Zpět na všechny soutěže


9. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 17.10. 2021
Místo konání: Nymburk
Propozice: MČRJ RAW2d0.pdf

Personál:



Miroslav Vacek Ředitel
Jaroslav Doleček Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Jan Filo Postranní rozhodčí
Adam Šťastný Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -47 kg Ž -47 kg
1. Veronika Linhartová 1998 / 68 / 46.2 PWL VISION NUTRITION 72.5 R76.0 R78.0 78.0 1. 40.0 R45.5 R46.0 46.0 1. 85.0 92.5 R100.0 100.0 1. R224.0 304.98 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Veronika Pasičná 1999 / 10 / 56.6 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 R131.5 131.5 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 4. 142.5 150.0 R155.5 150.0 1. R349.0 407.21 EVT
2. Michaela Filová 1999 / 13 / 55 PWL VISION NUTRITION 122.5 125.0 125.0 122.5 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 3. 130.0 137.5 142.5 142.5 2. 335.0 399.76 EVT
3. Anna Pilská 1999 / 26 / 57 Powerlifting School 117.5 117.5 120.0 120.0 3. 75.0 R78.0 R78.0 75.0 2. 122.5 130.0 140.0 130.0 4. 325.0 377.13 MVT
4. Adriana Holubová 2001 / 52 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 90.0 100.0 - 100.0 5. 70.0 75.0 R78.5 75.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 307.5 358.30 MVT
5. Eliška Ročárková 2001 / 20 / 55.7 Powerlifting TJJM Chodov 105.0 110.0 112.5 112.5 4. 52.5 55.0 57.5 57.5 5. 112.5 120.0 125.0 125.0 5. 295.0 348.57 MVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 23 / 60.7 POWERLIFTING DK 127.5 135.0 R140.5 135.0 1. 85.0 R90.5 R90.5 90.5 1. 167.5 R176.0 R180.0 176.0 1. 401.5 443.62 EVT
2. Sandra Kučerová 2000 / 62 / 62.7 Iron Warriors 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 72.5 75.0 77.5 77.5 2. 155.0 165.0 170.0 170.0 2. 382.5 412.30 EVT
3. Adéla Pivoňková 2002 / 24 / 63 B Strong Powerlifting Team 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 50.0 55.0 57.5 57.5 5. 127.5 135.0 142.5 142.5 3. 315.0 338.31 MVT
4. Mariana Franková 2002 / 71 / 61.4 TJ SŠTaS Karviná 90.0 105.0 110.0 105.0 4. 60.0 70.0 77.5 70.0 3. 110.0 130.0 137.5 137.5 4. 312.5 342.25 MVT
5. Barbora Mžyková 1999 / 40 / 60.9 TJ SŠTaS Karviná 85.0 95.0 100.0 100.0 5. 55.0 60.0 62.5 62.5 4. 110.0 125.0 132.5 125.0 5. 287.5 316.85 VT1
6. Nela Smetaníková 1999 / 2 / 62.3 TJ Sokol Nymburk 75.0 82.5 90.0 82.5 6. 35.0 40.0 40.0 40.0 6. 95.0 105.0 112.5 112.5 6. 235.0 254.53 VT2
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 35 / 67.8 TJ Olympia Zlín 125.0 135.0 142.5 135.0 4. 85.0 R90.5 R90.5 90.5 1. 147.5 155.0 160.0 160.0 2. 385.5 392.21 EVT
2. Lucie Peterová 2000 / 9 / 68.2 TJ TZ Prosport Rakovník 137.5 142.5 147.5 147.5 1. 62.5 65.0 67.5 67.5 8. 142.5 147.5 152.5 152.5 4. 367.5 372.31 MVT
3. Veronika Šigutová 2002 / 72 / 68.5 B Strong Powerlifting Team 117.5 127.5 130.0 127.5 7. 60.0 65.0 70.0 70.0 5. 142.5 152.5 165.0 165.0 1. 362.5 366.13 MVT
4. Sára Kopřivová 2002 / 48 / 66.4 B Strong Powerlifting Team 132.5 137.5 140.0 140.0 2. 60.0 62.5 67.5 67.5 6. 145.0 152.5 160.0 152.5 3. 360.0 371.81 MVT
5. Alžběta Michlová 1998 / 70 / 67.6 Sportovní klub ZLOBR 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 60.0 65.0 67.5 67.5 7. 132.5 142.5 150.0 150.0 6. 350.0 356.83 MVT
6. Anna Šebíková 1999 / 29 / 67.8 Iron Warriors 122.5 127.5 132.5 127.5 6. 75.0 77.5 80.0 77.5 2. 132.5 140.0 145.0 145.0 8. 350.0 356.09 MVT
7. Jessica Medwell 2001 / 55 / 66.9 Doplnejch powerlifting 130.0 135.0 140.0 140.0 3. 52.5 57.5 57.5 57.5 9. 137.5 145.0 150.0 150.0 5. 347.5 356.95 MVT
8. Valerie Velemanová 1999 / 75 / 67.7 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 115.0 122.5 127.5 122.5 8. 67.5 75.0 77.5 75.0 3. 140.0 150.0 162.5 150.0 7. 347.5 353.93 MVT
9. Natalia Curzydlo 2001 / 8 / 67.3 TJ Viktorie Bohumín 105.0 110.0 115.0 115.0 9. 62.5 67.5 70.0 70.0 4. 125.0 135.0 137.5 135.0 9. 320.0 327.30 VT1
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Tereza Loosová 2000 / 54 / 74.4 Iron Warriors 125.0 132.5 135.0 135.0 1. 55.0 57.5 60.0 57.5 3. 155.0 162.5 170.0 170.0 1. 362.5 346.37 MVT
2. Jitka Frühbauerová 1999 / 25 / 75.7 Powerlifting Jihlava 117.5 125.0 132.5 132.5 2. 55.0 60.0 65.0 65.0 2. 127.5 135.0 140.0 140.0 3. 337.5 319.00 VT1
3. Zuzana Kupcová 1999 / 57 / 74 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 60.0 65.0 67.5 67.5 1. 125.0 132.5 140.0 140.0 2. 322.5 309.18 VT1
4. Kristýna Čajková 2002 / 56 / 73.5 Powerlifting Hodonín 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 50.0 55.0 60.0 55.0 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 300.0 288.87 VT1
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Viliam Kováč 2000 / 60 / 58.44 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 R185.0 R190.0 185.0 1. 117.5 R125.0 R127.5 127.5 1. 205.0 215.0 R220.0 220.0 1. R532.5 465.35 EVT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 7 / 64.22 B Strong Powerlifting Team 162.5 167.5 172.5 172.5 1. 117.5 125.0 125.0 117.5 2. 205.0 210.0 215.0 215.0 1. 505.0 405.67 VT1
2. Matěj Vojtěch 2001 / 67 / 65.74 POWERLIFTING DK 160.0 167.5 170.0 167.5 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 190.0 205.0 210.0 210.0 2. 505.0 397.84 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Lněnička 2001 / 74 / 73.09 Sportovní klub ZLOBR 220.0 227.5 R231.0 231.0 1. 127.5 132.5 132.5 132.5 2. 235.0 245.0 252.5 245.0 2. R608.5 441.59 MVT
2. Ondřej Houdek 1998 / 32 / 73.81 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 225.0 225.0 2. 110.0 117.5 122.5 117.5 6. 240.0 250.0 255.0 250.0 1. 592.5 426.96 MVT
3. Tomáš Votava 2002 / 73 / 72.87 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 125.0 130.0 130.0 125.0 4. 225.0 235.0 240.0 240.0 3. 565.0 410.92 MVT
4. Vojtěch Haker 2000 / 44 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 195.0 195.0 4. 127.5 132.5 137.5 137.5 1. 205.0 217.5 230.0 217.5 5. 550.0 399.08 VT1
5. Daniel Kristlík 2002 / 6 / 73.83 Iron Warriors 190.0 195.0 195.0 190.0 5. 110.0 110.0 110.0 110.0 9. 205.0 212.5 217.5 217.5 6. 517.5 372.86 VT1
6. Petr Dočekal 1999 / 36 / 71.94 TJ Sokol Rosice 155.0 167.5 175.0 175.0 8. 100.0 105.0 110.0 110.0 8. 200.0 212.5 217.5 217.5 4. 502.5 368.94 VT1
7. Jakub Straka 2002 / 49 / 73.59 Doplnejch powerlifting 170.0 180.0 180.0 180.0 6. 105.0 112.5 117.5 112.5 7. 205.0 215.0 215.0 205.0 9. 497.5 359.29 VT1
8. Tomáš Vrba 2000 / 31 / 72.6 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165.0 175.0 175.0 175.0 9. 115.0 120.0 122.5 122.5 5. 190.0 200.0 200.0 190.0 11. 487.5 355.53 VT2
9. Miroslav Buchal 1998 / 14 / 72.61 B Strong Powerlifting Team 150.0 155.0 162.5 162.5 11. 105.0 107.5 112.5 107.5 10. 200.0 210.0 225.0 210.0 7. 480.0 350.02 VT2
10. Jakub Novotný 2002 / 53 / 73.32 Doplnejch powerlifting 155.0 160.0 170.0 160.0 12. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 180.0 190.0 200.0 190.0 12. 480.0 347.57 VT2
11. Marek Petružela 2002 / 41 / 74 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 177.5 177.5 7. 95.0 102.5 102.5 95.0 12. 180.0 200.0 215.0 200.0 10. 472.5 339.87 VT2
12. Tomáš Koudela 1999 / 16 / 71.03 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 165.0 10. 100.0 100.0 105.0 100.0 11. 205.0 215.0 - 205.0 8. 470.0 348.32 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Karel Rada 2001 / 59 / 82.43 Fitness Staňkov 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 130.0 135.0 140.0 135.0 3. 245.0 260.0 267.5 260.0 1. 635.0 425.58 MVT
2. Josef Susík 2000 / 50 / 81.04 Doplnejch powerlifting 225.0 232.5 240.0 232.5 2. 125.0 132.5 140.0 140.0 2. 240.0 257.5 267.5 257.5 2. 630.0 426.64 MVT
3. Roman Žáček 2002 / 43 / 80.47 ASK Blansko 190.0 200.0 205.0 205.0 5. 120.0 125.0 130.0 130.0 4. 235.0 245.0 250.0 250.0 3. 585.0 397.92 VT1
4. Tomáš Zapletal 2001 / 19 / 82.68 Powerlifting Hodonín 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 120.0 130.0 135.0 130.0 5. 230.0 230.0 235.0 235.0 5. 585.0 391.37 VT1
5. Denis Zsibrita 2000 / 42 / 82.22 Iron Warriors 200.0 215.0 230.0 215.0 4. 110.0 120.0 125.0 120.0 9. 230.0 240.0 247.5 240.0 4. 575.0 386.00 VT1
6. Ondřej Kaucký 2002 / 37 / 82.66 B Strong Powerlifting Team 185.0 197.5 205.0 197.5 7. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 195.0 207.5 215.0 207.5 8. 555.0 371.35 VT1
7. Adam Šťastný 1998 / 66 / 82.04 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 170.0 185.0 195.0 195.0 8. 115.0 122.5 125.0 125.0 6. 215.0 225.0 240.0 225.0 6. 545.0 366.35 VT1
8. Martin Kochrda 2002 / 21 / 81.93 Doplnejch powerlifting 200.0 200.0 210.0 200.0 6. 100.0 110.0 115.0 115.0 10. 220.0 235.0 245.0 220.0 7. 535.0 359.89 VT1
9. Jiří Stožický 2001 / 17 / 81.36 B Strong Powerlifting Team 180.0 190.0 192.5 192.5 9. 115.0 120.0 122.5 122.5 8. 180.0 192.5 202.5 180.0 9. 495.0 334.42 VT2
- Filip Čáp 2001 / 1 / 80.56 B Strong Powerlifting Team 185.0 185.0 185.0 0 - 122.5 122.5 - 122.5 7. - - - 0 - - -
- Robert Sporka 2001 / 5 / 81.91 TJ Sokol Vejprnice 195.0 200.0 200.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -
M -93 kg M -93 kg
1. Lars Lukeš 1999 / 18 / 90.3 Doplnejch powerlifting 220.0 232.5 242.5 242.5 2. 140.0 147.5 155.0 155.0 2. 267.5 267.5 290.0 290.0 1. 687.5 438.14 MVT
2. Jakub Daněk 2000 / 28 / 86.6 Powerlifting TJJM Chodov 230.0 242.5 250.0 250.0 1. 145.0 152.5 155.0 152.5 3. 260.0 275.0 282.5 282.5 2. 685.0 446.28 MVT
3. Dominik Hořava 1999 / 22 / 91.53 ASK Blansko 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 140.0 150.0 155.0 150.0 4. 250.0 265.0 277.5 277.5 4. 667.5 422.53 MVT
4. Jiří Bilko 2000 / 34 / 87.42 TJ SŠTaS Karviná 170.0 200.0 215.0 215.0 4. 135.0 150.0 155.0 155.0 1. 230.0 260.0 270.0 270.0 5. 640.0 414.85 VT1
5. Tomáš Merhout 2000 / 63 / 92.2 Powerlifting Gladiators 205.0 212.5 217.5 212.5 5. 120.0 125.0 130.0 130.0 5. 260.0 272.5 280.0 280.0 3. 622.5 392.67 VT1
6. Marek Ház 2002 / 39 / 89.43 TJ Olympia Zlín 185.0 195.0 202.5 202.5 6. 105.0 112.5 120.0 120.0 7. 205.0 215.0 222.5 222.5 6. 545.0 349.07 VT2
7. Vojtěch Studený 1999 / 79 / 92.34 Sportovní klub ZLOBR 185.0 195.0 202.5 202.5 7. 117.5 125.0 127.5 125.0 6. 190.0 202.5 212.5 202.5 8. 530.0 334.06 VT2
8. Jan Achilles 2001 / 61 / 91.57 Powerlifting Hodonín 180.0 190.0 200.0 190.0 8. 110.0 120.0 130.0 120.0 8. 190.0 205.0 215.0 215.0 7. 525.0 332.27 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. David Pískatý 2000 / 51 / 103.73 Doplnejch powerlifting 227.5 237.5 245.0 245.0 2. 122.5 130.0 137.5 137.5 6. 287.5 297.5 R308.0 297.5 1. 680.0 408.14 VT1
2. Pavel Kurek 2000 / 30 / 102.69 Doplnejch powerlifting 242.5 255.0 255.0 242.5 3. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 247.5 257.5 262.5 257.5 5. 650.0 391.56 VT1
3. Josef Sladký 2001 / 4 / 102.41 TJ Sokol Vejprnice 200.0 210.0 215.0 215.0 9. 140.0 145.0 150.0 150.0 1. 260.0 280.0 285.0 280.0 2. 645.0 388.94 VT1
4. Jan Matulík 2000 / 3 / 104.2 TJ Svitavy 205.0 215.0 220.0 220.0 8. 130.0 137.5 142.5 142.5 4. 245.0 262.5 275.0 275.0 3. 637.5 381.99 VT1
5. Karel Petráš 2001 / 47 / 95.56 Fitness Staňkov 215.0 225.0 225.0 225.0 5. 130.0 135.0 137.5 137.5 5. 250.0 265.0 282.5 265.0 4. 627.5 389.30 VT1
6. Štěpán Küschner 2001 / 77 / 104.79 Colbert club SSK Vítkovice 230.0 240.0 250.0 250.0 1. 130.0 137.5 145.0 137.5 8. 225.0 240.0 242.5 240.0 9. 627.5 375.25 VT1
7. Pavel Goliáš 1998 / 76 / 96.2 TJ Sokol Vranovice 200.0 215.0 225.0 225.0 6. 145.0 155.0 155.0 145.0 3. 230.0 247.5 247.5 247.5 7. 617.5 381.99 VT1
8. Vojtěch Poljak 2000 / 38 / 104.51 B Strong Powerlifting Team 215.0 227.5 232.5 232.5 4. 127.5 132.5 137.5 137.5 7. 220.0 232.5 240.0 240.0 8. 610.0 365.09 VT1
9. Marek Jiřík 2001 / 15 / 103.2 Powerlifting Gladiators 210.0 220.0 225.0 220.0 7. 130.0 135.0 140.0 135.0 9. 230.0 240.0 250.0 250.0 6. 605.0 363.79 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 33 / 117.72 Iron Warriors 262.5 275.0 R282.5 282.5 1. 145.0 152.5 157.5 157.5 2. 300.0 R322.5 R333.0 333.0 1. R773.0 446.48 MVT
2. David Stankovič 2000 / 64 / 115.89 Doplnejch powerlifting 240.0 250.0 255.0 255.0 2. 142.5 150.0 155.0 155.0 3. 265.0 280.0 290.0 280.0 3. 690.0 400.13 VT1
3. Michael Křížek 2001 / 12 / 115.02 Doplnejch powerlifting 217.5 217.5 225.0 225.0 4. 157.5 167.5 172.5 167.5 1. 260.0 282.5 297.5 282.5 2. 675.0 392.17 VT1
4. Zdeněk Hliněný 1998 / 65 / 119.16 TJ Sokol Nymburk 210.0 227.5 235.0 235.0 3. 137.5 145.0 145.0 137.5 4. 235.0 245.0 252.5 245.0 4. 617.5 355.62 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Artem Usov 2000 / 45 / 136.88 Doplnejch powerlifting 285.0 295.0 307.5 307.5 1. 180.0 190.0 195.0 195.0 1. 275.0 287.5 295.0 295.0 2. 797.5 447.16 MVT
2. Martin Valenta 2002 / 78 / 145 Doplnejch powerlifting 275.0 285.0 295.0 295.0 2. 170.0 177.5 185.0 185.0 2. 280.0 295.0 300.0 300.0 1. 780.0 433.68 MVT
3. Zbyněk Zuna 1998 / 11 / 125.66 TJ TZ Prosport Rakovník 220.0 235.0 247.5 247.5 3. 140.0 150.0 160.0 150.0 3. 240.0 255.0 260.0 255.0 3. 652.5 371.40 VT1

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Dominika Jansová 2001 / 23 / 60.7 POWERLIFTING DK 127.5 135.0 140.5 135.0 1. 85.0 90.5 90.5 90.5 1. 167.5 176.0 180.0 176.0 1. 401.5 443.62 EVT
2. Sandra Kučerová 2000 / 62 / 62.7 Iron Warriors 125.0 130.0 135.0 135.0 2. 72.5 75.0 77.5 77.5 2. 155.0 165.0 170.0 170.0 2. 382.5 412.30 EVT
3. Veronika Pasičná 1999 / 10 / 56.6 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 131.5 131.5 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 4. 142.5 150.0 155.5 150.0 1. 349.0 407.21 EVT
4. Michaela Filová 1999 / 13 / 55 PWL VISION NUTRITION 122.5 125.0 125.0 122.5 2. 67.5 70.0 72.5 70.0 3. 130.0 137.5 142.5 142.5 2. 335.0 399.76 EVT
5. Lucie Daňková 2000 / 35 / 67.8 TJ Olympia Zlín 125.0 135.0 142.5 135.0 4. 85.0 90.5 90.5 90.5 1. 147.5 155.0 160.0 160.0 2. 385.5 392.21 EVT
6. Anna Pilská 1999 / 26 / 57 Powerlifting School 117.5 117.5 120.0 120.0 3. 75.0 78.0 78.0 75.0 2. 122.5 130.0 140.0 130.0 4. 325.0 377.13 MVT
7. Lucie Peterová 2000 / 9 / 68.2 TJ TZ Prosport Rakovník 137.5 142.5 147.5 147.5 1. 62.5 65.0 67.5 67.5 8. 142.5 147.5 152.5 152.5 4. 367.5 372.31 MVT
8. Sára Kopřivová 2002 / 48 / 66.4 B Strong Powerlifting Team 132.5 137.5 140.0 140.0 2. 60.0 62.5 67.5 67.5 6. 145.0 152.5 160.0 152.5 3. 360.0 371.81 MVT
9. Veronika Šigutová 2002 / 72 / 68.5 B Strong Powerlifting Team 117.5 127.5 130.0 127.5 7. 60.0 65.0 70.0 70.0 5. 142.5 152.5 165.0 165.0 1. 362.5 366.13 MVT
10. Adriana Holubová 2001 / 52 / 56.7 Sportovní klub ZLOBR 90.0 100.0 - 100.0 5. 70.0 75.0 78.5 75.0 1. 115.0 125.0 132.5 132.5 3. 307.5 358.30 MVT
11. Jessica Medwell 2001 / 55 / 66.9 Doplnejch powerlifting 130.0 135.0 140.0 140.0 3. 52.5 57.5 57.5 57.5 9. 137.5 145.0 150.0 150.0 5. 347.5 356.95 MVT
12. Alžběta Michlová 1998 / 70 / 67.6 Sportovní klub ZLOBR 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 60.0 65.0 67.5 67.5 7. 132.5 142.5 150.0 150.0 6. 350.0 356.83 MVT
13. Anna Šebíková 1999 / 29 / 67.8 Iron Warriors 122.5 127.5 132.5 127.5 6. 75.0 77.5 80.0 77.5 2. 132.5 140.0 145.0 145.0 8. 350.0 356.09 MVT
14. Valerie Velemanová 1999 / 75 / 67.7 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 115.0 122.5 127.5 122.5 8. 67.5 75.0 77.5 75.0 3. 140.0 150.0 162.5 150.0 7. 347.5 353.93 MVT
15. Eliška Ročárková 2001 / 20 / 55.7 Powerlifting TJJM Chodov 105.0 110.0 112.5 112.5 4. 52.5 55.0 57.5 57.5 5. 112.5 120.0 125.0 125.0 5. 295.0 348.57 MVT
16. Tereza Loosová 2000 / 54 / 74.4 Iron Warriors 125.0 132.5 135.0 135.0 1. 55.0 57.5 60.0 57.5 3. 155.0 162.5 170.0 170.0 1. 362.5 346.37 MVT
17. Mariana Franková 2002 / 71 / 61.4 TJ SŠTaS Karviná 90.0 105.0 110.0 105.0 4. 60.0 70.0 77.5 70.0 3. 110.0 130.0 137.5 137.5 4. 312.5 342.25 MVT
18. Adéla Pivoňková 2002 / 24 / 63 B Strong Powerlifting Team 105.0 110.0 115.0 115.0 3. 50.0 55.0 57.5 57.5 5. 127.5 135.0 142.5 142.5 3. 315.0 338.31 MVT
19. Natalia Curzydlo 2001 / 8 / 67.3 TJ Viktorie Bohumín 105.0 110.0 115.0 115.0 9. 62.5 67.5 70.0 70.0 4. 125.0 135.0 137.5 135.0 9. 320.0 327.30 VT1
20. Jitka Frühbauerová 1999 / 25 / 75.7 Powerlifting Jihlava 117.5 125.0 132.5 132.5 2. 55.0 60.0 65.0 65.0 2. 127.5 135.0 140.0 140.0 3. 337.5 319.00 VT1
21. Barbora Mžyková 1999 / 40 / 60.9 TJ SŠTaS Karviná 85.0 95.0 100.0 100.0 5. 55.0 60.0 62.5 62.5 4. 110.0 125.0 132.5 125.0 5. 287.5 316.85 VT1
22. Zuzana Kupcová 1999 / 57 / 74 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 60.0 65.0 67.5 67.5 1. 125.0 132.5 140.0 140.0 2. 322.5 309.18 VT1
23. Veronika Linhartová 1998 / 68 / 46.2 PWL VISION NUTRITION 72.5 76.0 78.0 78.0 1. 40.0 45.5 46.0 46.0 1. 85.0 92.5 100.0 100.0 1. 224.0 304.98 VT1
24. Kristýna Čajková 2002 / 56 / 73.5 Powerlifting Hodonín 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 50.0 55.0 60.0 55.0 4. 125.0 132.5 135.0 135.0 4. 300.0 288.87 VT1
25. Nela Smetaníková 1999 / 2 / 62.3 TJ Sokol Nymburk 75.0 82.5 90.0 82.5 6. 35.0 40.0 40.0 40.0 6. 95.0 105.0 112.5 112.5 6. 235.0 254.53 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Viliam Kováč 2000 / 60 / 58.44 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 185.0 190.0 185.0 1. 117.5 125.0 127.5 127.5 1. 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 532.5 465.35 EVT
2. Artem Usov 2000 / 45 / 136.88 Doplnejch powerlifting 285.0 295.0 307.5 307.5 1. 180.0 190.0 195.0 195.0 1. 275.0 287.5 295.0 295.0 2. 797.5 447.16 MVT
3. Jakub Šigut 1999 / 33 / 117.72 Iron Warriors 262.5 275.0 282.5 282.5 1. 145.0 152.5 157.5 157.5 2. 300.0 322.5 333.0 333.0 1. 773.0 446.48 MVT
4. Jakub Daněk 2000 / 28 / 86.6 Powerlifting TJJM Chodov 230.0 242.5 250.0 250.0 1. 145.0 152.5 155.0 152.5 3. 260.0 275.0 282.5 282.5 2. 685.0 446.28 MVT
5. Patrik Lněnička 2001 / 74 / 73.09 Sportovní klub ZLOBR 220.0 227.5 231.0 231.0 1. 127.5 132.5 132.5 132.5 2. 235.0 245.0 252.5 245.0 2. 608.5 441.59 MVT
6. Lars Lukeš 1999 / 18 / 90.3 Doplnejch powerlifting 220.0 232.5 242.5 242.5 2. 140.0 147.5 155.0 155.0 2. 267.5 267.5 290.0 290.0 1. 687.5 438.14 MVT
7. Martin Valenta 2002 / 78 / 145 Doplnejch powerlifting 275.0 285.0 295.0 295.0 2. 170.0 177.5 185.0 185.0 2. 280.0 295.0 300.0 300.0 1. 780.0 433.68 MVT
8. Ondřej Houdek 1998 / 32 / 73.81 Doplnejch powerlifting 215.0 225.0 225.0 225.0 2. 110.0 117.5 122.5 117.5 6. 240.0 250.0 255.0 250.0 1. 592.5 426.96 MVT
9. Josef Susík 2000 / 50 / 81.04 Doplnejch powerlifting 225.0 232.5 240.0 232.5 2. 125.0 132.5 140.0 140.0 2. 240.0 257.5 267.5 257.5 2. 630.0 426.64 MVT
10. Karel Rada 2001 / 59 / 82.43 Fitness Staňkov 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 130.0 135.0 140.0 135.0 3. 245.0 260.0 267.5 260.0 1. 635.0 425.58 MVT
11. Dominik Hořava 1999 / 22 / 91.53 ASK Blansko 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 140.0 150.0 155.0 150.0 4. 250.0 265.0 277.5 277.5 4. 667.5 422.53 MVT
12. Jiří Bilko 2000 / 34 / 87.42 TJ SŠTaS Karviná 170.0 200.0 215.0 215.0 4. 135.0 150.0 155.0 155.0 1. 230.0 260.0 270.0 270.0 5. 640.0 414.85 VT1
13. Tomáš Votava 2002 / 73 / 72.87 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 125.0 130.0 130.0 125.0 4. 225.0 235.0 240.0 240.0 3. 565.0 410.92 MVT
14. David Pískatý 2000 / 51 / 103.73 Doplnejch powerlifting 227.5 237.5 245.0 245.0 2. 122.5 130.0 137.5 137.5 6. 287.5 297.5 308.0 297.5 1. 680.0 408.14 VT1
15. Tomáš Vorel 2000 / 7 / 64.22 B Strong Powerlifting Team 162.5 167.5 172.5 172.5 1. 117.5 125.0 125.0 117.5 2. 205.0 210.0 215.0 215.0 1. 505.0 405.67 VT1
16. David Stankovič 2000 / 64 / 115.89 Doplnejch powerlifting 240.0 250.0 255.0 255.0 2. 142.5 150.0 155.0 155.0 3. 265.0 280.0 290.0 280.0 3. 690.0 400.13 VT1
17. Vojtěch Haker 2000 / 44 / 73.1 TJ Sokol Pohořelice 180.0 190.0 195.0 195.0 4. 127.5 132.5 137.5 137.5 1. 205.0 217.5 230.0 217.5 5. 550.0 399.08 VT1
18. Roman Žáček 2002 / 43 / 80.47 ASK Blansko 190.0 200.0 205.0 205.0 5. 120.0 125.0 130.0 130.0 4. 235.0 245.0 250.0 250.0 3. 585.0 397.92 VT1
19. Matěj Vojtěch 2001 / 67 / 65.74 POWERLIFTING DK 160.0 167.5 170.0 167.5 2. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 190.0 205.0 210.0 210.0 2. 505.0 397.84 VT1
20. Tomáš Merhout 2000 / 63 / 92.2 Powerlifting Gladiators 205.0 212.5 217.5 212.5 5. 120.0 125.0 130.0 130.0 5. 260.0 272.5 280.0 280.0 3. 622.5 392.67 VT1
21. Michael Křížek 2001 / 12 / 115.02 Doplnejch powerlifting 217.5 217.5 225.0 225.0 4. 157.5 167.5 172.5 167.5 1. 260.0 282.5 297.5 282.5 2. 675.0 392.17 VT1
22. Pavel Kurek 2000 / 30 / 102.69 Doplnejch powerlifting 242.5 255.0 255.0 242.5 3. 142.5 150.0 155.0 150.0 2. 247.5 257.5 262.5 257.5 5. 650.0 391.56 VT1
23. Tomáš Zapletal 2001 / 19 / 82.68 Powerlifting Hodonín 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 120.0 130.0 135.0 130.0 5. 230.0 230.0 235.0 235.0 5. 585.0 391.37 VT1
24. Karel Petráš 2001 / 47 / 95.56 Fitness Staňkov 215.0 225.0 225.0 225.0 5. 130.0 135.0 137.5 137.5 5. 250.0 265.0 282.5 265.0 4. 627.5 389.30 VT1
25. Josef Sladký 2001 / 4 / 102.41 TJ Sokol Vejprnice 200.0 210.0 215.0 215.0 9. 140.0 145.0 150.0 150.0 1. 260.0 280.0 285.0 280.0 2. 645.0 388.94 VT1
26. Denis Zsibrita 2000 / 42 / 82.22 Iron Warriors 200.0 215.0 230.0 215.0 4. 110.0 120.0 125.0 120.0 9. 230.0 240.0 247.5 240.0 4. 575.0 386.00 VT1
27. Pavel Goliáš 1998 / 76 / 96.2 TJ Sokol Vranovice 200.0 215.0 225.0 225.0 6. 145.0 155.0 155.0 145.0 3. 230.0 247.5 247.5 247.5 7. 617.5 381.99 VT1
28. Jan Matulík 2000 / 3 / 104.2 TJ Svitavy 205.0 215.0 220.0 220.0 8. 130.0 137.5 142.5 142.5 4. 245.0 262.5 275.0 275.0 3. 637.5 381.99 VT1
29. Štěpán Küschner 2001 / 77 / 104.79 Colbert club SSK Vítkovice 230.0 240.0 250.0 250.0 1. 130.0 137.5 145.0 137.5 8. 225.0 240.0 242.5 240.0 9. 627.5 375.25 VT1
30. Daniel Kristlík 2002 / 6 / 73.83 Iron Warriors 190.0 195.0 195.0 190.0 5. 110.0 110.0 110.0 110.0 9. 205.0 212.5 217.5 217.5 6. 517.5 372.86 VT1
31. Zbyněk Zuna 1998 / 11 / 125.66 TJ TZ Prosport Rakovník 220.0 235.0 247.5 247.5 3. 140.0 150.0 160.0 150.0 3. 240.0 255.0 260.0 255.0 3. 652.5 371.40 VT1
32. Ondřej Kaucký 2002 / 37 / 82.66 B Strong Powerlifting Team 185.0 197.5 205.0 197.5 7. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 195.0 207.5 215.0 207.5 8. 555.0 371.35 VT1
33. Petr Dočekal 1999 / 36 / 71.94 TJ Sokol Rosice 155.0 167.5 175.0 175.0 8. 100.0 105.0 110.0 110.0 8. 200.0 212.5 217.5 217.5 4. 502.5 368.94 VT1
34. Adam Šťastný 1998 / 66 / 82.04 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 170.0 185.0 195.0 195.0 8. 115.0 122.5 125.0 125.0 6. 215.0 225.0 240.0 225.0 6. 545.0 366.35 VT1
35. Vojtěch Poljak 2000 / 38 / 104.51 B Strong Powerlifting Team 215.0 227.5 232.5 232.5 4. 127.5 132.5 137.5 137.5 7. 220.0 232.5 240.0 240.0 8. 610.0 365.09 VT1
36. Marek Jiřík 2001 / 15 / 103.2 Powerlifting Gladiators 210.0 220.0 225.0 220.0 7. 130.0 135.0 140.0 135.0 9. 230.0 240.0 250.0 250.0 6. 605.0 363.79 VT1
37. Martin Kochrda 2002 / 21 / 81.93 Doplnejch powerlifting 200.0 200.0 210.0 200.0 6. 100.0 110.0 115.0 115.0 10. 220.0 235.0 245.0 220.0 7. 535.0 359.89 VT1
38. Jakub Straka 2002 / 49 / 73.59 Doplnejch powerlifting 170.0 180.0 180.0 180.0 6. 105.0 112.5 117.5 112.5 7. 205.0 215.0 215.0 205.0 9. 497.5 359.29 VT1
39. Zdeněk Hliněný 1998 / 65 / 119.16 TJ Sokol Nymburk 210.0 227.5 235.0 235.0 3. 137.5 145.0 145.0 137.5 4. 235.0 245.0 252.5 245.0 4. 617.5 355.62 VT2
40. Tomáš Vrba 2000 / 31 / 72.6 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165.0 175.0 175.0 175.0 9. 115.0 120.0 122.5 122.5 5. 190.0 200.0 200.0 190.0 11. 487.5 355.53 VT2
41. Miroslav Buchal 1998 / 14 / 72.61 B Strong Powerlifting Team 150.0 155.0 162.5 162.5 11. 105.0 107.5 112.5 107.5 10. 200.0 210.0 225.0 210.0 7. 480.0 350.02 VT2
42. Marek Ház 2002 / 39 / 89.43 TJ Olympia Zlín 185.0 195.0 202.5 202.5 6. 105.0 112.5 120.0 120.0 7. 205.0 215.0 222.5 222.5 6. 545.0 349.07 VT2
43. Tomáš Koudela 1999 / 16 / 71.03 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 165.0 10. 100.0 100.0 105.0 100.0 11. 205.0 215.0 - 205.0 8. 470.0 348.32 VT2
44. Jakub Novotný 2002 / 53 / 73.32 Doplnejch powerlifting 155.0 160.0 170.0 160.0 12. 130.0 135.0 135.0 130.0 3. 180.0 190.0 200.0 190.0 12. 480.0 347.57 VT2
45. Marek Petružela 2002 / 41 / 74 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 177.5 177.5 7. 95.0 102.5 102.5 95.0 12. 180.0 200.0 215.0 200.0 10. 472.5 339.87 VT2
46. Jiří Stožický 2001 / 17 / 81.36 B Strong Powerlifting Team 180.0 190.0 192.5 192.5 9. 115.0 120.0 122.5 122.5 8. 180.0 192.5 202.5 180.0 9. 495.0 334.42 VT2
47. Vojtěch Studený 1999 / 79 / 92.34 Sportovní klub ZLOBR 185.0 195.0 202.5 202.5 7. 117.5 125.0 127.5 125.0 6. 190.0 202.5 212.5 202.5 8. 530.0 334.06 VT2
48. Jan Achilles 2001 / 61 / 91.57 Powerlifting Hodonín 180.0 190.0 200.0 190.0 8. 110.0 120.0 130.0 120.0 8. 190.0 205.0 215.0 215.0 7. 525.0 332.27 VT2
49. Filip Čáp 2001 / 1 / 80.56 B Strong Powerlifting Team 185.0 185.0 185.0 0 - 122.5 122.5 - 122.5 7. - - - 0 - - -
50. Robert Sporka 2001 / 5 / 81.91 TJ Sokol Vejprnice 195.0 200.0 200.0 0 - - - - 0 - - - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Iron Warriors 1 095.0 1 114.76 26 [12, 9, 5]
2. B Strong Powerlifting Team 1 037.5 1 076.25 23 [8, 8, 7]
3. PWL VISION NUTRITION 559.0 704.74 21 [12, 9]
4. Doplnejch powerlifting 696.5 764.16 16 [12, 4]
5. Sportovní klub ZLOBR 657.5 715.13 13 [7, 6]
6. TJ SŠTaS Karviná 600.0 659.10 13 [7, 6]
7. POWERLIFTING DK 401.5 443.62 12 [12]
8. TJ Olympia Zlín 385.5 392.21 12 [12]
9. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 670.0 663.11 11 [8, 3]
10. TJ TZ Prosport Rakovník 367.5 372.31 9 [9]
11. Powerlifting Jihlava 337.5 319.00 9 [9]
12. Powerlifting School 325.0 377.13 8 [8]
13. Powerlifting Hodonín 300.0 288.87 7 [7]
14. Powerlifting TJJM Chodov 295.0 348.57 6 [6]
15. TJ Sokol Nymburk 235.0 254.53 5 [5]
16. TJ Viktorie Bohumín 320.0 327.30 2 [2]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 8 260.0 5 242.25 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Iron Warriors 1 865.5 1 205.34 24 [12, 6, 6]
3. B Strong Powerlifting Team 2 645.0 1 826.55 24 [12, 5, 3, 2, 2]
4. Fitness Staňkov 1 262.5 814.88 18 [12, 6]
5. Sportovní klub ZLOBR 1 138.5 775.65 16 [12, 4]
6. ASK Blansko 1 252.5 820.45 16 [8, 8]
7. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 532.5 465.35 12 [12]
8. Powerlifting Hodonín 1 110.0 723.64 10 [7, 3]
9. Powerlifting TJJM Chodov 685.0 446.28 9 [9]
10. POWERLIFTING DK 505.0 397.84 9 [9]
11. TJ Sokol Vejprnice 1 115.0 737.26 9 [8, 1]
12. TJ TZ Prosport Rakovník 652.5 371.40 8 [8]
13. Powerlifting Gladiators 1 227.5 756.46 8 [6, 2]
14. TJ SŠTaS Karviná 640.0 414.85 7 [7]
15. TJ Sokol Pohořelice 550.0 399.08 7 [7]
16. TJ Svitavy 637.5 381.99 7 [7]
17. TJ Sokol Nymburk 617.5 355.62 7 [7]
18. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1 032.5 721.88 7 [4, 3]
19. Colbert club SSK Vítkovice 627.5 375.25 5 [5]
20. TJ Sokol Rosice 502.5 368.94 5 [5]
21. TJ Olympia Zlín 545.0 349.07 5 [5]
22. TJ Sokol Vranovice 617.5 381.99 4 [4]
23. PWL VISION NUTRITION 472.5 339.87 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 8 956.5 6 006.41 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. Iron Warriors 2 960.5 2 320.10 45 [12, 12, 9, 6, 6]
3. B Strong Powerlifting Team 3 682.5 2 902.80 40 [12, 8, 8, 7, 5]
4. Sportovní klub ZLOBR 1 796.0 1 490.78 29 [12, 7, 6, 4]
5. PWL VISION NUTRITION 1 031.5 1 044.61 22 [12, 9, 1]
6. POWERLIFTING DK 906.5 841.46 21 [12, 9]
7. TJ SŠTaS Karviná 1 240.0 1 073.95 20 [7, 7, 6]
8. Fitness Staňkov 1 262.5 814.88 18 [12, 6]
9. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1 702.5 1 384.99 18 [8, 4, 3, 3]
10. TJ Olympia Zlín 930.5 741.28 17 [12, 5]
11. TJ TZ Prosport Rakovník 1 020.0 743.71 17 [9, 8]
12. Powerlifting Hodonín 1 410.0 1 012.51 17 [7, 7, 3]
13. ASK Blansko 1 252.5 820.45 16 [8, 8]
14. Powerlifting TJJM Chodov 980.0 794.85 15 [9, 6]
15. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 532.5 465.35 12 [12]
16. TJ Sokol Nymburk 852.5 610.15 12 [7, 5]
17. Powerlifting Jihlava 337.5 319.00 9 [9]
18. TJ Sokol Vejprnice 1 115.0 737.26 9 [8, 1]
19. Powerlifting School 325.0 377.13 8 [8]
20. Powerlifting Gladiators 1 227.5 756.46 8 [6, 2]
21. TJ Sokol Pohořelice 550.0 399.08 7 [7]
22. TJ Svitavy 637.5 381.99 7 [7]
23. Colbert club SSK Vítkovice 627.5 375.25 5 [5]
24. TJ Sokol Rosice 502.5 368.94 5 [5]
25. TJ Sokol Vranovice 617.5 381.99 4 [4]
26. TJ Viktorie Bohumín 320.0 327.30 2 [2]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Viliam Kováč Muži -59 kg Dřep Raw 2 185.00 kg
Patrik Lněnička Muži -74 kg Dřep Raw 3 231.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Benčpres Raw 3 127.50 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Mrtvý tah Raw 3 220.00 kg
Jakub Šigut Muži -120 kg Mrtvý tah Raw 3 333.00 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Trojboj Raw - 532.50 kg
Viliam Kováč Muži -59 kg Mrtvý tah Equipped 3 220.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Dřep Raw 2 185.00 kg
Patrik Lněnička Junioři -74 kg Dřep Raw 3 231.00 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Dřep Raw 3 282.50 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Benčpres Raw 3 127.50 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Mrtvý tah Raw 3 220.00 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Mrtvý tah Raw 3 333.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Trojboj Raw - 532.50 kg
Patrik Lněnička Junioři -74 kg Trojboj Raw - 608.50 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Trojboj Raw - 773.00 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 127.50 kg
Viliam Kováč Junioři -59 kg Mrtvý tah Equipped 3 220.00 kg
Jakub Šigut Junioři -120 kg Mrtvý tah Equipped 3 333.00 kg
Dominika Jansová Ženy -63 kg Benčpres Raw 3 90.50 kg
Lucie Daňková Ženy -69 kg Benčpres Raw 3 90.50 kg
Dominika Jansová Ženy -63 kg Mrtvý tah Raw 2 176.00 kg
Dominika Jansová Ženy -63 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 90.50 kg
Lucie Daňková Ženy -69 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 90.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Dřep Raw 3 78.00 kg
Veronika Pasičná Juniorky -57 kg Dřep Raw 3 131.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Benčpres Raw 3 46.00 kg
Dominika Jansová Juniorky -63 kg Benčpres Raw 3 90.50 kg
Lucie Daňková Juniorky -69 kg Benčpres Raw 3 90.50 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Mrtvý tah Raw 3 100.00 kg
Dominika Jansová Juniorky -63 kg Mrtvý tah Raw 2 176.00 kg
Veronika Linhartová Juniorky -47 kg Trojboj Raw - 224.00 kg
Veronika Pasičná Juniorky -57 kg Trojboj Raw - 349.00 kg
Dominika Jansová Juniorky -63 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 90.50 kg
Lucie Daňková Juniorky -69 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 90.50 kg
Lucie Daňková Juniorky -69 kg Benčpres Equipped 3 90.50 kg
Dominika Jansová Juniorky -63 kg Mrtvý tah Equipped 2 176.00 kg
Lucie Daňková Juniorky -69 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 90.50 kg