Zpět na všechny soutěže


1. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém mrtvém tahu

Pohlaví: Společné
Od-do: 20.08. 2022
Místo konání: Plzeň
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Jan Filo Ředitel
Jakub Veselý Delegát
Hana Takáčová Hlavní rozhodčí
Jana Špinglová Postranní rozhodčí
David Kocourek Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Lacinová 2004 / 86 / 61.4 Fitness Staňkov 90.0 100.0 105.0 100.0 84.70
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Veronika Cyrany 2005 / 67 / 66.06 Fitness Life Liberec 130.0 140.0 150.0 140.0 113.94
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Anna Marková 2003 / 83 / 56.25 Sportovní klub ZLOBR 125.0 132.5 140.0 132.5 118.98
2. Thanh Tam Tranová 2001 / 46 / 55.65 Powerlifting Bílina 112.5 120.0 125.0 125.0 113.15
3. Adéla Veselá 2003 / 92 / 53.42 TJ Přeštice 90.0 95.0 102.5 102.5 95.86
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Barbora Švaňová 2003 / 40 / 59.09 TJ SŠTaS Karviná 140.0 152.5 157.5 157.5 136.65
2. Kateřina Šupíková 1999 / 120 / 59.25 Sportovní klub ZLOBR 135.0 142.5 150.0 150.0 129.91
3. Adriana Holubová 2001 / 111 / 62.54 Sportovní klub ZLOBR 125.0 135.0 142.5 142.5 119.40
4. Eva Solovyjová 2001 / 23 / 63 PWL VISION NUTRITION 115.0 125.0 137.5 125.0 104.31
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Jessica Medwell 2001 / 44 / 66.92 Doplnejch powerlifting 150.0 162.5 162.5 150.0 121.31
2. Mariana Franková 2002 / 31 / 67.51 TJ SŠTaS Karviná 120.0 135.0 137.5 137.5 110.74
3. Michaela Freiova 2000 / 32 / 65.97 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 135.0 135.0 109.94
4. Barbora Andrlová 2003 / 30 / 67.07 PWL VISION NUTRITION 110.0 120.0 122.5 120.0 96.94
5. Mariana Tkačenko 2001 / 101 / 66.79 Doplnejch powerlifting 100.0 107.5 115.0 115.0 93.09
6. Lucie Nováková 2000 / 78 / 69 TJ KRALUPY 100.0 110.0 115.0 115.0 91.70
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Tereza Loosová 2000 / 103 / 74.83 Iron Warriors 165.0 175.0 185.0 185.0 142.86
2. Anna Komárková 2003 / 95 / 69.49 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 122.5 122.5 97.38
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Edita Kanátová 1974 / 55 / 66.89 SK Olympia Zlín 152.5 162.5 170.0 170.0 137.51
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Katarína Hanělová 1973 / 59 / 82.73 Sporting APIS Praha 110.0 120.0 130.0 130.0 97.36
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 64 / 53.84 Powerlifting Gladiators 132.5 140.0 142.5 140.0 130.08
2. Michaela Kučerová 1972 / 107 / 56.18 Iron Warriors 135.0 140.0 145.0 140.0 125.83
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Iveta Horňáková 1968 / 79 / 95.47 Sporting APIS Praha 105.0 110.0 115.0 115.0 83.61
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Simon Barčiš 2004 / 105 / 57.6 TJ SŠTaS Karviná 125.0 140.0 140.0 140.0 85.62
M -66 kg M -66 kg
1. Daniel Agel 2004 / 119 / 64.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 195.0 195.0 111.63
2. Jan Gazur 2004 / 26 / 63.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 192.5 192.5 111.14
3. Matyáš Gruszka 2004 / 99 / 64.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 190.0 185.0 105.90
M -74 kg M -74 kg
1. Adam Kořánek 2004 / 19 / 73.2 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 240.0 128.73
2. Jan Zábranský 2004 / 84 / 72.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 210.0 113.56
3. Petr Havlík 2004 / 91 / 73 Powerlifting School 190.0 205.0 210.0 205.0 110.12
4. Jakub Szyrocki 2007 / 53 / 73.9 TJ SŠTaS Karviná 160.0 180.0 200.0 200.0 106.74
5. Adam Pšikal 2004 / 48 / 70.9 Doplnejch powerlifting 195.0 205.0 207.5 195.0 106.40
6. Jáchym Kubín 2007 / 68 / 72.7 Fitness Life Liberec 170.0 185.0 195.0 195.0 104.98
7. Arnošt Veselý 2004 / 69 / 72.8 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 165.0 165.0 88.76
8. Stanislav Krček 2005 / 4 / 69.2 SK Olympia Zlín 142.5 150.0 157.5 150.0 82.92
M -83 kg M -83 kg
1. Erik Němec 2005 / 115 / 82.3 Powerlifting Jihlava 225.0 240.0 252.5 252.5 127.38
2. Tomáš Sladký 2004 / 41 / 80 TJ Sokol Vejprnice 205.0 215.0 222.5 222.5 113.90
3. Juraj Vranovský 2005 / 12 / 79.8 SKST Litvínov 165.0 180.0 185.0 185.0 94.83
4. František Jabůrek 2007 / 24 / 77.6 Sporting APIS Praha 155.0 165.0 172.5 172.5 89.72
5. Jan Pilař 2006 / 122 / 81 Sportovní klub ZLOBR 165.0 182.5 182.5 165.0 83.92
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Čermák 2006 / 20 / 90.3 Sportovní klub ZLOBR 200.0 215.0 220.0 220.0 105.90
2. Jan Kojecký 2004 / 52 / 93 All Strength Gym 200.0 220.0 240.0 220.0 104.38
3. Jiří Suchánek 2005 / 109 / 92.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 185.0 200.0 220.0 200.0 95.09
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Blažíček 2005 / 124 / 100.8 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 220.0 220.0 100.41
2. Lukáš Alois Neidl 2005 / 93 / 97.7 Sporting APIS Praha 165.0 177.5 190.0 177.5 82.22
M -120 kg M -120 kg
1. Pavel Daněk 2004 / 3 / 116 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 205.0 205.0 87.76
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Kryštof Huta 2003 / 80 / 65.6 TJ SŠTaS Karviná 180.0 - - 180.0 102.44
- Filip Prokeš 2002 / 110 / 65 Iron Warriors 0.0 0.0 0.0 - -
M -74 kg M -74 kg
1. Jakub Straka 2002 / 76 / 72.4 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 240.0 129.49
2. Sebastian Oláh 1999 / 77 / 71.5 TJ Sokol Vejprnice 220.0 232.5 240.0 232.5 126.29
3. Jakub Smotlacha 2000 / 42 / 68.9 POWERLIFTING DK 200.0 210.0 215.0 210.0 116.36
4. Martin Mišovič 2000 / 88 / 74 Sporting APIS Praha 200.0 207.5 207.5 200.0 106.66
5. Jakub Kralovec 2003 / 6 / 72.9 Fitness Staňkov 195.0 195.0 195.0 195.0 104.83
M -83 kg M -83 kg
1. Jiří Bilko 2000 / 60 / 82.4 TJ SŠTaS Karviná 230.0 260.0 272.5 260.0 131.08
2. Mikuláš Sikora 2003 / 112 / 79.6 TJ SŠTaS Karviná 220.0 252.5 270.0 252.5 129.60
3. Tomáš Martynek 2000 / 15 / 81.2 TJ SŠTaS Karviná 220.0 250.0 257.5 250.0 127.00
4. Martin Minárik 2003 / 5 / 81.2 Sportovní klub ZLOBR 225.0 237.5 245.0 245.0 124.46
5. David Blaszczyk 2000 / 102 / 81 TJ Viktorie Bohumín 242.5 255.0 255.0 242.5 123.34
6. Robert Sporka 2001 / 51 / 82.3 TJ Sokol Vejprnice 220.0 240.0 257.5 240.0 121.08
7. Vojtěch Řivnáč 2001 / 94 / 81.7 Doplnejch powerlifting 210.0 230.0 255.0 230.0 116.47
8. Jakub Čmejla 2001 / 61 / 81.7 Doplnejch powerlifting 210.0 220.0 230.0 220.0 111.40
9. Tomáš Koudela 1999 / 98 / 79.6 TJ Sokol Vejprnice 210.0 210.0 - 210.0 107.78
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Daněk 2000 / 72 / 90.1 Powerlifting TJJM Chodov 270.0 280.0 285.0 285.0 137.35
2. Josef Doležal 2000 / 71 / 92 Sportovní klub ZLOBR 257.5 270.0 282.5 282.5 134.74
3. Karel Petráš 2001 / 66 / 92.4 Fitness Staňkov 260.0 275.0 285.0 275.0 130.89
4. Adam Knespl 2002 / 96 / 93 Sporting APIS Praha 270.0 293.0 293.0 270.0 128.10
5. Daniel Lochman 2000 / 8 / 89.4 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 210.0 225.0 250.0 250.0 120.95
6. Adam Holeček 2000 / 113 / 90.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 210.0 232.5 250.0 250.0 120.08
7. Denis Úlehla 2000 / 73 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 230.0 245.0 265.0 245.0 116.73
8. Stanislav Lešek 1999 / 87 / 90.2 Sportovní klub ZLOBR 210.0 225.0 235.0 235.0 113.19
9. Jaroslav Myslikovjan 2002 / 36 / 90.8 Powerlifting Bílina 210.0 222.5 230.0 222.5 106.82
10. Adam Kulhánek 2001 / 54 / 87.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 107.83
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Sladký 2001 / 38 / 98.7 TJ Sokol Vejprnice 270.0 280.0 290.0 280.0 129.07
2. Michal Vrána 1999 / 74 / 100.7 TJ Sokol Bílina 240.0 260.0 270.0 270.0 123.28
3. Dalibor Mohelník 2003 / 100 / 103.3 PWL VISION NUTRITION 220.0 242.5 260.0 260.0 117.31
4. Marek Jiřík 2001 / 104 / 103 Powerlifting Gladiators 250.0 260.0 260.0 250.0 112.95
5. Vlastimil Jan Novotný 2003 / 97 / 95.2 Sportovní klub ZLOBR 230.0 245.0 250.0 245.0 114.92
- Štěpán Strnad 2001 / 13 / 97.6 Doplnejch powerlifting 245.0 - - - -
M -120 kg M -120 kg
1. David Stankovič 2000 / 56 / 116.9 Doplnejch powerlifting 285.0 302.5 310.0 302.5 129.07
2. Petr Doležal 2000 / 57 / 107.6 Powerlifting School 275.0 290.0 302.5 290.0 128.40
3. Martin Prokop 1999 / 70 / 117.9 Doplnejch powerlifting 250.0 265.0 285.0 285.0 121.15
4. Filip Porteš 2000 / 82 / 119 SK Olympia Zlín 285.0 292.5 305.0 285.0 120.67
M +120 kg M +120 kg
1. Šimon Král 2002 / 118 / 126.7 TJ Sokol Vejprnice 250.0 - - 250.0 103.09
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Dušan Švarcbach 1975 / 63 / 65.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 147.5 175.0 190.0 190.0 108.49
2. Jiří Volfel 1980 / 11 / 65.8 Sportovní klub TER 150.0 155.0 160.0 155.0 88.06
M -74 kg M -74 kg
1. Jan Turinský 1977 / 81 / 69.87 TJ Sokol Rosice 170.0 190.0 200.0 190.0 104.49
M -83 kg M -83 kg
1. Luboš Rada 1979 / 90 / 80.25 Fitness Staňkov 205.0 220.0 230.0 230.0 117.55
M -93 kg M -93 kg
1. Julius Čmerda 1973 / 116 / 92.04 SKST Litvínov 210.0 220.0 225.0 220.0 104.91
M -105 kg M -105 kg
1. Karel Rada 1973 / 21 / 104.42 Fitness Staňkov 260.0 275.0 - 275.0 123.45
2. Robert Černovský 1978 / 85 / 103.59 Powerlifting School 210.0 225.0 232.5 232.5 104.76
M -120 kg M -120 kg
1. Martin Šumbera 1980 / 27 / 113.8 TJ Sokol Rosice 250.0 270.0 280.0 270.0 116.57
2. Martin Žatko 1980 / 10 / 118.97 Powerlifting Klatovy 230.0 240.0 245.0 245.0 103.74
3. Radek Gregor 1973 / 45 / 107.38 TJ Spartak Chodov 210.0 237.5 237.5 210.0 93.07
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Špingl 1980 / 37 / 143.76 Powerlifting School 260.0 275.0 285.0 285.0 111.80
2. Jan Sigmund 1978 / 18 / 164.3 Powerlifting Gladiators 250.0 270.0 285.0 285.0 106.63
3. Jan Cimburek 1974 / 9 / 123.45 Powerlifting School 235.0 260.0 270.0 270.0 112.55
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Vladimír Medek 1964 / 22 / 80.72 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 205.0 212.5 225.0 225.0 114.65
2. Ivo Brázda 1971 / 34 / 81.88 TJ Sokol Rosice 200.0 212.5 225.0 225.0 113.81
M -105 kg M -105 kg
1. Tomáš Sedláček 1965 / 108 / 103.46 PWL VISION NUTRITION 230.0 250.0 - 250.0 112.71
2. Jan Heto 1969 / 47 / 104.26 TJ Sokol Rosice 190.0 210.0 230.0 230.0 103.32
M +120 kg M +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 121 / 168.74 TJ Sokol Vejprnice 270.0 272.5 - 270.0 100.14
2. Petr Blinov 1970 / 35 / 135.08 TJ Spartak Chodov 245.0 255.0 262.5 255.0 102.46
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Pavel Plesar 1960 / 89 / 71.27 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 127.5 137.5 142.5 142.5 77.54
M -83 kg M -83 kg
1. Ladislav Thun 1956 / 117 / 79.22 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 155.0 165.0 172.5 165.0 84.90
M -93 kg M -93 kg
1. Michal Sekot 1961 / 1 / 91.42 Fitness Staňkov 195.0 210.0 217.5 217.5 104.06
2. Aleš Vrzák 1957 / 39 / 92.05 TJ Spartak Pelhřimov 180.0 192.5 202.5 202.5 96.56
M -105 kg M -105 kg
1. Vladimír Turtev 1962 / 75 / 103.39 TJ KRALUPY 210.0 222.5 232.5 222.5 100.35
M -120 kg M -120 kg
1. Zoltán Kanát 1962 / 25 / 117.71 SK Olympia Zlín 260.0 272.5 280.0 280.0 119.11
2. Petr Zamazal 1956 / 50 / 106.43 SKST Litvínov 187.5 200.0 205.0 205.0 91.22
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Mrázek 1958 / 2 / 131.32 TJ Sokol Lanžhot 170.0 185.0 195.0 195.0 79.24
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total Body VT
M -93 kg M -93 kg
1. Milan Voráč 1947 / 49 / 87.7 TJ Sokol Modřice 120.0 130.0 140.0 140.0 68.38
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Primus 1948 / 17 / 94.71 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 147.5 152.5 152.5 71.71
M -120 kg M -120 kg
1. Stanislav Krček 1949 / 106 / 113.5 SK Olympia Zlín 140.0 150.0 157.5 157.5 68.08

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Veronika Cyrany 2005 / 67 / 66.06 Fitness Life Liberec 130.0 140.0 150.0 140.0 113.94
2. Lenka Lacinová 2004 / 86 / 61.4 Fitness Staňkov 90.0 100.0 105.0 100.0 84.70
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Tereza Loosová 2000 / 103 / 74.83 Iron Warriors 165.0 175.0 185.0 185.0 142.86
2. Barbora Švaňová 2003 / 40 / 59.09 TJ SŠTaS Karviná 140.0 152.5 157.5 157.5 136.65
3. Kateřina Šupíková 1999 / 120 / 59.25 Sportovní klub ZLOBR 135.0 142.5 150.0 150.0 129.91
4. Jessica Medwell 2001 / 44 / 66.92 Doplnejch powerlifting 150.0 162.5 162.5 150.0 121.31
5. Adriana Holubová 2001 / 111 / 62.54 Sportovní klub ZLOBR 125.0 135.0 142.5 142.5 119.40
6. Anna Marková 2003 / 83 / 56.25 Sportovní klub ZLOBR 125.0 132.5 140.0 132.5 118.98
7. Thanh Tam Tranová 2001 / 46 / 55.65 Powerlifting Bílina 112.5 120.0 125.0 125.0 113.15
8. Mariana Franková 2002 / 31 / 67.51 TJ SŠTaS Karviná 120.0 135.0 137.5 137.5 110.74
9. Michaela Freiova 2000 / 32 / 65.97 Doplnejch powerlifting 120.0 127.5 135.0 135.0 109.94
10. Eva Solovyjová 2001 / 23 / 63 PWL VISION NUTRITION 115.0 125.0 137.5 125.0 104.31
11. Anna Komárková 2003 / 95 / 69.49 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 122.5 122.5 97.38
12. Barbora Andrlová 2003 / 30 / 67.07 PWL VISION NUTRITION 110.0 120.0 122.5 120.0 96.94
13. Adéla Veselá 2003 / 92 / 53.42 TJ Přeštice 90.0 95.0 102.5 102.5 95.86
14. Mariana Tkačenko 2001 / 101 / 66.79 Doplnejch powerlifting 100.0 107.5 115.0 115.0 93.09
15. Lucie Nováková 2000 / 78 / 69 TJ KRALUPY 100.0 110.0 115.0 115.0 91.70
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Edita Kanátová 1974 / 55 / 66.89 SK Olympia Zlín 152.5 162.5 170.0 170.0 137.51
2. Katarína Hanělová 1973 / 59 / 82.73 Sporting APIS Praha 110.0 120.0 130.0 130.0 97.36
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 64 / 53.84 Powerlifting Gladiators 132.5 140.0 142.5 140.0 130.08
2. Michaela Kučerová 1972 / 107 / 56.18 Iron Warriors 135.0 140.0 145.0 140.0 125.83
3. Iveta Horňáková 1968 / 79 / 95.47 Sporting APIS Praha 105.0 110.0 115.0 115.0 83.61
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Adam Kořánek 2004 / 19 / 73.2 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 240.0 128.73
2. Erik Němec 2005 / 115 / 82.3 Powerlifting Jihlava 225.0 240.0 252.5 252.5 127.38
3. Tomáš Sladký 2004 / 41 / 80 TJ Sokol Vejprnice 205.0 215.0 222.5 222.5 113.90
4. Jan Zábranský 2004 / 84 / 72.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 210.0 113.56
5. Daniel Agel 2004 / 119 / 64.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 195.0 195.0 111.63
6. Jan Gazur 2004 / 26 / 63.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 192.5 192.5 111.14
7. Petr Havlík 2004 / 91 / 73 Powerlifting School 190.0 205.0 210.0 205.0 110.12
8. Jakub Szyrocki 2007 / 53 / 73.9 TJ SŠTaS Karviná 160.0 180.0 200.0 200.0 106.74
9. Adam Pšikal 2004 / 48 / 70.9 Doplnejch powerlifting 195.0 205.0 207.5 195.0 106.40
10. Matyáš Gruszka 2004 / 99 / 64.9 TJ SŠTaS Karviná 170.0 185.0 190.0 185.0 105.90
11. Jakub Čermák 2006 / 20 / 90.3 Sportovní klub ZLOBR 200.0 215.0 220.0 220.0 105.90
12. Jáchym Kubín 2007 / 68 / 72.7 Fitness Life Liberec 170.0 185.0 195.0 195.0 104.98
13. Jan Kojecký 2004 / 52 / 93 All Strength Gym 200.0 220.0 240.0 220.0 104.38
14. Jakub Blažíček 2005 / 124 / 100.8 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 220.0 220.0 100.41
15. Jiří Suchánek 2005 / 109 / 92.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 185.0 200.0 220.0 200.0 95.09
16. Juraj Vranovský 2005 / 12 / 79.8 SKST Litvínov 165.0 180.0 185.0 185.0 94.83
17. František Jabůrek 2007 / 24 / 77.6 Sporting APIS Praha 155.0 165.0 172.5 172.5 89.72
18. Arnošt Veselý 2004 / 69 / 72.8 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 165.0 165.0 88.76
19. Pavel Daněk 2004 / 3 / 116 Sportovní klub ZLOBR 190.0 200.0 205.0 205.0 87.76
20. Simon Barčiš 2004 / 105 / 57.6 TJ SŠTaS Karviná 125.0 140.0 140.0 140.0 85.62
21. Jan Pilař 2006 / 122 / 81 Sportovní klub ZLOBR 165.0 182.5 182.5 165.0 83.92
22. Stanislav Krček 2005 / 4 / 69.2 SK Olympia Zlín 142.5 150.0 157.5 150.0 82.92
23. Lukáš Alois Neidl 2005 / 93 / 97.7 Sporting APIS Praha 165.0 177.5 190.0 177.5 82.22
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Jakub Daněk 2000 / 72 / 90.1 Powerlifting TJJM Chodov 270.0 280.0 285.0 285.0 137.35
2. Josef Doležal 2000 / 71 / 92 Sportovní klub ZLOBR 257.5 270.0 282.5 282.5 134.74
3. Jiří Bilko 2000 / 60 / 82.4 TJ SŠTaS Karviná 230.0 260.0 272.5 260.0 131.08
4. Karel Petráš 2001 / 66 / 92.4 Fitness Staňkov 260.0 275.0 285.0 275.0 130.89
5. Mikuláš Sikora 2003 / 112 / 79.6 TJ SŠTaS Karviná 220.0 252.5 270.0 252.5 129.60
6. Jakub Straka 2002 / 76 / 72.4 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 240.0 240.0 129.49
7. Josef Sladký 2001 / 38 / 98.7 TJ Sokol Vejprnice 270.0 280.0 290.0 280.0 129.07
8. David Stankovič 2000 / 56 / 116.9 Doplnejch powerlifting 285.0 302.5 310.0 302.5 129.07
9. Petr Doležal 2000 / 57 / 107.6 Powerlifting School 275.0 290.0 302.5 290.0 128.40
10. Adam Knespl 2002 / 96 / 93 Sporting APIS Praha 270.0 293.0 293.0 270.0 128.10
11. Tomáš Martynek 2000 / 15 / 81.2 TJ SŠTaS Karviná 220.0 250.0 257.5 250.0 127.00
12. Sebastian Oláh 1999 / 77 / 71.5 TJ Sokol Vejprnice 220.0 232.5 240.0 232.5 126.29
13. Martin Minárik 2003 / 5 / 81.2 Sportovní klub ZLOBR 225.0 237.5 245.0 245.0 124.46
14. David Blaszczyk 2000 / 102 / 81 TJ Viktorie Bohumín 242.5 255.0 255.0 242.5 123.34
15. Michal Vrána 1999 / 74 / 100.7 TJ Sokol Bílina 240.0 260.0 270.0 270.0 123.28
16. Martin Prokop 1999 / 70 / 117.9 Doplnejch powerlifting 250.0 265.0 285.0 285.0 121.15
17. Robert Sporka 2001 / 51 / 82.3 TJ Sokol Vejprnice 220.0 240.0 257.5 240.0 121.08
18. Daniel Lochman 2000 / 8 / 89.4 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 210.0 225.0 250.0 250.0 120.95
19. Filip Porteš 2000 / 82 / 119 SK Olympia Zlín 285.0 292.5 305.0 285.0 120.67
20. Adam Holeček 2000 / 113 / 90.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 210.0 232.5 250.0 250.0 120.08
21. Dalibor Mohelník 2003 / 100 / 103.3 PWL VISION NUTRITION 220.0 242.5 260.0 260.0 117.31
22. Denis Úlehla 2000 / 73 / 92.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 230.0 245.0 265.0 245.0 116.73
23. Vojtěch Řivnáč 2001 / 94 / 81.7 Doplnejch powerlifting 210.0 230.0 255.0 230.0 116.47
24. Jakub Smotlacha 2000 / 42 / 68.9 POWERLIFTING DK 200.0 210.0 215.0 210.0 116.36
25. Vlastimil Jan Novotný 2003 / 97 / 95.2 Sportovní klub ZLOBR 230.0 245.0 250.0 245.0 114.92
26. Stanislav Lešek 1999 / 87 / 90.2 Sportovní klub ZLOBR 210.0 225.0 235.0 235.0 113.19
27. Marek Jiřík 2001 / 104 / 103 Powerlifting Gladiators 250.0 260.0 260.0 250.0 112.95
28. Jakub Čmejla 2001 / 61 / 81.7 Doplnejch powerlifting 210.0 220.0 230.0 220.0 111.40
29. Adam Kulhánek 2001 / 54 / 87.1 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 107.83
30. Tomáš Koudela 1999 / 98 / 79.6 TJ Sokol Vejprnice 210.0 210.0 - 210.0 107.78
31. Jaroslav Myslikovjan 2002 / 36 / 90.8 Powerlifting Bílina 210.0 222.5 230.0 222.5 106.82
32. Martin Mišovič 2000 / 88 / 74 Sporting APIS Praha 200.0 207.5 207.5 200.0 106.66
33. Jakub Kralovec 2003 / 6 / 72.9 Fitness Staňkov 195.0 195.0 195.0 195.0 104.83
34. Šimon Král 2002 / 118 / 126.7 TJ Sokol Vejprnice 250.0 - - 250.0 103.09
35. Kryštof Huta 2003 / 80 / 65.6 TJ SŠTaS Karviná 180.0 - - 180.0 102.44
36. Filip Prokeš 2002 / 110 / 65 Iron Warriors 0.0 0.0 0.0 - -
37. Štěpán Strnad 2001 / 13 / 97.6 Doplnejch powerlifting 245.0 - - - -
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Karel Rada 1973 / 21 / 104.42 Fitness Staňkov 260.0 275.0 - 275.0 123.45
2. Luboš Rada 1979 / 90 / 80.25 Fitness Staňkov 205.0 220.0 230.0 230.0 117.55
3. Martin Šumbera 1980 / 27 / 113.8 TJ Sokol Rosice 250.0 270.0 280.0 270.0 116.57
4. Jan Cimburek 1974 / 9 / 123.45 Powerlifting School 235.0 260.0 270.0 270.0 112.55
5. Milan Špingl 1980 / 37 / 143.76 Powerlifting School 260.0 275.0 285.0 285.0 111.80
6. Dušan Švarcbach 1975 / 63 / 65.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 147.5 175.0 190.0 190.0 108.49
7. Jan Sigmund 1978 / 18 / 164.3 Powerlifting Gladiators 250.0 270.0 285.0 285.0 106.63
8. Julius Čmerda 1973 / 116 / 92.04 SKST Litvínov 210.0 220.0 225.0 220.0 104.91
9. Robert Černovský 1978 / 85 / 103.59 Powerlifting School 210.0 225.0 232.5 232.5 104.76
10. Jan Turinský 1977 / 81 / 69.87 TJ Sokol Rosice 170.0 190.0 200.0 190.0 104.49
11. Martin Žatko 1980 / 10 / 118.97 Powerlifting Klatovy 230.0 240.0 245.0 245.0 103.74
12. Radek Gregor 1973 / 45 / 107.38 TJ Spartak Chodov 210.0 237.5 237.5 210.0 93.07
13. Jiří Volfel 1980 / 11 / 65.8 Sportovní klub TER 150.0 155.0 160.0 155.0 88.06
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Vladimír Medek 1964 / 22 / 80.72 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 205.0 212.5 225.0 225.0 114.65
2. Ivo Brázda 1971 / 34 / 81.88 TJ Sokol Rosice 200.0 212.5 225.0 225.0 113.81
3. Tomáš Sedláček 1965 / 108 / 103.46 PWL VISION NUTRITION 230.0 250.0 - 250.0 112.71
4. Jan Heto 1969 / 47 / 104.26 TJ Sokol Rosice 190.0 210.0 230.0 230.0 103.32
5. Petr Blinov 1970 / 35 / 135.08 TJ Spartak Chodov 245.0 255.0 262.5 255.0 102.46
6. Jaroslav Šoukal 1972 / 121 / 168.74 TJ Sokol Vejprnice 270.0 272.5 - 270.0 100.14
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Zoltán Kanát 1962 / 25 / 117.71 SK Olympia Zlín 260.0 272.5 280.0 280.0 119.11
2. Michal Sekot 1961 / 1 / 91.42 Fitness Staňkov 195.0 210.0 217.5 217.5 104.06
3. Vladimír Turtev 1962 / 75 / 103.39 TJ KRALUPY 210.0 222.5 232.5 222.5 100.35
4. Aleš Vrzák 1957 / 39 / 92.05 TJ Spartak Pelhřimov 180.0 192.5 202.5 202.5 96.56
5. Petr Zamazal 1956 / 50 / 106.43 SKST Litvínov 187.5 200.0 205.0 205.0 91.22
6. Ladislav Thun 1956 / 117 / 79.22 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 155.0 165.0 172.5 165.0 84.90
7. Milan Mrázek 1958 / 2 / 131.32 TJ Sokol Lanžhot 170.0 185.0 195.0 195.0 79.24
8. Pavel Plesar 1960 / 89 / 71.27 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 127.5 137.5 142.5 142.5 77.54
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DL1 DL2 DL3 Total IPF GL VT
1. Václav Primus 1948 / 17 / 94.71 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 147.5 152.5 152.5 71.71
2. Milan Voráč 1947 / 49 / 87.7 TJ Sokol Modřice 120.0 130.0 140.0 140.0 68.38
3. Stanislav Krček 1949 / 106 / 113.5 SK Olympia Zlín 140.0 150.0 157.5 157.5 68.08

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Fitness Life Liberec 140.0 113.94 12 [12]
2. Fitness Staňkov 100.0 84.70 12 [12]
Juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Sportovní klub ZLOBR 547.5 465.67 38 [12, 9, 9, 8]
2. Doplnejch powerlifting 400.0 324.34 26 [12, 8, 6]
3. TJ SŠTaS Karviná 295.0 247.39 21 [12, 9]
4. PWL VISION NUTRITION 245.0 201.25 14 [7, 7]
5. Iron Warriors 185.0 142.86 12 [12]
6. Powerlifting Bílina 125.0 113.15 9 [9]
7. TJ Přeštice 102.5 95.86 8 [8]
8. TJ KRALUPY 115.0 91.70 5 [5]
Ženy M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SK Olympia Zlín 170.0 137.51 12 [12]
2. Sporting APIS Praha 130.0 97.36 12 [12]
Ženy M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Powerlifting Gladiators 140.0 130.08 12 [12]
2. Sporting APIS Praha 115.0 83.61 12 [12]
3. Iron Warriors 140.0 125.83 9 [9]
Dorostenci
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 912.5 521.03 48 [12, 12, 9, 8, 7]
2. Doplnejch powerlifting 1 030.0 537.86 43 [12, 12, 9, 6, 4]
3. Sportovní klub ZLOBR 590.0 277.58 30 [12, 12, 6]
4. Sporting APIS Praha 350.0 171.94 16 [9, 7]
5. Powerlifting Jihlava 252.5 127.38 12 [12]
6. TJ Sokol Vejprnice 222.5 113.90 9 [9]
7. All Strength Gym 220.0 104.38 9 [9]
8. Powerlifting School 205.0 110.12 8 [8]
9. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 200.0 95.09 8 [8]
10. SKST Litvínov 185.0 94.83 8 [8]
11. Fitness Life Liberec 195.0 104.98 5 [5]
12. SK Olympia Zlín 150.0 82.92 3 [3]
Junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 942.5 490.12 41 [12, 12, 9, 8]
2. TJ Sokol Vejprnice 1 212.5 587.31 40 [12, 12, 9, 5, 2]
3. Doplnejch powerlifting 1 497.5 715.41 36 [12, 12, 8, 4]
4. Sportovní klub ZLOBR 1 007.5 487.31 25 [9, 7, 6, 3]
5. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 745.0 357.76 15 [6, 5, 4]
6. Fitness Staňkov 470.0 235.72 14 [8, 6]
7. Sporting APIS Praha 470.0 234.76 14 [7, 7]
8. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 137.35 12 [12]
9. Powerlifting School 290.0 128.40 9 [9]
10. TJ Sokol Bílina 270.0 123.28 9 [9]
11. PWL VISION NUTRITION 260.0 117.31 8 [8]
12. POWERLIFTING DK 210.0 116.36 8 [8]
13. SK Olympia Zlín 285.0 120.67 7 [7]
14. Powerlifting Gladiators 250.0 112.95 7 [7]
15. TJ Viktorie Bohumín 242.5 123.34 6 [6]
16. Powerlifting Bílina 222.5 106.82 2 [2]
17. Iron Warriors 0.0 0.00 0
Muži M1
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Powerlifting School 787.5 329.11 29 [12, 9, 8]
2. Fitness Staňkov 505.0 241.00 24 [12, 12]
3. TJ Sokol Rosice 460.0 221.06 24 [12, 12]
4. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 190.0 108.49 12 [12]
5. SKST Litvínov 220.0 104.91 12 [12]
6. Powerlifting Gladiators 285.0 106.63 9 [9]
7. Powerlifting Klatovy 245.0 103.74 9 [9]
8. Sportovní klub TER 155.0 88.06 9 [9]
9. TJ Spartak Chodov 210.0 93.07 8 [8]
Muži M2
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Sokol Rosice 455.0 217.13 18 [9, 9]
2. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 225.0 114.65 12 [12]
3. PWL VISION NUTRITION 250.0 112.71 12 [12]
4. TJ Sokol Vejprnice 270.0 100.14 12 [12]
5. TJ Spartak Chodov 255.0 102.46 9 [9]
Muži M3
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SK Olympia Zlín 280.0 119.11 12 [12]
2. Fitness Staňkov 217.5 104.06 12 [12]
3. TJ KRALUPY 222.5 100.35 12 [12]
4. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 165.0 84.90 12 [12]
5. TJ Sokol Lanžhot 195.0 79.24 12 [12]
6. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 142.5 77.54 12 [12]
7. TJ Spartak Pelhřimov 202.5 96.56 9 [9]
8. SKST Litvínov 205.0 91.22 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 152.5 71.71 12 [12]
2. TJ Sokol Modřice 140.0 68.38 12 [12]
3. SK Olympia Zlín 157.5 68.08 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Doplnejch powerlifting 2 927.5 1 577.61 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. TJ SŠTaS Karviná 2 150.0 1 258.54 60 [12, 12, 12, 12, 12]
3. Fitness Staňkov 1 292.5 665.48 56 [12, 12, 12, 12, 8]
4. Sportovní klub ZLOBR 2 145.0 1 230.56 54 [12, 12, 12, 9, 9]
5. TJ Sokol Vejprnice 1 705.0 801.35 54 [12, 12, 12, 9, 9]
6. Sporting APIS Praha 1 065.0 587.67 47 [12, 12, 9, 7, 7]
7. SK Olympia Zlín 1 042.5 528.29 46 [12, 12, 12, 7, 3]
8. Powerlifting School 1 282.5 567.63 46 [12, 9, 9, 8, 8]
9. TJ Sokol Rosice 915.0 438.19 42 [12, 12, 9, 9]
10. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1 110.0 537.75 35 [12, 8, 6, 5, 4]
11. PWL VISION NUTRITION 755.0 431.27 34 [12, 8, 7, 7]
12. SKST Litvínov 610.0 290.96 29 [12, 9, 8]
13. Powerlifting Gladiators 675.0 349.66 28 [12, 9, 7]
14. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 367.5 192.19 24 [12, 12]
15. Iron Warriors 325.0 268.69 21 [12, 9]
16. TJ Spartak Pelhřimov 355.0 168.27 21 [12, 9]
17. Fitness Life Liberec 335.0 218.92 17 [12, 5]
18. TJ KRALUPY 337.5 192.05 17 [12, 5]
19. TJ Spartak Chodov 465.0 195.53 17 [9, 8]
20. Powerlifting TJJM Chodov 285.0 137.35 12 [12]
21. Powerlifting Jihlava 252.5 127.38 12 [12]
22. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 190.0 108.49 12 [12]
23. TJ Sokol Lanžhot 195.0 79.24 12 [12]
24. TJ Sokol Modřice 140.0 68.38 12 [12]
25. Powerlifting Bílina 347.5 219.97 11 [9, 2]
26. TJ Sokol Bílina 270.0 123.28 9 [9]
27. All Strength Gym 220.0 104.38 9 [9]
28. Powerlifting Klatovy 245.0 103.74 9 [9]
29. Sportovní klub TER 155.0 88.06 9 [9]
30. POWERLIFTING DK 210.0 116.36 8 [8]
31. TJ Přeštice 102.5 95.86 8 [8]
32. TJ Viktorie Bohumín 242.5 123.34 6 [6]