Zpět na všechny soutěže


6. Otevřené mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 03.10. 2020
Místo konání: Bohumín

Personál:



Martin Turek Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Stanislav Krček Hlavní rozhodčí
Michal Krček Postranní rozhodčí
Irena Pokorná Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Edita Kanátová 1974 / 8 / 61.8 TJ Olympia Zlín 120.0 R125.0 R125.0 125.0 1. 65.0 67.5 70.0 67.5 1. 140.0 150.0 R153.0 153.0 1. R345.5 376.53 MVT
2. Lenka Gerychová 1979 / 26 / 62.5 TJ Olympia Zlín 70.0 70.0 80.0 80.0 2. 40.0 45.0 50.0 45.0 2. 85.0 95.0 102.5 95.0 2. 220.0 237.71 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Zlata Kupcová 1976 / 36 / 77 TJ Viktorie Bohumín 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 70.0 72.5 72.5 70.0 1. 140.0 147.5 152.5 152.5 1. 355.0 332.07 VT1
2. Věra Fišerová 1973 / 25 / 74.7 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 42.5 45.0 50.0 45.0 2. 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 280.0 266.84 VT2
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 33 / 53.9 ARENA Pavly Kladivové 110.0 115.0 115.0 110.0 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 130.0 137.5 R143.0 137.5 1. 315.0 381.87 EVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Jitka Mašková 1968 / 30 / 58.2 TJ Sokol Lanžhot 45.0 52.5 60.0 60.0 1. 35.0 40.0 42.5 40.0 1. 75.0 90.0 97.5 97.5 1. 197.5 225.47 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 18 / 83.2 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 130.0 120.0 1. 80.0 87.5 90.0 87.5 1. 130.0 147.5 155.0 147.5 1. 355.0 318.12 EVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Martin Čech 1974 / 35 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 152.5 160.0 160.0 1. 85.0 92.5 92.5 92.5 1. 170.0 182.5 190.0 190.0 1. 442.5 347.45 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Marcel Rosler 1976 / 20 / 74 PWL VISION NUTRITION 180.0 192.5 195.0 180.0 1. 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 517.5 372.24 VT1
2. Jan Turinský 1977 / 28 / 72.4 TJ Spartak Pelhřimov 130.0 130.0 145.0 130.0 2. 82.5 87.5 90.0 87.5 2. 160.0 175.0 182.5 182.5 2. 400.0 292.28 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Luboš Rada 1979 / 41 / 81.1 Fitness Staňkov 165.0 175.0 182.5 182.5 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 3. 205.0 217.5 225.0 225.0 1. 520.0 351.99 VT2
2. Jan Mlejnek 1978 / 9 / 83 Doplnejch powerlifting 167.5 175.0 180.0 175.0 2. 127.5 132.5 135.0 132.5 1. 192.5 207.5 212.5 212.5 2. 520.0 347.10 VT2
3. Martin Turek 1972 / 22 / 82.1 TJ Viktorie Bohumín 125.0 145.0 - 145.0 3. 115.0 120.0 - 120.0 2. 125.0 145.0 - 145.0 3. 410.0 275.48 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Bronislav Chýlek 1979 / 24 / 90.9 Spal strength gym 185.0 195.0 205.0 195.0 2. 107.5 112.5 117.5 117.5 2. 235.0 247.5 252.5 252.5 1. 565.0 358.89 VT2
2. Josef Lipka 1976 / 21 / 91.7 SK Fitness Gym Olomouc 180.0 190.0 190.0 190.0 3. 130.0 140.0 - 130.0 1. 230.0 240.0 - 230.0 2. 550.0 347.88 VT2
3. Miroslav Dušák 1975 / 6 / 89.6 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 210.0 1. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 200.0 210.0 220.0 210.0 3. 530.0 339.09 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Karel Rada 1973 / 11 / 105 Fitness Staňkov 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 165.0 172.5 177.5 177.5 1. 270.0 285.0 R295.0 295.0 1. 732.5 437.74 MVT
2. Michal Černý 1980 / 4 / 98 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 215.0 230.0 240.0 240.0 2. 580.0 355.89 VT2
3. Petr Krákora 1973 / 10 / 93.2 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 180.0 175.0 3. 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 510.0 320.08 VT3
4. Jaroslav Jirout 1980 / 17 / 102.1 PWL VISION NUTRITION 140.0 170.0 200.0 170.0 4. 110.0 120.0 122.5 120.0 3. 200.0 215.0 225.0 200.0 4. 490.0 295.81 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Josef Mikeš 1977 / 2 / 116.2 KST Kuřim 260.0 270.0 - 270.0 1. 175.0 180.0 180.0 180.0 1. 260.0 270.0 275.0 275.0 1. 725.0 420.14 MVT
2. Stanislav Macák 1977 / 13 / 111.7 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 160.0 165.0 170.0 170.0 2. 230.0 245.0 250.0 250.0 2. 660.0 386.63 VT1
3. Martin Pavka 1978 / 16 / 116.7 KST Kuřim 240.0 245.0 - 245.0 2. 145.0 155.0 160.0 155.0 3. 240.0 250.0 255.0 250.0 3. 650.0 376.22 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Milan Špingl 1980 / 12 / 135.3 Powerlifting School 270.0 285.0 300.0 300.0 1. 170.0 180.0 - 180.0 1. 260.0 275.0 282.5 282.5 2. 762.5 428.37 MVT
2. Jan Cimburek 1974 / 5 / 126.8 Powerlifting School 182.5 182.5 202.5 182.5 2. 140.0 147.5 152.5 147.5 2. 250.0 270.0 282.5 282.5 1. 612.5 348.02 VT2
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Libor Novák 1966 / 3 / 82.3 TJ Svitavy 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 170.0 190.0 200.0 200.0 1. 482.5 323.71 VT2
2. Jaromír Kalník 1964 / 14 / 75.9 Fitness Ring 130.0 140.0 145.0 140.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 130.0 155.0 185.0 185.0 2. 435.0 307.41 VT2
3. Luděk Vymětal 1970 / 19 / 78.7 Spal strength gym 130.0 140.0 150.0 150.0 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 2. 140.0 155.0 165.0 165.0 3. 435.0 300.11 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jiří Gryga 1968 / 40 / 103.9 TJ Olympia Zlín 220.0 230.0 - 230.0 1. 145.0 150.0 152.5 150.0 1. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 645.0 386.87 MVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 31 / 100.5 TJ KRALUPY 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 135.0 140.0 142.5 142.5 2. 200.0 210.0 222.5 222.5 2. 570.0 346.22 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Zoltán Kanát 1962 / 7 / 117.8 TJ Olympia Zlín 220.0 250.0 260.0 260.0 1. 160.0 165.0 - 165.0 1. 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 700.0 404.25 MVT
2. Jan Heto 1969 / 32 / 106.7 TJ Sokol Rosice 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 120.0 130.0 140.0 130.0 2. 180.0 200.0 225.0 225.0 2. 545.0 323.89 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Jaroslav Hodík 1958 / 1 / 82.7 TJ Spartak Chodov 140.0 140.0 150.0 140.0 1. 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 430.0 287.63 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 34 / 84.5 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 140.0 140.0 1. R150.0 R171.0 R171.0 150.0 1. 160.0 165.0 170.0 170.0 1. 460.0 303.88 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 27 / 94.3 TJ Spartak Pelhřimov 155.0 162.5 170.0 170.0 1. 127.5 132.5 R135.5 132.5 2. 160.0 160.0 170.0 170.0 2. 472.5 294.89 VT1
2. Jan Pěnkava 1958 / 38 / 103 KST Příbram 100.0 100.0 110.0 110.0 2. 127.5 R135.0 R137.5 135.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 425.0 255.72 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Petr Zamazal 1956 / 23 / 107.6 SKST Litvínov 155.0 162.5 165.0 165.0 1. 105.0 115.0 115.0 105.0 1. 190.0 202.5 210.0 210.0 1. 480.0 284.45 VT1
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -93 kg M -93 kg
1. Václav Primus 1948 / 37 / 90.2 TJ Spartak Pelhřimov 85.0 85.0 92.5 85.0 1. 75.0 80.0 82.5 82.5 1. 132.5 142.5 147.5 147.5 1. 315.0 200.88 VT3

Absolutní pořadí

Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Edita Kanátová 1974 / 8 / 61.8 TJ Olympia Zlín 120.0 125.0 125.0 125.0 1. 65.0 67.5 70.0 67.5 1. 140.0 150.0 153.0 153.0 1. 345.5 376.53 MVT
2. Zlata Kupcová 1976 / 36 / 77 TJ Viktorie Bohumín 120.0 127.5 132.5 132.5 1. 70.0 72.5 72.5 70.0 1. 140.0 147.5 152.5 152.5 1. 355.0 332.07 VT1
3. Věra Fišerová 1973 / 25 / 74.7 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 90.0 100.0 105.0 105.0 2. 42.5 45.0 50.0 45.0 2. 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 280.0 266.84 VT2
4. Lenka Gerychová 1979 / 26 / 62.5 TJ Olympia Zlín 70.0 70.0 80.0 80.0 2. 40.0 45.0 50.0 45.0 2. 85.0 95.0 102.5 95.0 2. 220.0 237.71 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 33 / 53.9 ARENA Pavly Kladivové 110.0 115.0 115.0 110.0 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 130.0 137.5 143.0 137.5 1. 315.0 381.87 EVT
2. Jitka Mašková 1968 / 30 / 58.2 TJ Sokol Lanžhot 45.0 52.5 60.0 60.0 1. 35.0 40.0 42.5 40.0 1. 75.0 90.0 97.5 97.5 1. 197.5 225.47 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 18 / 83.2 TJ Sokol Nymburk 110.0 120.0 130.0 120.0 1. 80.0 87.5 90.0 87.5 1. 130.0 147.5 155.0 147.5 1. 355.0 318.12 EVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Karel Rada 1973 / 11 / 105 Fitness Staňkov 240.0 250.0 260.0 260.0 1. 165.0 172.5 177.5 177.5 1. 270.0 285.0 295.0 295.0 1. 732.5 437.74 MVT
2. Milan Špingl 1980 / 12 / 135.3 Powerlifting School 270.0 285.0 300.0 300.0 1. 170.0 180.0 - 180.0 1. 260.0 275.0 282.5 282.5 2. 762.5 428.37 MVT
3. Josef Mikeš 1977 / 2 / 116.2 KST Kuřim 260.0 270.0 - 270.0 1. 175.0 180.0 180.0 180.0 1. 260.0 270.0 275.0 275.0 1. 725.0 420.14 MVT
4. Stanislav Macák 1977 / 13 / 111.7 SK Fitness Gym Olomouc 220.0 230.0 240.0 240.0 3. 160.0 165.0 170.0 170.0 2. 230.0 245.0 250.0 250.0 2. 660.0 386.63 VT1
5. Martin Pavka 1978 / 16 / 116.7 KST Kuřim 240.0 245.0 - 245.0 2. 145.0 155.0 160.0 155.0 3. 240.0 250.0 255.0 250.0 3. 650.0 376.22 VT1
6. Marcel Rosler 1976 / 20 / 74 PWL VISION NUTRITION 180.0 192.5 195.0 180.0 1. 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 517.5 372.24 VT1
7. Bronislav Chýlek 1979 / 24 / 90.9 Spal strength gym 185.0 195.0 205.0 195.0 2. 107.5 112.5 117.5 117.5 2. 235.0 247.5 252.5 252.5 1. 565.0 358.89 VT2
8. Michal Černý 1980 / 4 / 98 TJ Olympia Zlín 180.0 190.0 200.0 200.0 2. 130.0 140.0 145.0 140.0 2. 215.0 230.0 240.0 240.0 2. 580.0 355.89 VT2
9. Luboš Rada 1979 / 41 / 81.1 Fitness Staňkov 165.0 175.0 182.5 182.5 1. 100.0 107.5 112.5 112.5 3. 205.0 217.5 225.0 225.0 1. 520.0 351.99 VT2
10. Jan Cimburek 1974 / 5 / 126.8 Powerlifting School 182.5 182.5 202.5 182.5 2. 140.0 147.5 152.5 147.5 2. 250.0 270.0 282.5 282.5 1. 612.5 348.02 VT2
11. Josef Lipka 1976 / 21 / 91.7 SK Fitness Gym Olomouc 180.0 190.0 190.0 190.0 3. 130.0 140.0 - 130.0 1. 230.0 240.0 - 230.0 2. 550.0 347.88 VT2
12. Martin Čech 1974 / 35 / 66 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 152.5 160.0 160.0 1. 85.0 92.5 92.5 92.5 1. 170.0 182.5 190.0 190.0 1. 442.5 347.45 VT2
13. Jan Mlejnek 1978 / 9 / 83 Doplnejch powerlifting 167.5 175.0 180.0 175.0 2. 127.5 132.5 135.0 132.5 1. 192.5 207.5 212.5 212.5 2. 520.0 347.10 VT2
14. Miroslav Dušák 1975 / 6 / 89.6 Powerlifting School 200.0 210.0 220.0 210.0 1. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 200.0 210.0 220.0 210.0 3. 530.0 339.09 VT2
15. Petr Krákora 1973 / 10 / 93.2 TJ Sokol Vejprnice 165.0 175.0 180.0 175.0 3. 115.0 120.0 120.0 115.0 4. 210.0 220.0 225.0 220.0 3. 510.0 320.08 VT3
16. Jaroslav Jirout 1980 / 17 / 102.1 PWL VISION NUTRITION 140.0 170.0 200.0 170.0 4. 110.0 120.0 122.5 120.0 3. 200.0 215.0 225.0 200.0 4. 490.0 295.81 VT3
17. Jan Turinský 1977 / 28 / 72.4 TJ Spartak Pelhřimov 130.0 130.0 145.0 130.0 2. 82.5 87.5 90.0 87.5 2. 160.0 175.0 182.5 182.5 2. 400.0 292.28 VT3
18. Martin Turek 1972 / 22 / 82.1 TJ Viktorie Bohumín 125.0 145.0 - 145.0 3. 115.0 120.0 - 120.0 2. 125.0 145.0 - 145.0 3. 410.0 275.48 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Zoltán Kanát 1962 / 7 / 117.8 TJ Olympia Zlín 220.0 250.0 260.0 260.0 1. 160.0 165.0 - 165.0 1. 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 700.0 404.25 MVT
2. Jiří Gryga 1968 / 40 / 103.9 TJ Olympia Zlín 220.0 230.0 - 230.0 1. 145.0 150.0 152.5 150.0 1. 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 645.0 386.87 MVT
3. Vladimír Turtev 1962 / 31 / 100.5 TJ KRALUPY 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 135.0 140.0 142.5 142.5 2. 200.0 210.0 222.5 222.5 2. 570.0 346.22 VT1
4. Jan Heto 1969 / 32 / 106.7 TJ Sokol Rosice 170.0 180.0 190.0 190.0 2. 120.0 130.0 140.0 130.0 2. 180.0 200.0 225.0 225.0 2. 545.0 323.89 VT2
5. Libor Novák 1966 / 3 / 82.3 TJ Svitavy 135.0 145.0 155.0 155.0 1. 120.0 125.0 127.5 127.5 1. 170.0 190.0 200.0 200.0 1. 482.5 323.71 VT2
6. Jaromír Kalník 1964 / 14 / 75.9 Fitness Ring 130.0 140.0 145.0 140.0 3. 100.0 110.0 115.0 110.0 3. 130.0 155.0 185.0 185.0 2. 435.0 307.41 VT2
7. Luděk Vymětal 1970 / 19 / 78.7 Spal strength gym 130.0 140.0 150.0 150.0 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 2. 140.0 155.0 165.0 165.0 3. 435.0 300.11 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Čestmír Wolf 1959 / 34 / 84.5 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 140.0 140.0 1. 150.0 171.0 171.0 150.0 1. 160.0 165.0 170.0 170.0 1. 460.0 303.88 VT1
2. Josef Ptáček 1953 / 27 / 94.3 TJ Spartak Pelhřimov 155.0 162.5 170.0 170.0 1. 127.5 132.5 135.5 132.5 2. 160.0 160.0 170.0 170.0 2. 472.5 294.89 VT1
3. Jaroslav Hodík 1958 / 1 / 82.7 TJ Spartak Chodov 140.0 140.0 150.0 140.0 1. 95.0 100.0 102.5 100.0 1. 180.0 190.0 195.0 190.0 1. 430.0 287.63 VT1
4. Petr Zamazal 1956 / 23 / 107.6 SKST Litvínov 155.0 162.5 165.0 165.0 1. 105.0 115.0 115.0 105.0 1. 190.0 202.5 210.0 210.0 1. 480.0 284.45 VT1
5. Jan Pěnkava 1958 / 38 / 103 KST Příbram 100.0 100.0 110.0 110.0 2. 127.5 135.0 137.5 135.0 1. 160.0 170.0 180.0 180.0 1. 425.0 255.72 VT2
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Václav Primus 1948 / 37 / 90.2 TJ Spartak Pelhřimov 85.0 85.0 92.5 85.0 1. 75.0 80.0 82.5 82.5 1. 132.5 142.5 147.5 147.5 1. 315.0 200.88 VT3

Oddílové výsledky

Ženy M1
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Olympia Zlín 565.5 614.24 21 [12, 9]
2. TJ Viktorie Bohumín 355.0 332.07 12 [12]
3. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280.0 266.84 9 [9]
Ženy M2
# Oddíl Total Wilks Body
1. ARENA Pavly Kladivové 315.0 381.87 12 [12]
2. TJ Sokol Lanžhot 197.5 225.47 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 355.0 318.12 12 [12]
Muži M1
# Oddíl Total Wilks Body
1. Powerlifting School 1 905.0 1 115.48 29 [12, 9, 8]
2. Fitness Staňkov 1 252.5 789.73 24 [12, 12]
3. KST Kuřim 1 375.0 796.36 20 [12, 8]
4. PWL VISION NUTRITION 1 007.5 668.05 19 [12, 7]
5. SK Fitness Gym Olomouc 1 210.0 734.51 18 [9, 9]
6. Spal strength gym 565.0 358.89 12 [12]
7. TJ Bystřice pod Hostýnem 442.5 347.45 12 [12]
8. TJ Olympia Zlín 580.0 355.89 9 [9]
9. Doplnejch powerlifting 520.0 347.10 9 [9]
10. TJ Spartak Pelhřimov 400.0 292.28 9 [9]
11. TJ Sokol Vejprnice 510.0 320.08 8 [8]
12. TJ Viktorie Bohumín 410.0 275.48 8 [8]
Muži M2
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Olympia Zlín 1 345.0 791.12 24 [12, 12]
2. TJ Svitavy 482.5 323.71 12 [12]
3. TJ KRALUPY 570.0 346.22 9 [9]
4. TJ Sokol Rosice 545.0 323.89 9 [9]
5. Fitness Ring 435.0 307.41 9 [9]
6. Spal strength gym 435.0 300.11 8 [8]
Muži M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. Colbert club SSK Vítkovice 460.0 303.88 12 [12]
2. TJ Spartak Pelhřimov 472.5 294.89 12 [12]
3. TJ Spartak Chodov 430.0 287.63 12 [12]
4. SKST Litvínov 480.0 284.45 12 [12]
5. KST Příbram 425.0 255.72 9 [9]
Muži M4
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 315.0 200.88 12 [12]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Olympia Zlín 2 490.5 1 761.25 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. TJ Spartak Pelhřimov 1 187.5 788.05 33 [12, 12, 9]
3. Powerlifting School 1 905.0 1 115.48 29 [12, 9, 8]
4. Fitness Staňkov 1 252.5 789.73 24 [12, 12]
5. KST Kuřim 1 375.0 796.36 20 [12, 8]
6. Spal strength gym 1 000.0 659.00 20 [12, 8]
7. TJ Viktorie Bohumín 765.0 607.55 20 [12, 8]
8. PWL VISION NUTRITION 1 007.5 668.05 19 [12, 7]
9. SK Fitness Gym Olomouc 1 210.0 734.51 18 [9, 9]
10. ARENA Pavly Kladivové 315.0 381.87 12 [12]
11. TJ Bystřice pod Hostýnem 442.5 347.45 12 [12]
12. TJ Svitavy 482.5 323.71 12 [12]
13. TJ Sokol Nymburk 355.0 318.12 12 [12]
14. Colbert club SSK Vítkovice 460.0 303.88 12 [12]
15. TJ Spartak Chodov 430.0 287.63 12 [12]
16. SKST Litvínov 480.0 284.45 12 [12]
17. TJ Sokol Lanžhot 197.5 225.47 12 [12]
18. Doplnejch powerlifting 520.0 347.10 9 [9]
19. TJ KRALUPY 570.0 346.22 9 [9]
20. TJ Sokol Rosice 545.0 323.89 9 [9]
21. Fitness Ring 435.0 307.41 9 [9]
22. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280.0 266.84 9 [9]
23. KST Příbram 425.0 255.72 9 [9]
24. TJ Sokol Vejprnice 510.0 320.08 8 [8]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Karel Rada Muži M1 -105 kg Mrtvý tah Raw 3 295.00 kg
Čestmír Wolf Muži M3 -93 kg Benčpres Raw 1 150.00 kg
Jan Pěnkava Muži M3 -105 kg Benčpres Raw 2 135.00 kg
Edita Kanátová Ženy M1 -63 kg Dřep Raw 3 125.00 kg
Edita Kanátová Ženy M1 -63 kg Mrtvý tah Raw 3 153.00 kg
Edita Kanátová Ženy M1 -63 kg Trojboj Raw - 345.50 kg
Edita Kanátová Ženy M1 -63 kg Mrtvý tah Equipped 3 153.00 kg