Zpět na všechny soutěže


24. Mistrovství Moravy mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 19.01. 2019
Místo konání: Krnov

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Stanislav Krček Delegát
Alexandr Kolář Hlavní rozhodčí
Radek Giebl Postranní rozhodčí
Petr Lahoda Postranní rozhodčí
Jan Pavlíček Hlasatel
MUDr. Petr Lucký Zdravotník
Členové oddílu TJ Lokomotiva Krnov Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Natálie Plevová 1996 / 7 / 70.1 TJ Viktorie Bohumín 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 62.5 67.5 70.0 70.0 1. 105.0 115.0 125.0 125.0 1. 317.5 315.56 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 14 / 58.7 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 160.0 150.0 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 425.0 369.88 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Vítězslav Čelůstka 1984 / 17 / 70 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 165.0 175.0 182.5 175.0 1. 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 580.0 434.65 VT1
2. Filip Hasmanda 1996 / 6 / 70 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 190.0 180.0 2. 117.5 122.5 127.5 127.5 2. 200.0 207.5 212.5 207.5 1. 515.0 385.94 VT2
3. Batkhuyag Batnyam 1994 / 10 / 71.7 TJ Sokol Rosice 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 165.0 180.0 190.0 180.0 4. 470.0 345.92 VT3
4. Jiří Patočka 2003 / 2 / 67.8 TJ Sokol Pohořelice 140.0 155.0 165.0 165.0 5. 70.0 80.0 85.0 85.0 5. 160.0 170.0 182.5 182.5 3. 432.5 332.29
0. Filip Lukša 1999 / 3 / 72.3 Colbert club SSK Vítkovice 167.5 172.5 - 167.5 4. 95.0 102.5 102.5 95.0 4. 185.0 185.0 - 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Lubomír Švaňhal 1996 / 8 / 82.7 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 195.0 210.0 210.0 1. 95.0 130.0 135.0 135.0 2. 220.0 232.5 235.0 235.0 1. 580.0 387.96 VT2
2. Ondřej Hilgert 1998 / 12 / 82.2 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 135.0 140.0 142.5 142.5 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 552.5 370.95 VT2
3. Petr Patočka 2003 / 9 / 78.1 TJ Sokol Pohořelice 100.0 115.0 120.0 120.0 3. 57.5 62.5 67.5 57.5 3. 100.0 120.0 130.0 130.0 3. 307.5 213.19
M -93 kg M -93 kg
1. Lukáš Kovařík 1990 / 15 / 91.5 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 265.0 250.0 1. 175.0 182.5 187.5 187.5 1. 240.0 255.0 262.5 262.5 1. 700.0 443.17 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Petr Foral 1982 / 4 / 104.3 TJ Sokol Rosice 255.0 270.0 285.0 285.0 1. 150.0 160.0 170.0 160.0 3. 215.0 235.0 250.0 250.0 3. 695.0 416.31 VT1
2. David Hadáček 1987 / 11 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 230.0 235.0 235.0 4. 150.0 165.0 170.0 170.0 2. 270.0 280.0 295.0 280.0 1. 685.0 409.77 VT2
3. Michal Krček 1978 / 16 / 104.2 TJ Olympia Zlín 250.0 270.0 280.0 270.0 2. 80.0 120.0 135.0 135.0 4. 240.0 252.5 262.5 262.5 2. 667.5 399.97 VT2
4. Tomáš Burda 1989 / 13 / 102.6 TJ Viktorie Bohumín 220.0 235.0 240.0 235.0 3. 180.0 185.0 185.0 180.0 1. 220.0 240.0 257.5 240.0 4. 655.0 394.70 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Telička 1998 / 1 / 106.5 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 257.5 250.0 1. 140.0 147.5 152.5 147.5 1. 270.0 285.0 290.0 270.0 1. 667.5 396.90 VT2
2. Karel Potoček 1980 / 5 / 111.4 SK Fitness Gym Olomouc 170.0 190.0 200.0 200.0 2. 120.0 120.0 140.0 140.0 2. 170.0 200.0 - 200.0 2. 540.0 316.60

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Natálie Plevová 1996 / 7 / 70.1 TJ Viktorie Bohumín 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 62.5 67.5 70.0 70.0 1. 105.0 115.0 125.0 125.0 1. 317.5 315.56 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lukáš Kovařík 1990 / 15 / 91.5 TJ Olympia Zlín 240.0 250.0 265.0 250.0 1. 175.0 182.5 187.5 187.5 1. 240.0 255.0 262.5 262.5 1. 700.0 443.17 VT1
2. Vítězslav Čelůstka 1984 / 17 / 70 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 165.0 175.0 182.5 175.0 1. 185.0 195.0 205.0 205.0 2. 580.0 434.65 VT1
3. Petr Foral 1982 / 4 / 104.3 TJ Sokol Rosice 255.0 270.0 285.0 285.0 1. 150.0 160.0 170.0 160.0 3. 215.0 235.0 250.0 250.0 3. 695.0 416.31 VT1
4. David Hadáček 1987 / 11 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 220.0 230.0 235.0 235.0 4. 150.0 165.0 170.0 170.0 2. 270.0 280.0 295.0 280.0 1. 685.0 409.77 VT2
5. Michal Krček 1978 / 16 / 104.2 TJ Olympia Zlín 250.0 270.0 280.0 270.0 2. 80.0 120.0 135.0 135.0 4. 240.0 252.5 262.5 262.5 2. 667.5 399.97 VT2
6. Jakub Telička 1998 / 1 / 106.5 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 257.5 250.0 1. 140.0 147.5 152.5 147.5 1. 270.0 285.0 290.0 270.0 1. 667.5 396.90 VT2
7. Tomáš Burda 1989 / 13 / 102.6 TJ Viktorie Bohumín 220.0 235.0 240.0 235.0 3. 180.0 185.0 185.0 180.0 1. 220.0 240.0 257.5 240.0 4. 655.0 394.70 VT2
8. Lubomír Švaňhal 1996 / 8 / 82.7 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 195.0 210.0 210.0 1. 95.0 130.0 135.0 135.0 2. 220.0 232.5 235.0 235.0 1. 580.0 387.96 VT2
9. Filip Hasmanda 1996 / 6 / 70 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 190.0 180.0 2. 117.5 122.5 127.5 127.5 2. 200.0 207.5 212.5 207.5 1. 515.0 385.94 VT2
10. Ondřej Hilgert 1998 / 12 / 82.2 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 135.0 140.0 142.5 142.5 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 552.5 370.95 VT2
11. Bronislav Tvrdoň 1971 / 14 / 58.7 TJ Sokol Pohořelice 150.0 160.0 160.0 150.0 1. 105.0 115.0 120.0 115.0 1. 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 425.0 369.88 VT2
12. Batkhuyag Batnyam 1994 / 10 / 71.7 TJ Sokol Rosice 165.0 180.0 190.0 180.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 165.0 180.0 190.0 180.0 4. 470.0 345.92 VT3
13. Jiří Patočka 2003 / 2 / 67.8 TJ Sokol Pohořelice 140.0 155.0 165.0 165.0 5. 70.0 80.0 85.0 85.0 5. 160.0 170.0 182.5 182.5 3. 432.5 332.29
14. Karel Potoček 1980 / 5 / 111.4 SK Fitness Gym Olomouc 170.0 190.0 200.0 200.0 2. 120.0 120.0 140.0 140.0 2. 170.0 200.0 - 200.0 2. 540.0 316.60
15. Petr Patočka 2003 / 9 / 78.1 TJ Sokol Pohořelice 100.0 115.0 120.0 120.0 3. 57.5 62.5 67.5 57.5 3. 100.0 120.0 130.0 130.0 3. 307.5 213.19
- Filip Lukša 1999 / 3 / 72.3 Colbert club SSK Vítkovice 167.5 172.5 - 167.5 4. 95.0 102.5 102.5 95.0 4. 185.0 185.0 - 0 - - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 972.5 710.26 19 [12, 7]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Olympia Zlín 1 947.5 1 277.79 32 [12, 12, 8]
2. TJ Lokomotiva Krnov 1 647.5 1 144.85 30 [12, 9, 9]
3. TJ Sokol Pohořelice 1 165.0 915.36 27 [12, 8, 7]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 352.5 806.67 21 [12, 9]
5. TJ Sokol Rosice 1 165.0 762.23 20 [12, 8]
6. TJ Viktorie Bohumín 972.5 710.26 19 [12, 7]
7. SK Fitness Gym Olomouc 540.0 316.60 9 [9]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Olympia Zlín 1 947.5 1 277.79 32 [12, 12, 8]
2. TJ Lokomotiva Krnov 1 647.5 1 144.85 30 [12, 9, 9]
3. TJ Sokol Pohořelice 1 165.0 915.36 27 [12, 8, 7]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 352.5 806.67 21 [12, 9]
5. TJ Sokol Rosice 1 165.0 762.23 20 [12, 8]
6. TJ Viktorie Bohumín 972.5 710.26 19 [12, 7]
7. SK Fitness Gym Olomouc 540.0 316.60 9 [9]