Zpět na všechny soutěže


2. Mistrovství Moravy družstev v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 20.11. 2021
Místo konání: Krnov
Propozice: MM dr.Raw.6f7.pdf

Personál:



Václav Stuchlík Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Stanislav Krček Hlavní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Ivo Brázda Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout PDF Plný/zkrácený výpis
1. TJ Olympia Zlín - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Marek Novák 1997 / 26 / 158.4 270.0 285.0 285.0 270.0 215.0 225.0 230.0 225.0 210.0 225.0 235.0 235.0 730.0 400.77
Vlastimil Románek 1994 / 38 / 83.7 210.0 220.0 235.0 235.0 130.0 140.0 150.0 150.0 210.0 230.0 245.0 245.0 630.0 418.45
Robert Rajzl 1994 / 29 / 83.8 190.0 210.0 220.0 220.0 140.0 155.0 162.5 155.0 190.0 210.0 220.0 220.0 595.0 394.90
Marek Ház 2002 / 25 / 91 185.0 200.0 207.5 207.5 105.0 115.0 120.0 120.0 210.0 225.0 240.0 240.0 567.5 360.31
Družstvo celkem: 932.5 650 940 2,522.5 1,574.43
2. TJ SŠTaS Karviná - "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Mikuláš Sikora 2003 / 19 / 83 190.0 205.0 210.0 210.0 145.0 152.5 R155.0 155.0 230.0 270.0 - 270.0 635.0 423.86
Jiří Bilko 2000 / 2 / 87.6 200.0 210.0 220.0 210.0 145.0 152.5 157.5 152.5 230.0 255.0 270.0 270.0 632.5 409.54
Tomáš Dobeš 1996 / 6 / 70.3 140.0 150.0 160.0 160.0 110.0 115.0 115.0 115.0 190.0 210.0 220.0 220.0 495.0 369.72
Kryštof Huta 2003 / 24 / 66.4 165.0 175.0 180.0 180.0 85.0 90.0 92.5 92.5 175.0 190.0 200.0 190.0 462.5 361.35
Družstvo celkem: 760 515 950 2,225.0 1,564.47
3. TJ Sokol Vranovice "A"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Pavel Goliáš 1998 / 12 / 95.2 202.5 212.5 222.5 222.5 142.5 150.0 155.0 150.0 235.0 250.0 250.0 250.0 622.5 386.82
Petr Kavan 2001 / 30 / 93.8 185.0 192.5 200.0 200.0 120.0 125.0 130.0 130.0 192.5 207.5 217.5 217.5 547.5 342.57
Jan Jelínek 2000 / 17 / 81 185.0 195.0 202.5 202.5 95.0 100.0 102.5 102.5 205.0 225.0 232.5 232.5 537.5 364.10
Daniel Bracek 2002 / 33 / 76.8 160.0 167.5 175.0 175.0 95.0 102.5 105.0 102.5 160.0 170.0 177.5 177.5 455.0 319.00
Družstvo celkem: 800 485 877.5 2,162.5 1,412.49
4. SK Fitness Gym Olomouc - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Stanislav Macák 1977 / 16 / 116.1 242.5 252.5 255.0 255.0 175.0 180.0 182.5 180.0 250.0 265.0 272.5 265.0 700.0 405.72
Martin Štoppl 1991 / 5 / 88.6 205.0 220.0 227.5 220.0 110.0 120.0 130.0 120.0 230.0 245.0 252.5 245.0 585.0 376.51
Daniela Batková 1980 / 23 / 51.5 90.0 95.0 R100.0 100.0 57.5 60.0 60.0 60.0 100.0 R110.0 R120.0 110.0 270.0 339.12
Barbora Jurčová 2002 / 4 / 67.4 87.5 95.0 102.5 102.5 42.5 47.5 50.0 50.0 100.0 110.0 120.0 110.0 262.5 268.20
Družstvo celkem: 677.5 410 730 1,817.5 1,389.55
5. TJ Lokomotiva Krnov - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Tomáš Juříček 1992 / 15 / 68.1 190.0 200.0 212.5 200.0 135.0 142.5 150.0 142.5 220.0 240.0 242.5 242.5 585.0 447.88
Ondřej Hilgert 1998 / 22 / 86.2 150.0 165.0 172.5 165.0 130.0 142.5 152.5 152.5 180.0 195.0 210.0 210.0 527.5 344.56
Lubomír Švaňhal 1996 / 13 / 86.5 160.0 167.5 177.5 177.5 90.0 95.0 100.0 100.0 185.0 205.0 217.5 217.5 495.0 322.69
Filip Hasmanda 1996 / 40 / 73.3 100.0 120.0 132.5 132.5 80.0 85.0 92.5 85.0 135.0 147.5 160.0 160.0 377.5 273.39
Družstvo celkem: 675 480 830 1,985.0 1,388.52
6. TJ SŠTaS Karviná - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Lukáš Strouhal 1985 / 41 / 112.8 180.0 205.0 220.0 220.0 140.0 150.0 157.5 157.5 180.0 210.0 222.5 222.5 600.0 350.46
Maxmilián Vučkovski 2003 / 11 / 63.1 110.0 125.0 132.5 132.5 105.0 112.5 117.5 117.5 130.0 150.0 162.5 150.0 400.0 326.20
Mariana Franková 2002 / 9 / 62.2 100.0 110.0 117.5 117.5 60.0 70.0 77.5 77.5 115.0 130.0 140.0 140.0 335.0 363.27
Barbora Mžyková 1999 / 31 / 60.3 90.0 95.0 102.5 102.5 55.0 60.0 65.0 60.0 115.0 125.0 132.5 132.5 295.0 327.63
Družstvo celkem: 572.5 412.5 645 1,630.0 1,367.56
7. ASK Blansko - "C"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Michal Ševčík 1999 / 8 / 92.5 175.0 185.0 190.0 190.0 105.0 112.5 117.5 117.5 215.0 230.0 245.0 245.0 552.5 347.96
Denis Švancara 2004 / 14 / 83.7 157.5 165.0 172.5 172.5 85.0 92.5 100.0 92.5 187.5 195.0 202.5 202.5 467.5 310.51
Karel Zouhar 1998 / 39 / 87.1 145.0 155.0 162.5 162.5 97.5 105.0 107.5 105.0 175.0 187.5 195.0 195.0 462.5 300.39
Petr Klimek 1997 / 37 / 89.6 130.0 142.5 150.0 150.0 95.0 102.5 105.0 102.5 175.0 180.0 195.0 195.0 447.5 286.31
Družstvo celkem: 675 417.5 837.5 1,930.0 1,245.17
8. ASK Blansko - "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Libor Zouhar 1991 / 28 / 90.8 230.0 240.0 240.0 230.0 132.5 132.5 132.5 132.5 250.0 - - 250.0 612.5 389.31
Roman Žáček 2002 / 32 / 80.3 190.0 200.0 207.5 200.0 120.0 125.0 125.0 120.0 220.0 230.0 240.0 240.0 560.0 381.42
Marcel Tůma 1997 / 27 / 109.7 175.0 185.0 195.0 195.0 155.0 155.0 155.0 0 235.0 245.0 250.0 235.0 430.0 253.27
Rostislav Hořava 1997 / 42 / 105.9 60.0 80.0 100.0 80.0 150.0 155.0 155.0 150.0 60.0 100.0 130.0 130.0 360.0 214.49
Družstvo celkem: 705 402.5 855 1,962.5 1,238.49
9. TJ Sokol Pohořelice
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Daniel Černý 2000 / 21 / 91.3 150.0 160.0 175.0 175.0 110.0 117.5 125.0 125.0 190.0 200.0 215.0 215.0 515.0 326.41
Miroslav Kresáč 2002 / 7 / 83.8 152.5 160.0 165.0 160.0 105.0 110.0 112.5 110.0 185.0 195.0 200.0 200.0 470.0 311.94
Petr Patočka 2003 / 43 / 90 150.0 162.5 170.0 170.0 90.0 100.0 100.0 90.0 190.0 200.0 225.0 200.0 460.0 293.66
Adéla Holičová 2002 / 3 / 52.3 57.5 65.0 72.5 65.0 27.5 32.5 35.0 32.5 62.5 67.5 72.5 72.5 170.0 210.99
Družstvo celkem: 570 357.5 687.5 1,615.0 1,143.00
10. TJ Sokol Vranovice "B"
Jméno Nar/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Michal Sicha 1980 / 36 / 84 145.0 155.0 160.0 160.0 115.0 122.5 127.5 127.5 160.0 170.0 180.0 170.0 457.5 303.23
Adam Kotačka 2006 / 34 / 75.2 117.5 125.0 130.0 130.0 77.5 82.5 87.5 87.5 127.5 135.0 145.0 145.0 362.5 257.81
Lukáš Soukup 1980 / 10 / 72.2 105.0 115.0 117.5 115.0 80.0 87.5 90.0 87.5 115.0 125.0 135.0 135.0 337.5 247.12
Miroslava Horáková 1988 / 35 / 84.2 100.0 112.5 120.0 120.0 62.5 67.5 70.0 67.5 105.0 115.0 127.5 127.5 315.0 280.57
Družstvo celkem: 525 370 577.5 1,472.5 1,088.73
Pořadí Název družstva Dřep (kg) Benčpres (kg) Mrtvý tah (kg) Trojboj (kg) Wilks (body)
1. TJ Olympia Zlín - "A" 932.5 650.0 940.0 2,522.5 1,574.43
2. TJ SŠTaS Karviná - "A" 760.0 515.0 950.0 2,225.0 1,564.47
3. TJ Sokol Vranovice "A" 800.0 485.0 877.5 2,162.5 1,412.49
4. SK Fitness Gym Olomouc - "B" 677.5 410.0 730.0 1,817.5 1,389.55
5. TJ Lokomotiva Krnov - "B" 675.0 480.0 830.0 1,985.0 1,388.52
6. TJ SŠTaS Karviná - "B" 572.5 412.5 645.0 1,630.0 1,367.56
7. ASK Blansko - "C" 675.0 417.5 837.5 1,930.0 1,245.17
8. ASK Blansko - "B" 705.0 402.5 855.0 1,962.5 1,238.49
9. TJ Sokol Pohořelice 570.0 357.5 687.5 1,615.0 1,143.00
10. TJ Sokol Vranovice "B" 525.0 370.0 577.5 1,472.5 1,088.73
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Benčpres Raw 3 155.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 155.00 kg
Daniela Batková Ženy M1 -52 kg Dřep Raw 3 100.00 kg
Daniela Batková Ženy M1 -52 kg Mrtvý tah Raw 2 110.00 kg
Daniela Batková Ženy M1 -52 kg Trojboj Raw - 270.00 kg