Zpět na všechny soutěže


3. Mistrovství Moravy družstev v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 25.06. 2022
Místo konání: Krnov
Informace o soutěži:

 

 

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Martin Turek Postranní rozhodčí
Denisa Turková Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout PDF Plný/zkrácený výpis
1. TJ SŠTaS Karviná - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jiří Bilko 2000 / 27 / 87 190.0 205.0 210.0 210.0 155.0 162.5 162.5 162.5 230.0 250.0 260.0 260.0 632.5 85.51
Mikuláš Sikora 2003 / 30 / 79.6 180.0 195.0 205.0 205.0 130.0 140.0 145.0 145.0 220.0 250.0 270.0 250.0 600.0 84.84
Tomáš Martynek 2000 / 72 / 82.7 180.0 190.0 200.0 190.0 130.0 137.5 140.0 130.0 220.0 235.0 245.0 245.0 565.0 78.35
Barbora Švaňová 2003 / 9 / 61.6 130.0 R142.5 R147.5 147.5 62.5 70.0 72.5 70.0 145.0 155.0 162.5 162.5 380.0 84.37
Družstvo celkem: 752.5 507.5 917.5 2,177.5 333.07
2. SK Olympia Zlín - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Vlastimil Románek 1994 / 56 / 86.3 220.0 230.0 240.0 240.0 140.0 150.0 160.0 160.0 220.0 240.0 260.0 260.0 660.0 89.59
Marek Ház 2002 / 3 / 84 185.0 195.0 202.5 195.0 105.0 110.0 110.0 105.0 210.0 210.0 220.0 210.0 510.0 70.17
David Tománek 2001 / 69 / 72.5 165.0 175.0 180.0 175.0 105.0 112.5 117.5 112.5 205.0 215.0 230.0 215.0 502.5 74.56
Michaela Zemánková 1991 / 60 / 64.6 152.5 155.0 R157.5 155.0 77.5 80.0 82.5 82.5 170.0 177.5 R183.0 183.0 420.5 90.55
Družstvo celkem: 765 460 868 2,093.0 324.87
3. TJ Lokomotiva Krnov - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jakub Lukeš 2000 / 85 / 96.8 240.0 255.0 257.5 257.5 150.0 160.0 162.5 162.5 260.0 275.0 280.0 275.0 695.0 89.17
Tomáš Juříček 1992 / 44 / 66.9 195.0 207.5 215.0 207.5 135.0 140.0 142.5 140.0 230.0 240.0 245.0 240.0 587.5 90.93
David Petr 2002 / 67 / 88.5 180.0 200.0 207.5 200.0 110.0 120.0 122.5 122.5 225.0 237.5 247.5 247.5 570.0 76.41
Filip Hasmanda 1996 / 87 / 70.8 127.5 137.5 142.5 142.5 82.5 87.5 92.5 87.5 160.0 172.5 172.5 172.5 402.5 60.47
Družstvo celkem: 807.5 512.5 935 2,255.0 316.98
4. TJ Svitavy "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Patrik Krušina 1994 / 10 / 113.8 240.0 255.0 270.0 270.0 145.0 152.5 160.0 160.0 265.0 287.5 302.5 302.5 732.5 87.17
David Kubica 1988 / 31 / 134.6 250.0 260.0 260.0 250.0 160.0 170.0 175.0 170.0 250.0 260.0 265.0 265.0 685.0 75.86
Libor Zerzánek 1984 / 23 / 92.5 180.0 195.0 205.0 205.0 145.0 155.0 160.0 160.0 220.0 240.0 250.0 250.0 615.0 80.67
Zdeněk Zvonič 1977 / 78 / 93.8 180.0 190.0 200.0 200.0 112.5 122.5 130.0 122.5 200.0 222.5 232.5 222.5 545.0 71.00
Družstvo celkem: 925 612.5 1040 2,577.5 314.70
5. B Strong Powerlifting Team - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jakub Dobiáš 2000 / 40 / 94.4 207.5 217.5 222.5 222.5 165.0 170.0 175.0 170.0 220.0 232.5 242.5 242.5 635.0 82.47
Martin Konšel 2001 / 64 / 91.4 205.0 212.5 217.5 217.5 120.0 125.0 130.0 125.0 225.0 235.0 245.0 245.0 587.5 77.51
Adam Zatloukal 2005 / 32 / 93.3 205.0 215.0 225.0 215.0 120.0 125.0 125.0 120.0 240.0 245.0 245.0 245.0 580.0 75.76
Ondřej Kaucký 2002 / 55 / 85 190.0 202.5 210.0 210.0 145.0 152.5 152.5 145.0 195.0 205.0 217.5 217.5 572.5 78.30
Družstvo celkem: 865 560 950 2,375.0 314.04
6. ASK Blansko - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Tomáš Vidourek 2002 / 75 / 90.2 215.0 225.0 225.0 225.0 115.0 122.5 127.5 122.5 240.0 260.0 270.0 270.0 617.5 82.00
Kamil Ševčík 1990 / 46 / 82.2 200.0 210.0 215.0 215.0 120.0 125.0 130.0 130.0 235.0 245.0 255.0 245.0 590.0 82.07
David Gryc 1991 / 76 / 91.8 190.0 190.0 190.0 190.0 137.5 142.5 150.0 142.5 210.0 217.5 225.0 225.0 557.5 73.40
Roman Žáček 2002 / 66 / 79.7 170.0 180.0 185.0 185.0 115.0 120.0 122.5 122.5 215.0 225.0 230.0 230.0 537.5 75.95
Družstvo celkem: 815 517.5 970 2,302.5 313.42
7. B Strong Powerlifting Team - "C"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jan Matulík 2000 / 68 / 96.7 210.0 215.0 215.0 210.0 130.0 132.5 - 130.0 255.0 262.5 - 255.0 595.0 76.38
Petr Hromek 2000 / 47 / 70.4 180.0 190.0 195.0 195.0 110.0 110.0 115.0 115.0 200.0 210.0 215.0 210.0 520.0 78.35
Agáta Szturcová 1993 / 26 / 63.2 117.5 122.5 127.5 127.5 72.5 77.5 80.0 80.0 142.5 150.0 155.0 155.0 362.5 79.15
Adéla Pivoňková 2002 / 35 / 61.5 115.0 122.5 127.5 127.5 57.5 60.0 62.5 62.5 132.5 140.0 145.0 140.0 330.0 73.35
Družstvo celkem: 660 387.5 760 1,807.5 307.23
8. Colbert club SSK Vítkovice
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Denis Kurečka 1999 / 48 / 147 225.0 255.0 275.0 275.0 175.0 195.0 205.0 205.0 250.0 275.0 290.0 290.0 770.0 82.35
Štěpán Küschner 2001 / 74 / 107.5 232.5 245.0 255.0 245.0 130.0 137.5 142.5 142.5 230.0 242.5 250.0 242.5 630.0 76.94
Lukáš Rozehnal 2001 / 54 / 78.9 175.0 185.0 195.0 195.0 120.0 127.5 135.0 135.0 200.0 215.0 225.0 225.0 555.0 78.83
Vojtěch Kij 2003 / 73 / 84.6 175.0 182.5 185.0 182.5 122.5 130.0 135.0 122.5 180.0 190.0 190.0 180.0 485.0 66.49
Družstvo celkem: 897.5 605 937.5 2,440.0 304.61
9. TJ Sokol Rosice - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Adam Boček 1995 / 79 / 86.6 190.0 200.0 205.0 205.0 100.0 107.5 112.5 112.5 190.0 200.0 210.0 200.0 517.5 70.12
Batkhuyag Batnyam 1994 / 1 / 74.3 185.0 195.0 200.0 195.0 105.0 115.0 117.5 115.0 185.0 195.0 195.0 185.0 495.0 72.52
Mukhdavaa Munkhtsetseg 1999 / 18 / 71.4 165.0 175.0 180.0 180.0 105.0 112.5 120.0 112.5 190.0 197.5 202.5 197.5 490.0 73.29
Blanka Bartoňková 1995 / 82 / 60.7 137.5 R148.0 R151.0 151.0 62.5 67.5 75.0 75.0 150.0 160.0 165.0 165.0 391.0 87.68
Družstvo celkem: 731 415 747.5 1,893.5 303.61
10. Powerlifting Hodonín
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Štěpán Knap 2004 / 84 / 124.8 210.0 225.0 R245.0 245.0 140.0 R160.0 R175.0 175.0 240.0 R260.0 R280.0 280.0 R700.0 80.01
Antonín Křížek 1997 / 39 / 102.5 190.0 205.0 220.0 220.0 130.0 130.0 140.0 130.0 220.0 240.0 250.0 240.0 590.0 73.67
Lukáš Harenčák 2003 / 57 / 89.5 190.0 195.0 200.0 200.0 140.0 150.0 152.5 150.0 200.0 210.0 220.0 220.0 570.0 75.99
Jan Achilles 2001 / 13 / 93 170.0 180.0 190.0 190.0 110.0 120.0 130.0 130.0 200.0 210.0 220.0 210.0 530.0 69.34
Družstvo celkem: 855 585 950 2,390.0 299.01
11. TJ SŠTaS Karviná - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Lukáš Strouhal 1985 / 41 / 114.4 210.0 230.0 242.5 242.5 157.5 170.0 175.0 175.0 222.5 242.5 252.5 242.5 660.0 78.36
Vojtěch Peřina 1996 / 45 / 109 190.0 200.0 207.5 207.5 120.0 130.0 137.5 130.0 220.0 230.0 240.0 230.0 567.5 68.87
Kryštof Huta 2003 / 77 / 69.5 170.0 180.0 190.0 190.0 100.0 107.5 112.5 107.5 180.0 200.0 205.0 205.0 502.5 76.23
Tomáš Dobeš 1996 / 49 / 66.6 150.0 160.0 165.0 165.0 100.0 105.0 - 105.0 190.0 210.0 220.0 210.0 480.0 74.47
Družstvo celkem: 805 517.5 887.5 2,210.0 297.93
12. ASK Blansko - "C"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Rostislav Hořava 1997 / 12 / 103 200.0 210.0 217.5 217.5 150.0 155.0 160.0 155.0 200.0 220.0 230.0 230.0 602.5 75.06
Michal Ševčík 1999 / 70 / 90.2 180.0 190.0 200.0 200.0 107.5 115.0 - 115.0 235.0 245.0 250.0 245.0 560.0 74.37
Pavel Šamalík 1998 / 11 / 80 185.0 195.0 200.0 200.0 115.0 120.0 125.0 120.0 215.0 225.0 235.0 225.0 545.0 76.87
Denis Švancara 2004 / 4 / 85.3 175.0 180.0 185.0 180.0 100.0 107.5 112.5 107.5 200.0 210.0 220.0 220.0 507.5 69.29
Družstvo celkem: 797.5 497.5 920 2,215.0 295.59
13. TJ SŠTaS Karviná "C"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Vítězslav Miech 2001 / 17 / 84.8 160.0 175.0 182.5 182.5 120.0 127.5 132.5 127.5 180.0 200.0 205.0 205.0 515.0 70.52
Matyáš Gruszka 2004 / 88 / 65.9 140.0 155.0 160.0 160.0 105.0 110.0 115.0 110.0 165.0 175.0 182.5 182.5 452.5 70.59
Maxmilián Vučkovski 2003 / 63 / 64.8 120.0 135.0 140.0 140.0 115.0 125.0 132.5 125.0 140.0 155.0 162.5 162.5 427.5 67.29
Mariana Franková 2002 / 16 / 66.2 105.0 115.0 122.5 115.0 65.0 72.5 77.5 72.5 115.0 130.0 142.5 130.0 317.5 67.36
Družstvo celkem: 597.5 435 680 1,712.5 275.76
14. SK Fitness Gym Olomouc
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Stanislav Macák 1977 / 22 / 115.2 225.0 235.0 245.0 245.0 170.0 177.5 177.5 170.0 240.0 255.0 265.0 255.0 670.0 79.30
Karel Potoček 1980 / 65 / 112.1 180.0 195.0 205.0 205.0 120.0 135.0 142.5 142.5 180.0 - - 180.0 527.5 63.20
Martin Štoppl 1991 / 7 / 91.4 215.0 225.0 232.5 225.0 120.0 125.0 - 125.0 75.0 - - 75.0 425.0 56.07
Daniela Batková 1980 / 36 / 53.4 100.0 105.0 110.0 110.0 57.5 60.0 62.5 60.0 110.0 117.5 122.5 122.5 292.5 72.23
Družstvo celkem: 785 497.5 632.5 1,915.0 270.80
15. TJ Svitavy "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Milan Cedzo 2005 / 2 / 89 170.0 185.0 200.0 200.0 100.0 107.5 112.5 112.5 175.0 190.0 205.0 205.0 517.5 69.18
Michal Pytlík 2003 / 52 / 92.8 170.0 180.0 180.0 170.0 120.0 125.0 125.0 120.0 200.0 220.0 220.0 220.0 510.0 66.79
Libor Novák 1966 / 81 / 83 145.0 155.0 165.0 165.0 115.0 122.5 127.5 122.5 180.0 200.0 210.0 200.0 487.5 67.48
Richard Novotný 2006 / 51 / 71.4 132.5 142.5 150.0 150.0 80.0 87.5 95.0 87.5 150.0 165.0 175.0 165.0 402.5 60.20
Družstvo celkem: 685 442.5 790 1,917.5 263.65
16. TJ Sokol Těškovice
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Vojtěch Sýkora 1997 / 15 / 87.5 197.5 210.0 215.0 215.0 120.0 127.5 130.0 130.0 250.0 260.0 270.0 260.0 605.0 81.56
Štěpán Kováčik 2000 / 33 / 85.3 197.5 207.5 210.0 210.0 90.0 97.5 97.5 97.5 210.0 210.0 220.0 220.0 527.5 72.02
Lukáš Tížek 2000 / 62 / 68.7 115.0 127.5 140.0 140.0 75.0 85.0 90.0 85.0 160.0 170.0 180.0 180.0 405.0 61.81
David Binar 2000 / 83 / 76.2 110.0 120.0 135.0 135.0 70.0 80.0 80.0 70.0 115.0 125.0 130.0 125.0 330.0 47.72
Družstvo celkem: 700 382.5 785 1,867.5 263.11
17. TJ Lokomotiva Krnov - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Ondřej Hilgert 1998 / 59 / 86 160.0 170.0 175.0 175.0 140.0 150.0 157.5 150.0 200.0 210.0 220.0 220.0 545.0 74.11
Lubomír Švaňhal 1996 / 42 / 89.5 165.0 175.0 187.5 187.5 105.0 112.5 120.0 120.0 205.0 220.0 230.0 230.0 537.5 71.65
Štěpán Ticháček 2005 / 38 / 81.8 140.0 150.0 160.0 160.0 95.0 102.5 105.0 102.5 180.0 190.0 200.0 200.0 462.5 64.50
Eliška Hamrlová 1999 / 80 / 56.3 75.0 80.0 85.0 80.0 35.0 42.5 47.5 35.0 80.0 90.0 100.0 100.0 215.0 50.91
Družstvo celkem: 602.5 407.5 750 1,760.0 261.17
18. TJ Sokol Rosice - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Tomáš Čižmář 2000 / 6 / 88 160.0 172.5 182.5 182.5 100.0 107.5 112.5 107.5 200.0 212.5 225.0 212.5 502.5 67.55
Martin Kabelka 2003 / 71 / 85 160.0 172.5 182.5 182.5 107.5 112.5 120.0 112.5 170.0 180.0 190.0 190.0 485.0 66.34
Marek Buchta 2004 / 25 / 84.7 145.0 155.0 165.0 165.0 90.0 95.0 100.0 100.0 165.0 175.0 182.5 175.0 440.0 60.29
Marek Foral 2004 / 50 / 78.6 110.0 120.0 135.0 135.0 65.0 70.0 75.0 70.0 115.0 125.0 137.5 137.5 342.5 48.74
Družstvo celkem: 665 390 715 1,770.0 242.92
19. SK Olympia Zlín - "C"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
David Pavlenko 2005 / 34 / 85.6 150.0 160.0 175.0 175.0 72.5 82.5 87.5 82.5 155.0 165.0 180.0 180.0 437.5 59.63
Stanislav Krček 2005 / 28 / 68.7 112.5 120.0 127.5 127.5 67.5 75.0 80.0 67.5 120.0 130.0 140.0 140.0 335.0 51.13
Markéta Vrabcová 2004 / 8 / 80.5 130.0 145.0 145.0 130.0 60.0 65.0 67.5 67.5 120.0 132.5 150.0 132.5 330.0 63.41
Barbora Richterová 2005 / 19 / 69.8 65.0 67.5 72.5 72.5 32.5 37.5 40.0 37.5 75.0 82.5 82.5 75.0 185.0 38.08
Družstvo celkem: 505 255 527.5 1,287.5 212.25
Pořadí Název družstva Dřep (kg) Benčpres (kg) Mrtvý tah (kg) Trojboj (kg) GL (body)
1. TJ SŠTaS Karviná - "A" 752.5 507.5 917.5 2,177.5 333.07
2. SK Olympia Zlín - "B" 765.0 460.0 868.0 2,093.0 324.87
3. TJ Lokomotiva Krnov - "A" 807.5 512.5 935.0 2,255.0 316.98
4. TJ Svitavy "A" 925.0 612.5 1,040.0 2,577.5 314.70
5. B Strong Powerlifting Team - "B" 865.0 560.0 950.0 2,375.0 314.04
6. ASK Blansko - "B" 815.0 517.5 970.0 2,302.5 313.42
7. B Strong Powerlifting Team - "C" 660.0 387.5 760.0 1,807.5 307.23
8. Colbert club SSK Vítkovice 897.5 605.0 937.5 2,440.0 304.61
9. TJ Sokol Rosice - "A" 731.0 415.0 747.5 1,893.5 303.61
10. Powerlifting Hodonín 855.0 585.0 950.0 2,390.0 299.01
11. TJ SŠTaS Karviná - "B" 805.0 517.5 887.5 2,210.0 297.93
12. ASK Blansko - "C" 797.5 497.5 920.0 2,215.0 295.59
13. TJ SŠTaS Karviná "C" 597.5 435.0 680.0 1,712.5 275.76
14. SK Fitness Gym Olomouc 785.0 497.5 632.5 1,915.0 270.80
15. TJ Svitavy "B" 685.0 442.5 790.0 1,917.5 263.65
16. TJ Sokol Těškovice 700.0 382.5 785.0 1,867.5 263.11
17. TJ Lokomotiva Krnov - "B" 602.5 407.5 750.0 1,760.0 261.17
18. TJ Sokol Rosice - "B" 665.0 390.0 715.0 1,770.0 242.92
19. SK Olympia Zlín - "C" 505.0 255.0 527.5 1,287.5 212.25
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Dřep Raw 3 245.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Benčpres Raw 3 175.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Mrtvý tah Raw 3 280.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Trojboj Raw - 700.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 175.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Benčpres Equipped 3 175.00 kg
Štěpán Knap Dorostenci +120 kg Mrtvý tah Equipped 3 280.00 kg
Blanka Bartoňková Ženy -63 kg Dřep Raw 3 151.00 kg
Michaela Zemánková Ženy -69 kg Mrtvý tah Raw 3 183.00 kg
Michaela Zemánková Ženy -69 kg Mrtvý tah Equipped 3 183.00 kg
Barbora Švaňová Juniorky -63 kg Dřep Raw 3 147.50 kg