Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 11.10. 2020
Místo konání: Víska u Višňové

Personál:



Jan Filo Ředitel
Petra Švadlenková Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Ivan Veselý Postranní rozhodčí
Jakub Veselý Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 36 / 51 Iron Warriors 107.5 112.5 R116.0 116.0 1. 62.5 R66.0 R67.0 66.0 1. 112.5 117.5 120.0 117.5 1. 299.5 378.99 MVT
2. Natálie Jírovská 1997 / 30 / 50.5 TJ Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 102.5 2. 42.5 50.0 50.0 42.5 2. 100.0 105.0 107.5 105.0 2. 250.0 318.75 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Veronika Pasičná 1999 / 12 / 56.5 Doplnejch powerlifting 110.0 R116.0 120.0 120.0 1. 52.5 57.5 60.0 60.0 4. 135.0 R140.0 R145.0 145.0 1. R325.0 379.73 MVT
2. Michaela Filová 1999 / 11 / 56.8 PWL VISION NUTRITION R115.5 R120.0 R123.0 120.0 2. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 122.5 130.0 137.5 130.0 3. 320.0 372.35 MVT
3. Klára Poborská 1997 / 1 / 56.1 Powerlifting School 102.5 110.0 115.0 115.0 3. 52.5 52.5 60.0 60.0 3. 120.0 130.0 137.5 137.5 2. 312.5 367.19 MVT
4. Anna Pilská 1999 / 29 / 56.7 Powerlifting School 107.5 112.5 117.5 112.5 4. 67.5 70.0 72.5 72.5 1. 117.5 122.5 127.5 127.5 4. 312.5 364.13 MVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Aneta Jelenová 1999 / 42 / 62.7 Sportovní klub ZLOBR 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 60.0 65.0 65.0 60.0 4. 140.0 147.5 160.0 160.0 1. 350.0 377.27 MVT
2. Sandra Kučerová 2000 / 25 / 62.3 Iron Warriors 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 70.0 72.5 75.0 72.5 1. 137.5 145.0 150.0 150.0 2. 347.5 376.38 MVT
3. Anna Šebíková 1999 / 34 / 62.6 Iron Warriors 107.5 115.0 115.0 115.0 3. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 120.0 130.0 135.0 135.0 3. 320.0 345.34 MVT
4. Eliška Ročárková 2001 / 44 / 59.1 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 52.5 57.5 60.0 57.5 5. 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 292.5 329.97 VT1
5. Michaela Kučerová 1998 / 20 / 62.7 ARENA Pavly Kladivové 90.0 95.0 100.0 95.0 5. 57.5 60.0 62.5 60.0 3. 120.0 125.0 127.5 127.5 4. 282.5 304.51 VT1
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Klára Zmeškalová 1997 / 52 / 71.2 Iron Warriors 152.5 160.0 R162.5 162.5 1. 80.0 82.5 R86.5 82.5 1. 175.0 185.0 R190.0 190.0 1. R435.0 427.78 EVT
2. Lucie Daňková 2000 / 3 / 71.2 TJ Olympia Zlín 112.5 122.5 130.0 130.0 2. 75.0 80.0 R86.5 80.0 2. 140.0 150.0 165.0 150.0 2. 360.0 354.02 MVT
3. Jessica Medwell 2001 / 41 / 67.3 Doplnejch powerlifting 120.0 120.0 127.5 127.5 3. 45.0 47.5 50.0 47.5 5. 125.0 135.0 145.0 145.0 3. 320.0 327.30 VT1
4. Alžběta Michlová 1998 / 8 / 69.8 Sportovní klub ZLOBR 115.0 122.5 127.5 127.5 4. 55.0 57.5 60.0 57.5 3. 125.0 135.0 140.0 135.0 4. 320.0 318.98 VT1
5. Jitka Frühbauerová 1999 / 47 / 71.9 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 52.5 57.5 62.5 57.5 4. 120.0 130.0 137.5 130.0 5. 312.5 305.28 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Tereza Toušková 2000 / 61 / 83.3 Doplnejch powerlifting 110.0 120.0 120.0 110.0 1. 50.0 57.5 62.5 57.5 1. 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 310.0 277.60 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M - 66kg - sloučená M - 66kg - sloučená
1. Viliam Kováč 2000 / 40 / 58.8 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 R180.0 R185.0 180.0 1. 110.0 R115.0 R122.0 115.0 1. R205.0 R215.0 R217.0 215.0 1. R510.0 443.14 MVT
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Lněnička 2001 / 7 / 72.6 Sportovní klub ZLOBR 217.5 R225.5 R225.5 225.5 1. 120.0 125.0 130.0 125.0 1. 222.5 232.5 240.0 240.0 2. 590.5 430.65 MVT
2. Štěpán Jindra 1997 / 19 / 74 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 92.5 100.0 100.0 92.5 3. 245.0 R258.0 R265.5 265.5 1. 548.0 394.18 VT1
3. Matěj Hájský 2000 / 18 / 72.7 TJ Svitavy 130.0 140.0 - 140.0 3. 85.0 92.5 95.0 92.5 2. 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 412.5 300.51 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 49 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR 242.5 252.5 R260.0 260.0 1. 165.0 175.0 R182.5 175.0 1. 245.0 255.0 260.0 255.0 1. R690.0 462.23 EVT
2. Michal Komprda 1997 / 45 / 82.1 ASK Blansko 187.5 197.5 202.5 202.5 3. 135.0 145.0 150.0 150.0 2. 235.0 247.5 252.5 247.5 3. 600.0 403.14 VT1
3. Jakub Daněk 2000 / 54 / 80 Powerlifting TJJM Chodov 220.0 220.0 222.5 220.0 2. 125.0 125.0 127.5 125.0 6. 237.5 245.0 250.0 245.0 4. 590.0 402.79 VT1
4. Vojtěch Sýkora 1997 / 10 / 82.6 TJ Sokol Těškovice 185.0 195.0 200.0 195.0 6. 120.0 127.5 130.0 127.5 5. 255.0 270.0 270.0 255.0 2. 577.5 386.58 VT1
5. Robert Sporka 2001 / 46 / 81.9 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 200.0 200.0 4. 120.0 127.5 - 127.5 4. 190.0 207.5 215.0 215.0 5. 542.5 365.05 VT1
6. Jan Truxa 1997 / 51 / 82.6 B Strong Powerlifting Team 170.0 182.5 190.0 182.5 7. 127.5 132.5 135.0 132.5 3. 195.0 215.0 225.0 215.0 6. 530.0 354.78 VT2
7. František Frantál 2000 / 4 / 82.9 Sportovní klub ZLOBR 175.0 185.0 197.5 197.5 5. 90.0 100.0 105.0 105.0 7. 180.0 195.0 210.0 210.0 7. 512.5 342.35 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Karel Rada 2001 / 22 / 86.5 Fitness Staňkov 237.5 245.0 252.5 252.5 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 245.0 260.0 265.0 260.0 3. 657.5 428.62 MVT
2. Adam Kubový 2001 / 60 / 89.2 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 120.0 127.5 132.5 127.5 6. 260.0 280.0 R293.0 280.0 1. 637.5 408.83 VT1
3. Vojtěch Bula 2000 / 13 / 92.2 Sporting APIS Praha 225.0 235.0 240.0 240.0 2. 130.0 137.5 137.5 130.0 5. 240.0 247.5 250.0 247.5 5. 617.5 389.52 VT1
4. Tomáš Merhout 2000 / 48 / 91.6 ARENA Pavly Kladivové 190.0 200.0 205.0 205.0 7. 125.0 132.5 132.5 125.0 8. 250.0 260.0 270.0 270.0 2. 600.0 379.68 VT1
5. Karel Petráš 2001 / 55 / 92.7 Fitness Staňkov 200.0 210.0 220.0 220.0 4. 120.0 127.5 132.5 127.5 7. 235.0 250.0 272.5 250.0 4. 597.5 375.95 VT1
6. Pavel Kurek 2000 / 43 / 92.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 210.0 210.0 6. 120.0 127.5 130.0 130.0 4. 225.0 235.0 242.5 242.5 6. 582.5 367.62 VT1
7. Jan Škrobánek 1999 / 16 / 92 B Strong Powerlifting Team 190.0 202.5 210.0 210.0 5. 135.0 142.5 147.5 142.5 3. 195.0 210.0 217.5 210.0 10. 562.5 355.22 VT2
8. Patrik Steinoch 2000 / 53 / 89.4 Sportovní klub Zbýšov 170.0 180.0 192.5 180.0 9. 140.0 147.5 150.0 150.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 8. 555.0 355.53 VT2
9. Mikuláš Hobzík 1999 / 15 / 87.8 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 180.0 180.0 8. 100.0 110.0 117.5 110.0 10. 205.0 215.0 225.0 225.0 7. 515.0 333.05 VT2
10. Marek Čečatka 1998 / 24 / 92.3 PWL VISION NUTRITION 150.0 165.0 175.0 165.0 12. 100.0 100.0 - 100.0 12. 220.0 240.0 240.0 220.0 9. 485.0 305.79 VT3
11. Tomáš Janda 2001 / 6 / 90.7 Fitness Staňkov 170.0 180.0 185.0 180.0 10. 95.0 102.5 105.0 102.5 11. 190.0 200.0 207.5 200.0 11. 482.5 306.82 VT3
12. Jakub Modráček 1998 / 23 / 86.7 PWL VISION NUTRITION 165.0 175.0 - 165.0 11. 107.5 115.0 120.0 115.0 9. 125.0 - - 125.0 12. 405.0 263.70
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Vágner 1997 / 37 / 103.3 ASK Blansko 275.0 290.0 R302.0 302.0 1. 160.0 165.0 170.0 170.0 1. 280.0 300.0 R308.0 300.0 1. R772.0 464.05 EVT
2. Pavel Eminger 1998 / 27 / 95.3 Doplnejch powerlifting 220.0 227.5 240.0 240.0 2. 130.0 135.0 140.0 140.0 2. 245.0 255.0 265.0 265.0 2. 645.0 400.61 VT1
3. Vojtěch Poljak 2000 / 21 / 104.1 B Strong Powerlifting Team 205.0 217.5 227.5 227.5 4. 117.5 125.0 127.5 127.5 4. 205.0 220.0 227.5 227.5 5. 582.5 349.15 VT2
4. Josef Sladký 2001 / 57 / 98.5 TJ Sokol Vejprnice 180.0 190.0 - 190.0 5. 130.0 137.5 140.0 140.0 3. 250.0 272.5 275.0 250.0 3. 580.0 355.13 VT2
5. Štěpán Küschner 2001 / 35 / 104.4 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 200.0 210.0 217.5 217.5 6. 575.0 344.31 VT2
6. Jan Maláč 2000 / 58 / 95.6 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 190.0 180.0 6. 115.0 120.0 - 115.0 6. 220.0 235.0 240.0 235.0 4. 530.0 328.76 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 59 / 118.5 Iron Warriors 255.0 270.0 R281.0 281.0 1. 140.0 145.0 150.0 150.0 5. 290.0 R310.5 R320.0 320.0 1. R751.0 433.03 MVT
2. Filip Porteš 2000 / 39 / 112.8 TJ Olympia Zlín 255.0 265.0 270.0 265.0 3. 155.0 160.0 165.0 160.0 2. 265.0 272.5 282.5 272.5 3. 697.5 407.41 VT1
3. Vít Kučera 2000 / 33 / 108.7 Iron Warriors 255.0 267.5 R280.5 280.5 2. 145.0 150.0 150.0 150.0 4. 245.0 252.5 260.0 260.0 4. 690.5 407.88 VT1
4. Michael Křížek 2001 / 9 / 116.5 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 150.0 157.5 157.5 157.5 3. 255.0 265.0 285.0 285.0 2. 662.5 383.65 VT1
5. Martin Prokop 1999 / 28 / 115.9 Powerlifting School 230.0 240.0 250.0 250.0 4. 175.0 R181.0 R181.0 175.0 1. 225.0 235.0 235.0 235.0 5. 660.0 382.73 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Marek Novák 1997 / 32 / 155.5 TJ Olympia Zlín 250.0 265.0 272.5 265.0 1. 215.0 R225.5 R225.5 215.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 2. 720.0 396.36 VT1
2. Denis Kurečka 1999 / 38 / 130.3 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 245.0 255.0 245.0 2. 170.0 180.0 185.0 180.0 2. 240.0 275.0 295.0 275.0 1. 700.0 395.78 VT1

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Klára Zmeškalová 1997 / 52 / 71.2 Iron Warriors 152.5 160.0 162.5 162.5 1. 80.0 82.5 86.5 82.5 1. 175.0 185.0 190.0 190.0 1. 435.0 427.78 EVT
2. Veronika Pasičná 1999 / 12 / 56.5 Doplnejch powerlifting 110.0 116.0 120.0 120.0 1. 52.5 57.5 60.0 60.0 4. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 325.0 379.73 MVT
3. Šárka Fibingrová 2001 / 36 / 51 Iron Warriors 107.5 112.5 116.0 116.0 1. 62.5 66.0 67.0 66.0 1. 112.5 117.5 120.0 117.5 1. 299.5 378.99 MVT
4. Aneta Jelenová 1999 / 42 / 62.7 Sportovní klub ZLOBR 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 60.0 65.0 65.0 60.0 4. 140.0 147.5 160.0 160.0 1. 350.0 377.27 MVT
5. Sandra Kučerová 2000 / 25 / 62.3 Iron Warriors 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 70.0 72.5 75.0 72.5 1. 137.5 145.0 150.0 150.0 2. 347.5 376.38 MVT
6. Michaela Filová 1999 / 11 / 56.8 PWL VISION NUTRITION 115.5 120.0 123.0 120.0 2. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 122.5 130.0 137.5 130.0 3. 320.0 372.35 MVT
7. Klára Poborská 1997 / 1 / 56.1 Powerlifting School 102.5 110.0 115.0 115.0 3. 52.5 52.5 60.0 60.0 3. 120.0 130.0 137.5 137.5 2. 312.5 367.19 MVT
8. Anna Pilská 1999 / 29 / 56.7 Powerlifting School 107.5 112.5 117.5 112.5 4. 67.5 70.0 72.5 72.5 1. 117.5 122.5 127.5 127.5 4. 312.5 364.13 MVT
9. Lucie Daňková 2000 / 3 / 71.2 TJ Olympia Zlín 112.5 122.5 130.0 130.0 2. 75.0 80.0 86.5 80.0 2. 140.0 150.0 165.0 150.0 2. 360.0 354.02 MVT
10. Anna Šebíková 1999 / 34 / 62.6 Iron Warriors 107.5 115.0 115.0 115.0 3. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 120.0 130.0 135.0 135.0 3. 320.0 345.34 MVT
11. Eliška Ročárková 2001 / 44 / 59.1 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 110.0 110.0 4. 52.5 57.5 60.0 57.5 5. 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 292.5 329.97 VT1
12. Jessica Medwell 2001 / 41 / 67.3 Doplnejch powerlifting 120.0 120.0 127.5 127.5 3. 45.0 47.5 50.0 47.5 5. 125.0 135.0 145.0 145.0 3. 320.0 327.30 VT1
13. Alžběta Michlová 1998 / 8 / 69.8 Sportovní klub ZLOBR 115.0 122.5 127.5 127.5 4. 55.0 57.5 60.0 57.5 3. 125.0 135.0 140.0 135.0 4. 320.0 318.98 VT1
14. Natálie Jírovská 1997 / 30 / 50.5 TJ Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 102.5 2. 42.5 50.0 50.0 42.5 2. 100.0 105.0 107.5 105.0 2. 250.0 318.75 VT1
15. Jitka Frühbauerová 1999 / 47 / 71.9 Powerlifting Jihlava 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 52.5 57.5 62.5 57.5 4. 120.0 130.0 137.5 130.0 5. 312.5 305.28 VT1
16. Michaela Kučerová 1998 / 20 / 62.7 ARENA Pavly Kladivové 90.0 95.0 100.0 95.0 5. 57.5 60.0 62.5 60.0 3. 120.0 125.0 127.5 127.5 4. 282.5 304.51 VT1
17. Tereza Toušková 2000 / 61 / 83.3 Doplnejch powerlifting 110.0 120.0 120.0 110.0 1. 50.0 57.5 62.5 57.5 1. 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 310.0 277.60 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Vágner 1997 / 37 / 103.3 ASK Blansko 275.0 290.0 302.0 302.0 1. 160.0 165.0 170.0 170.0 1. 280.0 300.0 308.0 300.0 1. 772.0 464.05 EVT
2. Jan Šindelář 1997 / 49 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR 242.5 252.5 260.0 260.0 1. 165.0 175.0 182.5 175.0 1. 245.0 255.0 260.0 255.0 1. 690.0 462.23 EVT
3. Viliam Kováč 2000 / 40 / 58.8 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 180.0 185.0 180.0 1. 110.0 115.0 122.0 115.0 1. 205.0 215.0 217.0 215.0 1. 510.0 443.14 MVT
4. Jakub Šigut 1999 / 59 / 118.5 Iron Warriors 255.0 270.0 281.0 281.0 1. 140.0 145.0 150.0 150.0 5. 290.0 310.5 320.0 320.0 1. 751.0 433.03 MVT
5. Patrik Lněnička 2001 / 7 / 72.6 Sportovní klub ZLOBR 217.5 225.5 225.5 225.5 1. 120.0 125.0 130.0 125.0 1. 222.5 232.5 240.0 240.0 2. 590.5 430.65 MVT
6. Karel Rada 2001 / 22 / 86.5 Fitness Staňkov 237.5 245.0 252.5 252.5 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 245.0 260.0 265.0 260.0 3. 657.5 428.62 MVT
7. Adam Kubový 2001 / 60 / 89.2 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 120.0 127.5 132.5 127.5 6. 260.0 280.0 293.0 280.0 1. 637.5 408.83 VT1
8. Vít Kučera 2000 / 33 / 108.7 Iron Warriors 255.0 267.5 280.5 280.5 2. 145.0 150.0 150.0 150.0 4. 245.0 252.5 260.0 260.0 4. 690.5 407.88 VT1
9. Filip Porteš 2000 / 39 / 112.8 TJ Olympia Zlín 255.0 265.0 270.0 265.0 3. 155.0 160.0 165.0 160.0 2. 265.0 272.5 282.5 272.5 3. 697.5 407.41 VT1
10. Michal Komprda 1997 / 45 / 82.1 ASK Blansko 187.5 197.5 202.5 202.5 3. 135.0 145.0 150.0 150.0 2. 235.0 247.5 252.5 247.5 3. 600.0 403.14 VT1
11. Jakub Daněk 2000 / 54 / 80 Powerlifting TJJM Chodov 220.0 220.0 222.5 220.0 2. 125.0 125.0 127.5 125.0 6. 237.5 245.0 250.0 245.0 4. 590.0 402.79 VT1
12. Pavel Eminger 1998 / 27 / 95.3 Doplnejch powerlifting 220.0 227.5 240.0 240.0 2. 130.0 135.0 140.0 140.0 2. 245.0 255.0 265.0 265.0 2. 645.0 400.61 VT1
13. Marek Novák 1997 / 32 / 155.5 TJ Olympia Zlín 250.0 265.0 272.5 265.0 1. 215.0 225.5 225.5 215.0 1. 220.0 235.0 240.0 240.0 2. 720.0 396.36 VT1
14. Denis Kurečka 1999 / 38 / 130.3 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 245.0 255.0 245.0 2. 170.0 180.0 185.0 180.0 2. 240.0 275.0 295.0 275.0 1. 700.0 395.78 VT1
15. Štěpán Jindra 1997 / 19 / 74 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 92.5 100.0 100.0 92.5 3. 245.0 258.0 265.5 265.5 1. 548.0 394.18 VT1
16. Vojtěch Bula 2000 / 13 / 92.2 Sporting APIS Praha 225.0 235.0 240.0 240.0 2. 130.0 137.5 137.5 130.0 5. 240.0 247.5 250.0 247.5 5. 617.5 389.52 VT1
17. Vojtěch Sýkora 1997 / 10 / 82.6 TJ Sokol Těškovice 185.0 195.0 200.0 195.0 6. 120.0 127.5 130.0 127.5 5. 255.0 270.0 270.0 255.0 2. 577.5 386.58 VT1
18. Michael Křížek 2001 / 9 / 116.5 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 150.0 157.5 157.5 157.5 3. 255.0 265.0 285.0 285.0 2. 662.5 383.65 VT1
19. Martin Prokop 1999 / 28 / 115.9 Powerlifting School 230.0 240.0 250.0 250.0 4. 175.0 181.0 181.0 175.0 1. 225.0 235.0 235.0 235.0 5. 660.0 382.73 VT1
20. Tomáš Merhout 2000 / 48 / 91.6 ARENA Pavly Kladivové 190.0 200.0 205.0 205.0 7. 125.0 132.5 132.5 125.0 8. 250.0 260.0 270.0 270.0 2. 600.0 379.68 VT1
21. Karel Petráš 2001 / 55 / 92.7 Fitness Staňkov 200.0 210.0 220.0 220.0 4. 120.0 127.5 132.5 127.5 7. 235.0 250.0 272.5 250.0 4. 597.5 375.95 VT1
22. Pavel Kurek 2000 / 43 / 92.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 210.0 210.0 6. 120.0 127.5 130.0 130.0 4. 225.0 235.0 242.5 242.5 6. 582.5 367.62 VT1
23. Robert Sporka 2001 / 46 / 81.9 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 200.0 200.0 4. 120.0 127.5 - 127.5 4. 190.0 207.5 215.0 215.0 5. 542.5 365.05 VT1
24. Patrik Steinoch 2000 / 53 / 89.4 Sportovní klub Zbýšov 170.0 180.0 192.5 180.0 9. 140.0 147.5 150.0 150.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 8. 555.0 355.53 VT2
25. Jan Škrobánek 1999 / 16 / 92 B Strong Powerlifting Team 190.0 202.5 210.0 210.0 5. 135.0 142.5 147.5 142.5 3. 195.0 210.0 217.5 210.0 10. 562.5 355.22 VT2
26. Josef Sladký 2001 / 57 / 98.5 TJ Sokol Vejprnice 180.0 190.0 - 190.0 5. 130.0 137.5 140.0 140.0 3. 250.0 272.5 275.0 250.0 3. 580.0 355.13 VT2
27. Jan Truxa 1997 / 51 / 82.6 B Strong Powerlifting Team 170.0 182.5 190.0 182.5 7. 127.5 132.5 135.0 132.5 3. 195.0 215.0 225.0 215.0 6. 530.0 354.78 VT2
28. Vojtěch Poljak 2000 / 21 / 104.1 B Strong Powerlifting Team 205.0 217.5 227.5 227.5 4. 117.5 125.0 127.5 127.5 4. 205.0 220.0 227.5 227.5 5. 582.5 349.15 VT2
29. Štěpán Küschner 2001 / 35 / 104.4 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 200.0 210.0 217.5 217.5 6. 575.0 344.31 VT2
30. František Frantál 2000 / 4 / 82.9 Sportovní klub ZLOBR 175.0 185.0 197.5 197.5 5. 90.0 100.0 105.0 105.0 7. 180.0 195.0 210.0 210.0 7. 512.5 342.35 VT2
31. Mikuláš Hobzík 1999 / 15 / 87.8 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 180.0 180.0 8. 100.0 110.0 117.5 110.0 10. 205.0 215.0 225.0 225.0 7. 515.0 333.05 VT2
32. Jan Maláč 2000 / 58 / 95.6 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 190.0 180.0 6. 115.0 120.0 - 115.0 6. 220.0 235.0 240.0 235.0 4. 530.0 328.76 VT2
33. Tomáš Janda 2001 / 6 / 90.7 Fitness Staňkov 170.0 180.0 185.0 180.0 10. 95.0 102.5 105.0 102.5 11. 190.0 200.0 207.5 200.0 11. 482.5 306.82 VT3
34. Marek Čečatka 1998 / 24 / 92.3 PWL VISION NUTRITION 150.0 165.0 175.0 165.0 12. 100.0 100.0 - 100.0 12. 220.0 240.0 240.0 220.0 9. 485.0 305.79 VT3
35. Matěj Hájský 2000 / 18 / 72.7 TJ Svitavy 130.0 140.0 - 140.0 3. 85.0 92.5 95.0 92.5 2. 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 412.5 300.51 VT3
36. Jakub Modráček 1998 / 23 / 86.7 PWL VISION NUTRITION 165.0 175.0 - 165.0 11. 107.5 115.0 120.0 115.0 9. 125.0 - - 125.0 12. 405.0 263.70

Oddílové výsledky

Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 1 402.0 1 528.49 41 [12, 12, 9, 8]
2. Doplnejch powerlifting 955.0 984.63 32 [12, 12, 8]
3. Sportovní klub ZLOBR 670.0 696.25 19 [12, 7]
4. TJ Olympia Zlín 610.0 672.77 18 [9, 9]
5. Powerlifting School 625.0 731.32 15 [8, 7]
6. PWL VISION NUTRITION 320.0 372.35 9 [9]
7. Powerlifting TJJM Chodov 292.5 329.97 7 [7]
8. Powerlifting Jihlava 312.5 305.28 6 [6]
9. ARENA Pavly Kladivové 282.5 304.51 6 [6]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Sportovní klub ZLOBR 2 341.0 1 629.41 37 [12, 12, 9, 4]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 912.5 1 148.92 24 [9, 9, 6]
3. Doplnejch powerlifting 2 405.0 1 484.93 23 [9, 7, 5, 2]
4. ASK Blansko 1 372.0 867.19 21 [12, 9]
5. TJ Olympia Zlín 1 417.5 803.77 21 [12, 9]
6. Iron Warriors 1 441.5 840.91 20 [12, 8]
7. Fitness Staňkov 1 737.5 1 111.39 19 [12, 6, 1]
8. B Strong Powerlifting Team 1 675.0 1 059.15 17 [8, 5, 4]
9. TJ Sokol Vejprnice 1 122.5 720.18 13 [7, 6]
10. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 510.0 443.14 12 [12]
11. Powerlifting TJJM Chodov 590.0 402.79 8 [8]
12. Sporting APIS Praha 617.5 389.52 8 [8]
13. TJ Svitavy 412.5 300.51 8 [8]
14. TJ Sokol Těškovice 577.5 386.58 7 [7]
15. ARENA Pavly Kladivové 600.0 379.68 7 [7]
16. Powerlifting School 660.0 382.73 6 [6]
17. TJ Lokomotiva Krnov 530.0 328.76 5 [5]
18. Sportovní klub Zbýšov 555.0 355.53 3 [3]
19. PWL VISION NUTRITION 890.0 569.49 2 [1, 1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 2 843.5 2 369.40 53 [12, 12, 12, 9, 8]
2. Sportovní klub ZLOBR 3 011.0 2 325.66 52 [12, 12, 12, 9, 7]
3. Doplnejch powerlifting 3 360.0 2 469.56 48 [12, 12, 9, 8, 7]
4. TJ Olympia Zlín 2 027.5 1 476.54 39 [12, 9, 9, 9]
5. Colbert club SSK Vítkovice 1 912.5 1 148.92 24 [9, 9, 6]
6. ASK Blansko 1 372.0 867.19 21 [12, 9]
7. Powerlifting School 1 285.0 1 114.05 21 [8, 7, 6]
8. Fitness Staňkov 1 737.5 1 111.39 19 [12, 6, 1]
9. B Strong Powerlifting Team 1 675.0 1 059.15 17 [8, 5, 4]
10. Powerlifting TJJM Chodov 882.5 732.76 15 [8, 7]
11. TJ Sokol Vejprnice 1 122.5 720.18 13 [7, 6]
12. ARENA Pavly Kladivové 882.5 684.19 13 [7, 6]
13. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 510.0 443.14 12 [12]
14. PWL VISION NUTRITION 1 210.0 941.84 11 [9, 1, 1]
15. Sporting APIS Praha 617.5 389.52 8 [8]
16. TJ Svitavy 412.5 300.51 8 [8]
17. TJ Sokol Těškovice 577.5 386.58 7 [7]
18. Powerlifting Jihlava 312.5 305.28 6 [6]
19. TJ Lokomotiva Krnov 530.0 328.76 5 [5]
20. Sportovní klub Zbýšov 555.0 355.53 3 [3]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Viliam Kováč Muži -59 kg Dřep Raw 2 180.00 kg
Patrik Lněnička Muži -74 kg Dřep Raw 3 225.50 kg
Jan Šindelář Muži -83 kg Dřep Raw 3 260.00 kg
Jakub Vágner Muži -105 kg Dřep Raw 3 302.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Benčpres Raw 2 115.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Mrtvý tah Raw 2 215.00 kg
Štěpán Jindra Muži -74 kg Mrtvý tah Raw 3 265.50 kg
Jakub Šigut Muži -120 kg Mrtvý tah Raw 3 320.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Trojboj Raw - 510.00 kg
Jakub Vágner Muži -105 kg Trojboj Raw - 772.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Mrtvý tah Equipped 2 215.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Dřep Raw 2 180.00 kg
Patrik Lněnička Junioři -74 kg Dřep Raw 3 225.50 kg
Jan Šindelář Junioři -83 kg Dřep Raw 3 260.00 kg
Jakub Vágner Junioři -105 kg Dřep Raw 3 302.00 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Dřep Raw 3 281.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Benčpres Raw 2 115.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Mrtvý tah Raw 2 215.00 kg
Štěpán Jindra Junioři -74 kg Mrtvý tah Raw 3 265.50 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Mrtvý tah Raw 3 320.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Trojboj Raw - 510.00 kg
Jan Šindelář Junioři -83 kg Trojboj Raw - 690.00 kg
Jakub Vágner Junioři -105 kg Trojboj Raw - 772.00 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Trojboj Raw - 751.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Mrtvý tah Equipped 2 215.00 kg
Štěpán Jindra Junioři -74 kg Mrtvý tah Equipped 3 265.50 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Trojboj Equipped - 510.00 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Dřep Raw 3 116.00 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Dřep Raw 3 162.50 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Benčpres Raw 2 66.00 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Mrtvý tah Raw 3 190.00 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Trojboj Raw - 435.00 kg
Klára Zmeškalová Ženy -72 kg Mrtvý tah Equipped 3 190.00 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Dřep Raw 3 116.00 kg
Michaela Filová Juniorky -57 kg Dřep Raw 2 120.00 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Dřep Raw 3 162.50 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Benčpres Raw 2 66.00 kg
Veronika Pasičná Juniorky -57 kg Mrtvý tah Raw 3 145.00 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Mrtvý tah Raw 3 190.00 kg
Veronika Pasičná Juniorky -57 kg Trojboj Raw - 325.00 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Trojboj Raw - 435.00 kg
Klára Zmeškalová Juniorky -72 kg Mrtvý tah Equipped 3 190.00 kg