Zpět na všechny soutěže


24. Mistrovství Čech mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 19.01. 2019
Místo konání: Vendolí u Svitav

Personál:



Jaroslav Doleček Ředitel
Jaroslav Doleček Delegát
Jiří Prášek Hlavní rozhodčí
Zdeněk Zvonič Postranní rozhodčí
Tomáš Šárik Postranní rozhodčí
Pavla Nováková Hlasatel
MuDr. Karel Víšek Zdravotník
Členové oddílu TJ Svitavy Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Strolená 1984 / 17 / 62.9 TJ Spartak Chodov 160.0 160.0 170.0 160.0 1. 90.0 90.0 90.0 90.0 1. 150.0 160.0 180.0 180.0 1. 430.0 462.38 MVT
2. Dominika Jansová 2001 / 21 / 58.34 POWERLIFTING DK 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 2. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 332.5 378.88 VT2
3. Tereza Rábová 1999 / 28 / 61.85 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 130.0 120.0 2. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 110.0 122.5 130.0 130.0 4. 312.5 340.34 VT2
4. Sandra Kudrnová 1992 / 11 / 60.14 TJ KRALUPY 85.0 90.0 95.0 90.0 4. 40.0 42.5 45.0 42.5 4. 120.0 130.0 140.0 130.0 3. 262.5 292.14 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Milan Daňo 1983 / 23 / 70.23 Powerlifting School 230.0 242.5 250.0 242.5 1. 165.0 170.0 170.0 165.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 625.0 467.19 VT1
2. Josef Klíma 1999 / 33 / 72.52 Sportovní klub ZLOBR 220.0 230.0 235.0 230.0 2. 140.0 140.0 - 140.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 600.0 437.88 VT1
3. Lukáš Nosek 1991 / 22 / 73.83 Doplnejch powerlifting 170.0 180.0 180.0 180.0 3. 115.0 120.0 122.5 120.0 3. 200.0 205.0 210.0 205.0 3. 505.0 363.85 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Vítězslav Rosík 1989 / 6 / 81.85 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 200.0 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 3. 240.0 250.0 262.5 262.5 1. 590.0 397.13 VT2
2. Michal Sicha 1980 / 20 / 78.9 TJ Sokol Nymburk 200.0 215.0 225.0 215.0 1. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 200.0 210.0 212.5 212.5 2. 587.5 404.67 VT2
3. Filip Řenč 1992 / 29 / 82.76 Doplnejch powerlifting 185.0 195.0 202.5 195.0 3. 110.0 110.0 - 110.0 4. 185.0 195.0 195.0 195.0 3. 500.0 334.30 VT3
4. Štěpán Vondráček 1973 / 10 / 80.16 KST Příbram 150.0 150.0 160.0 150.0 4. 150.0 160.0 170.0 160.0 2. 160.0 170.0 180.0 170.0 4. 480.0 327.26 VT3
5. Marek Sušický 1993 / 27 / 80.89 TJ KRALUPY 140.0 150.0 160.0 150.0 5. 70.0 82.5 90.0 90.0 5. 140.0 160.0 170.0 170.0 5. 410.0 277.98
M -93 kg M -93 kg
1. Radek Polnický 1992 / 32 / 92.27 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 235.0 245.0 255.0 255.0 1. 142.5 150.0 152.5 150.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 635.0 400.43 VT2
2. Lukáš Krupička 1982 / 25 / 87.13 Sporting APIS Praha 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 120.0 130.0 135.0 130.0 2. 210.0 220.0 225.0 225.0 3. 545.0 353.92 VT3
3. Ondřej Semík 1991 / 19 / 92.28 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 215.0 215.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 200.0 212.5 220.0 212.5 4. 545.0 343.62 VT3
4. David Mrázek 1992 / 7 / 91.29 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 172.5 4. 100.0 107.5 112.5 107.5 4. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 510.0 323.29 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Hulák 1974 / 26 / 103.22 Powerlifting School 240.0 240.0 250.0 240.0 2. 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 242.5 265.0 280.0 265.0 1. 725.0 435.87 VT1
2. Pavel Krejča 1995 / 13 / 103.44 TJ Spartak Chodov 295.0 305.0 315.0 315.0 1. 167.5 172.5 172.5 167.5 2. 222.5 242.5 252.5 242.5 2. 725.0 435.58 VT1
3. Marek Pojezný 1994 / 1 / 98.66 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 175.0 3. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 150.0 165.0 180.0 180.0 3. 487.5 298.30
M -120 kg M -120 kg
1. Milan Selinger 1984 / 5 / 118.87 Powerlifting Jihlava 285.0 295.0 302.5 295.0 1. 270.0 280.0 287.5 280.0 1. 275.0 282.5 282.5 275.0 2. 850.0 489.77 MVT
2. Václav Brousek 1982 / 15 / 112.91 TJ Sokol Vejprnice 250.0 250.0 250.0 250.0 3. 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 220.0 255.0 270.0 270.0 3. 737.5 430.70 VT1
3. Patrik Přibyl 1993 / 31 / 109.23 Powerlifting Jihlava 270.0 270.0 300.0 270.0 2. 180.0 180.0 190.0 190.0 3. 260.0 267.5 277.5 267.5 4. 727.5 429.08 VT1
4. Robert Černovský 1978 / 30 / 108.83 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 247.5 4. 160.0 172.5 175.0 175.0 4. 220.0 240.0 250.0 250.0 5. 672.5 397.11 VT2
5. Jaroslav Šesták 2000 / 2 / 106.4 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 240.0 5. 120.0 122.5 152.5 120.0 5. 260.0 277.5 285.0 277.5 1. 637.5 379.19 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Jiří Kadlec 1966 / 18 / 139.27 TJ Sokol Bílina 300.0 320.0 - 320.0 1. 240.0 R250.0 - 250.0 2. 260.0 270.0 - 270.0 2. 840.0 469.73 MVT
2. Pavel Syrový 1974 / 14 / 139.18 TJ Sokol Bílina 245.0 245.0 245.0 245.0 3. 255.0 265.0 - 265.0 1. 255.0 265.0 265.0 255.0 3. 765.0 427.86 VT1
3. Ladislav Burian 1988 / 8 / 148.07 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 217.5 217.5 4. 155.0 160.0 160.0 155.0 3. 210.0 235.0 252.5 252.5 4. 625.0 346.44 VT3
0. Jan Verbič 1962 / 16 / 124.63 TJ Sokol Vejprnice 275.0 295.0 - 275.0 2. 140.0 - - 0 - 270.0 290.0 305.0 290.0 1. - -

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lenka Strolená 1984 / 17 / 62.9 TJ Spartak Chodov 160.0 160.0 170.0 160.0 1. 90.0 90.0 90.0 90.0 1. 150.0 160.0 180.0 180.0 1. 430.0 462.38 MVT
2. Dominika Jansová 2001 / 21 / 58.34 POWERLIFTING DK 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 65.0 70.0 72.5 72.5 2. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 332.5 378.88 VT2
3. Tereza Rábová 1999 / 28 / 61.85 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 130.0 120.0 2. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 110.0 122.5 130.0 130.0 4. 312.5 340.34 VT2
4. Sandra Kudrnová 1992 / 11 / 60.14 TJ KRALUPY 85.0 90.0 95.0 90.0 4. 40.0 42.5 45.0 42.5 4. 120.0 130.0 140.0 130.0 3. 262.5 292.14 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Milan Selinger 1984 / 5 / 118.87 Powerlifting Jihlava 285.0 295.0 302.5 295.0 1. 270.0 280.0 287.5 280.0 1. 275.0 282.5 282.5 275.0 2. 850.0 489.77 MVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 18 / 139.27 TJ Sokol Bílina 300.0 320.0 - 320.0 1. 240.0 250.0 - 250.0 2. 260.0 270.0 - 270.0 2. 840.0 469.73 MVT
3. Milan Daňo 1983 / 23 / 70.23 Powerlifting School 230.0 242.5 250.0 242.5 1. 165.0 170.0 170.0 165.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 625.0 467.19 VT1
4. Josef Klíma 1999 / 33 / 72.52 Sportovní klub ZLOBR 220.0 230.0 235.0 230.0 2. 140.0 140.0 - 140.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 600.0 437.88 VT1
5. Pavel Hulák 1974 / 26 / 103.22 Powerlifting School 240.0 240.0 250.0 240.0 2. 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 242.5 265.0 280.0 265.0 1. 725.0 435.87 VT1
6. Pavel Krejča 1995 / 13 / 103.44 TJ Spartak Chodov 295.0 305.0 315.0 315.0 1. 167.5 172.5 172.5 167.5 2. 222.5 242.5 252.5 242.5 2. 725.0 435.58 VT1
7. Václav Brousek 1982 / 15 / 112.91 TJ Sokol Vejprnice 250.0 250.0 250.0 250.0 3. 200.0 210.0 217.5 217.5 2. 220.0 255.0 270.0 270.0 3. 737.5 430.70 VT1
8. Patrik Přibyl 1993 / 31 / 109.23 Powerlifting Jihlava 270.0 270.0 300.0 270.0 2. 180.0 180.0 190.0 190.0 3. 260.0 267.5 277.5 267.5 4. 727.5 429.08 VT1
9. Pavel Syrový 1974 / 14 / 139.18 TJ Sokol Bílina 245.0 245.0 245.0 245.0 3. 255.0 265.0 - 265.0 1. 255.0 265.0 265.0 255.0 3. 765.0 427.86 VT1
10. Michal Sicha 1980 / 20 / 78.9 TJ Sokol Nymburk 200.0 215.0 225.0 215.0 1. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 200.0 210.0 212.5 212.5 2. 587.5 404.67 VT2
11. Radek Polnický 1992 / 32 / 92.27 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 235.0 245.0 255.0 255.0 1. 142.5 150.0 152.5 150.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 2. 635.0 400.43 VT2
12. Vítězslav Rosík 1989 / 6 / 81.85 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 200.0 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 3. 240.0 250.0 262.5 262.5 1. 590.0 397.13 VT2
13. Robert Černovský 1978 / 30 / 108.83 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 247.5 4. 160.0 172.5 175.0 175.0 4. 220.0 240.0 250.0 250.0 5. 672.5 397.11 VT2
14. Jaroslav Šesták 2000 / 2 / 106.4 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 240.0 5. 120.0 122.5 152.5 120.0 5. 260.0 277.5 285.0 277.5 1. 637.5 379.19 VT3
15. Lukáš Nosek 1991 / 22 / 73.83 Doplnejch powerlifting 170.0 180.0 180.0 180.0 3. 115.0 120.0 122.5 120.0 3. 200.0 205.0 210.0 205.0 3. 505.0 363.85 VT3
16. Lukáš Krupička 1982 / 25 / 87.13 Sporting APIS Praha 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 120.0 130.0 135.0 130.0 2. 210.0 220.0 225.0 225.0 3. 545.0 353.92 VT3
17. Ladislav Burian 1988 / 8 / 148.07 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 217.5 217.5 4. 155.0 160.0 160.0 155.0 3. 210.0 235.0 252.5 252.5 4. 625.0 346.44 VT3
18. Ondřej Semík 1991 / 19 / 92.28 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 215.0 215.0 2. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 200.0 212.5 220.0 212.5 4. 545.0 343.62 VT3
19. Filip Řenč 1992 / 29 / 82.76 Doplnejch powerlifting 185.0 195.0 202.5 195.0 3. 110.0 110.0 - 110.0 4. 185.0 195.0 195.0 195.0 3. 500.0 334.30 VT3
20. Štěpán Vondráček 1973 / 10 / 80.16 KST Příbram 150.0 150.0 160.0 150.0 4. 150.0 160.0 170.0 160.0 2. 160.0 170.0 180.0 170.0 4. 480.0 327.26 VT3
21. David Mrázek 1992 / 7 / 91.29 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 172.5 4. 100.0 107.5 112.5 107.5 4. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 510.0 323.29 VT3
22. Marek Pojezný 1994 / 1 / 98.66 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 175.0 175.0 3. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 150.0 165.0 180.0 180.0 3. 487.5 298.30
23. Marek Sušický 1993 / 27 / 80.89 TJ KRALUPY 140.0 150.0 160.0 150.0 5. 70.0 82.5 90.0 90.0 5. 140.0 160.0 170.0 170.0 5. 410.0 277.98
- Jan Verbič 1962 / 16 / 124.63 TJ Sokol Vejprnice 275.0 295.0 - 275.0 2. 140.0 - - 0 - 270.0 290.0 305.0 290.0 1. - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Spartak Chodov 1 155.0 897.96 21 [12, 9]
2. Sportovní klub ZLOBR 912.5 778.22 17 [9, 8]
3. TJ KRALUPY 672.5 570.12 13 [7, 6]
4. POWERLIFTING DK 332.5 378.88 9 [9]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 3 762.5 2 406.93 44 [12, 8, 8, 8, 8]
2. Powerlifting School 2 660.0 1 679.36 37 [12, 12, 7, 6]
3. TJ Spartak Chodov 1 155.0 897.96 21 [12, 9]
4. TJ Sokol Bílina 1 605.0 897.59 21 [12, 9]
5. Powerlifting Jihlava 1 577.5 918.85 20 [12, 8]
6. Sportovní klub ZLOBR 912.5 778.22 17 [9, 8]
7. TJ KRALUPY 672.5 570.12 13 [7, 6]
8. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 635.0 400.43 12 [12]
9. TJ Sokol Vejprnice 737.5 430.70 9 [9]
10. TJ Sokol Nymburk 587.5 404.67 9 [9]
11. Sporting APIS Praha 545.0 353.92 9 [9]
12. KST Příbram 480.0 327.26 7 [7]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 3 762.5 2 406.93 44 [12, 8, 8, 8, 8]
2. Powerlifting School 2 660.0 1 679.36 37 [12, 12, 7, 6]
3. TJ Spartak Chodov 1 155.0 897.96 21 [12, 9]
4. TJ Sokol Bílina 1 605.0 897.59 21 [12, 9]
5. Powerlifting Jihlava 1 577.5 918.85 20 [12, 8]
6. Sportovní klub ZLOBR 912.5 778.22 17 [9, 8]
7. TJ KRALUPY 672.5 570.12 13 [7, 6]
8. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 635.0 400.43 12 [12]
9. TJ Sokol Vejprnice 737.5 430.70 9 [9]
10. TJ Sokol Nymburk 587.5 404.67 9 [9]
11. POWERLIFTING DK 332.5 378.88 9 [9]
12. Sporting APIS Praha 545.0 353.92 9 [9]
13. KST Příbram 480.0 327.26 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Jiří Kadlec Muži M2 +120 kg Benčpres Equipped 2 250.00 kg
Jiří Kadlec Muži M2 +120 kg Trojboj Equipped - 840.00 kg
Jiří Kadlec Muži M2 +120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 250.00 kg