Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství západních Čech mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 18.09. 2021
Místo konání: Karlovy Vary

Personál:



Petr Blinov Ředitel
Hana Takáčová Delegát
Milan Špingl Hlavní rozhodčí
Petra Švadlenková Postranní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Jiřina Trlicová 1993 / 50 / 56.57 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 322.5 376.45 MVT
2. Jana Válková 1983 / 5 / 56.56 Sporting APIS Praha 77.5 82.5 85.0 85.0 2. 47.5 50.0 - 47.5 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 242.5 283.12 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Lenka Strolená 1984 / 41 / 60.42 Doplnejch powerlifting 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 70.0 75.0 77.5 77.5 1. 140.0 150.0 165.0 150.0 2. 347.5 385.34 MVT
2. Eliška Svítilová 1996 / 28 / 61.8 Powerlifting Gladiators 105.0 112.5 112.5 105.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 142.5 152.5 160.0 152.5 1. 307.5 335.11 VT1
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Markéta Tieslová 1988 / 10 / 64.05 TJ TZ Prosport Rakovník 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 115.0 125.0 135.0 135.0 1. 307.5 326.17 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Veronika Břízová 1989 / 51 / 83.04 Powerlifting Gladiators 147.5 155.0 160.0 160.0 1. 80.0 82.5 85.0 82.5 1. 195.0 R205.0 R215.0 205.0 1. R447.5 401.36 EVT
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. Jan Široký 2003 / 26 / 55.96 Fitness Staňkov 150.0 160.0 R170.0 170.0 1. 90.0 102.5 112.5 102.5 1. 90.0 105.0 110.0 110.0 1. 382.5 348.46 VT2
M -66 kg M -66 kg
1. Dušan Švarcbach 1975 / 24 / 66 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 175.0 175.0 1. 80.0 85.0 87.5 87.5 1. 195.0 205.0 - 205.0 1. 467.5 367.08 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Jan More 1993 / 38 / 73.62 Fitness Staňkov 175.0 185.0 190.0 190.0 1. 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 210.0 220.0 240.0 220.0 3. 542.5 391.69 VT1
2. Marcel Rosler 1976 / 44 / 73.55 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 2. 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 190.0 205.0 220.0 220.0 2. 525.0 379.26 VT1
3. Sebastian Oláh 1999 / 4 / 68.41 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 175.0 165.0 3. 100.0 105.0 110.0 105.0 4. 210.0 220.0 225.0 220.0 1. 490.0 373.82 VT2
4. Lukáš Piskáček 1992 / 35 / 71.88 POWERLIFTING DK 130.0 140.0 150.0 150.0 5. 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 455.0 334.24 VT2
5. Jakub Kralovec 2003 / 2 / 70.7 Fitness Staňkov 130.0 140.0 150.0 150.0 4. 80.0 90.0 90.0 90.0 5. 160.0 175.0 185.0 175.0 5. 415.0 308.64 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Karásek 1992 / 30 / 82.93 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 202.5 202.5 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 4. 242.5 252.5 280.0 280.0 1. 615.0 410.70 VT1
2. Josef Pavlikovský 1996 / 22 / 79.56 TJ Spartak Chodov 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 130.0 135.0 140.0 140.0 2. 240.0 250.0 262.5 262.5 2. 612.5 419.62 VT1
3. Jan Brynych 1994 / 11 / 82.23 TJ Sokol Nymburk 180.0 192.5 200.0 200.0 4. 135.0 145.0 152.5 145.0 1. 220.0 232.5 242.5 232.5 5. 577.5 387.62 VT1
4. Ondřej Růžička 1994 / 53 / 80.89 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 202.5 202.5 2. 122.5 130.0 135.0 135.0 3. 215.0 230.0 235.0 235.0 4. 572.5 388.16 VT1
5. Karel Šulc 1990 / 17 / 81.46 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 167.5 182.5 190.0 190.0 5. 117.5 125.0 130.0 130.0 5. 225.0 242.5 252.5 252.5 3. 572.5 386.49 VT1
6. Lukáš Černý 1987 / 29 / 81.35 TJ KRALUPY 180.0 190.0 190.0 180.0 6. 120.0 130.0 130.0 120.0 6. 220.0 225.0 - 225.0 6. 525.0 354.69 VT2
7. Marek Mikulášek 1995 / 19 / 80.1 B Strong Powerlifting Team 165.0 172.5 180.0 172.5 7. 107.5 112.5 115.0 115.0 7. 195.0 202.5 207.5 207.5 7. 495.0 337.69 VT2
8. Štěpán Volfík 1988 / 39 / 80.43 Oddíl těžké atletiky Železná koule 145.0 155.0 160.0 160.0 8. 80.0 90.0 100.0 90.0 10. 175.0 185.0 200.0 200.0 8. 450.0 306.18 VT3
9. Ladislav Konopásek 1964 / 46 / 81.97 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 10. 100.0 110.0 112.5 112.5 8. 160.0 170.0 175.0 175.0 10. 430.0 289.18 VT3
10. Dominik Brétt 1995 / 45 / 81.73 TJ Spartak Chodov 145.0 145.0 170.0 145.0 9. 102.5 107.5 112.5 107.5 9. 175.0 192.5 192.5 175.0 9. 427.5 288.01 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Sedláček 1988 / 15 / 92.05 PWL VISION NUTRITION 275.0 - - 275.0 1. 205.0 215.0 - 215.0 1. 240.0 - - 240.0 2. 730.0 460.85 MVT
2. Karel Válek 1980 / 9 / 92.06 Sporting APIS Praha 240.0 250.0 R257.5 257.5 2. 150.0 160.0 - 160.0 3. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 682.5 430.86 MVT
3. Lukáš Stráník 1993 / 32 / 92.5 KST Příbram 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 140.0 150.0 160.0 150.0 4. 230.0 - - 230.0 3. 600.0 377.88 VT1
4. Jiří Nový 1991 / 37 / 91.73 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 195.0 190.0 5. 175.0 180.0 180.0 175.0 2. 195.0 205.0 215.0 215.0 5. 580.0 366.79 VT2
5. Jakub Veselý 1993 / 34 / 86.92 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 210.0 200.0 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 6. 200.0 212.5 225.0 225.0 4. 550.0 357.61 VT2
6. Julius Čmerda 1973 / 52 / 91.74 SKST Litvínov 162.5 172.5 177.5 177.5 6. 117.5 125.0 127.5 127.5 5. 205.0 215.0 217.5 215.0 6. 520.0 328.80 VT2
7. Jakub Modráček 1998 / 1 / 89.79 PWL VISION NUTRITION 172.5 185.0 185.0 172.5 7. 112.5 117.5 122.5 122.5 7. 180.0 200.0 207.5 200.0 7. 495.0 316.40 VT3
8. David Schill 1987 / 16 / 91.19 TJ Sokol Vejprnice 130.0 130.0 147.5 130.0 8. 75.0 80.0 85.0 85.0 8. 165.0 177.5 190.0 190.0 8. 405.0 256.85
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Krejča 1995 / 27 / 103.44 TJ Spartak Chodov 260.0 270.0 277.5 270.0 1. 180.0 187.5 192.5 187.5 1. 225.0 242.5 - 242.5 5. 700.0 420.56 VT1
2. Matěj Keizlar 1995 / 31 / 104.12 TJ KRALUPY 240.0 252.5 260.0 260.0 2. 160.0 172.5 180.0 172.5 2. 255.0 265.0 270.0 265.0 3. 697.5 418.01 VT1
3. Luboš Billy 1970 / 47 / 104.17 TJ Sokol Nymburk 220.0 232.5 240.0 240.0 3. 155.0 165.0 172.5 165.0 5. 250.0 270.0 R285.0 285.0 1. R690.0 413.45 VT1
4. Zdeněk Hnízdo 1992 / 48 / 102.15 PWL VISION NUTRITION 190.0 210.0 225.0 225.0 4. 140.0 150.0 160.0 160.0 6. 240.0 265.0 282.5 282.5 2. 667.5 402.90 VT1
5. Tomáš Sedláček 1965 / 12 / 103.19 PWL VISION NUTRITION 215.0 230.0 242.5 230.0 3. 137.5 140.0 145.0 145.0 8. 230.0 260.0 - 260.0 4. 635.0 381.83 VT1
6. Zdeněk Ponocný 1974 / 36 / 104.16 TJ Sokol Bílina 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 160.0 165.0 170.0 165.0 4. 220.0 230.0 - 230.0 7. 610.0 365.57 VT2
7. Tomáš Svoboda 1994 / 54 / 101.05 TJ Přeštice 190.0 200.0 207.5 200.0 7. 140.0 150.0 155.0 150.0 7. 230.0 250.0 250.0 230.0 6. 580.0 351.54 VT2
8. Zdeněk Tuháček 1986 / 40 / 97.03 TJ KRALUPY 160.0 175.0 192.5 175.0 9. 160.0 170.0 - 170.0 3. 130.0 162.5 180.0 180.0 12. 525.0 323.56 VT3
9. Martin Dřevikovský 1987 / 25 / 96.96 TJ Spartak Chodov 180.0 200.0 210.0 200.0 6. 110.0 120.0 120.0 120.0 9. 180.0 200.0 210.0 200.0 10. 520.0 320.53 VT3
10. Tomáš Janda 2001 / 18 / 93.15 Fitness Staňkov 177.5 187.5 187.5 177.5 8. 97.5 105.0 110.0 110.0 11. 200.0 212.5 217.5 212.5 8. 500.0 313.85 VT3
11. David Kocourek 1993 / 13 / 102.21 Powerlifting Gladiators 150.0 157.5 162.5 157.5 10. 105.0 110.0 115.0 115.0 10. 190.0 200.0 210.0 210.0 9. 482.5 291.14 VT3
12. Radek Gregor 1973 / 23 / 104.68 TJ Spartak Chodov 130.0 140.0 150.0 150.0 11. 85.0 95.0 100.0 95.0 12. 160.0 185.0 200.0 200.0 11. 445.0 266.20
M -120 kg M -120 kg
1. Tomáš Komárek 1994 / 7 / 107.89 Powerlifting Gladiators 250.0 260.0 265.0 260.0 1. 160.0 170.0 170.0 160.0 1. 270.0 280.0 - 280.0 1. 700.0 414.47 VT1
2. Martin Žatko 1980 / 43 / 117.79 Powerlifting Klatovy 192.5 202.5 215.0 215.0 2. 127.5 132.5 135.0 132.5 2. 230.0 242.5 252.5 242.5 2. 590.0 340.73 VT2
3. Luděk Mařík 1976 / 21 / 110.87 Fitness Staňkov 140.0 145.0 152.5 152.5 3. 110.0 115.0 117.5 117.5 3. 150.0 170.0 185.0 185.0 3. 455.0 267.13
M +120 kg M +120 kg
1. Jaroslav Šoukal 1972 / 3 / 174.65 TJ Sokol Vejprnice 295.0 - - 295.0 1. 190.0 - - 190.0 2. 275.0 - - 275.0 1. 760.0 411.01 MVT
2. Pavel Syrový 1974 / 6 / 143.43 Fitness Jiskra Bílina 240.0 252.5 260.0 252.5 2. 195.0 205.0 210.0 210.0 1. 250.0 265.0 272.5 272.5 2. 735.0 409.25 VT1

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total VT
1. Veronika Břízová 1989 / 51 / 83.04 Powerlifting Gladiators 147.5 155.0 160.0 160.0 1. 80.0 82.5 85.0 82.5 1. 195.0 205.0 215.0 205.0 1. 447.5 401.36 EVT
2. Lenka Strolená 1984 / 41 / 60.42 Doplnejch powerlifting 110.0 115.0 120.0 120.0 1. 70.0 75.0 77.5 77.5 1. 140.0 150.0 165.0 150.0 2. 347.5 385.34 MVT
3. Jiřina Trlicová 1993 / 50 / 56.57 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 322.5 376.45 MVT
4. Eliška Svítilová 1996 / 28 / 61.8 Powerlifting Gladiators 105.0 112.5 112.5 105.0 2. 50.0 52.5 52.5 50.0 2. 142.5 152.5 160.0 152.5 1. 307.5 335.11 VT1
5. Markéta Tieslová 1988 / 10 / 64.05 TJ TZ Prosport Rakovník 95.0 102.5 107.5 107.5 1. 60.0 65.0 67.5 65.0 1. 115.0 125.0 135.0 135.0 1. 307.5 326.17 VT1
6. Jana Válková 1983 / 5 / 56.56 Sporting APIS Praha 77.5 82.5 85.0 85.0 2. 47.5 50.0 - 47.5 2. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 242.5 283.12 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total VT
1. Jakub Sedláček 1988 / 15 / 92.05 PWL VISION NUTRITION 275.0 - - 275.0 1. 205.0 215.0 - 215.0 1. 240.0 - - 240.0 2. 730.0 460.85 MVT
2. Karel Válek 1980 / 9 / 92.06 Sporting APIS Praha 240.0 250.0 257.5 257.5 2. 150.0 160.0 - 160.0 3. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 682.5 430.86 MVT
3. Pavel Krejča 1995 / 27 / 103.44 TJ Spartak Chodov 260.0 270.0 277.5 270.0 1. 180.0 187.5 192.5 187.5 1. 225.0 242.5 - 242.5 5. 700.0 420.56 VT1
4. Josef Pavlikovský 1996 / 22 / 79.56 TJ Spartak Chodov 190.0 200.0 210.0 210.0 1. 130.0 135.0 140.0 140.0 2. 240.0 250.0 262.5 262.5 2. 612.5 419.62 VT1
5. Matěj Keizlar 1995 / 31 / 104.12 TJ KRALUPY 240.0 252.5 260.0 260.0 2. 160.0 172.5 180.0 172.5 2. 255.0 265.0 270.0 265.0 3. 697.5 418.01 VT1
6. Tomáš Komárek 1994 / 7 / 107.89 Powerlifting Gladiators 250.0 260.0 265.0 260.0 1. 160.0 170.0 170.0 160.0 1. 270.0 280.0 - 280.0 1. 700.0 414.47 VT1
7. Luboš Billy 1970 / 47 / 104.17 TJ Sokol Nymburk 220.0 232.5 240.0 240.0 3. 155.0 165.0 172.5 165.0 5. 250.0 270.0 285.0 285.0 1. 690.0 413.45 VT1
8. Jaroslav Šoukal 1972 / 3 / 174.65 TJ Sokol Vejprnice 295.0 - - 295.0 1. 190.0 - - 190.0 2. 275.0 - - 275.0 1. 760.0 411.01 MVT
9. Jan Karásek 1992 / 30 / 82.93 TJ Sokol Vejprnice 185.0 195.0 202.5 202.5 3. 120.0 127.5 132.5 132.5 4. 242.5 252.5 280.0 280.0 1. 615.0 410.70 VT1
10. Pavel Syrový 1974 / 6 / 143.43 Fitness Jiskra Bílina 240.0 252.5 260.0 252.5 2. 195.0 205.0 210.0 210.0 1. 250.0 265.0 272.5 272.5 2. 735.0 409.25 VT1
11. Zdeněk Hnízdo 1992 / 48 / 102.15 PWL VISION NUTRITION 190.0 210.0 225.0 225.0 4. 140.0 150.0 160.0 160.0 6. 240.0 265.0 282.5 282.5 2. 667.5 402.90 VT1
12. Jan More 1993 / 38 / 73.62 Fitness Staňkov 175.0 185.0 190.0 190.0 1. 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 210.0 220.0 240.0 220.0 3. 542.5 391.69 VT1
13. Ondřej Růžička 1994 / 53 / 80.89 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 202.5 202.5 2. 122.5 130.0 135.0 135.0 3. 215.0 230.0 235.0 235.0 4. 572.5 388.16 VT1
14. Jan Brynych 1994 / 11 / 82.23 TJ Sokol Nymburk 180.0 192.5 200.0 200.0 4. 135.0 145.0 152.5 145.0 1. 220.0 232.5 242.5 232.5 5. 577.5 387.62 VT1
15. Karel Šulc 1990 / 17 / 81.46 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 167.5 182.5 190.0 190.0 5. 117.5 125.0 130.0 130.0 5. 225.0 242.5 252.5 252.5 3. 572.5 386.49 VT1
16. Tomáš Sedláček 1965 / 12 / 103.19 PWL VISION NUTRITION 215.0 230.0 242.5 230.0 3. 137.5 140.0 145.0 145.0 8. 230.0 260.0 - 260.0 4. 635.0 381.83 VT1
17. Marcel Rosler 1976 / 44 / 73.55 PWL VISION NUTRITION 160.0 175.0 185.0 185.0 2. 105.0 112.5 120.0 120.0 2. 190.0 205.0 220.0 220.0 2. 525.0 379.26 VT1
18. Lukáš Stráník 1993 / 32 / 92.5 KST Příbram 210.0 220.0 230.0 220.0 3. 140.0 150.0 160.0 150.0 4. 230.0 - - 230.0 3. 600.0 377.88 VT1
19. Sebastian Oláh 1999 / 4 / 68.41 TJ Sokol Vejprnice 155.0 165.0 175.0 165.0 3. 100.0 105.0 110.0 105.0 4. 210.0 220.0 225.0 220.0 1. 490.0 373.82 VT2
20. Dušan Švarcbach 1975 / 24 / 66 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 175.0 175.0 1. 80.0 85.0 87.5 87.5 1. 195.0 205.0 - 205.0 1. 467.5 367.08 VT2
21. Jiří Nový 1991 / 37 / 91.73 Powerlifting TJJM Chodov 180.0 190.0 195.0 190.0 5. 175.0 180.0 180.0 175.0 2. 195.0 205.0 215.0 215.0 5. 580.0 366.79 VT2
22. Zdeněk Ponocný 1974 / 36 / 104.16 TJ Sokol Bílina 200.0 210.0 215.0 215.0 5. 160.0 165.0 170.0 165.0 4. 220.0 230.0 - 230.0 7. 610.0 365.57 VT2
23. Jakub Veselý 1993 / 34 / 86.92 POWERLIFTING DK 190.0 200.0 210.0 200.0 4. 120.0 125.0 130.0 125.0 6. 200.0 212.5 225.0 225.0 4. 550.0 357.61 VT2
24. Lukáš Černý 1987 / 29 / 81.35 TJ KRALUPY 180.0 190.0 190.0 180.0 6. 120.0 130.0 130.0 120.0 6. 220.0 225.0 - 225.0 6. 525.0 354.69 VT2
25. Tomáš Svoboda 1994 / 54 / 101.05 TJ Přeštice 190.0 200.0 207.5 200.0 7. 140.0 150.0 155.0 150.0 7. 230.0 250.0 250.0 230.0 6. 580.0 351.54 VT2
26. Jan Široký 2003 / 26 / 55.96 Fitness Staňkov 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 90.0 102.5 112.5 102.5 1. 90.0 105.0 110.0 110.0 1. 382.5 348.46 VT2
27. Martin Žatko 1980 / 43 / 117.79 Powerlifting Klatovy 192.5 202.5 215.0 215.0 2. 127.5 132.5 135.0 132.5 2. 230.0 242.5 252.5 242.5 2. 590.0 340.73 VT2
28. Marek Mikulášek 1995 / 19 / 80.1 B Strong Powerlifting Team 165.0 172.5 180.0 172.5 7. 107.5 112.5 115.0 115.0 7. 195.0 202.5 207.5 207.5 7. 495.0 337.69 VT2
29. Lukáš Piskáček 1992 / 35 / 71.88 POWERLIFTING DK 130.0 140.0 150.0 150.0 5. 100.0 110.0 115.0 115.0 3. 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 455.0 334.24 VT2
30. Julius Čmerda 1973 / 52 / 91.74 SKST Litvínov 162.5 172.5 177.5 177.5 6. 117.5 125.0 127.5 127.5 5. 205.0 215.0 217.5 215.0 6. 520.0 328.80 VT2
31. Zdeněk Tuháček 1986 / 40 / 97.03 TJ KRALUPY 160.0 175.0 192.5 175.0 9. 160.0 170.0 - 170.0 3. 130.0 162.5 180.0 180.0 12. 525.0 323.56 VT3
32. Martin Dřevikovský 1987 / 25 / 96.96 TJ Spartak Chodov 180.0 200.0 210.0 200.0 6. 110.0 120.0 120.0 120.0 9. 180.0 200.0 210.0 200.0 10. 520.0 320.53 VT3
33. Jakub Modráček 1998 / 1 / 89.79 PWL VISION NUTRITION 172.5 185.0 185.0 172.5 7. 112.5 117.5 122.5 122.5 7. 180.0 200.0 207.5 200.0 7. 495.0 316.40 VT3
34. Tomáš Janda 2001 / 18 / 93.15 Fitness Staňkov 177.5 187.5 187.5 177.5 8. 97.5 105.0 110.0 110.0 11. 200.0 212.5 217.5 212.5 8. 500.0 313.85 VT3
35. Jakub Kralovec 2003 / 2 / 70.7 Fitness Staňkov 130.0 140.0 150.0 150.0 4. 80.0 90.0 90.0 90.0 5. 160.0 175.0 185.0 175.0 5. 415.0 308.64 VT3
36. Štěpán Volfík 1988 / 39 / 80.43 Oddíl těžké atletiky Železná koule 145.0 155.0 160.0 160.0 8. 80.0 90.0 100.0 90.0 10. 175.0 185.0 200.0 200.0 8. 450.0 306.18 VT3
37. David Kocourek 1993 / 13 / 102.21 Powerlifting Gladiators 150.0 157.5 162.5 157.5 10. 105.0 110.0 115.0 115.0 10. 190.0 200.0 210.0 210.0 9. 482.5 291.14 VT3
38. Ladislav Konopásek 1964 / 46 / 81.97 TJ TZ Prosport Rakovník 135.0 140.0 142.5 142.5 10. 100.0 110.0 112.5 112.5 8. 160.0 170.0 175.0 175.0 10. 430.0 289.18 VT3
39. Dominik Brétt 1995 / 45 / 81.73 TJ Spartak Chodov 145.0 145.0 170.0 145.0 9. 102.5 107.5 112.5 107.5 9. 175.0 192.5 192.5 175.0 9. 427.5 288.01 VT3
40. Luděk Mařík 1976 / 21 / 110.87 Fitness Staňkov 140.0 145.0 152.5 152.5 3. 110.0 115.0 117.5 117.5 3. 150.0 170.0 185.0 185.0 3. 455.0 267.13
41. Radek Gregor 1973 / 23 / 104.68 TJ Spartak Chodov 130.0 140.0 150.0 150.0 11. 85.0 95.0 100.0 95.0 12. 160.0 185.0 200.0 200.0 11. 445.0 266.20
42. David Schill 1987 / 16 / 91.19 TJ Sokol Vejprnice 130.0 130.0 147.5 130.0 8. 75.0 80.0 85.0 85.0 8. 165.0 177.5 190.0 190.0 8. 405.0 256.85

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Body
1. TJ TZ Prosport Rakovník 630.0 702.62 24 [12, 12]
2. Powerlifting Gladiators 755.0 736.47 21 [12, 9]
3. Doplnejch powerlifting 347.5 385.34 12 [12]
4. Sporting APIS Praha 242.5 283.12 9 [9]
Muži
# Oddíl Total Body
1. Fitness Staňkov 2 295.0 1 629.77 39 [12, 12, 8, 6, 1]
2. PWL VISION NUTRITION 3 052.5 1 941.24 38 [12, 9, 7, 6, 4]
3. TJ Sokol Vejprnice 2 270.0 1 452.38 35 [12, 12, 8, 3]
4. TJ Spartak Chodov 2 705.0 1 714.92 25 [12, 9, 2, 1, 1]
5. POWERLIFTING DK 1 577.5 1 080.01 20 [7, 7, 6]
6. TJ KRALUPY 1 747.5 1 096.26 17 [9, 5, 3]
7. TJ Sokol Nymburk 1 267.5 801.07 16 [8, 8]
8. Powerlifting Gladiators 1 182.5 705.61 13 [12, 1]
9. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 467.5 367.08 12 [12]
10. Sporting APIS Praha 682.5 430.86 9 [9]
11. Fitness Jiskra Bílina 735.0 409.25 9 [9]
12. Powerlifting Klatovy 590.0 340.73 9 [9]
13. KST Příbram 600.0 377.88 8 [8]
14. Powerlifting TJJM Chodov 580.0 366.79 7 [7]
15. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 572.5 386.49 6 [6]
16. TJ Sokol Bílina 610.0 365.57 5 [5]
17. SKST Litvínov 520.0 328.80 5 [5]
18. TJ Přeštice 580.0 351.54 4 [4]
19. B Strong Powerlifting Team 495.0 337.69 4 [4]
20. Oddíl těžké atletiky Železná koule 450.0 306.18 3 [3]
21. TJ TZ Prosport Rakovník 430.0 289.18 2 [2]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. Fitness Staňkov 2 295.0 1 629.77 39 [12, 12, 8, 6, 1]
2. PWL VISION NUTRITION 3 052.5 1 941.24 38 [12, 9, 7, 6, 4]
3. TJ Sokol Vejprnice 2 270.0 1 452.38 35 [12, 12, 8, 3]
4. Powerlifting Gladiators 1 937.5 1 442.08 34 [12, 12, 9, 1]
5. TJ TZ Prosport Rakovník 1 060.0 991.80 26 [12, 12, 2]
6. TJ Spartak Chodov 2 705.0 1 714.92 25 [12, 9, 2, 1, 1]
7. POWERLIFTING DK 1 577.5 1 080.01 20 [7, 7, 6]
8. Sporting APIS Praha 925.0 713.98 18 [9, 9]
9. TJ KRALUPY 1 747.5 1 096.26 17 [9, 5, 3]
10. TJ Sokol Nymburk 1 267.5 801.07 16 [8, 8]
11. Doplnejch powerlifting 347.5 385.34 12 [12]
12. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 467.5 367.08 12 [12]
13. Fitness Jiskra Bílina 735.0 409.25 9 [9]
14. Powerlifting Klatovy 590.0 340.73 9 [9]
15. KST Příbram 600.0 377.88 8 [8]
16. Powerlifting TJJM Chodov 580.0 366.79 7 [7]
17. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 572.5 386.49 6 [6]
18. TJ Sokol Bílina 610.0 365.57 5 [5]
19. SKST Litvínov 520.0 328.80 5 [5]
20. TJ Přeštice 580.0 351.54 4 [4]
21. B Strong Powerlifting Team 495.0 337.69 4 [4]
22. Oddíl těžké atletiky Železná koule 450.0 306.18 3 [3]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Jan Široký Dorostenci -59 kg Dřep Raw 3 170.00 kg
Karel Válek Muži M2 -93 kg Dřep Raw 3 257.50 kg
Luboš Billy Muži M2 -105 kg Mrtvý tah Raw 3 285.00 kg
Luboš Billy Muži M2 -105 kg Trojboj Raw - 690.00 kg
Veronika Břízová Ženy -84 kg Mrtvý tah Raw 2 205.00 kg
Veronika Břízová Ženy -84 kg Trojboj Raw - 447.50 kg
Veronika Břízová Ženy -84 kg Mrtvý tah Equipped 2 205.00 kg