Zpět na všechny soutěže


2. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.09. 2018
Místo konání: Frýdlant
Informace o soutěži:
POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ SOUTĚŽE!
 
Soutěž je přesunuta do haly u zimního stadionu, Fugnerova 1389, 464 01 Frýdlant
 
Výsledky soutěže:
 

Personál:



Jan Filo Ředitel
Josef Švejda Delegát
Hana Takáčová Hlavní rozhodčí
Josef Semrád Postranní rozhodčí
Josef Kocek Postranní rozhodčí
Jan Filo Hlasatel
MUDr. Jiří Harciník Zdravotník
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg - sloučená Ž -63 kg - sloučená
1. Eliška Ročárková 2001 / 32 / 62.5 Powerlifting TJJM Chodov 82.5 90.0 95.0 95.0 1. 35.0 42.5 47.5 47.5 2. 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 240.0 259.32 VT2
2. Julie Krastenicsová 2000 / 23 / 49.7 TJ Sokol Bílina 60.0 70.0 70.0 60.0 3. 45.0 50.0 55.0 50.0 1. 65.0 70.0 75.0 75.0 3. 185.0 238.74 VT2
3. Eliška Marhounová 2002 / 10 / 60.6 Sporting APIS Praha 70.0 80.0 85.0 80.0 2. 30.0 35.0 40.0 40.0 3. 60.0 75.0 90.0 90.0 2. 210.0 232.32 VT2
Ž +63 kg - sloučená Ž +63 kg - sloučená
1. Michaela Kanátová 2002 / 7 / 81.4 TJ Olympia Zlín 130.0 140.5 - 140.5 1. 62.5 68.0 - 68.0 1. 145.0 155.5 - 155.5 1. 364.0 329.93 MVT
0. Andrea Víznerová 2001 / 9 / 91.2 PWL VISION NUTRITION 100.0 110.0 110.0 110.0 2. 40.0 40.0 40.0 0 - 100.0 110.0 115.0 110.0 2. - -
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg - sloučená Ž -57 kg - sloučená
1. Michaela Filová 1999 / 38 / 51.9 PWL VISION NUTRITION 100.0 102.5 105.5 102.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 282.5 352.70 MVT
2. Blanka Pilátová 1996 / 18 / 52 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 110.0 105.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 115.0 120.0 120.0 120.0 2. 282.5 352.16 MVT
3. Michaela Kubáňová 1996 / 2 / 56 Doplnejch powerlifting 85.0 92.5 97.5 92.5 3. 45.0 50.0 50.0 45.0 3. 90.0 90.0 100.0 90.0 3. 227.5 267.68 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Wolfová 1995 / 71 / 62.4 Powerlifting School 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 52.5 57.5 57.5 52.5 2. 130.0 142.5 150.0 142.5 1. 327.5 354.29 MVT
2. Klára Hýblová 1999 / 39 / 62.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 100.0 105.0 100.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 3. 125.0 132.5 132.5 125.0 2. 275.0 296.04 VT1
3. Tereza Rábová 1999 / 29 / 60.2 Sportovní klub ZLOBR 85.0 92.5 97.5 92.5 3. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 100.0 107.5 112.5 107.5 3. 255.0 283.56 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Kateřina Prípadová 1999 / 1 / 64.8 TJ TZ Prosport Rakovník 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 57.5 60.0 65.0 65.0 1. 125.0 125.0 132.5 132.5 1. 305.0 320.71 VT1
2. Aneta Střísková 1999 / 65 / 65 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 97.5 97.5 3. 47.5 52.5 55.0 55.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 2. 280.0 293.75 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 61 / 68.8 Sportovní klub ZLOBR 75.0 90.0 100.0 100.0 2. 65.0 73.0 73.0 65.0 2. 85.0 95.0 100.0 100.0 3. 265.0 266.83 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Aneta Chrobáková 1997 / 49 / 76.3 TJ Lanškroun 80.0 90.0 100.0 90.0 1. 40.0 45.0 50.0 50.0 1. 100.0 120.0 127.5 120.0 1. 260.0 244.56 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg - sloučená M -66 kg - sloučená
1. Jan Majerský 2001 / 37 / 65.3 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 190.0 190.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 520.0 411.94 MVT
2. Viliam Kováč 2000 / 31 / 60.7 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 95.0 100.0 102.5 100.0 2. 175.0 180.0 190.0 180.0 2. 432.5 364.99 VT1
3. David Horník 2004 / 42 / 59.9 SK Horník PWL 80.0 95.0 100.0 95.0 3. 65.0 75.0 82.5 75.0 3. 110.0 122.5 130.0 122.5 3. 292.5 249.85 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Marek Vávra 2001 / 77 / 72.2 Sporting APIS Praha 170.0 180.0 192.5 192.5 1. 107.5 112.5 - 112.5 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 1. 527.5 386.24 MVT
2. Martin Krýcha 2000 / 13 / 73.2 PWL VISION NUTRITION 150.0 170.0 180.0 170.0 4. 110.0 112.5 115.0 112.5 2. 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 482.5 349.76 VT1
3. Patrik Lněnička 2001 / 15 / 72.9 TJ Lanškroun 175.0 185.0 190.0 185.0 2. 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 175.0 185.0 190.0 185.0 4. 477.5 347.19 VT1
4. Adam Vala 2003 / 36 / 72.9 TJ TZ Prosport Rakovník 155.0 160.0 162.5 160.0 3. 97.5 102.5 105.0 105.0 4. 170.0 180.0 182.5 180.0 5. 445.0 323.56 VT2
5. Pavel Kolář 2000 / 52 / 74 TJ KRALUPY 150.0 150.0 155.0 155.0 5. 85.0 92.5 97.5 97.5 5. 160.0 172.5 172.5 172.5 6. 425.0 305.70 VT2
6. Jiří Nesporý 2001 / 33 / 71.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 90.0 95.0 102.5 102.5 6. 50.0 55.0 60.0 60.0 6. 120.0 130.0 140.0 140.0 7. 302.5 223.79
0. Filip Němec 2000 / 46 / 67.1 Doplnejch powerlifting 140.0 155.0 162.5 155.0 4. 105.0 105.0 105.0 0 - 185.0 200.0 210.0 200.0 2. - -
M -83 kg M -83 kg
1. Karel Rada 2001 / 43 / 80.3 Fitness Staňkov 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 230.0 243.5 - 243.5 1. 588.5 400.83 MVT
2. Vojtěch Beran 2000 / 48 / 79.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 210.0 220.0 220.0 220.0 3. 550.0 377.30 VT1
3. Jan Kováč 2001 / 45 / 81.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 195.0 205.0 195.0 3. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 540.0 363.91 VT1
4. Vojtěch Bula 2000 / 74 / 81.7 Sporting APIS Praha 170.0 180.0 190.0 180.0 4. 107.5 112.5 115.0 115.0 5. 210.0 220.0 227.5 220.0 4. 515.0 347.06 VT1
5. Filip Rybár 2001 / 54 / 83 TJ Přeštice 155.0 170.0 175.0 175.0 5. 120.0 130.0 138.0 130.0 1. 195.0 210.0 217.5 210.0 5. 515.0 343.76 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Robin Knápek 2000 / 44 / 91.7 TJ Lanškroun 180.0 187.5 190.0 187.5 2. 120.0 127.5 127.5 120.0 1. 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 532.5 336.81 VT1
2. Vojtěch Lakomý 2001 / 60 / 92.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 200.0 210.0 215.0 215.0 2. 507.5 319.78 VT2
3. Lukáš Horáček 2001 / 27 / 92.1 Doplnejch powerlifting 160.0 175.0 180.0 180.0 3. 110.0 110.0 117.5 117.5 2. 180.0 195.0 195.0 195.0 3. 492.5 310.82 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 70 / 100.8 Fitness Jiskra Bílina 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 645.0 391.32 MVT
2. Artem Usov 2000 / 30 / 103.9 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 227.5 215.0 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 2. 200.0 200.0 217.5 217.5 2. 552.5 331.39 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Vilém Minařík 2000 / 34 / 118.7 TJ TZ Prosport Rakovník 195.0 200.0 200.0 200.0 1. 100.0 105.0 112.5 105.0 1. 200.0 205.0 207.5 205.0 1. 510.0 293.96 VT2
2. Jan Blecha 2001 / 75 / 117 TJ Sokol Nymburk 155.0 162.5 167.5 162.5 2. 90.0 95.0 97.5 97.5 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 430.0 248.75 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
M -74 kg M -74 kg
1. Štěpán Jindra 1997 / 40 / 73.4 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 87.5 92.5 95.0 92.5 4. 230.0 243.5 243.5 243.5 1. 521.0 376.94 VT1
2. Josef Klíma 1999 / 76 / 73.1 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 497.5 360.99 VT1
3. Josef Pavlikovský 1996 / 62 / 73.6 TJ Spartak Chodov 160.0 167.5 175.0 175.0 3. 102.5 107.5 110.0 110.0 1. 190.0 197.5 210.0 210.0 2. 495.0 357.44 VT2
4. Vojtěch Caldr 1998 / 8 / 72.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 100.0 105.0 105.0 100.0 2. 170.0 182.5 190.0 190.0 4. 450.0 327.19 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Dominik Šuchman 1995 / 20 / 82.5 KST Příbram 185.0 200.0 207.5 207.5 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 230.0 240.0 247.5 247.5 1. 590.0 395.24 VT1
2. Milan Zeman 1995 / 14 / 80.8 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 180.0 190.0 190.0 190.0 3. 135.0 140.0 142.5 142.5 1. 220.0 230.0 230.0 230.0 3. 562.5 381.66 VT1
3. Vojtěch Mitterwald 1997 / 21 / 80.1 Sportovní klub ZLOBR 160.0 175.0 190.0 190.0 2. 105.0 115.0 117.5 115.0 6. 205.0 220.0 230.0 230.0 2. 535.0 364.98 VT1
4. Ondřej Šperl 1999 / 53 / 82.3 TJ TZ Prosport Rakovník 180.0 190.0 195.0 190.0 4. 115.0 117.5 120.0 120.0 4. 207.5 215.0 225.0 225.0 5. 535.0 358.93 VT1
5. Erik Bóna 1997 / 68 / 80.8 TJ Sokol Vejprnice 145.0 155.0 165.0 165.0 7. 105.0 112.5 120.0 112.5 7. 200.0 215.0 227.5 227.5 4. 505.0 342.64 VT2
6. Lukáš Ondráček 1995 / 11 / 82.4 Powerlifting Jihlava 170.0 180.0 185.0 180.0 5. 110.0 117.5 120.0 120.0 5. 190.0 200.0 205.0 205.0 6. 505.0 338.55 VT2
7. Martin Bluďovský 1999 / 12 / 80.4 TJ Přeštice 140.0 140.0 160.0 160.0 8. 115.0 130.0 135.0 130.0 3. 175.0 190.0 202.5 202.5 7. 492.5 335.20 VT2
8. Jakub Modráček 1998 / 47 / 81.1 PWL VISION NUTRITION 170.0 180.0 185.0 170.0 6. 90.0 95.0 100.0 100.0 10. 192.5 200.0 210.0 200.0 8. 470.0 318.14 VT2
9. Aleš Lidmila 1999 / 56 / 82.4 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 125.0 135.0 145.0 145.0 9. 100.0 105.0 110.0 105.0 8. 180.0 190.0 200.0 190.0 9. 440.0 294.98 VT3
10. Tomáš Krause 1999 / 24 / 76.5 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 140.0 140.0 10. 85.0 95.0 100.0 100.0 9. 180.0 190.0 190.0 180.0 10. 420.0 295.22 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Vojtěch Anderle 1996 / 25 / 88 TJ Spartak Pelhřimov 195.0 195.0 195.0 195.0 4. 137.5 145.0 150.0 150.0 1. 230.0 242.5 255.0 255.0 1. 600.0 387.54 VT1
2. Dominik Ryšavý 1998 / 72 / 91 TJ Lanškroun 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 220.0 235.0 240.0 235.0 2. 600.0 380.94 VT1
3. Pavel Eminger 1998 / 26 / 91.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 110.0 117.5 120.0 120.0 4. 215.0 227.5 235.0 235.0 3. 580.0 366.44 VT1
4. Josef Krubner 1998 / 59 / 92.3 Sportovní klub ZLOBR 190.0 197.5 205.0 205.0 3. 120.0 125.0 125.0 125.0 3. 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 545.0 343.62 VT2
5. Aleš Garčic 1996 / 58 / 88.3 PWL VISION NUTRITION 150.0 160.0 170.0 170.0 5. 85.0 92.5 95.0 85.0 6. 215.0 235.0 235.0 215.0 4. 470.0 303.01 VT3
6. Matej Andar 1999 / 73 / 88.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 140.0 155.0 165.0 165.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 7. 157.5 170.0 185.0 185.0 6. 435.0 280.14 VT3
7. Miroslav Krýcha 1997 / 35 / 88.2 PWL VISION NUTRITION 150.0 160.0 170.0 160.0 5. 85.0 92.5 100.0 92.5 5. 160.0 175.0 182.5 175.0 7. 427.5 275.78 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Krejča 1995 / 67 / 100 TJ Spartak Chodov 220.0 237.5 245.0 245.0 1. 160.0 165.0 170.0 165.0 1. 190.0 207.5 215.0 215.0 6. 625.0 380.38 VT1
2. Evžen Sičevskyj 1997 / 55 / 95.2 Doplnejch powerlifting 225.0 235.0 240.0 235.0 2. 125.0 135.0 142.5 142.5 3. 220.0 230.0 - 230.0 4. 607.5 377.50 VT1
3. Michal Dorotík 1995 / 64 / 104.1 Doplnejch powerlifting 215.0 222.5 - 222.5 3. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 225.0 235.0 260.0 235.0 3. 602.5 361.14 VT1
4. Dominik Kraus 1996 / 19 / 103.1 TJ Spartak Pelhřimov 205.0 215.0 225.0 215.0 4. 115.0 125.0 132.5 132.5 4. 220.0 235.0 245.0 235.0 2. 582.5 350.37 VT2
5. Michal Svatoš 1997 / 4 / 103.9 TJ Lanškroun 185.0 197.5 202.5 202.5 5. 110.0 120.0 122.5 120.0 6. 220.0 237.5 250.0 250.0 1. 572.5 343.39 VT2
6. Martin Luňák 1998 / 22 / 101.9 TJ Přeštice 160.0 175.0 190.0 190.0 6. 110.0 120.0 135.0 120.0 5. 190.0 210.0 220.0 220.0 5. 530.0 320.17 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Zbyněk Zuna 1998 / 6 / 113.9 Fitness Jiskra Bílina 180.0 192.5 202.5 192.5 1. 122.5 130.0 135.0 135.0 1. 215.0 225.0 230.0 230.0 1. 557.5 324.80 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Jan Klečka 1998 / 5 / 140.2 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 105.0 115.0 122.5 115.0 2. 200.0 210.0 225.0 225.0 2. 565.0 315.67 VT2
2. Štěpán Pujman 1999 / 41 / 135.1 Powerlifting School 190.0 200.0 220.0 200.0 2. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 210.0 230.0 245.0 230.0 1. 550.0 309.04 VT2

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Michaela Kanátová 2002 / 7 / 81.4 TJ Olympia Zlín 130.0 140.5 - 140.5 1. 62.5 68.0 - 68.0 1. 145.0 155.5 - 155.5 1. 364.0 329.93 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 32 / 62.5 Powerlifting TJJM Chodov 82.5 90.0 95.0 95.0 1. 35.0 42.5 47.5 47.5 2. 85.0 92.5 97.5 97.5 1. 240.0 259.32 VT2
3. Julie Krastenicsová 2000 / 23 / 49.7 TJ Sokol Bílina 60.0 70.0 70.0 60.0 3. 45.0 50.0 55.0 50.0 1. 65.0 70.0 75.0 75.0 3. 185.0 238.74 VT2
4. Eliška Marhounová 2002 / 10 / 60.6 Sporting APIS Praha 70.0 80.0 85.0 80.0 2. 30.0 35.0 40.0 40.0 3. 60.0 75.0 90.0 90.0 2. 210.0 232.32 VT2
- Andrea Víznerová 2001 / 9 / 91.2 PWL VISION NUTRITION 100.0 110.0 110.0 110.0 2. 40.0 40.0 40.0 0 - 100.0 110.0 115.0 110.0 2. - -
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lenka Wolfová 1995 / 71 / 62.4 Powerlifting School 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 52.5 57.5 57.5 52.5 2. 130.0 142.5 150.0 142.5 1. 327.5 354.29 MVT
2. Michaela Filová 1999 / 38 / 51.9 PWL VISION NUTRITION 100.0 102.5 105.5 102.5 2. 50.0 52.5 55.0 52.5 2. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 282.5 352.70 MVT
3. Blanka Pilátová 1996 / 18 / 52 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 110.0 105.0 1. 52.5 55.0 57.5 57.5 1. 115.0 120.0 120.0 120.0 2. 282.5 352.16 MVT
4. Kateřina Prípadová 1999 / 1 / 64.8 TJ TZ Prosport Rakovník 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 57.5 60.0 65.0 65.0 1. 125.0 125.0 132.5 132.5 1. 305.0 320.71 VT1
5. Klára Hýblová 1999 / 39 / 62.8 PWL VISION NUTRITION 100.0 100.0 105.0 100.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 3. 125.0 132.5 132.5 125.0 2. 275.0 296.04 VT1
6. Aneta Střísková 1999 / 65 / 65 TJ Sokol Nymburk 80.0 90.0 97.5 97.5 3. 47.5 52.5 55.0 55.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 2. 280.0 293.75 VT2
7. Tereza Rábová 1999 / 29 / 60.2 Sportovní klub ZLOBR 85.0 92.5 97.5 92.5 3. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 100.0 107.5 112.5 107.5 3. 255.0 283.56 VT2
8. Michaela Kubáňová 1996 / 2 / 56 Doplnejch powerlifting 85.0 92.5 97.5 92.5 3. 45.0 50.0 50.0 45.0 3. 90.0 90.0 100.0 90.0 3. 227.5 267.68 VT2
9. Johana Vančurová 1995 / 61 / 68.8 Sportovní klub ZLOBR 75.0 90.0 100.0 100.0 2. 65.0 73.0 73.0 65.0 2. 85.0 95.0 100.0 100.0 3. 265.0 266.83 VT2
10. Aneta Chrobáková 1997 / 49 / 76.3 TJ Lanškroun 80.0 90.0 100.0 90.0 1. 40.0 45.0 50.0 50.0 1. 100.0 120.0 127.5 120.0 1. 260.0 244.56 VT3
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jan Majerský 2001 / 37 / 65.3 TJ Sokol Bílina 180.0 190.0 190.0 190.0 1. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 520.0 411.94 MVT
2. Karel Rada 2001 / 43 / 80.3 Fitness Staňkov 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 120.0 130.0 130.0 120.0 3. 230.0 243.5 - 243.5 1. 588.5 400.83 MVT
3. Václav Vlk 2000 / 70 / 100.8 Fitness Jiskra Bílina 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 645.0 391.32 MVT
4. Marek Vávra 2001 / 77 / 72.2 Sporting APIS Praha 170.0 180.0 192.5 192.5 1. 107.5 112.5 - 112.5 1. 200.0 210.0 222.5 222.5 1. 527.5 386.24 MVT
5. Vojtěch Beran 2000 / 48 / 79.4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 210.0 220.0 220.0 220.0 3. 550.0 377.30 VT1
6. Viliam Kováč 2000 / 31 / 60.7 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 95.0 100.0 102.5 100.0 2. 175.0 180.0 190.0 180.0 2. 432.5 364.99 VT1
7. Jan Kováč 2001 / 45 / 81.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 185.0 195.0 205.0 195.0 3. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 200.0 220.0 230.0 230.0 2. 540.0 363.91 VT1
8. Martin Krýcha 2000 / 13 / 73.2 PWL VISION NUTRITION 150.0 170.0 180.0 170.0 4. 110.0 112.5 115.0 112.5 2. 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 482.5 349.76 VT1
9. Patrik Lněnička 2001 / 15 / 72.9 TJ Lanškroun 175.0 185.0 190.0 185.0 2. 95.0 102.5 107.5 107.5 3. 175.0 185.0 190.0 185.0 4. 477.5 347.19 VT1
10. Vojtěch Bula 2000 / 74 / 81.7 Sporting APIS Praha 170.0 180.0 190.0 180.0 4. 107.5 112.5 115.0 115.0 5. 210.0 220.0 227.5 220.0 4. 515.0 347.06 VT1
11. Filip Rybár 2001 / 54 / 83 TJ Přeštice 155.0 170.0 175.0 175.0 5. 120.0 130.0 138.0 130.0 1. 195.0 210.0 217.5 210.0 5. 515.0 343.76 VT1
12. Robin Knápek 2000 / 44 / 91.7 TJ Lanškroun 180.0 187.5 190.0 187.5 2. 120.0 127.5 127.5 120.0 1. 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 532.5 336.81 VT1
13. Artem Usov 2000 / 30 / 103.9 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 227.5 215.0 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 2. 200.0 200.0 217.5 217.5 2. 552.5 331.39 VT1
14. Adam Vala 2003 / 36 / 72.9 TJ TZ Prosport Rakovník 155.0 160.0 162.5 160.0 3. 97.5 102.5 105.0 105.0 4. 170.0 180.0 182.5 180.0 5. 445.0 323.56 VT2
15. Vojtěch Lakomý 2001 / 60 / 92.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 3. 200.0 210.0 215.0 215.0 2. 507.5 319.78 VT2
16. Lukáš Horáček 2001 / 27 / 92.1 Doplnejch powerlifting 160.0 175.0 180.0 180.0 3. 110.0 110.0 117.5 117.5 2. 180.0 195.0 195.0 195.0 3. 492.5 310.82 VT2
17. Pavel Kolář 2000 / 52 / 74 TJ KRALUPY 150.0 150.0 155.0 155.0 5. 85.0 92.5 97.5 97.5 5. 160.0 172.5 172.5 172.5 6. 425.0 305.70 VT2
18. Vilém Minařík 2000 / 34 / 118.7 TJ TZ Prosport Rakovník 195.0 200.0 200.0 200.0 1. 100.0 105.0 112.5 105.0 1. 200.0 205.0 207.5 205.0 1. 510.0 293.96 VT2
19. David Horník 2004 / 42 / 59.9 SK Horník PWL 80.0 95.0 100.0 95.0 3. 65.0 75.0 82.5 75.0 3. 110.0 122.5 130.0 122.5 3. 292.5 249.85 VT3
20. Jan Blecha 2001 / 75 / 117 TJ Sokol Nymburk 155.0 162.5 167.5 162.5 2. 90.0 95.0 97.5 97.5 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 430.0 248.75 VT3
21. Jiří Nesporý 2001 / 33 / 71.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 90.0 95.0 102.5 102.5 6. 50.0 55.0 60.0 60.0 6. 120.0 130.0 140.0 140.0 7. 302.5 223.79
- Filip Němec 2000 / 46 / 67.1 Doplnejch powerlifting 140.0 155.0 162.5 155.0 4. 105.0 105.0 105.0 0 - 185.0 200.0 210.0 200.0 2. - -
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Dominik Šuchman 1995 / 20 / 82.5 KST Příbram 185.0 200.0 207.5 207.5 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 230.0 240.0 247.5 247.5 1. 590.0 395.24 VT1
2. Vojtěch Anderle 1996 / 25 / 88 TJ Spartak Pelhřimov 195.0 195.0 195.0 195.0 4. 137.5 145.0 150.0 150.0 1. 230.0 242.5 255.0 255.0 1. 600.0 387.54 VT1
3. Milan Zeman 1995 / 14 / 80.8 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 180.0 190.0 190.0 190.0 3. 135.0 140.0 142.5 142.5 1. 220.0 230.0 230.0 230.0 3. 562.5 381.66 VT1
4. Dominik Ryšavý 1998 / 72 / 91 TJ Lanškroun 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 220.0 235.0 240.0 235.0 2. 600.0 380.94 VT1
5. Pavel Krejča 1995 / 67 / 100 TJ Spartak Chodov 220.0 237.5 245.0 245.0 1. 160.0 165.0 170.0 165.0 1. 190.0 207.5 215.0 215.0 6. 625.0 380.38 VT1
6. Evžen Sičevskyj 1997 / 55 / 95.2 Doplnejch powerlifting 225.0 235.0 240.0 235.0 2. 125.0 135.0 142.5 142.5 3. 220.0 230.0 - 230.0 4. 607.5 377.50 VT1
7. Štěpán Jindra 1997 / 40 / 73.4 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 87.5 92.5 95.0 92.5 4. 230.0 243.5 243.5 243.5 1. 521.0 376.94 VT1
8. Pavel Eminger 1998 / 26 / 91.9 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 110.0 117.5 120.0 120.0 4. 215.0 227.5 235.0 235.0 3. 580.0 366.44 VT1
9. Vojtěch Mitterwald 1997 / 21 / 80.1 Sportovní klub ZLOBR 160.0 175.0 190.0 190.0 2. 105.0 115.0 117.5 115.0 6. 205.0 220.0 230.0 230.0 2. 535.0 364.98 VT1
10. Michal Dorotík 1995 / 64 / 104.1 Doplnejch powerlifting 215.0 222.5 - 222.5 3. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 225.0 235.0 260.0 235.0 3. 602.5 361.14 VT1
11. Josef Klíma 1999 / 76 / 73.1 Sportovní klub ZLOBR 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 90.0 95.0 100.0 100.0 3. 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 497.5 360.99 VT1
12. Ondřej Šperl 1999 / 53 / 82.3 TJ TZ Prosport Rakovník 180.0 190.0 195.0 190.0 4. 115.0 117.5 120.0 120.0 4. 207.5 215.0 225.0 225.0 5. 535.0 358.93 VT1
13. Josef Pavlikovský 1996 / 62 / 73.6 TJ Spartak Chodov 160.0 167.5 175.0 175.0 3. 102.5 107.5 110.0 110.0 1. 190.0 197.5 210.0 210.0 2. 495.0 357.44 VT2
14. Dominik Kraus 1996 / 19 / 103.1 TJ Spartak Pelhřimov 205.0 215.0 225.0 215.0 4. 115.0 125.0 132.5 132.5 4. 220.0 235.0 245.0 235.0 2. 582.5 350.37 VT2
15. Josef Krubner 1998 / 59 / 92.3 Sportovní klub ZLOBR 190.0 197.5 205.0 205.0 3. 120.0 125.0 125.0 125.0 3. 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 545.0 343.62 VT2
16. Michal Svatoš 1997 / 4 / 103.9 TJ Lanškroun 185.0 197.5 202.5 202.5 5. 110.0 120.0 122.5 120.0 6. 220.0 237.5 250.0 250.0 1. 572.5 343.39 VT2
17. Erik Bóna 1997 / 68 / 80.8 TJ Sokol Vejprnice 145.0 155.0 165.0 165.0 7. 105.0 112.5 120.0 112.5 7. 200.0 215.0 227.5 227.5 4. 505.0 342.64 VT2
18. Lukáš Ondráček 1995 / 11 / 82.4 Powerlifting Jihlava 170.0 180.0 185.0 180.0 5. 110.0 117.5 120.0 120.0 5. 190.0 200.0 205.0 205.0 6. 505.0 338.55 VT2
19. Martin Bluďovský 1999 / 12 / 80.4 TJ Přeštice 140.0 140.0 160.0 160.0 8. 115.0 130.0 135.0 130.0 3. 175.0 190.0 202.5 202.5 7. 492.5 335.20 VT2
20. Vojtěch Caldr 1998 / 8 / 72.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 150.0 160.0 165.0 160.0 4. 100.0 105.0 105.0 100.0 2. 170.0 182.5 190.0 190.0 4. 450.0 327.19 VT2
21. Zbyněk Zuna 1998 / 6 / 113.9 Fitness Jiskra Bílina 180.0 192.5 202.5 192.5 1. 122.5 130.0 135.0 135.0 1. 215.0 225.0 230.0 230.0 1. 557.5 324.80 VT2
22. Martin Luňák 1998 / 22 / 101.9 TJ Přeštice 160.0 175.0 190.0 190.0 6. 110.0 120.0 135.0 120.0 5. 190.0 210.0 220.0 220.0 5. 530.0 320.17 VT2
23. Jakub Modráček 1998 / 47 / 81.1 PWL VISION NUTRITION 170.0 180.0 185.0 170.0 6. 90.0 95.0 100.0 100.0 10. 192.5 200.0 210.0 200.0 8. 470.0 318.14 VT2
24. Jan Klečka 1998 / 5 / 140.2 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 105.0 115.0 122.5 115.0 2. 200.0 210.0 225.0 225.0 2. 565.0 315.67 VT2
25. Štěpán Pujman 1999 / 41 / 135.1 Powerlifting School 190.0 200.0 220.0 200.0 2. 110.0 120.0 120.0 120.0 1. 210.0 230.0 245.0 230.0 1. 550.0 309.04 VT2
26. Aleš Garčic 1996 / 58 / 88.3 PWL VISION NUTRITION 150.0 160.0 170.0 170.0 5. 85.0 92.5 95.0 85.0 6. 215.0 235.0 235.0 215.0 4. 470.0 303.01 VT3
27. Tomáš Krause 1999 / 24 / 76.5 PWL VISION NUTRITION 120.0 135.0 140.0 140.0 10. 85.0 95.0 100.0 100.0 9. 180.0 190.0 190.0 180.0 10. 420.0 295.22 VT3
28. Aleš Lidmila 1999 / 56 / 82.4 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 125.0 135.0 145.0 145.0 9. 100.0 105.0 110.0 105.0 8. 180.0 190.0 200.0 190.0 9. 440.0 294.98 VT3
29. Matej Andar 1999 / 73 / 88.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 140.0 155.0 165.0 165.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 7. 157.5 170.0 185.0 185.0 6. 435.0 280.14 VT3
30. Miroslav Krýcha 1997 / 35 / 88.2 PWL VISION NUTRITION 150.0 160.0 170.0 160.0 5. 85.0 92.5 100.0 92.5 5. 160.0 175.0 182.5 175.0 7. 427.5 275.78 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Lanškroun 2 442.5 1 652.89 47 [12, 12, 9, 8, 6]
2. Sportovní klub ZLOBR 2 901.0 2 349.08 46 [12, 9, 9, 8, 8]
3. Doplnejch powerlifting 3 047.5 1 964.20 46 [12, 9, 9, 8, 8]
4. TJ TZ Prosport Rakovník 1 795.0 1 297.16 38 [12, 12, 7, 7]
5. PWL VISION NUTRITION 2 827.5 2 190.65 36 [12, 9, 9, 6]
6. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 1 825.0 1 292.10 30 [9, 9, 7, 5]
7. Sporting APIS Praha 1 252.5 965.62 27 [12, 8, 7]
8. Fitness Jiskra Bílina 1 202.5 716.12 24 [12, 12]
9. Powerlifting School 877.5 663.33 21 [12, 9]
10. TJ Sokol Bílina 705.0 650.68 21 [12, 9]
11. TJ Spartak Chodov 1 120.0 737.82 20 [12, 8]
12. TJ Spartak Pelhřimov 1 182.5 737.91 19 [12, 7]
13. TJ Sokol Nymburk 710.0 542.50 18 [9, 9]
14. TJ Přeštice 1 537.5 999.13 15 [6, 5, 4]
15. Fitness Staňkov 588.5 400.83 12 [12]
16. KST Příbram 590.0 395.24 12 [12]
17. TJ Olympia Zlín 364.0 329.93 12 [12]
18. Powerlifting TJJM Chodov 240.0 259.32 12 [12]
19. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 562.5 381.66 9 [9]
20. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 550.0 377.30 9 [9]
21. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 580.0 366.44 8 [8]
22. SK OLYMP Fitness Nový Bor 540.0 363.91 8 [8]
23. SK Horník PWL 292.5 249.85 8 [8]
24. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 742.5 518.77 7 [5, 2]
25. TJ Sokol Vejprnice 505.0 342.64 6 [6]
26. TJ KRALUPY 425.0 305.70 6 [6]
27. Powerlifting Jihlava 505.0 338.55 5 [5]