Zpět na všechny soutěže


4. Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 05.09. 2020
Místo konání: Staňkov

Personál:



Petra Švadlenková Delegát
Milan Špingl Hlavní rozhodčí
Jan Šrámek Postranní rozhodčí
Adam Šťastný Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž +63 kg - sloučená Ž +63 kg - sloučená
1. Jana Daňková 2002 / 34 / 66.4 Powerlifting TJJM Chodov 102.5 107.5 112.5 112.5 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 1. 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 302.5 312.42 VT1
2. Simona Škáchová 2002 / 61 / 83.1 Fitness Staňkov 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 52.5 60.0 62.5 60.0 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 287.5 257.77 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg - sloučená Ž -57 kg - sloučená
1. Natálie Jírovská 1997 / 44 / 50.7 TJ Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 42.5 50.0 52.5 50.0 2. 97.5 105.0 110.0 110.0 2. 260.0 330.49 VT1
2. Kateřina Šupíková 1999 / 60 / 56 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 95.0 95.0 2. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 272.5 320.62 VT1
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Michaela Kučerová 1998 / 32 / 61.6 ARENA Pavly Kladivové 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 267.5 292.24 VT1
2. Jana Sponnerová 1999 / 36 / 61.6 TJ Přeštice 75.0 80.0 87.5 87.5 2. 40.0 42.5 47.5 42.5 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 1. 255.0 278.59 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Barbora Josková 1997 / 38 / 66.4 TJ Přeštice 120.0 125.0 - 125.0 1. 80.0 R84.0 R86.0 86.0 1. 150.0 157.5 160.0 160.0 1. 371.0 383.17 MVT
2. Lucie Peterová 2000 / 40 / 69.4 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 55.0 60.0 60.0 55.0 3. 125.0 137.5 140.0 140.0 2. 315.0 315.25 VT1
3. Jessica Medwell 2001 / 26 / 66.8 Doplnejch powerlifting 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 45.0 47.5 50.0 50.0 4. 120.0 127.5 137.5 137.5 3. 312.5 321.34 VT1
4. Alžběta Michlová 1998 / 14 / 69.7 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 122.5 122.5 3. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 112.5 120.0 132.5 120.0 4. 302.5 301.83 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Tereza Toušková 2000 / 7 / 84 Doplnejch powerlifting 100.0 110.0 117.5 110.0 1. 40.0 50.0 55.0 50.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 290.0 258.59 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg . sloučená M -59 kg . sloučená
1. Jan Široký 2003 / 56 / 52.3 Fitness Staňkov 150.0 160.0 R166.0 166.0 1. 95.0 100.0 R106.0 100.0 1. 90.0 100.0 107.5 107.5 2. 373.5 364.31 VT1
2. Oliver Balážik 2003 / 65 / 58.1 PWL VISION NUTRITION 102.5 110.0 115.0 115.0 2. 70.0 72.5 75.0 75.0 2. 127.5 132.5 140.0 140.0 1. 330.0 289.97 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Tomáš Fryček 2002 / 28 / 71.9 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 90.0 95.0 97.5 97.5 5. 200.0 212.5 220.0 220.0 1. 490.0 359.91 VT1
2. Jakub Straka 2002 / 71 / 71.7 Doplnejch powerlifting 140.0 152.5 162.5 162.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 2. 192.5 202.5 210.0 202.5 2. 480.0 353.28 VT1
3. Marek Petružela 2002 / 72 / 73.2 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 140.0 140.0 5. 92.5 95.0 100.0 100.0 4. 160.0 175.0 190.0 190.0 3. 430.0 311.71 VT2
4. Tomáš Sladký 2004 / 13 / 71.3 TJ Sokol Vejprnice 130.0 145.0 150.0 145.0 3. 75.0 80.0 82.5 82.5 6. 140.0 162.5 170.0 170.0 6. 397.5 293.75 VT2
5. Jan Kraus 2004 / 37 / 72.1 TJ Sokol Vejprnice 130.0 145.0 150.0 145.0 4. 70.0 75.0 80.0 80.0 7. 150.0 165.0 172.5 172.5 4. 397.5 291.37 VT2
6. Jakub Novotný 2002 / 67 / 73.7 Doplnejch powerlifting 100.0 115.0 125.0 125.0 6. 115.0 122.5 127.5 122.5 1. 130.0 145.0 170.0 145.0 7. 392.5 283.15 VT2
7. Viktor Hubáček 2004 / 58 / 74 Sporting APIS Praha 105.0 115.0 122.5 105.0 7. 90.0 97.5 105.0 105.0 3. 155.0 165.0 172.5 172.5 5. 382.5 275.13 VT3
- Lukáš Bejda 2004 / 48 / 73.3 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 120.0 120.0 0 - 65.0 72.5 77.5 72.5 8. 120.0 130.0 137.5 137.5 8. - -
M -83 kg M -83 kg
1. Jakub Joska 2002 / 50 / 75.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 200.0 207.5 212.5 207.5 1. 130.0 140.0 140.0 130.0 1. 220.0 230.0 - 230.0 1. 567.5 402.13 VT1
2. Tomáš Votava 2002 / 20 / 77.1 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 500.0 349.65 VT1
3. Tomáš Zahradníček 2004 / 24 / 80.3 POWERLIFTING DK 150.0 160.0 170.0 160.0 3. 100.0 107.5 107.5 100.0 3. 170.0 185.0 202.5 202.5 3. 462.5 315.01 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Martin Kochrda 2002 / 69 / 89.2 Doplnejch powerlifting 190.0 197.5 207.5 207.5 1. 115.0 122.5 127.5 122.5 2. 220.0 230.0 232.5 220.0 1. 550.0 352.71 VT1
2. Ondřej Smetanik 2003 / 57 / 90.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 185.0 195.0 185.0 3. 125.0 132.5 140.0 140.0 1. 180.0 200.0 205.0 200.0 4. 525.0 334.58 VT1
3. František Dvořák 2002 / 59 / 91.5 Sporting APIS Praha 190.0 202.5 207.5 207.5 2. 90.0 102.5 102.5 90.0 6. 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 517.5 327.63 VT2
4. Jakub Kříž 2003 / 11 / 89.4 POWERLIFTING DK 150.0 165.0 165.0 165.0 4. 95.0 102.5 105.0 102.5 4. 190.0 210.0 220.0 220.0 2. 487.5 312.29 VT2
5. Vojtěch Loukota 2004 / 22 / 91.5 TJ Přeštice 150.0 155.0 160.0 160.0 5. 105.0 112.5 117.5 112.5 3. 160.0 172.5 185.0 185.0 5. 457.5 289.64 VT2
6. Matěj Novotný 2002 / 54 / 87.2 KST Příbram 100.0 120.0 140.0 140.0 6. 80.0 90.0 100.0 100.0 5. 140.0 160.0 180.0 160.0 6. 400.0 259.64 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Lukáš Kaprálek 2002 / 19 / 103.8 Powerlifting School 200.0 210.0 - 200.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 1. 240.0 255.0 - 255.0 1. 595.0 357.00 VT1
2. Jiří Jersák 2002 / 66 / 100 PWL VISION NUTRITION 185.0 192.5 200.0 192.5 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 4. 210.0 230.0 250.0 250.0 2. 557.5 339.29 VT1
3. Michal Zejda 2002 / 6 / 102.7 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 195.0 190.0 3. 117.5 125.0 130.0 125.0 2. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 525.0 316.26 VT2
4. Matyáš Vlček 2004 / 3 / 98.2 Doplnejch powerlifting 130.0 137.5 142.5 142.5 4. 115.0 115.0 122.5 122.5 3. 170.0 180.0 200.0 180.0 5. 445.0 272.83 VT3
5. Dalibor Mohelník 2003 / 21 / 99.7 PWL VISION NUTRITION 110.0 120.0 130.0 130.0 5. 70.0 80.0 85.0 80.0 5. 170.0 190.0 210.0 190.0 4. 400.0 243.72 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Šimon Král 2002 / 17 / 111.4 TJ Sokol Vejprnice 200.0 210.0 - 210.0 1. 120.0 130.0 - 130.0 1. 210.0 230.0 - 230.0 1. 570.0 334.19 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Matěj Vojtěch 2001 / 43 / 64.5 POWERLIFTING DK 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 100.0 110.0 112.5 112.5 1. 177.5 187.5 190.0 190.0 1. 457.5 366.18 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Štěpán Jindra 1997 / 52 / 73.9 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 92.5 100.0 102.5 102.5 3. 245.0 245.0 R257.5 257.5 1. 550.0 396.00 VT1
2. Tomáš Kozák 1997 / 31 / 72.6 POWERLIFTING DK 165.0 165.0 172.5 172.5 3. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 517.5 377.41 VT1
3. Dominik Nováček 1997 / 41 / 72.3 Powerlifting TJJM Chodov 175.0 177.5 - 175.0 2. 117.5 120.0 122.5 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 515.0 376.72 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Jakub Pelikán 2001 / 18 / 81.5 TJ Spartak Pelhřimov 240.0 250.0 R255.5 255.5 1. 155.0 165.0 170.0 165.0 1. 240.0 252.5 262.5 262.5 1. R683.0 460.96 MVT
2. Josef Susík 2000 / 73 / 80.2 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 225.0 215.0 3. 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 230.0 250.0 257.5 257.5 2. 602.5 410.66 VT1
3. Jakub Daněk 2000 / 62 / 80.6 Powerlifting TJJM Chodov 217.5 225.0 225.0 225.0 2. 125.0 127.5 130.0 130.0 3. 230.0 240.0 247.5 247.5 3. 602.5 409.40 VT1
4. Robert Sporka 2001 / 23 / 82.9 TJ Sokol Vejprnice 175.0 185.0 195.0 195.0 4. 120.0 125.0 130.0 130.0 4. 190.0 200.0 210.0 200.0 5. 525.0 350.70 VT2
5. Vítek Kněbort 2001 / 35 / 76.5 PWL VISION NUTRITION 145.0 155.0 162.5 155.0 6. 115.0 120.0 125.0 125.0 5. 195.0 215.0 225.0 225.0 4. 505.0 354.96 VT2
6. Jakub Modráček 1998 / 39 / 83 PWL VISION NUTRITION 150.0 165.0 175.0 175.0 5. 105.0 112.5 117.5 112.5 6. 180.0 - - 180.0 6. 467.5 312.06 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Karel Rada 2001 / 51 / 85.4 Fitness Staňkov 235.0 242.5 247.5 247.5 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 245.0 260.0 267.5 260.0 1. 652.5 428.43 MVT
2. Vojtěch Bula 2000 / 45 / 92.1 Sporting APIS Praha 220.0 230.0 240.0 240.0 2. 127.5 135.0 140.0 135.0 2. 240.0 247.5 250.0 250.0 4. 625.0 394.44 VT1
3. Pavel Eminger 1998 / 2 / 92.3 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 230.0 230.0 3. 127.5 132.5 137.5 132.5 3. 235.0 245.0 255.0 245.0 5. 607.5 383.03 VT1
4. Karel Petráš 2001 / 29 / 90.9 Fitness Staňkov 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 120.0 127.5 127.5 6. 230.0 250.0 255.0 250.0 3. 587.5 373.18 VT1
5. Tomáš Merhout 2000 / 15 / 91.5 ARENA Pavly Kladivové 195.0 205.0 205.0 195.0 7. 120.0 125.0 130.0 130.0 5. 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 585.0 370.36 VT1
6. Vladimír Schreib 1998 / 33 / 91.6 Powerlifting School 185.0 195.0 205.0 205.0 6. 105.0 112.5 115.0 115.0 9. 210.0 220.0 232.5 232.5 6. 552.5 349.62 VT2
7. Pavel Kurek 2000 / 46 / 91.7 Doplnejch powerlifting 180.0 195.0 207.5 207.5 5. 115.0 125.0 130.0 125.0 7. 220.0 240.0 240.0 220.0 10. 552.5 349.46 VT2
8. Jakub Hrudka 2000 / 30 / 92.4 Doplnejch powerlifting 170.0 177.5 185.0 185.0 8. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 210.0 220.0 225.0 225.0 8. 530.0 333.95 VT2
9. Marek Čečatka 1998 / 25 / 91.4 PWL VISION NUTRITION 140.0 155.0 165.0 165.0 13. 90.0 100.0 102.5 100.0 12. 200.0 220.0 230.0 230.0 7. 495.0 313.58 VT2
10. Mikuláš Hobzík 1999 / 70 / 87.2 Doplnejch powerlifting 150.0 165.0 175.0 165.0 12. 95.0 105.0 105.0 105.0 10. 190.0 205.0 220.0 220.0 9. 490.0 318.06 VT2
11. Tomáš Janda 2001 / 10 / 88.2 Fitness Staňkov 165.0 175.0 180.0 180.0 10. 90.0 100.0 105.0 105.0 11. 180.0 195.0 205.0 205.0 11. 490.0 316.10 VT2
12. Radek Šmejkal 2001 / 5 / 85.7 Powerlifting School 180.0 190.0 190.0 180.0 9. 125.0 130.0 135.0 130.0 4. 140.0 - - 140.0 13. 450.0 294.88 VT3
13. Vojtěch Křížek 1999 / 68 / 92.1 Sportovní klub ZLOBR 160.0 170.0 175.0 170.0 11. 80.0 85.0 90.0 90.0 13. 162.5 172.5 182.5 182.5 12. 442.5 279.26 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Jakub Wagner 1998 / 47 / 105 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 235.0 235.0 1. 165.0 175.0 180.0 175.0 1. 230.0 245.0 260.0 260.0 3. 670.0 400.39 VT1
2. Josef Sladký 2001 / 1 / 100.9 TJ Sokol Vejprnice 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 130.0 140.0 - 140.0 2. 250.0 270.0 - 270.0 2. 610.0 369.90 VT1
3. David Pískatý 2000 / 64 / 99.1 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 210.0 200.0 2. 110.0 115.0 120.0 115.0 3. 245.0 255.0 270.0 270.0 1. 585.0 357.32 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Artem Usov 2000 / 55 / 120 Doplnejch powerlifting 240.0 252.5 260.0 260.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 245.0 255.0 - 255.0 3. 685.0 393.81 VT1
2. Martin Prokop 1999 / 9 / 115 Powerlifting School 215.0 227.5 237.5 237.5 2. 165.0 175.0 R180.5 180.5 1. 210.0 225.0 235.0 235.0 4. 653.0 379.46 VT1
3. David Stankovič 2000 / 53 / 109.9 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 125.0 130.0 135.0 135.0 4. 245.0 255.0 267.5 267.5 1. 622.5 366.47 VT1
4. Michael Křížek 2001 / 12 / 116.3 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 210.0 210.0 4. 150.0 160.0 160.0 150.0 3. 255.0 262.5 275.0 262.5 2. 622.5 360.61 VT1
5. Matej Andar 1999 / 42 / 105.8 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185.0 195.0 202.5 202.5 5. 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 190.0 207.5 222.5 222.5 5. 550.0 327.80 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Ivo Kovář 2000 / 27 / 138.6 Powerlifting School 210.0 225.0 232.5 225.0 1. 130.0 137.5 145.0 137.5 1. 240.0 255.0 262.5 262.5 1. 625.0 349.81 VT2

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jana Daňková 2002 / 34 / 66.4 Powerlifting TJJM Chodov 102.5 107.5 112.5 112.5 1. 57.5 60.0 62.5 60.0 1. 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 302.5 312.42 VT1
2. Simona Škáchová 2002 / 61 / 83.1 Fitness Staňkov 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 52.5 60.0 62.5 60.0 2. 110.0 117.5 122.5 122.5 2. 287.5 257.77 VT2
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Barbora Josková 1997 / 38 / 66.4 TJ Přeštice 120.0 125.0 - 125.0 1. 80.0 84.0 86.0 86.0 1. 150.0 157.5 160.0 160.0 1. 371.0 383.17 MVT
2. Natálie Jírovská 1997 / 44 / 50.7 TJ Olympia Zlín 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 42.5 50.0 52.5 50.0 2. 97.5 105.0 110.0 110.0 2. 260.0 330.49 VT1
3. Jessica Medwell 2001 / 26 / 66.8 Doplnejch powerlifting 110.0 117.5 125.0 125.0 2. 45.0 47.5 50.0 50.0 4. 120.0 127.5 137.5 137.5 3. 312.5 321.34 VT1
4. Kateřina Šupíková 1999 / 60 / 56 Sportovní klub ZLOBR 85.0 90.0 95.0 95.0 2. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 105.0 115.0 120.0 120.0 1. 272.5 320.62 VT1
5. Lucie Peterová 2000 / 40 / 69.4 TJ TZ Prosport Rakovník 110.0 115.0 120.0 120.0 4. 55.0 60.0 60.0 55.0 3. 125.0 137.5 140.0 140.0 2. 315.0 315.25 VT1
6. Alžběta Michlová 1998 / 14 / 69.7 Sportovní klub ZLOBR 107.5 115.0 122.5 122.5 3. 52.5 57.5 60.0 60.0 2. 112.5 120.0 132.5 120.0 4. 302.5 301.83 VT1
7. Michaela Kučerová 1998 / 32 / 61.6 ARENA Pavly Kladivové 85.0 90.0 95.0 90.0 1. 52.5 57.5 60.0 57.5 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 267.5 292.24 VT1
8. Jana Sponnerová 1999 / 36 / 61.6 TJ Přeštice 75.0 80.0 87.5 87.5 2. 40.0 42.5 47.5 42.5 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 1. 255.0 278.59 VT2
9. Tereza Toušková 2000 / 7 / 84 Doplnejch powerlifting 100.0 110.0 117.5 110.0 1. 40.0 50.0 55.0 50.0 1. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 290.0 258.59 VT2
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Joska 2002 / 50 / 75.6 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 200.0 207.5 212.5 207.5 1. 130.0 140.0 140.0 130.0 1. 220.0 230.0 - 230.0 1. 567.5 402.13 VT1
2. Jan Široký 2003 / 56 / 52.3 Fitness Staňkov 150.0 160.0 166.0 166.0 1. 95.0 100.0 106.0 100.0 1. 90.0 100.0 107.5 107.5 2. 373.5 364.31 VT1
3. Tomáš Fryček 2002 / 28 / 71.9 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 172.5 172.5 1. 90.0 95.0 97.5 97.5 5. 200.0 212.5 220.0 220.0 1. 490.0 359.91 VT1
4. Lukáš Kaprálek 2002 / 19 / 103.8 Powerlifting School 200.0 210.0 - 200.0 1. 130.0 140.0 145.0 140.0 1. 240.0 255.0 - 255.0 1. 595.0 357.00 VT1
5. Jakub Straka 2002 / 71 / 71.7 Doplnejch powerlifting 140.0 152.5 162.5 162.5 2. 105.0 112.5 115.0 115.0 2. 192.5 202.5 210.0 202.5 2. 480.0 353.28 VT1
6. Martin Kochrda 2002 / 69 / 89.2 Doplnejch powerlifting 190.0 197.5 207.5 207.5 1. 115.0 122.5 127.5 122.5 2. 220.0 230.0 232.5 220.0 1. 550.0 352.71 VT1
7. Tomáš Votava 2002 / 20 / 77.1 Doplnejch powerlifting 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 2. 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 500.0 349.65 VT1
8. Jiří Jersák 2002 / 66 / 100 PWL VISION NUTRITION 185.0 192.5 200.0 192.5 2. 105.0 110.0 115.0 115.0 4. 210.0 230.0 250.0 250.0 2. 557.5 339.29 VT1
9. Ondřej Smetanik 2003 / 57 / 90.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 185.0 195.0 185.0 3. 125.0 132.5 140.0 140.0 1. 180.0 200.0 205.0 200.0 4. 525.0 334.58 VT1
10. Šimon Král 2002 / 17 / 111.4 TJ Sokol Vejprnice 200.0 210.0 - 210.0 1. 120.0 130.0 - 130.0 1. 210.0 230.0 - 230.0 1. 570.0 334.19 VT2
11. František Dvořák 2002 / 59 / 91.5 Sporting APIS Praha 190.0 202.5 207.5 207.5 2. 90.0 102.5 102.5 90.0 6. 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 517.5 327.63 VT2
12. Michal Zejda 2002 / 6 / 102.7 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 195.0 190.0 3. 117.5 125.0 130.0 125.0 2. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 525.0 316.26 VT2
13. Tomáš Zahradníček 2004 / 24 / 80.3 POWERLIFTING DK 150.0 160.0 170.0 160.0 3. 100.0 107.5 107.5 100.0 3. 170.0 185.0 202.5 202.5 3. 462.5 315.01 VT2
14. Jakub Kříž 2003 / 11 / 89.4 POWERLIFTING DK 150.0 165.0 165.0 165.0 4. 95.0 102.5 105.0 102.5 4. 190.0 210.0 220.0 220.0 2. 487.5 312.29 VT2
15. Marek Petružela 2002 / 72 / 73.2 PWL VISION NUTRITION 130.0 140.0 140.0 140.0 5. 92.5 95.0 100.0 100.0 4. 160.0 175.0 190.0 190.0 3. 430.0 311.71 VT2
16. Tomáš Sladký 2004 / 13 / 71.3 TJ Sokol Vejprnice 130.0 145.0 150.0 145.0 3. 75.0 80.0 82.5 82.5 6. 140.0 162.5 170.0 170.0 6. 397.5 293.75 VT2
17. Jan Kraus 2004 / 37 / 72.1 TJ Sokol Vejprnice 130.0 145.0 150.0 145.0 4. 70.0 75.0 80.0 80.0 7. 150.0 165.0 172.5 172.5 4. 397.5 291.37 VT2
18. Oliver Balážik 2003 / 65 / 58.1 PWL VISION NUTRITION 102.5 110.0 115.0 115.0 2. 70.0 72.5 75.0 75.0 2. 127.5 132.5 140.0 140.0 1. 330.0 289.97 VT2
19. Vojtěch Loukota 2004 / 22 / 91.5 TJ Přeštice 150.0 155.0 160.0 160.0 5. 105.0 112.5 117.5 112.5 3. 160.0 172.5 185.0 185.0 5. 457.5 289.64 VT2
20. Jakub Novotný 2002 / 67 / 73.7 Doplnejch powerlifting 100.0 115.0 125.0 125.0 6. 115.0 122.5 127.5 122.5 1. 130.0 145.0 170.0 145.0 7. 392.5 283.15 VT2
21. Viktor Hubáček 2004 / 58 / 74 Sporting APIS Praha 105.0 115.0 122.5 105.0 7. 90.0 97.5 105.0 105.0 3. 155.0 165.0 172.5 172.5 5. 382.5 275.13 VT3
22. Matyáš Vlček 2004 / 3 / 98.2 Doplnejch powerlifting 130.0 137.5 142.5 142.5 4. 115.0 115.0 122.5 122.5 3. 170.0 180.0 200.0 180.0 5. 445.0 272.83 VT3
23. Matěj Novotný 2002 / 54 / 87.2 KST Příbram 100.0 120.0 140.0 140.0 6. 80.0 90.0 100.0 100.0 5. 140.0 160.0 180.0 160.0 6. 400.0 259.64 VT3
24. Dalibor Mohelník 2003 / 21 / 99.7 PWL VISION NUTRITION 110.0 120.0 130.0 130.0 5. 70.0 80.0 85.0 80.0 5. 170.0 190.0 210.0 190.0 4. 400.0 243.72 VT3
- Lukáš Bejda 2004 / 48 / 73.3 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 120.0 120.0 0 - 65.0 72.5 77.5 72.5 8. 120.0 130.0 137.5 137.5 8. - -
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Pelikán 2001 / 18 / 81.5 TJ Spartak Pelhřimov 240.0 250.0 255.5 255.5 1. 155.0 165.0 170.0 165.0 1. 240.0 252.5 262.5 262.5 1. 683.0 460.96 MVT
2. Karel Rada 2001 / 51 / 85.4 Fitness Staňkov 235.0 242.5 247.5 247.5 1. 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 245.0 260.0 267.5 260.0 1. 652.5 428.43 MVT
3. Josef Susík 2000 / 73 / 80.2 Doplnejch powerlifting 200.0 215.0 225.0 215.0 3. 110.0 122.5 130.0 130.0 2. 230.0 250.0 257.5 257.5 2. 602.5 410.66 VT1
4. Jakub Daněk 2000 / 62 / 80.6 Powerlifting TJJM Chodov 217.5 225.0 225.0 225.0 2. 125.0 127.5 130.0 130.0 3. 230.0 240.0 247.5 247.5 3. 602.5 409.40 VT1
5. Jakub Wagner 1998 / 47 / 105 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 235.0 235.0 1. 165.0 175.0 180.0 175.0 1. 230.0 245.0 260.0 260.0 3. 670.0 400.39 VT1
6. Štěpán Jindra 1997 / 52 / 73.9 Sportovní klub ZLOBR 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 92.5 100.0 102.5 102.5 3. 245.0 245.0 257.5 257.5 1. 550.0 396.00 VT1
7. Vojtěch Bula 2000 / 45 / 92.1 Sporting APIS Praha 220.0 230.0 240.0 240.0 2. 127.5 135.0 140.0 135.0 2. 240.0 247.5 250.0 250.0 4. 625.0 394.44 VT1
8. Artem Usov 2000 / 55 / 120 Doplnejch powerlifting 240.0 252.5 260.0 260.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 2. 245.0 255.0 - 255.0 3. 685.0 393.81 VT1
9. Pavel Eminger 1998 / 2 / 92.3 Doplnejch powerlifting 220.0 230.0 230.0 230.0 3. 127.5 132.5 137.5 132.5 3. 235.0 245.0 255.0 245.0 5. 607.5 383.03 VT1
10. Martin Prokop 1999 / 9 / 115 Powerlifting School 215.0 227.5 237.5 237.5 2. 165.0 175.0 180.5 180.5 1. 210.0 225.0 235.0 235.0 4. 653.0 379.46 VT1
11. Tomáš Kozák 1997 / 31 / 72.6 POWERLIFTING DK 165.0 165.0 172.5 172.5 3. 110.0 115.0 120.0 115.0 2. 210.0 220.0 230.0 230.0 2. 517.5 377.41 VT1
12. Dominik Nováček 1997 / 41 / 72.3 Powerlifting TJJM Chodov 175.0 177.5 - 175.0 2. 117.5 120.0 122.5 120.0 1. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 515.0 376.72 VT1
13. Karel Petráš 2001 / 29 / 90.9 Fitness Staňkov 190.0 200.0 210.0 210.0 4. 110.0 120.0 127.5 127.5 6. 230.0 250.0 255.0 250.0 3. 587.5 373.18 VT1
14. Tomáš Merhout 2000 / 15 / 91.5 ARENA Pavly Kladivové 195.0 205.0 205.0 195.0 7. 120.0 125.0 130.0 130.0 5. 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 585.0 370.36 VT1
15. Josef Sladký 2001 / 1 / 100.9 TJ Sokol Vejprnice 190.0 200.0 210.0 200.0 3. 130.0 140.0 - 140.0 2. 250.0 270.0 - 270.0 2. 610.0 369.90 VT1
16. David Stankovič 2000 / 53 / 109.9 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 125.0 130.0 135.0 135.0 4. 245.0 255.0 267.5 267.5 1. 622.5 366.47 VT1
17. Matěj Vojtěch 2001 / 43 / 64.5 POWERLIFTING DK 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 100.0 110.0 112.5 112.5 1. 177.5 187.5 190.0 190.0 1. 457.5 366.18 VT1
18. Michael Křížek 2001 / 12 / 116.3 Doplnejch powerlifting 190.0 205.0 210.0 210.0 4. 150.0 160.0 160.0 150.0 3. 255.0 262.5 275.0 262.5 2. 622.5 360.61 VT1
19. David Pískatý 2000 / 64 / 99.1 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 210.0 200.0 2. 110.0 115.0 120.0 115.0 3. 245.0 255.0 270.0 270.0 1. 585.0 357.32 VT2
20. Vítek Kněbort 2001 / 35 / 76.5 PWL VISION NUTRITION 145.0 155.0 162.5 155.0 6. 115.0 120.0 125.0 125.0 5. 195.0 215.0 225.0 225.0 4. 505.0 354.96 VT2
21. Robert Sporka 2001 / 23 / 82.9 TJ Sokol Vejprnice 175.0 185.0 195.0 195.0 4. 120.0 125.0 130.0 130.0 4. 190.0 200.0 210.0 200.0 5. 525.0 350.70 VT2
22. Ivo Kovář 2000 / 27 / 138.6 Powerlifting School 210.0 225.0 232.5 225.0 1. 130.0 137.5 145.0 137.5 1. 240.0 255.0 262.5 262.5 1. 625.0 349.81 VT2
23. Vladimír Schreib 1998 / 33 / 91.6 Powerlifting School 185.0 195.0 205.0 205.0 6. 105.0 112.5 115.0 115.0 9. 210.0 220.0 232.5 232.5 6. 552.5 349.62 VT2
24. Pavel Kurek 2000 / 46 / 91.7 Doplnejch powerlifting 180.0 195.0 207.5 207.5 5. 115.0 125.0 130.0 125.0 7. 220.0 240.0 240.0 220.0 10. 552.5 349.46 VT2
25. Jakub Hrudka 2000 / 30 / 92.4 Doplnejch powerlifting 170.0 177.5 185.0 185.0 8. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 210.0 220.0 225.0 225.0 8. 530.0 333.95 VT2
26. Matej Andar 1999 / 42 / 105.8 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 185.0 195.0 202.5 202.5 5. 110.0 120.0 125.0 125.0 5. 190.0 207.5 222.5 222.5 5. 550.0 327.80 VT2
27. Mikuláš Hobzík 1999 / 70 / 87.2 Doplnejch powerlifting 150.0 165.0 175.0 165.0 12. 95.0 105.0 105.0 105.0 10. 190.0 205.0 220.0 220.0 9. 490.0 318.06 VT2
28. Tomáš Janda 2001 / 10 / 88.2 Fitness Staňkov 165.0 175.0 180.0 180.0 10. 90.0 100.0 105.0 105.0 11. 180.0 195.0 205.0 205.0 11. 490.0 316.10 VT2
29. Marek Čečatka 1998 / 25 / 91.4 PWL VISION NUTRITION 140.0 155.0 165.0 165.0 13. 90.0 100.0 102.5 100.0 12. 200.0 220.0 230.0 230.0 7. 495.0 313.58 VT2
30. Jakub Modráček 1998 / 39 / 83 PWL VISION NUTRITION 150.0 165.0 175.0 175.0 5. 105.0 112.5 117.5 112.5 6. 180.0 - - 180.0 6. 467.5 312.06 VT2
31. Radek Šmejkal 2001 / 5 / 85.7 Powerlifting School 180.0 190.0 190.0 180.0 9. 125.0 130.0 135.0 130.0 4. 140.0 - - 140.0 13. 450.0 294.88 VT3
32. Vojtěch Křížek 1999 / 68 / 92.1 Sportovní klub ZLOBR 160.0 170.0 175.0 170.0 11. 80.0 85.0 90.0 90.0 13. 162.5 172.5 182.5 182.5 12. 442.5 279.26 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. Powerlifting TJJM Chodov 302.5 312.42 12 [12]
2. Fitness Staňkov 287.5 257.77 9 [9]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Přeštice 626.0 661.76 21 [12, 9]
2. Doplnejch powerlifting 602.5 579.93 20 [12, 8]
3. Sportovní klub ZLOBR 575.0 622.45 16 [9, 7]
4. TJ Olympia Zlín 260.0 330.49 12 [12]
5. ARENA Pavly Kladivové 267.5 292.24 12 [12]
6. TJ TZ Prosport Rakovník 315.0 315.25 9 [9]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 2 892.5 1 927.88 45 [12, 9, 9, 8, 7]
2. TJ Sokol Vejprnice 1 855.0 1 279.22 37 [12, 12, 7, 6]
3. PWL VISION NUTRITION 1 717.5 1 184.69 32 [9, 9, 8, 6]
4. POWERLIFTING DK 950.0 627.30 15 [8, 7]
5. Sporting APIS Praha 900.0 602.76 12 [8, 4]
6. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 567.5 402.13 12 [12]
7. Fitness Staňkov 373.5 364.31 12 [12]
8. Powerlifting School 595.0 357.00 12 [12]
9. TJ Sokol Nymburk 525.0 334.58 9 [9]
10. TJ Přeštice 457.5 289.64 6 [6]
11. KST Příbram 400.0 259.64 5 [5]
12. TJ Spartak Pelhřimov 0.0 0.00 0
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 5 967.5 3 673.76 49 [12, 12, 9, 8, 8]
2. Powerlifting School 2 280.5 1 373.77 27 [12, 9, 5, 1]
3. POWERLIFTING DK 975.0 743.59 21 [12, 9]
4. Fitness Staňkov 1 730.0 1 117.71 20 [12, 7, 1]
5. Powerlifting TJJM Chodov 1 117.5 786.12 16 [8, 8]
6. TJ Sokol Vejprnice 1 135.0 720.60 16 [9, 7]
7. PWL VISION NUTRITION 1 467.5 980.60 13 [6, 5, 2]
8. Sportovní klub ZLOBR 992.5 675.26 13 [12, 1]
9. TJ Spartak Pelhřimov 683.0 460.96 12 [12]
10. Sporting APIS Praha 625.0 394.44 9 [9]
11. ARENA Pavly Kladivové 585.0 370.36 6 [6]
12. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 550.0 327.80 6 [6]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Doplnejch powerlifting 9 462.5 6 181.57 57 [12, 12, 12, 12, 9]
2. TJ Sokol Vejprnice 2 990.0 1 999.82 47 [12, 12, 9, 7, 7]
3. Fitness Staňkov 2 391.0 1 739.79 41 [12, 12, 9, 7, 1]
4. Powerlifting School 2 875.5 1 730.77 39 [12, 12, 9, 5, 1]
5. PWL VISION NUTRITION 3 185.0 2 165.29 38 [9, 9, 8, 6, 6]
6. POWERLIFTING DK 1 925.0 1 370.89 36 [12, 9, 8, 7]
7. Sportovní klub ZLOBR 1 567.5 1 297.71 29 [12, 9, 7, 1]
8. Powerlifting TJJM Chodov 1 420.0 1 098.54 28 [12, 8, 8]
9. TJ Přeštice 1 083.5 951.40 27 [12, 9, 6]
10. Sporting APIS Praha 1 525.0 997.20 21 [9, 8, 4]
11. ARENA Pavly Kladivové 852.5 662.60 18 [12, 6]
12. TJ Spartak Pelhřimov 683.0 460.96 12 [12]
13. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 567.5 402.13 12 [12]
14. TJ Olympia Zlín 260.0 330.49 12 [12]
15. TJ Sokol Nymburk 525.0 334.58 9 [9]
16. TJ TZ Prosport Rakovník 315.0 315.25 9 [9]
17. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 550.0 327.80 6 [6]
18. KST Příbram 400.0 259.64 5 [5]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Jan Široký Dorostenci -53 kg Dřep Raw 3 166.00 kg
Jan Široký Dorostenci -53 kg Dřep Equipped 3 166.00 kg
Jan Široký Junioři -53 kg Dřep Raw 3 166.00 kg
Martin Prokop Junioři -120 kg Benčpres Raw 3 180.50 kg
Štěpán Jindra Junioři -74 kg Mrtvý tah Raw 3 257.50 kg
Jakub Pelikán Junioři -83 kg Trojboj Raw - 683.00 kg
Štěpán Jindra Junioři -74 kg Mrtvý tah Equipped 3 257.50 kg
Barbora Josková Juniorky -72 kg Benčpres Raw 3 86.00 kg
Barbora Josková Juniorky -72 kg Benčpres (samostatná disciplína) Raw 3 86.00 kg