Zpět na všechny soutěže


3. Mistrovství Moravy juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 14.09. 2019
Místo konání: Krnov

Personál:



Lukáš Doubek Delegát
Ivan Karpíšek Hlavní rozhodčí
Zdeněk Zvonič Postranní rozhodčí
Jaroslav Doleček Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Kristýna Pipková 2002 / 74 / 62 TJ Lanškroun 70.0 90.0 100.0 100.0 1. 37.5 42.5 45.0 45.0 1. 55.0 55.0 - 55.0 1. 200.0 217.42 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Nikola Styblíková 1998 / 67 / 50.9 TJ Svitavy 77.5 82.5 87.5 82.5 1. 47.5 52.5 55.0 52.5 1. 95.0 102.5 105.0 105.0 2. 240.0 304.15 VT1
2. Eliška Spilková 2000 / 56 / 50.8 Powerlifting Brno 75.0 85.0 85.0 75.0 2. 40.0 45.0 47.5 45.0 2. 80.0 92.5 105.0 105.0 1. 225.0 285.57 VT2
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Adéla Pustějovská 1999 / 3 / 56.2 Spal strength gym 72.5 77.5 77.5 72.5 1. 45.0 50.0 50.0 45.0 1. 92.5 97.5 97.5 97.5 1. 215.0 252.26 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Sandra Kučerová 2000 / 16 / 62.8 Iron Warriors 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 57.5 60.0 60.0 57.5 1. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 282.5 304.11 VT1
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Natálie Plevová 1996 / 69 / 70.1 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 - 130.0 1. 70.0 R78.0 - 70.0 1. 127.5 132.5 - 132.5 2. 332.5 330.47 VT1
2. Karolína Kujalová 1998 / 61 / 70.2 B Strong Powerlifting Team 87.5 95.0 97.5 97.5 2. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 305.0 302.83 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Ondřej Havlíček 2001 / 34 / 59 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 1. 70.0 75.0 77.5 77.5 1. 140.0 140.0 150.0 150.0 1. 340.0 294.51 VT2
M -66 kg M -66 kg
1. Petr Thiel 2001 / 71 / 63.4 Powerlifting Brno 127.5 137.5 142.5 142.5 1. 105.0 110.0 110.0 110.0 1. 145.0 150.0 155.0 145.0 3. 397.5 322.85 VT2
2. Daniel Lukš 2004 / 62 / 65.5 TJ Sokol Pohořelice 120.0 130.0 140.0 140.0 2. 60.0 70.0 75.0 75.0 3. 150.0 162.5 172.5 172.5 1. 387.5 306.16 VT2
3. Tomáš Kročil 2003 / 23 / 61.4 SK MATES GYM Bolatice 110.0 120.0 130.0 130.0 3. 75.0 80.0 82.5 80.0 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 380.0 317.41 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Lnēnička 2001 / 32 / 72.4 TJ Lanškroun 200.0 R207.5 R212.5 212.5 1. 115.0 120.0 R123.5 120.0 1. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 562.5 411.02 MVT
2. Petr Novák 2001 / 63 / 70.9 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 165.0 160.0 3. 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 175.0 190.0 195.0 190.0 2. 460.0 341.41 VT1
3. Jiří Patočka 2003 / 6 / 72.3 TJ Sokol Pohořelice 155.0 165.0 170.0 170.0 2. 82.5 90.0 95.0 95.0 3. 160.0 - - 160.0 3. 425.0 310.89 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Adam Kubový 2001 / 73 / 82.6 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 170.0 170.0 1. 100.0 110.0 117.5 110.0 1. 200.0 220.0 235.0 220.0 1. 500.0 334.70 VT1
2. David Petr 2002 / 8 / 80.6 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 162.5 167.5 167.5 2. 90.0 100.0 107.5 100.0 2. 180.0 187.5 190.0 190.0 3. 457.5 310.87 VT2
3. Ondřej Zitko 2002 / 24 / 81.3 B Strong Powerlifting Team 145.0 157.5 167.5 157.5 3. 85.0 90.0 95.0 95.0 3. 195.0 205.0 207.5 195.0 2. 447.5 302.47 VT2
4. Miroslav Launer 2002 / 26 / 79.8 TJ Lokomotiva Krnov 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 80.0 90.0 92.5 90.0 4. 160.0 167.5 170.0 170.0 4. 387.5 264.97 VT3
5. Matouš Kavický 2003 / 17 / 79.2 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 70.0 75.0 77.5 75.0 6. 150.0 165.0 165.0 165.0 5. 385.0 264.53 VT3
6. Jakub Zoicas 2002 / 72 / 80.2 TJ Svitavy 105.0 120.0 127.5 120.0 6. 70.0 77.5 82.5 77.5 5. 135.0 147.5 160.0 160.0 7. 357.5 243.67 VT3
7. Daniel Málek 2002 / 18 / 79.5 TJ Sokol Vranovice 102.5 110.0 115.0 115.0 7. 65.0 70.0 75.0 75.0 7. 145.0 152.5 162.5 162.5 6. 352.5 241.60 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Lukáš Wasserbauer 2001 / 5 / 84.6 TJ Olympia Zlín 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 115.0 122.5 130.0 122.5 1. 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 477.5 315.20 VT2
2. Martin Juříček 2002 / 66 / 86.9 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 157.5 150.0 2. 100.0 107.5 - 107.5 2. 185.0 195.0 195.0 185.0 2. 442.5 287.76 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 52 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 - 210.0 1. 160.0 R170.0 R175.0 175.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 605.0 361.91 VT1
2. Štěpán Küschner 2001 / 27 / 98.1 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 105.0 112.5 112.5 105.0 3. 180.0 195.0 205.0 205.0 2. 510.0 312.83 VT2
3. Jan Jirásko 2001 / 7 / 104.7 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 172.5 172.5 3. 105.0 105.0 120.0 120.0 2. 190.0 200.0 220.0 200.0 3. 492.5 294.61 VT2
4. Vít Faron 2002 / 36 / 97.1 TJ Sokol Vranovice 102.5 110.0 110.0 110.0 4. 90.0 97.5 100.0 97.5 4. 137.5 145.0 150.0 150.0 4. 357.5 220.26
M -120 kg M -120 kg
1. Jan Blecha 2001 / 2 / 117.1 TJ Sokol Nymburk 145.0 145.0 155.0 155.0 1. 80.0 90.0 100.0 100.0 1. 150.0 165.0 177.5 165.0 1. 420.0 242.89 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Dominik Danek 2001 / 0 / 123.5 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 195.0 207.5 207.5 1. 120.0 130.0 142.5 142.5 1. 210.0 230.0 240.0 230.0 1. 580.0 331.35 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 46 / 64.2 Powerlifting Brno 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 110.0 117.5 120.0 117.5 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 1. 492.5 395.72 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Klíma 1999 / 37 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 102.5 110.0 115.0 110.0 3. 207.5 215.0 222.5 222.5 2. 535.0 387.45 VT1
2. Daniel Hula 1998 / 25 / 73.1 TJ Sokol Těškovice 180.0 190.0 - 190.0 2. 107.5 115.0 120.0 115.0 1. 207.5 215.0 222.5 222.5 1. 527.5 382.75 VT1
3. Filip Hasmanda 1996 / 13 / 70.8 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 150.0 157.5 150.0 4. 92.5 97.5 100.0 97.5 6. 187.5 195.0 200.0 200.0 3. 447.5 332.49 VT2
4. Marek Bajer 1999 / 9 / 71.8 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 140.0 145.0 145.0 5. 100.0 105.0 107.5 105.0 5. 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 430.0 316.14 VT2
5. Michael Sniehotta 2000 / 35 / 71.3 SK MATES GYM Bolatice 120.0 130.0 140.0 130.0 6. 105.0 107.5 110.0 107.5 4. 150.0 160.0 170.0 170.0 5. 407.5 301.14 VT3
- Jan Bolech 1996 / 57 / 72.6 Powerlifting Brno 170.0 177.5 182.5 177.5 3. 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 170.0 170.0 180.0 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Denis Zsibrita 2000 / 11 / 81.9 Iron Warriors 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 117.5 120.0 125.0 120.0 2. 225.0 245.0 250.0 250.0 1. 592.5 398.69 VT1
2. Michal Daněk 1998 / 30 / 79.3 Powerlifting Brno 195.0 205.0 210.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 220.0 230.0 235.0 235.0 3. 570.0 391.31 VT1
3. Vojtěch Sýkora 1997 / 68 / 81.7 TJ Sokol Těškovice 170.0 177.5 182.5 182.5 3. 110.0 110.0 115.0 110.0 4. 220.0 232.5 237.5 237.5 2. 530.0 357.17 VT2
4. Jan Pavlíček 1997 / 20 / 82.2 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 150.0 157.5 157.5 5. 110.0 117.5 122.5 117.5 3. 160.0 170.0 177.5 177.5 5. 452.5 303.81 VT3
5. Tomáš Vybíralík 1996 / 4 / 82.1 TJ Olympia Zlín 140.0 152.5 157.5 157.5 4. 80.0 87.5 90.0 90.0 5. 165.0 177.5 182.5 177.5 4. 425.0 285.56 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Aleš Petr 2000 / 48 / 88.1 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 200.0 200.0 2. 125.0 130.0 130.0 125.0 4. 240.0 252.5 260.0 252.5 1. 577.5 372.78 VT1
2. Petr Sitař 1998 / 12 / 91.9 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 187.5 180.0 7. 140.0 147.5 152.5 147.5 1. 215.0 225.0 232.5 232.5 4. 560.0 353.81 VT2
3. Pavel Ivaniuk 2000 / 41 / 87.7 TJ Viktorie Bohumín 160.0 170.0 177.5 177.5 8. 127.5 135.0 135.0 135.0 3. 215.0 225.0 232.5 232.5 3. 545.0 352.67 VT2
4. Jaromír Heviánek 2000 / 50 / 89.2 SK Fitness Gym Olomouc 200.0 205.0 210.0 210.0 1. 117.5 122.5 122.5 117.5 6. 210.0 217.5 222.5 217.5 6. 545.0 349.51 VT2
5. Michal Ševčík 1999 / 42 / 89.9 Powerlifting Brno 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 102.5 112.5 115.0 115.0 8. 220.0 230.0 235.0 235.0 2. 540.0 344.95 VT2
6. Vojtěch Poljak 2000 / 33 / 91.7 B Strong Powerlifting Team 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 105.0 110.0 112.5 112.5 9. 190.0 200.0 207.5 207.5 9. 520.0 328.90 VT2
7. Ondřej Štěpán 1999 / 65 / 88.6 Spal strength gym 170.0 180.0 190.0 180.0 6. 105.0 115.0 120.0 115.0 7. 200.0 215.0 225.0 215.0 7. 510.0 328.24 VT2
8. Lubomír Švaňhal 1996 / 15 / 85.4 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 187.5 187.5 5. 100.0 107.5 110.0 107.5 12. 185.0 200.0 210.0 210.0 8. 505.0 331.58 VT2
9. Jiří Loucký 1999 / 49 / 89.2 SK Fitness Gym Olomouc 170.0 175.0 177.5 177.5 9. 120.0 122.5 122.5 122.5 5. 190.0 200.0 205.0 205.0 11. 505.0 323.86 VT2
10. Jan Maláč 2000 / 22 / 93 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 162.5 172.5 172.5 10. 100.0 107.5 112.5 112.5 10. 180.0 195.0 207.5 207.5 10. 492.5 309.39 VT2
11. Jan Petrič 1999 / 43 / 89.8 SK MATES GYM Bolatice 155.0 155.0 155.0 155.0 11. 105.0 110.0 115.0 110.0 11. 180.0 200.0 205.0 205.0 12. 470.0 300.38 VT3
- Adam Holeček 2000 / 59 / 91.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 170.0 170.0 170.0 0 - 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 210.0 230.0 250.0 230.0 5. - -
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Lukeš 2000 / 53 / 98.4 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 145.0 155.0 157.5 155.0 1. 250.0 267.5 270.0 270.0 1. 655.0 401.25 VT1
2. Petr Januš 1998 / 51 / 102.8 Iron Warriors 190.0 200.0 212.5 212.5 2. 140.0 150.0 152.5 150.0 2. 230.0 250.0 270.0 270.0 2. 632.5 380.83 VT1
3. Jan Matulík 2000 / 29 / 100.4 TJ Svitavy 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 117.5 122.5 117.5 5. 235.0 250.0 265.0 250.0 3. 577.5 350.89 VT2
4. Petr Daněk 1996 / 47 / 103.8 TJ Sokol Lanžhot 180.0 200.0 205.0 180.0 6. 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 230.0 240.0 250.0 250.0 4. 575.0 345.00 VT2
5. Patrik Mojžíšek 1996 / 38 / 96.1 SK MATES GYM Bolatice 170.0 180.0 190.0 190.0 5. 130.0 140.0 145.0 145.0 3. 220.0 230.0 235.0 230.0 5. 565.0 349.62 VT2
- Arnošt Vogel 2000 / 21 / 95.3 TJ Olympia Zlín 200.0 210.0 210.0 210.0 3. - - - 0 - - - - 0 - - -
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 39 / 112.6 Iron Warriors 230.0 242.5 255.0 255.0 1. 140.0 145.0 150.0 145.0 3. 267.5 280.0 287.5 287.5 1. 687.5 401.78 VT1
2. Filip Porteš 2000 / 31 / 112.5 TJ Olympia Zlín 225.0 232.5 245.0 245.0 3. 125.0 135.0 145.0 145.0 2. 230.0 242.5 260.0 242.5 6. 632.5 369.76 VT1
3. Roman Šenkeřík 2000 / 1 / 109.3 Iron Warriors 230.0 242.5 250.0 250.0 2. 117.5 122.5 125.0 125.0 6. 230.0 240.0 252.5 252.5 5. 627.5 370.04 VT1
4. David Bárek 2000 / 14 / 118.5 Powerlifting Brno 210.0 222.5 230.0 222.5 5. 120.0 127.5 130.0 127.5 5. 235.0 250.0 255.0 255.0 4. 605.0 348.84 VT2
5. Michal Svatoš 1997 / 55 / 107.8 TJ Lanškroun 197.5 207.5 215.0 215.0 6. 120.0 127.5 132.5 127.5 4. 237.5 257.5 272.5 257.5 3. 600.0 355.38 VT2
6. Adam Kopsa 1997 / 70 / 117.3 TJ Lokomotiva Krnov 200.0 215.0 222.5 222.5 4. 110.0 120.0 120.0 120.0 7. 220.0 240.0 255.0 220.0 7. 562.5 325.18 VT2
- Denis Kurečka 1999 / 44 / 117.7 Colbert club SSK Vítkovice 205.0 215.0 215.0 0 - 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 240.0 260.0 280.0 260.0 2. - -

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Kristýna Pipková 2002 / 74 / 62 TJ Lanškroun 70.0 90.0 100.0 100.0 1. 37.5 42.5 45.0 45.0 1. 55.0 55.0 - 55.0 1. 200.0 217.42 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Natálie Plevová 1996 / 69 / 70.1 TJ Viktorie Bohumín 120.0 130.0 - 130.0 1. 70.0 78.0 - 70.0 1. 127.5 132.5 - 132.5 2. 332.5 330.47 VT1
2. Nikola Styblíková 1998 / 67 / 50.9 TJ Svitavy 77.5 82.5 87.5 82.5 1. 47.5 52.5 55.0 52.5 1. 95.0 102.5 105.0 105.0 2. 240.0 304.15 VT1
3. Sandra Kučerová 2000 / 16 / 62.8 Iron Warriors 105.0 110.0 115.0 110.0 1. 57.5 60.0 60.0 57.5 1. 110.0 110.0 115.0 115.0 1. 282.5 304.11 VT1
4. Karolína Kujalová 1998 / 61 / 70.2 B Strong Powerlifting Team 87.5 95.0 97.5 97.5 2. 65.0 70.0 72.5 70.0 2. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 305.0 302.83 VT1
5. Eliška Spilková 2000 / 56 / 50.8 Powerlifting Brno 75.0 85.0 85.0 75.0 2. 40.0 45.0 47.5 45.0 2. 80.0 92.5 105.0 105.0 1. 225.0 285.57 VT2
6. Adéla Pustějovská 1999 / 3 / 56.2 Spal strength gym 72.5 77.5 77.5 72.5 1. 45.0 50.0 50.0 45.0 1. 92.5 97.5 97.5 97.5 1. 215.0 252.26 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Patrik Lnēnička 2001 / 32 / 72.4 TJ Lanškroun 200.0 207.5 212.5 212.5 1. 115.0 120.0 123.5 120.0 1. 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 562.5 411.02 MVT
2. Nicolas Tóth 2001 / 52 / 104.7 Colbert club SSK Vítkovice 210.0 220.0 - 210.0 1. 160.0 170.0 175.0 175.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 1. 605.0 361.91 VT1
3. Petr Novák 2001 / 63 / 70.9 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 165.0 160.0 3. 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 175.0 190.0 195.0 190.0 2. 460.0 341.41 VT1
4. Adam Kubový 2001 / 73 / 82.6 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 170.0 170.0 170.0 1. 100.0 110.0 117.5 110.0 1. 200.0 220.0 235.0 220.0 1. 500.0 334.70 VT1
5. Dominik Danek 2001 / 0 / 123.5 TJ Lokomotiva Krnov 180.0 195.0 207.5 207.5 1. 120.0 130.0 142.5 142.5 1. 210.0 230.0 240.0 230.0 1. 580.0 331.35 VT2
6. Petr Thiel 2001 / 71 / 63.4 Powerlifting Brno 127.5 137.5 142.5 142.5 1. 105.0 110.0 110.0 110.0 1. 145.0 150.0 155.0 145.0 3. 397.5 322.85 VT2
7. Tomáš Kročil 2003 / 23 / 61.4 SK MATES GYM Bolatice 110.0 120.0 130.0 130.0 3. 75.0 80.0 82.5 80.0 2. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 380.0 317.41 VT2
8. Lukáš Wasserbauer 2001 / 5 / 84.6 TJ Olympia Zlín 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 115.0 122.5 130.0 122.5 1. 160.0 175.0 185.0 185.0 1. 477.5 315.20 VT2
9. Štěpán Küschner 2001 / 27 / 98.1 Colbert club SSK Vítkovice 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 105.0 112.5 112.5 105.0 3. 180.0 195.0 205.0 205.0 2. 510.0 312.83 VT2
10. Jiří Patočka 2003 / 6 / 72.3 TJ Sokol Pohořelice 155.0 165.0 170.0 170.0 2. 82.5 90.0 95.0 95.0 3. 160.0 - - 160.0 3. 425.0 310.89 VT2
11. David Petr 2002 / 8 / 80.6 TJ Lokomotiva Krnov 150.0 162.5 167.5 167.5 2. 90.0 100.0 107.5 100.0 2. 180.0 187.5 190.0 190.0 3. 457.5 310.87 VT2
12. Daniel Lukš 2004 / 62 / 65.5 TJ Sokol Pohořelice 120.0 130.0 140.0 140.0 2. 60.0 70.0 75.0 75.0 3. 150.0 162.5 172.5 172.5 1. 387.5 306.16 VT2
13. Ondřej Zitko 2002 / 24 / 81.3 B Strong Powerlifting Team 145.0 157.5 167.5 157.5 3. 85.0 90.0 95.0 95.0 3. 195.0 205.0 207.5 195.0 2. 447.5 302.47 VT2
14. Jan Jirásko 2001 / 7 / 104.7 TJ Lokomotiva Krnov 160.0 170.0 172.5 172.5 3. 105.0 105.0 120.0 120.0 2. 190.0 200.0 220.0 200.0 3. 492.5 294.61 VT2
15. Ondřej Havlíček 2001 / 34 / 59 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 110.0 112.5 112.5 1. 70.0 75.0 77.5 77.5 1. 140.0 140.0 150.0 150.0 1. 340.0 294.51 VT2
16. Martin Juříček 2002 / 66 / 86.9 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 157.5 150.0 2. 100.0 107.5 - 107.5 2. 185.0 195.0 195.0 185.0 2. 442.5 287.76 VT3
17. Miroslav Launer 2002 / 26 / 79.8 TJ Lokomotiva Krnov 110.0 120.0 127.5 127.5 5. 80.0 90.0 92.5 90.0 4. 160.0 167.5 170.0 170.0 4. 387.5 264.97 VT3
18. Matouš Kavický 2003 / 17 / 79.2 TJ Sokol Pohořelice 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 70.0 75.0 77.5 75.0 6. 150.0 165.0 165.0 165.0 5. 385.0 264.53 VT3
19. Jakub Zoicas 2002 / 72 / 80.2 TJ Svitavy 105.0 120.0 127.5 120.0 6. 70.0 77.5 82.5 77.5 5. 135.0 147.5 160.0 160.0 7. 357.5 243.67 VT3
20. Jan Blecha 2001 / 2 / 117.1 TJ Sokol Nymburk 145.0 145.0 155.0 155.0 1. 80.0 90.0 100.0 100.0 1. 150.0 165.0 177.5 165.0 1. 420.0 242.89 VT3
21. Daniel Málek 2002 / 18 / 79.5 TJ Sokol Vranovice 102.5 110.0 115.0 115.0 7. 65.0 70.0 75.0 75.0 7. 145.0 152.5 162.5 162.5 6. 352.5 241.60 VT3
22. Vít Faron 2002 / 36 / 97.1 TJ Sokol Vranovice 102.5 110.0 110.0 110.0 4. 90.0 97.5 100.0 97.5 4. 137.5 145.0 150.0 150.0 4. 357.5 220.26
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Šigut 1999 / 39 / 112.6 Iron Warriors 230.0 242.5 255.0 255.0 1. 140.0 145.0 150.0 145.0 3. 267.5 280.0 287.5 287.5 1. 687.5 401.78 VT1
2. Jakub Lukeš 2000 / 53 / 98.4 TJ Lokomotiva Krnov 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 145.0 155.0 157.5 155.0 1. 250.0 267.5 270.0 270.0 1. 655.0 401.25 VT1
3. Denis Zsibrita 2000 / 11 / 81.9 Iron Warriors 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 117.5 120.0 125.0 120.0 2. 225.0 245.0 250.0 250.0 1. 592.5 398.69 VT1
4. Tomáš Vorel 2000 / 46 / 64.2 Powerlifting Brno 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 110.0 117.5 120.0 117.5 1. 200.0 210.0 215.0 210.0 1. 492.5 395.72 VT1
5. Michal Daněk 1998 / 30 / 79.3 Powerlifting Brno 195.0 205.0 210.0 210.0 2. 110.0 120.0 125.0 125.0 1. 220.0 230.0 235.0 235.0 3. 570.0 391.31 VT1
6. Josef Klíma 1999 / 37 / 73.3 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 102.5 110.0 115.0 110.0 3. 207.5 215.0 222.5 222.5 2. 535.0 387.45 VT1
7. Daniel Hula 1998 / 25 / 73.1 TJ Sokol Těškovice 180.0 190.0 - 190.0 2. 107.5 115.0 120.0 115.0 1. 207.5 215.0 222.5 222.5 1. 527.5 382.75 VT1
8. Petr Januš 1998 / 51 / 102.8 Iron Warriors 190.0 200.0 212.5 212.5 2. 140.0 150.0 152.5 150.0 2. 230.0 250.0 270.0 270.0 2. 632.5 380.83 VT1
9. Aleš Petr 2000 / 48 / 88.1 TJ Lokomotiva Krnov 190.0 197.5 200.0 200.0 2. 125.0 130.0 130.0 125.0 4. 240.0 252.5 260.0 252.5 1. 577.5 372.78 VT1
10. Roman Šenkeřík 2000 / 1 / 109.3 Iron Warriors 230.0 242.5 250.0 250.0 2. 117.5 122.5 125.0 125.0 6. 230.0 240.0 252.5 252.5 5. 627.5 370.04 VT1
11. Filip Porteš 2000 / 31 / 112.5 TJ Olympia Zlín 225.0 232.5 245.0 245.0 3. 125.0 135.0 145.0 145.0 2. 230.0 242.5 260.0 242.5 6. 632.5 369.76 VT1
12. Vojtěch Sýkora 1997 / 68 / 81.7 TJ Sokol Těškovice 170.0 177.5 182.5 182.5 3. 110.0 110.0 115.0 110.0 4. 220.0 232.5 237.5 237.5 2. 530.0 357.17 VT2
13. Michal Svatoš 1997 / 55 / 107.8 TJ Lanškroun 197.5 207.5 215.0 215.0 6. 120.0 127.5 132.5 127.5 4. 237.5 257.5 272.5 257.5 3. 600.0 355.38 VT2
14. Petr Sitař 1998 / 12 / 91.9 B Strong Powerlifting Team 170.0 180.0 187.5 180.0 7. 140.0 147.5 152.5 147.5 1. 215.0 225.0 232.5 232.5 4. 560.0 353.81 VT2
15. Pavel Ivaniuk 2000 / 41 / 87.7 TJ Viktorie Bohumín 160.0 170.0 177.5 177.5 8. 127.5 135.0 135.0 135.0 3. 215.0 225.0 232.5 232.5 3. 545.0 352.67 VT2
16. Jan Matulík 2000 / 29 / 100.4 TJ Svitavy 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 117.5 122.5 117.5 5. 235.0 250.0 265.0 250.0 3. 577.5 350.89 VT2
17. Patrik Mojžíšek 1996 / 38 / 96.1 SK MATES GYM Bolatice 170.0 180.0 190.0 190.0 5. 130.0 140.0 145.0 145.0 3. 220.0 230.0 235.0 230.0 5. 565.0 349.62 VT2
18. Jaromír Heviánek 2000 / 50 / 89.2 SK Fitness Gym Olomouc 200.0 205.0 210.0 210.0 1. 117.5 122.5 122.5 117.5 6. 210.0 217.5 222.5 217.5 6. 545.0 349.51 VT2
19. David Bárek 2000 / 14 / 118.5 Powerlifting Brno 210.0 222.5 230.0 222.5 5. 120.0 127.5 130.0 127.5 5. 235.0 250.0 255.0 255.0 4. 605.0 348.84 VT2
20. Petr Daněk 1996 / 47 / 103.8 TJ Sokol Lanžhot 180.0 200.0 205.0 180.0 6. 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 230.0 240.0 250.0 250.0 4. 575.0 345.00 VT2
21. Michal Ševčík 1999 / 42 / 89.9 Powerlifting Brno 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 102.5 112.5 115.0 115.0 8. 220.0 230.0 235.0 235.0 2. 540.0 344.95 VT2
22. Filip Hasmanda 1996 / 13 / 70.8 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 150.0 157.5 150.0 4. 92.5 97.5 100.0 97.5 6. 187.5 195.0 200.0 200.0 3. 447.5 332.49 VT2
23. Lubomír Švaňhal 1996 / 15 / 85.4 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 187.5 187.5 5. 100.0 107.5 110.0 107.5 12. 185.0 200.0 210.0 210.0 8. 505.0 331.58 VT2
24. Vojtěch Poljak 2000 / 33 / 91.7 B Strong Powerlifting Team 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 105.0 110.0 112.5 112.5 9. 190.0 200.0 207.5 207.5 9. 520.0 328.90 VT2
25. Ondřej Štěpán 1999 / 65 / 88.6 Spal strength gym 170.0 180.0 190.0 180.0 6. 105.0 115.0 120.0 115.0 7. 200.0 215.0 225.0 215.0 7. 510.0 328.24 VT2
26. Adam Kopsa 1997 / 70 / 117.3 TJ Lokomotiva Krnov 200.0 215.0 222.5 222.5 4. 110.0 120.0 120.0 120.0 7. 220.0 240.0 255.0 220.0 7. 562.5 325.18 VT2
27. Jiří Loucký 1999 / 49 / 89.2 SK Fitness Gym Olomouc 170.0 175.0 177.5 177.5 9. 120.0 122.5 122.5 122.5 5. 190.0 200.0 205.0 205.0 11. 505.0 323.86 VT2
28. Marek Bajer 1999 / 9 / 71.8 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 140.0 145.0 145.0 5. 100.0 105.0 107.5 105.0 5. 170.0 175.0 180.0 180.0 4. 430.0 316.14 VT2
29. Jan Maláč 2000 / 22 / 93 TJ Lokomotiva Krnov 155.0 162.5 172.5 172.5 10. 100.0 107.5 112.5 112.5 10. 180.0 195.0 207.5 207.5 10. 492.5 309.39 VT2
30. Jan Pavlíček 1997 / 20 / 82.2 TJ Lokomotiva Krnov 140.0 150.0 157.5 157.5 5. 110.0 117.5 122.5 117.5 3. 160.0 170.0 177.5 177.5 5. 452.5 303.81 VT3
31. Michael Sniehotta 2000 / 35 / 71.3 SK MATES GYM Bolatice 120.0 130.0 140.0 130.0 6. 105.0 107.5 110.0 107.5 4. 150.0 160.0 170.0 170.0 5. 407.5 301.14 VT3
32. Jan Petrič 1999 / 43 / 89.8 SK MATES GYM Bolatice 155.0 155.0 155.0 155.0 11. 105.0 110.0 115.0 110.0 11. 180.0 200.0 205.0 205.0 12. 470.0 300.38 VT3
33. Tomáš Vybíralík 1996 / 4 / 82.1 TJ Olympia Zlín 140.0 152.5 157.5 157.5 4. 80.0 87.5 90.0 90.0 5. 165.0 177.5 182.5 177.5 4. 425.0 285.56 VT3
- Jan Bolech 1996 / 57 / 72.6 Powerlifting Brno 170.0 177.5 182.5 177.5 3. 100.0 110.0 120.0 110.0 2. 170.0 170.0 180.0 0 - - -
- Adam Holeček 2000 / 59 / 91.2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 170.0 170.0 170.0 0 - 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 210.0 230.0 250.0 230.0 5. - -
- Arnošt Vogel 2000 / 21 / 95.3 TJ Olympia Zlín 200.0 210.0 210.0 210.0 3. - - - 0 - - - - 0 - - -
- Denis Kurečka 1999 / 44 / 117.7 Colbert club SSK Vítkovice 205.0 215.0 215.0 0 - 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 240.0 260.0 280.0 260.0 2. - -

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Lokomotiva Krnov 5 610.0 3 578.28 53 [12, 12, 12, 9, 8]
2 Iron Warriors 2 822.5 1 855.45 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3 Powerlifting Brno 2 830.0 2 089.24 49 [12, 12, 9, 9, 7]
4 Colbert club SSK Vítkovice 2 075.0 1 350.85 42 [12, 12, 9, 9]
5 TJ Olympia Zlín 1 977.5 1 258.28 36 [12, 9, 9, 6]
6 B Strong Powerlifting Team 1 832.5 1 288.01 31 [9, 9, 8, 5]
7 TJ Lanškroun 1 362.5 983.82 30 [12, 12, 6]
8 TJ Svitavy 1 175.0 898.71 25 [12, 8, 5]
9 TJ Sokol Pohořelice 1 197.5 881.58 23 [9, 8, 6]
10 SK MATES GYM Bolatice 1 822.5 1 268.55 21 [8, 6, 6, 1]
11 TJ Viktorie Bohumín 877.5 683.14 20 [12, 8]
12 TJ Sokol Těškovice 1 057.5 739.92 17 [9, 8]
13 Spal strength gym 725.0 580.50 16 [12, 4]
14 SK Fitness Gym Olomouc 1 480.0 989.51 16 [7, 7, 2]
15 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 535.0 387.45 12 [12]
16 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 340.0 294.51 12 [12]
17 TJ Sokol Nymburk 420.0 242.89 12 [12]
18 TJ Sokol Vranovice 710.0 461.86 11 [7, 4]
19 TJ Sokol Lanžhot 575.0 345.00 7 [7]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Patrik Lnēnička Dorostenci M -74 kg Dřep 2 207.5 kg
Patrik Lnēnička Dorostenci M -74 kg Dřep 3 212.5 kg
Nicolas Tóth Dorostenci M -105 kg Benčpres 2 170 kg
Nicolas Tóth Dorostenci M -105 kg Benčpres 3 175 kg