Zpět na všechny soutěže


28. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 30.08. 2020
Místo konání: Jihlava

Personál:



Pavel Hase Delegát
Josef Švejda Hlavní rozhodčí
Jaroslav Doleček Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg - sloučená Ž -52 kg - sloučená
1. Sára Halásová 1993 / 13 / 46.4 Colbert club SSK Vítkovice 60.0 R65.0 R65.0 R65.0 88.22 VT1
2. Václava Zodererová 1961 / 8 / 51.6 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 52.5 50.0 62.70 VT3
Ž - 63 kg . sloučená Ž - 63 kg . sloučená
1. Adina Hyková 1943 / 5 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 77.5 77.5 77.5 84.35 VT2
2. Lucie Peterková 1991 / 28 / 55.3 Colbert club SSK Vítkovice 62.5 67.5 72.5 67.5 80.21 VT2
3. Jiřina Trlicová 1993 / 14 / 56.5 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 70.0 65.0 75.95 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 4 / 70.6 TJ Olympia Zlín 100.0 110.0 117.5 117.5 116.21 MVT
2. Markéta Tieslová 1988 / 20 / 68.4 TJ TZ Prosport Rakovník 75.0 80.0 85.0 85.0 85.93 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Drabálková 1989 / 29 / 76.8 TJ Sokol Vranovice 125.0 130.0 135.0 135.0 126.48 EVT
2. Iva Tyrnerová 1985 / 21 / 81 TJ TZ Prosport Rakovník 90.0 97.5 102.5 102.5 93.15 VT1
3. Petra Švadlenková 1992 / 17 / 81 Sportovní klub ZLOBR 87.5 92.5 95.0 95.0 86.34 VT2
4. Alena Krčmářová 1975 / 35 / 77.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 87.5 92.5 92.5 86.06 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Roman Kocúr 1996 / 15 / 72.9 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 135.0 145.0 145.0 105.43 VT2
2. Martin Dolejš 1970 / 2 / 71.8 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 142.5 142.5 104.77 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Aleš Košťál 1974 / 34 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 205.0 210.0 212.5 212.5 142.14 MVT
2. Martin Turek 1972 / 22 / 82.8 TJ Viktorie Bohumín 190.0 210.0 212.5 212.5 142.06 MVT
3. Vladimír Nebola 1970 / 30 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 195.0 195.0 195.0 130.83 VT1
4. Čestmír Wolf 1959 / 33 / 82.2 Colbert club SSK Vítkovice 182.5 190.0 190.0 182.5 122.53 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 10 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 260.0 260.0 240.0 151.39 EVT
2. Jakub Sedláček 1988 / 19 / 91.3 PWL VISION NUTRITION 205.0 210.0 - 210.0 133.10 MVT
3. Lukáš Kovařík 1990 / 27 / 91 TJ Olympia Zlín 182.5 187.5 190.0 187.5 119.04 VT1
4. Michal Sicha 1980 / 18 / 84 TJ Sokol Vranovice 165.0 175.0 175.0 175.0 115.99 VT2
5. Tomáš Burda 1989 / 6 / 92.9 TJ Viktorie Bohumín 175.0 185.0 185.0 175.0 109.99 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jiří Prášek 1989 / 31 / 94.2 Sportovní klub ZLOBR 205.0 215.0 215.0 205.0 128.00 VT1
2. Michal Tarbaj 1984 / 7 / 103.2 TJ Sokol Vítkovice 180.0 190.0 195.0 195.0 117.25 VT2
3. Miroslav Botlík 1965 / 9 / 100.3 TJ Sokol Vejprnice 160.0 190.0 190.0 160.0 97.26 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Jiří Krčmář 1962 / 24 / 108 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 - 180.0 106.54 VT2
- Milan Selinger 1984 / 32 / 118.7 Powerlifting Jihlava 280.0 280.0 280.0 - -
M +120 kg M +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 3 / 169.5 TJ Sokol Vejprnice 315.0 - - 315.0 171.17 EVT
2. Marek Novák 1997 / 26 / 156.2 TJ Olympia Zlín 200.0 250.0 277.5 250.0 137.53 MVT

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Wilks VT
1. Michaela Drabálková 1989 / 29 / 76.8 TJ Sokol Vranovice 125.0 130.0 135.0 135.0 126.48 EVT
2. Lucie Daňková 2000 / 4 / 70.6 TJ Olympia Zlín 100.0 110.0 117.5 117.5 116.21 MVT
3. Iva Tyrnerová 1985 / 21 / 81 TJ TZ Prosport Rakovník 90.0 97.5 102.5 102.5 93.15 VT1
4. Sára Halásová 1993 / 13 / 46.4 Colbert club SSK Vítkovice 60.0 65.0 65.0 65.0 88.22 VT1
5. Petra Švadlenková 1992 / 17 / 81 Sportovní klub ZLOBR 87.5 92.5 95.0 95.0 86.34 VT2
6. Alena Krčmářová 1975 / 35 / 77.7 TJ Sokol Nymburk 75.0 87.5 92.5 92.5 86.06 VT2
7. Markéta Tieslová 1988 / 20 / 68.4 TJ TZ Prosport Rakovník 75.0 80.0 85.0 85.0 85.93 VT2
8. Adina Hyková 1943 / 5 / 61.9 TJ TZ Prosport Rakovník 72.5 77.5 77.5 77.5 84.35 VT2
9. Lucie Peterková 1991 / 28 / 55.3 Colbert club SSK Vítkovice 62.5 67.5 72.5 67.5 80.21 VT2
10. Jiřina Trlicová 1993 / 14 / 56.5 TJ TZ Prosport Rakovník 65.0 70.0 70.0 65.0 75.95 VT2
11. Václava Zodererová 1961 / 8 / 51.6 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 52.5 50.0 62.70 VT3
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Wilks VT
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 3 / 169.5 TJ Sokol Vejprnice 315.0 - - 315.0 171.17 EVT
2. Jiří Kati 1965 / 10 / 92.2 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 260.0 260.0 240.0 151.39 EVT
3. Aleš Košťál 1974 / 34 / 82.7 SK OLYMP Fitness Nový Bor 205.0 210.0 212.5 212.5 142.14 MVT
4. Martin Turek 1972 / 22 / 82.8 TJ Viktorie Bohumín 190.0 210.0 212.5 212.5 142.06 MVT
5. Marek Novák 1997 / 26 / 156.2 TJ Olympia Zlín 200.0 250.0 277.5 250.0 137.53 MVT
6. Jakub Sedláček 1988 / 19 / 91.3 PWL VISION NUTRITION 205.0 210.0 - 210.0 133.10 MVT
7. Vladimír Nebola 1970 / 30 / 82.3 TJ Spartak Letohrad 190.0 195.0 195.0 195.0 130.83 VT1
8. Jiří Prášek 1989 / 31 / 94.2 Sportovní klub ZLOBR 205.0 215.0 215.0 205.0 128.00 VT1
9. Čestmír Wolf 1959 / 33 / 82.2 Colbert club SSK Vítkovice 182.5 190.0 190.0 182.5 122.53 VT1
10. Lukáš Kovařík 1990 / 27 / 91 TJ Olympia Zlín 182.5 187.5 190.0 187.5 119.04 VT1
11. Michal Tarbaj 1984 / 7 / 103.2 TJ Sokol Vítkovice 180.0 190.0 195.0 195.0 117.25 VT2
12. Michal Sicha 1980 / 18 / 84 TJ Sokol Vranovice 165.0 175.0 175.0 175.0 115.99 VT2
13. Tomáš Burda 1989 / 6 / 92.9 TJ Viktorie Bohumín 175.0 185.0 185.0 175.0 109.99 VT2
14. Jiří Krčmář 1962 / 24 / 108 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 - 180.0 106.54 VT2
15. Roman Kocúr 1996 / 15 / 72.9 Colbert club SSK Vítkovice 135.0 135.0 145.0 145.0 105.43 VT2
16. Martin Dolejš 1970 / 2 / 71.8 TJ Sokol Vejprnice 130.0 137.5 142.5 142.5 104.77 VT3
17. Miroslav Botlík 1965 / 9 / 100.3 TJ Sokol Vejprnice 160.0 190.0 190.0 160.0 97.26 VT3
18. Milan Selinger 1984 / 32 / 118.7 Powerlifting Jihlava 280.0 280.0 280.0 - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ TZ Prosport Rakovník 330.0 339.38 38 [12, 9, 9, 8]
2. Colbert club SSK Vítkovice 132.5 168.43 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Vranovice 135.0 126.48 12 [12]
4. TJ Olympia Zlín 117.5 116.21 12 [12]
5. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.70 9 [9]
6. Sportovní klub ZLOBR 95.0 86.34 8 [8]
7. TJ Sokol Nymburk 92.5 86.06 7 [7]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 567.5 379.35 31 [12, 12, 7]
2. TJ Sokol Vejprnice 617.5 373.20 29 [12, 9, 8]
3. TJ Olympia Zlín 437.5 256.57 17 [9, 8]
4. TJ Viktorie Bohumín 387.5 252.05 15 [9, 6]
5. SK OLYMP Fitness Nový Bor 212.5 142.14 12 [12]
6. Sportovní klub ZLOBR 205.0 128.00 12 [12]
7. TJ Sokol Nymburk 180.0 106.54 12 [12]
8. PWL VISION NUTRITION 210.0 133.10 9 [9]
9. TJ Sokol Vítkovice 195.0 117.25 9 [9]
10. TJ Spartak Letohrad 195.0 130.83 8 [8]
11. TJ Sokol Vranovice 175.0 115.99 7 [7]
12. Powerlifting Jihlava 0.0 0.00 0
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 700.0 547.78 52 [12, 12, 12, 9, 7]
2. TJ TZ Prosport Rakovník 330.0 339.38 38 [12, 9, 9, 8]
3. TJ Sokol Vejprnice 617.5 373.20 29 [12, 9, 8]
4. TJ Olympia Zlín 555.0 372.78 29 [12, 9, 8]
5. Sportovní klub ZLOBR 300.0 214.34 20 [12, 8]
6. TJ Sokol Vranovice 310.0 242.47 19 [12, 7]
7. TJ Sokol Nymburk 272.5 192.60 19 [12, 7]
8. TJ Viktorie Bohumín 387.5 252.05 15 [9, 6]
9. SK OLYMP Fitness Nový Bor 212.5 142.14 12 [12]
10. PWL VISION NUTRITION 210.0 133.10 9 [9]
11. TJ Sokol Vítkovice 195.0 117.25 9 [9]
12. TJ Sokol Žižkov 50.0 62.70 9 [9]
13. TJ Spartak Letohrad 195.0 130.83 8 [8]
14. Powerlifting Jihlava 0.0 0.00 0
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Sára Halásová Ženy -47 kg Benčpres (samostatná disciplína) Equipped 3 65.00 kg