Zpět na všechny soutěže


7. Mistrovství jižní a severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 19.09. 2020
Místo konání: Ostrava

Personál:



Jiří Foldyna Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Michal Krček Hlavní rozhodčí
Jaroslav Doleček Postranní rozhodčí
Marek Pokorný Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -47 kg Ž -47 kg
1. Nikol Barkociová 1997 / 46 / 46.85 TJ Sokol Lanžhot 60.0 70.0 R83.0 83.0 1. 40.0 47.5 R52.5 52.5 1. 70.0 85.0 100.0 100.0 1. 235.5 317.45 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Blanka Bartoňková 1995 / 16 / 56.95 Powerlifting Brno 120.0 R125.0 R125.0 125.0 1. 50.0 57.5 62.5 57.5 2. 120.0 135.0 145.0 145.0 1. 327.5 380.29 MVT
2. Denisa Turková 2003 / 30 / 54.02 TJ Viktorie Bohumín 85.0 90.0 95.0 95.0 2. 45.0 50.0 - 50.0 3. 100.0 107.5 112.5 112.5 2. 257.5 311.63 VT1
3. Lucie Peterková 1991 / 11 / 54.55 Colbert club SSK Vítkovice 70.0 77.5 82.5 77.5 3. 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 62.5 70.0 77.5 77.5 3. 212.5 255.21 VT3
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Wolfová 1995 / 44 / 61.93 Powerlifting School 135.0 142.5 R147.5 142.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 370.0 402.56 EVT
2. Adéla Pustějovská 1999 / 10 / 62.16 Spal strength gym 77.5 85.0 - 85.0 2. 50.0 57.5 57.5 50.0 2. 97.5 105.0 110.0 105.0 2. 240.0 260.40 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Natálie Plevová 1996 / 35 / 70.37 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 75.0 80.0 85.0 85.0 1. 130.0 140.0 147.5 147.5 1. 367.5 364.27 MVT
- Eva Macíková 1994 / 2 / 67.34 Powerlifting Brno 115.0 120.0 120.0 0 - 52.5 57.5 62.5 57.5 2. 115.0 125.0 135.0 125.0 2. - -
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 19 / 73.06 TJ Sokol Vranovice 110.0 120.0 - 120.0 1. 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 120.0 130.0 - 120.0 1. 330.0 319.01 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Roman Kocúr 1996 / 26 / 72.17 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 210.0 217.5 222.5 217.5 2. 527.5 386.34 VT1
2. Jaroslav Kubíček 2002 / 6 / 71.72 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 105.0 115.0 115.0 105.0 5. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 500.0 367.90 VT2
3. Jan Bolech 1996 / 14 / 73.06 TJ Olympia Zlín 165.0 175.0 177.5 165.0 3. 115.0 122.5 122.5 122.5 2. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 487.5 353.88 VT2
4. Ondřej Pokorný 1991 / 47 / 72.25 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 170.0 160.0 4. 110.0 115.0 115.0 115.0 3. 180.0 195.0 205.0 195.0 4. 470.0 343.95 VT2
5. Tomáš Dobeš 1996 / 15 / 67.05 TJ Viktorie Bohumín 110.0 120.0 132.5 132.5 5. 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 170.0 190.0 200.0 190.0 5. 432.5 335.27 VT3
6. Lukáš Soukup 1980 / 41 / 70.48 TJ Sokol Vranovice 100.0 105.0 107.5 107.5 6. 77.5 85.0 87.5 85.0 6. 135.0 135.0 135.0 135.0 6. 327.5 244.15
M -83 kg M -83 kg
1. Michal Pálka 1995 / 1 / 82.06 Iron Warriors 215.0 227.5 235.0 227.5 1. 155.0 160.0 165.0 165.0 1. 220.0 230.0 237.5 230.0 5. 622.5 418.38 VT1
2. Mikuláš Sikora 2003 / 39 / 78.67 TJ Viktorie Bohumín 170.0 190.0 190.0 190.0 4. 125.0 135.0 - 135.0 2. 220.0 245.0 260.0 260.0 1. 585.0 403.71 VT1
3. Pavel Dřevojánek 1991 / 9 / 78.76 TJ Sokol Těškovice 180.0 187.5 187.5 180.0 5. 135.0 140.0 140.0 135.0 3. 230.0 240.0 247.5 247.5 2. 562.5 387.84 VT2
4. Pavel Valík 1995 / 34 / 79.64 Iron Warriors 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 110.0 117.5 125.0 117.5 5. 215.0 230.0 240.0 240.0 3. 562.5 385.09 VT2
5. Denis Zsibrita 2000 / 25 / 79.37 Iron Warriors 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 6. 200.0 215.0 230.0 230.0 4. 540.0 370.49 VT2
6. Jaroslav Varvařovský 1992 / 28 / 81.05 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 170.0 160.0 6. 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 180.0 195.0 205.0 205.0 6. 485.0 328.44 VT3
7. Daniel Hlavička 2002 / 36 / 80.86 TJ Olympia Zlín 125.0 135.0 140.0 140.0 7. 80.0 87.5 87.5 80.0 7. 165.0 175.0 182.5 182.5 7. 402.5 272.98
M -93 kg M -93 kg
1. Martin Štoppl 1991 / 18 / 90.98 SK Fitness Gym Olomouc 195.0 210.0 222.5 222.5 1. 115.0 125.0 125.0 125.0 4. 225.0 242.5 255.0 242.5 4. 590.0 374.59 VT2
2. Radim Volák 1989 / 33 / 92.49 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 5. 200.0 230.0 260.0 260.0 1. 585.0 368.43 VT2
3. Jiří Hozák 1973 / 7 / 91.83 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 190.0 190.0 4. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 240.0 250.0 255.0 250.0 2. 580.0 366.56 VT2
4. Jiří Bilko 2000 / 48 / 83.12 TJ Viktorie Bohumín 160.0 175.0 185.0 175.0 6. 125.0 135.0 142.5 135.0 3. 210.0 230.0 245.0 245.0 3. 555.0 370.13 VT2
5. Oliver Peknik 1994 / 23 / 91.58 Iron Warriors 185.0 195.0 200.0 185.0 5. 115.0 120.0 125.0 120.0 6. 210.0 220.0 230.0 230.0 6. 535.0 338.60 VT2
6. Bronislav Chýlek 1979 / 22 / 86.93 Spal strength gym 180.0 190.0 197.5 190.0 3. 107.5 112.5 112.5 107.5 7. 220.0 235.0 252.5 235.0 5. 532.5 346.23 VT2
7. Čestmír Wolf 1959 / 3 / 83.99 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 135.0 142.5 135.0 8. 157.5 172.5 172.5 157.5 1. 150.0 160.0 165.0 165.0 7. 457.5 303.28 VT3
8. Daniel Zavadil 2003 / 31 / 87.66 TJ Olympia Zlín 117.5 130.0 140.0 140.0 7. 75.0 80.0 85.0 80.0 8. 140.0 152.5 165.0 165.0 8. 385.0 249.17
- Lubomír Švaňhal 1996 / 43 / 89.57 TJ Lokomotiva Krnov - - - 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Křenek 1988 / 21 / 103.91 Powerlifting Brno 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 140.0 145.0 147.5 145.0 1. 280.0 300.0 300.0 300.0 1. 695.0 416.86 VT1
2. David Hadáček 1987 / 20 / 104.34 Colbert club SSK Vítkovice 230.0 232.5 232.5 230.0 2. 120.0 140.0 145.0 140.0 2. 220.0 270.0 295.0 270.0 2. 640.0 383.30 VT1
3. Petr Haničinec 1990 / 8 / 104.53 Powerlifting Brno 195.0 205.0 210.0 205.0 3. 140.0 145.0 150.0 140.0 3. 225.0 235.0 242.5 225.0 3. 570.0 341.15 VT2
- Denis Šochman 2000 / 4 / 96.04 Fitness Ring 170.0 180.0 180.0 180.0 4. 140.0 140.0 140.0 0 - - - - 0 - - -
M -120 kg M -120 kg
1. Jan Soběslav 1974 / 38 / 110.7 Fitness Ring 230.0 260.0 260.0 230.0 2. 160.0 180.0 - 180.0 1. 230.0 250.0 272.5 250.0 2. 660.0 387.68 VT1
2. Tomáš Trněný 1989 / 27 / 105.63 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 230.0 237.5 237.5 1. 115.0 130.0 140.0 130.0 3. 230.0 240.0 252.5 252.5 1. 620.0 369.71 VT2
3. Ivo Fojtík 1985 / 37 / 114.47 TJ Sokol Lanžhot 200.0 210.0 220.0 210.0 4. 135.0 140.0 142.5 140.0 2. 240.0 245.0 250.0 245.0 4. 595.0 346.17 VT2
4. Jan Pavelčák 1989 / 17 / 116.64 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 220.0 225.0 220.0 3. 120.0 120.0 130.0 120.0 4. 230.0 250.0 257.5 250.0 3. 590.0 341.55 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Daniel Jaroš 1987 / 29 / 122.03 TJ Viktorie Bohumín 230.0 270.0 290.0 270.0 1. 140.0 180.0 180.0 140.0 3. 200.0 240.0 280.0 280.0 1. 690.0 395.16 VT1
2. Denis Kurečka 1999 / 12 / 132.21 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 235.0 - 235.0 3. 160.0 170.0 180.0 170.0 1. 240.0 240.0 280.0 280.0 3. 685.0 386.27 VT1
3. Aleš Rychlý 1988 / 45 / 123.92 Powerlifting Brno 230.0 242.5 250.0 242.5 2. 150.0 160.0 165.0 160.0 2. 260.0 270.0 280.0 280.0 2. 682.5 389.64 VT1

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lenka Wolfová 1995 / 44 / 61.93 Powerlifting School 135.0 142.5 147.5 142.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 370.0 402.56 EVT
2. Blanka Bartoňková 1995 / 16 / 56.95 Powerlifting Brno 120.0 125.0 125.0 125.0 1. 50.0 57.5 62.5 57.5 2. 120.0 135.0 145.0 145.0 1. 327.5 380.29 MVT
3. Natálie Plevová 1996 / 35 / 70.37 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 75.0 80.0 85.0 85.0 1. 130.0 140.0 147.5 147.5 1. 367.5 364.27 MVT
4. Michaela Drabálková 1989 / 19 / 73.06 TJ Sokol Vranovice 110.0 120.0 - 120.0 1. 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 120.0 130.0 - 120.0 1. 330.0 319.01 VT2
5. Nikol Barkociová 1997 / 46 / 46.85 TJ Sokol Lanžhot 60.0 70.0 83.0 83.0 1. 40.0 47.5 52.5 52.5 1. 70.0 85.0 100.0 100.0 1. 235.5 317.45 VT1
6. Denisa Turková 2003 / 30 / 54.02 TJ Viktorie Bohumín 85.0 90.0 95.0 95.0 2. 45.0 50.0 - 50.0 3. 100.0 107.5 112.5 112.5 2. 257.5 311.63 VT1
7. Adéla Pustějovská 1999 / 10 / 62.16 Spal strength gym 77.5 85.0 - 85.0 2. 50.0 57.5 57.5 50.0 2. 97.5 105.0 110.0 105.0 2. 240.0 260.40 VT2
8. Lucie Peterková 1991 / 11 / 54.55 Colbert club SSK Vítkovice 70.0 77.5 82.5 77.5 3. 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 62.5 70.0 77.5 77.5 3. 212.5 255.21 VT3
- Eva Macíková 1994 / 2 / 67.34 Powerlifting Brno 115.0 120.0 120.0 0 - 52.5 57.5 62.5 57.5 2. 115.0 125.0 135.0 125.0 2. - -
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Michal Pálka 1995 / 1 / 82.06 Iron Warriors 215.0 227.5 235.0 227.5 1. 155.0 160.0 165.0 165.0 1. 220.0 230.0 237.5 230.0 5. 622.5 418.38 VT1
2. Pavel Křenek 1988 / 21 / 103.91 Powerlifting Brno 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 140.0 145.0 147.5 145.0 1. 280.0 300.0 300.0 300.0 1. 695.0 416.86 VT1
3. Mikuláš Sikora 2003 / 39 / 78.67 TJ Viktorie Bohumín 170.0 190.0 190.0 190.0 4. 125.0 135.0 - 135.0 2. 220.0 245.0 260.0 260.0 1. 585.0 403.71 VT1
4. Daniel Jaroš 1987 / 29 / 122.03 TJ Viktorie Bohumín 230.0 270.0 290.0 270.0 1. 140.0 180.0 180.0 140.0 3. 200.0 240.0 280.0 280.0 1. 690.0 395.16 VT1
5. Aleš Rychlý 1988 / 45 / 123.92 Powerlifting Brno 230.0 242.5 250.0 242.5 2. 150.0 160.0 165.0 160.0 2. 260.0 270.0 280.0 280.0 2. 682.5 389.64 VT1
6. Pavel Dřevojánek 1991 / 9 / 78.76 TJ Sokol Těškovice 180.0 187.5 187.5 180.0 5. 135.0 140.0 140.0 135.0 3. 230.0 240.0 247.5 247.5 2. 562.5 387.84 VT2
7. Jan Soběslav 1974 / 38 / 110.7 Fitness Ring 230.0 260.0 260.0 230.0 2. 160.0 180.0 - 180.0 1. 230.0 250.0 272.5 250.0 2. 660.0 387.68 VT1
8. Roman Kocúr 1996 / 26 / 72.17 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 210.0 217.5 222.5 217.5 2. 527.5 386.34 VT1
9. Denis Kurečka 1999 / 12 / 132.21 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 235.0 - 235.0 3. 160.0 170.0 180.0 170.0 1. 240.0 240.0 280.0 280.0 3. 685.0 386.27 VT1
10. Pavel Valík 1995 / 34 / 79.64 Iron Warriors 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 110.0 117.5 125.0 117.5 5. 215.0 230.0 240.0 240.0 3. 562.5 385.09 VT2
11. David Hadáček 1987 / 20 / 104.34 Colbert club SSK Vítkovice 230.0 232.5 232.5 230.0 2. 120.0 140.0 145.0 140.0 2. 220.0 270.0 295.0 270.0 2. 640.0 383.30 VT1
12. Martin Štoppl 1991 / 18 / 90.98 SK Fitness Gym Olomouc 195.0 210.0 222.5 222.5 1. 115.0 125.0 125.0 125.0 4. 225.0 242.5 255.0 242.5 4. 590.0 374.59 VT2
13. Denis Zsibrita 2000 / 25 / 79.37 Iron Warriors 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 6. 200.0 215.0 230.0 230.0 4. 540.0 370.49 VT2
14. Jiří Bilko 2000 / 48 / 83.12 TJ Viktorie Bohumín 160.0 175.0 185.0 175.0 6. 125.0 135.0 142.5 135.0 3. 210.0 230.0 245.0 245.0 3. 555.0 370.13 VT2
15. Tomáš Trněný 1989 / 27 / 105.63 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 230.0 237.5 237.5 1. 115.0 130.0 140.0 130.0 3. 230.0 240.0 252.5 252.5 1. 620.0 369.71 VT2
16. Radim Volák 1989 / 33 / 92.49 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 115.0 125.0 132.5 125.0 5. 200.0 230.0 260.0 260.0 1. 585.0 368.43 VT2
17. Jaroslav Kubíček 2002 / 6 / 71.72 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 105.0 115.0 115.0 105.0 5. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 500.0 367.90 VT2
18. Jiří Hozák 1973 / 7 / 91.83 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 190.0 190.0 4. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 240.0 250.0 255.0 250.0 2. 580.0 366.56 VT2
19. Jan Bolech 1996 / 14 / 73.06 TJ Olympia Zlín 165.0 175.0 177.5 165.0 3. 115.0 122.5 122.5 122.5 2. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 487.5 353.88 VT2
20. Bronislav Chýlek 1979 / 22 / 86.93 Spal strength gym 180.0 190.0 197.5 190.0 3. 107.5 112.5 112.5 107.5 7. 220.0 235.0 252.5 235.0 5. 532.5 346.23 VT2
21. Ivo Fojtík 1985 / 37 / 114.47 TJ Sokol Lanžhot 200.0 210.0 220.0 210.0 4. 135.0 140.0 142.5 140.0 2. 240.0 245.0 250.0 245.0 4. 595.0 346.17 VT2
22. Ondřej Pokorný 1991 / 47 / 72.25 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 170.0 160.0 4. 110.0 115.0 115.0 115.0 3. 180.0 195.0 205.0 195.0 4. 470.0 343.95 VT2
23. Jan Pavelčák 1989 / 17 / 116.64 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 220.0 225.0 220.0 3. 120.0 120.0 130.0 120.0 4. 230.0 250.0 257.5 250.0 3. 590.0 341.55 VT2
24. Petr Haničinec 1990 / 8 / 104.53 Powerlifting Brno 195.0 205.0 210.0 205.0 3. 140.0 145.0 150.0 140.0 3. 225.0 235.0 242.5 225.0 3. 570.0 341.15 VT2
25. Oliver Peknik 1994 / 23 / 91.58 Iron Warriors 185.0 195.0 200.0 185.0 5. 115.0 120.0 125.0 120.0 6. 210.0 220.0 230.0 230.0 6. 535.0 338.60 VT2
26. Tomáš Dobeš 1996 / 15 / 67.05 TJ Viktorie Bohumín 110.0 120.0 132.5 132.5 5. 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 170.0 190.0 200.0 190.0 5. 432.5 335.27 VT3
27. Jaroslav Varvařovský 1992 / 28 / 81.05 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 170.0 160.0 6. 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 180.0 195.0 205.0 205.0 6. 485.0 328.44 VT3
28. Čestmír Wolf 1959 / 3 / 83.99 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 135.0 142.5 135.0 8. 157.5 172.5 172.5 157.5 1. 150.0 160.0 165.0 165.0 7. 457.5 303.28 VT3
29. Daniel Hlavička 2002 / 36 / 80.86 TJ Olympia Zlín 125.0 135.0 140.0 140.0 7. 80.0 87.5 87.5 80.0 7. 165.0 175.0 182.5 182.5 7. 402.5 272.98
30. Daniel Zavadil 2003 / 31 / 87.66 TJ Olympia Zlín 117.5 130.0 140.0 140.0 7. 75.0 80.0 85.0 80.0 8. 140.0 152.5 165.0 165.0 8. 385.0 249.17
31. Lukáš Soukup 1980 / 41 / 70.48 TJ Sokol Vranovice 100.0 105.0 107.5 107.5 6. 77.5 85.0 87.5 85.0 6. 135.0 135.0 135.0 135.0 6. 327.5 244.15
- Lubomír Švaňhal 1996 / 43 / 89.57 TJ Lokomotiva Krnov - - - 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
- Denis Šochman 2000 / 4 / 96.04 Fitness Ring 170.0 180.0 180.0 180.0 4. 140.0 140.0 140.0 0 - - - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 625.0 675.90 21 [12, 9]
2. Powerlifting School 370.0 402.56 12 [12]
3. Powerlifting Brno 327.5 380.29 12 [12]
4. TJ Sokol Vranovice 330.0 319.01 12 [12]
5. TJ Sokol Lanžhot 235.5 317.45 12 [12]
6. Spal strength gym 240.0 260.40 9 [9]
7. Colbert club SSK Vítkovice 212.5 255.21 8 [8]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 2 900.0 1 800.74 41 [12, 9, 9, 7, 4]
2. TJ Viktorie Bohumín 2 262.5 1 504.27 34 [12, 9, 7, 6]
3. Iron Warriors 2 260.0 1 512.56 31 [12, 7, 6, 6]
4. Powerlifting Brno 1 947.5 1 147.65 28 [12, 8, 8]
5. Fitness Ring 1 245.0 756.11 21 [12, 9]
6. TJ Olympia Zlín 1 275.0 876.03 15 [8, 4, 3]
7. SK Fitness Gym Olomouc 590.0 374.59 12 [12]
8. Sportovní klub Zbýšov 955.0 672.39 12 [7, 5]
9. TJ Lokomotiva Krnov 620.0 369.71 9 [9]
10. Silový trojboj Holba Hanušovice 500.0 367.90 9 [9]
11. TJ Sokol Těškovice 562.5 387.84 8 [8]
12. Powerlifting Hodonín 580.0 366.56 8 [8]
13. TJ Sokol Lanžhot 595.0 346.17 8 [8]
14. Spal strength gym 532.5 346.23 5 [5]
15. TJ Sokol Vranovice 327.5 244.15 5 [5]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 2 887.5 2 180.17 49 [12, 12, 9, 9, 7]
2. Colbert club SSK Vítkovice 3 112.5 2 055.95 45 [12, 9, 9, 8, 7]
3. Powerlifting Brno 2 275.0 1 527.94 40 [12, 12, 8, 8]
4. Iron Warriors 2 260.0 1 512.56 31 [12, 7, 6, 6]
5. Fitness Ring 1 245.0 756.11 21 [12, 9]
6. TJ Sokol Lanžhot 830.5 663.62 20 [12, 8]
7. TJ Sokol Vranovice 657.5 563.16 17 [12, 5]
8. TJ Olympia Zlín 1 275.0 876.03 15 [8, 4, 3]
9. Spal strength gym 772.5 606.63 14 [9, 5]
10. Powerlifting School 370.0 402.56 12 [12]
11. SK Fitness Gym Olomouc 590.0 374.59 12 [12]
12. Sportovní klub Zbýšov 955.0 672.39 12 [7, 5]
13. TJ Lokomotiva Krnov 620.0 369.71 9 [9]
14. Silový trojboj Holba Hanušovice 500.0 367.90 9 [9]
15. TJ Sokol Těškovice 562.5 387.84 8 [8]
16. Powerlifting Hodonín 580.0 366.56 8 [8]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Nikol Barkociová Ženy -47 kg Dřep Raw 3 83.00 kg
Blanka Bartoňková Ženy -57 kg Dřep Raw 3 125.00 kg
Nikol Barkociová Ženy -47 kg Benčpres Raw 3 52.50 kg