Zpět na všechny soutěže


7. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 13.10. 2019
Místo konání: Sedlčany

Personál:



Miroslav Vacek Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Pavel Hase Postranní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Klára Poborská 1997 / 41 / 52 Powerlifting School 95.0 105.0 R110.5 105.0 1. 50.0 55.0 60.0 55.0 2. 115.0 125.0 R133.0 125.0 1. 285.0 355.28 MVT
2. Nikola Styblíková 1998 / 24 / 50.35 TJ Svitavy 80.0 85.0 87.5 87.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 100.0 105.0 105.0 105.0 2. 247.5 316.28 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Michaela Filová 1999 / 51 / 56.7 PWL VISION NUTRITION 105.0 110.0 112.5 112.5 1. 57.5 60.0 62.5 62.5 2. 115.0 120.0 127.5 127.5 2. 302.5 352.47 MVT
2. Veronika Pasičná 1999 / 14 / 55.55 Doplnejch powerlifting 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 3. 125.0 132.5 R140.0 132.5 1. 295.0 349.31 MVT
3. Anna Pilská 1999 / 16 / 56.95 Powerlifting School 105.0 105.0 110.0 105.0 3. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 287.5 333.85 MVT
4. Adéla Pustějovská 1999 / 25 / 57 Spal strength gym 70.0 75.0 75.0 70.0 4. 45.0 50.0 52.5 50.0 4. 92.5 97.5 97.5 92.5 4. 212.5 246.59 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Barbora Josková 1997 / 20 / 62 Iron Warriors 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 70.0 75.0 80.0 75.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 2. 350.0 380.48 MVT
2. Kateřina Prípadová 1999 / 30 / 60.7 TJ TZ Prosport Rakovník 115.0 122.5 122.5 122.5 3. 70.0 75.0 75.0 70.0 2. 137.5 150.0 157.5 150.0 1. 342.5 378.43 MVT
3. Aneta Jelenová 1999 / 49 / 61.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 117.5 125.0 127.5 125.0 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 3. 140.0 147.5 160.0 147.5 3. 332.5 364.15 MVT
4. Sandra Kučerová 2000 / 29 / 63 Iron Warriors 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 57.5 60.0 60.0 60.0 4. 117.5 125.0 130.0 130.0 4. 300.0 322.20 VT1
5. Diana Picková 1998 / 36 / 62.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 90.0 97.5 97.5 90.0 5. 47.5 50.0 50.0 47.5 5. 105.0 115.0 120.0 115.0 5. 252.5 273.48 VT2
6. Eliška Svítilová 1996 / 22 / 61.7 ARENA Pavly Kladivové 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 40.0 42.5 45.0 45.0 6. 90.0 95.0 100.0 95.0 6. 225.0 245.50 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Klára Zmeškalová 1997 / 17 / 69.9 Iron Warriors 140.0 147.5 155.0 155.0 1. 75.0 R78.0 R80.0 80.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 415.0 413.26 EVT
2. Lucie Daňková 2000 / 55 / 71 TJ Olympia Zlín 122.5 130.0 135.0 135.0 3. 67.5 70.0 75.0 70.0 3. 145.0 157.5 160.0 160.0 2. 365.0 359.60 MVT
3. Anna Brennan 1998 / 54 / 64.75 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 125.0 140.0 147.5 147.5 3. 362.5 381.39 MVT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Dubská 1997 / 8 / 81.6 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 77.5 R81.0 R85.0 85.0 1. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 362.5 328.13 VT1
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
J - 66 kg - sloučená J - 66 kg - sloučená
1. Tomáš Vorel 2000 / 44 / 64.1 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 502.5 404.31 VT1
2. Viliam Kováč 2000 / 28 / 58.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 R170.0 R170.0 160.0 1. 105.0 R115.0 R115.0 105.0 2. 190.0 R200.5 R200.5 190.0 2. 455.0 397.26 VT1
3. Filip Němec 2000 / 43 / 65.2 Doplnejch powerlifting 162.5 167.5 170.0 170.0 3. 107.5 110.0 112.5 110.0 3. 197.5 205.0 205.0 197.5 3. 477.5 378.75 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Klíma 1999 / 26 / 72.15 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 195.0 205.0 207.5 205.0 1. 110.0 115.0 117.5 117.5 3. 210.0 210.0 220.0 220.0 2. 542.5 397.44 VT1
2. Patrik Havlice 1996 / 42 / 73.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 185.0 192.5 192.5 185.0 3. 125.0 125.0 125.0 125.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 535.0 386.70 VT1
3. Daniel Hula 1998 / 3 / 73.2 TJ Sokol Těškovice 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 107.5 115.0 120.0 120.0 2. 205.0 215.0 225.0 215.0 3. 525.0 380.57 VT1
4. Jakub Modráček 1998 / 2 / 73.5 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 170.0 160.0 4. 100.0 105.0 105.0 100.0 4. 160.0 180.0 200.0 200.0 4. 460.0 332.49 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 27 / 81.9 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 R175.0 175.0 1. 230.0 240.0 245.0 245.0 3. 660.0 444.11 MVT
2. Jakub Daněk 2000 / 15 / 80.4 Powerlifting TJJM Chodov 215.0 222.5 225.0 225.0 2. 117.5 122.5 125.0 125.0 4. 222.5 235.0 245.0 245.0 1. 595.0 404.96 VT1
3. Michal Daněk 1998 / 1 / 79.8 Powerlifting Brno 200.0 212.5 220.0 220.0 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 2. 220.0 232.5 242.5 242.5 4. 592.5 405.15 VT1
4. Josef Pavlikovský 1996 / 21 / 75.8 TJ Spartak Chodov 180.0 192.5 192.5 192.5 4. 120.0 127.5 127.5 120.0 5. 215.0 227.5 235.0 235.0 5. 547.5 387.30 VT1
5. Vojtěch Sýkora 1997 / 37 / 81.6 TJ Sokol Těškovice 170.0 177.5 180.0 177.5 6. 107.5 115.0 120.0 115.0 6. 227.5 237.5 245.0 245.0 2. 537.5 362.49 VT1
6. Martin Bluďovský 1999 / 48 / 81.2 TJ Přeštice 160.0 170.0 172.5 172.5 7. 120.0 130.0 137.5 130.0 3. 200.0 207.5 215.0 215.0 6. 517.5 350.04 VT2
7. Václav Liška 1997 / 12 / 81 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 160.0 170.0 180.0 180.0 5. 100.0 110.0 115.0 110.0 7. 180.0 195.0 200.0 195.0 7. 485.0 328.54 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Vágner 1997 / 31 / 92.5 Powerlifting Brno 265.0 265.0 R277.5 277.5 1. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 270.0 285.0 R295.0 285.0 1. 715.0 450.31 MVT
2. Vojtěch Anderle 1996 / 4 / 90.3 TJ Spartak Pelhřimov 210.0 220.0 220.0 220.0 2. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 255.0 265.0 275.0 265.0 2. 645.0 411.06 VT1
3. Petr Sitař 1998 / 13 / 91.45 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 185.0 185.0 5. 140.0 145.0 150.0 150.0 3. 215.0 230.0 240.0 240.0 3. 575.0 364.15 VT1
4. Roman Zelenka 1996 / 7 / 92.55 Doplnejch powerlifting 175.0 182.5 187.5 182.5 6. 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 235.0 250.0 250.0 235.0 4. 552.5 347.85 VT2
5. Vojtěch Poljak 2000 / 35 / 91.7 B Strong Powerlifting Team 192.5 202.5 207.5 207.5 3. 105.0 112.5 115.0 115.0 5. 190.0 202.5 210.0 210.0 7. 532.5 336.81 VT2
6. Michal Ševčík 1999 / 9 / 84.5 Powerlifting Brno 172.5 182.5 190.0 190.0 4. 105.0 112.5 117.5 112.5 6. 210.0 225.0 242.5 225.0 5. 527.5 348.47 VT2
7. Ondřej Štěpán 1999 / 18 / 86.65 Spal strength gym 170.0 180.0 182.5 170.0 8. 105.0 110.0 115.0 110.0 7. 210.0 222.5 230.0 222.5 6. 502.5 327.28 VT2
8. Vladimír Schreib 1998 / 50 / 91.2 Powerlifting School 170.0 175.0 187.5 175.0 7. 95.0 102.5 105.0 102.5 8. 185.0 197.5 207.5 197.5 8. 475.0 301.25 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Vlk 2000 / 52 / 103.5 Fitness Jiskra Bílina 230.0 237.5 242.5 242.5 1. 157.5 162.5 165.0 165.0 1. 260.0 270.0 287.5 270.0 3. 677.5 406.91 VT1
2. Jakub Lukeš 2000 / 33 / 96.8 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 232.5 240.0 240.0 2. 145.0 155.0 160.0 155.0 2. 250.0 270.0 285.0 270.0 2. 665.0 410.24 VT1
3. Petr Januš 1998 / 46 / 100.9 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 4. 140.0 150.0 155.0 155.0 3. 250.0 270.0 285.0 285.0 1. 665.0 403.26 VT1
4. Pavel Eminger 1998 / 23 / 96 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 220.0 230.0 235.0 235.0 3. 130.0 135.0 140.0 135.0 5. 230.0 245.0 255.0 255.0 4. 625.0 386.94 VT1
5. Petr Daněk 1996 / 19 / 103.9 TJ Sokol Lanžhot 180.0 200.0 210.0 210.0 5. 130.0 145.0 150.0 150.0 4. 230.0 245.0 245.0 245.0 5. 605.0 362.88 VT1
6. Jiří Hamouz 2000 / 11 / 93.6 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 170.0 - 170.0 6. 120.0 125.0 135.0 125.0 6. 220.0 230.0 240.0 240.0 6. 535.0 335.07 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 5 / 111.8 Iron Warriors 235.0 247.5 260.0 247.5 2. 140.0 145.0 150.0 145.0 4. 272.5 285.0 - 285.0 1. 677.5 396.74 VT1
2. Filip Porteš 2000 / 56 / 116.3 TJ Olympia Zlín 235.0 245.0 252.5 252.5 1. 135.0 145.0 152.5 152.5 3. 237.5 250.0 275.0 250.0 5. 655.0 379.44 VT1
3. Artem Usov 2000 / 47 / 114.5 Doplnejch powerlifting 230.0 237.5 242.5 237.5 3. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 235.0 245.0 255.0 255.0 3. 645.0 375.20 VT1
4. David Bárek 2000 / 34 / 118.9 Powerlifting Brno 217.5 230.0 235.0 230.0 4. 120.0 127.5 132.5 127.5 5. 242.5 260.0 265.0 265.0 2. 622.5 358.68 VT1
5. David Stankovič 2000 / 38 / 107.4 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 5. 115.0 120.0 122.5 122.5 6. 225.0 240.0 250.0 250.0 4. 562.5 333.56 VT2
- Dominik Kraus 1996 / 6 / 117.6 TJ Spartak Pelhřimov 230.0 230.0 230.0 0 - 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 255.0 - - 0 - - -
M +120 kg M +120 kg
1. Zbyněk Zuna 1998 / 40 / 121.7 Fitness Jiskra Bílina 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 140.0 147.5 155.0 155.0 1. 225.0 235.0 242.5 242.5 1. 635.0 363.92 VT1

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Klára Zmeškalová 1997 / 17 / 69.9 Iron Warriors 140.0 147.5 155.0 155.0 1. 75.0 78.0 80.0 80.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 415.0 413.26 EVT
2. Anna Brennan 1998 / 54 / 64.75 Doplnejch powerlifting 130.0 140.0 145.0 145.0 2. 60.0 65.0 70.0 70.0 2. 125.0 140.0 147.5 147.5 3. 362.5 381.39 MVT
3. Barbora Josková 1997 / 20 / 62 Iron Warriors 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 70.0 75.0 80.0 75.0 1. 140.0 150.0 150.0 150.0 2. 350.0 380.48 MVT
4. Kateřina Prípadová 1999 / 30 / 60.7 TJ TZ Prosport Rakovník 115.0 122.5 122.5 122.5 3. 70.0 75.0 75.0 70.0 2. 137.5 150.0 157.5 150.0 1. 342.5 378.43 MVT
5. Aneta Jelenová 1999 / 49 / 61.4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 117.5 125.0 127.5 125.0 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 3. 140.0 147.5 160.0 147.5 3. 332.5 364.15 MVT
6. Lucie Daňková 2000 / 55 / 71 TJ Olympia Zlín 122.5 130.0 135.0 135.0 3. 67.5 70.0 75.0 70.0 3. 145.0 157.5 160.0 160.0 2. 365.0 359.60 MVT
7. Klára Poborská 1997 / 41 / 52 Powerlifting School 95.0 105.0 110.5 105.0 1. 50.0 55.0 60.0 55.0 2. 115.0 125.0 133.0 125.0 1. 285.0 355.28 MVT
8. Michaela Filová 1999 / 51 / 56.7 PWL VISION NUTRITION 105.0 110.0 112.5 112.5 1. 57.5 60.0 62.5 62.5 2. 115.0 120.0 127.5 127.5 2. 302.5 352.47 MVT
9. Veronika Pasičná 1999 / 14 / 55.55 Doplnejch powerlifting 100.0 105.0 107.5 107.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 3. 125.0 132.5 140.0 132.5 1. 295.0 349.31 MVT
10. Anna Pilská 1999 / 16 / 56.95 Powerlifting School 105.0 105.0 110.0 105.0 3. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 287.5 333.85 MVT
11. Michaela Dubská 1997 / 8 / 81.6 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 77.5 81.0 85.0 85.0 1. 130.0 137.5 142.5 142.5 1. 362.5 328.13 VT1
12. Sandra Kučerová 2000 / 29 / 63 Iron Warriors 105.0 110.0 115.0 110.0 4. 57.5 60.0 60.0 60.0 4. 117.5 125.0 130.0 130.0 4. 300.0 322.20 VT1
13. Nikola Styblíková 1998 / 24 / 50.35 TJ Svitavy 80.0 85.0 87.5 87.5 2. 50.0 55.0 57.5 55.0 1. 100.0 105.0 105.0 105.0 2. 247.5 316.28 VT1
14. Diana Picková 1998 / 36 / 62.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 90.0 97.5 97.5 90.0 5. 47.5 50.0 50.0 47.5 5. 105.0 115.0 120.0 115.0 5. 252.5 273.48 VT2
15. Adéla Pustějovská 1999 / 25 / 57 Spal strength gym 70.0 75.0 75.0 70.0 4. 45.0 50.0 52.5 50.0 4. 92.5 97.5 97.5 92.5 4. 212.5 246.59 VT2
16. Eliška Svítilová 1996 / 22 / 61.7 ARENA Pavly Kladivové 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 40.0 42.5 45.0 45.0 6. 90.0 95.0 100.0 95.0 6. 225.0 245.50 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Vágner 1997 / 31 / 92.5 Powerlifting Brno 265.0 265.0 277.5 277.5 1. 145.0 150.0 152.5 152.5 2. 270.0 285.0 295.0 285.0 1. 715.0 450.31 MVT
2. Jan Šindelář 1997 / 27 / 81.9 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 225.0 235.0 240.0 240.0 1. 155.0 165.0 175.0 175.0 1. 230.0 240.0 245.0 245.0 3. 660.0 444.11 MVT
3. Vojtěch Anderle 1996 / 4 / 90.3 TJ Spartak Pelhřimov 210.0 220.0 220.0 220.0 2. 152.5 160.0 165.0 160.0 1. 255.0 265.0 275.0 265.0 2. 645.0 411.06 VT1
4. Jakub Lukeš 2000 / 33 / 96.8 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 232.5 240.0 240.0 2. 145.0 155.0 160.0 155.0 2. 250.0 270.0 285.0 270.0 2. 665.0 410.24 VT1
5. Václav Vlk 2000 / 52 / 103.5 Fitness Jiskra Bílina 230.0 237.5 242.5 242.5 1. 157.5 162.5 165.0 165.0 1. 260.0 270.0 287.5 270.0 3. 677.5 406.91 VT1
6. Michal Daněk 1998 / 1 / 79.8 Powerlifting Brno 200.0 212.5 220.0 220.0 3. 115.0 125.0 130.0 130.0 2. 220.0 232.5 242.5 242.5 4. 592.5 405.15 VT1
7. Jakub Daněk 2000 / 15 / 80.4 Powerlifting TJJM Chodov 215.0 222.5 225.0 225.0 2. 117.5 122.5 125.0 125.0 4. 222.5 235.0 245.0 245.0 1. 595.0 404.96 VT1
8. Tomáš Vorel 2000 / 44 / 64.1 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 170.0 2. 110.0 115.0 120.0 115.0 1. 205.0 212.5 217.5 217.5 1. 502.5 404.31 VT1
9. Petr Januš 1998 / 46 / 100.9 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 4. 140.0 150.0 155.0 155.0 3. 250.0 270.0 285.0 285.0 1. 665.0 403.26 VT1
10. Josef Klíma 1999 / 26 / 72.15 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 195.0 205.0 207.5 205.0 1. 110.0 115.0 117.5 117.5 3. 210.0 210.0 220.0 220.0 2. 542.5 397.44 VT1
11. Viliam Kováč 2000 / 28 / 58.5 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 160.0 170.0 170.0 160.0 1. 105.0 115.0 115.0 105.0 2. 190.0 200.5 200.5 190.0 2. 455.0 397.26 VT1
12. Jakub Šigut 1999 / 5 / 111.8 Iron Warriors 235.0 247.5 260.0 247.5 2. 140.0 145.0 150.0 145.0 4. 272.5 285.0 - 285.0 1. 677.5 396.74 VT1
13. Josef Pavlikovský 1996 / 21 / 75.8 TJ Spartak Chodov 180.0 192.5 192.5 192.5 4. 120.0 127.5 127.5 120.0 5. 215.0 227.5 235.0 235.0 5. 547.5 387.30 VT1
14. Pavel Eminger 1998 / 23 / 96 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 220.0 230.0 235.0 235.0 3. 130.0 135.0 140.0 135.0 5. 230.0 245.0 255.0 255.0 4. 625.0 386.94 VT1
15. Patrik Havlice 1996 / 42 / 73.5 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 185.0 192.5 192.5 185.0 3. 125.0 125.0 125.0 125.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 535.0 386.70 VT1
16. Daniel Hula 1998 / 3 / 73.2 TJ Sokol Těškovice 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 107.5 115.0 120.0 120.0 2. 205.0 215.0 225.0 215.0 3. 525.0 380.57 VT1
17. Filip Porteš 2000 / 56 / 116.3 TJ Olympia Zlín 235.0 245.0 252.5 252.5 1. 135.0 145.0 152.5 152.5 3. 237.5 250.0 275.0 250.0 5. 655.0 379.44 VT1
18. Filip Němec 2000 / 43 / 65.2 Doplnejch powerlifting 162.5 167.5 170.0 170.0 3. 107.5 110.0 112.5 110.0 3. 197.5 205.0 205.0 197.5 3. 477.5 378.75 VT1
19. Artem Usov 2000 / 47 / 114.5 Doplnejch powerlifting 230.0 237.5 242.5 237.5 3. 140.0 150.0 152.5 152.5 2. 235.0 245.0 255.0 255.0 3. 645.0 375.20 VT1
20. Petr Sitař 1998 / 13 / 91.45 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 185.0 185.0 5. 140.0 145.0 150.0 150.0 3. 215.0 230.0 240.0 240.0 3. 575.0 364.15 VT1
21. Zbyněk Zuna 1998 / 40 / 121.7 Fitness Jiskra Bílina 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 140.0 147.5 155.0 155.0 1. 225.0 235.0 242.5 242.5 1. 635.0 363.92 VT1
22. Petr Daněk 1996 / 19 / 103.9 TJ Sokol Lanžhot 180.0 200.0 210.0 210.0 5. 130.0 145.0 150.0 150.0 4. 230.0 245.0 245.0 245.0 5. 605.0 362.88 VT1
23. Vojtěch Sýkora 1997 / 37 / 81.6 TJ Sokol Těškovice 170.0 177.5 180.0 177.5 6. 107.5 115.0 120.0 115.0 6. 227.5 237.5 245.0 245.0 2. 537.5 362.49 VT1
24. David Bárek 2000 / 34 / 118.9 Powerlifting Brno 217.5 230.0 235.0 230.0 4. 120.0 127.5 132.5 127.5 5. 242.5 260.0 265.0 265.0 2. 622.5 358.68 VT1
25. Martin Bluďovský 1999 / 48 / 81.2 TJ Přeštice 160.0 170.0 172.5 172.5 7. 120.0 130.0 137.5 130.0 3. 200.0 207.5 215.0 215.0 6. 517.5 350.04 VT2
26. Michal Ševčík 1999 / 9 / 84.5 Powerlifting Brno 172.5 182.5 190.0 190.0 4. 105.0 112.5 117.5 112.5 6. 210.0 225.0 242.5 225.0 5. 527.5 348.47 VT2
27. Roman Zelenka 1996 / 7 / 92.55 Doplnejch powerlifting 175.0 182.5 187.5 182.5 6. 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 235.0 250.0 250.0 235.0 4. 552.5 347.85 VT2
28. Vojtěch Poljak 2000 / 35 / 91.7 B Strong Powerlifting Team 192.5 202.5 207.5 207.5 3. 105.0 112.5 115.0 115.0 5. 190.0 202.5 210.0 210.0 7. 532.5 336.81 VT2
29. Jiří Hamouz 2000 / 11 / 93.6 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 170.0 - 170.0 6. 120.0 125.0 135.0 125.0 6. 220.0 230.0 240.0 240.0 6. 535.0 335.07 VT2
30. David Stankovič 2000 / 38 / 107.4 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 5. 115.0 120.0 122.5 122.5 6. 225.0 240.0 250.0 250.0 4. 562.5 333.56 VT2
31. Jakub Modráček 1998 / 2 / 73.5 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 170.0 160.0 4. 100.0 105.0 105.0 100.0 4. 160.0 180.0 200.0 200.0 4. 460.0 332.49 VT2
32. Václav Liška 1997 / 12 / 81 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 160.0 170.0 180.0 180.0 5. 100.0 110.0 115.0 110.0 7. 180.0 195.0 200.0 195.0 7. 485.0 328.54 VT2
33. Ondřej Štěpán 1999 / 18 / 86.65 Spal strength gym 170.0 180.0 182.5 170.0 8. 105.0 110.0 115.0 110.0 7. 210.0 222.5 230.0 222.5 6. 502.5 327.28 VT2
34. Vladimír Schreib 1998 / 50 / 91.2 Powerlifting School 170.0 175.0 187.5 175.0 7. 95.0 102.5 105.0 102.5 8. 185.0 197.5 207.5 197.5 8. 475.0 301.25 VT3
- Dominik Kraus 1996 / 6 / 117.6 TJ Spartak Pelhřimov 230.0 230.0 230.0 0 - 150.0 160.0 165.0 160.0 1. 255.0 - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 Iron Warriors 2 407.5 1 915.94 51 [12, 12, 12, 8, 7]
2 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 2 807.5 2 194.42 47 [12, 12, 9, 8, 6]
3 Powerlifting Brno 2 960.0 1 966.92 44 [12, 12, 8, 7, 5]
4 Doplnejch powerlifting 2 895.0 2 166.06 40 [9, 8, 8, 8, 7]
5 Fitness Jiskra Bílina 1 312.5 770.83 24 [12, 12]
6 Powerlifting School 1 047.5 990.38 23 [12, 8, 3]
7 PWL VISION NUTRITION 762.5 684.96 19 [12, 7]
8 TJ Olympia Zlín 1 020.0 739.04 18 [9, 9]
9 TJ TZ Prosport Rakovník 877.5 713.50 14 [9, 5]
10 TJ Sokol Těškovice 1 062.5 743.06 14 [8, 6]
11 B Strong Powerlifting Team 1 107.5 700.96 14 [8, 6]
12 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 362.5 328.13 12 [12]
13 Spal strength gym 715.0 573.87 11 [7, 4]
14 TJ Spartak Pelhřimov 645.0 411.06 9 [9]
15 TJ Lokomotiva Krnov 665.0 410.24 9 [9]
16 Powerlifting TJJM Chodov 595.0 404.96 9 [9]
17 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 455.0 397.26 9 [9]
18 TJ Svitavy 247.5 316.28 9 [9]
19 TJ Spartak Chodov 547.5 387.30 7 [7]
20 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 625.0 386.94 7 [7]
21 TJ Sokol Lanžhot 605.0 362.88 6 [6]
22 TJ Přeštice 517.5 350.04 5 [5]
23 ARENA Pavly Kladivové 225.0 245.50 5 [5]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Michaela Dubská Ž -84 kg Benčpres 2 81 kg
Michaela Dubská Ž -84 kg Benčpres 3 85 kg
Klára Zmeškalová Ž -72 kg Benčpres 2 78 kg
Klára Zmeškalová Ž -72 kg Benčpres 3 80 kg
Jakub Vágner M -93 kg Dřep 3 277.5 kg
Jan Šindelář M -83 kg Benčpres 3 175 kg