Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství východních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 21.09. 2019
Místo konání: Svitavy

Personál:



Miroslav Vacek Delegát
Marián Přibyl Hlavní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Lukáš Doubek Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -57 kg
1 Štěpánka Židová 1994 Powerlifting TJJM Chodov
2 Kateřina Netřebská 1993 B Strong Powerlifting Team
3 Jiřina Raisová 1993 TJ TZ Prosport Rakovník
Ž -63 kg
1 Eva Sedlářová 1995 B Strong Powerlifting Team
2 Adina Hyková 1943 TJ TZ Prosport Rakovník
Ž -72 kg
1 Lucie Lužíková 1981 ARENA Pavly Kladivové
2 Markéta Tieslová 1988 TJ TZ Prosport Rakovník
Ž -84 kg
1 Iva Berglerová 1990 Oddíl těžké atletiky Železná koule
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -74 kg
1 Tomáš Kozák 1997 POWERLIFTING DK
2 Dušan Švarcbach 1975 SK TOTZI Klášterec nad Ohří
3 Martin Hait 1994 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
4 Matouš Rudalski 1995 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
M -83 kg
1 Ondřej Růžička 1994 POWERLIFTING DK
2 Matěj Marek 1993 POWERLIFTING DK
3 Radomil Vašík 1994 Iron Warriors
4 Ladislav Konopásek 1964 TJ TZ Prosport Rakovník
5 Petr Kopecký 1993 TJ Svitavy
6 Jiří Jílek 1988 TJ Svitavy
7 Lukáš Gamovský 1994 TJ Svitavy
8 Dominik Čonka 2003 TJ Svitavy
9 Lukáš Ondráček 1995 Powerlifting Jihlava
10 Petr Janda 1991 Powerlifting Jihlava
11 Vojtěch Kopecký 1998 TJ Svitavy
M -93 kg
1 Jiří Vohnout 1990 POWERLIFTING DK
2 Marcel Baláš 1980 B Strong Powerlifting Team
3 Hynek Fránek 1995 B Strong Powerlifting Team
4 Adam Poul 1994 TJ Svitavy
5 Adam Holeček 2000 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
6 David Gryc 1991 ASK Blansko
7 Kamil Ševčík 1990 ASK Blansko
8 Jakub Severa 1996 TJ Ústí nad Orlicí
M -105 kg
1 Petr Urban 1988 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
2 Aleš Boublík 1991 Iron Warriors
3 Martin Švercl 1994 B Strong Powerlifting Team
4 Roman Salaba 1993 TJ TZ Prosport Rakovník
5 Michael Heinrich 1993 Powerlifting Brno
M -120 kg
1 Vilém Minařík 2000 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Patrik Krušina 1994 TJ Svitavy
3 David Svoboda 1998 TJ Svitavy
4 Jakub Porod 1988 Oddíl těžké atletiky Železná koule