Zpět na všechny soutěže


7. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 13.11. 2022
Místo konání: Rakovník
Informace o soutěži:

 Diplomy

Personál:



Marián Přibyl Ředitel
Ivan Veselý Delegát
Jaroslav Doleček Hlavní rozhodčí
Tomáš Šárik Postranní rozhodčí
Kryštof Veber Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -47 kg Ž -47 kg
1. Viktorie Slavíková 2002 / 70 / 46.85 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 58.5 58.5 62.23 VT1
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Iryna Bezyk 1974 / 67 / 50.38 Powerlifting School 50.0 55.0 R62.5 55.0 54.22 VT2
2. Lucie Peterková 1991 / 64 / 51.9 Colbert club SSK Vítkovice 50.0 52.5 55.0 52.5 50.34 VT2
3. Václava Zodererová 1961 / 11 / 50.8 TJ Sokol Žižkov R45.0 R47.5 R50.0 R47.5 46.45 VT3
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Barbora Mžyková 1999 / 78 / 55.13 TJ SŠTaS Karviná 50.0 57.5 57.5 57.5 52.43 VT2
2. Denisa Turková 2003 / 80 / 55.46 TJ Viktorie Bohumín 50.0 55.0 60.0 55.0 49.92 VT2
3. Nikol Barkociová 1997 / 56 / 55.73 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 60.0 55.0 49.73 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Marija Gajevskaja 1998 / 43 / 62.4 Iron Warriors 77.5 80.0 80.0 77.5 65.02 VT1
2. Nikola Styblíková 1998 / 38 / 61.66 TJ Svitavy 57.5 62.5 62.5 57.5 48.58 VT2
3. Lucie Schánilová Vrťová 1984 / 54 / 58.1 TJ KRALUPY 50.0 55.0 57.5 55.0 48.26 VT3
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 25 / 63.37 Sportovní klub ZLOBR 75.0 80.0 85.0 80.0 66.54 VT1
2. Markéta Tieslová 1988 / 42 / 67.39 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 72.5 70.0 56.42 VT2
3. Anna Komárková 2003 / 87 / 63.16 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 54.16 VT2
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 16 / 71.99 SK Olympia Zlín 85.0 90.0 92.5 92.5 72.47 MVT
2. Kristína Hilčanská 1994 / 4 / 71.49 Sportovní klub ZLOBR 57.5 60.0 62.5 62.5 49.10 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Kristýna Rakovská 1993 / 18 / 77.39 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 95.0 90.0 68.72 VT1
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Tereza Látalová 1998 / 58 / 126.58 TJ Sokol Vejprnice 92.5 97.5 97.5 97.5 69.01 VT1
2. Hana Takáčová 1954 / 2 / 89.92 TJ Sokol Nymburk 80.0 85.0 92.5 92.5 67.98 VT1
3. Petra Švadlenková 1992 / 36 / 89.92 Sportovní klub ZLOBR 57.5 65.0 65.0 65.0 47.77 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
- Simon Barčiš 2004 / 10 / 58.6 TJ SŠTaS Karviná 87.5 87.5 - - -
M -66 kg M -66 kg
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 26 / 65.2 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 135.0 135.0 77.08 VT1
2. Matyáš Gruszka 2004 / 66 / 65.5 TJ SŠTaS Karviná 105.0 115.0 - 115.0 65.50 VT2
3. Jan Gazur 2004 / 69 / 65.9 TJ SŠTaS Karviná 95.0 107.5 110.0 110.0 62.44 VT3
4. Daniel Agel 2004 / 65 / 66 TJ SŠTaS Karviná 95.0 105.0 110.0 110.0 62.39 VT3
- Tomáš Vorel 2000 / 91 / 64.9 B Strong Powerlifting Team 132.5 132.5 132.5 - -
M -74 kg M -74 kg
1. Tomáš Lacko 1982 / 55 / 73.4 TJ Svitavy 137.5 145.0 150.0 150.0 80.34 VT1
2. Lukáš Ondráček 1995 / 13 / 71.8 Powerlifting Jihlava 140.0 145.0 150.0 145.0 78.58 VT1
3. Miloslav Hrubý 1982 / 59 / 71.3 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 140.0 130.0 70.72 VT2
4. Čestmír Wolf 1959 / 21 / 72.5 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 145.0 - 130.0 70.09 VT2
5. Ladislav Přibilík 1993 / 1 / 73.4 Sportovní klub ZLOBR 112.5 120.0 - 120.0 64.27 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Jiří Šigut 1986 / 31 / 82.1 TJ Sokol Vítkovice 165.0 175.0 R185.0 R185.0 93.45 MVT
2. Robert Rajzl 1994 / 40 / 83 SK Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 170.0 85.39 VT1
3. Milan Zeman 1995 / 57 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 162.5 167.5 167.5 162.5 82.55 VT1
4. Petr Kopecký 1993 / 90 / 81.3 TJ Svitavy 145.0 152.5 157.5 152.5 77.42 VT2
5. Martin Létal 1982 / 86 / 81.6 TJ Sokol Lanžhot 140.0 147.5 152.5 152.5 77.27 VT2
6. Jan Bolech 1996 / 7 / 82.4 SK Olympia Zlín 135.0 140.0 145.0 140.0 70.58 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Sedláček 1988 / 30 / 92 PWL VISION NUTRITION 195.0 205.0 210.0 210.0 100.16 EVT
2. Jiří Nový 1991 / 33 / 92.4 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 185.0 190.0 185.0 88.05 MVT
3. Jiří Bilko 2000 / 14 / 87 TJ SŠTaS Karviná 155.0 165.0 167.5 167.5 82.15 VT1
4. Libor Zerzánek 1984 / 85 / 92.1 TJ Svitavy 150.0 160.0 167.5 167.5 79.85 VT1
5. Zdeněk Hruška 1986 / 61 / 91.4 Powerlifting Klatovy 155.0 165.0 167.5 165.0 78.95 VT2
6. Robin Rozsypal 1997 / 63 / 91 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 157.5 162.5 157.5 75.53 VT2
7. David Pelán 1980 / 47 / 92.5 TJ KRALUPY 150.0 155.0 157.5 157.5 74.92 VT2
8. Daniel Vespalec 2004 / 32 / 88.3 TJ Sokol Rosice 142.5 147.5 160.0 147.5 71.80 VT2
9. Vojtěch Kij 2003 / 19 / 90.8 Colbert club SSK Vítkovice 132.5 142.5 147.5 142.5 68.41 VT2
10. Tomáš Martynek 2000 / 24 / 86.2 TJ SŠTaS Karviná 140.0 152.5 152.5 140.0 68.98 VT3
11. Vítězslav Miech 2001 / 76 / 91.2 TJ SŠTaS Karviná 130.0 137.5 140.0 137.5 65.87 VT3
12. Lukáš Rozehnal 2001 / 79 / 83.4 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 140.0 - 130.0 65.14 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Vladislav Havrlík 1980 / 62 / 100.8 KST Příbram 200.0 207.5 210.0 207.5 94.70 MVT
2. Zdeněk Tuháček 1986 / 23 / 99.4 TJ KRALUPY 165.0 172.5 177.5 177.5 81.55 VT1
3. Filip Juříček 2001 / 46 / 104.5 B Strong Powerlifting Team 170.0 177.5 185.0 177.5 79.65 VT1
4. Matěj Keizlar 1995 / 17 / 105 TJ KRALUPY 172.5 177.5 182.5 177.5 79.48 VT1
5. Roman Henčl 1989 / 68 / 104.4 TJ Svitavy 175.0 182.5 182.5 175.0 78.57 VT1
6. Dominik Hruška 1995 / 6 / 95.7 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 177.5 170.0 79.54 VT2
7. Roman Zelenka 1996 / 73 / 101.7 TJ KRALUPY 165.0 170.0 170.0 165.0 74.99 VT2
8. Vojtěch Kopecký 1998 / 49 / 101.7 TJ Svitavy 145.0 155.0 160.0 160.0 72.72 VT2
9. Lukáš Stráník 1993 / 5 / 102.5 KST Příbram 155.0 160.0 162.5 160.0 72.45 VT2
10. Jan Jůsko 1998 / 82 / 103.4 Powerlifting School 150.0 160.0 170.0 160.0 72.16 VT2
11. Tomáš Novák 1990 / 15 / 96.6 TJ Spartak Pelhřimov 150.0 155.0 160.0 155.0 72.19 VT2
12. Tomáš Burda 1989 / 3 / 104.7 TJ Viktorie Bohumín 130.0 137.5 140.0 137.5 61.65 VT3
13. Jan Jurek 1984 / 72 / 97.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 135.0 140.0 135.0 62.69 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 118.3 TJ Sokol Nymburk 212.5 217.5 225.0 217.5 92.32 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 53 / 120 Powerlifting Jihlava 190.0 205.0 212.5 205.0 86.49 MVT
3. Martin Veselý 1989 / 52 / 118.5 KST Příbram 180.0 190.0 - 190.0 80.59 VT1
4. Marek Janouch 1990 / 60 / 117.4 Powerlifting TJJM Chodov 167.5 172.5 177.5 172.5 73.47 VT2
5. Roman Svatoň 1988 / 48 / 106.1 Sportovní klub ZLOBR 165.0 175.0 175.0 165.0 73.53 VT2
6. Zbyněk Zuna 1998 / 81 / 116.9 TJ TZ Prosport Rakovník 150.0 160.0 165.0 160.0 68.27 VT2
7. Vojtěch Peřina 1996 / 29 / 113.8 TJ SŠTaS Karviná 135.0 140.0 145.0 140.0 60.44 VT3
- Michal Tarbaj 1984 / 51 / 108.6 TJ Sokol Vítkovice 160.0 165.0 170.0 - -
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 41 / 156.5 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 81.79 MVT
2. Ladislav Burian 1988 / 83 / 155.6 Doplnejch powerlifting 160.0 167.5 172.5 167.5 63.85 VT2
3. Milan Mrázek 1958 / 34 / 132 TJ Sokol Lanžhot 135.0 140.0 142.5 142.5 57.79 VT3
4. Jan Cifrain 1998 / 35 / 126.7 Sportovní klub ZLOBR 135.0 140.0 140.0 135.0 55.67 VT3
- Milan Špingl 1980 / 44 / 141.2 Powerlifting School - - - - -

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Lucie Daňková 2000 / 16 / 71.99 SK Olympia Zlín 85.0 90.0 92.5 92.5 72.47 MVT
2. Tereza Látalová 1998 / 58 / 126.58 TJ Sokol Vejprnice 92.5 97.5 97.5 97.5 69.01 VT1
3. Kristýna Rakovská 1993 / 18 / 77.39 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 95.0 90.0 68.72 VT1
4. Hana Takáčová 1954 / 2 / 89.92 TJ Sokol Nymburk 80.0 85.0 92.5 92.5 67.98 VT1
5. Adriana Holubová 2001 / 25 / 63.37 Sportovní klub ZLOBR 75.0 80.0 85.0 80.0 66.54 VT1
6. Marija Gajevskaja 1998 / 43 / 62.4 Iron Warriors 77.5 80.0 80.0 77.5 65.02 VT1
7. Viktorie Slavíková 2002 / 70 / 46.85 Doplnejch powerlifting 52.5 57.5 58.5 58.5 62.23 VT1
8. Markéta Tieslová 1988 / 42 / 67.39 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 72.5 70.0 56.42 VT2
9. Iryna Bezyk 1974 / 67 / 50.38 Powerlifting School 50.0 55.0 62.5 55.0 54.22 VT2
10. Anna Komárková 2003 / 87 / 63.16 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 54.16 VT2
11. Barbora Mžyková 1999 / 78 / 55.13 TJ SŠTaS Karviná 50.0 57.5 57.5 57.5 52.43 VT2
12. Lucie Peterková 1991 / 64 / 51.9 Colbert club SSK Vítkovice 50.0 52.5 55.0 52.5 50.34 VT2
13. Denisa Turková 2003 / 80 / 55.46 TJ Viktorie Bohumín 50.0 55.0 60.0 55.0 49.92 VT2
14. Nikol Barkociová 1997 / 56 / 55.73 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 60.0 55.0 49.73 VT2
15. Kristína Hilčanská 1994 / 4 / 71.49 Sportovní klub ZLOBR 57.5 60.0 62.5 62.5 49.10 VT3
16. Nikola Styblíková 1998 / 38 / 61.66 TJ Svitavy 57.5 62.5 62.5 57.5 48.58 VT2
17. Lucie Schánilová Vrťová 1984 / 54 / 58.1 TJ KRALUPY 50.0 55.0 57.5 55.0 48.26 VT3
18. Petra Švadlenková 1992 / 36 / 89.92 Sportovní klub ZLOBR 57.5 65.0 65.0 65.0 47.77 VT3
19. Václava Zodererová 1961 / 11 / 50.8 TJ Sokol Žižkov 45.0 47.5 50.0 47.5 46.45 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jakub Sedláček 1988 / 30 / 92 PWL VISION NUTRITION 195.0 205.0 210.0 210.0 100.16 EVT
2. Vladislav Havrlík 1980 / 62 / 100.8 KST Příbram 200.0 207.5 210.0 207.5 94.70 MVT
3. Jiří Šigut 1986 / 31 / 82.1 TJ Sokol Vítkovice 165.0 175.0 185.0 185.0 93.45 MVT
4. Pavol Demčák 1977 / 27 / 118.3 TJ Sokol Nymburk 212.5 217.5 225.0 217.5 92.32 EVT
5. Jiří Nový 1991 / 33 / 92.4 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 185.0 190.0 185.0 88.05 MVT
6. Milan Selinger 1984 / 53 / 120 Powerlifting Jihlava 190.0 205.0 212.5 205.0 86.49 MVT
7. Robert Rajzl 1994 / 40 / 83 SK Olympia Zlín 160.0 165.0 170.0 170.0 85.39 VT1
8. Milan Zeman 1995 / 57 / 81.2 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 162.5 167.5 167.5 162.5 82.55 VT1
9. Jiří Bilko 2000 / 14 / 87 TJ SŠTaS Karviná 155.0 165.0 167.5 167.5 82.15 VT1
10. Denis Kurečka 1999 / 41 / 156.5 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 215.0 215.0 81.79 MVT
11. Zdeněk Tuháček 1986 / 23 / 99.4 TJ KRALUPY 165.0 172.5 177.5 177.5 81.55 VT1
12. Martin Veselý 1989 / 52 / 118.5 KST Příbram 180.0 190.0 - 190.0 80.59 VT1
13. Tomáš Lacko 1982 / 55 / 73.4 TJ Svitavy 137.5 145.0 150.0 150.0 80.34 VT1
14. Libor Zerzánek 1984 / 85 / 92.1 TJ Svitavy 150.0 160.0 167.5 167.5 79.85 VT1
15. Filip Juříček 2001 / 46 / 104.5 B Strong Powerlifting Team 170.0 177.5 185.0 177.5 79.65 VT1
16. Dominik Hruška 1995 / 6 / 95.7 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 177.5 170.0 79.54 VT2
17. Matěj Keizlar 1995 / 17 / 105 TJ KRALUPY 172.5 177.5 182.5 177.5 79.48 VT1
18. Zdeněk Hruška 1986 / 61 / 91.4 Powerlifting Klatovy 155.0 165.0 167.5 165.0 78.95 VT2
19. Lukáš Ondráček 1995 / 13 / 71.8 Powerlifting Jihlava 140.0 145.0 150.0 145.0 78.58 VT1
20. Roman Henčl 1989 / 68 / 104.4 TJ Svitavy 175.0 182.5 182.5 175.0 78.57 VT1
21. Petr Kopecký 1993 / 90 / 81.3 TJ Svitavy 145.0 152.5 157.5 152.5 77.42 VT2
22. Martin Létal 1982 / 86 / 81.6 TJ Sokol Lanžhot 140.0 147.5 152.5 152.5 77.27 VT2
23. Maxmilián Vučkovski 2003 / 26 / 65.2 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 135.0 135.0 77.08 VT1
24. Robin Rozsypal 1997 / 63 / 91 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 157.5 162.5 157.5 75.53 VT2
25. Roman Zelenka 1996 / 73 / 101.7 TJ KRALUPY 165.0 170.0 170.0 165.0 74.99 VT2
26. David Pelán 1980 / 47 / 92.5 TJ KRALUPY 150.0 155.0 157.5 157.5 74.92 VT2
27. Roman Svatoň 1988 / 48 / 106.1 Sportovní klub ZLOBR 165.0 175.0 175.0 165.0 73.53 VT2
28. Marek Janouch 1990 / 60 / 117.4 Powerlifting TJJM Chodov 167.5 172.5 177.5 172.5 73.47 VT2
29. Vojtěch Kopecký 1998 / 49 / 101.7 TJ Svitavy 145.0 155.0 160.0 160.0 72.72 VT2
30. Lukáš Stráník 1993 / 5 / 102.5 KST Příbram 155.0 160.0 162.5 160.0 72.45 VT2
31. Tomáš Novák 1990 / 15 / 96.6 TJ Spartak Pelhřimov 150.0 155.0 160.0 155.0 72.19 VT2
32. Jan Jůsko 1998 / 82 / 103.4 Powerlifting School 150.0 160.0 170.0 160.0 72.16 VT2
33. Daniel Vespalec 2004 / 32 / 88.3 TJ Sokol Rosice 142.5 147.5 160.0 147.5 71.80 VT2
34. Miloslav Hrubý 1982 / 59 / 71.3 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 140.0 130.0 70.72 VT2
35. Jan Bolech 1996 / 7 / 82.4 SK Olympia Zlín 135.0 140.0 145.0 140.0 70.58 VT2
36. Čestmír Wolf 1959 / 21 / 72.5 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 145.0 - 130.0 70.09 VT2
37. Tomáš Martynek 2000 / 24 / 86.2 TJ SŠTaS Karviná 140.0 152.5 152.5 140.0 68.98 VT3
38. Vojtěch Kij 2003 / 19 / 90.8 Colbert club SSK Vítkovice 132.5 142.5 147.5 142.5 68.41 VT2
39. Zbyněk Zuna 1998 / 81 / 116.9 TJ TZ Prosport Rakovník 150.0 160.0 165.0 160.0 68.27 VT2
40. Vítězslav Miech 2001 / 76 / 91.2 TJ SŠTaS Karviná 130.0 137.5 140.0 137.5 65.87 VT3
41. Matyáš Gruszka 2004 / 66 / 65.5 TJ SŠTaS Karviná 105.0 115.0 - 115.0 65.50 VT2
42. Lukáš Rozehnal 2001 / 79 / 83.4 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 140.0 - 130.0 65.14 VT3
43. Ladislav Přibilík 1993 / 1 / 73.4 Sportovní klub ZLOBR 112.5 120.0 - 120.0 64.27 VT3
44. Ladislav Burian 1988 / 83 / 155.6 Doplnejch powerlifting 160.0 167.5 172.5 167.5 63.85 VT2
45. Jan Jurek 1984 / 72 / 97.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 135.0 140.0 135.0 62.69 VT3
46. Jan Gazur 2004 / 69 / 65.9 TJ SŠTaS Karviná 95.0 107.5 110.0 110.0 62.44 VT3
47. Daniel Agel 2004 / 65 / 66 TJ SŠTaS Karviná 95.0 105.0 110.0 110.0 62.39 VT3
48. Tomáš Burda 1989 / 3 / 104.7 TJ Viktorie Bohumín 130.0 137.5 140.0 137.5 61.65 VT3
49. Vojtěch Peřina 1996 / 29 / 113.8 TJ SŠTaS Karviná 135.0 140.0 145.0 140.0 60.44 VT3
50. Milan Mrázek 1958 / 34 / 132 TJ Sokol Lanžhot 135.0 140.0 142.5 142.5 57.79 VT3
51. Jan Cifrain 1998 / 35 / 126.7 Sportovní klub ZLOBR 135.0 140.0 140.0 135.0 55.67 VT3
52. Simon Barčiš 2004 / 10 / 58.6 TJ SŠTaS Karviná 87.5 87.5 - - -
53. Tomáš Vorel 2000 / 91 / 64.9 B Strong Powerlifting Team 132.5 132.5 132.5 - -
54. Michal Tarbaj 1984 / 51 / 108.6 TJ Sokol Vítkovice 160.0 165.0 170.0 - -
55. Milan Špingl 1980 / 44 / 141.2 Powerlifting School - - - - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 362.5 286.29 49 [12, 12, 9, 8, 8]
2. SK Olympia Zlín 92.5 72.47 12 [12]
3. TJ Sokol Vejprnice 97.5 69.01 12 [12]
4. Iron Warriors 77.5 65.02 12 [12]
5. Doplnejch powerlifting 58.5 62.23 12 [12]
6. Powerlifting School 55.0 54.22 12 [12]
7. TJ SŠTaS Karviná 57.5 52.43 12 [12]
8. TJ Sokol Nymburk 92.5 67.98 9 [9]
9. TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 56.42 9 [9]
10. Colbert club SSK Vítkovice 52.5 50.34 9 [9]
11. TJ Viktorie Bohumín 55.0 49.92 9 [9]
12. TJ Svitavy 57.5 48.58 9 [9]
13. TJ Sokol Lanžhot 55.0 49.73 8 [8]
14. TJ KRALUPY 55.0 48.26 8 [8]
15. TJ Sokol Žižkov 47.5 46.45 8 [8]
Muži
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 1 055.0 544.85 37 [12, 9, 8, 8]
2. TJ Svitavy 805.0 388.90 35 [12, 7, 7, 6, 3]
3. Colbert club SSK Vítkovice 1 080.0 503.19 31 [12, 7, 5, 5, 2]
4. TJ KRALUPY 677.5 310.94 24 [9, 7, 4, 4]
5. KST Příbram 557.5 247.74 22 [12, 8, 2]
6. Sportovní klub ZLOBR 420.0 193.47 19 [7, 6, 6]
7. Powerlifting Jihlava 350.0 165.07 18 [9, 9]
8. Doplnejch powerlifting 297.5 134.57 17 [9, 8]
9. Powerlifting TJJM Chodov 357.5 161.52 16 [9, 7]
10. SK Olympia Zlín 310.0 155.97 14 [9, 5]
11. TJ Sokol Lanžhot 295.0 135.06 14 [8, 6]
12. TJ Sokol Vítkovice 185.0 93.45 12 [12]
13. PWL VISION NUTRITION 210.0 100.16 12 [12]
14. TJ Sokol Nymburk 217.5 92.32 12 [12]
15. B Strong Powerlifting Team 177.5 79.65 8 [8]
16. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 162.5 82.55 8 [8]
17. Powerlifting Klatovy 165.0 78.95 6 [6]
18. TJ TZ Prosport Rakovník 160.0 68.27 5 [5]
19. TJ Sokol Rosice 147.5 71.80 3 [3]
20. Powerlifting School 160.0 72.16 1 [1]
21. TJ Spartak Pelhřimov 155.0 72.19 1 [1]
22. TJ Viktorie Bohumín 137.5 61.65 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 782.5 479.76 49 [12, 12, 9, 8, 8]
2. TJ SŠTaS Karviná 1 112.5 597.28 41 [12, 12, 9, 8]
3. TJ Svitavy 862.5 437.48 41 [12, 9, 7, 7, 6]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 132.5 553.53 38 [12, 9, 7, 5, 5]
5. TJ KRALUPY 732.5 359.20 32 [9, 8, 7, 4, 4]
6. Doplnejch powerlifting 356.0 196.80 29 [12, 9, 8]
7. SK Olympia Zlín 402.5 228.44 26 [12, 9, 5]
8. KST Příbram 557.5 247.74 22 [12, 8, 2]
9. TJ Sokol Lanžhot 350.0 184.79 22 [8, 8, 6]
10. TJ Sokol Nymburk 310.0 160.30 21 [12, 9]
11. Powerlifting Jihlava 350.0 165.07 18 [9, 9]
12. Powerlifting TJJM Chodov 357.5 161.52 16 [9, 7]
13. TJ TZ Prosport Rakovník 230.0 124.69 14 [9, 5]
14. Powerlifting School 215.0 126.38 13 [12, 1]
15. TJ Sokol Vítkovice 185.0 93.45 12 [12]
16. PWL VISION NUTRITION 210.0 100.16 12 [12]
17. TJ Sokol Vejprnice 97.5 69.01 12 [12]
18. Iron Warriors 77.5 65.02 12 [12]
19. TJ Viktorie Bohumín 192.5 111.57 10 [9, 1]
20. B Strong Powerlifting Team 177.5 79.65 8 [8]
21. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 162.5 82.55 8 [8]
22. TJ Sokol Žižkov 47.5 46.45 8 [8]
23. Powerlifting Klatovy 165.0 78.95 6 [6]
24. TJ Sokol Rosice 147.5 71.80 3 [3]
25. TJ Spartak Pelhřimov 155.0 72.19 1 [1]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Jiří Šigut Muži -83 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 185.00 kg
Václava Zodererová Ženy M3 -52 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 2 47.50 kg