Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství České republiky žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 31.10. 2021
Místo konání: Plzeň
Informace o soutěži:

Na MČR žen v klasickém silovém trojboji bylo nominováno 45 žen

Soutěže se mohou také zúčastnit soutěžící, kteří na letošním Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji dosáhnou stejného nebo vyššího výkonu v trojboji než poslední nominovaný soutěžící v dané hmotnostní kategorii. Pokud však jsou v kategorii nominováni méně než tři soutěžící, lze se přihlásit i s limitem 2.VT open.

Všichni nominovaní mají povinnost zaslat přihlášku nebo omluvu ve stanoveném termínu.

Personál:



Miroslav Vacek Ředitel
Petra Švadlenková Delegát
Jaroslav Doleček Hlavní rozhodčí
Jakub Veselý Postranní rozhodčí
Michaela Kanátová Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -47 kg
1 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín 267.5 kg I
Přihlášen
Ž -52 kg
1 Šárka Fibingrová 2001 Iron Warriors 305 kg MVT
Přihlášen
2 Daniela Batková 1980 SK Fitness Gym Olomouc 252.5 kg I
Přihlášen
3 Lenka Nguyenová 1997 Doplnejch powerlifting 245 kg I
Přihlášen
4 Lucie Peterková 1991 Colbert club SSK Vítkovice 212.5 kg II
Omluven
Ž -57 kg
1 Martina Malzová 1995 Sporting APIS Praha 382.5 kg EVT
Přihlášen
2 Kateřina Balášová 1993 B Strong Powerlifting Team 360 kg EVT
Přihlášen
3 Kristýna Vacková 1993 Iron Warriors 345 kg EVT
Přihlášen
4 Veronika Pasičná 1999 Doplnejch powerlifting 342.5 kg EVT
Omluven
5 Michaela Filová 1999 PWL VISION NUTRITION 337.5 kg MVT
Omluven
6 Petra Mlejnková 1967 Powerlifting Gladiators 335.5 kg MVT
Omluven
7 Jiřina Trlicová 1993 TJ TZ Prosport Rakovník 327.5 kg MVT
Omluven
8 Barbora Švaňová 2003 TJ SŠTaS Karviná 320 kg MVT
Omluven
9 Klára Poborská 1997 Powerlifting School 312.5 kg MVT
Nominován
10 Jana Válková 1983 Sporting APIS Praha 242.5 kg II
Přihlášen
Ž -63 kg
1 Dominika Jansová 2001 POWERLIFTING DK 405 kg EVT
Omluven
2 Lenka Wolfová 1995 Powerlifting School 370 kg EVT
Nominován
3 Aneta Jelenová 1999 Sportovní klub ZLOBR 350 kg MVT
Omluven
4 Lenka Strolená 1984 Doplnejch powerlifting 347.5 kg MVT
Přihlášen
5 Sandra Kučerová 2000 Iron Warriors 347.5 kg MVT
Nominován
6 Edita Kanátová 1974 TJ Olympia Zlín 345.5 kg MVT
Nominován
7 Agáta Szturcová 1993 B Strong Powerlifting Team 330 kg MVT
Přihlášen
8 Blanka Bartoňková 1995 TJ Sokol Rosice 327.5 kg MVT
Přihlášen
9 Mariana Franková 2002 TJ SŠTaS Karviná 320 kg I
Omluven
10 Eliška Svítilová 1996 Powerlifting Gladiators 307.5 kg I
Omluven
11 Adriana Holubová 2001 Sportovní klub ZLOBR 307.5 kg I
Omluven
12 Barbora Mžyková 1999 TJ SŠTaS Karviná 285 kg I
Omluven
13 Tereza Němcová 2006 Colbert club SSK Vítkovice 257.5 kg II
Nominován
14 Aneta Turinská 1983 TJ Spartak Pelhřimov 235 kg II
Nominován
Ž -69 kg
1 Kristýna Rakovská 1993 Sportovní klub ZLOBR 392.5 kg MVT
Přihlášen
2 Anna Brennan 1998 Doplnejch powerlifting 387.5 kg EVT
Omluven
3 Michaela Zemánková 1991 TJ Olympia Zlín 380 kg MVT
Nominován
4 Barbora Josková 1997 TJ Přeštice 371 kg MVT
Nominován
5 Eva Sedlářová 1995 B Strong Powerlifting Team 365 kg MVT
Přihlášen
6 Kateřina Prípadová 1999 TJ TZ Prosport Rakovník 355 kg MVT
Omluven
7 Lucie Peterová 2000 TJ TZ Prosport Rakovník 355 kg MVT
Omluven
8 Markéta Tieslová 1988 TJ TZ Prosport Rakovník 307.5 kg I
Přihlášen
9 Tereza Dundálková 2003 TJ Svitavy 270 kg II
Nominován
10 Barbora Jurčová 2002 SK Fitness Gym Olomouc 257.5 kg II
Omluven
Ž -76 kg
1 Klára Zmeškalová 1997 Iron Warriors 435 kg EVT
Přihlášen
2 Natálie Plevová 1996 TJ Viktorie Bohumín 375 kg I
Přihlášen
3 Denisa Provazníková 1995 B Strong Powerlifting Team 347.5 kg I
Přihlášen
Ž -84 kg
1 Veronika Břízová 1989 Powerlifting Gladiators 447.5 kg EVT
Přihlášen
2 Miroslava Horáková 1988 TJ Sokol Vranovice 297.5 kg II
Omluven
Ž +84 kg
1 Hana Vitásková 1987 Doplnejch powerlifting 352.5 kg I
Přihlášen