Zpět na všechny soutěže


26. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 24.02. 2018
Místo konání: Krnov

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Muži -59kg Muži -59kg
1. Bronislav Tvrdoň 1971 / 2 / 58.65 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 160.0 150.0 1. 105.0 115.0 117.5 117.5 1. 150.0 160.0 162.5 162.5 1. 430.0 374.53 VT2
Muži -66kg Muži -66kg
1. Jan More 1993 / 6 / 65.1 Fitness Staňkov 195.0 205.0 205.0 205.0 1. 110.0 140.0 145.0 140.0 1. 200.0 220.0 225.0 200.0 1. 545.0 432.84 VT1
2. Martin Čech 1974 / 26 / 65.84 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 200.0 200.0 2. 112.5 120.0 122.5 120.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 2. 500.0 393.40 VT2
Muži -74kg Muži -74kg
1. Tomáš Juříček 1992 / 25 / 70.4 TJ Lokomotiva Krnov 252.5 260.0 267.5 260.0 1. 180.0 185.0 190.5 185.0 1. 250.0 260.0 260.0 250.0 1. 695.0 518.54 MVT
Muži -83kg Muži -83kg
1. Robert Rajzl 1994 / 21 / 83 TJ Olympia Zlín 250.0 270.0 275.0 275.0 1. 180.0 200.0 205.0 205.0 1. 220.0 240.0 250.0 240.0 1. 720.0 480.60 MVT
2. Martin Turek 1972 / 12 / 82.51 TJ Viktorie Bohumín 240.0 250.0 260.0 250.0 2. 187.5 205.0 0.0 205.0 2. 207.5 225.0 245.0 225.0 2. 680.0 455.53 VT1
3. Jan Strouhal 1989 / 9 / 82.49 TJ Sokol Pohořelice 250.0 260.0 0.0 260.0 3. 140.0 150.0 155.0 150.0 3. 250.0 250.0 272.5 250.0 3. 660.0 442.20 VT1
4. Dušan Švarcbach 1975 / 18 / 79.54 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 225.0 235.0 0.0 235.0 4. 125.0 132.5 132.5 125.0 4. 225.0 240.0 242.5 240.0 4. 600.0 411.12 VT2
5. Lubomír Švaňhal 1996 / 4 / 82.34 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 205.0 212.5 205.0 5. 112.5 120.0 122.5 120.0 5. 225.0 235.0 235.0 225.0 5. 550.0 368.88 VT3
Muži -93kg Muži -93kg
1. Jaromír Sršeň 1974 / 16 / 92.21 TJ Sokol Nymburk 285.0 295.0 302.5 295.0 1. 195.0 195.0 202.5 195.0 1. 260.0 272.5 277.5 277.5 1. 767.5 484.14 MVT
2. Václav Patočka 1977 / 8 / 92.28 TJ Sokol Rosice 285.0 287.5 295.0 285.0 2. 190.0 190.0 210.0 210.0 2. 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 765.0 482.33 MVT
3. Lukáš Kovařík 1990 / 29 / 90.41 TJ Olympia Zlín 240.0 252.5 255.0 255.0 3. 175.0 182.5 190.0 182.5 3. 245.0 255.0 270.0 270.0 3. 707.5 450.61 VT1
4. Zdeněk Čuban 1984 / 22 / 92.89 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 230.0 250.0 260.0 250.0 4. 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 225.0 240.0 247.5 240.0 4. 665.0 417.95 VT1
Muži -105kg Muži -105kg
1. Adam Porteš 1995 / 11 / 99.93 TJ Olympia Zlín 290.0 300.0 0.0 300.0 1. 140.0 180.0 0.0 180.0 1. 300.0 315.0 317.5 317.5 1. 797.5 485.52 MVT
2. Radek Musil 1997 / 7 / 100.47 TJ Sokol Rosice 245.0 260.0 270.0 260.0 2. 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 240.0 250.0 260.0 260.0 2. 705.0 428.29 VT1
3. Jan Jindřich 1993 / 30 / 101.94 Doplnejch powerlifting 240.0 250.0 255.0 255.0 3. 145.0 155.0 160.0 155.0 3. 260.0 265.0 270.0 270.0 3. 680.0 410.72 VT2
4. Vít  Umlauf 1994 / 1 / 96.41 Powerlifting TJJM Chodov 235.0 255.0 265.0 265.0 4. 135.0 155.0 155.0 155.0 4. 235.0 255.0 257.5 257.5 4. 677.5 418.70 VT2
5. David Hadáček 1987 / 23 / 101.57 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 230.0 230.0 210.0 5. 150.0 160.0 165.0 160.0 5. 220.0 270.0 290.0 290.0 5. 660.0 399.23 VT2
Muži -120kg Muži -120kg
1. Zbyněk Krejča 1974 / 17 / 118.79 TJ Sokol Nymburk 305.0 305.0 305.0 305.0 1. 290.0 297.5 297.5 290.0 1. 290.0 305.0 0.0 305.0 1. 900.0 518.67 EVT
2. Tomáš  Břinčil 1977 / 10 / 117.62 TJ Sokol Nymburk 260.0 280.0 295.0 280.0 2. 215.0 222.5 0.0 222.5 2. 280.0 300.0 300.0 280.0 2. 782.5 452.05 VT1
3. Patrik Přibyl 1993 / 20 / 109.84 Powerlifting Jihlava 275.0 275.0 285.0 285.0 3. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 270.0 285.0 285.0 270.0 3. 755.0 444.54 VT1
4. Martin Žatko 1980 / 32 / 112.44 Powerlifting Klatovy 230.0 255.0 255.0 255.0 4. 165.0 170.0 170.0 165.0 4. 250.0 260.0 260.0 260.0 4. 680.0 397.60 VT2
Muži +120kg Muži +120kg
1. Milan Špingl 1980 / 28 / 140.42 Powerlifting School 340.0 360.0 380.0 380.0 1. 265.0 275.0 282.5 282.5 1. 290.0 310.0 337.5 310.0 1. 972.5 543.24 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 15 / 135.32 TJ Sokol Bílina 290.0 317.5 317.5 290.0 2. 210.0 210.0 R227.5 227.5 2. 260.0 285.0 302.5 285.0 2. 802.5 450.84 VT1
- Jan Pinc 1973 / 24 / 130.29 Powerlifting School 320.0 325.0 330.0 320.0 - 285.0 290.0 290.0 0 - 255.0 270.0 285.0 285.0 - - -
- Pavel Syrový 1974 / 31 / 137.33 TJ Sokol Bílina 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - - -
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ženy -52kg Ženy -52kg
1. Denisa Turková 2003 / 5 / 49.92 TJ Viktorie Bohumín 95.0 100.0 R105.0 105.0 1. 45.0 47.5 50.0 50.0 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 257.5 331.20 VT3
2. Sára Halásová 1993 / 19 / 50.29 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 80.0 82.5 80.0 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 100.0 107.5 112.5 107.5 2. 247.5 316.55 VT3
Ženy -63kg Ženy -63kg
1. Lenka Strolená 1984 / 13 / 62.99 TJ Spartak Chodov 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 95.0 100.0 105.0 100.0 1. 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 430.0 461.86 MVT
Ženy -72kg Ženy -72kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 3 / 71.51 TJ Sokol Nymburk 182.5 192.5 192.5 182.5 1. 115.0 122.5 122.5 122.5 1. 150.0 157.5 162.5 157.5 1. 462.5 453.48 MVT
Ženy -84kg Ženy -84kg
1. Kateřina Skudříková 1997 / 14 / 78.93 TJ Viktorie Bohumín 135.0 150.0 155.0 155.0 1. 95.0 0.0 0.0 95.0 1. 135.0 142.5 0.0 142.5 1. 392.5 361.88 VT2
2. Alena Krčmářová 1975 / 27 / 75.54 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 140.0 130.0 2. 75.0 80.0 0.0 75.0 2. 120.0 130.0 0.0 120.0 2. 325.0 307.58 VT3

Absolutní pořadí

Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Milan Špingl 1980 / 28 / 140.42 Powerlifting School 340.0 360.0 380.0 380.0 1. 265.0 275.0 282.5 282.5 1. 290.0 310.0 337.5 310.0 1. 972.5 543.24 EVT
2. Zbyněk Krejča 1974 / 17 / 118.79 TJ Sokol Nymburk 305.0 305.0 305.0 305.0 1. 290.0 297.5 297.5 290.0 1. 290.0 305.0 0.0 305.0 1. 900.0 518.67 EVT
3. Tomáš Juříček 1992 / 25 / 70.4 TJ Lokomotiva Krnov 252.5 260.0 267.5 260.0 1. 180.0 185.0 190.5 185.0 1. 250.0 260.0 260.0 250.0 1. 695.0 518.54 MVT
4. Adam Porteš 1995 / 11 / 99.93 TJ Olympia Zlín 290.0 300.0 0.0 300.0 1. 140.0 180.0 0.0 180.0 1. 300.0 315.0 317.5 317.5 1. 797.5 485.52 MVT
5. Jaromír Sršeň 1974 / 16 / 92.21 TJ Sokol Nymburk 285.0 295.0 302.5 295.0 1. 195.0 195.0 202.5 195.0 1. 260.0 272.5 277.5 277.5 1. 767.5 484.14 MVT
6. Václav Patočka 1977 / 8 / 92.28 TJ Sokol Rosice 285.0 287.5 295.0 285.0 2. 190.0 190.0 210.0 210.0 2. 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 765.0 482.33 MVT
7. Robert Rajzl 1994 / 21 / 83 TJ Olympia Zlín 250.0 270.0 275.0 275.0 1. 180.0 200.0 205.0 205.0 1. 220.0 240.0 250.0 240.0 1. 720.0 480.60 MVT
8. Martin Turek 1972 / 12 / 82.51 TJ Viktorie Bohumín 240.0 250.0 260.0 250.0 2. 187.5 205.0 0.0 205.0 2. 207.5 225.0 245.0 225.0 2. 680.0 455.53 VT1
9. Tomáš  Břinčil 1977 / 10 / 117.62 TJ Sokol Nymburk 260.0 280.0 295.0 280.0 2. 215.0 222.5 0.0 222.5 2. 280.0 300.0 300.0 280.0 2. 782.5 452.05 VT1
10. Jiří Kadlec 1966 / 15 / 135.32 TJ Sokol Bílina 290.0 317.5 317.5 290.0 2. 210.0 210.0 227.5 227.5 2. 260.0 285.0 302.5 285.0 2. 802.5 450.84 VT1
11. Lukáš Kovařík 1990 / 29 / 90.41 TJ Olympia Zlín 240.0 252.5 255.0 255.0 3. 175.0 182.5 190.0 182.5 3. 245.0 255.0 270.0 270.0 3. 707.5 450.61 VT1
12. Patrik Přibyl 1993 / 20 / 109.84 Powerlifting Jihlava 275.0 275.0 285.0 285.0 3. 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 270.0 285.0 285.0 270.0 3. 755.0 444.54 VT1
13. Jan Strouhal 1989 / 9 / 82.49 TJ Sokol Pohořelice 250.0 260.0 0.0 260.0 3. 140.0 150.0 155.0 150.0 3. 250.0 250.0 272.5 250.0 3. 660.0 442.20 VT1
14. Jan More 1993 / 6 / 65.1 Fitness Staňkov 195.0 205.0 205.0 205.0 1. 110.0 140.0 145.0 140.0 1. 200.0 220.0 225.0 200.0 1. 545.0 432.84 VT1
15. Radek Musil 1997 / 7 / 100.47 TJ Sokol Rosice 245.0 260.0 270.0 260.0 2. 170.0 180.0 185.0 185.0 2. 240.0 250.0 260.0 260.0 2. 705.0 428.29 VT1
16. Vít  Umlauf 1994 / 1 / 96.41 Powerlifting TJJM Chodov 235.0 255.0 265.0 265.0 4. 135.0 155.0 155.0 155.0 4. 235.0 255.0 257.5 257.5 4. 677.5 418.70 VT2
17. Zdeněk Čuban 1984 / 22 / 92.89 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 230.0 250.0 260.0 250.0 4. 165.0 175.0 180.0 175.0 4. 225.0 240.0 247.5 240.0 4. 665.0 417.95 VT1
18. Dušan Švarcbach 1975 / 18 / 79.54 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 225.0 235.0 0.0 235.0 4. 125.0 132.5 132.5 125.0 4. 225.0 240.0 242.5 240.0 4. 600.0 411.12 VT2
19. Jan Jindřich 1993 / 30 / 101.94 Doplnejch powerlifting 240.0 250.0 255.0 255.0 3. 145.0 155.0 160.0 155.0 3. 260.0 265.0 270.0 270.0 3. 680.0 410.72 VT2
20. David Hadáček 1987 / 23 / 101.57 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 230.0 230.0 210.0 5. 150.0 160.0 165.0 160.0 5. 220.0 270.0 290.0 290.0 5. 660.0 399.23 VT2
21. Martin Žatko 1980 / 32 / 112.44 Powerlifting Klatovy 230.0 255.0 255.0 255.0 4. 165.0 170.0 170.0 165.0 4. 250.0 260.0 260.0 260.0 4. 680.0 397.60 VT2
22. Martin Čech 1974 / 26 / 65.84 TJ Bystřice pod Hostýnem 185.0 200.0 200.0 200.0 2. 112.5 120.0 122.5 120.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 2. 500.0 393.40 VT2
23. Bronislav Tvrdoň 1971 / 2 / 58.65 TJ Sokol Pohořelice 150.0 150.0 160.0 150.0 1. 105.0 115.0 117.5 117.5 1. 150.0 160.0 162.5 162.5 1. 430.0 374.53 VT2
24. Lubomír Švaňhal 1996 / 4 / 82.34 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 205.0 212.5 205.0 5. 112.5 120.0 122.5 120.0 5. 225.0 235.0 235.0 225.0 5. 550.0 368.88 VT3
- Jan Pinc 1973 / 24 / 130.29 Powerlifting School 320.0 325.0 330.0 320.0 0. 285.0 290.0 290.0 0 - 255.0 270.0 285.0 285.0 0. - -
- Pavel Syrový 1974 / 31 / 137.33 TJ Sokol Bílina 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - 0.0 0.0 0.0 0 - - -
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Lenka Strolená 1984 / 13 / 62.99 TJ Spartak Chodov 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 95.0 100.0 105.0 100.0 1. 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 430.0 461.86 MVT
2. Michaela Drabálková 1989 / 3 / 71.51 TJ Sokol Nymburk 182.5 192.5 192.5 182.5 1. 115.0 122.5 122.5 122.5 1. 150.0 157.5 162.5 157.5 1. 462.5 453.48 MVT
3. Kateřina Skudříková 1997 / 14 / 78.93 TJ Viktorie Bohumín 135.0 150.0 155.0 155.0 1. 95.0 0.0 0.0 95.0 1. 135.0 142.5 0.0 142.5 1. 392.5 361.88 VT2
4. Denisa Turková 2003 / 5 / 49.92 TJ Viktorie Bohumín 95.0 100.0 105.0 105.0 1. 45.0 47.5 50.0 50.0 1. 90.0 97.5 102.5 102.5 1. 257.5 331.20 VT3
5. Sára Halásová 1993 / 19 / 50.29 Colbert club SSK Vítkovice 75.0 80.0 82.5 80.0 2. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 100.0 107.5 112.5 107.5 2. 247.5 316.55 VT3
6. Alena Krčmářová 1975 / 27 / 75.54 TJ Sokol Nymburk 120.0 130.0 140.0 130.0 2. 75.0 80.0 0.0 75.0 2. 120.0 130.0 0.0 120.0 2. 325.0 307.58 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 3 237.5 2 215.92 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. TJ Viktorie Bohumín 1 330.0 1 148.61 33 [12, 12, 9]
3. TJ Olympia Zlín 2 225.0 1 416.73 32 [12, 12, 8]
4. TJ Sokol Pohořelice 1 090.0 816.73 20 [12, 8]
5. TJ Lokomotiva Krnov 1 245.0 887.42 18 [12, 6]
6. TJ Sokol Rosice 1 470.0 910.62 18 [9, 9]
7. Colbert club SSK Vítkovice 907.5 715.78 15 [9, 6]
8. Powerlifting School 972.5 543.24 12 [12]
9. TJ Spartak Chodov 430.0 461.86 12 [12]
10. Fitness Staňkov 545.0 432.84 12 [12]
11. TJ Sokol Bílina 802.5 450.84 9 [9]
12. TJ Bystřice pod Hostýnem 500.0 393.40 9 [9]
13. Powerlifting Jihlava 755.0 444.54 8 [8]
14. Doplnejch powerlifting 680.0 410.72 8 [8]
15. Powerlifting TJJM Chodov 677.5 418.70 7 [7]
16. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 665.0 417.95 7 [7]
17. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 600.0 411.12 7 [7]
18. Powerlifting Klatovy 680.0 397.60 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Denisa Turková Ženy Ženy -52kg Dřep 3 105 kg
Jiří Kadlec Muži Muži +120kg Benčpres 3 227.5 kg