Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 21.09. 2019
Místo konání: Višňová u Frýdlantu

Personál:



Josef Kocek Delegát
Josef Švejda Hlavní rozhodčí
Josef Semrád Postranní rozhodčí
Adam Šťastný Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -52 kg
1 Katka Omaníková 1987 Sporting APIS Praha
Ž -57 kg
1 Jana Válková 1983 Sporting APIS Praha
Ž -63 kg
1 Irena Zapletalová 1989 ARENA Pavly Kladivové
2 Lenka Strolená 1984 TJ Spartak Chodov
3 Sandra Kudrnová 1992 TJ KRALUPY
Ž -72 kg
1 Karolína Vostrá 1992 ARENA Pavly Kladivové
2 Johana Vančurová 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
3 Zuzana Jarošová 1999 TJ Sokol Nymburk
4 Aneta Střísková 1999 TJ Sokol Nymburk
5 Michaela Mašková 1994 PWL VISION NUTRITION
Ž -84 kg
1 Petra Švadlenková 1992 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
Ž +84 kg
1 Hana Takáčová 1954 TJ Sokol Nymburk
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -59 kg
1 Viliam Kováč 2000 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
M -66 kg
1 Jiří Volfel 1980 TJ Sokol Praha Vršovice
2 Robin Hušek 1995 PWL VISION NUTRITION
M -74 kg
1 Jan More 1993 Fitness Staňkov
2 Martin Zeman 2000 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
3 Lukáš Nosek 1991 Doplnejch powerlifting
4 Marcel Rosler 1976 PWL VISION NUTRITION
M -83 kg
1 Dominik Šuchman 1995 KST Příbram
2 Milan Zeman 1995 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
3 Vladimír Medek 1964 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
4 Radek Carda 1987 Sportovní klub TER
5 Jan Kováč 2001 SK OLYMP Fitness Nový Bor
6 Jan Koutecký 1999 SK OLYMP Fitness Nový Bor
7 Petr Mrkáček 1996 SK OLYMP Fitness Nový Bor
8 Ferenc Koloman 1954 SK OLYMP Fitness Nový Bor
9 Dominik Brétt 1995 TJ Spartak Chodov
10 Jan Karásek 1992 TJ Sokol Nymburk
11 Karel Šulc 1990 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
12 Vítězslav Rosík 1989 Doplnejch powerlifting
13 Filip Řenč 1992 Doplnejch powerlifting
14 Jan Mlejnek 1978 Doplnejch powerlifting
15 Marek Sušický 1993 TJ KRALUPY
M -93 kg
1 Lukáš Stráník 1993 KST Příbram
2 Jiří Nový 1991 TJ Sokol Praha Vršovice
3 Ondřej Přibyl 1979 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
4 Jakub Sedláček 1988 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
5 Martin Tirala 1975 SK OLYMP Fitness Nový Bor
6 Jan Šigut 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
7 Jakub Sasák 1988 TJ Sokol Nymburk
M -105 kg
1 Pavel Krejča 1995 TJ Spartak Chodov
2 Martin Dřevikovský 1987 TJ Spartak Chodov
3 David Kocourek 1993 ARENA Pavly Kladivové
4 Václav Vlk 2000 Fitness Jiskra Bílina
5 Jakub Vávra 1993 TJ Sokol Bílina
6 Marek Sosna 1992 TJ Sokol Nymburk
7 František Stříska 1971 TJ Sokol Nymburk
8 Ondřej Semík 1991 Doplnejch powerlifting
9 Marek Pojezný 1994 Doplnejch powerlifting
10 Vladimír Turtev 1962 TJ KRALUPY
11 Matěj Keizlar 1995 TJ KRALUPY
12 Filip Eppert 1993 PWL VISION NUTRITION
13 Tomáš Sedláček 1965 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
M -120 kg
1 Martin Veselý 1989 KST Příbram
2 Jan Pokrupa 1992 Sportovní klub TER
3 Zbyněk Zuna 1998 Fitness Jiskra Bílina
4 Josef Mašek 1956 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
5 Martin Žatko 1980 Powerlifting Klatovy
6 Jaroslav Jirout 1980 PWL VISION NUTRITION
7 Dominik Plaček 1993 PWL VISION NUTRITION
8 Zdeněk Ponocný 1974 TJ Sokol Bílina
9 Radek Pospíšil 1993 Sporting APIS Praha
M +120 kg
1 Lukáš Rešl 1987 Powerlifting School
2 Milan Špingl 1980 Powerlifting School
3 Jan Cimburek 1974 Powerlifting School
4 František Janák 1975 Fitness Jiskra Bílina
5 Pavel Syrový 1974 Fitness Jiskra Bílina
6 David Kubica 1988 Doplnejch powerlifting
7 Ladislav Burian 1988 Doplnejch powerlifting
8 Jan Filo 1971 PWL VISION NUTRITION