Zpět na všechny soutěže


2. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.09. 2018
Místo konání: Krnov
Informace o soutěži:

Výsledky soutěže

Výsledky absolutní

Výsledky kategorie

Detailní výsledky kategorie

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Stanislav Krček Delegát
Alexandr Kolář Hlavní rozhodčí
Radek Giebl Postranní rozhodčí
Zdeněk Zvonič Postranní rozhodčí
Robert Galistel Hlasatel
MUDr. Petr Lucký Zdravotník
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 50 / 51.5 Iron Warriors 75.0 85.0 95.0 85.0 1. 50.0 55.0 58.0 55.0 1. 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 235.0 295.16 VT1
2. Eliška Košňarová 2001 / 39 / 50.32 Iron Warriors 72.5 77.5 80.0 80.0 2. 42.5 47.5 50.0 47.5 2. 87.5 95.0 100.0 100.0 1. 227.5 290.84 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Denisa Turková 2003 / 28 / 53.6 TJ Viktorie Bohumín 75.0 82.5 85.0 85.0 1. 35.0 40.0 42.5 42.5 1. 85.0 90.0 100.0 100.0 1. 227.5 277.00 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Helena Uherková 2000 / 12 / 61.55 Iron Warriors 75.0 80.0 90.0 90.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 80.0 100.0 110.0 110.0 1. 250.0 273.30 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Nikola Styblíková 1998 / 55 / 51.05 TJ Svitavy 75.0 82.5 87.5 82.5 1. 42.5 47.5 52.5 47.5 1. 90.0 100.0 107.5 100.0 1. 230.0 290.83 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Eva Sedlářová 1995 / 54 / 56.73 Powerlifting Brno 100.0 100.0 100.0 100.0 1. 40.0 42.5 45.0 42.5 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 262.5 305.73 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Tereza Herrmannová 1999 / 56 / 61.56 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 138.0 130.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 1. 125.0 135.0 145.0 135.0 1. 325.0 355.22 MVT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Šárka Kutálková 1998 / 53 / 65.81 TJ Viktorie Bohumín 97.5 107.5 112.5 112.5 1. 55.0 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 120.0 127.5 127.5 1. 300.0 311.88 VT1
2. Kristýna Štosková 1997 / 4 / 71.43 TJ Svitavy 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 40.0 45.0 50.0 45.0 2. 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 260.0 255.11 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Kateřina Skudříková 1997 / 22 / 79.95 TJ Viktorie Bohumín 100.0 107.5 110.0 107.5 1. 65.0 71.0 72.5 72.5 1. 115.0 130.0 137.5 137.5 1. 317.5 290.61 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Vojtěch Haker 2000 / 29 / 65.68 TJ Sokol Pohořelice 140.0 147.5 155.0 147.5 1. 80.0 87.5 92.5 87.5 1. 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 420.0 331.09 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. David Lacina 2003 / 37 / 72.12 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 147.5 140.0 1. 80.0 90.0 95.0 95.0 1. 150.0 162.5 172.5 172.5 1. 407.5 298.62 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Michal Suchánek 2000 / 51 / 82.98 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 165.0 167.5 167.5 1. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 185.0 195.0 205.0 205.0 1. 487.5 325.45 VT2
2. Miroslav Launer 2002 / 11 / 81.52 TJ Lokomotiva Krnov 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 80.0 90.0 95.0 90.0 2. 140.0 150.0 155.0 155.0 3. 367.5 247.99 VT3
3. Martin Juříček 2002 / 30 / 81.9 TJ Olympia Zlín 90.0 100.0 112.5 112.5 3. 70.0 70.0 82.5 70.0 3. 150.0 160.0 167.5 160.0 2. 342.5 230.47
M -93 kg M -93 kg
1. Aleš Petr 2000 / 16 / 89.7 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 197.5 202.5 197.5 3. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 230.0 250.0 266.5 250.0 1. 575.0 367.71 VT1
2. Arnošt Vogel 2000 / 35 / 87.68 TJ Olympia Zlín 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 100.0 105.0 107.5 105.0 4. 220.0 232.5 255.0 232.5 3. 552.5 357.58 VT1
3. Ondřej Šíp 2002 / 27 / 90.81 TJ Svitavy 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 102.5 110.0 115.0 110.0 2. 205.0 217.5 225.0 225.0 4. 540.0 343.17 VT1
4. Jan Matulík 2000 / 33 / 90.51 TJ Svitavy 150.0 162.5 172.5 172.5 5. 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 205.0 220.0 235.0 235.0 2. 515.0 327.85 VT2
5. Štěpán Küschner 2001 / 32 / 87.91 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 182.5 190.0 190.0 4. 92.5 100.0 107.5 100.0 5. 180.0 195.0 205.0 195.0 5. 485.0 313.46 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Lukeš 2000 / 36 / 104.46 TJ Lokomotiva Krnov 210.0 222.5 227.5 222.5 2. 145.0 150.0 150.0 145.0 2. 250.0 265.0 270.0 265.0 1. 632.5 378.61 VT1
2. Vít Kučera 2000 / 20 / 103.8 Iron Warriors 225.0 235.0 245.0 245.0 1. 142.5 147.5 152.5 147.5 1. 222.5 230.0 235.0 235.0 2. 627.5 376.50 VT1
3. Jaroslav Šesták 2000 / 19 / 101.63 Iron Warriors 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 107.5 115.0 120.0 120.0 3. 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 550.0 332.59 VT2
4. Matěj Jurka 2001 / 31 / 98.73 TJ Svitavy 162.5 175.0 187.5 175.0 5. 105.0 110.0 115.0 115.0 5. 210.0 225.0 240.0 225.0 4. 515.0 315.08 VT2
5. Kamil Bartošík 2001 / 24 / 103.6 TJ Sokol Podivín 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 110.0 120.0 125.0 120.0 4. 180.0 200.0 217.5 200.0 5. 500.0 300.20 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Roman Šenkeřík 2000 / 14 / 109.5 Iron Warriors 212.5 225.0 235.0 235.0 1. 107.5 115.0 120.0 120.0 1. 212.5 225.0 235.0 225.0 1. 580.0 341.79 VT1
2. Adam Hošák 2002 / 44 / 112.05 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 165.0 172.5 165.0 2. 100.0 107.5 115.0 107.5 2. 140.0 160.0 180.0 160.0 2. 432.5 253.14 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Simon Konewka 1995 / 42 / 73.42 Powerlifting Brno 155.0 165.0 172.5 172.5 2. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 487.5 352.66 VT2
2. Filip Hasmanda 1996 / 5 / 69.07 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 152.5 160.0 160.0 4. 90.0 97.5 102.5 97.5 3. 182.5 190.0 197.5 197.5 2. 455.0 344.53 VT2
3. Filip Lukša 1999 / 10 / 70.6 Colbert club SSK Vítkovice 157.5 167.5 172.5 172.5 1. 90.0 97.5 97.5 90.0 5. 177.5 190.0 195.0 190.0 4. 452.5 336.89 VT2
4. Daniel Steuer 1999 / 47 / 67.62 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 152.5 160.0 160.0 3. 92.5 97.5 102.5 97.5 2. 162.5 177.5 190.0 190.0 3. 447.5 344.53 VT2
5. Tomáš Váňa 1999 / 3 / 73.01 TJ Lokomotiva Krnov 115.0 125.0 132.5 132.5 5. 82.5 85.0 92.5 92.5 4. 165.0 175.0 182.5 175.0 5. 400.0 290.52 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Ondřej Hilgert 1998 / 43 / 80.35 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 167.5 175.0 167.5 6. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 180.0 197.5 217.5 217.5 3. 530.0 360.82 VT2
2. Tomáš Němec 1996 / 45 / 80.97 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 2. 145.0 150.0 - 145.0 2. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 530.0 359.13 VT2
3. Michal Pálka 1995 / 2 / 82.12 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 192.5 1. 132.5 137.5 137.5 137.5 3. 180.0 190.0 205.0 190.0 8. 520.0 349.34 VT2
4. Lukáš Vašíček 1995 / 17 / 81.76 TJ Sokol Podivín 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 105.0 115.0 125.0 125.0 4. 185.0 195.0 200.0 195.0 7. 495.0 333.43 VT2
5. Lubomír Švaňhal 1996 / 57 / 78.6 TJ Lokomotiva Krnov 165.0 170.0 175.0 170.0 5. 95.0 100.0 100.0 95.0 8. 205.0 220.0 230.0 220.0 2. 485.0 334.89 VT2
6. Jan Bolech 1996 / 21 / 80.4 Powerlifting Brno 165.0 165.0 175.0 175.0 3. 100.0 107.5 110.0 107.5 6. 170.0 185.0 200.0 200.0 6. 482.5 328.39 VT2
7. Vojtěch Krejčiřík 1999 / 23 / 79.31 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 175.0 175.0 165.0 7. 105.0 107.5 110.0 107.5 5. 207.5 - - 207.5 4. 480.0 329.52 VT2
8. Matěj Duchoň 1999 / 9 / 81.3 TJ Lokomotiva Krnov 95.0 105.0 110.0 105.0 9. 82.5 90.0 92.5 90.0 9. 150.0 170.0 177.5 177.5 9. 372.5 251.77
9. Tomáš Vybíralík 1996 / 49 / 80 TJ Olympia Zlín 120.0 127.5 132.5 132.5 8. 70.0 77.5 80.0 80.0 10. 120.0 135.0 150.0 135.0 10. 347.5 237.24
- Radek Pacoň 1997 / 38 / 80.77 TJ Viktorie Bohumín 190.0 200.0 200.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
- Vojtěch Sýkora 1997 / 13 / 81.12 TJ Sokol Těškovice 152.5 152.5 155.0 0 - 102.5 107.5 107.5 102.5 7. 212.5 217.5 227.5 227.5 1. - -
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Vágner 1997 / 46 / 91.6 Powerlifting Brno 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 250.0 270.0 - 270.0 1. 670.0 423.98 MVT
2. Dominik Hruška 1995 / 48 / 90.63 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 200.0 210.0 210.0 2. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 227.5 242.5 252.5 242.5 2. 612.5 389.61 VT1
3. Jakub Veselý 1998 / 52 / 89.28 TJ Svitavy 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 220.0 230.0 240.0 230.0 3. 550.0 352.55 VT2
4. Petr Studýnka 1995 / 6 / 90.88 Iron Warriors 155.0 162.5 167.5 167.5 4. 117.5 117.5 117.5 117.5 4. 200.0 210.0 215.0 210.0 4. 495.0 314.47 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Richard Adámek 1999 / 41 / 103.55 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 200.0 2. 150.0 155.0 160.0 155.0 1. 227.5 240.0 250.0 250.0 2. 605.0 363.30 VT1
2. Adrián Kozler 1999 / 8 / 102.3 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 195.0 205.0 205.0 1. 122.5 130.0 130.0 122.5 2. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 592.5 357.40 VT2
3. Adam Kopsa 1997 / 26 / 98.53 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 185.0 195.0 195.0 3. 100.0 107.5 110.0 107.5 5. 220.0 220.0 240.0 240.0 3. 542.5 332.17 VT2
4. David Svoboda 1998 / 40 / 94.91 TJ Svitavy 190.0 205.0 205.0 190.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 215.0 230.0 - 230.0 5. 535.0 332.93 VT2
5. Denis Kurečka 1999 / 15 / 104.65 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 165.0 175.0 165.0 5. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 210.0 222.5 237.5 237.5 4. 525.0 314.11 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Telička 1998 / 25 / 106.1 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 250.0 - 250.0 1. 145.0 150.0 - 145.0 1. 275.0 300.0 300.0 275.0 1. 670.0 398.92 VT1
2. Jakub Šigut 1999 / 18 / 110.84 Iron Warriors 202.5 210.0 222.5 222.5 2. 120.0 127.5 132.5 132.5 2. 245.0 260.0 272.5 272.5 2. 627.5 368.41 VT1
3. Roman Štěpánek 1998 / 7 / 114.24 TJ Svitavy 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 100.0 110.0 117.5 110.0 3. 200.0 215.0 230.0 215.0 3. 535.0 311.42 VT2

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Šárka Fibingrová 2001 / 50 / 51.5 Iron Warriors 75.0 85.0 95.0 85.0 1. 50.0 55.0 58.0 55.0 1. 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 235.0 295.16 VT1
2. Eliška Košňarová 2001 / 39 / 50.32 Iron Warriors 72.5 77.5 80.0 80.0 2. 42.5 47.5 50.0 47.5 2. 87.5 95.0 100.0 100.0 1. 227.5 290.84 VT1
3. Denisa Turková 2003 / 28 / 53.6 TJ Viktorie Bohumín 75.0 82.5 85.0 85.0 1. 35.0 40.0 42.5 42.5 1. 85.0 90.0 100.0 100.0 1. 227.5 277.00 VT1
4. Helena Uherková 2000 / 12 / 61.55 Iron Warriors 75.0 80.0 90.0 90.0 1. 47.5 50.0 52.5 50.0 1. 80.0 100.0 110.0 110.0 1. 250.0 273.30 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Tereza Herrmannová 1999 / 56 / 61.56 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 138.0 130.0 1. 55.0 60.0 62.5 60.0 1. 125.0 135.0 145.0 135.0 1. 325.0 355.22 MVT
2. Šárka Kutálková 1998 / 53 / 65.81 TJ Viktorie Bohumín 97.5 107.5 112.5 112.5 1. 55.0 57.5 60.0 60.0 1. 110.0 120.0 127.5 127.5 1. 300.0 311.88 VT1
3. Eva Sedlářová 1995 / 54 / 56.73 Powerlifting Brno 100.0 100.0 100.0 100.0 1. 40.0 42.5 45.0 42.5 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 262.5 305.73 VT1
4. Nikola Styblíková 1998 / 55 / 51.05 TJ Svitavy 75.0 82.5 87.5 82.5 1. 42.5 47.5 52.5 47.5 1. 90.0 100.0 107.5 100.0 1. 230.0 290.83 VT1
5. Kateřina Skudříková 1997 / 22 / 79.95 TJ Viktorie Bohumín 100.0 107.5 110.0 107.5 1. 65.0 71.0 72.5 72.5 1. 115.0 130.0 137.5 137.5 1. 317.5 290.61 VT1
6. Kristýna Štosková 1997 / 4 / 71.43 TJ Svitavy 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 40.0 45.0 50.0 45.0 2. 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 260.0 255.11 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Lukeš 2000 / 36 / 104.46 TJ Lokomotiva Krnov 210.0 222.5 227.5 222.5 2. 145.0 150.0 150.0 145.0 2. 250.0 265.0 270.0 265.0 1. 632.5 378.61 VT1
2. Vít Kučera 2000 / 20 / 103.8 Iron Warriors 225.0 235.0 245.0 245.0 1. 142.5 147.5 152.5 147.5 1. 222.5 230.0 235.0 235.0 2. 627.5 376.50 VT1
3. Aleš Petr 2000 / 16 / 89.7 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 197.5 202.5 197.5 3. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 230.0 250.0 266.5 250.0 1. 575.0 367.71 VT1
4. Arnošt Vogel 2000 / 35 / 87.68 TJ Olympia Zlín 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 100.0 105.0 107.5 105.0 4. 220.0 232.5 255.0 232.5 3. 552.5 357.58 VT1
5. Ondřej Šíp 2002 / 27 / 90.81 TJ Svitavy 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 102.5 110.0 115.0 110.0 2. 205.0 217.5 225.0 225.0 4. 540.0 343.17 VT1
6. Roman Šenkeřík 2000 / 14 / 109.5 Iron Warriors 212.5 225.0 235.0 235.0 1. 107.5 115.0 120.0 120.0 1. 212.5 225.0 235.0 225.0 1. 580.0 341.79 VT1
7. Jaroslav Šesták 2000 / 19 / 101.63 Iron Warriors 185.0 192.5 200.0 200.0 3. 107.5 115.0 120.0 120.0 3. 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 550.0 332.59 VT2
8. Vojtěch Haker 2000 / 29 / 65.68 TJ Sokol Pohořelice 140.0 147.5 155.0 147.5 1. 80.0 87.5 92.5 87.5 1. 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 420.0 331.09 VT1
9. Jan Matulík 2000 / 33 / 90.51 TJ Svitavy 150.0 162.5 172.5 172.5 5. 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 205.0 220.0 235.0 235.0 2. 515.0 327.85 VT2
10. Michal Suchánek 2000 / 51 / 82.98 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 165.0 167.5 167.5 1. 105.0 112.5 115.0 115.0 1. 185.0 195.0 205.0 205.0 1. 487.5 325.45 VT2
11. Matěj Jurka 2001 / 31 / 98.73 TJ Svitavy 162.5 175.0 187.5 175.0 5. 105.0 110.0 115.0 115.0 5. 210.0 225.0 240.0 225.0 4. 515.0 315.08 VT2
12. Štěpán Küschner 2001 / 32 / 87.91 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 182.5 190.0 190.0 4. 92.5 100.0 107.5 100.0 5. 180.0 195.0 205.0 195.0 5. 485.0 313.46 VT2
13. Kamil Bartošík 2001 / 24 / 103.6 TJ Sokol Podivín 160.0 170.0 180.0 180.0 4. 110.0 120.0 125.0 120.0 4. 180.0 200.0 217.5 200.0 5. 500.0 300.20 VT2
14. David Lacina 2003 / 37 / 72.12 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 147.5 140.0 1. 80.0 90.0 95.0 95.0 1. 150.0 162.5 172.5 172.5 1. 407.5 298.62 VT2
15. Adam Hošák 2002 / 44 / 112.05 SK Fitness Gym Olomouc 150.0 165.0 172.5 165.0 2. 100.0 107.5 115.0 107.5 2. 140.0 160.0 180.0 160.0 2. 432.5 253.14 VT3
16. Miroslav Launer 2002 / 11 / 81.52 TJ Lokomotiva Krnov 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 80.0 90.0 95.0 90.0 2. 140.0 150.0 155.0 155.0 3. 367.5 247.99 VT3
17. Martin Juříček 2002 / 30 / 81.9 TJ Olympia Zlín 90.0 100.0 112.5 112.5 3. 70.0 70.0 82.5 70.0 3. 150.0 160.0 167.5 160.0 2. 342.5 230.47
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Vágner 1997 / 46 / 91.6 Powerlifting Brno 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 250.0 270.0 - 270.0 1. 670.0 423.98 MVT
2. Jakub Telička 1998 / 25 / 106.1 Colbert club SSK Vítkovice 250.0 250.0 - 250.0 1. 145.0 150.0 - 145.0 1. 275.0 300.0 300.0 275.0 1. 670.0 398.92 VT1
3. Dominik Hruška 1995 / 48 / 90.63 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 200.0 210.0 210.0 2. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 227.5 242.5 252.5 242.5 2. 612.5 389.61 VT1
4. Jakub Šigut 1999 / 18 / 110.84 Iron Warriors 202.5 210.0 222.5 222.5 2. 120.0 127.5 132.5 132.5 2. 245.0 260.0 272.5 272.5 2. 627.5 368.41 VT1
5. Richard Adámek 1999 / 41 / 103.55 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 200.0 2. 150.0 155.0 160.0 155.0 1. 227.5 240.0 250.0 250.0 2. 605.0 363.30 VT1
6. Ondřej Hilgert 1998 / 43 / 80.35 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 167.5 175.0 167.5 6. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 180.0 197.5 217.5 217.5 3. 530.0 360.82 VT2
7. Tomáš Němec 1996 / 45 / 80.97 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 2. 145.0 150.0 - 145.0 2. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 530.0 359.13 VT2
8. Adrián Kozler 1999 / 8 / 102.3 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 195.0 205.0 205.0 1. 122.5 130.0 130.0 122.5 2. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 592.5 357.40 VT2
9. Simon Konewka 1995 / 42 / 73.42 Powerlifting Brno 155.0 165.0 172.5 172.5 2. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 487.5 352.66 VT2
10. Jakub Veselý 1998 / 52 / 89.28 TJ Svitavy 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 220.0 230.0 240.0 230.0 3. 550.0 352.55 VT2
11. Michal Pálka 1995 / 2 / 82.12 Iron Warriors 182.5 192.5 200.0 192.5 1. 132.5 137.5 137.5 137.5 3. 180.0 190.0 205.0 190.0 8. 520.0 349.34 VT2
12. Daniel Steuer 1999 / 47 / 67.62 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 152.5 160.0 160.0 3. 92.5 97.5 102.5 97.5 2. 162.5 177.5 190.0 190.0 3. 447.5 344.53 VT2
13. Filip Hasmanda 1996 / 5 / 69.07 TJ Lokomotiva Krnov 142.5 152.5 160.0 160.0 4. 90.0 97.5 102.5 97.5 3. 182.5 190.0 197.5 197.5 2. 455.0 344.53 VT2
14. Filip Lukša 1999 / 10 / 70.6 Colbert club SSK Vítkovice 157.5 167.5 172.5 172.5 1. 90.0 97.5 97.5 90.0 5. 177.5 190.0 195.0 190.0 4. 452.5 336.89 VT2
15. Lubomír Švaňhal 1996 / 57 / 78.6 TJ Lokomotiva Krnov 165.0 170.0 175.0 170.0 5. 95.0 100.0 100.0 95.0 8. 205.0 220.0 230.0 220.0 2. 485.0 334.89 VT2
16. Lukáš Vašíček 1995 / 17 / 81.76 TJ Sokol Podivín 160.0 170.0 175.0 175.0 4. 105.0 115.0 125.0 125.0 4. 185.0 195.0 200.0 195.0 7. 495.0 333.43 VT2
17. David Svoboda 1998 / 40 / 94.91 TJ Svitavy 190.0 205.0 205.0 190.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 215.0 230.0 - 230.0 5. 535.0 332.93 VT2
18. Adam Kopsa 1997 / 26 / 98.53 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 185.0 195.0 195.0 3. 100.0 107.5 110.0 107.5 5. 220.0 220.0 240.0 240.0 3. 542.5 332.17 VT2
19. Vojtěch Krejčiřík 1999 / 23 / 79.31 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 175.0 175.0 165.0 7. 105.0 107.5 110.0 107.5 5. 207.5 - - 207.5 4. 480.0 329.52 VT2
20. Jan Bolech 1996 / 21 / 80.4 Powerlifting Brno 165.0 165.0 175.0 175.0 3. 100.0 107.5 110.0 107.5 6. 170.0 185.0 200.0 200.0 6. 482.5 328.39 VT2
21. Petr Studýnka 1995 / 6 / 90.88 Iron Warriors 155.0 162.5 167.5 167.5 4. 117.5 117.5 117.5 117.5 4. 200.0 210.0 215.0 210.0 4. 495.0 314.47 VT2
22. Denis Kurečka 1999 / 15 / 104.65 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 165.0 175.0 165.0 5. 115.0 122.5 127.5 122.5 3. 210.0 222.5 237.5 237.5 4. 525.0 314.11 VT2
23. Roman Štěpánek 1998 / 7 / 114.24 TJ Svitavy 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 100.0 110.0 117.5 110.0 3. 200.0 215.0 230.0 215.0 3. 535.0 311.42 VT2
24. Tomáš Váňa 1999 / 3 / 73.01 TJ Lokomotiva Krnov 115.0 125.0 132.5 132.5 5. 82.5 85.0 92.5 92.5 4. 165.0 175.0 182.5 175.0 5. 400.0 290.52 VT3
25. Matěj Duchoň 1999 / 9 / 81.3 TJ Lokomotiva Krnov 95.0 105.0 110.0 105.0 9. 82.5 90.0 92.5 90.0 9. 150.0 170.0 177.5 177.5 9. 372.5 251.77
26. Tomáš Vybíralík 1996 / 49 / 80 TJ Olympia Zlín 120.0 127.5 132.5 132.5 8. 70.0 77.5 80.0 80.0 10. 120.0 135.0 150.0 135.0 10. 347.5 237.24
- Radek Pacoň 1997 / 38 / 80.77 TJ Viktorie Bohumín 190.0 200.0 200.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
- Vojtěch Sýkora 1997 / 13 / 81.12 TJ Sokol Těškovice 152.5 152.5 155.0 0 - 102.5 107.5 107.5 102.5 7. 212.5 217.5 227.5 227.5 1. - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Lokomotiva Krnov 5 295.0 3 578.99 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. Iron Warriors 4 717.5 3 305.70 57 [12, 12, 12, 12, 9]
3. TJ Viktorie Bohumín 1 170.0 1 234.71 48 [12, 12, 12, 12]
4. Colbert club SSK Vítkovice 3 867.5 2 469.52 47 [12, 9, 9, 9, 8]
5. TJ Svitavy 3 680.0 2 528.94 45 [12, 9, 8, 8, 8]
6. Powerlifting Brno 1 902.5 1 410.76 41 [12, 12, 12, 5]
7. TJ Sokol Pohořelice 827.5 629.71 24 [12, 12]
8. TJ Olympia Zlín 1 242.5 825.29 19 [9, 8, 2]
9. TJ Sokol Podivín 995.0 633.63 13 [7, 6]
10. SK Fitness Gym Olomouc 912.5 582.66 13 [9, 4]
11. TJ Sokol Těškovice 0.0 0.00 0