Rekordy




Dřep - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 145 2022 Plzeň
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 160 2014 Oroshaza
-63 kg Strolená Lenka TJ Spartak Chodov 175 2016 Orlando
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 172.5 2011 Moose Jaw
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 210 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 200 2013 Vranovice
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 60 0 _
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Plzeň
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 100 2014 Oroshaza
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 110 2022 Nymburk
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112.5 2022 Lukov
-76 kg Drabálková Michaela TJ Sokol Nymburk 127.5 2016 Lukov
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 142.5 2014 Praha
-57 kg Malzová Martina Sporting APIS Praha 190 2022 Plzeň
-63 kg Strolená Lenka TJ Spartak Chodov 182.5 2016 Praha
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 182.5 2021 Plzeň
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 190.5 2022 Plzeň
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 212.5 2021 Plzeň
+84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 210 2021 Votice
Benčpres - Ženy (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 65.5 2022 Jihlava
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Jihlava
-57 kg Poláková Daniela Sokol Pohořelice 105 2012 Plzeň
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112 2022 Jihlava
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112.5 2022 Lukov
-76 kg Drabálková Michaela TJ Sokol Nymburk 128 2017 Ostrava
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 285 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 335 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 413 2019 Lukov
-63 kg Strolená Lenka TJ Spartak Chodov 440 2016 Orlando
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 425 2021 Plzeň
-76 kg Špinglová Jana TJJM Chodov 492.5 2012 Kuřim
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 480 2013 Nymburk
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2019 Ulánbátar
Ženy Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors, z.s. 120 2021 Plzeň
-57 kg Malzová Martina Sporting Apis Praha 145 2022 Plzeň
-63 kg Židová Štěpánka Powerlifting TJJM Chodov 145 2018 Plzeň
-69 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 155.5 2021 Plzeň
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 170 2022 Plzeň
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 163 2021 Plzeň
+84 kg Bitterová Zuzana SK TER Praha 185 2019 Helsingborg
Benčpres - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 55 2022 Benešov
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 72.5 2021 Plzeň
-57 kg Balášová Kateřina B Strong Powerlifting Team 81 2022 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 100 2022 Sun City
-76 kg Kladivová Pavla Xxtreme Arena Praha 92.5 2014 Frýdlant
-84 kg Tyrnerová Iva TJ TZ Prosport Rakovník 108 2020 Sedlčany
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 105 2013 Brno
Mrtvý tah - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Sluková Tereza TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 132.5 2017 Nymburk
-57 kg Malzová Martina Sporting APIS Praha 190 2022 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika Powerlifting DK 176.5 2022 Plzeň
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 182.5 2021 Plzeň
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 190.5 2022 Plzeň
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 212.5 2021 Plzeň
+84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 210 2021 Votice
Benčpres - Ženy (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 55 2022 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 72.5 2021 Plzeň
-57 kg Balášová Kateřina B Strong Powerlifting Team 81 2022 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 100 2022 Sun City
-76 kg Drabálková Michaela TJ Sokol Nymburk 95 2018 Jihlava
-84 kg Tyrnerová Iva TJ TZ Prosport Rakovník 108 2020 Sedlčany
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 105 2013 Brno
Trojboj - Ženy
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 320 2021 Plzeň
-57 kg Malzová Martina Sporting APIS Praha 412.5 2022 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 405 2021 Merignac
-69 kg Josková Barbora Fitness Staňkov 435 2022 Sun City
-76 kg Rakovská Kristýna Sportovní klub ZLOBR 443 2022 Plzeň
-84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 460.5 2021 Plzeň
+84 kg Břízová Veronika Powerlifting Gladiators 455 2021 Votice
Dorostenky EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 90 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 142.5 2021 Plzeň
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 131 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 167.5 2019 Regina
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 172.5 2011 Mooser Jaw
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 170 2011 Plzeň
-84 kg Bazalová Pavlína TJ Viktoria Bohumín 162.5 2015 Zbýšov
+84 kg limit ČSST _ 155 0 _
Benčpres - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 50 2021 Plzeň
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín, z.s. 75 2021 Plzeň
-57 kg Adamová Karolína TJ Svitavy 77.5 2018 Kaunas
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 92.5 2019 Regina
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 85 2011 Kuřim
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 92.5 2011 Plzeň
-84 kg Skudříková Kateřina TJ Viktoria Bohumín 86 2015 Zbýšov
+84 kg _ _ 72.5 0 _
Mrtvý tah - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 90 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Štáchová Valentýna Doplnejch powerlifting 125 2021 Nymburk
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 140.5 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK, z.s. 172.5 2019 Kaunas
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 157.5 2011 Moose Jaw
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 162.5 2011 Plzeň
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 170 2019 Sedlčany
+84 kg Víznerová Andrea PWL VISION NUTRITION 155 2019 Sedlčany
Benčpres - dorostenky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 45 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 50 2021 Plzeň
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Jihlava
-57 kg Tereza Bečvaříková Ol. Fit. Nový Bor 80 2012 Plzeň
-63 kg Tereza Bečvaříková Ol. Fit. Nový Bor 95 2013 Jihlava
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 85 2011 Kuřim
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 92.5 2011 Plzeň
-84 kg Skudříková Kateřina TJ Viktoria Bohumín 86 2015 Zbýšov
+84 kg limit ČSST _ 77.5 0 _
Trojboj - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 222.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 335 2021 Oradea
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 331.5 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 420 2019 Regina
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 415 2011 Moose Jaw
-76 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 425 2011 Plzeň
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 400 2019 Sedlčany
+84 kg limit ČSST _ 382.5 0 _
Dorostenky Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 55 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors, z.s. 112.5 2019 Kaunas
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 131 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 125 2019 Kaunas
-69 kg Charvátová Lucie TJ Spartak Pelhřimov 130.5 2019 Zastávka
-76 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 130 2017 Nymburk
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 155 2019 Sedlčany
+84 kg Víznerová Andrea PWL Vision Nutrition, z.s. 135 2019 Frýdlant
Benčpres - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 40 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 50 2021 Plzeň
-52 kg Šárka Fibingrová Iron Warriors 60 2019 Zastávka u Brna
-57 kg Adamová Karolína TJ Svitavy 77.5 2018 Kaunas
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK, z.s. 85 2019 Kaunas
-69 kg Křivánková Karolína TJ Svitavy 62.5 2019 Zastávka
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 69 2018 Sedlčany
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 75 2019 Sedlčany
+84 kg _ _ 65 0 _
Mrtvý tah - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Štáchová Valentýna Doplnejch powerlifting 125 2021 Nymburk
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 140.5 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK, z.s. 172.5 2019 Kaunas
-69 kg Daňková Jana Powerlifting TJJM Chodov 137.5 2020 Višňová
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 150 2018 Kaunas
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 170 2019 Sedlčany
+84 kg Víznerová Andrea PWL Vision Nutrition, z.s. 155 2019 Sedlčany
Benčpres - dorostenky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 50 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 60 2019 Zastávka u Brna
-57 kg Adamová Karolína TJ Svitavy 77.5 2018 Kaunas
-63 kg Jansová Dominika Powerlifting DK, z.s. 85 2019 Kaunas
-69 kg Curzydlo Natalia TJ Viktorie Bohumín 62.5 2019 Lukov
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 69 2018 Sedlčany
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 76 2020 Dírné
+84 kg _ _ 62.5 0 _
Trojboj - dorostenky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 282.5 2019 Zastávka u Brna
-57 kg Švaňová Barbora TJ SŠTaS Karviná 331.5 2021 Nymburk
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 382.5 2019 Kaunas
-69 kg Křivánková Karolína Zastávka 317.5 2019 Zastávka
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 337.5 2018 Kaunas
-84 kg Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 400 2019 Sedlčany
+84 kg Viznerová Andrea PWL Vision Nutrition 342.5 2019 Sedlčany
Juniorky EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-47 kg limit ČSST _ 110 0 _
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 145 2022 Plzeň
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 160 2014 Oroshaza
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 167.5 2019 Regina
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 172.5 2011 Moose Jaw
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 210 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 200 2013 Vranovice
+84 kg limit ČSST _ 175 0 _
Benčpres - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
-47 kg Barkóciová Nikola TJ Sokol Lanžhot 52.5 2020 Ostrava
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Plzeň
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 100 2014 Oroshaza
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 110 2022 Nymburk
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112.5 2022 Plzeň
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 125.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 115 2013 Nymburk
+84 kg _ _ 82.5 0 _
Mrtvý tah - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Sluková Tereza TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 132.5 2017 Nymburk
-57 kg Pasičná Veronika Doplnejch powerlifting 157.5 2022 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 176.5 2022 Plzeň
-69 kg Zmeškalová Klára TJ Olympia Zlín 172.5 2018 Plzeň
-76 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 190 2020 Merignac
-84 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 190 2020 Merignac
+84 kg limit ČSST _ 175 0 _
Benčpres - juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 50 0 _
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 65.5 2022 Jihlava
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 75 2021 Jihlava
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 100 2014 Oroshaza
-63 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112 2022 Jihlava
-69 kg Holubová Adriana Sportovní klub ZLOBR 112.5 2022 Lukov
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 125.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 115 2013 Nymburk
+84 kg limit ČSST _ 85 0 _
Trojboj - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 252.5 0 _
-47 kg limit ČSST _ 272.5 0 _
-52 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 345 2022 Plzeň
-57 kg Štaiglová Nikola TJ Lanškroun 402.5 2014 Svitavy
-63 kg Jurčíková Iveta KST Jihlava 425 2014 Praha
-69 kg Kovrzková Markéta Power fitness Mladá Boleslav 415 2011 Moose Jaw
-76 kg Herrmannová Tereza Doplnejch powerlifting 485.5 2020 Krnov
-84 kg Koutňáková Martina Sokol Pohořelice 480 2013 Nymburk
+84 kg limit ČSST _ 432.5 0 _
Juniorky Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 60 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 95 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors, z.s. 120 2021 Plzeň
-57 kg Pasičná Veronika Doplnejch powerlifting 132.5 2022 Plzeň
-63 kg Jansová Dominika POWELIFTING DK 140 2021 Merignac
-69 kg Brennan Anna Doplnejch powerlifting 152.5 2020 Sedlčany
-76 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 162.5 2020 Merignac
-84 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 162.5 2020 Merignac
+84 kg Motlová Iveta TJ Sp. Chodov 145 2015 Sokolov
Benčpres - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 55 2022 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 72.5 2021 Plzeň
-57 kg Adamová Karolína TJ Svitavy 77.5 2018 Kaunas
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 90.5 2021 Nymburk
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 92.5 2022 Hamm
-84 kg Dubská Michaela TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav 85 2019 Sedlčany
+84 kg limit ČSST _ 70 0 _
Mrtvý tah - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg Halásová Sára SK Fitness Gym Olomouc 72.5 2015 Vítkovice
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 121 2021 Plzeň
-52 kg Sluková Tereza TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 132.5 2017 Nymburk
-57 kg Pasičná Veronika Doplnejch powerlifting 157.5 2022 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 176.5 2022 Plzeň
-69 kg Velemanová Valerie Marvel Gym Mladá Boleslav 178 2022 Benešov
-76 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 190 2020 Merignac
-84 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 190 2020 Merignac
+84 kg Víznerová Andrea PWL VISION NUTRITION 155 2019 Sedlčany
Benčpres - juniorky (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 45 0 _
-47 kg Slavíková Viktorie Doplnejch powerlifting 55 2022 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 72.5 2021 Plzeň
-57 kg Antošová Ekaterina SK ZLOBR Sedlčany 80 2018 Vantaa
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 90.5 2021 Nymburk
-69 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 90.5 2021 Nymburk
-76 kg Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 92.5 2021 Rakovník
-84 kg Dubská Michaela TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav 85 2019 Sedlčany
+84 kg limit ČSST _ 75 0 _
Trojboj - juniorky
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-43 kg limit ČSST _ 170 0 _
-47 kg Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 266 2021 Plzeň
-52 kg Fibingrová Šárka Iron Warriors 320 2021 Plzeň
-57 kg Pasičná Veronika Doplnejch powerlifting 357.5 2022 Benešov
-63 kg Jansová Dominika POWERLIFTING DK 405 2021 Merignac
-69 kg Velemanová Valerie Marvel Gym Mladá Boleslav 403 2022 Benešov
-76 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 435 2020 Merignac
-84 kg Zmeškalová Klára Iron Warriors 435 2020 Merignac
+84 kg Motlová Iveta TJ Spartak Chodov 345 2016 Sokolov
Ženy M1 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 110 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 122.5 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 160 2019 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Sokol Vejprnice 142.5 2014 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 145 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 70 2014 Praha-Řepy
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 85 2018 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Baník Dobřany 75 2014 Praha-Řepy
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 73 2017 Praha
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 110 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 142.5 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 173 2019 Lukov
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 153 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 160 2021 Lukov
-76 kg limit ČSST _ 155 0 _
-84 kg limit ČSST _ 165 0 _
+84 kg limit ČSST _ 175 0 _
Benčpres - Ženy M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 70 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 85 2017 Jihlava
-63 kg Gregorová Marta TJ TZ Prosport Rakovník 85 2017 Ostrava
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 87.5 2020 Dírná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 272.5 0 _
-52 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 335 2014 Praha
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 413 2019 Lukov
-63 kg Zazvonilová Marcela TJ Sokol Vejprnice 362.5 2014 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 362.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 475 2013 Orlando
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M1 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 65 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 105 2022 Vilnius
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 123.5 2021 Lukov
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 125 2020 Bohumín
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 130.5 2017 Praha
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 130 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 141 2018 Svitavy
Benčpres - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 60 2021 Lukov
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra XXtreme Arena Praha 72.5 2016 Sedlčany
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 73 73 Praha
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 72.5 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Mrtvý tah - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 110 2021 Krnov
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 157.5 2018 Svitavy
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 153 2020 Bohumín
-69 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 160 2021 Lukov
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 150 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2017 Bohumín
Benčpres - Ženy M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 60.5 2021 Rakovník
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra XXtreme Arena Praha 72.5 2016 Sedlčany
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 87.5 2020 Dírná
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 87.5 2016 Liberec
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Trojboj - Ženy M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 185 0 _
-52 kg Batková Daniela SK Fitness Gym Olomouc 272.5 2022 Vilnius
-57 kg Bánovská Eva TJ Olympia Zlín 345 2018 Svitavy
-63 kg Kanátová Edita TJ Olympia Zlín 345.5 2020 Bohumín
-69 kg Šuková Lucie SKST Litvínov 354 2017 Praha
-76 kg Kupcová Zlata TJ Viktorie Bohumín 352.5 2019 Bohumín
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 385 2019 Višňová u Frýdlantu
Ženy M2 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 124 2022 Nymburk
-63 kg limit ČSST _ 122.5 0 _
-69 kg limit ČSST 130 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg limit ČSST _ 50 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73.5 2022 Nymburk
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 65 0 _
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 143 2022 Nymburk
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 135 2017 Praha
-69 kg limit ČSST _ 130 0 _
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 147.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2013 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 57.5 2012 Praha
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73.5 2022 Nymburk
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2011 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2013 Jihlava
Trojboj - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 240 0 _
-52 kg limit ČSST _ 265 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 340.5 2022 Nymburk
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 312.5 2017 Praha-Chodov
-69 kg limit ČSST _ 325 0 _
-76 kg Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 475 2013 Orlando
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M2 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 60 0 _
-52 kg limit ČSST _ 65 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 123.5 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 105 2017 Praha
-69 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 141 2018 Svitavy
Benčpres - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg limit ČSST _ 45 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 72.5 2017 Praha
-69 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Mrtvý tah - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 72.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 142.5 2020 Albi
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 135 2017 Praha
-69 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2017 Bohumín
Benčpres - Ženy M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 53 2016 Liberec
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 73 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 72.5 2017 Praha
-69 kg Šlapanská Darja SK Zbýšov 60 2017 Svitavy
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 87.5 2016 Liberec
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Trojboj - Ženy M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 182.5 0 _
-57 kg Mlejnková Petra Powerlifting Gladiators 336.5 2021 Lukov
-63 kg Mlejnková Petra Arena Pavly Kladivové 312.5 2017 Praha
-69 kg limit ČSST _ 257.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 272.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 385 2019 Višňová u Frýdlantu
Ženy M3 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 85 0 _
-52 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 100 0 _
-63 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-69 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 170 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 181 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 190.5 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 45 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 120 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 137.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 142.5 2014 Třeboň
Mrtvý tah - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 85 0 _
-52 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 100 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 147.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 160 2018 Ulaanbaatar
Benčpres - Ženy M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 45 0 _
-52 kg Zodererová Václava TJ Sokol ŽIžkov 47.5 2022 Jihlava
-57 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 70 2014 Hamm
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg limit ČSST _ 60 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 127.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 147.5 2014 Sofia
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2014 Klatovy
Trojboj - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 210 0 _
-52 kg limit ČSST _ 227.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 245 0 _
-63 kg limit ČSST _ 265 0 _
-69 kg limit ČSST _ 282.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 437.5 2015 Plzeň
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 473 2014 Plzeň
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 483 2018 Ulaanbaatar
Ženy M3 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 55 0 _
-57 kg limit ČSST _ 60 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 70.5 2019 Bohumín
-69 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 145 2019 Rakovník
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 141 2018 Svitavy
Benčpres - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 35 0 _
-52 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 40 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 55 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Mrtvý tah - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 155.5 2020 Albi
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 150 2017 Bohumín
Benčpres - Ženy M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 40 0 _
-52 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-57 kg Zodererová Václava TJ Sokol Žižkov 52.5 2021 Rakovník
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-76 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 87.5 2016 Liberec
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 107.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 97.5 2017 Bohumín
Trojboj - Ženy M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 145 0 _
-52 kg limit ČSST _ 155 0 _
-57 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Prosport Rakovník 246.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 225 0 _
-76 kg limit ČSST _ 240 0 _
-84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 402.5 2014 Frýdlant
+84 kg Takáčová Hana TJ Sokol Nymburk 385 2019 Višňová u Frýdlantu
Ženy M4 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-63 kg limit ČSST _ 95 0 _
-69 kg limit ČSST _ 100 0 _
-76 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 115 0 _
+84 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
Benčpres - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 35 0 _
-52 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 40 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 72.5 2016 Plzeň
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 55 0 _
+84 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
Mrtvý tah - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 75 0 _
-52 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 100 0 _
-76 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 115 0 _
+84 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
Benčpres - Ženy M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 45 0 _
-57 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 70 2014 Hamm
-63 kg Hyková Adina TJ Spartak Chodov 80 2016 Sokolov
-69 kg limit ČSST _ 55 0 _
-76 kg limit ČSST _ 60 0 _
-84 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
+84 kg limit ČSST _ 65 0 _
Trojboj - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 185 0 _
-52 kg limit ČSST _ 202.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 215 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 246 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 250 0 _
-76 kg limit ČSST _ 267.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 285 0 _
+84 kg limit ČSST _ 292.5 0 _
Ženy M4 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 50 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 70.5 2019 Bohumín
-69 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 62.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 65 0 _
+84 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
Benčpres - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 32.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 35 0 _
-57 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 45 0 _
-84 kg limit ČSST _ 47.5 0 _
+84 kg limit ČSST _ 50 0 _
Mrtvý tah - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 50 0 _
-52 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-57 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 115 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 67.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 72.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 77.5 0 _
+84 kg limit ČSST _ 80 0 _
Benčpres - Ženy M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 37.5 0 _
-52 kg limit ČSST _ 40 0 _
-57 kg limit ČSST _ 42.5 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 61.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 50 0 _
-76 kg limit ČSST _ 52.5 0 _
-84 kg limit ČSST _ 57.5 0 _
+84 kg limit ČSST _ 60 0 _
Trojboj - Ženy M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-47 kg limit ČSST _ 125 0 _
-52 kg limit ČSST _ 135 0 _
-57 kg limit ČSST _ 145 0 _
-63 kg Hyková Adina TJ TZ Rakovník 246.5 2019 Gyor
-69 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-76 kg limit ČSST _ 180 0 _
-84 kg limit ČSST _ 190 0 _
+84 kg limit ČSST _ 197.5 0 _
Dřep - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n/N 220 2022 Plzeň
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265 2011 Plzeň
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 270 2018 Lukov
-83 kg Žák Marek TJ Olympia Zlín 306 2015 Praha
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 325.5 2022 Nymburk
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L. 345 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 382.5 2018 Halmstad
+120 kg Lupač David KST Jihlava 450 2014 Oroshaza
Benčpres - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 130 2021 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Čelůstka Vítězslav TO Olympia Zlín 190 2015 Praha
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 225 2011 Northumberland
-93 kg Kati Jiří Colbert SSK Vítkovice 252.5 2011 Krnov
-105 kg Selinger Milan Powerlifting Jihlava 272.5 2017 Lukov
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 302.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 345 2015 Hamm
Mrtvý tah - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 220 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 245 2015 Praha
-74 kg Hladík Martin Sporting APIS Praha 283 2021 Plzeň
-83 kg Štěpáník Milan KST Sporting APIS 311.5 2020 Ostrava
-93 kg Štěpaník Milan Sporting Apis Praha 313.5 2022 Plzeň
-105 kg Hejda Miroslav TJ Olympia Zlín 335.5 2013 Štípa
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 355 2016 Orlando
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 362.5 2017 Plzeň
Benčpres - muži (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Čelůstka Vítězslav TJ Olympia Zlín 195 2016 Sokolov
-83 kg Košťál Aleš Lovo Lovosice 232.5 2011 Plzeň
-93 kg Kati Jiří Colbert Club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Ghazal Khaled TJ Sokol Pohořelice 288 2016 Hamm
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 310 2019 Tokio
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 360 2019 Tokio
Trojboj - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 657.5 2015 Praha
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 703.5 2017 Lukov
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 790 2011 Northumberland
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 840.5 2022 Nymburk
-105 kg Šárik Tomáš KST Jihlava 912.5 2012 Aquadilla
-120 kg Šárik Tomáš Powerlfiting Jihlava 1015 2019 Dubaj
+120 kg Lupač David Powerlfiting Jihlava 1127.5 2017 Plzeň
Muži Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 202.5 2015 Salo
-74 kg Hladík Martin Sporting Apis Praha 231.5 2022 Plzeň
-83 kg Štěpaník Milan Sporting Apis Praha 262.5 2021 Plzeň
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 310.5 2017 Bohumín
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 302 2020 Víska u Višňové
-120 kg Nováček Vojtěch B Strong Powerlifting Team 293.5 2021 Plzeň
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 350 2015 Frýdlant
Benčpres - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 147.5 2016 Killeen
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 160 2017 Thisted
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 180 2020 Sedlčany
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 225 2017 Minsk
-105 kg Havrlík Vladislav KSF FC Příbram 212.5 2014 Sokolov
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 230 2014 Frýdlant
+120 kg Lupač David Doplnejch powerlifting 243.5 2021 Plzeň
Mrtvý tah - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 220 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 242.5 2016 Killeen
-74 kg Hladík Martin Sporting APIS Praha 283 2021 Plzeň
-83 kg Štěpáník Milan Sporting APIS Praha 311.5 2021 Plzeň
-93 kg Štěpaník Milan Sporting Apis Praha 313.5 2022 Plzeň
-105 kg Okrouhlý Vít Sporting APIS Praha 325 2021 Plzeň
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 333 2021 Nymburk
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 350 2018 Nymburk
Benčpres - muži (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 132.5 0 _
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 147.5 2016 Killeen
-74 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 160 2017 Thisted
-83 kg Šigut Jiří TJ Sokol Vítkovice 180.5 2021 Rakovník
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 225 2017 Minsk
-105 kg Havrlík Vladislav KST FC Příbram 212.5 2013 Frýdlant
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 232.5 2021 Rakovník
+120 kg Lupač David Doplnejch powerlifting 243.5 2021 Plzeň
Trojboj - muži
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 532.5 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 587.5 2016 Killeen
-74 kg Hladík Martin Sporting Apis Praha 646.5 2022 Plzeň
-83 kg Štěpáník Milan Sporting APIS Praha 721.5 2021 Plzeň
-93 kg Sedláček Jakub TJ Autobrzdy Jablonec n/N. 820 2017 Minsk
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 775 2021 Plzeň
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 804.5 2017 Praha
+120 kg Lupač David Powerlifting Jihlava 920 2015 Plzeň
Dorostenci EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 197.5 0 _
-74 kg Lněnička Patrik TJ Lanškroun 222.5 2019 Kaunas
-83 kg Kronovetr Tadeáš KST Jihlava 250 2011 Zbýšov
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 292.5 2018 Potchefstroom
-105 kg Němec Jaroslav SK ZLOBR Sedlčany 300 2016 Sedlčany
-120 kg Uher Pavel KST Kuřim 295 2012 Zbýšov
+120 kg limit ČSST _ 275 0 _
Benčpres - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-66 kg Vorel Tomáš Powerlifting Brno 125.5 2018 Sedlčany
-74 kg Dammer Jiří TJ Sokol Vejprnice 151 2022 Nymburk
-83 kg Rybár Filip TJ Přeštice 165 2019 Plzeň
-93 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 187.5 2016 Nymburk
-105 kg Tóth Nicolas TJ Viktorie Bohumín 220 2019 Zastávka u Brna
-120 kg Uher Pavel KST Kuřim 175 2012 Zbýšov
+120 kg limit ČSST _ 175 0 _
Mrtvý tah - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 160 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 190 2018 Sedlčany
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 222.5 2018 Sedlčany
-74 kg Vávra Marek Sportovní klub ZLOBR 255 2019 Kaunas
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 287 2021 Vasteras
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 280.5 2020 Krnov
-105 kg Porteš Filip TJ Olympia Zlín 281 2018 Frýdlant
-120 kg Krajdl Filip TJ Přeštice 300 2015 Sokolov
+120 kg limit ČSST _ 275 0 _
Benčpres - dorostenci (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
-59 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 155 0 _
-83 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-93 kg Tóth Nicolas TJ Viktoria Bohumín 190.5 2018 Ostrava
-105 kg Tóth Nicolas TJ Viktorie Bohumín 230 2019 Tokio
-120 kg limit ČSST _ 195 0 _
+120 kg limit ČSST _ 200 0 _
Trojboj - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 422.5 0 _
-59 kg limit ČSST _ 467.5 0 _
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 540 2018 Sedlčany
-74 kg Vávra Marek Sportovní klub ZLOBR 595 2019 Kaunas
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 657 2021 Vasteras
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 730.5 2020 Krnov
-105 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 782.5 2016 Sedlčany
-120 kg Uher Pavel KST Kuřim 750 2012 Zbýšov
+120 kg limit ČSST _ 725 0 _
Dorostenci Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 176 2021 Nymburk
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 192.5 2018 Sedlčany
-74 kg Lněnička Patrik TJ Lanškroun 222.5 2019 Kaunas
-83 kg Pelikán Jakub TJ Spartak Pelhřimov 245 2019 Kaunas
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 255 2018 Frýdlant
-105 kg Kučera Vít Iron Warriors 257.5 2018 Sedlčany
-120 kg Kučera Vít Iron Warriors, z.s. 260 2018 Frýdlant
+120 kg Babuněk Ladislav TJ Třebíč 230 2016 Vranovice
Benčpres - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 110.5 2021 Staňkov
-66 kg Vorel Tomáš Powerlifting Brno 125.5 2018 Sedlčany
-74 kg Joska Jakub SK TOTZI Klášterec nad Ohří 132.5 2019 Sedlčany
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 155 2021 Krnov
-93 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 165 2016 Svitavy
-105 kg Toth Nicolas Colbert SSK Vítkovice 175 2019 Krnov
-120 kg Krajdl Filip TJ Přeštice 170 2015 Sokolov
+120 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
Mrtvý tah - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Pokorný Milan OST TJ Svitavy 150 2017 Praha-Chodov
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 190 2018 Sedlčany
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 222.5 2018 Sedlčany
-74 kg Vávra Marek Sportovní klub ZLOBR 255 2019 Kaunas
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 287 2021 Vasteras
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 280 2018 Frýdlant
-105 kg Jelínek Ladislav TJ Přeštice 280 2016 Sokolov
-120 kg Krajdl Filip TJ Přeštice 300 2015 Sokolov
+120 kg limit ČSST _ 255 0 _
Benčpres - dorostenci (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Široký Jan Fitness Staňkov 110.5 2021 Staňkov
-66 kg Vorel Tomáš Powerlifting Brno 125.5 2018 Sedlčany
-74 kg Joska Jakub SK TOTZI Klášterec nad Ohří 132.5 2019 Sedlčany
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 157.5 2021 Rakovník
-93 kg Němec Jaroslav SK ZLOBR Sedlčany 165 2016 Svitavy
-105 kg Tóth Nicolas Colbert Club SSK Vítkovice. 175 2019 Krnov
-120 kg Tóth Nicolas Colbert club SSK Vítkovice 185 2019 Lukov
+120 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
Trojboj - dorostenci
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 380 2020 Nymburk
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 441 2018 Sedlčany
-66 kg Majerský Jan TJ Sokol Bílina 540 2018 Sedlčany
-74 kg Vávra Marek Sportovní klub ZLOBR 595 2019 Kaunas
-83 kg Sikora Mikuláš TJ SŠTaS Karviná 657 2021 Vasteras
-93 kg Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 670 2018 Frýdlant
-105 kg Vlk Václav Fitness Jiskra Bílina 662 2018 Sedlčany
-120 kg Krajdl Filip TJ Přeštice 695 2015 Sokolov
+120 kg limit ČSST _ 632.5 0 _
Junioři EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 175 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 220 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 242.5 2015 Praha
-74 kg Klíma Josef SK ZLOBR Sedlčany 262.5 2019 Regina
-83 kg Sedláček Jakub TJ Spartak Rokytnice 305 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 325.5 2022 Nymburk
-105 kg Sobotka Filip KST Jihlava 340 2013 Praha
-120 kg Lupač David KST Jihlava 380 2012 Herning
+120 kg Lupač David KST Jihlava 450 2014 Oroshaza
Benčpres - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 110 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 130 2021 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Pilský Josef Powerlifting School 175 2019 Regina
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 225 2011 Northimberlan
-93 kg Prášek Jiří Zlobr Sedlčany 220 2012 Zbýšov
-105 kg Prokop Martin Powerlifting School 222.5 2019 Regina
-120 kg Sobotka Filip KST Jihlava 260 2014 St.Petersburg
+120 kg Lupač David KST Jihlava 300 2014 Oroshaza
Mrtvý tah - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg _ _ 175 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 220 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 245 2015 Praha
-74 kg Jindra Štěpán Sportovní klub ZLOBR 265.5 2020 Víska u Višňové
-83 kg Pavliš Tomáš TJ Olympia Zlín 305.5 2014 Lukov
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 305 2022 Nymburk
-105 kg Porteš Adam TJ Olympia Zlín 330.5 2017 Lukov
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 333 2021 Nymburk
+120 kg Lupač David KST Jihlava 340 2014 Oroshaza
Benčpres - junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 125 0 _
-59 kg Mikš Jan Colbert Vítkovice 140 2012 Sedlčany
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 170 2015 Praha
-74 kg Jelínek Marek TJ Autoškola Ml. Boleslav 183.5 2011 Roudnice n/ L
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 225 2011 Northimberlan
-93 kg Prášek Jiří SK Zlobr Sedlčany 220 2012 Zbýšov
-105 kg Vlk Václav Fitness Jiskra Bílina 260 2020 Jihlava
-120 kg Prokop Martin Powerlifting School 267.5 2020 Jihlava
+120 kg Lupač David KST Jihlava 305 2014 Rodby
Trojboj - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 460 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560 2022 Plzeň
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 657.5 2015 Praha
-74 kg Tkadlec Lukáš SK Kuřim 662.5 2011 Kuřim
-83 kg Sedláček Jakub Spartak Rokytnice 790 2011 Northimberlan
-93 kg Šíp Ondřej TJ Svitavy 840.5 2022 Nymburk
-105 kg Sičevskyj Evžen Doplnejch powerlifting 852.5 2019 Regina
-120 kg Lupač David KST Jihlava 927.5 2012 Herning
+120 kg Lupač David KST Jihlava 1090 2014 Oroshaza
Junioři Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 166 2020 Staňkov
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 202.5 2015 Salo
-74 kg Lněnička Patrik Sportovní klub ZLOBR 231 2021 Nymburk
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 260 2020 Víska u Višňové
-93 kg Vágner Jakub Powerlifting Brno 285 2019 Kaunas
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 302 2020 Víska u Višňové
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 292.5 2022 Hamm
+120 kg Lupač David KST Jihlava 340 2014 Potchefstroom
Benčpres - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg Široký Jan Fitness Staňkov 105 2020 Nymburk
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Loko Krnov 142.5 2014 Potchefstroom
-74 kg Šedivý Dušan Powerlifting TJJM Chodov 151 2016 Sedlčany
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 180 2020 Sedlčany
-93 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 182.5 2018 Calgary
-105 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 191 2017 Nymburk
-120 kg Prokop Martin Doplnejch powerlifting 193 2021 Votice
+120 kg Lupač David KST Jihlava 225 2014 Potchefstroom
Mrtvý tah - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 160 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n.N 220 2021 Nymburk
-66 kg More Jan Fitness Club Staňkov z.s. 233 2016 Sokolov
-74 kg Jindra Štěpán Sportovní klub ZLOBR 265.5 2020 Víska u Višňové
-83 kg Vašík Radomil Iron Warriors 287.5 2017 Minsk
-93 kg Vágner Jakub Powerlifting Brno 292.5 2019 Kaunas
-105 kg Porteš Adam TJ Olympia Zlín 307.5 2016 Tartu
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 333 2021 Nymburk
+120 kg Lupač David KST Jihlava 335 2014 Potchefstroom
Benčpres - junioři (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n/N 127.5 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 142.5 2014 Potchefstroom
-74 kg Šedivý Dušan Powerlifting TJJM Chodov 151 2016 Sedlčany
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 180 2020 Sedlčany
-93 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 182.5 2018 Calgary
-105 kg Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 191 2017 Nymburk
-120 kg Prokop Martin Doplnejch powerlifting 193 2021 Votice
+120 kg Lupač David KST Jihlava 225 2014 Potchefstroom
Trojboj - junioři
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-53 kg limit ČSST _ 400 0 _
-59 kg Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 532.5 2021 Nymburk
-66 kg Juříček Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 572.5 2015 Plzeň
-74 kg Lněnička Patrik Sportovní klub ZLOBR 608.5 2021 Nymburk
-83 kg Šindelář Jan Sportovní klub ZLOBR 690 2020 Víska u Višňové
-93 kg Vágner Jakub Powerlifting Brno 727.5 2019 Kaunas
-105 kg Vágner Jakub ASK Blansko 772 2020 Víska u Višňové
-120 kg Šigut Jakub Iron Warriors 785 2022 Hamm
+120 kg Lupač David KST Jihlava 900 2014 Potchefstroom
Muži M1 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 195 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265 2011 Plzeň
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 265.5 2013 Štípa-Zlín
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 270 2013 Praha-Řepy
-93 kg Sršeň Jaromír TJ Sokol Nymburk 315.5 2016 Praha-Řepy
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 345 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 382.5 2018 Halmstad
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 387.5 2017 Plzeň
Benčpres - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Tvrdoň Bronislav TJ Sokol Pohořelice 125 2011 Zbýšov
-66 kg limit ČSST _ 135 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Turek Martin TJ Viktoria Bohumín 210 2017 Lukov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 252.5 2011 Krnov
-105 kg Greguš Milan Sporting APIS Praha 235 2016 Plzeň
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 302.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 345 2015 Hamm
Mrtvý tah - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 195 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 242.5 2011 St.Catharines
-74 kg Švarcbach Dušan SK Totzi Klášterec 250 2015 Plzeň
-83 kg Švarcbach Dušan SK Totzi Klášterec 272.5 2016 Praha-Řepy
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec n.N, z.s. 311 2019 Zastávka
-105 kg Gryga Jiří TJ Olympia Zlín 320 2011 Krnov
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 355 2016 Orlando
+120 kg Urban Martin TJ Sokol Nymburk 315 2011 Krnov
Benčpres - muži M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 140 0 _
-66 kg limit ČSST _ 155 0 _
-74 kg Vondráček Štěpán KST FC Příbram 182.5 2013 Jihlava
-83 kg Košťál Aleš Olymp Fitness Nový Bor 230 2014 Plzeň
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Khaled Ghazal TJ Sokol Pohořelice 288 2016 Hamm
-120 kg Krejča Zbyněk TJ Sokol Nymburk 310 2019 Tokio
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 360 2019 Tokio
Trojboj - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 512.5 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 607.5 2012 Aguadilla
-74 kg Lacko Tomáš TJ Svitavy 650 2022 Nymburk
-83 kg Turek Martin TJ Viktoria Bohumín 707.5 2017 Lukov
-93 kg Sršeň Jaromír TJ Sokol Nymburk 810.5 2016 Praha-Řepy
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 860 2011 Svitavy
-120 kg Šárik Tomáš Powerlifting Jihlava 1015 2019 Dubaj
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 1020 2017 Plzeň
Muži M1 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Čech Martin TJ Zekon klub Bystřice 157.5 2019 Gyor
-66 kg Švarcbach Dušan SK TOTZI Klášterec nad Ohří 180 2021 Plzeň
-74 kg Rösler Marcel PWL Vision Nutrition 200 2018 Helsingborg
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 215 2017 Svitavy
-93 kg Válek Karel Sporting Apis Praha 260 2021 Plzeň
-105 kg Rada Karel Fitness Club Staňkov 285 2018 Calgary
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 292.5 2017 Minsk
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 330 2017 Sokolov
Benčpres - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 112.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 125 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Moudr Vratislav Powerlifting Jihlava 170.5 2018 Svitavy
-105 kg Ponocný Zdeněk ST TJ Sokol Bílina 182.5 2017 Praha-Chodov
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 225 2017 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 233 2017 Sokolov
Mrtvý tah - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Čech Martin TJ Zekon klub Bystřice 190 2019 Gyor
-66 kg Čech Martin TJ Zekon klub 220 2017 Bohumín
-74 kg Švarcbach Dušan SK Totzi Klášterec 232.5 2015 Salo
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 252.5 2014 Sokolov
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 300 2020 Svitavy
-105 kg Rada Karel Fitness Club Staňkov 295 2020 Bohumín
-120 kg Verbič Jan TJ Baník Dobřany 300 2015 Sokolov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 310 2021 Halmstad
Benčpres - muži M1 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 140 0 _
-74 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Kati Jiří Colbert Club SSK Vítkovice 187.5 2019 Jindřichův Hradec
-105 kg Havrlík Vladislav KST Příbram 210 2020 Dírná
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 232.5 2021 Rakovník
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 233 2017 Sokolov
Trojboj - muži M1
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 450 0 _
-66 kg limit ČSST _ 497.5 0 _
-74 kg Rösler Marcel PWL Vision Nutrition 547.5 2019 Helsingborg
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 607.5 2014 Sokolov
-93 kg Přibyl Ondřej TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou 682.5 2019 Višňová u Frýdlantu
-105 kg Rada Karel Fitness Club Staňkov 740 2017 Minsk
-120 kg Demčák Pavol TJ Sokol Nymburk 804.5 2017 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 852.5 2018 Helsingborg
Muži M2 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg Malina Pavel Powerlifting Raspberry 192.5 2016 Tallinn
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 255 2015 Chemnitz
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 255 2015 Frýdlant v Č.
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 265 2014 Frýdlant v Č.
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 272.5 2013 Orlando
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 345 2011 Krnov
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 345 2013 Štípa-Zlín
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 347.5 2022 Plzeň
Benčpres - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 115 0 _
-66 kg limit ČSST _ 125 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 207.5 2011 Krnov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 250 2020 Krnov
-105 kg Cejnek Rostislav Powerlifting Jihlava 232.5 2015 Frýdlant v Č.
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 260 2013 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 317.5 2022 Plzeň
Mrtvý tah - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 180 0 _
-66 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 232.5 2015 Chmnitz
-74 kg Ruso Karel TJ Sokol Nymburk 235 2015 Frýdlant v Č.
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 252.5 2014 Frýdlant v Č.
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 257.5 2014 Plzeň
-105 kg Theuser Petr TJ Svitavy 300 2012 Plzeň
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 300 2012 Plzeň
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 305 2022 Nymburk
Benčpres - muži M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 130 0 _
-66 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 175 2012 Sokolov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 207.5 2011 Krnov
-93 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 266 2016 Jihlava
-105 kg Cejnek Rostislav Powerlifting Jihlava 235 2015 Lukov
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 260 2013 Praha-Řepy
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 322.5 2022 Almaty
Trojboj - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 475 0 _
-66 kg Ruso Karel Sokol Nymburk 587.5 2015 Chmnitz
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 600 2012 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 697.5 2014 Frýdlant v Č.
-93 kg Sekot Michal LKM Plzeň 715 2014 Plzeň
-105 kg Theuser Petr TJ Sokol Ústí n/L 860 2011 Svitavy
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 895 2013 Orlando
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 955 2022 Plzeň
Muži M2 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 162.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 215 2017 Svitavy
-93 kg Sekot Michal TJ Baník Dobřany 225 2015 Salo
-105 kg Sedláček Tomáš PWL Vision Nutrition 240 2020 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 272.5 2019 Helsingborg
+120 kg Kadlec Jiří ST TJ Sokol Bílina 290 2018 Svitavy
Benčpres - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 105 0 _
-66 kg limit ČSST _ 115 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 157.5 2021 Ostrava
-105 kg Psota Jiří Sporting Apis Praha 170 2017 Praha-Chodov
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 172.5 2016 Sedlčany
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 195 2022 Vilnius
Mrtvý tah - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 170 0 _
-66 kg limit ČSST _ 187.5 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 215 2014 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 252.5 2014 Sokolov
-93 kg Táborský Jiří Fitness Jiskra Bílina 238 2018 Svitavy
-105 kg Billy Luboš TJ Sokol Nymburk 285 2021 Karlovy Vary
-120 kg Verbič Jan TJ Baník Dobřany 300 2015 Sokolov
+120 kg Verbič Jan TJ Baník Dobřany 295.5 2016 Sedlčany
Benčpres - muži M2 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 115 0 _
-66 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 150 2017 Krnov
-83 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice 175 2014 Vranovice
-93 kg Kati Jiří Colbert Club SSK Vítkovice 187.5 2019 Jindřichův Hradec
-105 kg Kati Jiří Colbert club SSK Vítkovice 190 2018 Jihlava
-120 kg Slovák Miroslav Sokol Nymburk 192.5 2020 Dírná
+120 kg Růžička Lubomír ST Holba Hanušovice 206 2020 Dírná
Trojboj - muži M2
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 422.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 465 0 _
-74 kg Ježek Tomáš KST FC Příbram 510 2014 Sokolov
-83 kg Medek Vladimír Spartak Rokytnice 607.5 2014 Sokolov
-93 kg Sekot Michal TJ Baník Dobřany 612.5 2015 Salo
-105 kg Billy Luboš TJ Sokol Nymburk 690 2021 Karlovy Vary
-120 kg Kanát Zoltán TJ Olympia Zlín 722.5 2016 Lukov
+120 kg Šoukal Jaroslav TJ Sokol Vejprnice 770.5 2022 Vilnius
Muži M3 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 180 2012 Zbýšov
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 190 2014 Praha -Řepy
-83 kg Hodík Jaroslav TJ Spartak Chodov 200 2020 Krnov
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 232.5 2021 Oradea
-105 kg Zvada Štefan TJ Sokol na Mělníce 232.5 2014 Plzeň
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 305.5 2022 Lukov
+120 kg Klepáč Pavel KST Kuřim 230 2015 Plzeň
Benčpres - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 115 2012 Krnov
-74 kg Wolf Čestmír Colbert SSK Vítkovice 140 2019 Ostrava
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 160 2019 Bohumín
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 190 2020 Krnov
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 205 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 222.5 2022 Lukov
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 165 2012 Zbýšov
Mrtvý tah - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 202.5 2012 Vendolí
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 210 2013 Praha-Řepy
-83 kg Václavik Josef Spartak Chodov 225 2014 Praha-Řepy
-93 kg Hodík Jaroslav Spartak Chodov 220 2018 Praha-Řepy
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 243 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 272.5 2022 Plzeň
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 260 2011 Plzeň
Benčpres - muži M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 120 2011 Jihlava
-74 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 145 2021 Rakovník
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 182.5 2020 Jihlava
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 190 2020 Krnov
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 205.5 2022 JIhlava
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 222.5 2022 Plzeň
+120 kg Macák Petr SK Zlobr Sedlčany 232.5 2011 Rodby
Trojboj - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 375 0 _
-66 kg Burda Václav Loko Krnov 492.5 2012 Zbýšov
-74 kg Burda Václav Loko Krnov 515 2014 Praha-Řepy
-83 kg Hodík Jaroslav TJ Spartak Chodov 540 2020 Krnov
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 627.5 2021 Oradea
-105 kg Psota Jiří Sporting APIS Praha 658 2022 Nymburk
-120 kg Kanát Zoltán SK Olympia Zlín 800.5 2022 Lukov
+120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 647.5 2012 Zbýšov
Muži M3 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 125 0 _
-66 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 170 2017 Praha-Chodov
-83 kg Hodík Jaroslav TJ Spartak Chodov 165 2019 Bohumín
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 192.5 2021 Lukov
-105 kg Planeta Jiří TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 192.5 2017 Praha-Chodov
-120 kg limit ČSST _ 187.5 0 _
+120 kg Klepáč Pavel TJ Sokol Rosice 193 2017 Praha-Chodov
Benčpres - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg limit ČSST _ 100 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert SSK Vítkovice 140 2019 Ostrava
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 160 2019 Bohumín
-93 kg Wolf Čestmír Colbert Club SSK Vítkovice. 157.5 2021 Ostrava
-105 kg Pěnkava Jan KST FC Příbram 137.5 2021 Lukov
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 152.5 2017 Praha-Chodov
+120 kg limit ČSST _ 140 0 _
Mrtvý tah - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 157.5 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 195 2016 Sedlčany
-83 kg Václavik Josef TJ Spartak Chodov 222.5 2014 Sokolov
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 220 2021 Lukov
-105 kg Planeta Jiří TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 222.5 2017 Praha-Chodov
-120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 240 2017 Praha-Chodov
+120 kg Klepáč Pavel KST Kuřim 222.5 2015 Salo
Benčpres - muži M3 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 97.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-74 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 145 2021 Rakovník
-83 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 167.5 2019 Jindřichův Hradec
-93 kg Wolf Čestmír Colbert club SSK Vítkovice 165 2019 Lukov
-105 kg Čmugr Bohumil TJ Sokol Nymburk 150 2017 Svitavy
-120 kg Vážný Josef Vojtěch Olymp Fitness Nový Bor 160.5 2018 Praha
+120 kg Šota Antonín TJ Sokol Klatovy 162.5 2015 Frýdlant v Č.
Trojboj - muži M3
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 357.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 395 0 _
-74 kg Valenta Pavel TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 460 2016 Sedlčany
-83 kg Václavik Josef TJ Spartak Chodov 487.5 2014 Sokolov
-93 kg Sekot Michal Fitness Staňkov 552.5 2021 Lukov
-105 kg Planeta Jiří TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 527.5 2017 Praha-Chodov
-120 kg Řechka Bedřich TJ Sokol Domažlice 557.5 2017 Praha-Chodov
+120 kg limit ČSST _ 552.5 0 _
Muži M4 EQ Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 180 0 _
-93 kg limit ČSST _ 190 0 _
-105 kg limit ČSST _ 200 0 _
-120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 212.5 0 _
Benčpres - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 87.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 95 0 _
-74 kg limit ČSST _ 102.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 110 0 _
-93 kg limit ČSST _ 120 0 _
-105 kg limit ČSST _ 125 0 _
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 155 2020 Krnov
+120 kg limit ČSST _ 135 0 _
Mrtvý tah - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 137.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 167.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 180 0 _
-93 kg limit ČSST _ 190 0 _
-105 kg limit ČSST _ 200 0 _
-120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 212.5 0 _
Benčpres - muži M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 95 0 _
-66 kg limit ČSST _ 105 0 _
-74 kg limit ČSST _ 115 0 _
-83 kg Soušek Antonín SK Fitness Gym Olomouc 140 2019 Ostrava
-93 kg Horník Jiří SK Horník PWL 150 2019 Ostrava
-105 kg Horník Jiří SK Horník PWL 150 2020 Jihlava
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 167.5 2021 Jihlava
+120 kg Vážný Josef Vojtěch SK Olymp Fitness Nový Bor 145 2022 Jihlava
Trojboj - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 362.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 400 0 _
-74 kg limit ČSST _ 437.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 470 0 _
-93 kg limit ČSST _ 500 0 _
-105 kg limit ČSST _ 525 0 _
-120 kg limit ČSST _ 547.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 560 0 _
Muži M4 Raw Nahoru Stáhnout PDF
Dřep - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 117.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 130 0 _
-74 kg limit ČSST _ 142.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 152.5 0 _
-93 kg limit ČSST _ 162.5 0 _
-105 kg limit ČSST _ 170 0 _
-120 kg limit ČSST _ 177.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 182.5 0 _
Benčpres - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 82.5 0 _
-66 kg limit ČSST _ 92.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 100 0 _
-83 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-93 kg limit ČSST _ 115 0 _
-105 kg limit ČSST _ 120 0 _
-120 kg limit ČSST _ 125 0 _
+120 kg limit ČSST _ 127.5 0 _
Mrtvý tah - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 135 0 _
-66 kg limit ČSST _ 147.5 0 _
-74 kg limit ČSST _ 160 0 _
-83 kg limit ČSST _ 175 0 _
-93 kg limit ČSST _ 185 0 _
-105 kg limit ČSST _ 195 0 _
-120 kg limit ČSST _ 202.5 0 _
+120 kg limit ČSST _ 207.5 0 _
Benčpres - muži M4 (samostatná disciplína)
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 90 0 _
-66 kg limit ČSST _ 100 0 _
-74 kg limit ČSST _ 107.5 0 _
-83 kg Soušek Antonín SK Fitness Gym Olomouc 120 2017 Svitavy
-93 kg Horník Jiří Horník PWL klub Vejprnice 130 2018 Praha
-105 kg Horník Jiří Horník PWL 130 2020 Dírná
-120 kg Duna Josef TJ Sokol Vejprnice 150 2021 Rakovník
+120 kg limit ČSST _ 140 0 _
Trojboj - muži M4
Kategorie Jméno Oddíl Výkon Rok Místo
-59 kg limit ČSST _ 335 0 _
-66 kg limit ČSST _ 370 0 _
-74 kg limit ČSST _ 402.5 0 _
-83 kg limit ČSST _ 435 0 _
-93 kg limit ČSST _ 462.5 0 _
-105 kg limit ČSST _ 485 0 _
-120 kg limit ČSST _ 505 0 _
+120 kg limit ČSST _ 517.5 0 _