Zpět na všechny soutěže


26. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benpčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 17.03. 2018
Místo konání: Jihlava

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ženy -57kg - sloučená Ženy -57kg - sloučená
1. Michaela Radová 1994 / 40 / 56.6 TJ Spartak Chodov 92.5 95.0 100.5 95.0 110.85 MVT
2. Václava Zodererová 1961 / 45 / 50.7 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 66.73 VT3
Ženy -72kg - sloučená Ženy -72kg - sloučená
1. Lenka Strolená 1984 / 31 / 62.8 TJ Spartak Chodov 95.0 95.0 100.0 100.0 107.65 MVT
2. Gabriela Reifová 1986 / 23 / 71.4 TJ Spartak Chodov 95.0 97.5 97.5 95.0 93.24 VT1
Ženy -84kg Ženy -84kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 11 / 74.8 TJ Sokol Nymburk 115.0 125.0 132.5 125.0 119.02 MVT
2. Petra Švadlenková 1992 / 47 / 73.7 Sportovní klub ZLOBR 77.5 82.5 87.5 82.5 79.31 VT3
3. Alena Krčmářová 1975 / 12 / 75.3 TJ Sokol Nymburk 70.0 80.0 85.0 70.0 66.38 VT3
Ženy +84kg Ženy +84kg
1. Hana Takáčová 1954 / 46 / 87.1 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 135.0 135.0 118.33 MVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Muži -74kg - sloučená Muži -74kg - sloučená
1. Martin Dolejš 1970 / 4 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 127.5 137.5 140.0 140.0 104.02 VT3
2. Josef Pilský 1997 / 26 / 68.6 TJ Spartak Pelhřimov 125.0 132.5 132.5 132.5 100.86 VT3
3. TaNam Majerský 2001 / 5 / 64.4 TJ Sokol Bílina 110.0 115.0 117.5 117.5 94.16 VT3
4. Martin Nebola 1997 / 51 / 64.9 TJ Spartak Letohrad 115.0 117.5 117.5 115.0 91.56 VT3
Muži -83kg Muži -83kg
1. Josef Kajzr 1983 / 6 / 82.5 SK OLYMP Fitness Nový Bor 200.0 205.0 210.0 210.0 140.68 MVT
2. Robert Rajzl 1994 / 19 / 81.6 TJ Olympia Zlín 180.0 200.0 205.0 200.0 134.88 MVT
3. Vladimír Nebola 1970 / 52 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 205.0 200.0 134.18 MVT
4. Čestmír Wolf 1959 / 39 / 82.5 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 180.0 182.5 180.0 120.58 VT1
5. Jiří Nový 1991 / 13 / 81.7 TJ Sokol Praha Vršovice 165.0 170.0 170.0 165.0 111.19 VT2
Muži -93kg Muži -93kg
1. Jiří Kati 1965 / 3 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 240.0 240.0 240.0 151.39 EVT
2. Václav Patočka 1977 / 15 / 92.9 TJ Sokol Rosice 205.0 210.0 212.5 212.5 133.56 MVT
3. Zdeněk Tuháček 1986 / 7 / 92.6 TJ KRALUPY 210.0 220.0 220.0 210.0 132.20 MVT
4. Michal Sicha 1980 / 18 / 85.4 TJ Sokol Nymburk 182.5 190.0 205.0 190.0 124.75 VT1
5. Radim Suchý 1994 / 42 / 92.3 TJ Sokol Jemnice 175.0 180.0 180.0 180.0 113.49 VT2
6. Radek Pšenica 1991 / 44 / 92.3 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 177.5 182.5 177.5 111.91 VT2
7. Jiří Furch 1975 / 14 / 84.8 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 167.5 167.5 110.42 VT2
8. Dominik Hruška 1995 / 22 / 91 Colbert club SSK Vítkovice 152.5 160.0 162.5 162.5 103.17 VT3
Muži -105kg Muži -105kg
1. Khaled Ghazal 1972 / 48 / 105 TJ Sokol Pohořelice 240.0 275.0 295.0 275.0 164.34 EVT
2. Rostislav Cejnek 1962 / 24 / 101.5 Powerlifting Jihlava 205.0 215.0 220.0 220.0 133.10 MVT
3. JIří Psota 1962 / 30 / 103.7 Sporting APIS Praha 210.0 212.5 215.0 212.5 127.54 VT1
4. Zdeněk Ponocný 1974 / 36 / 101.4 TJ Sokol Bílina 200.0 210.0 215.0 200.0 121.06 VT1
5. Libor Zerzánek 1984 / 16 / 96.2 TJ Svitavy 190.0 200.0 200.0 190.0 117.53 VT2
6. Tomáš Burda 1989 / 37 / 101.5 Performance Powerlifting Ostrava 180.0 190.0 200.0 190.0 114.95 VT2
7. Michal Cruz 1984 / 49 / 102.3 TJ Sokol Nymburk 155.0 162.5 177.5 177.5 107.07 VT2
8. Ivo Jurman 1969 / 20 / 104 TJ Sokol Rosice 165.0 165.0 165.0 165.0 98.93 VT3
9. Lukáš Koželuh 1974 / 41 / 100.4 TJ Sokol Praha Vršovice 155.0 160.0 162.5 162.5 98.74 VT3
Muži -120kg Muži -120kg
1. Stanislav Macák 1977 / 35 / 114.9 SK Fitness Gym Olomouc 225.0 235.0 242.5 242.5 140.94 MVT
2. Jiří Krčmář 1962 / 34 / 113.1 TJ Sokol Nymburk 220.0 230.0 240.0 240.0 140.09 MVT
3. Josef Hamaj 1981 / 43 / 119.5 SK OLYMP Fitness Nový Bor 240.0 240.0 245.0 240.0 138.12 MVT
4. Aleš Rychlý 1988 / 32 / 116.5 Powerlifting Brno 180.0 190.0 200.0 190.0 110.03 VT2
- Jaroslav Jirout 1980 / 50 / 113.9 PWL VISION NUTRITION 210.0 225.0 232.5 - -
Muži +120kg Muži +120kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 38 / 173.1 TJ Sokol Vejprnice 320.0 340.0 0.0 340.0 184.14 EVT
2. Jan Pinc 1973 / 28 / 128.3 Powerlifting School 260.0 267.5 297.5 267.5 151.67 EVT
3. Pavel Syrový 1974 / 2 / 136.6 TJ Sokol Bílina 265.0 270.0 270.0 265.0 148.64 EVT
4. Jiří Kadlec 1966 / 10 / 134.4 TJ Sokol Bílina 240.0 R240.0 245.0 240.0 134.98 MVT
- Antonín Coufal 1973 / 9 / 140.6 TJ Sokol Vejprnice 252.5 252.5 272.5 - -

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Michaela Drabálková 1989 / 11 / 74.8 TJ Sokol Nymburk 115.0 125.0 132.5 125.0 119.02 MVT
2. Hana Takáčová 1954 / 46 / 87.1 TJ Sokol Nymburk 120.0 127.5 135.0 135.0 118.33 MVT
3. Michaela Radová 1994 / 40 / 56.6 TJ Spartak Chodov 92.5 95.0 100.5 95.0 110.85 MVT
4. Lenka Strolená 1984 / 31 / 62.8 TJ Spartak Chodov 95.0 95.0 100.0 100.0 107.65 MVT
5. Gabriela Reifová 1986 / 23 / 71.4 TJ Spartak Chodov 95.0 97.5 97.5 95.0 93.24 VT1
6. Petra Švadlenková 1992 / 47 / 73.7 Sportovní klub ZLOBR 77.5 82.5 87.5 82.5 79.31 VT3
7. Václava Zodererová 1961 / 45 / 50.7 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 55.0 52.5 66.73 VT3
8. Alena Krčmářová 1975 / 12 / 75.3 TJ Sokol Nymburk 70.0 80.0 85.0 70.0 66.38 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 38 / 173.1 TJ Sokol Vejprnice 320.0 340.0 0.0 340.0 184.14 EVT
2. Khaled Ghazal 1972 / 48 / 105 TJ Sokol Pohořelice 240.0 275.0 295.0 275.0 164.34 EVT
3. Jan Pinc 1973 / 28 / 128.3 Powerlifting School 260.0 267.5 297.5 267.5 151.67 EVT
4. Jiří Kati 1965 / 3 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 240.0 240.0 240.0 151.39 EVT
5. Pavel Syrový 1974 / 2 / 136.6 TJ Sokol Bílina 265.0 270.0 270.0 265.0 148.64 EVT
6. Stanislav Macák 1977 / 35 / 114.9 SK Fitness Gym Olomouc 225.0 235.0 242.5 242.5 140.94 MVT
7. Josef Kajzr 1983 / 6 / 82.5 SK OLYMP Fitness Nový Bor 200.0 205.0 210.0 210.0 140.68 MVT
8. Jiří Krčmář 1962 / 34 / 113.1 TJ Sokol Nymburk 220.0 230.0 240.0 240.0 140.09 MVT
9. Josef Hamaj 1981 / 43 / 119.5 SK OLYMP Fitness Nový Bor 240.0 240.0 245.0 240.0 138.12 MVT
10. Jiří Kadlec 1966 / 10 / 134.4 TJ Sokol Bílina 240.0 240.0 245.0 240.0 134.98 MVT
11. Robert Rajzl 1994 / 19 / 81.6 TJ Olympia Zlín 180.0 200.0 205.0 200.0 134.88 MVT
12. Vladimír Nebola 1970 / 52 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 200.0 205.0 200.0 134.18 MVT
13. Václav Patočka 1977 / 15 / 92.9 TJ Sokol Rosice 205.0 210.0 212.5 212.5 133.56 MVT
14. Rostislav Cejnek 1962 / 24 / 101.5 Powerlifting Jihlava 205.0 215.0 220.0 220.0 133.10 MVT
15. Zdeněk Tuháček 1986 / 7 / 92.6 TJ KRALUPY 210.0 220.0 220.0 210.0 132.20 MVT
16. JIří Psota 1962 / 30 / 103.7 Sporting APIS Praha 210.0 212.5 215.0 212.5 127.54 VT1
17. Michal Sicha 1980 / 18 / 85.4 TJ Sokol Nymburk 182.5 190.0 205.0 190.0 124.75 VT1
18. Zdeněk Ponocný 1974 / 36 / 101.4 TJ Sokol Bílina 200.0 210.0 215.0 200.0 121.06 VT1
19. Čestmír Wolf 1959 / 39 / 82.5 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 180.0 182.5 180.0 120.58 VT1
20. Libor Zerzánek 1984 / 16 / 96.2 TJ Svitavy 190.0 200.0 200.0 190.0 117.53 VT2
21. Tomáš Burda 1989 / 37 / 101.5 Performance Powerlifting Ostrava 180.0 190.0 200.0 190.0 114.95 VT2
22. Radim Suchý 1994 / 42 / 92.3 TJ Sokol Jemnice 175.0 180.0 180.0 180.0 113.49 VT2
23. Radek Pšenica 1991 / 44 / 92.3 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 177.5 182.5 177.5 111.91 VT2
24. Jiří Nový 1991 / 13 / 81.7 TJ Sokol Praha Vršovice 165.0 170.0 170.0 165.0 111.19 VT2
25. Jiří Furch 1975 / 14 / 84.8 TJ Sokol Vranovice 150.0 160.0 167.5 167.5 110.42 VT2
26. Aleš Rychlý 1988 / 32 / 116.5 Powerlifting Brno 180.0 190.0 200.0 190.0 110.03 VT2
27. Michal Cruz 1984 / 49 / 102.3 TJ Sokol Nymburk 155.0 162.5 177.5 177.5 107.07 VT2
28. Martin Dolejš 1970 / 4 / 70.8 TJ Sokol Vejprnice 127.5 137.5 140.0 140.0 104.02 VT3
29. Dominik Hruška 1995 / 22 / 91 Colbert club SSK Vítkovice 152.5 160.0 162.5 162.5 103.17 VT3
30. Josef Pilský 1997 / 26 / 68.6 TJ Spartak Pelhřimov 125.0 132.5 132.5 132.5 100.86 VT3
31. Ivo Jurman 1969 / 20 / 104 TJ Sokol Rosice 165.0 165.0 165.0 165.0 98.93 VT3
32. Lukáš Koželuh 1974 / 41 / 100.4 TJ Sokol Praha Vršovice 155.0 160.0 162.5 162.5 98.74 VT3
33. TaNam Majerský 2001 / 5 / 64.4 TJ Sokol Bílina 110.0 115.0 117.5 117.5 94.16 VT3
34. Martin Nebola 1997 / 51 / 64.9 TJ Spartak Letohrad 115.0 117.5 117.5 115.0 91.56 VT3
- Jaroslav Jirout 1980 / 50 / 113.9 PWL VISION NUTRITION 210.0 225.0 232.5 - -
- Antonín Coufal 1973 / 9 / 140.6 TJ Sokol Vejprnice 252.5 252.5 272.5 - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 760.0 568.57 48 [12, 12, 9, 8, 7]
2. TJ Spartak Chodov 290.0 311.74 33 [12, 12, 9]
3. TJ Sokol Bílina 822.5 498.84 30 [8, 8, 7, 7]
4. Colbert club SSK Vítkovice 760.0 487.05 27 [12, 7, 5, 3]
5. TJ Sokol Vejprnice 480.0 288.16 24 [12, 12]
6. SK OLYMP Fitness Nový Bor 450.0 278.80 20 [12, 8]
7. TJ Spartak Letohrad 315.0 225.74 15 [8, 7]
8. TJ Sokol Pohořelice 275.0 164.34 12 [12]
9. SK Fitness Gym Olomouc 242.5 140.94 12 [12]
10. TJ Sokol Rosice 377.5 232.49 12 [9, 3]
11. Powerlifting School 267.5 151.67 9 [9]
12. TJ Olympia Zlín 200.0 134.88 9 [9]
13. Powerlifting Jihlava 220.0 133.10 9 [9]
14. TJ Spartak Pelhřimov 132.5 100.86 9 [9]
15. Sportovní klub ZLOBR 82.5 79.31 9 [9]
16. TJ Sokol Žižkov 52.5 66.73 9 [9]
17. TJ KRALUPY 210.0 132.20 8 [8]
18. Sporting APIS Praha 212.5 127.54 8 [8]
19. TJ Sokol Praha Vršovice 327.5 209.93 8 [6, 2]
20. Powerlifting Brno 190.0 110.03 7 [7]
21. TJ Svitavy 190.0 117.53 6 [6]
22. TJ Sokol Jemnice 180.0 113.49 6 [6]
23. Performance Powerlifting Ostrava 190.0 114.95 5 [5]
24. TJ Sokol Vranovice 167.5 110.42 4 [4]
- PWL VISION NUTRITION 0.0 0.00 0 [0]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Jiří Kadlec Muži Muži +120kg Benčpres 2 240 kg