Zpět na všechny soutěže


7. Otevřené mistrovství České republiky družstev v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 14.05. 2022
Místo konání: Lukov

Personál:



Stanislav Krček Delegát
Zdeněk Zvonič Hlavní rozhodčí
Michal Krček Postranní rozhodčí
Ivo Brázda Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout PDF Plný/zkrácený výpis
1. Sportovní klub ZLOBR - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Milan Špingl 1980 / 1 / 141.97 330.0 350.0 - 350.0 235.0 237.5 260.0 260.0 260.0 280.0 300.0 300.0 910.0 83.04
Jan Šindelář 1997 / 12 / 86.9 245.0 255.0 260.0 255.0 215.0 225.0 232.5 232.5 245.0 255.0 262.5 255.0 742.5 83.52
Viliam Kováč 2000 / 13 / 60.77 200.0 215.0 225.0 215.0 115.0 130.0 135.0 135.0 205.0 215.0 220.0 205.0 555.0 78.99
Adriana Holubová 2001 / 11 / 62.79 135.0 147.5 152.5 152.5 105.0 R112.5 R115.0 112.5 140.0 152.5 162.5 152.5 417.5 75.52
Družstvo celkem: 972.5 740 912.5 2,625.0 321.07
2. SK Olympia Zlín "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Zoltán Kanát 1962 / 4 / 117.36 285.0 300.0 R305.5 305.5 210.0 220.0 R222.5 222.5 260.0 R272.5 R277.5 272.5 R800.5 78.04
Filip Porteš 2000 / 15 / 119 265.0 280.0 280.0 280.0 172.5 180.0 185.0 180.0 285.0 290.0 300.0 290.0 750.0 72.72
Robert Rajzl 1994 / 3 / 83.89 250.0 260.0 265.0 260.0 190.0 195.0 205.0 205.0 200.0 230.0 245.0 245.0 710.0 81.48
Jan Vavruša 1991 / 2 / 104.7 250.0 255.0 - 255.0 150.0 160.0 165.0 160.0 240.0 250.0 257.5 250.0 665.0 68.06
Družstvo celkem: 1100.5 767.5 1057.5 2,925.5 300.30
3. TJ Svitavy
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Roman Štěpánek 1998 / 6 / 114.45 270.0 290.0 - 290.0 140.0 147.5 152.5 152.5 240.0 255.0 260.0 260.0 702.5 69.18
Libor Zerzánek 1984 / 14 / 92.27 200.0 215.0 225.0 225.0 170.0 180.0 190.0 180.0 230.0 250.0 260.0 260.0 665.0 72.42
Tomáš Lacko 1982 / 10 / 75.76 220.0 232.5 240.0 240.0 155.0 162.5 167.5 167.5 220.0 232.5 237.5 237.5 645.0 78.74
Libor Novák 1966 / 17 / 83.93 185.0 185.0 185.0 185.0 140.0 147.5 152.5 152.5 200.0 215.0 225.0 215.0 552.5 63.39
Družstvo celkem: 940 652.5 972.5 2,565.0 283.73
4. Colbert club SSK Vítkovice
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jan Pavelčák 1989 / 5 / 117.22 270.0 282.5 282.5 282.5 155.0 155.0 162.5 162.5 270.0 290.0 290.0 270.0 715.0 69.74
Štěpán Küschner 2001 / 8 / 107.07 240.0 250.0 255.0 255.0 120.0 127.5 135.0 135.0 225.0 235.0 245.0 245.0 635.0 64.34
Lukáš Rozehnal 2001 / 16 / 78.07 225.0 240.0 255.0 255.0 130.0 142.5 150.0 150.0 215.0 235.0 235.0 215.0 620.0 74.28
Vojtěch Kij 2003 / 9 / 84.05 205.0 215.0 220.0 220.0 145.0 155.0 155.0 155.0 180.0 195.0 195.0 180.0 555.0 63.62
Družstvo celkem: 1012.5 602.5 910 2,525.0 271.98
Pořadí Název družstva Dřep (kg) Benčpres (kg) Mrtvý tah (kg) Trojboj (kg) GL (body)
1. Sportovní klub ZLOBR - "A" 972.5 740.0 912.5 2,625.0 321.07
2. SK Olympia Zlín "A" 1,100.5 767.5 1,057.5 2,925.5 300.30
3. TJ Svitavy 940.0 652.5 972.5 2,565.0 283.73
4. Colbert club SSK Vítkovice 1,012.5 602.5 910.0 2,525.0 271.98
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Zoltán Kanát Muži M3 -120 kg Dřep Equipped 3 305.50 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120 kg Benčpres Equipped 3 222.50 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120 kg Mrtvý tah Equipped 2 272.50 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120 kg Trojboj Equipped - 800.50 kg
Zoltán Kanát Muži M3 -120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 222.50 kg
Adriana Holubová Ženy -63 kg Benčpres Equipped 2 112.50 kg
Adriana Holubová Ženy -63 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 112.50 kg
Adriana Holubová Juniorky -63 kg Benčpres Equipped 2 112.50 kg
Adriana Holubová Juniorky -63 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 2 112.50 kg