 Fitness Jiskra Bílina 187.5 197.5 202.5 197.5 4. 125.0 132.5 137.5 137.5 2. 220.0 230.0 235.0 230.0 3. 565.0 329.73 VT2
4. Roman Štěpánek 1998 / 99 / 113.26 TJ Svitavy 185.0 200.0 212.5 212.5 3. 100.0 110.0 117.5 117.5 4. 200.0 220.0 237.5 220.0 4. 550.0 320.93 VT2
M +120 kg M +120 kg

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Karolína Adamová 2000 / 20 / 54.7 TJ Svitavy 95.0 103.0 107.5 103.0 1. 70.0 72.5 75.5 75.5 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 311.0 372.73 MVT
2. Lucie Daňková 2000 / 30 / 71 TJ Olympia Zlín 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 62.5 68.0 69.0 69.0 1. 135.0 143.0 147.5 147.5 1. 334.0 329.06 MVT
3. Michaela Kanátová 2002 / 65 / 82.2 TJ Olympia Zlín 130.0 141.0 145.0 141.0 1. 62.5 67.5 - 62.5 1. 142.5 152.5 157.5 157.5 1. 361.0 325.51 MVT
4. Helena Uherková 2000 / 5 / 61.6 Iron Warriors 82.5 97.5 105.0 105.0 1. 47.5 52.5 55.0 55.0 1. 125.0 130.0 137.5 137.5 1. 297.5 325.02 MVT
5. Šárka Fibingrová 2001 / 79 / 50.75 Iron Warriors 82.5 90.0 95.5 95.5 1. 50.0 50.0 55.0 50.0 3. 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 245.5 311.83 VT1
6. Denisa Turková 2003 / 10 / 53.1 TJ Viktorie Bohumín 82.5 87.5 90.0 87.5 2. 37.5 42.5 45.0 45.0 2. 95.0 105.0 110.0 110.0 2. 242.5 297.45 VT1
7. Eliška Košňarová 2001 / 59 / 50.5 Iron Warriors 75.0 80.0 82.5 82.5 2. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 95.0 100.0 105.0 100.0 1. 232.5 296.44 VT1
8. Eliška Ročárková 2001 / 38 / 62.2 Powerlifting TJJM Chodov 85.0 95.0 102.5 95.0 2. 40.0 47.5 47.5 47.5 2. 87.5 97.5 102.5 102.5 2. 245.0 265.68 VT1
9. Julie Krastenicsová 2000 / 51 / 49.05 TJ Sokol Bílina 60.0 65.0 67.5 67.5 3. 50.0 52.5 57.5 52.5 1. 70.0 75.0 80.0 75.0 3. 195.0 254.14 VT2
10. Eliška Marhounová 2002 / 29 / 60.5 Sporting APIS Praha 70.0 80.0 82.5 82.5 3. 35.0 40.0 42.5 40.0 3. 80.0 95.0 100.0 80.0 3. 202.5 224.33 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Klára Zmeškalová 1997 / 12 / 69.15 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 147.5 147.5 0. 70.0 73.0 75.0 75.0 1. 155.0 167.5 175.0 175.0 1. 397.5 398.81 EVT
2. Michaela Filová 1999 / 53 / 51.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 105.5 106.5 105.5 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 3. 122.5 127.5 133.0 127.5 1. 283.0 353.86 MVT
3. Lenka Wolfová 1995 / 7 / 62.7 Powerlifting School 122.5 130.0 138.0 138.0 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 130.0 145.0 145.0 130.0 2. 328.0 353.55 MVT
4. Blanka Pilátová 1996 / 23 / 51.2 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 106.0 106.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 115.0 117.5 117.5 115.0 2. 278.5 351.36 MVT
5. Kateřina Prípadová 1999 / 40 / 63.4 TJ TZ Prosport Rakovník 105.0 110.0 112.5 112.5 2. 60.0 67.5 67.5 60.0 4. 125.0 132.5 140.0 132.5 2. 305.0 325.98 VT1
6. Šárka Kutálková 1998 / 24 / 66.9 TJ Viktorie Bohumín 102.5 110.0 117.5 117.5 1. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 312.5 321.00 VT1
7. Eva Sedlářová 1995 / 96 / 56.55 Powerlifting Brno 100.0 105.0 107.5 100.0 2. 40.0 42.5 45.0 42.5 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 270.0 315.25 VT1
8. Klára Hýblová 1999 / 14 / 62.85 PWL VISION NUTRITION 100.0 105.0 - 105.0 3. 50.0 52.5 55.0 55.0 3. 130.0 132.5 140.0 132.5 1. 292.5 314.70 VT1
9. Michaela Kubáňová 1996 / 47 / 56.5 Doplnejch powerlifting 90.0 95.0 100.0 100.0 1. 47.5 47.5 50.0 50.0 1. 95.0 105.0 117.5 117.5 2. 267.5 312.55 VT1
10. Kateřina Skudříková 1997 / 95 / 78.9 TJ Viktorie Bohumín 102.5 110.0 115.0 110.0 1. 67.5 72.5 75.5 75.5 1. 125.0 137.5 142.5 142.5 1. 328.0 302.48 VT1
11. Nikola Styblíková 1998 / 91 / 51.2 TJ Svitavy 75.0 82.5 82.5 82.5 3. 42.5 47.5 52.5 52.5 2. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 237.5 299.63 VT1
12. Tereza Rábová 1999 / 56 / 60.8 Sportovní klub ZLOBR 92.5 97.5 100.0 100.0 4. 52.5 57.5 57.5 52.5 4. 100.0 107.5 110.0 110.0 3. 262.5 289.67 VT2
13. Kristýna Štosková 1997 / 18 / 72 TJ Svitavy 105.0 112.5 117.5 112.5 3. 42.5 47.5 52.5 52.5 5. 110.0 120.0 120.0 110.0 5. 275.0 268.40 VT2
14. Johana Vančurová 1995 / 6 / 68.4 Sportovní klub ZLOBR 70.0 80.0 102.5 80.0 4. 60.0 67.5 73.5 67.5 2. 80.0 100.0 117.5 117.5 4. 265.0 267.91 VT2
15. Aneta Chrobáková 1997 / 37 / 78.25 TJ Lanškroun 90.0 95.0 100.0 100.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 112.5 122.5 130.0 130.0 2. 280.0 259.45 VT2
- Tereza Herrmannová 1999 / 27 / 62.05 TJ Viktorie Bohumín 125.0 132.5 138.5 138.5 1. 57.5 62.5 65.0 65.0 1. 132.5 132.5 - 0 - - -
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jan Majerský 2001 / 9 / 65.2 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 192.5 192.5 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 540.0 428.33 MVT
2. Karel Rada 2001 / 26 / 82.48 Fitness Staňkov 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 125.0 135.0 140.0 135.0 2. 235.0 250.0 264.5 250.0 1. 625.0 418.75 MVT
3. Jakub Hlaváč 2000 / 28 / 92.02 TJ Sokol Rosice 225.0 240.0 250.0 250.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 245.0 265.0 265.0 265.0 1. 647.5 408.83 MVT
4. Tomáš Vorel 2000 / 1 / 65.2 Powerlifting Brno 160.0 170.0 180.0 170.0 2. 110.0 122.5 125.5 125.5 1. 200.0 215.0 220.5 215.0 2. 510.5 404.93 MVT
5. Václav Vlk 2000 / 57 / 102.05 Fitness Jiskra Bílina 215.0 225.0 230.0 230.0 2. 145.0 155.0 162.0 162.0 1. 255.0 265.0 270.0 270.0 1. 662.0 399.72 MVT
6. Vít Kučera 2000 / 33 / 102.57 Iron Warriors 240.0 252.5 257.5 257.5 1. 142.5 147.5 150.0 150.0 3. 227.5 235.0 240.0 240.0 3. 647.5 390.18 MVT
7. Vojtěch Beran 2000 / 19 / 80.48 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 190.0 200.0 210.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 3. 210.0 225.0 235.0 235.0 2. 570.0 387.66 MVT
8. Viliam Kováč 2000 / 45 / 58.12 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 145.0 156.0 160.0 156.0 1. 95.0 95.0 105.0 95.0 1. 181.0 190.0 200.0 190.0 1. 441.0 387.37 MVT
9. Jakub Lukeš 2000 / 67 / 105 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 225.0 230.0 225.0 3. 145.0 155.0 157.5 155.0 2. 250.0 267.5 270.0 267.5 2. 647.5 386.95 MVT
10. Marek Vávra 2001 / 93 / 72.78 Sporting APIS Praha 180.0 190.0 201.0 190.0 2. 107.5 112.5 115.0 115.0 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 1. 527.5 383.97 MVT
11. Aleš Petr 2000 / 81 / 88.88 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 205.0 197.5 4. 120.0 127.5 135.0 127.5 3. 240.0 250.0 257.5 257.5 2. 582.5 374.26 VT1
12. Arnošt Vogel 2000 / 73 / 87.32 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 225.0 220.0 2. 100.0 107.5 112.5 112.5 6. 230.0 242.5 250.0 242.5 3. 575.0 372.94 VT1
13. Jan Kováč 2001 / 66 / 82.46 SK OLYMP Fitness Nový Bor 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 220.0 230.0 235.0 230.0 3. 550.0 368.56 VT1
14. Patrik Lněnička 2001 / 22 / 71.02 TJ Lanškroun 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 175.0 187.5 192.5 192.5 2. 490.0 363.19 VT1
15. Filip Rybár 2001 / 58 / 82.23 TJ Přeštice 170.0 170.0 185.0 185.0 5. 125.0 135.0 140.5 135.0 1. 200.0 212.5 217.5 212.5 5. 532.5 357.41 VT1
16. Vojtěch Bula 2000 / 4 / 81.96 Sporting APIS Praha 175.0 185.0 190.0 185.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 5. 220.0 227.5 232.5 227.5 4. 527.5 354.80 VT1
17. Ondřej Šíp 2002 / 82 / 91.6 TJ Svitavy 192.5 205.0 215.0 215.0 3. 105.0 112.5 117.5 117.5 5. 210.0 222.5 232.5 222.5 6. 555.0 351.20 VT1
18. Jaroslav Šesták 2000 / 86 / 105.1 Iron Warriors 195.0 205.0 205.0 205.0 3. 112.5 120.0 125.0 125.0 2. 225.0 240.0 257.5 257.5 1. 587.5 350.97 VT1
19. Roman Šenkeřík 2000 / 85 / 110.69 Iron Warriors 217.5 230.0 237.5 237.5 1. 112.5 117.5 122.5 122.5 3. 212.5 225.0 237.5 237.5 2. 597.5 350.97 VT1
20. Artem Usov 2000 / 92 / 110.22 Doplnejch powerlifting 205.0 220.0 227.5 227.5 2. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 205.0 212.5 227.5 227.5 3. 587.5 345.51 VT1
21. Jan Matulík 2000 / 36 / 90.73 TJ Svitavy 167.5 177.5 190.0 190.0 8. 97.5 105.0 110.0 110.0 7. 220.0 235.0 247.5 235.0 5. 535.0 340.15 VT1
22. Robin Knápek 2000 / 48 / 92.64 TJ Lanškroun 180.0 187.5 190.0 187.5 9. 120.0 127.5 130.0 130.0 2. 210.0 220.0 220.0 210.0 8. 527.5 332.01 VT1
23. Vojtěch Lakomý 2001 / 90 / 91.15 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185.0 190.0 197.5 197.5 6. 100.0 105.0 107.5 105.0 10. 210.0 220.0 230.0 220.0 7. 522.5 331.42 VT2
24. Adam Vala 2003 / 39 / 72.85 TJ TZ Prosport Rakovník 150.0 160.0 165.0 165.0 3. 95.0 102.5 105.0 105.0 3. 170.0 180.0 - 180.0 3. 450.0 327.33 VT2
25. Vojtěch Haker 2000 / 21 / 65.53 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 150.0 140.0 3. 80.0 87.5 90.0 90.0 3. 170.0 180.0 187.5 180.0 3. 410.0 323.82 VT2
26. Lukáš Horáček 2001 / 13 / 91.17 Doplnejch powerlifting 170.0 182.5 192.5 192.5 7. 110.0 120.0 125.0 120.0 4. 180.0 195.0 215.0 195.0 10. 507.5 321.91 VT2
27. Matěj Jurka 2001 / 88 / 92.33 TJ Svitavy 155.0 165.0 175.0 165.0 10. 107.5 115.0 115.0 107.5 8. 220.0 237.5 247.5 237.5 4. 510.0 321.50 VT2
28. Štěpán Küschner 2001 / 60 / 90.17 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 197.5 197.5 5. 95.0 100.0 105.0 105.0 9. 180.0 200.0 207.5 200.0 9. 502.5 320.49 VT2
29. Pavel Kolář 2000 / 17 / 74 TJ KRALUPY 150.0 155.0 162.5 162.5 4. 90.0 95.0 102.5 102.5 4. 160.0 165.0 170.0 170.0 5. 435.0 312.90 VT2
30. David Lacina 2003 / 43 / 72.24 TJ Sokol Pohořelice 137.5 145.0 150.0 150.0 5. 85.0 95.0 100.0 95.0 5. 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 420.0 307.40 VT2
31. Vilém Minařík 2000 / 2 / 118.43 TJ TZ Prosport Rakovník 195.0 202.5 205.0 205.0 4. 105.0 110.0 112.5 110.0 4. 200.0 205.0 210.0 210.0 4. 525.0 302.77 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Vágner 1997 / 8 / 92.13 Powerlifting Brno 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 142.5 150.0 155.0 155.0 3. 250.0 275.5 285.5 285.5 1. 700.5 442.02 MVT
2. Hynek Fránek 1995 / 97 / 94.02 Powerlifting Brno 242.5 255.0 262.5 262.5 1. 160.0 170.0 172.5 172.5 1. 235.0 247.5 255.0 247.5 4. 682.5 426.56 MVT
3. Martin Urban 1995 / 77 / 92.12 Powerlifting Jihlava 230.0 240.0 245.0 245.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 4. 260.0 270.0 276.0 270.0 2. 665.0 419.68 MVT
4. Vojtěch Anderle 1996 / 94 / 89.62 TJ Spartak Pelhřimov 200.0 207.5 215.0 215.0 6. 145.0 150.0 155.0 155.0 2. 240.0 252.5 265.0 265.0 3. 635.0 406.27 VT1
5. Dominik Hruška 1995 / 80 / 89.52 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 240.0 250.0 257.5 257.5 4. 632.5 404.86 VT1
6. Dominik Šuchman 1995 / 75 / 82.13 KST Příbram 195.0 205.0 210.0 210.0 1. 125.0 132.5 135.0 135.0 5. 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 595.0 399.66 VT1
7. Dominik Ryšavý 1998 / 87 / 91.03 TJ Lanškroun 210.0 225.0 230.0 230.0 3. 135.0 142.5 147.5 147.5 5. 220.0 235.0 242.5 242.5 6. 620.0 393.58 VT1
8. Pavel Krejča 1995 / 89 / 103.46 TJ Spartak Chodov 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 160.0 165.0 170.0 170.0 2. 207.5 222.5 237.5 222.5 7. 652.5 391.96 VT1
9. Milan Zeman 1995 / 34 / 80.49 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 190.0 197.5 202.5 197.5 4. 135.0 142.5 145.0 145.0 2. 222.5 232.5 242.5 232.5 3. 575.0 391.06 VT1
10. Vojtěch Mitterwald 1997 / 52 / 83 Sportovní klub ZLOBR 190.0 202.5 210.0 210.0 2. 115.0 125.0 130.0 130.0 6. 220.0 235.0 242.5 242.5 2. 582.5 388.82 VT1
11. Michal Dorotík 1995 / 31 / 112.34 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 140.0 150.0 157.5 157.5 1. 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 655.0 383.04 VT1
12. Štěpán Jindra 1997 / 74 / 73.14 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 87.5 92.5 95.0 95.0 7. 230.0 244.0 250.0 244.0 1. 524.0 380.11 VT1
13. Pavel Eminger 1998 / 70 / 92.17 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 230.0 230.0 4. 115.0 120.0 125.0 120.0 7. 220.0 235.0 245.0 245.0 5. 595.0 375.39 VT1
14. Jakub Šigut 1999 / 61 / 110.33 Iron Warriors 210.0 222.5 232.5 232.5 2. 122.5 130.0 135.0 130.0 3. 255.0 270.0 280.0 270.0 1. 632.5 371.91 VT1
15. Josef Klíma 1999 / 71 / 72.36 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 200.0 207.5 207.5 207.5 3. 502.5 367.33 VT1
16. Josef Pavlikovský 1996 / 35 / 72.22 TJ Spartak Chodov 160.0 170.0 180.0 170.0 5. 102.5 107.5 112.5 112.5 2. 190.0 200.0 217.5 217.5 2. 500.0 366.05 VT1
17. Tomáš Němec 1996 / 76 / 80.47 Colbert club SSK Vítkovice 175.0 185.0 185.0 175.0 7. 147.5 152.5 156.0 152.5 1. 200.0 210.0 - 210.0 7. 537.5 365.61 VT1
18. Dominik Kraus 1996 / 11 / 104.12 TJ Spartak Pelhřimov 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 130.0 137.5 145.0 137.5 3. 230.0 245.0 252.5 252.5 2. 610.0 365.57 VT1
19. Michal Pálka 1995 / 41 / 81.15 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 200.0 3. 132.5 140.0 142.5 140.0 4. 180.0 192.5 200.0 200.0 9. 540.0 365.42 VT1
20. Ondřej Hilgert 1998 / 68 / 81.39 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 175.0 175.0 8. 135.0 145.0 150.0 145.0 3. 190.0 210.0 220.0 220.0 5. 540.0 364.72 VT1
21. Adrián Kozler 1999 / 50 / 101.95 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 205.0 210.0 210.0 5. 122.5 127.5 132.5 127.5 4. 255.0 265.0 265.0 265.0 1. 602.5 363.91 VT1
22. Simon Konewka 1995 / 84 / 73.8 Powerlifting Brno 165.0 177.5 185.0 185.0 3. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 500.0 360.35 VT1
23. Ondřej Šperl 1999 / 46 / 81.8 TJ TZ Prosport Rakovník 175.0 187.5 195.0 187.5 5. 112.5 120.0 125.0 120.0 7. 205.0 217.5 227.5 227.5 4. 535.0 360.27 VT1
24. Michal Svatoš 1997 / 49 / 104.25 TJ Lanškroun 195.0 207.5 212.5 212.5 4. 110.0 117.5 122.5 122.5 6. 225.0 250.0 255.0 250.0 3. 585.0 350.47 VT2
25. Filip Hasmanda 1996 / 15 / 69.59 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 150.0 160.0 160.0 7. 90.0 95.0 100.0 100.0 5. 180.0 190.0 197.5 197.5 5. 457.5 344.41 VT2
26. Daniel Steuer 1999 / 69 / 67.79 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 155.0 162.5 162.5 6. 92.5 97.5 100.0 100.0 4. 170.0 185.0 195.0 185.0 6. 447.5 343.86 VT2
27. Lukáš Ondráček 1995 / 25 / 82.39 Powerlifting Jihlava 170.0 180.0 185.0 185.0 6. 110.0 110.0 120.0 120.0 8. 185.0 200.0 207.5 207.5 8. 512.5 343.58 VT2
28. Filip Lukša 1999 / 44 / 70.62 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 92.5 97.5 102.5 97.5 6. 185.0 195.0 200.0 185.0 7. 457.5 340.56 VT2
29. Josef Krubner 1998 / 3 / 91.57 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 207.5 207.5 7. 120.0 127.5 127.5 127.5 6. 200.0 210.0 215.0 200.0 7. 535.0 338.60 VT2
30. Martin Luňák 1998 / 98 / 103.95 TJ Přeštice 175.0 190.0 200.0 200.0 6. 120.0 120.0 130.0 120.0 7. 210.0 225.0 240.0 240.0 5. 560.0 335.83 VT2
31. Denis Kurečka 1999 / 100 / 104.04 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 182.5 190.0 190.0 7. 117.5 125.0 130.0 125.0 5. 225.0 240.0 255.0 240.0 6. 555.0 332.72 VT2
32. Zbyněk Zuna 1998 / 54 / 113.2 Fitness Jiskra Bílina 187.5 197.5 202.5 197.5 4. 125.0 132.5 137.5 137.5 2. 220.0 230.0 235.0 230.0 3. 565.0 329.73 VT2
33. Lubomír Švaňhal 1996 / 42 / 79.93 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 177.5 170.0 9. 90.0 97.5 102.5 97.5 9. 205.0 215.0 215.0 215.0 6. 482.5 329.60 VT2
34. Roman Štěpánek 1998 / 99 / 113.26 TJ Svitavy 185.0 200.0 212.5 212.5 3. 100.0 110.0 117.5 117.5 4. 200.0 220.0 237.5 220.0 4. 550.0 320.93 VT2
- Vojtěch Caldr 1998 / 83 / 72.61 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 170.0 170.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 3 780.5 2 762.74 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Powerlifting Brno 2 663.5 1 949.11 52 [12, 12, 12, 9, 7]
3. Sportovní klub ZLOBR 2 950.0 2 383.80 47 [12, 9, 9, 9, 8]
4. TJ Olympia Zlín 1 667.5 1 426.32 44 [12, 12, 12, 8]
5. TJ Svitavy 2 973.5 2 274.54 41 [12, 8, 7, 7, 7]
6. TJ Lanškroun 2 502.5 1 698.70 35 [9, 9, 6, 6, 5]
7. TJ Lokomotiva Krnov 3 157.5 2 143.80 33 [9, 8, 6, 6, 4]
8. Doplnejch powerlifting 2 017.5 1 363.01 31 [12, 9, 8, 2]
9. TJ Viktorie Bohumín 883.0 920.93 30 [12, 9, 9]
10. Colbert club SSK Vítkovice 3 287.5 2 128.15 28 [7, 7, 5, 5, 4]
11. TJ TZ Prosport Rakovník 1 815.0 1 316.35 27 [8, 8, 7, 4]
12. Sporting APIS Praha 1 257.5 963.10 26 [12, 8, 6]
13. PWL VISION NUTRITION 575.5 668.56 21 [12, 9]
14. Fitness Jiskra Bílina 1 227.0 729.45 20 [12, 8]
15. TJ Sokol Bílina 735.0 682.47 20 [12, 8]
16. TJ Spartak Chodov 1 152.5 758.01 17 [9, 8]
17. TJ Spartak Pelhřimov 1 245.0 771.84 16 [8, 8]
18. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 963.5 718.79 16 [12, 4]
19. TJ Sokol Pohořelice 830.0 631.22 14 [8, 6]
20. Powerlifting Jihlava 1 177.5 763.26 12 [9, 3]
21. TJ Přeštice 1 092.5 693.24 12 [7, 5]
22. Fitness Staňkov 625.0 418.75 12 [12]
23. TJ Sokol Rosice 647.5 408.83 12 [12]
24. KST Příbram 595.0 399.66 12 [12]
25. Powerlifting School 328.0 353.55 12 [12]
26. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 570.0 387.66 9 [9]
27. Powerlifting TJJM Chodov 245.0 265.68 9 [9]
28. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 575.0 391.06 8 [8]
29. SK OLYMP Fitness Nový Bor 550.0 368.56 8 [8]
30. TJ KRALUPY 435.0 312.90 7 [7]
31. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 595.0 375.39 5 [5]