Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství České republiky mužů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 30.10. 2021
Místo konání: Plzeň
Informace o soutěži:

Na MČR mužů v klasickém silovém trojboji bylo nominováno celkem 99 mužů.

Soutěže se mohou také zúčastnit soutěžící, kteří na letošním Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji dosáhnou stejného nebo vyššího výkonu v trojboji než dosáhl poslední nominovaný v dané hmotnostní kategorii. Pokud však jsou v kategorii nominováni méně než tři soutěžící, lze se přihlásit i s limitem 2.VT open.

Všichni nominovaní mají povinnost zaslat přihlášku nebo omluvu ve stanoveném termínu.

Videozáznam:

Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -59 kg
1 Jan Široký 2003 Fitness Staňkov 382.5 kg II
Nominován
M -66 kg
1 Matěj Vojtěch 2001 POWERLIFTING DK 505 kg I
Přihlášen
2 Dušan Švarcbach 1975 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 467.5 kg II
Přihlášen
3 Kryštof Huta 2003 TJ SŠTaS Karviná 440 kg II
Omluven
M -74 kg
1 Martin Hladík 1994 Sporting APIS Praha 622.5 kg MVT
Přihlášen
2 Tomáš Juříček 1992 TJ Lokomotiva Krnov 610 kg MVT
Přihlášen
3 Roman Kocúr 1996 Colbert club SSK Vítkovice 550 kg I
Přihlášen
4 Lukáš Ondráček 1995 Powerlifting Jihlava 547.5 kg I
Nominován
5 Tomáš Lacko 1982 TJ Svitavy 547.5 kg I
Přihlášen
6 Jan More 1993 Fitness Staňkov 542.5 kg I
Nominován
7 Marcel Rosler 1976 PWL VISION NUTRITION 525 kg I
Nominován
8 Petr Dočekal 1999 TJ Sokol Rosice 510 kg II
Omluven
9 Martin Hait 1994 Sportovní klub ZLOBR 507.5 kg II
Nominován
10 Sebastian Oláh 1999 TJ Sokol Vejprnice 490 kg II
Přihlášen
11 Tomáš Dobeš 1996 TJ SŠTaS Karviná 485 kg II
Omluven
12 Marek Bajer 1999 SK Fitness Gym Olomouc 477.5 kg II
Nominován
13 Adam Boček 1995 TJ Sokol Rosice 462.5 kg II
Omluven
14 Lukáš Piskáček 1992 POWERLIFTING DK 455 kg II
Přihlášen
M -83 kg
1 Milan Štěpáník 1993 Sporting APIS Praha 721.5 kg EVT
Přihlášen
2 Jakub Pelikán 2001 Powerlifting Jihlava 683 kg MVT
Nominován
3 Vlastimil Románek 1994 TJ Olympia Zlín 670 kg MVT
Nominován
4 Milan Zeman 1995 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 625 kg I
Omluven
5 Mikuláš Sikora 2003 TJ SŠTaS Karviná 622.5 kg I
Omluven
6 Jan Karásek 1992 TJ Sokol Vejprnice 615 kg I
Přihlášen
7 Josef Pavlikovský 1996 TJ Spartak Chodov 612.5 kg I
Omluven
8 František Kružík 1992 Powerlifting Jihlava 600 kg I
Nominován
9 Patrik Lněnička 2001 Sportovní klub ZLOBR 597.5 kg I
Nominován
10 Kamil Ševčík 1990 ASK Blansko 587.5 kg I
Omluven
11 Robert Rajzl 1994 TJ Olympia Zlín 580 kg I
Nominován
12 Jan Brynych 1994 TJ Sokol Nymburk 577.5 kg I
Přihlášen
13 Vladimír Medek 1964 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 575 kg I
Omluven
14 Ondřej Růžička 1994 POWERLIFTING DK 572.5 kg I
Přihlášen
15 Karel Šulc 1990 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 572.5 kg I
Přihlášen
16 Petr Kopecký 1993 TJ Svitavy 567.5 kg I
Nominován
17 Denis Zsibrita 2000 Iron Warriors 550 kg II
Přihlášen
18 Jan Jelínek 2000 TJ Sokol Vranovice 550 kg II
Omluven
19 Jan Bolech 1996 TJ Olympia Zlín 545 kg II
Nominován
20 Lukáš Černý 1987 TJ KRALUPY 525 kg II
Přihlášen
21 Jaroslav Varvařovský 1992 Sportovní klub Zbýšov 520 kg II
Nominován
22 Lukáš Papírník 1996 Doplnejch powerlifting 505 kg II
Nominován
23 Marek Mikulášek 1995 B Strong Powerlifting Team 495 kg II
Přihlášen
M -93 kg
1 Jakub Sedláček 1988 PWL VISION NUTRITION 730 kg MVT
Omluven
2 Hynek Fránek 1995 B Strong Powerlifting Team 727.5 kg MVT
Přihlášen
3 Miroslav Nečas 1993 Doplnejch powerlifting 692.5 kg MVT
Nominován
4 Pavel Cajthaml 1994 POWERLIFTING DK 690 kg MVT
Omluven
5 Jan Šindelář 1997 Sportovní klub ZLOBR 687.5 kg MVT
Nominován
6 Karel Válek 1980 Sporting APIS Praha 682.5 kg MVT
Přihlášen
7 Michal Pálka 1995 Iron Warriors 655 kg I
Přihlášen
8 Vítězslav Rosík 1989 Doplnejch powerlifting 650 kg I
Nominován
9 Martin Urban 1995 Powerlifting Jihlava 650 kg I
Nominován
10 Jiří Bilko 2000 TJ SŠTaS Karviná 635 kg I
Omluven
11 Tomáš Němec 1996 Colbert club SSK Vítkovice 635 kg I
Omluven
12 Libor Zouhar 1991 ASK Blansko 617.5 kg I
Přihlášen
13 Vít Slováček 1992 Colbert club SSK Vítkovice 600 kg I
Omluven
14 Lukáš Stráník 1993 KST Příbram 600 kg I
Nominován
15 Jiří Nový 1991 Powerlifting TJJM Chodov 580 kg II
Omluven
16 David Gryc 1991 ASK Blansko 580 kg II
Omluven
17 Jiří Hozák 1973 Powerlifting Hodonín 560 kg II
Omluven
18 Robin Rozsypal 1997 Colbert club SSK Vítkovice 557.5 kg II
Přihlášen
19 Radim Volák 1989 Fitness Ring 555 kg II
Nominován
20 Bronislav Chýlek 1979 Spal strength gym 550 kg II
Nominován
21 Jakub Veselý 1993 POWERLIFTING DK 550 kg II
Přihlášen
22 Marcel Baláš 1980 B Strong Powerlifting Team 540 kg II
Omluven
23 Petr Kavan 2001 TJ Sokol Vranovice 540 kg II
Omluven
24 Julius Čmerda 1973 SKST Litvínov 520 kg II
Omluven
M -105 kg
1 Vít Okrouhlý 1994 Sporting APIS Praha 732.5 kg MVT
Přihlášen
2 Karel Rada 1973 Fitness Staňkov 732.5 kg MVT
Nominován
3 Jakub Vágner 1997 ASK Blansko 722.5 kg MVT
Přihlášen
4 Pavel Krejča 1995 TJ Spartak Chodov 700 kg I
Přihlášen
5 Tomáš Komárek 1994 Powerlifting Gladiators 700 kg I
Přihlášen
6 Matěj Keizlar 1995 TJ KRALUPY 697.5 kg I
Přihlášen
7 Luboš Billy 1970 TJ Sokol Nymburk 690 kg I
Omluven
8 Martin Švercl 1994 B Strong Powerlifting Team 682.5 kg I
Přihlášen
9 Zdeněk Hnízdo 1992 PWL VISION NUTRITION 667.5 kg I
Přihlášen
10 Tomáš Sedláček 1965 PWL VISION NUTRITION 635 kg I
Omluven
11 Zdeněk Ponocný 1974 TJ Sokol Bílina 610 kg II
Nominován
12 Denis Šochman 2000 Fitness Ring 610 kg II
Nominován
13 Tomáš Svoboda 1994 TJ Přeštice 580 kg II
Nominován
M -120 kg
1 Vojtěch Nováček 1995 B Strong Powerlifting Team 798.5 kg MVT
Omluven
2 Radek Pospíšil 1993 Doplnejch powerlifting 785.5 kg MVT
Nominován
3 Jan Jindřich 1993 Doplnejch powerlifting 785 kg MVT
Nominován
4 Tomáš Trněný 1989 TJ Lokomotiva Krnov 765 kg MVT
Přihlášen
5 Jakub Šigut 1999 Iron Warriors 745 kg MVT
Nominován
6 Daniel Jaroš 1987 TJ Viktorie Bohumín 710 kg I
Omluven
7 Milan Selinger 1984 Powerlifting Jihlava 707.5 kg I
Nominován
8 Marek Pojezný 1994 Doplnejch powerlifting 682.5 kg I
Nominován
9 Chris Bullock 1997 B Strong Powerlifting Team 640 kg II
Přihlášen
10 Patrik Přibyl 1993 Powerlifting Jihlava 640 kg II
Nominován
11 Jan Soběslav 1974 Fitness Ring 625 kg II
Nominován
12 Martin Žatko 1980 Powerlifting Klatovy 590 kg II
Nominován
M +120 kg
1 David Lupač 1991 Doplnejch powerlifting 898.5 kg EVT
Nominován
2 Dominik Plaček 1993 PWL VISION NUTRITION 812.5 kg MVT
Přihlášen
3 Milan Špingl 1980 Powerlifting School 795.5 kg MVT
Přihlášen
4 Artem Usov 2000 Doplnejch powerlifting 782.5 kg MVT
Nominován
5 Denis Kurečka 1999 Colbert club SSK Vítkovice 767.5 kg MVT
Omluven
6 Marek Novák 1997 TJ Olympia Zlín 765 kg MVT
Nominován
7 Martin Valenta 2002 Doplnejch powerlifting 760 kg MVT
Nominován
8 Jaroslav Šoukal 1972 TJ Sokol Vejprnice 760 kg MVT
Omluven
9 Pavel Syrový 1974 Fitness Jiskra Bílina 735 kg I
Omluven
10 Ladislav Burian 1988 Doplnejch powerlifting 627.5 kg II
Nominován