Zpět na všechny soutěže


12. Mistrovství České republiky mladších juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Muži
Od-do: 27.04. 2024
Místo konání: Benešov
Informace o soutěži:

Postup při sestavování nominace

Maximální počet nominovaných v jedné váhové kategorii – 12 sportovců

Doplnění kategorie v souladu se SŘ (přímá nominace VT3) – 6 sportovců

Limit pro náhradníka s VT3 – do desátého místa, přičemž maximálně jeden náhradník s VT3 ve váhové kategorii

Sportovci v přímé nominaci mohou měnit váhové kategorie

Náhradníci se mohou přihlásit do jiné váhové kategorie za předpokladu, že mají vyšší total než poslední nominovaný v dané váhové kategorii

 

Přihlašování

Přihlašování a zejména omlouvání sportovců je možné provádět již před vydáním propozic průběžně na mail prihlasky@powerlifting.cz.

Přihlášky a omluvenky (prosím včas) musí zasílat předseda nebo pověřený člen výboru.

 

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN:

I. skupina - ml. junioři -53 kg; -59kg; -66kg (10 závodníků)
II. skupina - ml. junioři -74 kg (10 závodníků)
III. skupina - ml. junioři -83 kg (12 závodníků)
IV. skupina - ml. junioři -93 kg (13 závodníků)
V. skupina - ml. junioři -105 kg; -120 kg; +120 kg; (10 závodníků)

Videozáznam:

Mladší junioři
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -53 kg
1 Matouš Jan Jonáš 2007 Powerlifting School 277.5 kg III
Přihlášen
M -59 kg
1 František Kuš 2007 TJ SŠTaS Karviná 320 kg III
Přihlášen
2 Jan Kyselka 2008 Powerlifting TJJM Chodov 282.5 kg III
Omluven
M -66 kg
1 Ondřej Černohorský 2008 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 530 kg MVT
Přihlášen
2 Tomáš Mašek 2006 TJ KRALUPY 490 kg MVT
Přihlášen
3 Jan Vonásek 2006 TJ Sokol Vejprnice 447.5 kg I
Přihlášen
4 Filip Stein 2006 PWL VISION NUTRITION 430 kg I
Přihlášen
5 Daniel Hampejs 2007 Doplnejch powerlifting 420 kg I
Přihlášen
6 Maksym Ovcharenko 2006 Powerlifting School 410 kg II
Přihlášen
7 Alexandr Novotný 2006 TJ Lokomotiva Krnov 405 kg II
Přihlášen
8 Jakub Dalajka 2008 ASK Blansko 385 kg II
Přihlášen
9 Vít Ježek 2007 TJ Přeštice 375 kg II
Omluven
M -74 kg
1 Samuel King 2006 Twister Powerlifting Club 550.5 kg MVT
Přihlášen
2 Radim Šumský 2007 Doplnejch powerlifting 532.5 kg MVT
Přihlášen
3 Vít Klučka 2007 Powerlifting Hodonín 520 kg I
Přihlášen
4 Jan Kopřiva 2009 TJ Sokol Pohořelice 475 kg I
Přihlášen
5 Adam Bartoš 2006 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 472.5 kg I
Omluven
6 Michal Růžička 2007 Sportovní klub ZLOBR 472.5 kg I
Přihlášen
7 Nikolas Hlaváček 2007 Spal strength gym 467.5 kg I
Omluven
8 Jan Flajšinger 2008 TJ Sokol Pohořelice 445 kg II
Přihlášen
9 Jonáš Němec 2006 Powerlifting Club Kolín 425 kg II
Přihlášen
10 Václav Starý 2006 Sportovní klub ZLOBR 417.5 kg II
Přihlášen
11 Tomáš Marschal 2008 TJ Sokol Pohořelice 390 kg II
Přihlášen
12 Jakub König 2008 TJ Sokol Vejprnice 390 kg II
Přihlášen
M -83 kg
1 Marek Mokroluský 2006 Doplnejch powerlifting 617.5 kg MVT
Přihlášen
2 Petr Kučera 2006 Sportovní klub ZLOBR 585 kg MVT
Přihlášen
3 Jakub Szyrocki 2007 TJ SŠTaS Karviná 560 kg I
Přihlášen
4 Jakub Mazal 2006 Doplnejch powerlifting 560 kg I
Přihlášen
5 Jan Puffr 2006 Sportovní klub ZLOBR 555 kg I
Přihlášen
6 Šimon Jurdič 2006 Doplnejch powerlifting 542.5 kg I
Přihlášen
7 Jan Pilař 2006 Sportovní klub ZLOBR 502.5 kg I
Přihlášen
8 Vladimír Hanzl 2006 ASK Blansko 482.5 kg II
Přihlášen
9 Matouš Laitner 2007 Doplnejch powerlifting 472.5 kg II
Přihlášen
10 Andrej Tűmmler 2008 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 472.5 kg II
Přihlášen
11 Tomáš Sýkora 2006 Doplnejch powerlifting 470 kg II
Omluven
12 Sebastian Vučkovski 2009 TJ SŠTaS Karviná 455 kg II
Omluven
13 Vendelín Černý 2008 Powerlifting TJJM Chodov 455 kg II
Přihlášen
14 Tomáš Kroc 2006 Doplnejch powerlifting 447.5 kg II
Přihlášen
15 Josef Pošepný 2009 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 445 kg II
Omluven
16 Matěj Haker 2007 TJ Sokol Pohořelice 440 kg II
Náhradník
M -93 kg
1 Jan Juha 2006 TJ Sokol Vejprnice 602.5 kg I
Přihlášen
2 Jáchym Kubín 2007 Fitness Life Liberec 570 kg MVT
Přihlášen
3 Václav Čáp 2006 Doplnejch powerlifting 570 kg MVT
Přihlášen
4 Alexandr Habiballah 2006 PowerCorps 550 kg I
Přihlášen
5 Ondřej Šebesta 2006 Sportovní klub ZLOBR 542.5 kg I
Přihlášen
6 Jakub Braun 2006 Powerlifting TJJM Chodov 540 kg I
Přihlášen
7 Robin Fürbacher 2006 POWERLIFTING DK 540 kg I
Přihlášen
8 František Vodička 2007 Powerlifting Jihlava 535 kg I
Přihlášen
9 Mikuláš Martinkovič 2006 PowerCorps 530 kg I
Přihlášen
10 Štěpán Matouš Jedelský 2006 TJ Lokomotiva Krnov 530 kg I
Přihlášen
11 Martin Horák 2006 Doplnejch powerlifting 525 kg I
Přihlášen
12 Daniel Fraibiš 2006 PowerCorps 517.5 kg II
Omluven
13 Tomáš Pergl 2007 Doplnejch powerlifting 515 kg II
Přihlášen
14 David Šaš 2007 ASK Blansko 492.5 kg II
Přihlášen
15 Tomáš Greguš 2006 TJ Bystřice pod Hostýnem 487.5 kg II
Omluven
16 Martin Chládek 2006 Sportovní klub ZLOBR 485 kg II
Náhradník
17 Enrico Paulo Dvorský 2007 Doplnejch powerlifting 472.5 kg II
Náhradník
18 Albín Baláž 2009 B Strong Powerlifting Team 467.5 kg II
Náhradník
19 Tomáš Stöckel 2008 Doplnejch powerlifting 450 kg II
Náhradník
M -105 kg
1 Thomas Bernard 2006 SK Fitness Gym Olomouc 605 kg I
Přihlášen
2 Matěj Kukuča 2006 SK Olympia Zlín 575 kg I
Přihlášen
3 Josef Matura 2008 Fitness Life Liberec 500 kg II
Přihlášen
4 Štěpán Svoboda 2006 Fitness Life Liberec 492.5 kg II
Přihlášen
5 Daniel Pančík 2006 Doplnejch powerlifting 487.5 kg II
Přihlášen
M -120 kg
1 Viktor Čajka 2006 TONI gym 635 kg I
Přihlášen
2 Maximilian John McGarrity 2006 Sportovní klub TER 610 kg I
Přihlášen
M +120 kg
1 Pavel Benda 2006 Doplnejch powerlifting 791.5 kg MVT
Přihlášen
2 Vít Novák 2007 SK Olympia Zlín 592.5 kg I
Přihlášen
3 Daniel Švehla 2007 Sportovní klub ZLOBR 535 kg II
Přihlášen