Zpět na všechny soutěže


5. Mistrovství Moravy dorostenců a juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 12.09. 2021
Místo konání: Blansko
Propozice: MMJ raw-eab.pdf

Informace o soutěži:

Diplomy ze soutěže

Personál:



David Gryc Ředitel
Tomáš Šárik Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Tereza Herrmannová Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí
Ivo Brázda Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 70 / 51.1 TJ Viktorie Bohumín 80.0 87.5 - 87.5 1. 45.0 50.0 - 50.0 1. 105.0 115.0 R120.5 120.5 1. 258.0 325.98 MVT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Barbora Švaňová 2003 / 61 / 56.48 TJ SŠTaS Karviná R115.5 R130.5 - 130.5 1. 50.0 60.0 60.0 60.0 1. 130.0 R140.0 - 140.0 1. R330.5 386.29 MVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Tereza Němcová 2006 / 84 / 62.6 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 85.0 90.0 90.0 1. 47.5 52.5 55.0 52.5 1. 90.0 100.0 110.0 110.0 1. 252.5 272.50 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Adéla Čtveráková 2004 / 67 / 67.6 TJ Sokol Pohořelice 87.5 100.0 110.0 100.0 1. 50.0 57.5 R63.0 57.5 1. 110.0 117.5 125.0 125.0 1. 282.5 288.01 VT1
2. Erika Šáriková 2007 / 53 / 63.8 Powerlifting Jihlava 45.0 55.0 60.0 60.0 2. 30.0 32.5 35.0 32.5 2. 80.0 90.0 100.0 100.0 2. 192.5 204.78 VT3
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Tereza Dundálková 2003 / 54 / 69.2 TJ Svitavy 95.0 100.0 102.5 102.5 1. 55.0 57.5 60.0 55.0 1. 102.5 107.5 110.0 107.5 1. 265.0 265.74 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Šárka Fibingrová 2001 / 3 / 51.3 Iron Warriors 105.0 112.5 R117.5 117.5 1. 65.0 R67.5 R69.0 69.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 1. R311.5 392.40 EVT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Eliška Ročárková 2001 / 12 / 56.23 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 110.0 110.0 1. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 110.0 117.5 120.0 117.5 1. 285.0 334.25 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Sandra Kučerová 2000 / 35 / 62.2 Iron Warriors 125.0 130.0 135.0 130.0 1. 72.5 72.5 75.0 75.0 1. 150.0 157.5 162.5 162.5 1. 367.5 398.52 EVT
2. Mariana Franková 2002 / 10 / 62.39 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 60.0 72.5 75.0 75.0 2. 110.0 130.0 135.0 135.0 2. 320.0 346.21 MVT
3. Adéla Pivoňková 2002 / 24 / 62.77 B Strong Powerlifting Team 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 50.0 55.0 55.0 55.0 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 3. 300.0 323.07 VT1
4. Barbora Mžyková 1999 / 21 / 61.2 TJ SŠTaS Karviná 80.0 90.0 95.0 95.0 4. 50.0 55.0 57.5 55.0 3. 110.0 120.0 130.0 130.0 4. 280.0 307.44 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Sára Kopřivová 2002 / 14 / 66.69 B Strong Powerlifting Team 130.0 135.0 140.0 140.0 1. 62.5 65.0 65.0 62.5 3. 142.5 150.0 152.5 150.0 1. 352.5 362.90 MVT
2. Anna Šebíková 1999 / 69 / 68.01 Iron Warriors 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 132.5 137.5 142.5 142.5 2. 347.5 352.75 MVT
3. Natalia Curzydlo 2001 / 75 / 67 TJ Viktorie Bohumín 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 62.5 65.0 67.5 65.0 2. 120.0 125.0 130.0 130.0 3. 305.0 312.96 VT1
4. Barbora Jurčová 2002 / 44 / 68.45 SK Fitness Gym Olomouc 90.0 95.0 100.0 100.0 4. 40.0 45.0 50.0 45.0 4. 100.0 107.5 115.0 115.0 4. 260.0 262.73 VT2
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 87 / 69.13 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 82.5 R86.0 R90.0 90.0 1. 145.0 155.0 162.5 145.0 2. 375.0 376.31 MVT
2. Veronika Šigutová 2002 / 74 / 71.46 B Strong Powerlifting Team 115.0 122.5 130.0 130.0 2. 57.5 62.5 65.0 65.0 2. 135.0 142.5 152.5 152.5 1. 347.5 340.90 VT1
3. Jitka Frühbauerová 1999 / 4 / 74.4 Powerlifting Jihlava 110.0 117.5 125.0 125.0 3. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 3. 320.0 305.76 VT1
4. Kristýna Čajková 2002 / 55 / 72.39 Powerlifting Hodonín 85.0 90.0 100.0 100.0 4. 45.0 50.0 57.5 50.0 4. 115.0 122.5 130.0 130.0 4. 280.0 272.33 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Kryštof Huta 2003 / 60 / 64.8 TJ SŠTaS Karviná 140.0 160.0 175.0 160.0 1. 80.0 90.0 - 90.0 2. 150.0 170.0 185.0 185.0 1. 435.0 346.83 VT1
2. Maxmilián Vučkovski 2003 / 63 / 61.6 TJ SŠTaS Karviná 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 100.0 110.0 117.5 117.5 1. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 372.5 310.26 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Jiří Patočka 2003 / 16 / 73.3 TJ Sokol Pohořelice 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 105.0 112.5 117.5 117.5 1. 220.0 235.0 R255.5 235.0 1. 555.0 401.93 MVT
M -83 kg M -83 kg
1. Mikuláš Sikora 2003 / 34 / 80.33 TJ SŠTaS Karviná 190.0 215.0 220.0 215.0 1. 140.0 R154.0 R154.0 154.0 1. 230.0 R279.0 - 279.0 1. R648.0 441.22 MVT
2. Viktor Hubáček 2004 / 11 / 82.6 Sporting APIS Praha 155.0 165.0 177.5 177.5 3. 127.5 132.5 140.0 140.0 2. 190.0 205.0 217.5 217.5 2. 535.0 358.13 VT1
3. Dominik Maťátko 2004 / 46 / 80.15 Powerlifting Hodonín 165.0 175.0 180.0 180.0 2. 105.0 115.0 117.5 117.5 3. 190.0 205.0 210.0 205.0 3. 502.5 342.65 VT1
4. Denis Švancara 2004 / 5 / 78.73 ASK Blansko 160.0 165.0 170.0 170.0 4. 90.0 92.5 100.0 92.5 9. 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 462.5 318.99 VT2
5. Vojtěch Kij 2003 / 62 / 81.6 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 175.0 170.0 5. 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 155.0 167.5 175.0 175.0 9. 460.0 310.22 VT2
6. Martin Kabelka 2003 / 56 / 83 TJ Sokol Rosice 145.0 157.5 170.0 170.0 6. 102.5 110.0 115.0 115.0 5. 145.0 160.0 165.0 165.0 11. 450.0 300.38 VT2
7. Tomáš Grmolec 2004 / 72 / 81 Powerlifting Hodonín 140.0 140.0 150.0 150.0 7. 90.0 95.0 97.5 95.0 8. 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 445.0 301.44 VT2
8. Šimon Vacek 2004 / 39 / 81.8 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 145.0 142.5 9. 85.0 92.5 95.0 92.5 10. 175.0 190.0 200.0 190.0 6. 425.0 286.19 VT2
9. Lukáš Pipek 2004 / 25 / 80.9 TJ Sokol Pohořelice 120.0 130.0 135.0 135.0 12. 82.5 87.5 95.0 95.0 7. 155.0 175.0 190.0 175.0 8. 405.0 274.55 VT3
10. Daniel Zavadil 2003 / 81 / 81.76 TJ Olympia Zlín 135.0 145.0 160.0 145.0 8. 77.5 85.0 90.0 90.0 11. 155.0 165.0 170.0 170.0 10. 405.0 272.81 VT3
11. Milan Cedzo 2005 / 51 / 78.2 TJ Svitavy 140.0 140.0 160.0 140.0 10. 70.0 70.0 80.0 80.0 12. 160.0 180.0 190.0 180.0 7. 400.0 277.08 VT3
12. Marek Buchta 2004 / 47 / 81.48 TJ Sokol Rosice 110.0 125.0 140.0 140.0 11. 80.0 90.0 97.5 97.5 6. 130.0 150.0 162.5 150.0 12. 387.5 261.56 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Lukáš Harenčák 2003 / 42 / 88.82 Powerlifting Hodonín 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 120.0 140.0 145.0 145.0 1. 200.0 217.5 225.0 217.5 1. 542.5 348.72 VT1
2. Petr Patočka 2003 / 83 / 89.7 TJ Sokol Pohořelice 155.0 162.5 170.0 170.0 3. 85.0 95.0 102.5 102.5 2. 185.0 200.0 207.5 200.0 3. 472.5 302.16 VT2
3. Adam Zatloukal 2005 / 6 / 87.7 B Strong Powerlifting Team 140.0 160.0 172.5 172.5 2. 90.0 95.0 100.0 95.0 4. 160.0 180.0 195.0 195.0 4. 462.5 299.28 VT2
4. Michal Pytlík 2003 / 15 / 86.7 TJ Svitavy 135.0 142.5 142.5 135.0 4. 95.0 97.5 105.0 97.5 3. 165.0 180.0 200.0 200.0 2. 432.5 281.60 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Matouš Kavický 2003 / 68 / 94.65 TJ Sokol Pohořelice 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 170.0 180.0 195.0 195.0 1. 470.0 292.86 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Dušan Mátta 2005 / 1 / 115.6 Fitness Ring 150.0 165.0 180.0 180.0 1. 100.0 115.0 130.0 130.0 1. 180.0 215.0 220.0 220.0 1. 530.0 307.56 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 85 / 64.8 B Strong Powerlifting Team 160.0 170.0 172.5 170.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 515.0 410.61 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Vojtěch Haker 2000 / 2 / 73.47 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 187.5 187.5 2. 125.0 130.0 135.0 130.0 1. 200.0 210.0 225.0 210.0 4. 527.5 381.38 VT1
2. Daniel Kristlík 2002 / 30 / 74 Iron Warriors 190.0 197.5 197.5 190.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 215.0 222.5 215.0 1. 520.0 374.04 VT1
3. Petr Dočekal 1999 / 78 / 71.8 TJ Sokol Rosice 152.5 165.0 175.0 175.0 3. 100.0 107.5 112.5 107.5 5. 197.5 210.0 220.0 210.0 2. 492.5 362.09 VT2
4. David Tománek 2001 / 17 / 71.7 TJ Olympia Zlín 150.0 160.0 170.0 170.0 4. 90.0 100.0 110.0 100.0 7. 175.0 190.0 200.0 200.0 5. 470.0 345.92 VT2
5. Miroslav Buchal 1998 / 58 / 72.32 B Strong Powerlifting Team 150.0 155.0 155.0 150.0 9. 110.0 110.0 110.0 110.0 4. 210.0 212.5 212.5 210.0 3. 470.0 343.71 VT2
6. Petr Hromek 2000 / 28 / 72.93 B Strong Powerlifting Team 160.0 170.0 170.0 160.0 8. 97.5 102.5 107.5 107.5 6. 175.0 182.5 192.5 192.5 6. 460.0 334.37 VT2
7. Jakub Hýbl 2001 / 57 / 72.3 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 165.0 170.0 165.0 5. 90.0 95.0 100.0 95.0 9. 175.0 185.0 200.0 185.0 7. 445.0 325.52 VT2
8. Tomáš Miláček 1999 / 23 / 67.7 TJ Svitavy 155.0 160.0 160.0 160.0 7. 95.0 95.0 100.0 95.0 8. 175.0 177.5 177.5 175.0 9. 430.0 330.76 VT2
9. Robin Sláma 1999 / 52 / 72.58 TJ Sokol Pohořelice 110.0 120.0 125.0 120.0 10. 65.0 70.0 75.0 70.0 10. 170.0 185.0 200.0 185.0 8. 375.0 273.53 VT3
- Marek Bajer 1999 / 71 / 73.3 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 170.0 175.0 165.0 6. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 190.0 190.0 190.0 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Tomáš Zapletal 2001 / 8 / 82.6 Powerlifting Hodonín 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 225.0 235.0 242.5 235.0 2. 580.0 388.25 VT1
2. Jaroslav Kubíček 2002 / 77 / 78.4 Silový trojboj Holba Hanušovice 180.0 187.5 192.5 192.5 3. 120.0 122.5 125.0 122.5 4. 240.0 250.0 250.0 240.0 1. 555.0 383.84 VT1
3. Denis Zsibrita 2000 / 38 / 81.32 Iron Warriors 200.0 220.0 220.0 200.0 2. 120.0 125.0 130.0 125.0 3. 230.0 245.0 255.0 230.0 5. 555.0 375.07 VT1
4. Martin Konšel 2001 / 19 / 82.3 TJ Sokol Rosice 175.0 185.0 192.5 192.5 4. 112.5 117.5 122.5 122.5 5. 215.0 232.5 245.0 232.5 3. 547.5 367.32 VT1
5. Roman Žáček 2002 / 45 / 79.7 ASK Blansko 180.0 190.0 205.0 190.0 5. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 215.0 230.0 245.0 230.0 4. 545.0 372.94 VT1
6. Jiří Stožický 2001 / 41 / 81.6 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 187.5 187.5 6. 110.0 115.0 117.5 117.5 6. 180.0 192.5 200.0 200.0 6. 505.0 340.57 VT2
7. Adam Hašek 2001 / 7 / 77.1 TJ Sokol Rosice 140.0 155.0 167.5 167.5 7. 95.0 105.0 105.0 105.0 8. 190.0 210.0 210.0 190.0 7. 462.5 323.43 VT2
8. Tomáš Čižmář 2000 / 27 / 81.2 TJ Sokol Rosice 140.0 155.0 167.5 167.5 8. 92.5 100.0 107.5 100.0 10. 170.0 190.0 200.0 190.0 9. 457.5 309.45 VT3
9. Jakub Škorpík 2002 / 29 / 81.7 B Strong Powerlifting Team 135.0 147.5 160.0 160.0 9. 100.0 110.0 115.0 115.0 7. 155.0 170.0 180.0 180.0 10. 455.0 306.62 VT3
10. Miroslav Kresáč 2002 / 82 / 80 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 157.5 157.5 10. 95.0 102.5 105.0 102.5 9. 170.0 180.0 190.0 190.0 8. 450.0 307.21 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Dominik Hořava 1999 / 9 / 91.7 ASK Blansko 220.0 230.0 235.0 230.0 2. 145.0 152.5 152.5 145.0 5. 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 645.0 407.96 VT1
2. Jakub Lukeš 2000 / 13 / 92.8 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 230.0 240.0 240.0 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 6. 240.0 260.0 270.0 260.0 3. 645.0 405.58 VT1
3. Jiří Bilko 2000 / 73 / 86.8 TJ SŠTaS Karviná 180.0 200.0 210.0 210.0 4. 140.0 150.0 152.5 150.0 3. 230.0 252.5 260.0 260.0 2. 620.0 403.43 VT1
4. Pavel Goliáš 1998 / 37 / 91.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 137.5 145.0 147.5 147.5 4. 230.0 245.0 252.5 245.0 4. 612.5 388.20 VT1
5. Ali Ostowar 2001 / 50 / 91.7 SK Fitness Gym Olomouc 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 125.0 135.0 140.0 135.0 7. 220.0 235.0 245.0 245.0 5. 585.0 370.01 VT1
6. Ondřej Kaucký 2002 / 31 / 86.2 B Strong Powerlifting Team 180.0 192.5 200.0 200.0 6. 142.5 150.0 155.0 155.0 1. 190.0 202.5 212.5 212.5 9. 567.5 370.69 VT1
7. Daniel Černý 2000 / 76 / 90.3 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 207.5 200.0 7. 110.0 115.0 120.0 120.0 8. 210.0 227.5 242.5 227.5 6. 547.5 348.92 VT2
8. Ondřej Hilgert 1998 / 20 / 85.61 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 160.0 170.0 170.0 10. 135.0 145.0 152.5 152.5 2. 190.0 200.0 215.0 215.0 8. 537.5 352.44 VT2
9. Marek Ház 2002 / 48 / 89.4 TJ Olympia Zlín 170.0 185.0 195.0 195.0 8. 100.0 107.5 115.0 107.5 10. 185.0 205.0 217.5 217.5 7. 520.0 333.11 VT2
10. Jan Achilles 2001 / 32 / 91.6 Powerlifting Hodonín 165.0 170.0 185.0 185.0 9. 105.0 115.0 120.0 115.0 9. 185.0 200.0 210.0 210.0 10. 510.0 322.73 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jan Matulík 2000 / 43 / 104.3 TJ Svitavy 200.0 210.0 217.5 217.5 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 235.0 250.0 262.5 262.5 2. 615.0 368.38 VT1
2. Štěpán Küschner 2001 / 18 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 135.0 142.5 142.5 135.0 5. 215.0 227.5 237.5 237.5 3. 612.5 366.40 VT1
3. Denis Šochman 2000 / 22 / 98.5 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 6. 130.0 130.0 145.0 145.0 3. 220.0 255.0 265.0 265.0 1. 610.0 373.50 VT1
4. Jan Škrobánek 1999 / 65 / 98.29 B Strong Powerlifting Team 210.0 217.5 222.5 222.5 3. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 205.0 220.0 227.5 220.0 7. 600.0 367.74 VT1
5. Daniel  Penkala 1999 / 40 / 97.1 TJ SŠTaS Karviná 180.0 200.0 210.0 210.0 5. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 220.0 230.0 245.0 220.0 6. 585.0 360.42 VT2
6. František Dvořák 2002 / 66 / 96.1 Sporting APIS Praha 205.0 217.5 225.0 225.0 2. 92.5 100.0 105.0 100.0 7. 225.0 232.5 237.5 232.5 4. 557.5 344.98 VT2
7. Martin Cintl 1998 / 36 / 97.1 Iron Warriors 185.0 192.5 195.0 195.0 7. 120.0 125.0 130.0 130.0 6. 200.0 212.5 220.0 220.0 5. 545.0 335.77 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Vojtěch Poljak 2000 / 33 / 108.6 B Strong Powerlifting Team 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 205.0 220.0 230.0 230.0 1. 585.0 345.68 VT2
2. Roman Štěpánek 1998 / 86 / 108.6 TJ Svitavy 180.0 195.0 207.5 207.5 2. 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 190.0 205.0 217.5 217.5 2. 535.0 316.13 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 79 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 250.0 - 250.0 1. 175.0 195.0 205.0 195.0 1. 250.0 280.0 292.5 292.5 1. 737.5 411.53 MVT

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Barbora Švaňová 2003 / 61 / 56.48 TJ SŠTaS Karviná 115.5 130.5 - 130.5 1. 50.0 60.0 60.0 60.0 1. 130.0 140.0 - 140.0 1. 330.5 386.29 MVT
2. Denisa Turková 2003 / 70 / 51.1 TJ Viktorie Bohumín 80.0 87.5 - 87.5 1. 45.0 50.0 - 50.0 1. 105.0 115.0 120.5 120.5 1. 258.0 325.98 MVT
3. Adéla Čtveráková 2004 / 67 / 67.6 TJ Sokol Pohořelice 87.5 100.0 110.0 100.0 1. 50.0 57.5 63.0 57.5 1. 110.0 117.5 125.0 125.0 1. 282.5 288.01 VT1
4. Tereza Němcová 2006 / 84 / 62.6 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 85.0 90.0 90.0 1. 47.5 52.5 55.0 52.5 1. 90.0 100.0 110.0 110.0 1. 252.5 272.50 VT1
5. Tereza Dundálková 2003 / 54 / 69.2 TJ Svitavy 95.0 100.0 102.5 102.5 1. 55.0 57.5 60.0 55.0 1. 102.5 107.5 110.0 107.5 1. 265.0 265.74 VT2
6. Erika Šáriková 2007 / 53 / 63.8 Powerlifting Jihlava 45.0 55.0 60.0 60.0 2. 30.0 32.5 35.0 32.5 2. 80.0 90.0 100.0 100.0 2. 192.5 204.78 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Sandra Kučerová 2000 / 35 / 62.2 Iron Warriors 125.0 130.0 135.0 130.0 1. 72.5 72.5 75.0 75.0 1. 150.0 157.5 162.5 162.5 1. 367.5 398.52 EVT
2. Šárka Fibingrová 2001 / 3 / 51.3 Iron Warriors 105.0 112.5 117.5 117.5 1. 65.0 67.5 69.0 69.0 1. 115.0 120.0 125.0 125.0 1. 311.5 392.40 EVT
3. Lucie Daňková 2000 / 87 / 69.13 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 82.5 86.0 90.0 90.0 1. 145.0 155.0 162.5 145.0 2. 375.0 376.31 MVT
4. Sára Kopřivová 2002 / 14 / 66.69 B Strong Powerlifting Team 130.0 135.0 140.0 140.0 1. 62.5 65.0 65.0 62.5 3. 142.5 150.0 152.5 150.0 1. 352.5 362.90 MVT
5. Anna Šebíková 1999 / 69 / 68.01 Iron Warriors 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 132.5 137.5 142.5 142.5 2. 347.5 352.75 MVT
6. Mariana Franková 2002 / 10 / 62.39 TJ SŠTaS Karviná 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 60.0 72.5 75.0 75.0 2. 110.0 130.0 135.0 135.0 2. 320.0 346.21 MVT
7. Veronika Šigutová 2002 / 74 / 71.46 B Strong Powerlifting Team 115.0 122.5 130.0 130.0 2. 57.5 62.5 65.0 65.0 2. 135.0 142.5 152.5 152.5 1. 347.5 340.90 VT1
8. Eliška Ročárková 2001 / 12 / 56.23 Powerlifting TJJM Chodov 100.0 105.0 110.0 110.0 1. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 110.0 117.5 120.0 117.5 1. 285.0 334.25 VT1
9. Adéla Pivoňková 2002 / 24 / 62.77 B Strong Powerlifting Team 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 50.0 55.0 55.0 55.0 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 3. 300.0 323.07 VT1
10. Natalia Curzydlo 2001 / 75 / 67 TJ Viktorie Bohumín 100.0 105.0 110.0 110.0 3. 62.5 65.0 67.5 65.0 2. 120.0 125.0 130.0 130.0 3. 305.0 312.96 VT1
11. Barbora Mžyková 1999 / 21 / 61.2 TJ SŠTaS Karviná 80.0 90.0 95.0 95.0 4. 50.0 55.0 57.5 55.0 3. 110.0 120.0 130.0 130.0 4. 280.0 307.44 VT1
12. Jitka Frühbauerová 1999 / 4 / 74.4 Powerlifting Jihlava 110.0 117.5 125.0 125.0 3. 55.0 60.0 62.5 62.5 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 3. 320.0 305.76 VT1
13. Kristýna Čajková 2002 / 55 / 72.39 Powerlifting Hodonín 85.0 90.0 100.0 100.0 4. 45.0 50.0 57.5 50.0 4. 115.0 122.5 130.0 130.0 4. 280.0 272.33 VT2
14. Barbora Jurčová 2002 / 44 / 68.45 SK Fitness Gym Olomouc 90.0 95.0 100.0 100.0 4. 40.0 45.0 50.0 45.0 4. 100.0 107.5 115.0 115.0 4. 260.0 262.73 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Mikuláš Sikora 2003 / 34 / 80.33 TJ SŠTaS Karviná 190.0 215.0 220.0 215.0 1. 140.0 154.0 154.0 154.0 1. 230.0 279.0 - 279.0 1. 648.0 441.22 MVT
2. Jiří Patočka 2003 / 16 / 73.3 TJ Sokol Pohořelice 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 105.0 112.5 117.5 117.5 1. 220.0 235.0 255.5 235.0 1. 555.0 401.93 MVT
3. Viktor Hubáček 2004 / 11 / 82.6 Sporting APIS Praha 155.0 165.0 177.5 177.5 3. 127.5 132.5 140.0 140.0 2. 190.0 205.0 217.5 217.5 2. 535.0 358.13 VT1
4. Lukáš Harenčák 2003 / 42 / 88.82 Powerlifting Hodonín 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 120.0 140.0 145.0 145.0 1. 200.0 217.5 225.0 217.5 1. 542.5 348.72 VT1
5. Kryštof Huta 2003 / 60 / 64.8 TJ SŠTaS Karviná 140.0 160.0 175.0 160.0 1. 80.0 90.0 - 90.0 2. 150.0 170.0 185.0 185.0 1. 435.0 346.83 VT1
6. Dominik Maťátko 2004 / 46 / 80.15 Powerlifting Hodonín 165.0 175.0 180.0 180.0 2. 105.0 115.0 117.5 117.5 3. 190.0 205.0 210.0 205.0 3. 502.5 342.65 VT1
7. Denis Švancara 2004 / 5 / 78.73 ASK Blansko 160.0 165.0 170.0 170.0 4. 90.0 92.5 100.0 92.5 9. 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 462.5 318.99 VT2
8. Maxmilián Vučkovski 2003 / 63 / 61.6 TJ SŠTaS Karviná 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 100.0 110.0 117.5 117.5 1. 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 372.5 310.26 VT2
9. Vojtěch Kij 2003 / 62 / 81.6 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 175.0 170.0 5. 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 155.0 167.5 175.0 175.0 9. 460.0 310.22 VT2
10. Dušan Mátta 2005 / 1 / 115.6 Fitness Ring 150.0 165.0 180.0 180.0 1. 100.0 115.0 130.0 130.0 1. 180.0 215.0 220.0 220.0 1. 530.0 307.56 VT2
11. Petr Patočka 2003 / 83 / 89.7 TJ Sokol Pohořelice 155.0 162.5 170.0 170.0 3. 85.0 95.0 102.5 102.5 2. 185.0 200.0 207.5 200.0 3. 472.5 302.16 VT2
12. Tomáš Grmolec 2004 / 72 / 81 Powerlifting Hodonín 140.0 140.0 150.0 150.0 7. 90.0 95.0 97.5 95.0 8. 190.0 200.0 205.0 200.0 5. 445.0 301.44 VT2
13. Martin Kabelka 2003 / 56 / 83 TJ Sokol Rosice 145.0 157.5 170.0 170.0 6. 102.5 110.0 115.0 115.0 5. 145.0 160.0 165.0 165.0 11. 450.0 300.38 VT2
14. Adam Zatloukal 2005 / 6 / 87.7 B Strong Powerlifting Team 140.0 160.0 172.5 172.5 2. 90.0 95.0 100.0 95.0 4. 160.0 180.0 195.0 195.0 4. 462.5 299.28 VT2
15. Matouš Kavický 2003 / 68 / 94.65 TJ Sokol Pohořelice 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 170.0 180.0 195.0 195.0 1. 470.0 292.86 VT2
16. Šimon Vacek 2004 / 39 / 81.8 TJ Olympia Zlín 135.0 142.5 145.0 142.5 9. 85.0 92.5 95.0 92.5 10. 175.0 190.0 200.0 190.0 6. 425.0 286.19 VT2
17. Michal Pytlík 2003 / 15 / 86.7 TJ Svitavy 135.0 142.5 142.5 135.0 4. 95.0 97.5 105.0 97.5 3. 165.0 180.0 200.0 200.0 2. 432.5 281.60 VT3
18. Milan Cedzo 2005 / 51 / 78.2 TJ Svitavy 140.0 140.0 160.0 140.0 10. 70.0 70.0 80.0 80.0 12. 160.0 180.0 190.0 180.0 7. 400.0 277.08 VT3
19. Lukáš Pipek 2004 / 25 / 80.9 TJ Sokol Pohořelice 120.0 130.0 135.0 135.0 12. 82.5 87.5 95.0 95.0 7. 155.0 175.0 190.0 175.0 8. 405.0 274.55 VT3
20. Daniel Zavadil 2003 / 81 / 81.76 TJ Olympia Zlín 135.0 145.0 160.0 145.0 8. 77.5 85.0 90.0 90.0 11. 155.0 165.0 170.0 170.0 10. 405.0 272.81 VT3
21. Marek Buchta 2004 / 47 / 81.48 TJ Sokol Rosice 110.0 125.0 140.0 140.0 11. 80.0 90.0 97.5 97.5 6. 130.0 150.0 162.5 150.0 12. 387.5 261.56 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Denis Kurečka 1999 / 79 / 141.3 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 250.0 - 250.0 1. 175.0 195.0 205.0 195.0 1. 250.0 280.0 292.5 292.5 1. 737.5 411.53 MVT
2. Tomáš Vorel 2000 / 85 / 64.8 B Strong Powerlifting Team 160.0 170.0 172.5 170.0 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 515.0 410.61 VT1
3. Dominik Hořava 1999 / 9 / 91.7 ASK Blansko 220.0 230.0 235.0 230.0 2. 145.0 152.5 152.5 145.0 5. 250.0 260.0 270.0 270.0 1. 645.0 407.96 VT1
4. Jakub Lukeš 2000 / 13 / 92.8 TJ Lokomotiva Krnov 215.0 230.0 240.0 240.0 1. 135.0 145.0 150.0 145.0 6. 240.0 260.0 270.0 260.0 3. 645.0 405.58 VT1
5. Jiří Bilko 2000 / 73 / 86.8 TJ SŠTaS Karviná 180.0 200.0 210.0 210.0 4. 140.0 150.0 152.5 150.0 3. 230.0 252.5 260.0 260.0 2. 620.0 403.43 VT1
6. Tomáš Zapletal 2001 / 8 / 82.6 Powerlifting Hodonín 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 115.0 122.5 127.5 127.5 1. 225.0 235.0 242.5 235.0 2. 580.0 388.25 VT1
7. Pavel Goliáš 1998 / 37 / 91.3 TJ Sokol Vranovice 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 137.5 145.0 147.5 147.5 4. 230.0 245.0 252.5 245.0 4. 612.5 388.20 VT1
8. Jaroslav Kubíček 2002 / 77 / 78.4 Silový trojboj Holba Hanušovice 180.0 187.5 192.5 192.5 3. 120.0 122.5 125.0 122.5 4. 240.0 250.0 250.0 240.0 1. 555.0 383.84 VT1
9. Vojtěch Haker 2000 / 2 / 73.47 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 187.5 187.5 2. 125.0 130.0 135.0 130.0 1. 200.0 210.0 225.0 210.0 4. 527.5 381.38 VT1
10. Denis Zsibrita 2000 / 38 / 81.32 Iron Warriors 200.0 220.0 220.0 200.0 2. 120.0 125.0 130.0 125.0 3. 230.0 245.0 255.0 230.0 5. 555.0 375.07 VT1
11. Daniel Kristlík 2002 / 30 / 74 Iron Warriors 190.0 197.5 197.5 190.0 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 205.0 215.0 222.5 215.0 1. 520.0 374.04 VT1
12. Denis Šochman 2000 / 22 / 98.5 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 6. 130.0 130.0 145.0 145.0 3. 220.0 255.0 265.0 265.0 1. 610.0 373.50 VT1
13. Roman Žáček 2002 / 45 / 79.7 ASK Blansko 180.0 190.0 205.0 190.0 5. 115.0 120.0 125.0 125.0 2. 215.0 230.0 245.0 230.0 4. 545.0 372.94 VT1
14. Ondřej Kaucký 2002 / 31 / 86.2 B Strong Powerlifting Team 180.0 192.5 200.0 200.0 6. 142.5 150.0 155.0 155.0 1. 190.0 202.5 212.5 212.5 9. 567.5 370.69 VT1
15. Ali Ostowar 2001 / 50 / 91.7 SK Fitness Gym Olomouc 190.0 205.0 215.0 205.0 5. 125.0 135.0 140.0 135.0 7. 220.0 235.0 245.0 245.0 5. 585.0 370.01 VT1
16. Jan Matulík 2000 / 43 / 104.3 TJ Svitavy 200.0 210.0 217.5 217.5 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 235.0 250.0 262.5 262.5 2. 615.0 368.38 VT1
17. Jan Škrobánek 1999 / 65 / 98.29 B Strong Powerlifting Team 210.0 217.5 222.5 222.5 3. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 205.0 220.0 227.5 220.0 7. 600.0 367.74 VT1
18. Martin Konšel 2001 / 19 / 82.3 TJ Sokol Rosice 175.0 185.0 192.5 192.5 4. 112.5 117.5 122.5 122.5 5. 215.0 232.5 245.0 232.5 3. 547.5 367.32 VT1
19. Štěpán Küschner 2001 / 18 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 135.0 142.5 142.5 135.0 5. 215.0 227.5 237.5 237.5 3. 612.5 366.40 VT1
20. Petr Dočekal 1999 / 78 / 71.8 TJ Sokol Rosice 152.5 165.0 175.0 175.0 3. 100.0 107.5 112.5 107.5 5. 197.5 210.0 220.0 210.0 2. 492.5 362.09 VT2
21. Daniel  Penkala 1999 / 40 / 97.1 TJ SŠTaS Karviná 180.0 200.0 210.0 210.0 5. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 220.0 230.0 245.0 220.0 6. 585.0 360.42 VT2
22. Ondřej Hilgert 1998 / 20 / 85.61 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 160.0 170.0 170.0 10. 135.0 145.0 152.5 152.5 2. 190.0 200.0 215.0 215.0 8. 537.5 352.44 VT2
23. Daniel Černý 2000 / 76 / 90.3 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 207.5 200.0 7. 110.0 115.0 120.0 120.0 8. 210.0 227.5 242.5 227.5 6. 547.5 348.92 VT2
24. David Tománek 2001 / 17 / 71.7 TJ Olympia Zlín 150.0 160.0 170.0 170.0 4. 90.0 100.0 110.0 100.0 7. 175.0 190.0 200.0 200.0 5. 470.0 345.92 VT2
25. Vojtěch Poljak 2000 / 33 / 108.6 B Strong Powerlifting Team 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 205.0 220.0 230.0 230.0 1. 585.0 345.68 VT2
26. František Dvořák 2002 / 66 / 96.1 Sporting APIS Praha 205.0 217.5 225.0 225.0 2. 92.5 100.0 105.0 100.0 7. 225.0 232.5 237.5 232.5 4. 557.5 344.98 VT2
27. Miroslav Buchal 1998 / 58 / 72.32 B Strong Powerlifting Team 150.0 155.0 155.0 150.0 9. 110.0 110.0 110.0 110.0 4. 210.0 212.5 212.5 210.0 3. 470.0 343.71 VT2
28. Jiří Stožický 2001 / 41 / 81.6 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 187.5 187.5 6. 110.0 115.0 117.5 117.5 6. 180.0 192.5 200.0 200.0 6. 505.0 340.57 VT2
29. Martin Cintl 1998 / 36 / 97.1 Iron Warriors 185.0 192.5 195.0 195.0 7. 120.0 125.0 130.0 130.0 6. 200.0 212.5 220.0 220.0 5. 545.0 335.77 VT2
30. Petr Hromek 2000 / 28 / 72.93 B Strong Powerlifting Team 160.0 170.0 170.0 160.0 8. 97.5 102.5 107.5 107.5 6. 175.0 182.5 192.5 192.5 6. 460.0 334.37 VT2
31. Marek Ház 2002 / 48 / 89.4 TJ Olympia Zlín 170.0 185.0 195.0 195.0 8. 100.0 107.5 115.0 107.5 10. 185.0 205.0 217.5 217.5 7. 520.0 333.11 VT2
32. Tomáš Miláček 1999 / 23 / 67.7 TJ Svitavy 155.0 160.0 160.0 160.0 7. 95.0 95.0 100.0 95.0 8. 175.0 177.5 177.5 175.0 9. 430.0 330.76 VT2
33. Jakub Hýbl 2001 / 57 / 72.3 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 165.0 170.0 165.0 5. 90.0 95.0 100.0 95.0 9. 175.0 185.0 200.0 185.0 7. 445.0 325.52 VT2
34. Adam Hašek 2001 / 7 / 77.1 TJ Sokol Rosice 140.0 155.0 167.5 167.5 7. 95.0 105.0 105.0 105.0 8. 190.0 210.0 210.0 190.0 7. 462.5 323.43 VT2
35. Jan Achilles 2001 / 32 / 91.6 Powerlifting Hodonín 165.0 170.0 185.0 185.0 9. 105.0 115.0 120.0 115.0 9. 185.0 200.0 210.0 210.0 10. 510.0 322.73 VT2
36. Roman Štěpánek 1998 / 86 / 108.6 TJ Svitavy 180.0 195.0 207.5 207.5 2. 90.0 100.0 110.0 110.0 2. 190.0 205.0 217.5 217.5 2. 535.0 316.13 VT2
37. Tomáš Čižmář 2000 / 27 / 81.2 TJ Sokol Rosice 140.0 155.0 167.5 167.5 8. 92.5 100.0 107.5 100.0 10. 170.0 190.0 200.0 190.0 9. 457.5 309.45 VT3
38. Miroslav Kresáč 2002 / 82 / 80 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 157.5 157.5 10. 95.0 102.5 105.0 102.5 9. 170.0 180.0 190.0 190.0 8. 450.0 307.21 VT3
39. Jakub Škorpík 2002 / 29 / 81.7 B Strong Powerlifting Team 135.0 147.5 160.0 160.0 9. 100.0 110.0 115.0 115.0 7. 155.0 170.0 180.0 180.0 10. 455.0 306.62 VT3
40. Robin Sláma 1999 / 52 / 72.58 TJ Sokol Pohořelice 110.0 120.0 125.0 120.0 10. 65.0 70.0 75.0 70.0 10. 170.0 185.0 200.0 185.0 8. 375.0 273.53 VT3
41. Marek Bajer 1999 / 71 / 73.3 SK Fitness Gym Olomouc 165.0 170.0 175.0 165.0 6. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 190.0 190.0 190.0 0 - - -

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ SŠTaS Karviná 330.5 386.29 12 [12]
2. TJ Viktorie Bohumín 258.0 325.98 12 [12]
3. TJ Sokol Pohořelice 282.5 288.01 12 [12]
4. Colbert club SSK Vítkovice 252.5 272.50 12 [12]
5. TJ Svitavy 265.0 265.74 12 [12]
6. Powerlifting Jihlava 192.5 204.78 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 1 026.5 1 143.67 33 [12, 12, 9]
2. B Strong Powerlifting Team 1 000.0 1 026.87 29 [12, 9, 8]
3. TJ SŠTaS Karviná 600.0 653.65 16 [9, 7]
4. TJ Olympia Zlín 375.0 376.31 12 [12]
5. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 334.25 12 [12]
6. TJ Viktorie Bohumín 305.0 312.96 8 [8]
7. Powerlifting Jihlava 320.0 305.76 8 [8]
8. Powerlifting Hodonín 280.0 272.33 7 [7]
9. SK Fitness Gym Olomouc 260.0 262.73 7 [7]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Pohořelice 1 902.5 1 271.50 35 [12, 12, 9, 2]
2. TJ SŠTaS Karviná 1 455.5 1 098.31 33 [12, 12, 9]
3. Powerlifting Hodonín 1 490.0 992.81 24 [12, 8, 4]
4. Fitness Ring 530.0 307.56 12 [12]
5. Sporting APIS Praha 535.0 358.13 9 [9]
6. B Strong Powerlifting Team 462.5 299.28 8 [8]
7. TJ Svitavy 832.5 558.68 8 [7, 1]
8. ASK Blansko 462.5 318.99 7 [7]
9. Colbert club SSK Vítkovice 460.0 310.22 6 [6]
10. TJ Sokol Rosice 837.5 561.94 6 [5, 1]
11. TJ Olympia Zlín 830.0 559.00 4 [3, 1]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. B Strong Powerlifting Team 4 157.5 2 819.99 42 [12, 12, 7, 6, 5]
2. TJ Svitavy 1 580.0 1 015.27 24 [12, 9, 3]
3. TJ Sokol Rosice 1 960.0 1 362.29 22 [8, 7, 4, 3]
4. Colbert club SSK Vítkovice 1 350.0 777.93 21 [12, 9]
5. Iron Warriors 1 620.0 1 084.88 21 [9, 8, 4]
6. TJ Sokol Pohořelice 1 900.0 1 311.04 19 [12, 4, 2, 1]
7. ASK Blansko 1 190.0 780.90 18 [12, 6]
8. TJ SŠTaS Karviná 1 205.0 763.85 14 [8, 6]
9. Powerlifting Hodonín 1 090.0 710.98 13 [12, 1]
10. Silový trojboj Holba Hanušovice 1 000.0 709.36 13 [9, 4]
11. TJ Lokomotiva Krnov 1 182.5 758.02 12 [9, 3]
12. TJ Olympia Zlín 990.0 679.03 9 [7, 2]
13. Fitness Ring 610.0 373.50 8 [8]
14. TJ Sokol Vranovice 612.5 388.20 7 [7]
15. SK Fitness Gym Olomouc 585.0 370.01 6 [6]
16. Sporting APIS Praha 557.5 344.98 5 [5]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Pohořelice 4 085.0 2 870.55 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. TJ SŠTaS Karviná 3 591.0 2 902.10 54 [12, 12, 12, 9, 9]
3. B Strong Powerlifting Team 5 620.0 4 146.14 53 [12, 12, 12, 9, 8]
4. Iron Warriors 2 646.5 2 228.55 50 [12, 12, 9, 9, 8]
5. TJ Svitavy 2 677.5 1 839.69 43 [12, 12, 9, 7, 3]
6. Powerlifting Hodonín 2 860.0 1 976.12 43 [12, 12, 8, 7, 4]
7. Colbert club SSK Vítkovice 2 062.5 1 360.65 39 [12, 12, 9, 6]
8. TJ Sokol Rosice 2 797.5 1 924.23 27 [8, 7, 5, 4, 3]
9. ASK Blansko 1 652.5 1 099.89 25 [12, 7, 6]
10. TJ Olympia Zlín 2 195.0 1 614.34 25 [12, 7, 3, 2, 1]
11. Fitness Ring 1 140.0 681.06 20 [12, 8]
12. TJ Viktorie Bohumín 563.0 638.94 20 [12, 8]
13. Powerlifting Jihlava 512.5 510.54 17 [9, 8]
14. Sporting APIS Praha 1 092.5 703.11 14 [9, 5]
15. Silový trojboj Holba Hanušovice 1 000.0 709.36 13 [9, 4]
16. SK Fitness Gym Olomouc 845.0 632.74 13 [7, 6]
17. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 334.25 12 [12]
18. TJ Lokomotiva Krnov 1 182.5 758.02 12 [9, 3]
19. TJ Sokol Vranovice 612.5 388.20 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Benčpres Raw 3 154.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Mrtvý tah Raw 2 279.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Trojboj Raw - 648.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 154.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Mrtvý tah Equipped 2 279.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Trojboj Equipped - 648.00 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Dřep Raw 3 117.50 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Benčpres Raw 3 69.00 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Trojboj Raw - 311.50 kg
Šárka Fibingrová Ženy -52 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 69.00 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Dřep Raw 2 130.50 kg
Denisa Turková Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Raw 3 120.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Mrtvý tah Raw 2 140.00 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Trojboj Raw - 330.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Dřep Equipped 2 130.50 kg
Denisa Turková Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Equipped 3 120.50 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Mrtvý tah Equipped 2 140.00 kg
Barbora Švaňová Dorostenky -57 kg Trojboj Equipped - 330.50 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Dřep Raw 3 117.50 kg
Barbora Švaňová Juniorky -57 kg Dřep Raw 2 130.50 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Benčpres Raw 3 69.00 kg
Lucie Daňková Juniorky -76 kg Benčpres Raw 3 90.00 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Trojboj Raw - 311.50 kg
Šárka Fibingrová Juniorky -52 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 69.00 kg
Lucie Daňková Juniorky -76 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 90.00 kg