Zpět na všechny soutěže


10. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.10. 2022
Místo konání: Dolní Břežany
Informace o soutěži:

Všichni nominovaní sportovci mají prostřednictvím své organizace povinnost se přihlásit nebo omluvit ve stanoveném termínu.

Soutěžící nemusí startovat ve váhové kategorii, ve které jsou nominovaní.

Kategorie juniorek byla přesunuta na neděli 16. 10. 2022

Videozáznam:

Junioři(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -59 kg
1 Viliam Kováč 2000 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 532.5 kg EVT
Nominován
2 Simon Barčiš 2004 TJ SŠTaS Karviná 305 kg III
Nominován
M -66 kg
1 Tomáš Vorel 2000 B Strong Powerlifting Team 518 kg MVT
Nominován
2 Oliver Balážik 2003 PWL VISION NUTRITION 442.5 kg II
Nominován
3 Maxmilián Vučkovski 2003 TJ SŠTaS Karviná 432.5 kg II
Nominován
4 Kryštof Huta 2003 TJ SŠTaS Karviná 400 kg II
Nominován
5 Jan Gazur 2004 TJ SŠTaS Karviná 392.5 kg II
Nominován
6 Daniel Agel 2004 TJ SŠTaS Karviná 392.5 kg II
Nominován
7 Matyáš Gruszka 2004 TJ SŠTaS Karviná 392.5 kg II
Nominován
M -74 kg
1 Vojtěch Haker 2000 TJ Sokol Pohořelice 565 kg MVT
Nominován
2 Jakub Joska 2002 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 565 kg MVT
Nominován
3 Jakub Straka 2002 Doplnejch powerlifting 560 kg I
Nominován
4 Petr Hromek 2000 B Strong Powerlifting Team 555 kg I
Nominován
5 Tomáš Kvíz 2000 Iron Warriors 527.5 kg I
Nominován
6 Matěj Vojtěch 2001 POWERLIFTING DK 525 kg I
Nominován
7 David Tománek 2001 SK Olympia Zlín 525 kg I
Nominován
8 Jakub Novotný 2002 Doplnejch powerlifting 512.5 kg I
Nominován
9 Matěj Nováček 1999 Powerlifting Jihlava 505 kg I
Nominován
10 Jakub Smotlacha 2000 POWERLIFTING DK 497.5 kg I
Nominován
11 Marek Bajer 1999 SK Fitness Gym Olomouc 492.5 kg II
Přihlášen
12 Martin Mišovič 2000 Sporting APIS Praha 490 kg II
Nominován
13 Jan Rohel 2000 TJ Viktorie Bohumín 482.5 kg II
Nominován
14 Tomáš Olič 2000 Powerlifting Gladiators 470 kg II
Nominován
15 Mukhdavaa Munkhtsetseg 1999 TJ Sokol Rosice 470 kg II
Nominován
M -83 kg
1 Josef Susík 2000 Doplnejch powerlifting 680.5 kg MVT
Nominován
2 Tomáš Votava 2002 Doplnejch powerlifting 662.5 kg MVT
Nominován
3 Mikuláš Sikora 2003 TJ SŠTaS Karviná 657 kg MVT
Nominován
4 Karel Rada 2001 Fitness Staňkov 650 kg MVT
Nominován
5 Patrik Lněnička 2001 Sportovní klub ZLOBR 637.5 kg MVT
Nominován
6 Robert Sporka 2001 TJ Sokol Vejprnice 610 kg MVT
Nominován
7 David Lacina 2003 TJ Sokol Pohořelice 610 kg MVT
Nominován
8 Ondřej Kaucký 2002 B Strong Powerlifting Team 587.5 kg I
Nominován
9 Tomáš Martynek 2000 TJ SŠTaS Karviná 575 kg I
Nominován
10 Jaroslav Kubíček 2002 Silový trojboj Holba Hanušovice 557.5 kg I
Nominován
11 Jiří Patočka 2003 TJ Sokol Pohořelice 552.5 kg I
Nominován
12 Denis Zsibrita 2000 Fitness Ring 550 kg I
Přihlášen
13 Vojtěch Karfík 2003 Doplnejch powerlifting 550 kg I
Nominován
14 Vojtěch Řivnáč 2001 Doplnejch powerlifting 550 kg I
Nominován
15 Tomáš Vrba 2000 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 547.5 kg I
Nominován
16 Marek Ház 2002 SK Olympia Zlín 545 kg I
Nominován
17 Adam Hašek 2001 B Strong Powerlifting Team 535 kg I
Nominován
18 Marek Bárta 2002 Iron Warriors 535 kg I
Nominován
19 Ondřej Zázvůrek 2003 Doplnejch powerlifting 520 kg II
Nominován
20 Pavel Matuna 2000 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 520 kg II
Nominován
M -93 kg
1 Jakub Daněk 2000 Powerlifting School 710 kg MVT
Přihlášen
2 Dominik Hořava 1999 ASK Blansko 667.5 kg MVT
Nominován
3 Tomáš Zapletal 2001 Powerlifting Hodonín 645 kg I
Nominován
4 Daniel Lochman 2000 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 642.5 kg I
Nominován
5 Vojtěch Bula 2000 Sportovní klub ZLOBR 632.5 kg I
Nominován
6 Benedikt Lochman 2003 SK Fitness Gym Olomouc 632.5 kg I
Přihlášen
7 Jaromír Wisnar 2000 Spal strength gym 632.5 kg I
Nominován
8 Karel Petráš 2001 Fitness Staňkov 630 kg I
Nominován
9 Tomáš Merhout 2000 Powerlifting Gladiators 622.5 kg I
Nominován
10 Jakub Dobiáš 2000 B Strong Powerlifting Team 620 kg I
Nominován
11 Ondřej Smetaník 2003 TJ Sokol Nymburk 620 kg I
Nominován
12 Adam Holeček 2000 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 610 kg I
Nominován
13 Tomáš Vidourek 2002 ASK Blansko 600 kg I
Nominován
14 Martin Konšel 2001 B Strong Powerlifting Team 597.5 kg I
Nominován
15 Denis Úlehla 2000 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 595 kg I
Nominován
16 Jiří Bilko 2000 TJ SŠTaS Karviná 590 kg I
Nominován
17 Martin Kochrda 2002 Powerlifting Jihlava 590 kg I
Nominován
18 Jiří Braun 2000 Powerlifting TJJM Chodov 587.5 kg I
Přihlášen
19 Lukáš Harenčák 2003 Powerlifting Hodonín 585 kg I
Nominován
20 Michal Uher 2000 Sportovní klub ZLOBR 577.5 kg I
Nominován
21 František Dvořák 2002 Sporting APIS Praha 572.5 kg I
Nominován
22 Petr Mlčoch 2000 TJ Viktorie Bohumín 555 kg II
Nominován
23 Jiří Stožický 2001 B Strong Powerlifting Team 555 kg II
Nominován
M -105 kg
1 Lars Lukeš 1999 Doplnejch powerlifting 705 kg MVT
Nominován
2 Jakub Lukeš 2000 TJ Lokomotiva Krnov 695 kg MVT
Nominován
3 Petr Doležal 2000 Powerlifting School 670 kg I
Nominován
4 Pavel Kurek 2000 Sportovní klub ZLOBR 670 kg I
Nominován
5 Michal Vrána 1999 TJ Sokol Bílina 660 kg I
Nominován
6 Marek Vávra 2001 Sportovní klub ZLOBR 660 kg I
Nominován
7 Adam Knespl 2002 Sporting APIS Praha 645 kg I
Nominován
8 Denis Šochman 2000 Fitness Ring 637.5 kg I
Omluven
9 David Pískatý 2000 Sportovní klub ZLOBR 637.5 kg I
Nominován
10 Jan Škrobánek 1999 Sportovní klub ZLOBR 632.5 kg I
Nominován
11 Matyáš Košek 2002 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 617.5 kg I
Nominován
12 Tomáš Runštuk 2002 TJ Sokol Nymburk 617.5 kg I
Nominován
13 Marek Jiřík 2001 Powerlifting Gladiators 612.5 kg I
Nominován
14 Tadeusz Kurek 2003 Sportovní klub ZLOBR 590 kg II
Nominován
15 Marek Jiřička 2002 Sporting APIS Praha 585 kg II
Nominován
M -120 kg
1 Jakub Šigut 1999 Iron Warriors 792.5 kg MVT
Nominován
2 Filip Porteš 2000 SK Olympia Zlín 767.5 kg MVT
Nominován
3 Václav Vlk 2000 Powerlifting Bílina 765 kg MVT
Nominován
4 Martin Prokop 1999 Doplnejch powerlifting 742.5 kg MVT
Nominován
5 David Stankovič 2000 Doplnejch powerlifting 727.5 kg MVT
Nominován
6 Štěpán Küschner 2001 Colbert club SSK Vítkovice 655 kg I
Nominován
7 David Bárek 2000 ASK Blansko 650 kg I
Nominován
8 Lukáš Trtil 2003 POWERLIFTING DK 600 kg II
Nominován
M +120 kg
1 Martin Valenta 2002 Doplnejch powerlifting 822.5 kg EVT
Nominován
2 Artem Usov 2000 Doplnejch powerlifting 815 kg EVT
Nominován
3 Denis Kurečka 1999 Colbert club SSK Vítkovice 770 kg MVT
Nominován
4 Šimon Král 2002 TJ Sokol Vejprnice 750 kg MVT
Nominován
5 Jakub Jílek 2002 Sporting APIS Praha 587.5 kg II
Nominován
6 Dominik Fictum 2003 Fitness Staňkov 512.5 kg III
Nominován