Zpět na všechny soutěže


6. Otevřené mistrovství České republiky dorostu a juniorů v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 12.11. 2022
Místo konání: Rakovník
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Marián Přibyl Ředitel
Milan Špingl Delegát
David Kocourek Hlavní rozhodčí
Michaela Kanátová Postranní rozhodčí
Lucie Peterová Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Adéla Trojáková 2008 / 26 / 49.77 Spal strength gym 32.5 35.0 35.0 35.0 34.91 VT3
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Michaela Pustková 2004 / 44 / 56.83 Sportovní klub ZLOBR 40.0 42.5 45.0 45.0 40.11 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Monika Brandeiská 2005 / 69 / 61.5 B Strong Powerlifting Team 65.0 67.5 70.0 67.5 57.12 MVT
2. Daniela Csapaiová 2005 / 63 / 60.91 Spal strength gym 37.5 40.0 42.5 42.5 36.17 VT3
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Karolína Lepšová 2004 / 84 / 68 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 52.17 VT1
2. Andrea Mahdalová 2007 / 30 / 68.48 Fitness Life Liberec 45.0 52.5 55.0 52.5 42.00 VT2
3. Julie Demartini 2004 / 35 / 67.58 Sportovní klub ZLOBR 40.0 45.0 47.5 47.5 38.24 VT3
4. Valerie Mandíková 2004 / 9 / 65.19 Sportovní klub ZLOBR 40.0 45.0 45.0 40.0 32.77 VT3
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Daniela Fadrná 2006 / 85 / 74.68 TJ Sokol Vranovice 67.5 R70.0 R70.0 67.5 52.16 VT1
2. Natálie Neužilová 2005 / 95 / 72.16 Iron Warriors 52.5 55.0 60.0 55.0 43.05 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Anna Pilská 1999 / 37 / 56.35 Powerlifting School 80.0 R82.5 R84.5 R84.5 75.78 EVT
2. Sofie Finková 2000 / 71 / 52.93 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 67.5 63.62 MVT
3. Barbora Mžyková 1999 / 19 / 54.72 TJ SŠTaS Karviná 45.0 55.0 57.5 55.0 50.44 VT1
4. Denisa Turková 2003 / 94 / 54.83 TJ Viktorie Bohumín 50.0 55.0 57.5 55.0 50.36 VT1
5. Marie Averbuch 2003 / 72 / 56.42 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 57.5 55.0 49.28 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Adriana Holubová 2001 / 105 / 62.38 Sportovní klub ZLOBR 80.0 82.5 - 80.0 67.13 EVT
2. Kristýna Bedleková 2000 / 22 / 57.86 POWERLIFTING DK 62.5 65.0 67.5 67.5 59.40 MVT
3. Anna Komárková 2003 / 53 / 61.25 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 55.13 VT1
4. Tereza Vindušková 2000 / 79 / 60 Fitness Life Liberec 47.5 52.5 57.5 57.5 49.40 VT2
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Anna Šebíková 1999 / 38 / 67.93 Iron Warriors 85.0 87.5 90.0 87.5 70.27 EVT
2. Barbora Andrlová 2003 / 130 / 67.64 PWL VISION NUTRITION 50.0 55.0 60.0 60.0 48.28 VT2
3. Aneta Střísková 1999 / 67 / 68.31 TJ Sokol Nymburk 55.0 60.0 65.0 60.0 48.06 VT2
4. Dominika Strnisková 2001 / 90 / 65.96 SK MATES GYM Bolatice 50.0 55.0 60.0 55.0 44.79 VT2
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 27 / 72.21 SK Olympia Zlín 85.0 90.0 R93.0 90.0 70.42 EVT
2. Darja Šupíková 1999 / 8 / 73.06 All Strength Gym 67.5 75.0 77.5 75.0 58.42 VT1
3. Karin Asmanová 2001 / 111 / 73.85 Iron Warriors 52.5 55.0 57.5 55.0 42.67 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Veronika Zemková 2002 / 128 / 81.53 SK MATES GYM Bolatice 70.0 75.0 77.5 75.0 56.39 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Matěj Neuman 2005 / 42 / 58 TJ TZ Prosport Rakovník 75.0 80.0 85.0 85.0 51.78 VT2
2. Simon Barčiš 2004 / 41 / 58.2 TJ SŠTaS Karviná 70.0 80.0 85.0 85.0 51.68 VT2
M -66 kg M -66 kg
1. Matyáš Gruszka 2004 / 122 / 65.3 TJ SŠTaS Karviná 105.0 115.0 R126.0 115.0 65.61 MVT
2. Daniel Agel 2004 / 97 / 66 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 107.5 107.5 60.97 VT1
3. Jan Gazur 2004 / 10 / 65 TJ SŠTaS Karviná 95.0 105.0 110.0 105.0 60.06 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Martin Řehák 2005 / 73 / 70.7 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 135.0 130.0 71.04 MVT
2. Dominik Novák 2004 / 108 / 70 SK Olympia Zlín 95.0 102.5 107.5 107.5 59.06 VT2
3. Jan Vonásek 2006 / 54 / 71.6 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 107.5 100.0 54.28 VT2
4. Richard Novotný 2006 / 125 / 72.9 TJ Svitavy 90.0 97.5 107.5 97.5 52.41 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Jiří Dammer 2004 / 100 / 77.7 TJ Sokol Vejprnice 140.0 145.0 147.5 147.5 76.66 MVT
2. Adam Preis 2005 / 91 / 79.5 POWERLIFTING DK 117.5 122.5 125.0 122.5 62.91 VT1
3. Tomáš Sladký 2004 / 110 / 80.3 TJ Sokol Vejprnice 115.0 117.5 122.5 122.5 62.59 VT1
4. Arnošt Veselý 2004 / 52 / 81.1 Doplnejch powerlifting 107.5 112.5 115.0 115.0 58.46 VT2
5. Petr Havlík 2004 / 127 / 78 Powerlifting School 105.0 112.5 117.5 112.5 58.35 VT2
6. Samuel King 2006 / 61 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 117.5 110.0 56.53 VT2
7. Jakub Szyrocki 2007 / 101 / 77.8 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 105.0 100.0 51.94 VT3
8. Michal Doan 2006 / 20 / 80.2 Fitness Life Liberec 90.0 95.0 100.0 95.0 48.57 VT3
9. Daniel Barcal 2004 / 89 / 80.9 Sportovní klub ZLOBR 90.0 90.0 92.5 90.0 45.81 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Daniel Vespalec 2004 / 32 / 88.1 TJ Sokol Rosice 150.0 157.5 157.5 150.0 73.10 MVT
2. Tomáš Janák 2005 / 15 / 89.5 Spal strength gym 140.0 145.0 152.5 145.0 70.11 MVT
3. Štěpán Hluchník 2004 / 17 / 85.4 SK MATES GYM Bolatice 120.0 125.0 130.0 130.0 64.36 VT1
4. Michal Kříž 2004 / 33 / 91.5 B Strong Powerlifting Team 120.0 125.0 127.5 127.5 60.98 VT1
5. Adam Kotačka 2006 / 39 / 85.5 TJ Sokol Vranovice 112.5 120.0 125.0 120.0 59.37 VT2
6. Lukáš Reindl 2004 / 126 / 84.7 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 107.5 115.0 107.5 53.44 VT3
7. David Wasserbauer 2005 / 40 / 84.1 SK Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 102.5 51.14 VT3
8. Jiří Suchánek 2005 / 11 / 92.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 100.0 107.5 107.5 100.0 47.52 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Miroslav Hájek 2004 / 62 / 96.6 Doplnejch powerlifting 140.0 145.0 145.0 140.0 65.21 VT1
2. Ladislav Černý 2004 / 58 / 96.3 All Strength Gym 125.0 130.0 135.0 135.0 62.97 VT1
3. Denny Molek 2004 / 86 / 94.2 Spal strength gym 115.0 122.5 125.0 125.0 58.93 VT2
4. Adam Kaiser 2005 / 123 / 102.1 Doplnejch powerlifting 115.0 120.0 125.0 125.0 56.71 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Matěj Kukučka 2006 / 45 / 109.7 SK Olympia Zlín 130.0 140.0 150.0 150.0 65.83 VT1
2. Pavel Daněk 2004 / 124 / 118.9 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 120.0 115.0 48.71 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 21 / 65 B Strong Powerlifting Team 137.5 R144.0 R144.0 137.5 78.64 MVT
2. Maxmilián Vučkovski 2003 / 83 / 65.5 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 - 125.0 71.20 VT1
3. Filip Prokeš 2002 / 49 / 64.4 Iron Warriors 110.0 115.0 120.0 115.0 66.11 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Jakub Joska 2002 / 113 / 71.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 137.5 142.5 145.0 142.5 77.17 VT1
2. Jakub Novotný 2002 / 23 / 73 Doplnejch powerlifting 135.0 140.0 142.5 142.5 76.55 VT1
3. Vojtěch Haker 2000 / 120 / 73.4 TJ Sokol Pohořelice 140.0 145.0 145.0 140.0 74.99 VT1
4. Michael Kohár 2000 / 129 / 91.4 Iron Warriors 132.5 140.0 147.5 140.0 66.99 VT2
5. Denis Peroutka 1999 / 103 / 73.4 Powerlifting TJJM Chodov 137.5 142.5 142.5 137.5 73.65 VT1
6. Tomáš Olič 2000 / 121 / 72.2 Powerlifting Gladiators 120.0 125.0 132.5 132.5 71.60 VT1
7. Jan Rohel 2000 / 2 / 68.8 TJ Viktorie Bohumín 122.5 130.0 135.0 130.0 72.09 VT2
8. Jakub Kralovec 2003 / 28 / 71.3 Fitness Staňkov 100.0 100.0 110.0 100.0 54.40 VT3
9. Radim Rybníček 2001 / 55 / 70.8 TJ Sokol Rosice 97.5 105.0 105.0 97.5 53.24 VT3
- Filip Nesvadba 2001 / 47 / 73.2 Fitness Life Liberec 97.5 97.5 97.5 - -
M -83 kg M -83 kg
1. Ondřej Kaucký 2002 / 81 / 81.9 B Strong Powerlifting Team 147.5 155.0 157.5 155.0 78.39 VT1
2. Tomáš Martynek 2000 / 116 / 83 TJ SŠTaS Karviná 140.0 147.5 150.0 150.0 75.34 VT1
3. Libor Štěpánek 2000 / 51 / 77.3 B Strong Powerlifting Team 147.5 152.5 155.0 147.5 76.87 VT1
4. Lukáš Rozehnal 2001 / 76 / 82.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 147.5 137.5 69.41 VT2
5. David Malák 1999 / 93 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 127.5 135.0 142.5 135.0 68.45 VT2
6. Lukáš Wasserbauer 2001 / 50 / 80.6 SK Olympia Zlín 125.0 130.0 132.5 130.0 66.29 VT2
7. Martin Zeman 2000 / 34 / 79.8 Fitness Life Liberec 120.0 127.5 132.5 127.5 65.35 VT2
8. Patrik Slivka 2002 / 1 / 80.4 SK MATES GYM Bolatice 120.0 125.0 125.0 125.0 63.82 VT2
9. Tomáš Pospíšil 2003 / 29 / 80.5 SKST Litvínov 115.0 120.0 125.0 120.0 61.23 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Daniel Lochman 2000 / 56 / 91.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 180.0 R186.5 R190.0 R190.0 90.77 EVT
2. Jiří Bilko 2000 / 112 / 87.8 TJ SŠTaS Karviná 155.0 165.0 170.0 170.0 82.99 MVT
3. David Beníšek 1999 / 114 / 90.9 All Strength Gym 165.0 170.0 170.0 165.0 79.17 VT1
4. Ondřej Smetaník 2003 / 66 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 140.0 150.0 155.0 155.0 75.45 VT1
5. Petr Mlčoch 2000 / 18 / 89.9 TJ Viktorie Bohumín 147.5 155.0 157.5 155.0 74.78 VT1
6. Lukáš Harenčák 2003 / 98 / 88.1 Powerlifting Hodonín 140.0 147.5 155.0 147.5 71.88 VT2
7. Filip Schafhauser 2000 / 24 / 92 Fitness Staňkov 140.0 147.5 155.0 147.5 70.35 VT2
8. Vojtěch Kij 2003 / 43 / 90.9 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 140.0 145.0 140.0 67.17 VT2
9. Miroslav Kresáč 2002 / 7 / 86.9 TJ Sokol Pohořelice 125.0 132.5 137.5 137.5 67.47 VT2
10. Vítězslav Miech 2001 / 70 / 90.2 TJ SŠTaS Karviná 125.0 135.0 140.0 135.0 65.02 VT2
11. Matěj Jurka 2001 / 3 / 91.7 TJ Svitavy 135.0 135.0 - 135.0 64.49 VT2
12. Jan Achilles 2001 / 5 / 91.4 Powerlifting Hodonín 127.5 132.5 137.5 132.5 63.40 VT2
13. Tadeáš Hejcman 2003 / 46 / 89 Slovácká Slavia Uherské Hradiště 112.5 115.0 120.0 115.0 55.76 VT3
14. Jaroslav Myslikovjan 2002 / 78 / 91.4 Powerlifting Bílina 112.5 115.0 117.5 115.0 55.03 VT3
- Jiří Kalous 2002 / 25 / 87.7 Fitness Life Liberec 112.5 112.5 112.5 - -
M -105 kg M -105 kg
1. Filip Juříček 2001 / 31 / 103.2 B Strong Powerlifting Team 170.0 175.0 180.0 180.0 81.25 MVT
2. Jakub Dobiáš 2000 / 16 / 94.4 B Strong Powerlifting Team 165.0 172.5 177.5 177.5 83.60 MVT
3. Petr Milichovský 2001 / 65 / 100 Doplnejch powerlifting 167.5 172.5 175.0 175.0 80.17 MVT
4. Tadeusz Kurek 2003 / 87 / 102 Sportovní klub ZLOBR 152.5 162.5 175.0 175.0 79.43 MVT
5. Tomáš Látal 2000 / 74 / 98.2 All Strength Gym 165.0 170.0 175.0 170.0 78.56 VT1
6. Jiří Braun 2000 / 115 / 95.5 Powerlifting TJJM Chodov 145.0 155.0 160.0 160.0 74.94 VT1
7. Jan Škrobánek 1999 / 82 / 98.6 Sportovní klub ZLOBR 152.5 155.0 157.5 155.0 71.49 VT2
8. Michal Vrána 1999 / 109 / 99.7 TJ Sokol Bílina 140.0 145.0 152.5 145.0 66.52 VT2
9. Ondřej Šťastný 2002 / 68 / 102.3 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 145.0 145.0 65.72 VT2
10. František Kouřil 2000 / 48 / 100.7 PowerHouse Collective 135.0 142.5 150.0 142.5 65.07 VT2
11. Filip Černý 2003 / 99 / 101.9 Fitness Life Liberec 127.5 135.0 140.0 135.0 61.30 VT3
- Václav Sadloň 2001 / 107 / 102.1 Sportovní klub ZLOBR 117.5 117.5 - - -
M -120 kg M -120 kg
1. Václav Vlk 2000 / 102 / 118.4 Powerlifting Bílina 190.0 200.0 - 200.0 84.86 EVT
2. Štěpán Küschner 2001 / 104 / 113.4 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 155.0 155.0 67.02 VT2
3. Tomáš Runštuk 2002 / 106 / 110.8 TJ Sokol Nymburk 140.0 147.5 152.5 152.5 66.63 VT2
4. Jan Petrič 1999 / 57 / 107.7 SK MATES GYM Bolatice 140.0 140.0 145.0 140.0 61.96 VT3
- Ondřej Poláček 2000 / 88 / 113.4 PowerHouse Collective 140.0 145.0 147.5 - -
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 12 / 155.7 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 R225.5 - 200.0 76.22 MVT
2. Šimon Král 2002 / 13 / 126.7 TJ Sokol Vejprnice 150.0 160.0 167.5 160.0 65.98 VT2
3. Dominik Fictum 2003 / 6 / 134.1 Fitness Staňkov 130.0 140.0 145.0 145.0 58.43 VT3

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Monika Brandeiská 2005 / 69 / 61.5 B Strong Powerlifting Team 65.0 67.5 70.0 67.5 57.12 MVT
2. Karolína Lepšová 2004 / 84 / 68 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 52.17 VT1
3. Daniela Fadrná 2006 / 85 / 74.68 TJ Sokol Vranovice 67.5 70.0 70.0 67.5 52.16 VT1
4. Natálie Neužilová 2005 / 95 / 72.16 Iron Warriors 52.5 55.0 60.0 55.0 43.05 VT2
5. Andrea Mahdalová 2007 / 30 / 68.48 Fitness Life Liberec 45.0 52.5 55.0 52.5 42.00 VT2
6. Michaela Pustková 2004 / 44 / 56.83 Sportovní klub ZLOBR 40.0 42.5 45.0 45.0 40.11 VT2
7. Julie Demartini 2004 / 35 / 67.58 Sportovní klub ZLOBR 40.0 45.0 47.5 47.5 38.24 VT3
8. Daniela Csapaiová 2005 / 63 / 60.91 Spal strength gym 37.5 40.0 42.5 42.5 36.17 VT3
9. Adéla Trojáková 2008 / 26 / 49.77 Spal strength gym 32.5 35.0 35.0 35.0 34.91 VT3
10. Valerie Mandíková 2004 / 9 / 65.19 Sportovní klub ZLOBR 40.0 45.0 45.0 40.0 32.77 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Anna Pilská 1999 / 37 / 56.35 Powerlifting School 80.0 82.5 84.5 84.5 75.78 EVT
2. Lucie Daňková 2000 / 27 / 72.21 SK Olympia Zlín 85.0 90.0 93.0 90.0 70.42 EVT
3. Anna Šebíková 1999 / 38 / 67.93 Iron Warriors 85.0 87.5 90.0 87.5 70.27 EVT
4. Adriana Holubová 2001 / 105 / 62.38 Sportovní klub ZLOBR 80.0 82.5 - 80.0 67.13 EVT
5. Sofie Finková 2000 / 71 / 52.93 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 67.5 63.62 MVT
6. Kristýna Bedleková 2000 / 22 / 57.86 POWERLIFTING DK 62.5 65.0 67.5 67.5 59.40 MVT
7. Darja Šupíková 1999 / 8 / 73.06 All Strength Gym 67.5 75.0 77.5 75.0 58.42 VT1
8. Veronika Zemková 2002 / 128 / 81.53 SK MATES GYM Bolatice 70.0 75.0 77.5 75.0 56.39 VT1
9. Anna Komárková 2003 / 53 / 61.25 Sportovní klub ZLOBR 60.0 65.0 67.5 65.0 55.13 VT1
10. Barbora Mžyková 1999 / 19 / 54.72 TJ SŠTaS Karviná 45.0 55.0 57.5 55.0 50.44 VT1
11. Denisa Turková 2003 / 94 / 54.83 TJ Viktorie Bohumín 50.0 55.0 57.5 55.0 50.36 VT1
12. Tereza Vindušková 2000 / 79 / 60 Fitness Life Liberec 47.5 52.5 57.5 57.5 49.40 VT2
13. Marie Averbuch 2003 / 72 / 56.42 Doplnejch powerlifting 50.0 55.0 57.5 55.0 49.28 VT1
14. Barbora Andrlová 2003 / 130 / 67.64 PWL VISION NUTRITION 50.0 55.0 60.0 60.0 48.28 VT2
15. Aneta Střísková 1999 / 67 / 68.31 TJ Sokol Nymburk 55.0 60.0 65.0 60.0 48.06 VT2
16. Dominika Strnisková 2001 / 90 / 65.96 SK MATES GYM Bolatice 50.0 55.0 60.0 55.0 44.79 VT2
17. Karin Asmanová 2001 / 111 / 73.85 Iron Warriors 52.5 55.0 57.5 55.0 42.67 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Dammer 2004 / 100 / 77.7 TJ Sokol Vejprnice 140.0 145.0 147.5 147.5 76.66 MVT
2. Daniel Vespalec 2004 / 32 / 88.1 TJ Sokol Rosice 150.0 157.5 157.5 150.0 73.10 MVT
3. Martin Řehák 2005 / 73 / 70.7 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 135.0 130.0 71.04 MVT
4. Tomáš Janák 2005 / 15 / 89.5 Spal strength gym 140.0 145.0 152.5 145.0 70.11 MVT
5. Matěj Kukučka 2006 / 45 / 109.7 SK Olympia Zlín 130.0 140.0 150.0 150.0 65.83 VT1
6. Matyáš Gruszka 2004 / 122 / 65.3 TJ SŠTaS Karviná 105.0 115.0 126.0 115.0 65.61 MVT
7. Miroslav Hájek 2004 / 62 / 96.6 Doplnejch powerlifting 140.0 145.0 145.0 140.0 65.21 VT1
8. Štěpán Hluchník 2004 / 17 / 85.4 SK MATES GYM Bolatice 120.0 125.0 130.0 130.0 64.36 VT1
9. Ladislav Černý 2004 / 58 / 96.3 All Strength Gym 125.0 130.0 135.0 135.0 62.97 VT1
10. Adam Preis 2005 / 91 / 79.5 POWERLIFTING DK 117.5 122.5 125.0 122.5 62.91 VT1
11. Tomáš Sladký 2004 / 110 / 80.3 TJ Sokol Vejprnice 115.0 117.5 122.5 122.5 62.59 VT1
12. Michal Kříž 2004 / 33 / 91.5 B Strong Powerlifting Team 120.0 125.0 127.5 127.5 60.98 VT1
13. Daniel Agel 2004 / 97 / 66 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 107.5 107.5 60.97 VT1
14. Jan Gazur 2004 / 10 / 65 TJ SŠTaS Karviná 95.0 105.0 110.0 105.0 60.06 VT1
15. Adam Kotačka 2006 / 39 / 85.5 TJ Sokol Vranovice 112.5 120.0 125.0 120.0 59.37 VT2
16. Dominik Novák 2004 / 108 / 70 SK Olympia Zlín 95.0 102.5 107.5 107.5 59.06 VT2
17. Denny Molek 2004 / 86 / 94.2 Spal strength gym 115.0 122.5 125.0 125.0 58.93 VT2
18. Arnošt Veselý 2004 / 52 / 81.1 Doplnejch powerlifting 107.5 112.5 115.0 115.0 58.46 VT2
19. Petr Havlík 2004 / 127 / 78 Powerlifting School 105.0 112.5 117.5 112.5 58.35 VT2
20. Adam Kaiser 2005 / 123 / 102.1 Doplnejch powerlifting 115.0 120.0 125.0 125.0 56.71 VT2
21. Samuel King 2006 / 61 / 79.4 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 117.5 117.5 110.0 56.53 VT2
22. Jan Vonásek 2006 / 54 / 71.6 TJ Sokol Vejprnice 90.0 100.0 107.5 100.0 54.28 VT2
23. Lukáš Reindl 2004 / 126 / 84.7 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 107.5 115.0 107.5 53.44 VT3
24. Richard Novotný 2006 / 125 / 72.9 TJ Svitavy 90.0 97.5 107.5 97.5 52.41 VT2
25. Jakub Szyrocki 2007 / 101 / 77.8 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 105.0 100.0 51.94 VT3
26. Matěj Neuman 2005 / 42 / 58 TJ TZ Prosport Rakovník 75.0 80.0 85.0 85.0 51.78 VT2
27. Simon Barčiš 2004 / 41 / 58.2 TJ SŠTaS Karviná 70.0 80.0 85.0 85.0 51.68 VT2
28. David Wasserbauer 2005 / 40 / 84.1 SK Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 102.5 51.14 VT3
29. Pavel Daněk 2004 / 124 / 118.9 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 120.0 115.0 48.71 VT3
30. Michal Doan 2006 / 20 / 80.2 Fitness Life Liberec 90.0 95.0 100.0 95.0 48.57 VT3
31. Jiří Suchánek 2005 / 11 / 92.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 100.0 107.5 107.5 100.0 47.52 VT3
32. Daniel Barcal 2004 / 89 / 80.9 Sportovní klub ZLOBR 90.0 90.0 92.5 90.0 45.81 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Daniel Lochman 2000 / 56 / 91.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 180.0 186.5 190.0 190.0 90.77 EVT
2. Václav Vlk 2000 / 102 / 118.4 Powerlifting Bílina 190.0 200.0 - 200.0 84.86 EVT
3. Jakub Dobiáš 2000 / 16 / 94.4 B Strong Powerlifting Team 165.0 172.5 177.5 177.5 83.60 MVT
4. Jiří Bilko 2000 / 112 / 87.8 TJ SŠTaS Karviná 155.0 165.0 170.0 170.0 82.99 MVT
5. Filip Juříček 2001 / 31 / 103.2 B Strong Powerlifting Team 170.0 175.0 180.0 180.0 81.25 MVT
6. Petr Milichovský 2001 / 65 / 100 Doplnejch powerlifting 167.5 172.5 175.0 175.0 80.17 MVT
7. Tadeusz Kurek 2003 / 87 / 102 Sportovní klub ZLOBR 152.5 162.5 175.0 175.0 79.43 MVT
8. David Beníšek 1999 / 114 / 90.9 All Strength Gym 165.0 170.0 170.0 165.0 79.17 VT1
9. Tomáš Vorel 2000 / 21 / 65 B Strong Powerlifting Team 137.5 144.0 144.0 137.5 78.64 MVT
10. Tomáš Látal 2000 / 74 / 98.2 All Strength Gym 165.0 170.0 175.0 170.0 78.56 VT1
11. Ondřej Kaucký 2002 / 81 / 81.9 B Strong Powerlifting Team 147.5 155.0 157.5 155.0 78.39 VT1
12. Jakub Joska 2002 / 113 / 71.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 137.5 142.5 145.0 142.5 77.17 VT1
13. Libor Štěpánek 2000 / 51 / 77.3 B Strong Powerlifting Team 147.5 152.5 155.0 147.5 76.87 VT1
14. Jakub Novotný 2002 / 23 / 73 Doplnejch powerlifting 135.0 140.0 142.5 142.5 76.55 VT1
15. Denis Kurečka 1999 / 12 / 155.7 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 225.5 - 200.0 76.22 MVT
16. Ondřej Smetaník 2003 / 66 / 88.3 TJ Sokol Nymburk 140.0 150.0 155.0 155.0 75.45 VT1
17. Tomáš Martynek 2000 / 116 / 83 TJ SŠTaS Karviná 140.0 147.5 150.0 150.0 75.34 VT1
18. Vojtěch Haker 2000 / 120 / 73.4 TJ Sokol Pohořelice 140.0 145.0 145.0 140.0 74.99 VT1
19. Jiří Braun 2000 / 115 / 95.5 Powerlifting TJJM Chodov 145.0 155.0 160.0 160.0 74.94 VT1
20. Petr Mlčoch 2000 / 18 / 89.9 TJ Viktorie Bohumín 147.5 155.0 157.5 155.0 74.78 VT1
21. Denis Peroutka 1999 / 103 / 73.4 Powerlifting TJJM Chodov 137.5 142.5 142.5 137.5 73.65 VT1
22. Jan Rohel 2000 / 2 / 68.8 TJ Viktorie Bohumín 122.5 130.0 135.0 130.0 72.09 VT2
23. Lukáš Harenčák 2003 / 98 / 88.1 Powerlifting Hodonín 140.0 147.5 155.0 147.5 71.88 VT2
24. Tomáš Olič 2000 / 121 / 72.2 Powerlifting Gladiators 120.0 125.0 132.5 132.5 71.60 VT1
25. Jan Škrobánek 1999 / 82 / 98.6 Sportovní klub ZLOBR 152.5 155.0 157.5 155.0 71.49 VT2
26. Maxmilián Vučkovski 2003 / 83 / 65.5 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 - 125.0 71.20 VT1
27. Filip Schafhauser 2000 / 24 / 92 Fitness Staňkov 140.0 147.5 155.0 147.5 70.35 VT2
28. Lukáš Rozehnal 2001 / 76 / 82.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 147.5 137.5 69.41 VT2
29. David Malák 1999 / 93 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 127.5 135.0 142.5 135.0 68.45 VT2
30. Miroslav Kresáč 2002 / 7 / 86.9 TJ Sokol Pohořelice 125.0 132.5 137.5 137.5 67.47 VT2
31. Vojtěch Kij 2003 / 43 / 90.9 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 140.0 145.0 140.0 67.17 VT2
32. Štěpán Küschner 2001 / 104 / 113.4 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 155.0 155.0 67.02 VT2
33. Michael Kohár 2000 / 129 / 91.4 Iron Warriors 132.5 140.0 147.5 140.0 66.99 VT2
34. Tomáš Runštuk 2002 / 106 / 110.8 TJ Sokol Nymburk 140.0 147.5 152.5 152.5 66.63 VT2
35. Michal Vrána 1999 / 109 / 99.7 TJ Sokol Bílina 140.0 145.0 152.5 145.0 66.52 VT2
36. Lukáš Wasserbauer 2001 / 50 / 80.6 SK Olympia Zlín 125.0 130.0 132.5 130.0 66.29 VT2
37. Filip Prokeš 2002 / 49 / 64.4 Iron Warriors 110.0 115.0 120.0 115.0 66.11 VT2
38. Šimon Král 2002 / 13 / 126.7 TJ Sokol Vejprnice 150.0 160.0 167.5 160.0 65.98 VT2
39. Ondřej Šťastný 2002 / 68 / 102.3 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 145.0 145.0 65.72 VT2
40. Martin Zeman 2000 / 34 / 79.8 Fitness Life Liberec 120.0 127.5 132.5 127.5 65.35 VT2
41. František Kouřil 2000 / 48 / 100.7 PowerHouse Collective 135.0 142.5 150.0 142.5 65.07 VT2
42. Vítězslav Miech 2001 / 70 / 90.2 TJ SŠTaS Karviná 125.0 135.0 140.0 135.0 65.02 VT2
43. Matěj Jurka 2001 / 3 / 91.7 TJ Svitavy 135.0 135.0 - 135.0 64.49 VT2
44. Patrik Slivka 2002 / 1 / 80.4 SK MATES GYM Bolatice 120.0 125.0 125.0 125.0 63.82 VT2
45. Jan Achilles 2001 / 5 / 91.4 Powerlifting Hodonín 127.5 132.5 137.5 132.5 63.40 VT2
46. Jan Petrič 1999 / 57 / 107.7 SK MATES GYM Bolatice 140.0 140.0 145.0 140.0 61.96 VT3
47. Filip Černý 2003 / 99 / 101.9 Fitness Life Liberec 127.5 135.0 140.0 135.0 61.30 VT3
48. Tomáš Pospíšil 2003 / 29 / 80.5 SKST Litvínov 115.0 120.0 125.0 120.0 61.23 VT3
49. Dominik Fictum 2003 / 6 / 134.1 Fitness Staňkov 130.0 140.0 145.0 145.0 58.43 VT3
50. Tadeáš Hejcman 2003 / 46 / 89 Slovácká Slavia Uherské Hradiště 112.5 115.0 120.0 115.0 55.76 VT3
51. Jaroslav Myslikovjan 2002 / 78 / 91.4 Powerlifting Bílina 112.5 115.0 117.5 115.0 55.03 VT3
52. Jakub Kralovec 2003 / 28 / 71.3 Fitness Staňkov 100.0 100.0 110.0 100.0 54.40 VT3
53. Radim Rybníček 2001 / 55 / 70.8 TJ Sokol Rosice 97.5 105.0 105.0 97.5 53.24 VT3
54. Filip Nesvadba 2001 / 47 / 73.2 Fitness Life Liberec 97.5 97.5 97.5 - -
55. Jiří Kalous 2002 / 25 / 87.7 Fitness Life Liberec 112.5 112.5 112.5 - -
56. Václav Sadloň 2001 / 107 / 102.1 Sportovní klub ZLOBR 117.5 117.5 - - -
57. Ondřej Poláček 2000 / 88 / 113.4 PowerHouse Collective 140.0 145.0 147.5 - -

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 197.5 163.29 39 [12, 12, 8, 7]
2. Spal strength gym 77.5 71.08 21 [12, 9]
3. B Strong Powerlifting Team 67.5 57.12 12 [12]
4. TJ Sokol Vranovice 67.5 52.16 12 [12]
5. Iron Warriors 55.0 43.05 9 [9]
6. Fitness Life Liberec 52.5 42.00 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 212.5 185.88 29 [12, 9, 8]
2. Iron Warriors 142.5 112.94 20 [12, 8]
3. SK MATES GYM Bolatice 130.0 101.18 19 [12, 7]
4. Powerlifting School 84.5 75.78 12 [12]
5. SK Olympia Zlín 90.0 70.42 12 [12]
6. POWERLIFTING DK 67.5 59.40 9 [9]
7. All Strength Gym 75.0 58.42 9 [9]
8. PWL VISION NUTRITION 60.0 48.28 9 [9]
9. TJ SŠTaS Karviná 55.0 50.44 8 [8]
10. TJ Sokol Nymburk 60.0 48.06 8 [8]
11. TJ Viktorie Bohumín 55.0 50.36 7 [7]
12. Fitness Life Liberec 57.5 49.40 7 [7]
13. Doplnejch powerlifting 55.0 49.28 6 [6]
Dorostenci
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 512.5 290.26 42 [12, 9, 9, 8, 4]
2. TJ Sokol Vejprnice 370.0 193.53 28 [12, 8, 8]
3. Doplnejch powerlifting 380.0 180.38 26 [12, 7, 7]
4. SK Olympia Zlín 360.0 176.03 25 [12, 9, 4]
5. Sportovní klub ZLOBR 335.0 165.56 23 [12, 9, 2]
6. TJ TZ Prosport Rakovník 192.5 105.22 17 [12, 5]
7. Spal strength gym 270.0 129.04 17 [9, 8]
8. TJ Sokol Rosice 150.0 73.10 12 [12]
9. All Strength Gym 135.0 62.97 9 [9]
10. POWERLIFTING DK 122.5 62.91 9 [9]
11. SK MATES GYM Bolatice 130.0 64.36 8 [8]
12. B Strong Powerlifting Team 127.5 60.98 7 [7]
13. TJ Svitavy 97.5 52.41 7 [7]
14. TJ Sokol Vranovice 120.0 59.37 6 [6]
15. Powerlifting School 112.5 58.35 6 [6]
16. Colbert club SSK Vítkovice 110.0 56.53 5 [5]
17. Fitness Life Liberec 95.0 48.57 3 [3]
18. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 100.0 47.52 3 [3]
Junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. B Strong Powerlifting Team 797.5 398.75 53 [12, 12, 12, 9, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 632.5 279.82 31 [12, 9, 7, 3]
3. TJ SŠTaS Karviná 580.0 294.55 28 [9, 9, 9, 1]
4. Doplnejch powerlifting 317.5 156.72 17 [9, 8]
5. TJ Sokol Nymburk 307.5 142.08 15 [8, 7]
6. Iron Warriors 255.0 133.10 15 [8, 7]
7. Fitness Staňkov 392.5 183.18 15 [8, 4, 3]
8. All Strength Gym 335.0 157.73 14 [8, 6]
9. Powerlifting Bílina 315.0 139.89 13 [12, 1]
10. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 190.0 90.77 12 [12]
11. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 142.5 77.17 12 [12]
12. Sportovní klub ZLOBR 330.0 150.92 11 [7, 4]
13. Powerlifting TJJM Chodov 297.5 148.59 11 [6, 5]
14. TJ Sokol Pohořelice 277.5 142.46 10 [8, 2]
15. SK MATES GYM Bolatice 265.0 125.78 10 [7, 3]
16. TJ Viktorie Bohumín 285.0 146.87 10 [6, 4]
17. TJ Sokol Vejprnice 160.0 65.98 9 [9]
18. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 135.0 68.45 6 [6]
19. Powerlifting Hodonín 280.0 135.28 6 [5, 1]
20. Powerlifting Gladiators 132.5 71.60 5 [5]
21. SK Olympia Zlín 130.0 66.29 5 [5]
22. Fitness Life Liberec 262.5 126.65 5 [4, 1]
23. TJ Sokol Bílina 145.0 66.52 3 [3]
24. PWL VISION NUTRITION 145.0 65.72 2 [2]
25. SKST Litvínov 120.0 61.23 2 [2]
26. TJ Sokol Rosice 97.5 53.24 2 [2]
27. PowerHouse Collective 142.5 65.07 1 [1]
28. TJ Svitavy 135.0 64.49 1 [1]
29. Slovácká Slavia Uherské Hradiště 115.0 55.76 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 1 075.0 665.65 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. B Strong Powerlifting Team 992.5 516.85 57 [12, 12, 12, 12, 9]
3. TJ SŠTaS Karviná 1 147.5 635.25 48 [12, 9, 9, 9, 9]
4. Iron Warriors 452.5 289.09 44 [12, 9, 8, 8, 7]
5. Doplnejch powerlifting 752.5 386.38 43 [12, 9, 8, 7, 7]
6. SK Olympia Zlín 580.0 312.74 42 [12, 12, 9, 5, 4]
7. Spal strength gym 347.5 200.12 38 [12, 9, 9, 8]
8. TJ Sokol Vejprnice 530.0 259.51 37 [12, 9, 8, 8]
9. SK MATES GYM Bolatice 525.0 291.32 37 [12, 8, 7, 7, 3]
10. Colbert club SSK Vítkovice 742.5 336.35 36 [12, 9, 7, 5, 3]
11. All Strength Gym 545.0 279.12 32 [9, 9, 8, 6]
12. Fitness Life Liberec 467.5 266.62 23 [9, 7, 4, 3]
13. TJ Sokol Nymburk 367.5 190.14 23 [8, 8, 7]
14. Powerlifting School 197.0 134.13 18 [12, 6]
15. TJ Sokol Vranovice 187.5 111.53 18 [12, 6]
16. POWERLIFTING DK 190.0 122.31 18 [9, 9]
17. TJ TZ Prosport Rakovník 192.5 105.22 17 [12, 5]
18. TJ Viktorie Bohumín 340.0 197.23 17 [7, 6, 4]
19. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 290.0 138.29 15 [12, 3]
20. Fitness Staňkov 392.5 183.18 15 [8, 4, 3]
21. TJ Sokol Rosice 247.5 126.34 14 [12, 2]
22. Powerlifting Bílina 315.0 139.89 13 [12, 1]
23. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 142.5 77.17 12 [12]
24. PWL VISION NUTRITION 205.0 114.00 11 [9, 2]
25. Powerlifting TJJM Chodov 297.5 148.59 11 [6, 5]
26. TJ Sokol Pohořelice 277.5 142.46 10 [8, 2]
27. TJ Svitavy 232.5 116.90 8 [7, 1]
28. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 135.0 68.45 6 [6]
29. Powerlifting Hodonín 280.0 135.28 6 [5, 1]
30. Powerlifting Gladiators 132.5 71.60 5 [5]
31. TJ Sokol Bílina 145.0 66.52 3 [3]
32. SKST Litvínov 120.0 61.23 2 [2]
33. PowerHouse Collective 142.5 65.07 1 [1]
34. Slovácká Slavia Uherské Hradiště 115.0 55.76 1 [1]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Anna Pilská Juniorky Ž -57 kg Benčpres 2 82.5 kg
Anna Pilská Juniorky Ž -57 kg Benčpres 3 84.5 kg
Daniel Lochman Junioři M -93 kg Benčpres 2 186.5 kg
Daniel Lochman Junioři M -93 kg Benčpres 3 190 kg
Anna Pilská Juniorky Ž -57 kg Trojboj - 84.5 kg
Daniel Lochman Junioři M -93 kg Trojboj - 190 kg