Zpět na všechny soutěže


12. Mistrovství České republiky juniorek v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Ženy
Od-do: 28.04. 2024
Místo konání: Benešov
Informace o soutěži:

Postup při sestavování nominace

Maximální počet nominovaných v jedné váhové kategorii – 12 sportovců

Doplnění kategorie v souladu se SŘ (přímá nominace VT3) – 6 sportovců

Limit pro náhradníka s VT3 – do desátého místa, přičemž maximálně jeden náhradník s VT3 ve váhové kategorii

Sportovci v přímé nominaci mohou měnit váhové kategorie

Náhradníci se mohou přihlásit do jiné váhové kategorie za předpokladu, že mají vyšší total než poslední nominovaný v dané váhové kategorii

 

Přihlašování

Přihlašování a zejména omlouvání sportovců je možné provádět již před vydáním propozic průběžně na mail prihlasky@powerlifting.cz.

Přihlášky a omluvenky (prosím včas) musí zasílat předseda nebo pověřený člen výboru.

 

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN:

I. skupina - Juniorky -47 kg; -52kg (6 závodníků)
II. skupina - Juniorky -57 kg (10 závodníků)
III. skupina - Juniorky -63 kg (11 závodníků)
IV. skupina - Juniorky -69 kg (10 závodníků)
V. skupina - Juniorky -76 kg (12 závodníků)
VI. skupina - Juniorky -84 kg; +84 kg (11 závodníků)

Videozáznam:

Juniorky
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -43 kg
Ž -47 kg
1 Anežka Miková 2004 Sporting APIS Praha 317.5 kg EVT
Přihlášen
2 Viktorie Slavíková 2002 TJ Sokol Nymburk 267.5 kg MVT
Omluven
Ž -52 kg
1 Aneta Zálešáková 2001 Silový trojboj Holba Hanušovice 325 kg MVT
Přihlášen
2 Klára Kučerová 2004 Powerlifting Neratovice 300 kg I
Přihlášen
3 Adéla Holičová 2002 TJ Sokol Pohořelice 277.5 kg I
Přihlášen
4 Thanh Tam Tranová 2001 Škola Silového Trojboje Bílina 277.5 kg I
Přihlášen
5 Tereza Vrátná 2005 TJ Sokol Vranovice 242.5 kg I
Omluven
6 Martina Blahutová 2005 Powerlifting Neratovice 220 kg II
Přihlášen
Ž -57 kg
1 Šárka Fibingrová 2001 Iron Warriors 368 kg MVT
Přihlášen
2 Eliška Ročárková 2001 B Strong Powerlifting Team 352.5 kg MVT
Přihlášen
3 Marie Elisabeth Averbuch 2003 Doplnejch powerlifting 320 kg I
Přihlášen
4 Viktorie Hromková 2003 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 297.5 kg I
Přihlášen
5 Gabriela Veselá 2005 TJ Svitavy 290 kg I
Přihlášen
6 Adéla Hrouzková 2001 Sportovní klub LiftThink 285 kg I
Přihlášen
7 Veronika Krejčí 2005 PowerCorps 277.5 kg I
Přihlášen
8 Kristýna Blažková 2005 Sportovní klub ZLOBR 275 kg I
Přihlášen
9 Tereza Štěpánková 2001 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 267.5 kg I
Přihlášen
10 Kateřina Herbstová 2001 Sportovní klub ZLOBR 245 kg II
Přihlášen
Ž -63 kg
1 Barbora Švaňová 2003 TJ SŠTaS Karviná 437.5 kg EVT
Přihlášen
2 Dominika Jansová 2001 POWERLIFTING DK 405 kg MVT
Přihlášen
3 Mariana Franková 2002 TJ SŠTaS Karviná 362.5 kg MVT
Omluven
4 Lenka Gárská 2004 PowerCorps 355 kg MVT
Přihlášen
5 Šárka Lukešová 2003 Doplnejch powerlifting 355 kg MVT
Přihlášen
6 Adriana Holubová 2001 Sportovní klub ZLOBR 352.5 kg MVT
Omluven
7 Adéla Pivoňková 2002 B Strong Powerlifting Team 352.5 kg MVT
Omluven
8 Markéta Růžková 2003 Doplnejch powerlifting 350 kg MVT
Přihlášen
9 Lucie Charvátová 2001 Powerlifting School 332.5 kg I
Přihlášen
10 Hana Šimurdová 2002 Colbert club SSK Vítkovice 332.5 kg I
Přihlášen
11 Gaetana Fagone 2002 Doplnejch powerlifting 327.5 kg I
Omluven
12 Nicol Tučková 2003 Powerlifting TJJM Chodov 320 kg I
Omluven
13 Barbora Martínková 2001 Sportovní klub ZLOBR 320 kg I
Přihlášen
14 Eva Solovyjová 2001 PWL VISION NUTRITION 312.5 kg I
Přihlášen
15 Monika Brandeiská 2005 B Strong Powerlifting Team 305 kg I
Přihlášen
16 Ester Vilímcová 2003 B Strong Powerlifting Team 287.5 kg I
Přihlášen
17 Anna Žůrková 2001 Sportovní klub ZLOBR 285 kg I
Omluven
18 Michaela Pustková 2004 Sportovní klub ZLOBR 267.5 kg II
Omluven
Ž -69 kg
1 Svatava Hanykýřová 2004 Doplnejch powerlifting 432.5 kg EVT
Přihlášen
2 Amelie Valentová 2004 Doplnejch powerlifting 417.5 kg MVT
Omluven
3 Aneta Hochsteigerová 2005 Sportovní klub ZLOBR 362.5 kg MVT
Přihlášen
4 Karolína Nováčková 2002 PowerCorps 360 kg I
Přihlášen
5 Veronika Cyrany 2005 Fitness Life Liberec 352.5 kg I
Přihlášen
6 Dominika Strnisková 2001 Powerlifting School 337.5 kg I
Přihlášen
7 Terezie Smolková 2003 TJ SŠTaS Karviná 332.5 kg I
Omluven
8 Terezie Uhříková 2002 ASK Blansko 330 kg I
Přihlášen
9 Beáta Kratochvílová 2004 B Strong Powerlifting Team 330 kg I
Omluven
10 Barbora Andrlová 2003 PWL VISION NUTRITION 327.5 kg I
Přihlášen
11 Anna Komárková 2003 Sportovní klub ZLOBR 315 kg I
Omluven
12 Anna Daňková 2003 B Strong Powerlifting Team 310 kg I
Přihlášen
13 Julie Demartini 2004 Sportovní klub ZLOBR 307.5 kg II
Přihlášen
14 Anna Kuchyňková 2005 Sportovní klub ZLOBR 262.5 kg II
Přihlášen
Ž -76 kg
1 Veronika Šigutová 2002 B Strong Powerlifting Team 427.5 kg MVT
Přihlášen
2 Jessica Medwell 2001 Doplnejch powerlifting 412.5 kg MVT
Přihlášen
3 Michaela Kanátová 2002 SK Olympia Zlín 400 kg MVT
Omluven
4 Kateřina Bláhová 2005 TJ Sokol Vejprnice 370 kg I
Přihlášen
5 Denisa Holíková 2003 Doplnejch powerlifting 365 kg I
Přihlášen
6 Kateřina Omelková 2002 TJ Sokol Rosice 355 kg I
Přihlášen
7 Anežka Holoubková 2002 Sportovní klub ZLOBR 347.5 kg I
Přihlášen
8 Anna Rumánková 2005 SK Olympia Zlín 340 kg I
Přihlášen
9 Michaela Voborská 2004 PowerCorps 340 kg I
Přihlášen
10 Tereza Randáková 2005 Doplnejch powerlifting 325 kg I
Přihlášen
11 Michaela Viltová 2003 Sportovní klub ZLOBR 310 kg II
Přihlášen
12 Barbora Katzerová 2003 Powerlifting TJJM Chodov 302.5 kg II
Přihlášen
13 Markéta Holečková 2001 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 302.5 kg II
Přihlášen
14 Simona Nováková 2005 Sportovní klub ZLOBR 290 kg II
Náhradník
Ž -84 kg
1 Alžběta Doubková 2004 B Strong Powerlifting Team 447.5 kg MVT
Přihlášen
2 Natálie Neužilová 2005 Sportovní klub ZLOBR 405 kg MVT
Přihlášen
3 Ema Burgerová 2004 Fitness Life Liberec 390 kg I
Přihlášen
4 Tereza Brotánková 2002 TJ Sokol Vejprnice 377.5 kg I
Přihlášen
5 Veronika Zemková 2002 Powerlifting School 365 kg I
Přihlášen
6 Radana Rohrerová 2002 B Strong Powerlifting Team 340 kg I
Přihlášen
7 Kateřina Půlpánová 2002 Sportovní klub ZLOBR 312.5 kg II
Přihlášen
8 Sára Rimarčiková 2004 Doplnejch powerlifting 300 kg II
Přihlášen
9 Eliška Kopernická 2004 Sportovní klub ZLOBR 285 kg III
Omluven
Ž +84 kg
1 Tereza Březková 2003 Sportovní klub LiftThink 476.5 kg MVT
Přihlášen
2 Alice Helebrandtová 2001 PowerCorps 400 kg I
Přihlášen
3 Adéla Zajíčková 2001 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 337.5 kg II
Přihlášen