Zpět na všechny soutěže


17. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 19.06. 2021
Místo konání: Jihlava
Informace o soutěži:

Předběžné rozdělení do skupin

Skupina I: M3 + M4 – 16 soutěžících

Skupina II: ženy + dorostenci – 17 soutěžících

Skupina III: Junioři  -  10 soutěžících

Skupina IV: Muži M2 - 15 soutěžících

Skupina V: Muži M1 - 15 soutěžících

Personál:



Tomáš Šárik Ředitel
Jiří Prášek Delegát
Jiří Zimula Hlavní rozhodčí
Marek Pokorný Postranní rozhodčí
Tereza Herrmannová Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Dorostenky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -52 kg
1 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín
Ž -63 kg
1 Tereza Němcová 2006 Colbert club SSK Vítkovice
Juniorky(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -76 kg - sloučená
1 Lucie Peterová 2000 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Lucie Daňková 2000 TJ Olympia Zlín
3 Adéla Fischerová 1998 TJ Sokol Rosice
Ženy M1(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -76 kg
1 Lucie Šuková 1974 SKST Litvínov
2 Alena Krčmářová 1975 TJ Sokol Nymburk
Ženy M3(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -57 kg
1 Václava Zodererová 1961 TJ Sokol Žižkov
Ženy M4(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -63 kg
1 Adina Hyková 1943 TJ TZ Prosport Rakovník
Dorostenci(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -74 kg
1 David Horník 2004 SK Horník PWL
2 Lubomír Medo 2004 TJ Sokol Rosice
M -83 kg
1 Vojtěch Kij 2003 Colbert club SSK Vítkovice
M -93 kg
1 Jiří Dammer 2004 TJ Sokol Vejprnice
2 Jiří Studeník 2004 TJ Sokol Vejprnice
3 Ondřej Smetanik 2003 TJ Sokol Nymburk
M -105 kg
1 Radek Zich 2004 Powerlifting Jihlava
2 David Cízl 2005 TJ Sokol Vejprnice
Junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -83 kg
1 Jakub Pelikán 2001 TJ Spartak Pelhřimov
2 Robert Sporka 2001 TJ Sokol Vejprnice
M -105 kg
1 Jiří Hamouz 2000 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Pavel Goliáš 1998 TJ Sokol Vranovice
3 Štěpán Küschner 2001 Colbert club SSK Vítkovice
4 Jan Matulík 2000 TJ Svitavy
M -120 kg
1 Zbyněk Zuna 1998 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Šimon Král 2002 TJ Sokol Vejprnice
3 Martin Prokop 1999 Doplnejch powerlifting
M +120 kg
1 Denis Kurečka 1999 Colbert club SSK Vítkovice
Muži M1(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -66 kg
1 Jiří Volfel 1980 Sportovní klub TER
M -83 kg
1 Michal Sicha 1980 TJ Sokol Vranovice
M -93 kg
1 Lukáš Bouda 1979 Silový trojboj Holba Hanušovice
2 Lubomír Medo 1979 TJ Sokol Rosice
3 Václav Patočka 1977 TJ Sokol Rosice
4 Jiří Furch 1975 TJ Sokol Vranovice
M -105 kg
1 Robert Černovský 1978 Powerlifting School
2 Martin Šafář 1981 Sportovní klub TER
3 Zdeněk Ponocný 1974 TJ Sokol Bílina
M -120 kg
1 Stanislav Macák 1977 SK Fitness Gym Olomouc
2 Martin Šumbera 1980 TJ Sokol Rosice
3 Tomáš  Břinčil 1977 TJ Sokol Nymburk
M +120 kg
1 Pavel Syrový 1974 Fitness Jiskra Bílina
2 Jaroslav Šoukal 1972 TJ Sokol Vejprnice
3 Jan Pinc 1973 Powerlifting School
Muži M2(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -59 kg
1 Bronislav Tvrdoň 1971 TJ Sokol Pohořelice
M -74 kg
1 Martin Dolejš 1970 TJ Sokol Vejprnice
M -83 kg
1 Ivo Brázda 1971 TJ Sokol Rosice
2 Vladimír Nebola 1970 TJ Spartak Letohrad
3 Vladimír Medek 1964 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
4 Libor Novák 1966 TJ Svitavy
M -105 kg
1 Jan Heto 1969 TJ Sokol Rosice
2 Rostislav Cejnek 1962 Powerlifting Jihlava
3 Miroslav Botlík 1965 TJ Sokol Vejprnice
4 Jaroslav Doleček 1965 TJ Svitavy
5 Luboš Billy 1970 TJ Sokol Nymburk
6 František Stříska 1971 TJ Sokol Nymburk
M +105 kg - sloučená
1 Vilém Bém 1963 Colbert club SSK Vítkovice
2 Ivo Jurman 1969 TJ Sokol Rosice
3 Jan Vítek 1971 Powerlifting School
Muži M3(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -93 kg - sloučená
1 Jaroslav Zimola 1953 Silový trojboj Holba Hanušovice
2 František Michalczyk 1954 Colbert club SSK Vítkovice
3 Jaroslav Tomi 1958 TJ Sokol Vítkovice
M -105 kg
1 Josef Ptáček 1953 TJ Spartak Pelhřimov
2 Aleš Vrzák 1957 TJ Spartak Pelhřimov
3 Bohumil Čmugr 1956 TJ Sokol Nymburk
M +120 kg
1 Milan Mrázek 1958 TJ Sokol Lanžhot
2 Pavel Klepáč 1955 TJ Sokol Rosice
3 Emil Mojžíšek 1956 Colbert club SSK Vítkovice
Muži M4(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -83 kg
1 Antonín Soušek 1946 SK Fitness Gym Olomouc
2 Jaroslav Fajkus 1949 Colbert club SSK Vítkovice
M -105 kg
1 Jiří Horník 1948 SK Horník PWL
2 František Hromas 1947 TJ Spartak Pelhřimov
3 Milan Ďuriš 1951 TJ Sokol Modřice
M -120 kg
1 Jiří Krištofík 1951 Colbert club SSK Vítkovice
2 Josef Duna 1950 TJ Sokol Vejprnice