Zpět na všechny soutěže


25. Mistrovství Čech a Moravy mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 26.01. 2020
Místo konání: Krnov

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Alexandr Kolář Delegát
Zdeněk Zvonič Hlavní rozhodčí
Radek Giebl Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 12 / 79.45 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 70.0 80.0 85.0 85.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 350.0 321.51 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Jan More 1993 / 9 / 73.41 Fitness Staňkov 235.0 245.0 250.0 245.0 1. 165.0 170.0 172.5 170.0 1. 220.0 235.0 245.0 235.0 1. 650.0 470.21 MVT
2. Batkhuyag Batnyam 1994 / 19 / 72.52 TJ Sokol Rosice 195.0 210.0 220.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 175.0 185.0 200.0 200.0 3. 530.0 386.79 VT2
3. Filip Hasmanda 1996 / 17 / 71.84 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 202.5 190.0 3. 80.0 127.5 - 80.0 3. 190.0 200.0 200.0 200.0 2. 470.0 345.40 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Milan Štěpáník 1993 / 1 / 82.5 Sporting APIS Praha 260.0 280.0 - 280.0 1. 160.0 170.0 - 170.0 1. 280.0 300.0 - 300.0 1. 750.0 502.43 MVT
2. Lukáš Krupička 1982 / 11 / 81.86 Sporting APIS Praha 200.0 210.0 220.0 210.0 3. 130.0 135.0 - 135.0 2. 220.0 235.0 245.0 235.0 2. 580.0 390.40 VT2
- Jindřich Kropáček 1996 / 5 / 79.55 TJ Olympia Zlín 210.0 225.0 230.0 225.0 2. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 210.0 210.0 210.0 0 - - -
M -93 kg M -93 kg
1. Jan Strouhal 1989 / 4 / 92.35 TJ Sokol Pohořelice 270.0 280.0 285.0 280.0 1. 150.0 155.0 165.0 155.0 4. 240.0 245.0 250.0 250.0 2. 685.0 431.76 VT1
2. Lukáš Kovařík 1990 / 7 / 91.77 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 255.0 240.0 3. 180.0 185.0 195.0 185.0 1. 240.0 255.0 260.0 255.0 1. 680.0 429.90 VT1
3. Zdeněk Čuban 1984 / 6 / 92.87 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 220.0 230.0 230.0 230.0 4. 660.0 414.88 VT2
4. Tomáš Burda 1989 / 3 / 92.4 TJ Viktorie Bohumín 210.0 230.0 240.0 230.0 4. 155.0 165.0 175.0 165.0 3. 220.0 242.5 242.5 242.5 3. 637.5 401.69 VT2
5. Milan Ondráček 1993 / 18 / 91.71 TJ Sokol Rosice 200.0 220.0 220.0 220.0 5. 130.0 137.5 137.5 130.0 5. 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 570.0 360.47 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Petr Schmid 1984 / 13 / 102.3 Sporting APIS Praha 255.0 265.0 - 265.0 1. 150.0 202.5 207.5 207.5 1. 240.0 255.0 - 255.0 2. 727.5 438.83 VT1
2. David Hadáček 1987 / 10 / 104.73 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 140.0 150.0 - 140.0 2. 270.0 280.0 - 280.0 1. 650.0 388.76 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jan Pavelčák 1989 / 2 / 113.62 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 210.0 220.0 210.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 220.0 240.0 250.0 240.0 1. 570.0 332.31 VT3

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 12 / 79.45 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 70.0 80.0 85.0 85.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 350.0 321.51 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Milan Štěpáník 1993 / 1 / 82.5 Sporting APIS Praha 260.0 280.0 - 280.0 1. 160.0 170.0 - 170.0 1. 280.0 300.0 - 300.0 1. 750.0 502.43 MVT
2. Jan More 1993 / 9 / 73.41 Fitness Staňkov 235.0 245.0 250.0 245.0 1. 165.0 170.0 172.5 170.0 1. 220.0 235.0 245.0 235.0 1. 650.0 470.21 MVT
3. Petr Schmid 1984 / 13 / 102.3 Sporting APIS Praha 255.0 265.0 - 265.0 1. 150.0 202.5 207.5 207.5 1. 240.0 255.0 - 255.0 2. 727.5 438.83 VT1
4. Jan Strouhal 1989 / 4 / 92.35 TJ Sokol Pohořelice 270.0 280.0 285.0 280.0 1. 150.0 155.0 165.0 155.0 4. 240.0 245.0 250.0 250.0 2. 685.0 431.76 VT1
5. Lukáš Kovařík 1990 / 7 / 91.77 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 255.0 240.0 3. 180.0 185.0 195.0 185.0 1. 240.0 255.0 260.0 255.0 1. 680.0 429.90 VT1
6. Zdeněk Čuban 1984 / 6 / 92.87 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 220.0 230.0 230.0 230.0 4. 660.0 414.88 VT2
7. Tomáš Burda 1989 / 3 / 92.4 TJ Viktorie Bohumín 210.0 230.0 240.0 230.0 4. 155.0 165.0 175.0 165.0 3. 220.0 242.5 242.5 242.5 3. 637.5 401.69 VT2
8. Lukáš Krupička 1982 / 11 / 81.86 Sporting APIS Praha 200.0 210.0 220.0 210.0 3. 130.0 135.0 - 135.0 2. 220.0 235.0 245.0 235.0 2. 580.0 390.40 VT2
9. David Hadáček 1987 / 10 / 104.73 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 140.0 150.0 - 140.0 2. 270.0 280.0 - 280.0 1. 650.0 388.76 VT2
10. Batkhuyag Batnyam 1994 / 19 / 72.52 TJ Sokol Rosice 195.0 210.0 220.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 120.0 2. 175.0 185.0 200.0 200.0 3. 530.0 386.79 VT2
11. Milan Ondráček 1993 / 18 / 91.71 TJ Sokol Rosice 200.0 220.0 220.0 220.0 5. 130.0 137.5 137.5 130.0 5. 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 570.0 360.47 VT3
12. Filip Hasmanda 1996 / 17 / 71.84 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 202.5 190.0 3. 80.0 127.5 - 80.0 3. 190.0 200.0 200.0 200.0 2. 470.0 345.40 VT3
13. Jan Pavelčák 1989 / 2 / 113.62 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 210.0 220.0 210.0 1. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 220.0 240.0 250.0 240.0 1. 570.0 332.31 VT3
- Jindřich Kropáček 1996 / 5 / 79.55 TJ Olympia Zlín 210.0 225.0 230.0 225.0 2. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 210.0 210.0 210.0 0 - - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 350.0 321.51 12 [12]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. Sporting APIS Praha 2 057.5 1 331.66 33 [12, 12, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 220.0 721.07 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Rosice 1 100.0 747.26 15 [9, 6]
4. Fitness Staňkov 650.0 470.21 12 [12]
5. TJ Sokol Pohořelice 685.0 431.76 12 [12]
6. TJ Olympia Zlín 680.0 429.90 9 [9]
7. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 660.0 414.88 8 [8]
8. TJ Lokomotiva Krnov 470.0 345.40 8 [8]
9. TJ Viktorie Bohumín 637.5 401.69 7 [7]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Sporting APIS Praha 2 057.5 1 331.66 33 [12, 12, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 220.0 721.07 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Rosice 1 100.0 747.26 15 [9, 6]
4. Fitness Staňkov 650.0 470.21 12 [12]
5. TJ Sokol Pohořelice 685.0 431.76 12 [12]
6. TJ Sokol Nymburk 350.0 321.51 12 [12]
7. TJ Olympia Zlín 680.0 429.90 9 [9]
8. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 660.0 414.88 8 [8]
9. TJ Lokomotiva Krnov 470.0 345.40 8 [8]
10. TJ Viktorie Bohumín 637.5 401.69 7 [7]