Zpět na všechny soutěže


28. Otevřené mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 25.01. 2020
Místo konání: Krnov

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Alexandr Kolář Delegát
Stanislav Krček Hlavní rozhodčí
Michal Sicha Postranní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 44 / 51.13 TJ Viktorie Bohumín 115.0 R125.5 R130.5 130.5 1. 35.0 R70.5 R70.5 35.0 1. 50.0 - - 50.0 1. 215.5 272.15 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Tereza Herrmannová 1999 / 23 / 70.56 Doplnejch powerlifting 185.0 R200.5 R210.0 210.0 1. 110.0 R117.5 R125.5 125.5 1. 130.0 142.5 150.0 150.0 1. R485.5 480.35 EVT
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 28 / 79.65 TJ Sokol Nymburk 105.0 - - 105.0 1. 50.0 - - 50.0 1. 105.0 - - 105.0 1. 260.0 238.50
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 46 / 86.37 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 - 127.5 1. 80.0 90.0 92.5 92.5 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 370.0 325.56 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. David Horník 2004 / 39 / 67.61 SK Horník PWL 130.0 130.0 150.0 150.0 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 130.0 150.0 170.0 170.0 1. 435.0 334.95 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Ondřej Šíp 2002 / 30 / 92.2 TJ Svitavy 290.0 R300.5 R300.5 290.0 1. 160.0 160.0 160.0 160.0 1. 240.0 260.0 R280.5 280.5 1. R730.5 460.80 MVT
M -105 kg M -105 kg
1. Šimon Král 2002 / 22 / 103.22 TJ Sokol Vejprnice 205.0 225.0 - 225.0 1. 117.5 125.0 130.0 125.0 1. 215.0 230.0 - 230.0 1. 580.0 348.70 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Klíma 1999 / 48 / 73.17 Sportovní klub ZLOBR 260.0 R265.0 R265.0 260.0 1. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 220.0 227.5 232.5 227.5 1. 637.5 462.25 MVT
2. Josef Pilský 1997 / 40 / 72.86 Powerlifting School 235.0 245.0 245.0 235.0 2. 160.0 170.0 170.0 160.0 1. 212.5 222.5 230.0 222.5 2. 617.5 449.17 MVT
3. Vojtěch Haker 2000 / 45 / 72.28 TJ Sokol Pohořelice 205.0 217.5 220.0 220.0 3. 115.0 122.5 130.0 130.0 3. 195.0 207.5 212.5 212.5 3. 562.5 411.53 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Patrik Lněnička 2001 / 4 / 77.63 Sportovní klub ZLOBR 180.0 200.0 210.0 210.0 1. 110.0 117.5 - 117.5 1. 175.0 - - 175.0 1. 502.5 349.79 VT3
0. Jan Pavlíček 1997 / 49 / 82.41 TJ Lokomotiva Krnov 205.0 212.5 212.5 205.0 2. 155.0 155.0 - 0 - - - - 0 - - -
M -93 kg M -93 kg
1. Martin Maršík 1998 / 3 / 91.7 Powerlifting School 250.0 250.0 265.0 250.0 1. 150.0 157.5 165.0 157.5 1. 255.0 275.0 275.0 255.0 3. 662.5 419.03 VT1
2. Aleš Petr 2000 / 51 / 89.16 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 222.5 227.5 227.5 2. 140.0 140.0 147.5 140.0 3. 250.0 262.5 270.0 262.5 1. 630.0 404.14 VT1
3. Adam Kubový 2001 / 33 / 88.39 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 220.0 230.0 220.0 3. 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 255.0 275.0 275.0 255.0 2. 615.0 396.31 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 14 / 104.39 Fitness Jiskra Bílina 290.0 300.0 300.0 290.0 2. 150.0 R250.0 R250.0 150.0 1. 260.0 270.0 280.0 270.0 2. 710.0 425.15 VT1
2. Matej Andar 1999 / 12 / 100.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210.0 210.0 230.0 210.0 3. 120.0 130.0 142.5 142.5 2. 160.0 200.0 207.5 207.5 3. 560.0 340.26 VT3
0. Evžen Sičevskyj 1997 / 9 / 103.7 Doplnejch powerlifting 310.0 325.0 325.0 325.0 1. 195.0 195.0 195.0 0 - 270.0 290.0 310.0 290.0 1. - -
M -120 kg M -120 kg
1. Matěj Jurka 2001 / 24 / 105.68 TJ Svitavy 280.0 280.0 300.0 280.0 1. 180.0 190.0 190.0 190.0 2. 260.0 275.0 285.0 275.0 1. 745.0 444.17 VT1
2. Denis Kurečka 1999 / 18 / 118.85 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 225.0 325.0 225.0 2. 192.5 225.0 - 192.5 1. 200.0 - - 200.0 2. 617.5 355.80 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Roman Štěpánek 1998 / 1 / 120.05 Doplnejch powerlifting 260.0 260.0 260.0 260.0 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 655.0 376.56 VT2
2. Dominik Danek 2001 / 5 / 128.03 TJ Lokomotiva Krnov 200.0 215.0 230.0 230.0 2. 145.0 162.5 180.0 180.0 1. 232.5 242.5 250.0 242.5 2. 652.5 370.10 VT2
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 10 / 59 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 160.0 150.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 430.0 372.47 VT2
M -66 kg M -66 kg
1. Martin Čech 1974 / 13 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 175.0 190.0 200.0 200.0 1. 112.5 117.5 120.0 117.5 1. 185.0 202.5 212.5 212.5 1. 530.0 416.16 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Dušan Švarcbach 1975 / 27 / 67.75 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 125.0 195.0 205.0 205.0 1. 75.0 97.5 102.5 102.5 1. 125.0 205.0 215.0 215.0 1. 522.5 401.65 VT2
2. Jan Turinský 1977 / 32 / 72.31 TJ Spartak Pelhřimov 127.5 137.5 145.0 145.0 2. 82.5 85.0 87.5 85.0 2. 170.0 185.0 190.0 185.0 2. 415.0 303.53 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Martin Turek 1972 / 11 / 82.67 TJ Viktorie Bohumín 205.0 225.0 - 225.0 2. 185.0 200.0 205.0 200.0 1. 175.0 197.5 - 197.5 2. 622.5 416.51 VT1
2. Ivo Brázda 1971 / 26 / 82.59 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 230.0 230.0 1. 90.0 120.0 125.0 125.0 2. 200.0 220.0 240.0 220.0 1. 575.0 384.96 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Václav Patočka 1977 / 16 / 92.5 TJ Sokol Rosice 285.0 300.0 - 285.0 1. 190.0 200.0 200.0 200.0 1. 240.0 255.0 265.0 255.0 1. 740.0 466.05 MVT
2. Lubomír Medo 1979 / 41 / 91.15 TJ Sokol Rosice 160.0 180.0 180.0 160.0 2. 135.0 135.0 135.0 135.0 2. 150.0 160.0 175.0 175.0 2. 470.0 298.12
M -105 kg M -105 kg
1. Michal Krček 1978 / 19 / 103.53 TJ Olympia Zlín 270.0 285.0 - 285.0 1. 185.0 200.0 - 200.0 1. 240.0 270.0 - 240.0 2. 725.0 435.44 VT1
2. Roman Tůma 1971 / 34 / 96.5 Sporting APIS Praha 180.0 235.0 250.0 235.0 2. 100.0 140.0 150.0 150.0 2. 220.0 240.0 255.0 255.0 1. 640.0 395.33 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Robert Černovský 1978 / 42 / 109.46 Powerlifting School 255.0 262.5 270.0 262.5 1. 180.0 190.0 190.0 190.0 1. 220.0 227.5 227.5 220.0 1. 672.5 396.37 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. František Janák 1975 / 6 / 138.37 Fitness Jiskra Bílina 345.0 345.0 - 345.0 1. 180.0 282.5 282.5 282.5 1. 280.0 280.0 300.0 280.0 1. 907.5 508.02 EVT
0. Pavel Syrový 1974 / 36 / 138.8 Fitness Jiskra Bílina 315.0 315.0 315.0 0 - 305.0 305.0 305.0 0 - - - - 0 - - -
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Petr Zámečník 1966 / 43 / 82.79 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 212.5 222.5 227.5 227.5 1. 562.5 376.03 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 38 / 92.19 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 100.0 130.0 130.0 2. R250.0 R260.0 R270.0 250.0 1. 150.0 165.0 170.0 170.0 2. 550.0 346.94 VT2
2. Vladimír Turtev 1962 / 52 / 92.72 TJ KRALUPY 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 200.0 212.5 225.0 212.5 1. 532.5 335.00 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Rostislav Cejnek 1962 / 15 / 100.7 Powerlifting Jihlava 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 190.0 200.0 210.0 200.0 1. 220.0 230.0 - 220.0 1. 657.5 399.04 VT1
2. Jan Heto 1969 / 35 / 103.38 TJ Sokol Rosice 200.0 210.0 225.0 210.0 2. 145.0 150.0 155.0 150.0 2. 180.0 200.0 220.0 220.0 2. 580.0 348.52 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 17 / 116.32 TJ Sokol Rosice 180.0 190.0 200.0 190.0 1. 180.0 200.0 - 180.0 1. 200.0 220.0 - 220.0 1. 590.0 341.79 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Jan Verbič 1962 / 2 / 120.42 TJ Sokol Vejprnice 250.0 270.0 - 250.0 1. 130.0 130.0 - 130.0 1. 250.0 260.0 272.5 260.0 1. 640.0 367.68 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Jaroslav Hodík 1958 / 20 / 82.59 TJ Spartak Chodov 180.0 R190.0 R200.0 200.0 1. 125.0 130.0 132.5 125.0 1. 200.0 215.0 R225.5 215.0 1. R540.0 361.53 EVT
M -93 kg M -93 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 47 / 91.87 TJ Spartak Pelhřimov 185.0 195.0 200.0 200.0 1. 145.0 155.0 160.0 160.0 2. 165.0 175.0 185.0 175.0 1. 535.0 338.07 MVT
2. Čestmír Wolf 1959 / 31 / 85.68 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 135.0 145.0 135.0 2. 170.0 R180.0 R190.0 190.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 495.0 324.42 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Petr Zamazal 1956 / 25 / 100.76 SKST Litvínov 182.5 192.5 192.5 182.5 1. 132.5 132.5 135.0 132.5 1. 190.0 202.5 210.0 210.0 1. 525.0 318.57 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Klepáč 1955 / 37 / 120.05 TJ Sokol Rosice 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 110.0 - - 110.0 1. 110.0 132.5 142.5 142.5 1. 392.5 225.65 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Primus 1948 / 7 / 100.42 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 130.0 120.0 1. 90.0 95.0 97.5 95.0 1. 150.0 165.0 175.0 175.0 1. 390.0 236.96 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Josef Duna 1950 / 50 / 113.82 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 150.0 150.0 1. R140.0 R145.0 R155.0 155.0 1. 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 465.0 270.96 VT2

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Denisa Turková 2003 / 44 / 51.13 TJ Viktorie Bohumín 115.0 125.5 130.5 130.5 1. 35.0 70.5 70.5 35.0 1. 50.0 - - 50.0 1. 215.5 272.15 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Tereza Herrmannová 1999 / 23 / 70.56 Doplnejch powerlifting 185.0 200.5 210.0 210.0 1. 110.0 117.5 125.5 125.5 1. 130.0 142.5 150.0 150.0 1. 485.5 480.35 EVT
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 28 / 79.65 TJ Sokol Nymburk 105.0 - - 105.0 1. 50.0 - - 50.0 1. 105.0 - - 105.0 1. 260.0 238.50
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 46 / 86.37 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 - 127.5 1. 80.0 90.0 92.5 92.5 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 370.0 325.56 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Ondřej Šíp 2002 / 30 / 92.2 TJ Svitavy 290.0 300.5 300.5 290.0 1. 160.0 160.0 160.0 160.0 1. 240.0 260.0 280.5 280.5 1. 730.5 460.80 MVT
2. Šimon Král 2002 / 22 / 103.22 TJ Sokol Vejprnice 205.0 225.0 - 225.0 1. 117.5 125.0 130.0 125.0 1. 215.0 230.0 - 230.0 1. 580.0 348.70 VT2
3. David Horník 2004 / 39 / 67.61 SK Horník PWL 130.0 130.0 150.0 150.0 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 130.0 150.0 170.0 170.0 1. 435.0 334.95 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Josef Klíma 1999 / 48 / 73.17 Sportovní klub ZLOBR 260.0 265.0 265.0 260.0 1. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 220.0 227.5 232.5 227.5 1. 637.5 462.25 MVT
2. Josef Pilský 1997 / 40 / 72.86 Powerlifting School 235.0 245.0 245.0 235.0 2. 160.0 170.0 170.0 160.0 1. 212.5 222.5 230.0 222.5 2. 617.5 449.17 MVT
3. Matěj Jurka 2001 / 24 / 105.68 TJ Svitavy 280.0 280.0 300.0 280.0 1. 180.0 190.0 190.0 190.0 2. 260.0 275.0 285.0 275.0 1. 745.0 444.17 VT1
4. Václav Vlk 2000 / 14 / 104.39 Fitness Jiskra Bílina 290.0 300.0 300.0 290.0 2. 150.0 250.0 250.0 150.0 1. 260.0 270.0 280.0 270.0 2. 710.0 425.15 VT1
5. Martin Maršík 1998 / 3 / 91.7 Powerlifting School 250.0 250.0 265.0 250.0 1. 150.0 157.5 165.0 157.5 1. 255.0 275.0 275.0 255.0 3. 662.5 419.03 VT1
6. Vojtěch Haker 2000 / 45 / 72.28 TJ Sokol Pohořelice 205.0 217.5 220.0 220.0 3. 115.0 122.5 130.0 130.0 3. 195.0 207.5 212.5 212.5 3. 562.5 411.53 VT1
7. Aleš Petr 2000 / 51 / 89.16 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 222.5 227.5 227.5 2. 140.0 140.0 147.5 140.0 3. 250.0 262.5 270.0 262.5 1. 630.0 404.14 VT1
8. Adam Kubový 2001 / 33 / 88.39 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 220.0 230.0 220.0 3. 130.0 137.5 140.0 140.0 2. 255.0 275.0 275.0 255.0 2. 615.0 396.31 VT2
9. Roman Štěpánek 1998 / 1 / 120.05 Doplnejch powerlifting 260.0 260.0 260.0 260.0 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 2. 235.0 245.0 250.0 250.0 1. 655.0 376.56 VT2
10. Dominik Danek 2001 / 5 / 128.03 TJ Lokomotiva Krnov 200.0 215.0 230.0 230.0 2. 145.0 162.5 180.0 180.0 1. 232.5 242.5 250.0 242.5 2. 652.5 370.10 VT2
11. Denis Kurečka 1999 / 18 / 118.85 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 225.0 325.0 225.0 2. 192.5 225.0 - 192.5 1. 200.0 - - 200.0 2. 617.5 355.80 VT2
12. Patrik Lněnička 2001 / 4 / 77.63 Sportovní klub ZLOBR 180.0 200.0 210.0 210.0 1. 110.0 117.5 - 117.5 1. 175.0 - - 175.0 1. 502.5 349.79 VT3
13. Matej Andar 1999 / 12 / 100.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210.0 210.0 230.0 210.0 3. 120.0 130.0 142.5 142.5 2. 160.0 200.0 207.5 207.5 3. 560.0 340.26 VT3
- Jan Pavlíček 1997 / 49 / 82.41 TJ Lokomotiva Krnov 205.0 212.5 212.5 205.0 2. 155.0 155.0 - 0 - - - - 0 - - -
- Evžen Sičevskyj 1997 / 9 / 103.7 Doplnejch powerlifting 310.0 325.0 325.0 325.0 1. 195.0 195.0 195.0 0 - 270.0 290.0 310.0 290.0 1. - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. František Janák 1975 / 6 / 138.37 Fitness Jiskra Bílina 345.0 345.0 - 345.0 1. 180.0 282.5 282.5 282.5 1. 280.0 280.0 300.0 280.0 1. 907.5 508.02 EVT
2. Václav Patočka 1977 / 16 / 92.5 TJ Sokol Rosice 285.0 300.0 - 285.0 1. 190.0 200.0 200.0 200.0 1. 240.0 255.0 265.0 255.0 1. 740.0 466.05 MVT
3. Michal Krček 1978 / 19 / 103.53 TJ Olympia Zlín 270.0 285.0 - 285.0 1. 185.0 200.0 - 200.0 1. 240.0 270.0 - 240.0 2. 725.0 435.44 VT1
4. Martin Turek 1972 / 11 / 82.67 TJ Viktorie Bohumín 205.0 225.0 - 225.0 2. 185.0 200.0 205.0 200.0 1. 175.0 197.5 - 197.5 2. 622.5 416.51 VT1
5. Martin Čech 1974 / 13 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 175.0 190.0 200.0 200.0 1. 112.5 117.5 120.0 117.5 1. 185.0 202.5 212.5 212.5 1. 530.0 416.16 VT1
6. Dušan Švarcbach 1975 / 27 / 67.75 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 125.0 195.0 205.0 205.0 1. 75.0 97.5 102.5 102.5 1. 125.0 205.0 215.0 215.0 1. 522.5 401.65 VT2
7. Robert Černovský 1978 / 42 / 109.46 Powerlifting School 255.0 262.5 270.0 262.5 1. 180.0 190.0 190.0 190.0 1. 220.0 227.5 227.5 220.0 1. 672.5 396.37 VT2
8. Roman Tůma 1971 / 34 / 96.5 Sporting APIS Praha 180.0 235.0 250.0 235.0 2. 100.0 140.0 150.0 150.0 2. 220.0 240.0 255.0 255.0 1. 640.0 395.33 VT2
9. Ivo Brázda 1971 / 26 / 82.59 TJ Sokol Rosice 200.0 215.0 230.0 230.0 1. 90.0 120.0 125.0 125.0 2. 200.0 220.0 240.0 220.0 1. 575.0 384.96 VT2
10. Bronislav Tvrdoň 1971 / 10 / 59 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 160.0 150.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 430.0 372.47 VT2
11. Jan Turinský 1977 / 32 / 72.31 TJ Spartak Pelhřimov 127.5 137.5 145.0 145.0 2. 82.5 85.0 87.5 85.0 2. 170.0 185.0 190.0 185.0 2. 415.0 303.53 VT3
12. Lubomír Medo 1979 / 41 / 91.15 TJ Sokol Rosice 160.0 180.0 180.0 160.0 2. 135.0 135.0 135.0 135.0 2. 150.0 160.0 175.0 175.0 2. 470.0 298.12
- Pavel Syrový 1974 / 36 / 138.8 Fitness Jiskra Bílina 315.0 315.0 315.0 0 - 305.0 305.0 305.0 0 - - - - 0 - - -
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Rostislav Cejnek 1962 / 15 / 100.7 Powerlifting Jihlava 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 190.0 200.0 210.0 200.0 1. 220.0 230.0 - 220.0 1. 657.5 399.04 VT1
2. Petr Zámečník 1966 / 43 / 82.79 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 212.5 222.5 227.5 227.5 1. 562.5 376.03 VT1
3. Jan Verbič 1962 / 2 / 120.42 TJ Sokol Vejprnice 250.0 270.0 - 250.0 1. 130.0 130.0 - 130.0 1. 250.0 260.0 272.5 260.0 1. 640.0 367.68 VT2
4. Jan Heto 1969 / 35 / 103.38 TJ Sokol Rosice 200.0 210.0 225.0 210.0 2. 145.0 150.0 155.0 150.0 2. 180.0 200.0 220.0 220.0 2. 580.0 348.52 VT2
5. Jiří Kati 1965 / 38 / 92.19 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 100.0 130.0 130.0 2. 250.0 260.0 270.0 250.0 1. 150.0 165.0 170.0 170.0 2. 550.0 346.94 VT2
6. Ivo Jurman 1969 / 17 / 116.32 TJ Sokol Rosice 180.0 190.0 200.0 190.0 1. 180.0 200.0 - 180.0 1. 200.0 220.0 - 220.0 1. 590.0 341.79 VT2
7. Vladimír Turtev 1962 / 52 / 92.72 TJ KRALUPY 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 125.0 130.0 135.0 130.0 2. 200.0 212.5 225.0 212.5 1. 532.5 335.00 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jaroslav Hodík 1958 / 20 / 82.59 TJ Spartak Chodov 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 125.0 130.0 132.5 125.0 1. 200.0 215.0 225.5 215.0 1. 540.0 361.53 EVT
2. Josef Ptáček 1953 / 47 / 91.87 TJ Spartak Pelhřimov 185.0 195.0 200.0 200.0 1. 145.0 155.0 160.0 160.0 2. 165.0 175.0 185.0 175.0 1. 535.0 338.07 MVT
3. Čestmír Wolf 1959 / 31 / 85.68 Colbert club SSK Vítkovice 125.0 135.0 145.0 135.0 2. 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 495.0 324.42 VT1
4. Petr Zamazal 1956 / 25 / 100.76 SKST Litvínov 182.5 192.5 192.5 182.5 1. 132.5 132.5 135.0 132.5 1. 190.0 202.5 210.0 210.0 1. 525.0 318.57 VT1
5. Pavel Klepáč 1955 / 37 / 120.05 TJ Sokol Rosice 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 110.0 - - 110.0 1. 110.0 132.5 142.5 142.5 1. 392.5 225.65 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Josef Duna 1950 / 50 / 113.82 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 150.0 150.0 1. 140.0 145.0 155.0 155.0 1. 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 465.0 270.96 VT2
2. Václav Primus 1948 / 7 / 100.42 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 130.0 120.0 1. 90.0 95.0 97.5 95.0 1. 150.0 165.0 175.0 175.0 1. 390.0 236.96 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 215.5 272.15 12 [12]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 485.5 480.35 12 [12]
Ženy M1
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 260.0 238.50 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 370.0 325.56 12 [12]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Svitavy 730.5 460.80 12 [12]
2. TJ Sokol Vejprnice 580.0 348.70 12 [12]
3. SK Horník PWL 435.0 334.95 12 [12]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Sportovní klub ZLOBR 1 140.0 812.04 24 [12, 12]
2. Powerlifting School 1 280.0 868.20 21 [12, 9]
3. TJ Lokomotiva Krnov 1 282.5 774.24 18 [9, 9]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 232.5 752.11 17 [9, 8]
5. TJ Svitavy 745.0 444.17 12 [12]
6. Fitness Jiskra Bílina 710.0 425.15 12 [12]
7. Doplnejch powerlifting 655.0 376.56 12 [12]
8. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560.0 340.26 9 [9]
9. TJ Sokol Pohořelice 562.5 411.53 8 [8]
Muži M1
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Rosice 1 785.0 1 149.13 30 [12, 9, 9]
2. Fitness Jiskra Bílina 907.5 508.02 12 [12]
3. TJ Olympia Zlín 725.0 435.44 12 [12]
4. TJ Viktorie Bohumín 622.5 416.51 12 [12]
5. TJ Bystřice pod Hostýnem 530.0 416.16 12 [12]
6. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 522.5 401.65 12 [12]
7. Powerlifting School 672.5 396.37 12 [12]
8. TJ Sokol Pohořelice 430.0 372.47 12 [12]
9. Sporting APIS Praha 640.0 395.33 9 [9]
10. TJ Spartak Pelhřimov 415.0 303.53 9 [9]
Muži M2
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Rosice 1 170.0 690.31 21 [12, 9]
2. Powerlifting Jihlava 657.5 399.04 12 [12]
3. TJ Olympia Zlín 562.5 376.03 12 [12]
4. TJ Sokol Vejprnice 640.0 367.68 12 [12]
5. Colbert club SSK Vítkovice 550.0 346.94 12 [12]
6. TJ KRALUPY 532.5 335.00 9 [9]
Muži M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Spartak Chodov 540.0 361.53 12 [12]
2. TJ Spartak Pelhřimov 535.0 338.07 12 [12]
3. SKST Litvínov 525.0 318.57 12 [12]
4. TJ Sokol Rosice 392.5 225.65 12 [12]
5. Colbert club SSK Vítkovice 495.0 324.42 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Vejprnice 465.0 270.96 12 [12]
2. TJ Spartak Pelhřimov 390.0 236.96 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Rosice 3 347.5 2 065.09 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 2 277.5 1 423.47 38 [12, 9, 9, 8]
3. TJ Sokol Vejprnice 1 685.0 987.34 36 [12, 12, 12]
4. Powerlifting School 1 952.5 1 264.57 33 [12, 12, 9]
5. TJ Spartak Pelhřimov 1 340.0 878.56 33 [12, 12, 9]
6. Fitness Jiskra Bílina 1 617.5 933.17 24 [12, 12]
7. TJ Svitavy 1 475.5 904.97 24 [12, 12]
8. Doplnejch powerlifting 1 140.5 856.91 24 [12, 12]
9. Sportovní klub ZLOBR 1 140.0 812.04 24 [12, 12]
10. TJ Olympia Zlín 1 287.5 811.47 24 [12, 12]
11. TJ Viktorie Bohumín 838.0 688.66 24 [12, 12]
12. TJ Sokol Nymburk 630.0 564.06 24 [12, 12]
13. TJ Sokol Pohořelice 992.5 784.00 20 [12, 8]
14. TJ Lokomotiva Krnov 1 282.5 774.24 18 [9, 9]
15. TJ Bystřice pod Hostýnem 530.0 416.16 12 [12]
16. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 522.5 401.65 12 [12]
17. Powerlifting Jihlava 657.5 399.04 12 [12]
18. TJ Spartak Chodov 540.0 361.53 12 [12]
19. SK Horník PWL 435.0 334.95 12 [12]
20. SKST Litvínov 525.0 318.57 12 [12]
21. Sporting APIS Praha 640.0 395.33 9 [9]
22. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 560.0 340.26 9 [9]
23. TJ KRALUPY 532.5 335.00 9 [9]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Ondřej Šíp Dorostenci -93 kg Mrtvý tah Equipped 3 280.50 kg
Ondřej Šíp Dorostenci -93 kg Trojboj Equipped - 730.50 kg
Jiří Kati Muži M2 -93 kg Benčpres Equipped 1 250.00 kg
Jaroslav Hodík Muži M3 -83 kg Dřep Equipped 3 200.00 kg
Čestmír Wolf Muži M3 -93 kg Benčpres Equipped 3 190.00 kg
Jaroslav Hodík Muži M3 -83 kg Trojboj Equipped - 540.00 kg
Čestmír Wolf Muži M3 -93 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 190.00 kg
Josef Duna Muži M4 -120 kg Benčpres Equipped 3 155.00 kg
Josef Duna Muži M4 -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 155.00 kg
Denisa Turková Ženy -52 kg Dřep Equipped 3 130.50 kg
Tereza Herrmannová Ženy -72 kg Dřep Equipped 3 210.00 kg
Denisa Turková Dorostenky -52 kg Dřep Equipped 3 130.50 kg
Denisa Turková Juniorky -52 kg Dřep Equipped 3 130.50 kg
Tereza Herrmannová Juniorky -72 kg Dřep Equipped 3 210.00 kg
Tereza Herrmannová Juniorky -72 kg Benčpres Equipped 3 125.50 kg
Tereza Herrmannová Juniorky -72 kg Trojboj Equipped - 485.50 kg
Tereza Herrmannová Juniorky -72 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 125.50 kg