Zpět na všechny soutěže


26. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 03.02. 2018
Místo konání: Frýdlant

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Dorostenci -66kg - sloučená Dorostenci -66kg - sloučená
1. Dominik  Kohout 2003 / 38 / 63.9 Powerlifting TJJM Chodov 120.0 130.0 130.0 120.0 1. 70.0 80.0 95.0 80.0 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 1. 360.0 290.41 VT3
Dorostenci -74kg Dorostenci -74kg
1. Filip Rybár 2001 / 48 / 73.3 TJ Přeštice 170.0 180.0 180.0 170.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 180.0 195.0 205.0 205.0 1. 510.0 369.34 VT1
2. Vojtěch Haker 2000 / 9 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 155.0 162.5 180.0 180.0 2. 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 160.0 175.0 180.0 180.0 2. 452.5 329.33 VT2
3. Tomáš Hájek 2001 / 24 / 71.5 SKST Litvínov 115.0 127.5 135.0 135.0 3. 90.0 95.0 97.5 90.0 3. 115.0 130.0 140.0 140.0 3. 365.0 269.19
4. David  Vondráček 2000 / 23 / 72.2 Oddíl těžké atletiky Železná koule 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 80.0 80.0 82.5 82.5 4. 130.0 140.0 140.0 130.0 4. 357.5 261.76
Dorostenci -93kg - sloučená Dorostenci -93kg - sloučená
1. Matěj Jurka 2001 / 10 / 90.5 Iron Warriors 205.0 215.0 222.5 205.0 1. 110.0 110.0 117.5 117.5 1. 210.0 222.5 240.0 222.5 1. 545.0 346.95 VT2
2. Ondřej  Vačkář 2000 / 58 / 85.8 TJ Viktorie Bohumín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 95.0 95.0 120.0 120.0 2. 190.0 190.0 225.0 190.0 2. 510.0 334.00 VT2
Dorostenci -105kg Dorostenci -105kg
1. Filip Porteš 2000 / 14 / 104 TJ Olympia Zlín 270.0 270.0 277.5 270.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 1. 260.0 R281.0 286.0 281.0 1. 701.0 420.32 MVT
2. Jakub Hlaváč 2000 / 28 / 94.7 TJ Sokol Rosice 230.0 245.0 260.0 260.0 2. 130.0 140.0 150.0 140.0 2. 240.0 260.0 282.0 260.0 2. 660.0 411.11 VT1
3. David  Pimek 2000 / 29 / 99.9 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 140.0 150.0 150.0 150.0 3. 200.0 210.0 212.5 210.0 3. 590.0 359.19 VT2
0. Václav Vlk 2000 / 43 / 97.1 Fitness Jiskra Bílina 260.0 270.0 277.5 270.0 0. 180.0 182.5 185.0 0 - 230.0 240.0 250.0 250.0 0. - -
0. Vojtěch Lakomý 2001 / 64 / 97.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 215.0 225.0 232.5 0 - 120.0 125.0 130.0 130.0 0. 200.0 200.0 217.5 217.5 0. - -
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Dorostenky -52kg Dorostenky -52kg
1. Denisa Turková 2003 / 2 / 48 TJ Viktorie Bohumín 25.0 85.0 90.0 90.0 1. 25.0 42.5 45.0 45.0 1. 25.0 92.5 0.0 92.5 1. 227.5 301.30 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Juniorky -63kg Juniorky -63kg
1. Kateřina Kunclová 1998 / 37 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 125.0 132.5 0.0 132.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 330.0 359.63 VT2
2. Kateřina Šupíková 1999 / 20 / 58.6 Sportovní klub ZLOBR 100.0 115.0 120.0 115.0 2. 52.5 57.5 60.0 57.5 2. 135.0 142.5 145.0 145.0 2. 317.5 360.52 VT2
Juniorky -84kg - sloučená Juniorky -84kg - sloučená
1. Kristýna Obršlíková 1998 / 59 / 65.4 TJ Sokol Rosice 130.0 145.0 155.0 155.0 1. 80.0 87.5 92.5 87.5 1. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 377.5 394.26 VT1
2. Kateřina Skudříková 1997 / 33 / 77.5 TJ Viktorie Bohumín 140.0 150.0 162.5 162.5 2. 95.0 100.0 100.0 95.0 2. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 410.0 382.04 VT1
3. Johana Vančurová 1995 / 50 / 71.3 Sportovní klub ZLOBR 60.0 70.0 80.0 80.0 3. 50.0 57.5 62.5 62.5 3. 70.0 85.0 100.0 100.0 3. 242.5 238.23
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Junioři -74kg - sloučená Junioři -74kg - sloučená
1. Josef Klíma 1999 / 19 / 72.8 Sportovní klub ZLOBR 215.0 225.0 225.0 225.0 1. 120.0 147.5 147.5 120.0 1. 200.0 212.5 220.0 212.5 1. 557.5 405.75 VT1
2. Josef Pilský 1997 / 47 / 65.9 TJ Spartak Pelhřimov 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 115.0 117.5 120.0 117.5 2. 185.0 200.0 205.0 200.0 2. 487.5 383.27 VT2
Junioři -83kg Junioři -83kg
1. Lubomír Švaňhal 1996 / 1 / 81.6 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 115.0 120.0 122.5 120.0 1. 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 570.0 384.41 VT2
2. Ondřej Hilgert 1998 / 6 / 79.4 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 125.0 130.0 130.0 130.0 2. 200.0 210.0 215.0 210.0 2. 520.0 356.72 VT2
3. Martin Maršík 1998 / 66 / 82.7 TJ Spartak Pelhřimov 160.0 170.0 180.0 170.0 3. 115.0 125.0 125.0 115.0 3. 200.0 212.5 220.0 220.0 3. 505.0 337.79 VT3
4. Václav  Vostracký 1997 / 45 / 79.8 Fitness Staňkov 172.5 180.0 180.0 180.0 4. 95.0 102.5 110.0 110.0 4. 195.0 205.0 212.5 195.0 4. 485.0 331.64 VT3
Junioři -93kg Junioři -93kg
1. Evžen Sičevskyj 1997 / 52 / 92.2 Doplnejch powerlifting 255.0 270.0 280.0 270.0 1. 155.0 162.5 167.5 167.5 1. 220.0 235.0 252.5 235.0 1. 672.5 424.21 VT1
2. Tomáš  Zedník 1997 / 67 / 90.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 240.0 250.0 255.0 240.0 2. 140.0 145.0 145.0 140.0 2. 240.0 250.0 260.0 260.0 2. 640.0 407.42 VT1
3. Pavel Krejča 1995 / 63 / 92.5 TJ Spartak Chodov 265.0 280.0 280.0 265.0 3. 125.0 135.0 140.0 140.0 3. 200.0 210.0 210.0 200.0 3. 605.0 381.03 VT2
4. Daniel  Penkala 1999 / 51 / 88.4 TJ Viktorie Bohumín 180.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 140.0 150.0 140.0 4. 200.0 220.0 220.0 220.0 4. 570.0 367.31 VT2
5. Josef Krubner 1998 / 69 / 91.8 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 110.0 115.0 120.0 115.0 5. 190.0 200.0 200.0 200.0 5. 515.0 325.53 VT3
Junioři -105kg Junioři -105kg
1. Radek  Musil 1997 / 26 / 99.7 TJ Sokol Rosice 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 230.0 245.0 255.0 255.0 1. 695.0 423.46 VT1
2. Roman Štěpánek 1998 / 54 / 102.3 TJ Svitavy 215.0 225.0 235.0 235.0 2. 112.5 117.5 117.5 112.5 2. 200.0 215.0 227.5 227.5 2. 575.0 346.84 VT3
0. Jaroslav Němec 1998 / 44 / 98.2 Sportovní klub ZLOBR 335.0 335.0 335.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - - -
Junioři -120kg Junioři -120kg
1. Martin Prokop 1999 / 16 / 108.7 Powerlifting School 275.0 290.0 300.0 290.0 1. 130.0 195.0 205.0 195.0 1. 230.0 250.0 262.5 250.0 1. 735.0 434.16 VT1
2. Lukáš  Roubík 1995 / 62 / 111.6 Sportovní klub ZLOBR 200.0 200.0 200.0 200.0 2. 130.0 140.0 140.0 140.0 2. 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 590.0 345.74 VT3
3. Zbyněk Zuna 1998 / 40 / 117.6 Fitness Jiskra Bílina 190.0 200.0 205.0 205.0 3. 120.0 125.0 130.0 130.0 3. 205.0 215.0 220.0 220.0 3. 555.0 320.62 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M1 -66kg Muži M1 -66kg
1. Martin Čech 1974 / 39 / 65.1 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 200.0 200.0 1. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 210.0 225.0 0.0 225.0 1. 550.0 436.81 VT1
Muži M1 -83kg Muži M1 -83kg
1. Martin Turek 1972 / 32 / 82.6 TJ Viktorie Bohumín 240.0 255.0 255.0 240.0 1. 190.0 211.0 211.0 190.0 1. 207.5 215.0 220.0 220.0 1. 650.0 435.11 VT1
2. Dušan Švarcbach 1975 / 61 / 81.4 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 225.0 235.0 242.5 242.5 2. 127.5 135.0 137.5 137.5 2. 225.0 242.5 247.5 247.5 2. 627.5 423.81 VT1
Muži M1 -93kg Muži M1 -93kg
1. Jaromír Sršeň 1974 / 13 / 92.5 TJ Sokol Nymburk 285.0 300.0 300.0 285.0 1. 195.0 202.5 202.5 195.0 1. 260.0 270.0 280.0 270.0 1. 750.0 472.35 MVT
2. Václav Patočka 1977 / 8 / 92.8 TJ Sokol Rosice 270.0 285.0 300.0 285.0 2. 190.0 195.0 200.0 195.0 2. 240.0 260.0 270.0 260.0 2. 740.0 465.31 MVT
3. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.4 SKST Litvínov 235.0 245.0 252.5 245.0 3. 185.0 200.0 205.0 200.0 3. 210.0 230.0 230.0 210.0 3. 655.0 412.72 VT1
4. Julius Čmerda 1973 / 5 / 91 SKST Litvínov 167.5 175.0 180.0 180.0 4. 117.5 125.0 127.5 125.0 4. 212.5 225.0 225.0 212.5 4. 517.5 328.56 VT3
Muži M1 -105kg Muži M1 -105kg
1. Zdeněk Ponocný 1974 / 11 / 103 TJ Sokol Bílina 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 200.0 210.0 210.0 200.0 1. 220.0 240.0 250.0 250.0 1. 720.0 433.22 VT1
2. Marek Banas 1973 / 25 / 98.8 TJ Viktorie Bohumín 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 150.0 155.0 160.0 155.0 2. 235.0 250.0 262.5 250.0 2. 665.0 406.71 VT1
3. František Stříska 1971 / 17 / 99.6 TJ Sokol Nymburk 225.0 240.0 250.0 250.0 3. 165.0 175.0 175.0 165.0 3. 225.0 235.0 245.0 235.0 3. 650.0 396.24 VT2
Muži M1 -120kg Muži M1 -120kg
1. Tomáš  Břinčil 1977 / 68 / 116.4 TJ Sokol Nymburk 260.0 280.0 295.0 280.0 1. 215.0 222.5 222.5 215.0 1. 280.0 295.0 302.5 302.5 1. 797.5 461.91 MVT
Muži M1 +120kg Muži M1 +120kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 36 / 168.1 TJ Sokol Vejprnice 325.0 350.0 0.0 350.0 1. 307.5 0.0 0.0 307.5 1. 270.0 280.0 0.0 280.0 1. 937.5 510.09 EVT
2. František Janák 1975 / 7 / 128.7 Fitness Jiskra Bílina 325.0 325.0 335.0 335.0 2. 250.0 250.0 250.0 250.0 2. 260.0 270.0 280.0 270.0 2. 855.0 484.44 MVT
3. Jan Vítek 1971 / 60 / 149.8 Powerlifting School 210.0 230.0 255.0 255.0 3. 220.0 230.0 237.5 230.0 3. 200.0 212.5 222.5 222.5 3. 707.5 391.53 VT1
4. Pavel Syrový 1974 / 4 / 136.9 TJ Sokol Bílina 230.0 242.5 250.0 242.5 4. 190.0 197.5 0.0 197.5 4. 255.0 262.5 267.5 262.5 4. 702.5 393.89 VT1
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M2 -105kg Muži M2 -105kg
1. Milan  Greguš 1968 / 22 / 101.8 Sporting APIS Praha 270.0 280.0 0.0 280.0 1. 200.0 207.5 217.5 217.5 1. 245.0 255.0 260.0 260.0 1. 757.5 457.83 EVT
2. Rostislav Cejnek 1962 / 15 / 102.2 Powerlifting Jihlava 200.0 220.0 227.5 220.0 2. 190.0 200.0 210.0 200.0 2. 200.0 200.0 220.0 220.0 2. 640.0 386.24 VT1
3. Michal Sekot 1961 / 41 / 95.1 TJ Baník Dobřany 180.0 200.0 0.0 200.0 3. 135.0 190.0 0.0 190.0 3. 180.0 200.0 210.0 210.0 3. 600.0 373.02 VT2
Muži M2 +120kg Muži M2 +120kg
1. Jiří Kadlec 1966 / 49 / 134.7 TJ Sokol Bílina 290.0 R315.0 320.0 315.0 1. 205.0 R215.0 R225.0 225.0 1. 260.0 260.0 280.0 260.0 1. 800.0 449.76 MVT
2. Jan Verbič 1962 / 31 / 124.2 TJ Sokol Vejprnice 275.0 290.0 305.0 290.0 2. 140.0 150.0 150.0 140.0 2. 270.0 290.0 0.0 270.0 2. 700.0 399.42 VT1
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M3 -93kg - sloučená Muži M3 -93kg - sloučená
1. Jaroslav Hodík 1958 / 27 / 81.7 TJ Spartak Chodov 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 100.0 120.0 R130.0 130.0 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 1. 520.0 350.43 MVT
2. Josef Ptáček 1953 / 56 / 89.2 TJ Spartak Pelhřimov 170.0 180.0 192.5 192.5 2. 142.5 150.0 155.0 155.0 2. 175.0 182.5 192.5 182.5 2. 530.0 339.89 MVT
Muži M3 -120kg Muži M3 -120kg
1. Petr Zamazal 1956 / 21 / 106.6 SKST Litvínov 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 140.0 147.5 147.5 147.5 1. 210.0 225.0 235.0 225.0 1. 557.5 331.43 VT1
2. Josef Mašek 1956 / 65 / 106.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 110.0 120.0 120.0 110.0 2. 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 420.0 249.73 VT3
0. Josef Duna 1950 / 12 / 112.7 TJ Sokol Vejprnice 175.0 187.5 202.5 202.5 0. 170.0 170.0 170.0 0 - 170.0 0.0 0.0 0 - - -
Muži M3 +120kg Muži M3 +120kg
1. Pavel Klepáč 1955 / 46 / 129.8 TJ Sokol Rosice 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 132.5 137.5 145.0 132.5 1. 190.0 207.5 0.0 207.5 1. 540.0 305.53 VT1
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži M4 -105kg Muži M4 -105kg
1. Václav Primus 1948 / 18 / 103.5 TJ Spartak Pelhřimov 112.5 122.5 130.0 130.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 1. 175.0 185.0 190.0 190.0 1. 422.5 253.75 VT2
2. František Hromas 1947 / 3 / 103 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 110.0 0.0 110.0 2. 90.0 95.0 102.5 95.0 2. 140.0 150.0 0.0 150.0 2. 355.0 213.60 VT3
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M1 -84kg Ženy M1 -84kg
1. Alena Krčmářová 1975 / 34 / 74.2 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 132.5 120.0 1. 75.0 80.0 82.5 80.0 1. 120.0 130.0 0.0 130.0 1. 330.0 315.84 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy M3 +84kg Ženy M3 +84kg
1. Hana Takáčová 1954 / 30 / 87.9 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 430.0 375.35 EVT

Absolutní pořadí

Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Filip Porteš 2000 / 14 / 104 TJ Olympia Zlín 270.0 270.0 277.5 270.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 1. 260.0 281.0 286.0 281.0 1. 701.0 420.32 MVT
2. Jakub Hlaváč 2000 / 28 / 94.7 TJ Sokol Rosice 230.0 245.0 260.0 260.0 2. 130.0 140.0 150.0 140.0 2. 240.0 260.0 282.0 260.0 2. 660.0 411.11 VT1
3. Filip Rybár 2001 / 48 / 73.3 TJ Přeštice 170.0 180.0 180.0 170.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 180.0 195.0 205.0 205.0 1. 510.0 369.34 VT1
4. David  Pimek 2000 / 29 / 99.9 TJ Olympia Zlín 210.0 220.0 230.0 230.0 3. 140.0 150.0 150.0 150.0 3. 200.0 210.0 212.5 210.0 3. 590.0 359.19 VT2
5. Matěj Jurka 2001 / 10 / 90.5 Iron Warriors 205.0 215.0 222.5 205.0 1. 110.0 110.0 117.5 117.5 1. 210.0 222.5 240.0 222.5 1. 545.0 346.95 VT2
6. Ondřej  Vačkář 2000 / 58 / 85.8 TJ Viktorie Bohumín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 95.0 95.0 120.0 120.0 2. 190.0 190.0 225.0 190.0 2. 510.0 334.00 VT2
7. Vojtěch Haker 2000 / 9 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 155.0 162.5 180.0 180.0 2. 80.0 87.5 92.5 92.5 2. 160.0 175.0 180.0 180.0 2. 452.5 329.33 VT2
8. Dominik  Kohout 2003 / 38 / 63.9 Powerlifting TJJM Chodov 120.0 130.0 130.0 120.0 1. 70.0 80.0 95.0 80.0 1. 130.0 150.0 160.0 160.0 1. 360.0 290.41 VT3
9. Tomáš Hájek 2001 / 24 / 71.5 SKST Litvínov 115.0 127.5 135.0 135.0 3. 90.0 95.0 97.5 90.0 3. 115.0 130.0 140.0 140.0 3. 365.0 269.19
10. David  Vondráček 2000 / 23 / 72.2 Oddíl těžké atletiky Železná koule 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 80.0 80.0 82.5 82.5 4. 130.0 140.0 140.0 130.0 4. 357.5 261.76
- Václav Vlk 2000 / 43 / 97.1 Fitness Jiskra Bílina 260.0 270.0 277.5 270.0 0. 180.0 182.5 185.0 0 - 230.0 240.0 250.0 250.0 0. - -
- Vojtěch Lakomý 2001 / 64 / 97.9 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 215.0 225.0 232.5 0 - 120.0 125.0 130.0 130.0 0. 200.0 200.0 217.5 217.5 0. - -
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Denisa Turková 2003 / 2 / 48 TJ Viktorie Bohumín 25.0 85.0 90.0 90.0 1. 25.0 42.5 45.0 45.0 1. 25.0 92.5 0.0 92.5 1. 227.5 301.30 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Kristýna Obršlíková 1998 / 59 / 65.4 TJ Sokol Rosice 130.0 145.0 155.0 155.0 1. 80.0 87.5 92.5 87.5 1. 120.0 130.0 135.0 135.0 1. 377.5 394.26 VT1
2. Kateřina Skudříková 1997 / 33 / 77.5 TJ Viktorie Bohumín 140.0 150.0 162.5 162.5 2. 95.0 100.0 100.0 95.0 2. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 410.0 382.04 VT1
3. Kateřina Šupíková 1999 / 20 / 58.6 Sportovní klub ZLOBR 100.0 115.0 120.0 115.0 2. 52.5 57.5 60.0 57.5 2. 135.0 142.5 145.0 145.0 2. 317.5 360.52 VT2
4. Kateřina Kunclová 1998 / 37 / 61.8 Sportovní klub ZLOBR 125.0 132.5 0.0 132.5 1. 70.0 75.0 75.0 70.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 330.0 359.63 VT2
5. Johana Vančurová 1995 / 50 / 71.3 Sportovní klub ZLOBR 60.0 70.0 80.0 80.0 3. 50.0 57.5 62.5 62.5 3. 70.0 85.0 100.0 100.0 3. 242.5 238.23
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Martin Prokop 1999 / 16 / 108.7 Powerlifting School 275.0 290.0 300.0 290.0 1. 130.0 195.0 205.0 195.0 1. 230.0 250.0 262.5 250.0 1. 735.0 434.16 VT1
2. Evžen Sičevskyj 1997 / 52 / 92.2 Doplnejch powerlifting 255.0 270.0 280.0 270.0 1. 155.0 162.5 167.5 167.5 1. 220.0 235.0 252.5 235.0 1. 672.5 424.21 VT1
3. Radek  Musil 1997 / 26 / 99.7 TJ Sokol Rosice 235.0 250.0 260.0 260.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 230.0 245.0 255.0 255.0 1. 695.0 423.46 VT1
4. Tomáš  Zedník 1997 / 67 / 90.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 240.0 250.0 255.0 240.0 2. 140.0 145.0 145.0 140.0 2. 240.0 250.0 260.0 260.0 2. 640.0 407.42 VT1
5. Josef Klíma 1999 / 19 / 72.8 Sportovní klub ZLOBR 215.0 225.0 225.0 225.0 1. 120.0 147.5 147.5 120.0 1. 200.0 212.5 220.0 212.5 1. 557.5 405.75 VT1
6. Lubomír Švaňhal 1996 / 1 / 81.6 TJ Lokomotiva Krnov 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 115.0 120.0 122.5 120.0 1. 220.0 232.5 240.0 240.0 1. 570.0 384.41 VT2
7. Josef Pilský 1997 / 47 / 65.9 TJ Spartak Pelhřimov 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 115.0 117.5 120.0 117.5 2. 185.0 200.0 205.0 200.0 2. 487.5 383.27 VT2
8. Pavel Krejča 1995 / 63 / 92.5 TJ Spartak Chodov 265.0 280.0 280.0 265.0 3. 125.0 135.0 140.0 140.0 3. 200.0 210.0 210.0 200.0 3. 605.0 381.03 VT2
9. Daniel  Penkala 1999 / 51 / 88.4 TJ Viktorie Bohumín 180.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 140.0 150.0 140.0 4. 200.0 220.0 220.0 220.0 4. 570.0 367.31 VT2
10. Ondřej Hilgert 1998 / 6 / 79.4 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 125.0 130.0 130.0 130.0 2. 200.0 210.0 215.0 210.0 2. 520.0 356.72 VT2
11. Roman Štěpánek 1998 / 54 / 102.3 TJ Svitavy 215.0 225.0 235.0 235.0 2. 112.5 117.5 117.5 112.5 2. 200.0 215.0 227.5 227.5 2. 575.0 346.84 VT3
12. Lukáš  Roubík 1995 / 62 / 111.6 Sportovní klub ZLOBR 200.0 200.0 200.0 200.0 2. 130.0 140.0 140.0 140.0 2. 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 590.0 345.74 VT3
13. Martin Maršík 1998 / 66 / 82.7 TJ Spartak Pelhřimov 160.0 170.0 180.0 170.0 3. 115.0 125.0 125.0 115.0 3. 200.0 212.5 220.0 220.0 3. 505.0 337.79 VT3
14. Václav  Vostracký 1997 / 45 / 79.8 Fitness Staňkov 172.5 180.0 180.0 180.0 4. 95.0 102.5 110.0 110.0 4. 195.0 205.0 212.5 195.0 4. 485.0 331.64 VT3
15. Josef Krubner 1998 / 69 / 91.8 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 110.0 115.0 120.0 115.0 5. 190.0 200.0 200.0 200.0 5. 515.0 325.53 VT3
16. Zbyněk Zuna 1998 / 40 / 117.6 Fitness Jiskra Bílina 190.0 200.0 205.0 205.0 3. 120.0 125.0 130.0 130.0 3. 205.0 215.0 220.0 220.0 3. 555.0 320.62 VT3
- Jaroslav Němec 1998 / 44 / 98.2 Sportovní klub ZLOBR 335.0 335.0 335.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 36 / 168.1 TJ Sokol Vejprnice 325.0 350.0 0.0 350.0 1. 307.5 0.0 0.0 307.5 1. 270.0 280.0 0.0 280.0 1. 937.5 510.09 EVT
2. František Janák 1975 / 7 / 128.7 Fitness Jiskra Bílina 325.0 325.0 335.0 335.0 2. 250.0 250.0 250.0 250.0 2. 260.0 270.0 280.0 270.0 2. 855.0 484.44 MVT
3. Jaromír Sršeň 1974 / 13 / 92.5 TJ Sokol Nymburk 285.0 300.0 300.0 285.0 1. 195.0 202.5 202.5 195.0 1. 260.0 270.0 280.0 270.0 1. 750.0 472.35 MVT
4. Václav Patočka 1977 / 8 / 92.8 TJ Sokol Rosice 270.0 285.0 300.0 285.0 2. 190.0 195.0 200.0 195.0 2. 240.0 260.0 270.0 260.0 2. 740.0 465.31 MVT
5. Tomáš  Břinčil 1977 / 68 / 116.4 TJ Sokol Nymburk 260.0 280.0 295.0 280.0 1. 215.0 222.5 222.5 215.0 1. 280.0 295.0 302.5 302.5 1. 797.5 461.91 MVT
6. Martin Čech 1974 / 39 / 65.1 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 200.0 200.0 1. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 210.0 225.0 0.0 225.0 1. 550.0 436.81 VT1
7. Martin Turek 1972 / 32 / 82.6 TJ Viktorie Bohumín 240.0 255.0 255.0 240.0 1. 190.0 211.0 211.0 190.0 1. 207.5 215.0 220.0 220.0 1. 650.0 435.11 VT1
8. Zdeněk Ponocný 1974 / 11 / 103 TJ Sokol Bílina 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 200.0 210.0 210.0 200.0 1. 220.0 240.0 250.0 250.0 1. 720.0 433.22 VT1
9. Dušan Švarcbach 1975 / 61 / 81.4 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 225.0 235.0 242.5 242.5 2. 127.5 135.0 137.5 137.5 2. 225.0 242.5 247.5 247.5 2. 627.5 423.81 VT1
10. Radim Kopal 1974 / 55 / 92.4 SKST Litvínov 235.0 245.0 252.5 245.0 3. 185.0 200.0 205.0 200.0 3. 210.0 230.0 230.0 210.0 3. 655.0 412.72 VT1
11. Marek Banas 1973 / 25 / 98.8 TJ Viktorie Bohumín 235.0 250.0 260.0 260.0 2. 150.0 155.0 160.0 155.0 2. 235.0 250.0 262.5 250.0 2. 665.0 406.71 VT1
12. František Stříska 1971 / 17 / 99.6 TJ Sokol Nymburk 225.0 240.0 250.0 250.0 3. 165.0 175.0 175.0 165.0 3. 225.0 235.0 245.0 235.0 3. 650.0 396.24 VT2
13. Pavel Syrový 1974 / 4 / 136.9 TJ Sokol Bílina 230.0 242.5 250.0 242.5 4. 190.0 197.5 0.0 197.5 4. 255.0 262.5 267.5 262.5 4. 702.5 393.89 VT1
14. Jan Vítek 1971 / 60 / 149.8 Powerlifting School 210.0 230.0 255.0 255.0 3. 220.0 230.0 237.5 230.0 3. 200.0 212.5 222.5 222.5 3. 707.5 391.53 VT1
15. Julius Čmerda 1973 / 5 / 91 SKST Litvínov 167.5 175.0 180.0 180.0 4. 117.5 125.0 127.5 125.0 4. 212.5 225.0 225.0 212.5 4. 517.5 328.56 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Milan  Greguš 1968 / 22 / 101.8 Sporting APIS Praha 270.0 280.0 0.0 280.0 1. 200.0 207.5 217.5 217.5 1. 245.0 255.0 260.0 260.0 1. 757.5 457.83 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 49 / 134.7 TJ Sokol Bílina 290.0 315.0 320.0 315.0 1. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 260.0 260.0 280.0 260.0 1. 800.0 449.76 MVT
3. Jan Verbič 1962 / 31 / 124.2 TJ Sokol Vejprnice 275.0 290.0 305.0 290.0 2. 140.0 150.0 150.0 140.0 2. 270.0 290.0 0.0 270.0 2. 700.0 399.42 VT1
4. Rostislav Cejnek 1962 / 15 / 102.2 Powerlifting Jihlava 200.0 220.0 227.5 220.0 2. 190.0 200.0 210.0 200.0 2. 200.0 200.0 220.0 220.0 2. 640.0 386.24 VT1
5. Michal Sekot 1961 / 41 / 95.1 TJ Baník Dobřany 180.0 200.0 0.0 200.0 3. 135.0 190.0 0.0 190.0 3. 180.0 200.0 210.0 210.0 3. 600.0 373.02 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jaroslav Hodík 1958 / 27 / 81.7 TJ Spartak Chodov 170.0 180.0 190.0 180.0 1. 100.0 120.0 130.0 130.0 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 1. 520.0 350.43 MVT
2. Josef Ptáček 1953 / 56 / 89.2 TJ Spartak Pelhřimov 170.0 180.0 192.5 192.5 2. 142.5 150.0 155.0 155.0 2. 175.0 182.5 192.5 182.5 2. 530.0 339.89 MVT
3. Petr Zamazal 1956 / 21 / 106.6 SKST Litvínov 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 140.0 147.5 147.5 147.5 1. 210.0 225.0 235.0 225.0 1. 557.5 331.43 VT1
4. Pavel Klepáč 1955 / 46 / 129.8 TJ Sokol Rosice 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 132.5 137.5 145.0 132.5 1. 190.0 207.5 0.0 207.5 1. 540.0 305.53 VT1
5. Josef Mašek 1956 / 65 / 106.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 110.0 120.0 120.0 110.0 2. 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 420.0 249.73 VT3
- Josef Duna 1950 / 12 / 112.7 TJ Sokol Vejprnice 175.0 187.5 202.5 202.5 0. 170.0 170.0 170.0 0 - 170.0 0.0 0.0 0 - - -
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Václav Primus 1948 / 18 / 103.5 TJ Spartak Pelhřimov 112.5 122.5 130.0 130.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 1. 175.0 185.0 190.0 190.0 1. 422.5 253.75 VT2
2. František Hromas 1947 / 3 / 103 TJ Spartak Pelhřimov 100.0 110.0 0.0 110.0 2. 90.0 95.0 102.5 95.0 2. 140.0 150.0 0.0 150.0 2. 355.0 213.60 VT3
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Alena Krčmářová 1975 / 34 / 74.2 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 132.5 120.0 1. 75.0 80.0 82.5 80.0 1. 120.0 130.0 0.0 130.0 1. 330.0 315.84 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 30 / 87.9 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 430.0 375.35 EVT

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 2 957.5 2 021.69 56 [12, 12, 12, 12, 8]
2. TJ Sokol Rosice 3 012.5 1 999.67 54 [12, 12, 12, 9, 9]
3. TJ Viktorie Bohumín 2 462.5 1 859.16 51 [12, 12, 9, 9, 9]
4. Sportovní klub ZLOBR 2 037.5 1 709.87 50 [12, 12, 9, 9, 8]
5. TJ Spartak Pelhřimov 2 300.0 1 528.30 47 [12, 9, 9, 9, 8]
6. SKST Litvínov 2 095.0 1 341.90 35 [12, 8, 8, 7]
7. TJ Sokol Bílina 2 222.5 1 276.87 31 [12, 12, 7]
8. TJ Sokol Vejprnice 1 637.5 909.51 21 [12, 9]
9. TJ Lokomotiva Krnov 1 090.0 741.13 21 [12, 9]
10. Powerlifting School 1 442.5 825.69 20 [12, 8]
11. TJ Olympia Zlín 1 291.0 779.51 20 [12, 8]
12. TJ Spartak Chodov 1 125.0 731.46 20 [12, 8]
13. Fitness Jiskra Bílina 1 410.0 805.06 17 [9, 8]
14. Sporting APIS Praha 757.5 457.83 12 [12]
15. TJ Bystřice pod Hostýnem 550.0 436.81 12 [12]
16. Doplnejch powerlifting 672.5 424.21 12 [12]
17. TJ Přeštice 510.0 369.34 12 [12]
18. Iron Warriors 545.0 346.95 12 [12]
19. Powerlifting TJJM Chodov 360.0 290.41 12 [12]
20. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 627.5 423.81 9 [9]
21. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 640.0 407.42 9 [9]
22. Powerlifting Jihlava 640.0 386.24 9 [9]
23. TJ Svitavy 575.0 346.84 9 [9]
24. TJ Sokol Pohořelice 452.5 329.33 9 [9]
25. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 420.0 249.73 9 [9]
26. TJ Baník Dobřany 600.0 373.02 8 [8]
27. Fitness Staňkov 485.0 331.64 7 [7]
28. Oddíl těžké atletiky Železná koule 357.5 261.76 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Filip Porteš Dorostenci Dorostenci -105kg Mrtvý tah 2 281 kg
Jiří Kadlec Muži M2 Muži M2 +120kg Dřep 2 315 kg
Jiří Kadlec Muži M2 Muži M2 +120kg Benčpres 2 215 kg
Jiří Kadlec Muži M2 Muži M2 +120kg Benčpres 3 225 kg
Jaroslav Hodík Muži M3 Muži M3 -93kg - sloučená Benčpres 3 130 kg