Zpět na všechny soutěže


9. Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 16.10. 2021
Místo konání: Nymburk
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Miroslav Vacek Ředitel
Lukáš Doubek Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí
Kryštof Veber Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 18 / 50.37 TJ Viktorie Bohumín 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 275.0 351.31 MVT
2. Valentýna Štáchová 2003 / 7 / 50.7 Doplnejch powerlifting 90.0 97.5 102.5 102.5 2. 40.0 42.5 45.0 45.0 3. 117.5 R125.0 R130.0 125.0 1. 272.5 346.37 MVT
3. Adéla Veselá 2003 / 34 / 51.33 TJ Přeštice 87.5 92.5 97.5 97.5 3. 45.0 50.0 52.5 52.5 1. 95.0 105.0 110.0 105.0 3. 255.0 321.10 MVT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Barbora Švaňová 2003 / 19 / 56.57 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 R131.0 131.0 1. 50.0 57.5 60.0 60.0 1. 130.0 R140.5 - 140.5 1. R331.5 386.96 MVT
2. Anna Marková 2003 / 35 / 56.26 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 90.0 85.0 2. 40.0 45.0 47.5 45.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 255.0 298.94 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Tereza Němcová 2006 / 14 / 61.72 Colbert club SSK Vítkovice 82.5 92.5 95.0 95.0 1. 50.0 52.5 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 110.0 1. 255.0 278.18 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Adéla Čtveráková 2004 / 29 / 68.53 TJ Sokol Pohořelice 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 50.0 57.5 57.5 57.5 1. 115.0 122.5 130.0 122.5 1. 285.0 287.76 VT1
2. Štěpánka Radová 2006 / 30 / 66.23 Fitness Staňkov 92.5 97.5 102.5 102.5 2. 45.0 50.0 52.5 52.5 2. 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 265.0 274.20 VT1
Ž -76 kg Ž -76 kg
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Oliver Balážik 2003 / 32 / 58.95 PWL VISION NUTRITION 140.0 147.5 155.0 147.5 2. 75.0 80.0 85.0 85.0 2. 155.0 167.5 172.5 172.5 1. 405.0 351.09 VT1
2. Jan Široký 2003 / 36 / 55.4 Fitness Staňkov 157.5 R170.0 R176.0 176.0 1. 97.5 107.5 110.0 107.5 1. 97.5 110.0 117.5 117.5 2. 401.0 368.92 VT1
M -66 kg M -66 kg
1. Kryštof Huta 2003 / 4 / 66 TJ SŠTaS Karviná 150.0 165.0 172.5 172.5 1. 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 160.0 172.5 187.5 187.5 1. 452.5 355.30 VT1
2. Maxmilián Vučkovski 2003 / 33 / 62.6 TJ SŠTaS Karviná 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 100.0 115.0 120.0 115.0 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 2. 405.0 332.59 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Jiří Patočka 2003 / 28 / 73.36 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 107.5 112.5 117.5 117.5 2. 230.0 245.0 R255.5 245.0 1. 567.5 410.76 MVT
2. Šimon Falta 2004 / 5 / 73.57 TJ KRALUPY 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 110.0 120.0 125.0 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 540.0 390.04 MVT
3. Adam Kořánek 2004 / 26 / 73.22 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 175.0 175.0 3. 100.0 105.0 107.5 105.0 3. 215.0 225.0 230.0 225.0 2. 505.0 366.02 VT1
4. Nikita Velechovský 2003 / 25 / 73.29 TJ Sokol Nymburk 140.0 155.0 170.0 170.0 4. 90.0 100.0 102.5 102.5 4. 160.0 180.0 180.0 180.0 5. 452.5 327.75 VT2
5. Jakub Kralovec 2003 / 15 / 71.66 Fitness Staňkov 142.5 150.0 162.5 150.0 5. 80.0 90.0 95.0 95.0 5. 165.0 180.0 207.5 180.0 4. 425.0 312.93 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Mikuláš Sikora 2003 / 24 / 80.66 TJ SŠTaS Karviná 190.0 210.0 210.0 210.0 1. 135.0 145.0 150.0 150.0 2. 232.5 262.5 270.0 262.5 1. 622.5 422.80 MVT
2. David Lacina 2003 / 37 / 82.06 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 197.5 197.5 2. 137.5 147.5 R154.5 154.5 1. 230.0 250.0 260.0 260.0 2. 612.0 411.33 MVT
3. Viktor Hubáček 2004 / 31 / 82.56 Sporting APIS Praha 167.5 182.5 190.0 182.5 3. 135.0 142.5 147.5 147.5 3. 205.0 217.5 222.5 222.5 3. 552.5 369.95 VT1
4. Dominik Maťátko 2004 / 6 / 80.35 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 180.0 4. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 190.0 205.0 210.0 210.0 4. 500.0 340.40 VT1
5. Vojtěch Kij 2003 / 20 / 81.14 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 180.0 180.0 5. 112.5 117.5 120.0 120.0 4. 175.0 195.0 195.0 175.0 7. 475.0 321.43 VT2
6. Tomáš Grmolec 2004 / 2 / 81.3 Powerlifting Hodonín 150.0 160.0 160.0 150.0 6. 95.0 100.0 102.5 100.0 6. 190.0 205.0 210.0 205.0 5. 455.0 307.53 VT2
7. Šimon Vacek 2004 / 13 / 82.5 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 145.0 145.0 7. 90.0 95.0 97.5 95.0 7. 185.0 200.0 205.0 205.0 6. 445.0 298.11 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Tomáš Zahradníček 2004 / 12 / 84.52 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 210.0 200.0 1. 120.0 120.0 125.0 125.0 3. 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 562.5 371.53 VT1
2. Lukáš Harenčák 2003 / 21 / 90.23 Powerlifting Hodonín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 140.0 150.0 150.0 150.0 1. 200.0 220.0 220.0 200.0 6. 550.0 350.68 VT1
3. Ondřej Slaba 2004 / 38 / 83.6 B Strong Powerlifting Team 177.5 187.5 195.0 187.5 3. 117.5 127.5 132.5 127.5 2. 205.0 220.0 230.0 220.0 2. 535.0 355.61 VT1
4. Petr Patočka 2003 / 23 / 89.7 TJ Sokol Pohořelice 155.0 167.5 177.5 177.5 5. 90.0 100.0 105.0 100.0 6. 190.0 202.5 215.0 215.0 4. 492.5 314.95 VT2
5. Michal Pytlík 2003 / 10 / 86.53 TJ Svitavy 140.0 150.0 160.0 160.0 7. 100.0 105.0 105.0 105.0 4. 180.0 200.0 220.0 220.0 3. 485.0 316.12 VT2
6. Adam Zatloukal 2005 / 22 / 87.42 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 190.0 180.0 4. 95.0 100.0 105.0 100.0 5. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 485.0 314.38 VT2
7. Denis Švancara 2004 / 1 / 83.45 ASK Blansko 165.0 170.0 172.5 170.0 6. 92.5 95.0 97.5 97.5 7. 195.0 202.5 202.5 195.0 7. 462.5 307.75 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Vojtěch Loukota 2004 / 8 / 97.85 TJ Přeštice 190.0 200.0 207.5 200.0 1. 122.5 130.0 140.0 140.0 1. 205.0 220.0 230.0 220.0 1. 560.0 343.84 VT1
2. Matouš Kavický 2003 / 3 / 94.31 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 180.0 192.5 200.0 200.0 2. 480.0 299.57 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Dušan Mátta 2005 / 16 / 115.74 Fitness Ring 140.0 160.0 185.0 185.0 1. 100.0 115.0 132.5 132.5 1. 180.0 200.0 217.5 217.5 2. 535.0 310.35 VT2
2. Dalibor Mohelník 2003 / 9 / 105.78 PWL VISION NUTRITION 160.0 160.0 170.0 170.0 2. 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 200.0 215.0 230.0 230.0 1. 495.0 295.02 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Dominik Fictum 2003 / 17 / 123.96 Fitness Staňkov 90.0 120.0 132.5 132.5 1. 95.0 110.0 115.0 115.0 1. 120.0 160.0 177.5 160.0 1. 407.5 232.60

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Barbora Švaňová 2003 / 19 / 56.57 TJ SŠTaS Karviná 115.0 125.0 131.0 131.0 1. 50.0 57.5 60.0 60.0 1. 130.0 140.5 - 140.5 1. 331.5 386.96 MVT
2. Denisa Turková 2003 / 18 / 50.37 TJ Viktorie Bohumín 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 275.0 351.31 MVT
3. Valentýna Štáchová 2003 / 7 / 50.7 Doplnejch powerlifting 90.0 97.5 102.5 102.5 2. 40.0 42.5 45.0 45.0 3. 117.5 125.0 130.0 125.0 1. 272.5 346.37 MVT
4. Adéla Veselá 2003 / 34 / 51.33 TJ Přeštice 87.5 92.5 97.5 97.5 3. 45.0 50.0 52.5 52.5 1. 95.0 105.0 110.0 105.0 3. 255.0 321.10 MVT
5. Anna Marková 2003 / 35 / 56.26 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 90.0 85.0 2. 40.0 45.0 47.5 45.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 2. 255.0 298.94 VT1
6. Adéla Čtveráková 2004 / 29 / 68.53 TJ Sokol Pohořelice 90.0 100.0 105.0 105.0 1. 50.0 57.5 57.5 57.5 1. 115.0 122.5 130.0 122.5 1. 285.0 287.76 VT1
7. Tereza Němcová 2006 / 14 / 61.72 Colbert club SSK Vítkovice 82.5 92.5 95.0 95.0 1. 50.0 52.5 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 110.0 1. 255.0 278.18 VT1
8. Štěpánka Radová 2006 / 30 / 66.23 Fitness Staňkov 92.5 97.5 102.5 102.5 2. 45.0 50.0 52.5 52.5 2. 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 265.0 274.20 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Mikuláš Sikora 2003 / 24 / 80.66 TJ SŠTaS Karviná 190.0 210.0 210.0 210.0 1. 135.0 145.0 150.0 150.0 2. 232.5 262.5 270.0 262.5 1. 622.5 422.80 MVT
2. David Lacina 2003 / 37 / 82.06 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 197.5 197.5 2. 137.5 147.5 154.5 154.5 1. 230.0 250.0 260.0 260.0 2. 612.0 411.33 MVT
3. Jiří Patočka 2003 / 28 / 73.36 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 205.0 205.0 1. 107.5 112.5 117.5 117.5 2. 230.0 245.0 255.5 245.0 1. 567.5 410.76 MVT
4. Šimon Falta 2004 / 5 / 73.57 TJ KRALUPY 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 110.0 120.0 125.0 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 540.0 390.04 MVT
5. Tomáš Zahradníček 2004 / 12 / 84.52 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 210.0 200.0 1. 120.0 120.0 125.0 125.0 3. 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 562.5 371.53 VT1
6. Viktor Hubáček 2004 / 31 / 82.56 Sporting APIS Praha 167.5 182.5 190.0 182.5 3. 135.0 142.5 147.5 147.5 3. 205.0 217.5 222.5 222.5 3. 552.5 369.95 VT1
7. Jan Široký 2003 / 36 / 55.4 Fitness Staňkov 157.5 170.0 176.0 176.0 1. 97.5 107.5 110.0 107.5 1. 97.5 110.0 117.5 117.5 2. 401.0 368.92 VT1
8. Adam Kořánek 2004 / 26 / 73.22 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 175.0 175.0 3. 100.0 105.0 107.5 105.0 3. 215.0 225.0 230.0 225.0 2. 505.0 366.02 VT1
9. Ondřej Slaba 2004 / 38 / 83.6 B Strong Powerlifting Team 177.5 187.5 195.0 187.5 3. 117.5 127.5 132.5 127.5 2. 205.0 220.0 230.0 220.0 2. 535.0 355.61 VT1
10. Kryštof Huta 2003 / 4 / 66 TJ SŠTaS Karviná 150.0 165.0 172.5 172.5 1. 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 160.0 172.5 187.5 187.5 1. 452.5 355.30 VT1
11. Oliver Balážik 2003 / 32 / 58.95 PWL VISION NUTRITION 140.0 147.5 155.0 147.5 2. 75.0 80.0 85.0 85.0 2. 155.0 167.5 172.5 172.5 1. 405.0 351.09 VT1
12. Lukáš Harenčák 2003 / 21 / 90.23 Powerlifting Hodonín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 140.0 150.0 150.0 150.0 1. 200.0 220.0 220.0 200.0 6. 550.0 350.68 VT1
13. Vojtěch Loukota 2004 / 8 / 97.85 TJ Přeštice 190.0 200.0 207.5 200.0 1. 122.5 130.0 140.0 140.0 1. 205.0 220.0 230.0 220.0 1. 560.0 343.84 VT1
14. Dominik Maťátko 2004 / 6 / 80.35 Powerlifting Hodonín 170.0 180.0 185.0 180.0 4. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 190.0 205.0 210.0 210.0 4. 500.0 340.40 VT1
15. Maxmilián Vučkovski 2003 / 33 / 62.6 TJ SŠTaS Karviná 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 100.0 115.0 120.0 115.0 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 2. 405.0 332.59 VT2
16. Nikita Velechovský 2003 / 25 / 73.29 TJ Sokol Nymburk 140.0 155.0 170.0 170.0 4. 90.0 100.0 102.5 102.5 4. 160.0 180.0 180.0 180.0 5. 452.5 327.75 VT2
17. Vojtěch Kij 2003 / 20 / 81.14 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 180.0 180.0 5. 112.5 117.5 120.0 120.0 4. 175.0 195.0 195.0 175.0 7. 475.0 321.43 VT2
18. Michal Pytlík 2003 / 10 / 86.53 TJ Svitavy 140.0 150.0 160.0 160.0 7. 100.0 105.0 105.0 105.0 4. 180.0 200.0 220.0 220.0 3. 485.0 316.12 VT2
19. Petr Patočka 2003 / 23 / 89.7 TJ Sokol Pohořelice 155.0 167.5 177.5 177.5 5. 90.0 100.0 105.0 100.0 6. 190.0 202.5 215.0 215.0 4. 492.5 314.95 VT2
20. Adam Zatloukal 2005 / 22 / 87.42 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 190.0 180.0 4. 95.0 100.0 105.0 100.0 5. 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 485.0 314.38 VT2
21. Jakub Kralovec 2003 / 15 / 71.66 Fitness Staňkov 142.5 150.0 162.5 150.0 5. 80.0 90.0 95.0 95.0 5. 165.0 180.0 207.5 180.0 4. 425.0 312.93 VT2
22. Dušan Mátta 2005 / 16 / 115.74 Fitness Ring 140.0 160.0 185.0 185.0 1. 100.0 115.0 132.5 132.5 1. 180.0 200.0 217.5 217.5 2. 535.0 310.35 VT2
23. Denis Švancara 2004 / 1 / 83.45 ASK Blansko 165.0 170.0 172.5 170.0 6. 92.5 95.0 97.5 97.5 7. 195.0 202.5 202.5 195.0 7. 462.5 307.75 VT2
24. Tomáš Grmolec 2004 / 2 / 81.3 Powerlifting Hodonín 150.0 160.0 160.0 150.0 6. 95.0 100.0 102.5 100.0 6. 190.0 205.0 210.0 205.0 5. 455.0 307.53 VT2
25. Matouš Kavický 2003 / 3 / 94.31 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 180.0 192.5 200.0 200.0 2. 480.0 299.57 VT2
26. Šimon Vacek 2004 / 13 / 82.5 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 145.0 145.0 7. 90.0 95.0 97.5 95.0 7. 185.0 200.0 205.0 205.0 6. 445.0 298.11 VT2
27. Dalibor Mohelník 2003 / 9 / 105.78 PWL VISION NUTRITION 160.0 160.0 170.0 170.0 2. 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 200.0 215.0 230.0 230.0 1. 495.0 295.02 VT2
28. Dominik Fictum 2003 / 17 / 123.96 Fitness Staňkov 90.0 120.0 132.5 132.5 1. 95.0 110.0 115.0 115.0 1. 120.0 160.0 177.5 160.0 1. 407.5 232.60

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ SŠTaS Karviná 331.5 386.96 12 [12]
2. TJ Viktorie Bohumín 275.0 351.31 12 [12]
3. TJ Sokol Pohořelice 285.0 287.76 12 [12]
4. Colbert club SSK Vítkovice 255.0 278.18 12 [12]
5. Doplnejch powerlifting 272.5 346.37 9 [9]
6. Sportovní klub ZLOBR 255.0 298.94 9 [9]
7. Fitness Staňkov 265.0 274.20 9 [9]
8. TJ Přeštice 255.0 321.10 8 [8]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Pohořelice 2 152.0 1 436.61 37 [12, 9, 9, 7]
2. TJ SŠTaS Karviná 1 480.0 1 110.69 33 [12, 12, 9]
3. Fitness Staňkov 1 233.5 914.45 27 [12, 9, 6]
4. PWL VISION NUTRITION 900.0 646.11 21 [12, 9]
5. Powerlifting Hodonín 1 505.0 998.61 21 [9, 7, 5]
6. B Strong Powerlifting Team 1 020.0 669.99 13 [8, 5]
7. POWERLIFTING DK 562.5 371.53 12 [12]
8. TJ Přeštice 560.0 343.84 12 [12]
9. Fitness Ring 535.0 310.35 12 [12]
10. TJ KRALUPY 540.0 390.04 9 [9]
11. Sporting APIS Praha 552.5 369.95 8 [8]
12. Doplnejch powerlifting 505.0 366.02 8 [8]
13. TJ Sokol Nymburk 452.5 327.75 7 [7]
14. Colbert club SSK Vítkovice 475.0 321.43 6 [6]
15. TJ Svitavy 485.0 316.12 6 [6]
16. ASK Blansko 462.5 307.75 4 [4]
17. TJ Olympia Zlín 445.0 298.11 4 [4]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Pohořelice 2 437.0 1 724.37 49 [12, 12, 9, 9, 7]
2. TJ SŠTaS Karviná 1 811.5 1 497.65 45 [12, 12, 12, 9]
3. Fitness Staňkov 1 498.5 1 188.65 36 [12, 9, 9, 6]
4. PWL VISION NUTRITION 900.0 646.11 21 [12, 9]
5. Powerlifting Hodonín 1 505.0 998.61 21 [9, 7, 5]
6. TJ Přeštice 815.0 664.94 20 [12, 8]
7. Colbert club SSK Vítkovice 730.0 599.61 18 [12, 6]
8. Doplnejch powerlifting 777.5 712.39 17 [9, 8]
9. B Strong Powerlifting Team 1 020.0 669.99 13 [8, 5]
10. POWERLIFTING DK 562.5 371.53 12 [12]
11. TJ Viktorie Bohumín 275.0 351.31 12 [12]
12. Fitness Ring 535.0 310.35 12 [12]
13. TJ KRALUPY 540.0 390.04 9 [9]
14. Sportovní klub ZLOBR 255.0 298.94 9 [9]
15. Sporting APIS Praha 552.5 369.95 8 [8]
16. TJ Sokol Nymburk 452.5 327.75 7 [7]
17. TJ Svitavy 485.0 316.12 6 [6]
18. ASK Blansko 462.5 307.75 4 [4]
19. TJ Olympia Zlín 445.0 298.11 4 [4]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Jan Široký Dorostenci -59 kg Dřep Raw 3 176.00 kg
David Lacina Dorostenci -83 kg Benčpres Raw 3 154.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Dřep Raw 3 131.00 kg
Valentýna Štáchová Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Raw 2 125.00 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Mrtvý tah Raw 2 140.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Trojboj Raw - 331.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Dřep Equipped 3 131.00 kg
Valentýna Štáchová Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Equipped 2 125.00 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Mrtvý tah Equipped 2 140.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Trojboj Equipped - 331.50 kg
Barbora Švaňová Juniorky -57 kg Dřep Raw 3 131.00 kg