Zpět na všechny soutěže


27. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 16.03. 2019
Místo konání: Jihlava

Personál:



Tomáš Šárik Ředitel
Miroslav Vacek Delegát
Josef Švejda Hlavní rozhodčí
Jana Špinglová Postranní rozhodčí
Vilém Štifter Postranní rozhodčí
Rostislav Cejnek Hlasatel
Romana Šáriková Zdravotník
Členové oddílu Powerlifting Jihlava Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Václava Zodererová 1961 / 53 / 51.9 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 65.55 VT3
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Denisa Turková 2003 / 33 / 53.8 TJ Viktorie Bohumín 60.0 62.5 67.5 67.5 81.95 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Strolená 1984 / 47 / 62.5 TJ Spartak Chodov 95.0 100.0 R106.0 100.0 108.05 MVT
2. Adina Hyková 1943 / 40 / 62.5 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 75.0 80.0 80.0 86.44 VT1
3. Kateřina Prípadová 1999 / 24 / 59.6 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 70.0 70.0 78.45 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 17 / 70.8 TJ Olympia Zlín 82.5 87.5 92.5 92.5 91.31 VT1
2. Markéta Tieslová 1988 / 23 / 69.5 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 75.0 80.0 80.0 79.98 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 10 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR 62.5 70.0 72.5 70.0 71.52 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 45 / 74.8 TJ Sokol Nymburk 105.0 115.0 125.0 125.0 119.03 MVT
2. Petra Švadlenková 1992 / 12 / 76.5 Sportovní klub ZLOBR 80.0 82.5 85.0 85.0 79.82 VT2
3. Alena Krčmářová 1975 / 41 / 77 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 80.0 74.83 VT3
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 31 / 86.7 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 132.5 132.5 116.37 MVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Vítězslav Čelůstka 1984 / 49 / 72.4 TJ Olympia Zlín 185.0 192.5 R200.0 192.5 140.66 MVT
2. Josef Pilský 1997 / 18 / 72.2 Powerlifting School 165.0 170.0 170.0 165.0 120.81 VT1
3. Martin Dolejš 1970 / 26 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 130.0 140.0 147.5 147.5 107.67 VT2
4. Zdeněk Stuchlík 1974 / 30 / 70.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 145.0 145.0 108.43 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Aleš Košťál 1974 / 14 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 205.0 210.0 215.0 215.0 143.81 MVT
2. Martin Turek 1972 / 9 / 81.4 TJ Viktorie Bohumín 180.0 197.5 215.0 197.5 133.39 MVT
3. Michal Sicha 1980 / 51 / 82.3 TJ Sokol Nymburk 162.5 170.0 180.0 180.0 120.76 VT1
4. Čestmír Wolf 1959 / 37 / 82.6 Colbert club SSK Vítkovice R165.0 R175.0 R180.0 R180.0 120.49 VT1
5. Jan Nový 1999 / 11 / 81.2 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 167.5 175.0 175.0 118.37 VT2
6. Jiří Nový 1991 / 15 / 82.4 TJ Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 165.0 165.0 110.62 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 20 / 91.5 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 250.0 240.0 151.94 EVT
2. Jiří Prášek 1989 / 48 / 92.1 Sportovní klub ZLOBR 210.0 220.0 242.5 220.0 138.84 MVT
4. Vladimír Nebola 1970 / 4 / 88 TJ Spartak Letohrad 195.0 200.0 202.5 202.5 130.79 VT1
5. Zdeněk Čuban 1984 / 25 / 92.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165.0 172.5 175.0 175.0 110.22 VT2
6. Dominik Hruška 1995 / 32 / 90.7 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 162.5 165.0 165.0 104.92 VT2
7. Jiří Furch 1975 / 13 / 85.6 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 162.5 157.5 103.27 VT3
DSQ Martin Hudec 1975 / 46 / 89.7 Doplnejch powerlifting - - - - -
M -105 kg M -105 kg
1. Khaled Ghazal 1972 / 43 / 105 TJ Sokol Pohořelice 250.0 R290.0 R290.0 250.0 149.40 EVT
2. Zdeněk Tuháček 1986 / 44 / 98.1 TJ KRALUPY 210.0 217.5 222.5 217.5 133.41 VT1
3. Radek Pšenica 1991 / 39 / 96.1 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 210.0 200.0 123.76 VT1
4. Lukáš Koželuh 1974 / 19 / 97.5 TJ Sokol Praha Vršovice 157.5 162.5 162.5 162.5 99.94 VT3
5. Josef Ptáček 1953 / 22 / 95.1 TJ Spartak Pelhřimov 145.0 155.0 167.5 155.0 96.36 VT3
- Michal Tarbaj 1984 / 2 / 101 TJ Sokol Vítkovice 180.0 185.0 185.0 - -
- Zdeněk Ponocný 1974 / 6 / 104.7 TJ Sokol Bílina 210.0 210.0 210.0 - -
M -120 kg M -120 kg
1. Zbyněk Krejča 1974 / 29 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 290.0 297.5 300.0 290.0 166.95 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 42 / 119.9 Powerlifting Jihlava 290.0 300.0 300.0 290.0 166.75 EVT
3. Václav Brousek 1982 / 5 / 119.8 TJ Sokol Vejprnice 250.0 250.0 260.0 250.0 143.77 MVT
4. Stanislav Macák 1977 / 34 / 113.7 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 250.0 230.0 134.04 MVT
5. Jiří Krčmář 1962 / 54 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 220.0 - - 220.0 128.74 VT1
6. Denis Kurečka 1999 / 27 / 114.2 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 172.5 180.0 180.0 104.78 VT2
- Filip Stránský 1986 / 35 / 115 Powerlifting School 230.0 230.0 230.0 - -
- Josef Hamaj 1981 / 21 / 119.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 240.0 240.0 240.0 - -
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 1 / 138.8 TJ Sokol Bílina 290.0 297.5 300.0 290.0 162.25 EVT
2. Jan Pinc 1973 / 16 / 129.3 Powerlifting School 270.0 280.0 290.0 280.0 158.51 EVT
3. Jiří Kadlec 1966 / 7 / 138.6 TJ Sokol Bílina 180.0 247.5 250.0 180.0 100.75 VT3
4. Milan Mrázek 1958 / 52 / 127 TJ Sokol Lanžhot 160.0 165.0 165.0 160.0 90.90 VT3
- Antonín Coufal 1973 / 3 / 142 TJ Sokol Vejprnice 247.5 250.0 255.0 - -

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Michaela Drabálková 1989 / 45 / 74.8 TJ Sokol Nymburk 105.0 115.0 125.0 125.0 119.03 MVT
2. Hana Takáčová 1954 / 31 / 86.7 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 132.5 132.5 116.37 MVT
3. Lenka Strolená 1984 / 47 / 62.5 TJ Spartak Chodov 95.0 100.0 106.0 100.0 108.05 MVT
4. Lucie Daňková 2000 / 17 / 70.8 TJ Olympia Zlín 82.5 87.5 92.5 92.5 91.31 VT1
5. Adina Hyková 1943 / 40 / 62.5 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 75.0 80.0 80.0 86.44 VT1
6. Denisa Turková 2003 / 33 / 53.8 TJ Viktorie Bohumín 60.0 62.5 67.5 67.5 81.95 VT2
7. Markéta Tieslová 1988 / 23 / 69.5 TJ TZ Prosport Rakovník 70.0 75.0 80.0 80.0 79.98 VT2
8. Petra Švadlenková 1992 / 12 / 76.5 Sportovní klub ZLOBR 80.0 82.5 85.0 85.0 79.82 VT2
9. Kateřina Prípadová 1999 / 24 / 59.6 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 65.0 70.0 70.0 78.45 VT2
10. Alena Krčmářová 1975 / 41 / 77 TJ Sokol Nymburk 75.0 80.0 85.0 80.0 74.83 VT3
11. Johana Vančurová 1995 / 10 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR 62.5 70.0 72.5 70.0 71.52 VT3
12. Václava Zodererová 1961 / 53 / 51.9 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 65.55 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Zbyněk Krejča 1974 / 29 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 290.0 297.5 300.0 290.0 166.95 EVT
2. Milan Selinger 1984 / 42 / 119.9 Powerlifting Jihlava 290.0 300.0 300.0 290.0 166.75 EVT
3. Pavel Syrový 1974 / 1 / 138.8 TJ Sokol Bílina 290.0 297.5 300.0 290.0 162.25 EVT
4. Jan Pinc 1973 / 16 / 129.3 Powerlifting School 270.0 280.0 290.0 280.0 158.51 EVT
5. Jiří Kati 1965 / 20 / 91.5 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 250.0 250.0 240.0 151.94 EVT
6. Khaled Ghazal 1972 / 43 / 105 TJ Sokol Pohořelice 250.0 290.0 290.0 250.0 149.40 EVT
7. Aleš Košťál 1974 / 14 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 205.0 210.0 215.0 215.0 143.81 MVT
8. Václav Brousek 1982 / 5 / 119.8 TJ Sokol Vejprnice 250.0 250.0 260.0 250.0 143.77 MVT
9. Vítězslav Čelůstka 1984 / 49 / 72.4 TJ Olympia Zlín 185.0 192.5 200.0 192.5 140.66 MVT
10. Jiří Prášek 1989 / 48 / 92.1 Sportovní klub ZLOBR 210.0 220.0 242.5 220.0 138.84 MVT
11. Stanislav Macák 1977 / 34 / 113.7 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 250.0 230.0 134.04 MVT
12. Zdeněk Tuháček 1986 / 44 / 98.1 TJ KRALUPY 210.0 217.5 222.5 217.5 133.41 VT1
13. Martin Turek 1972 / 9 / 81.4 TJ Viktorie Bohumín 180.0 197.5 215.0 197.5 133.39 MVT
14. Vladimír Nebola 1970 / 4 / 88 TJ Spartak Letohrad 195.0 200.0 202.5 202.5 130.79 VT1
15. Jiří Krčmář 1962 / 54 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 220.0 - - 220.0 128.74 VT1
16. Radek Pšenica 1991 / 39 / 96.1 Colbert club SSK Vítkovice 200.0 210.0 210.0 200.0 123.76 VT1
17. Josef Pilský 1997 / 18 / 72.2 Powerlifting School 165.0 170.0 170.0 165.0 120.81 VT1
18. Michal Sicha 1980 / 51 / 82.3 TJ Sokol Nymburk 162.5 170.0 180.0 180.0 120.76 VT1
19. Čestmír Wolf 1959 / 37 / 82.6 Colbert club SSK Vítkovice 165.0 175.0 180.0 180.0 120.49 VT1
20. Jan Nový 1999 / 11 / 81.2 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 167.5 175.0 175.0 118.37 VT2
21. Jiří Nový 1991 / 15 / 82.4 TJ Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 165.0 165.0 110.62 VT2
22. Zdeněk Čuban 1984 / 25 / 92.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165.0 172.5 175.0 175.0 110.22 VT2
23. Zdeněk Stuchlík 1974 / 30 / 70.2 Colbert club SSK Vítkovice 130.0 137.5 145.0 145.0 108.43 VT2
24. Martin Dolejš 1970 / 26 / 72.5 TJ Sokol Vejprnice 130.0 140.0 147.5 147.5 107.67 VT2
25. Dominik Hruška 1995 / 32 / 90.7 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 162.5 165.0 165.0 104.92 VT2
26. Denis Kurečka 1999 / 27 / 114.2 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 172.5 180.0 180.0 104.78 VT2
27. Jiří Furch 1975 / 13 / 85.6 TJ Sokol Vranovice 150.0 157.5 162.5 157.5 103.27 VT3
28. Jiří Kadlec 1966 / 7 / 138.6 TJ Sokol Bílina 180.0 247.5 250.0 180.0 100.75 VT3
29. Lukáš Koželuh 1974 / 19 / 97.5 TJ Sokol Praha Vršovice 157.5 162.5 162.5 162.5 99.94 VT3
30. Josef Ptáček 1953 / 22 / 95.1 TJ Spartak Pelhřimov 145.0 155.0 167.5 155.0 96.36 VT3
31. Milan Mrázek 1958 / 52 / 127 TJ Sokol Lanžhot 160.0 165.0 165.0 160.0 90.90 VT3
- Michal Tarbaj 1984 / 2 / 101 TJ Sokol Vítkovice 180.0 185.0 185.0 - -
- Zdeněk Ponocný 1974 / 6 / 104.7 TJ Sokol Bílina 210.0 210.0 210.0 - -
- Filip Stránský 1986 / 35 / 115 Powerlifting School 230.0 230.0 230.0 - -
- Josef Hamaj 1981 / 21 / 119.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 240.0 240.0 240.0 - -
- Antonín Coufal 1973 / 3 / 142 TJ Sokol Vejprnice 247.5 250.0 255.0 - -
- Martin Hudec 1975 / 46 / 89.7 Doplnejch powerlifting - - - 0.0 0.00

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 1 027.5 726.68 52 [12, 12, 12, 8, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 1 285.0 832.69 40 [12, 8, 7, 7, 6]
3. Sportovní klub ZLOBR 375.0 290.18 26 [9, 9, 8]
4. TJ TZ Prosport Rakovník 230.0 244.87 26 [9, 9, 8]
5. TJ Olympia Zlín 285.0 231.97 24 [12, 12]
6. TJ Viktorie Bohumín 265.0 215.34 21 [12, 9]
7. TJ Sokol Bílina 470.0 263.00 20 [12, 8]
8. Powerlifting School 445.0 279.32 18 [9, 9]
9. TJ Sokol Vejprnice 397.5 251.44 16 [8, 8]
10. SK OLYMP Fitness Nový Bor 215.0 143.81 12 [12]
11. TJ Sokol Pohořelice 250.0 149.40 12 [12]
12. TJ Spartak Chodov 100.0 108.05 12 [12]
13. TJ Sokol Žižkov 52.5 65.55 12 [12]
14. TJ Sokol Praha Vršovice 327.5 210.56 12 [7, 5]
15. Powerlifting Jihlava 290.0 166.75 9 [9]
16. TJ KRALUPY 217.5 133.41 9 [9]
17. TJ Spartak Letohrad 202.5 130.79 8 [8]
18. SK Fitness Gym Olomouc 230.0 134.04 7 [7]
19. TJ Sokol Lanžhot 160.0 90.90 7 [7]
20. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 175.0 110.22 6 [6]
21. TJ Spartak Pelhřimov 155.0 96.36 6 [6]
22. TJ Sokol Vranovice 157.5 103.27 4 [4]
23. TJ Sokol Vítkovice 0.0 0.00 0
24. Doplnejch powerlifting 0.0 0.00 0
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Čestmír Wolf Muži M3 -83 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 180.00 kg