Zpět na všechny soutěže


5. Mistrovství České republiky masters v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 02.11. 2019
Místo konání: Bohumín

Personál:



Martin Turek Ředitel
Miroslav Vacek Delegát
Stanislav Krček Hlavní rozhodčí
Jaroslav Doleček Postranní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Zlata Kupcová 1976 / 18 / 73.8 TJ Viktorie Bohumín 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 140.0 150.0 152.5 150.0 1. 352.5 338.54 VT1
2. Alena Krčmářová 1975 / 30 / 77.6 TJ Sokol Nymburk 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 50.0 55.0 60.0 55.0 2. 100.0 110.0 117.5 117.5 2. 282.5 263.04 VT2
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Petra Mlejnková 1967 / 4 / 55.3 ARENA Pavly Kladivové 112.5 117.5 R120.0 117.5 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 132.5 140.0 R142.5 140.0 1. 325.0 386.20 EVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 6 / 84 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 R146.0 140.0 1. 85.0 90.0 95.0 95.0 1. 130.0 145.0 150.0 150.0 1. 385.0 343.30 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 11 / 60.8 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 67.5 R70.5 70.5 1. 55.0 60.0 R63.0 60.0 1. 95.0 105.0 110.0 110.0 1. 240.5 265.39 EVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Martin Čech 1974 / 25 / 63.5 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 82.5 90.0 92.5 92.5 1. 170.0 182.5 190.0 190.0 1. 442.5 358.91 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Marcel Rosler 1976 / 13 / 74 PWL VISION NUTRITION 175.0 182.5 190.0 190.0 1. 112.5 117.5 120.0 120.0 1. 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 535.0 384.83 VT1
2. Dušan Švarcbach 1975 / 14 / 67.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 80.0 85.0 87.5 87.5 2. 195.0 205.0 212.5 212.5 2. 475.0 367.56 VT2
3. Jan Turinský 1977 / 1 / 72 TJ Spartak Pelhřimov 115.0 127.5 135.0 135.0 3. 80.0 85.0 85.0 80.0 3. 165.0 175.0 182.5 175.0 3. 390.0 286.14 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Luděk Vymětal 1970 / 37 / 77.1 Spal strength gym 125.0 132.5 132.5 132.5 1. 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 145.0 155.0 162.5 162.5 1. 412.5 288.46 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Josef Lipka 1976 / 9 / 93 SK Fitness Gym Olomouc 205.0 215.0 217.5 215.0 1. 145.0 155.0 - 155.0 1. 270.0 285.0 285.0 285.0 1. 655.0 411.47 MVT
2. Bronislav Chýlek 1979 / 29 / 90.6 Spal strength gym 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 105.0 110.0 115.0 115.0 4. 220.0 235.0 245.0 245.0 2. 560.0 356.33 VT2
3. Jiří Hozák 1973 / 36 / 91.5 Powerlifting Hodonín 170.0 185.0 192.5 185.0 4. 130.0 135.0 137.5 130.0 2. 225.0 235.0 245.0 245.0 3. 560.0 354.54 VT2
4. Roman Tůma 1971 / 22 / 93 Sporting APIS Praha 180.0 200.0 210.0 210.0 2. 105.0 112.5 115.0 112.5 5. 220.0 227.5 235.0 235.0 4. 557.5 350.22 VT2
5. Julius Čmerda 1973 / 12 / 92.8 SKST Litvínov 170.0 177.5 182.5 182.5 5. 117.5 125.0 130.0 125.0 3. 215.0 227.5 235.0 227.5 5. 535.0 336.41 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Karel Rada 1973 / 39 / 104.7 Fitness Staňkov 250.0 270.0 R285.5 270.0 1. 165.0 172.5 172.5 165.0 1. 270.0 280.0 - 280.0 1. 715.0 427.71 MVT
M -120 kg M -120 kg
1. Stanislav Macák 1977 / 15 / 114.9 SK Fitness Gym Olomouc 240.0 250.0 260.0 250.0 2. 170.0 180.0 185.0 180.0 1. 250.0 265.0 272.5 272.5 1. 702.5 408.29 VT1
2. Josef Mikeš 1977 / 26 / 116.8 KST Kuřim 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 170.0 175.0 177.5 175.0 2. 250.0 260.0 262.5 260.0 2. 700.0 405.09 VT1
3. Pavel Říha 1974 / 23 / 112.4 Powerlifting Brno 165.0 175.0 185.0 175.0 3. 105.0 112.5 112.5 112.5 3. 190.0 202.5 210.0 210.0 3. 497.5 290.89 VT3
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Fučík 1978 / 34 / 129.9 TJ Sokol Pohořelice 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 255.0 270.0 275.0 275.0 2. 735.0 415.79 MVT
2. Jan Moro 1973 / 8 / 139.9 PWL VISION NUTRITION 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 160.0 170.0 177.5 177.5 2. 270.0 280.0 300.0 280.0 1. 717.5 401.01 VT1
3. Jan Cimburek 1974 / 21 / 127.7 Powerlifting School 172.5 190.0 195.0 195.0 3. 137.5 140.0 142.5 142.5 3. 245.0 262.5 265.0 265.0 3. 602.5 341.92 VT2
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Ladislav Konopásek 1964 / 2 / 81.6 TJ TZ Prosport Rakovník 130.0 140.0 142.5 142.5 1. 100.0 107.5 110.0 107.5 1. 160.0 170.0 172.5 172.5 1. 422.5 284.93 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Táborský 1963 / 28 / 92.6 Fitness Jiskra Bílina 185.0 190.0 192.5 192.5 1. 142.5 147.5 R153.0 147.5 1. 230.0 235.0 R239.0 235.0 1. 575.0 361.96 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Jiří Gryga 1968 / 10 / 104 TJ Olympia Zlín 220.0 230.0 R237.5 237.5 1. 145.0 150.0 152.5 150.0 2. 262.5 R275.0 R282.5 282.5 1. 670.0 401.73 MVT
2. JIří Psota 1962 / 35 / 103.4 Sporting APIS Praha 200.0 200.0 210.0 210.0 2. 150.0 160.0 162.5 162.5 1. 220.0 240.0 245.0 240.0 2. 612.5 368.05 VT1
3. Jan Heto 1969 / 42 / 103.7 TJ Sokol Rosice 165.0 180.0 190.0 190.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 3. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 527.5 316.61 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 41 / 118.3 TJ Sokol Rosice 175.0 175.0 190.0 190.0 1. 110.0 120.0 125.0 120.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 535.0 308.64 VT2
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 17 / 82.1 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 130.0 130.0 2. R150.0 R160.0 R170.0 160.0 1. 160.0 180.0 185.0 180.0 2. 470.0 315.79 MVT
2. Jaroslav Hodík 1958 / 27 / 82.6 TJ Spartak Chodov 150.0 160.0 R165.0 165.0 1. 100.0 105.0 105.0 100.0 3. 180.0 190.0 207.5 190.0 1. 455.0 304.58 VT1
3. Ladislav Thun 1956 / 40 / 80.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 85.0 95.0 95.0 85.0 3. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 150.0 160.0 165.0 165.0 3. 360.0 244.44 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 31 / 90.7 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 147.5 155.0 155.0 1. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 150.0 162.5 167.5 162.5 1. 442.5 281.39 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Petr Zamazal 1956 / 33 / 102.1 SKST Litvínov 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 102.5 107.5 110.0 107.5 1. 190.0 200.0 207.5 200.0 1. 477.5 288.27 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Klepáč 1955 / 38 / 120.1 TJ Sokol Rosice 110.0 122.5 122.5 122.5 1. 95.0 100.0 102.5 102.5 1. 100.0 122.5 - 122.5 1. 347.5 199.74 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Primus 1948 / 32 / 97.6 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 115.0 122.5 115.0 1. 87.5 92.5 95.0 95.0 1. 152.5 162.5 170.0 170.0 1. 380.0 233.59 VT2
2. Alexander Kolář 1943 / 24 / 100.5 TJ Olympia Zlín 70.0 80.0 - 80.0 2. 70.0 85.0 90.0 90.0 2. 80.0 100.0 110.0 110.0 2. 280.0 170.07

Absolutní pořadí

Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Zlata Kupcová 1976 / 18 / 73.8 TJ Viktorie Bohumín 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 65.0 70.0 72.5 72.5 1. 140.0 150.0 152.5 150.0 1. 352.5 338.54 VT1
2. Alena Krčmářová 1975 / 30 / 77.6 TJ Sokol Nymburk 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 50.0 55.0 60.0 55.0 2. 100.0 110.0 117.5 117.5 2. 282.5 263.04 VT2
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 4 / 55.3 ARENA Pavly Kladivové 112.5 117.5 120.0 117.5 1. 62.5 67.5 70.0 67.5 1. 132.5 140.0 142.5 140.0 1. 325.0 386.20 EVT
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 6 / 84 TJ Sokol Nymburk 130.0 140.0 146.0 140.0 1. 85.0 90.0 95.0 95.0 1. 130.0 145.0 150.0 150.0 1. 385.0 343.30 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Adina Hyková 1943 / 11 / 60.8 TJ TZ Prosport Rakovník 60.0 67.5 70.5 70.5 1. 55.0 60.0 63.0 60.0 1. 95.0 105.0 110.0 110.0 1. 240.5 265.39 EVT
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Karel Rada 1973 / 39 / 104.7 Fitness Staňkov 250.0 270.0 285.5 270.0 1. 165.0 172.5 172.5 165.0 1. 270.0 280.0 - 280.0 1. 715.0 427.71 MVT
2. Pavel Fučík 1978 / 34 / 129.9 TJ Sokol Pohořelice 250.0 265.0 275.0 275.0 1. 170.0 180.0 185.0 185.0 1. 255.0 270.0 275.0 275.0 2. 735.0 415.79 MVT
3. Josef Lipka 1976 / 9 / 93 SK Fitness Gym Olomouc 205.0 215.0 217.5 215.0 1. 145.0 155.0 - 155.0 1. 270.0 285.0 285.0 285.0 1. 655.0 411.47 MVT
4. Stanislav Macák 1977 / 15 / 114.9 SK Fitness Gym Olomouc 240.0 250.0 260.0 250.0 2. 170.0 180.0 185.0 180.0 1. 250.0 265.0 272.5 272.5 1. 702.5 408.29 VT1
5. Josef Mikeš 1977 / 26 / 116.8 KST Kuřim 250.0 260.0 265.0 265.0 1. 170.0 175.0 177.5 175.0 2. 250.0 260.0 262.5 260.0 2. 700.0 405.09 VT1
6. Jan Moro 1973 / 8 / 139.9 PWL VISION NUTRITION 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 160.0 170.0 177.5 177.5 2. 270.0 280.0 300.0 280.0 1. 717.5 401.01 VT1
7. Marcel Rosler 1976 / 13 / 74 PWL VISION NUTRITION 175.0 182.5 190.0 190.0 1. 112.5 117.5 120.0 120.0 1. 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 535.0 384.83 VT1
8. Dušan Švarcbach 1975 / 14 / 67.2 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 80.0 85.0 87.5 87.5 2. 195.0 205.0 212.5 212.5 2. 475.0 367.56 VT2
9. Martin Čech 1974 / 25 / 63.5 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 155.0 160.0 160.0 1. 82.5 90.0 92.5 92.5 1. 170.0 182.5 190.0 190.0 1. 442.5 358.91 VT2
10. Bronislav Chýlek 1979 / 29 / 90.6 Spal strength gym 180.0 190.0 200.0 200.0 3. 105.0 110.0 115.0 115.0 4. 220.0 235.0 245.0 245.0 2. 560.0 356.33 VT2
11. Jiří Hozák 1973 / 36 / 91.5 Powerlifting Hodonín 170.0 185.0 192.5 185.0 4. 130.0 135.0 137.5 130.0 2. 225.0 235.0 245.0 245.0 3. 560.0 354.54 VT2
12. Roman Tůma 1971 / 22 / 93 Sporting APIS Praha 180.0 200.0 210.0 210.0 2. 105.0 112.5 115.0 112.5 5. 220.0 227.5 235.0 235.0 4. 557.5 350.22 VT2
13. Jan Cimburek 1974 / 21 / 127.7 Powerlifting School 172.5 190.0 195.0 195.0 3. 137.5 140.0 142.5 142.5 3. 245.0 262.5 265.0 265.0 3. 602.5 341.92 VT2
14. Julius Čmerda 1973 / 12 / 92.8 SKST Litvínov 170.0 177.5 182.5 182.5 5. 117.5 125.0 130.0 125.0 3. 215.0 227.5 235.0 227.5 5. 535.0 336.41 VT2
15. Pavel Říha 1974 / 23 / 112.4 Powerlifting Brno 165.0 175.0 185.0 175.0 3. 105.0 112.5 112.5 112.5 3. 190.0 202.5 210.0 210.0 3. 497.5 290.89 VT3
16. Luděk Vymětal 1970 / 37 / 77.1 Spal strength gym 125.0 132.5 132.5 132.5 1. 110.0 117.5 122.5 117.5 1. 145.0 155.0 162.5 162.5 1. 412.5 288.46 VT3
17. Jan Turinský 1977 / 1 / 72 TJ Spartak Pelhřimov 115.0 127.5 135.0 135.0 3. 80.0 85.0 85.0 80.0 3. 165.0 175.0 182.5 175.0 3. 390.0 286.14 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jiří Gryga 1968 / 10 / 104 TJ Olympia Zlín 220.0 230.0 237.5 237.5 1. 145.0 150.0 152.5 150.0 2. 262.5 275.0 282.5 282.5 1. 670.0 401.73 MVT
2. JIří Psota 1962 / 35 / 103.4 Sporting APIS Praha 200.0 200.0 210.0 210.0 2. 150.0 160.0 162.5 162.5 1. 220.0 240.0 245.0 240.0 2. 612.5 368.05 VT1
3. Jiří Táborský 1963 / 28 / 92.6 Fitness Jiskra Bílina 185.0 190.0 192.5 192.5 1. 142.5 147.5 153.0 147.5 1. 230.0 235.0 239.0 235.0 1. 575.0 361.96 VT1
4. Jan Heto 1969 / 42 / 103.7 TJ Sokol Rosice 165.0 180.0 190.0 190.0 3. 110.0 120.0 127.5 127.5 3. 185.0 200.0 210.0 210.0 3. 527.5 316.61 VT2
5. Ivo Jurman 1969 / 41 / 118.3 TJ Sokol Rosice 175.0 175.0 190.0 190.0 1. 110.0 120.0 125.0 120.0 1. 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 535.0 308.64 VT2
6. Ladislav Konopásek 1964 / 2 / 81.6 TJ TZ Prosport Rakovník 130.0 140.0 142.5 142.5 1. 100.0 107.5 110.0 107.5 1. 160.0 170.0 172.5 172.5 1. 422.5 284.93 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Čestmír Wolf 1959 / 17 / 82.1 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 130.0 130.0 130.0 2. 150.0 160.0 170.0 160.0 1. 160.0 180.0 185.0 180.0 2. 470.0 315.79 MVT
2. Jaroslav Hodík 1958 / 27 / 82.6 TJ Spartak Chodov 150.0 160.0 165.0 165.0 1. 100.0 105.0 105.0 100.0 3. 180.0 190.0 207.5 190.0 1. 455.0 304.58 VT1
3. Petr Zamazal 1956 / 33 / 102.1 SKST Litvínov 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 102.5 107.5 110.0 107.5 1. 190.0 200.0 207.5 200.0 1. 477.5 288.27 VT1
4. Josef Ptáček 1953 / 31 / 90.7 TJ Spartak Pelhřimov 135.0 147.5 155.0 155.0 1. 115.0 125.0 130.0 125.0 1. 150.0 162.5 167.5 162.5 1. 442.5 281.39 VT1
5. Ladislav Thun 1956 / 40 / 80.7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 85.0 95.0 95.0 85.0 3. 105.0 110.0 115.0 110.0 2. 150.0 160.0 165.0 165.0 3. 360.0 244.44 VT2
6. Pavel Klepáč 1955 / 38 / 120.1 TJ Sokol Rosice 110.0 122.5 122.5 122.5 1. 95.0 100.0 102.5 102.5 1. 100.0 122.5 - 122.5 1. 347.5 199.74 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Václav Primus 1948 / 32 / 97.6 TJ Spartak Pelhřimov 107.5 115.0 122.5 115.0 1. 87.5 92.5 95.0 95.0 1. 152.5 162.5 170.0 170.0 1. 380.0 233.59 VT2
2. Alexander Kolář 1943 / 24 / 100.5 TJ Olympia Zlín 70.0 80.0 - 80.0 2. 70.0 85.0 90.0 90.0 2. 80.0 100.0 110.0 110.0 2. 280.0 170.07

Oddílové výsledky

Ženy M1
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Viktorie Bohumín 352.5 338.54 12 [12]
2 TJ Sokol Nymburk 282.5 263.04 9 [9]
Ženy M2
# Oddíl Total Wilks Body
1 ARENA Pavly Kladivové 325.0 386.20 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Sokol Nymburk 385.0 343.30 12 [12]
Ženy M4
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ TZ Prosport Rakovník 240.5 265.39 12 [12]
Muži M1
# Oddíl Total Wilks Body
1 SK Fitness Gym Olomouc 1 357.5 819.76 24 [12, 12]
2 PWL VISION NUTRITION 1 252.5 785.84 21 [12, 9]
3 Spal strength gym 972.5 644.79 21 [12, 9]
4 Fitness Staňkov 715.0 427.71 12 [12]
5 TJ Sokol Pohořelice 735.0 415.79 12 [12]
6 TJ Bystřice pod Hostýnem 442.5 358.91 12 [12]
7 KST Kuřim 700.0 405.09 9 [9]
8 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 475.0 367.56 9 [9]
9 Powerlifting Hodonín 560.0 354.54 8 [8]
10 Powerlifting School 602.5 341.92 8 [8]
11 Powerlifting Brno 497.5 290.89 8 [8]
12 TJ Spartak Pelhřimov 390.0 286.14 8 [8]
13 Sporting APIS Praha 557.5 350.22 7 [7]
14 SKST Litvínov 535.0 336.41 6 [6]
Muži M2
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Sokol Rosice 1 062.5 625.25 20 [12, 8]
2 TJ Olympia Zlín 670.0 401.73 12 [12]
3 Fitness Jiskra Bílina 575.0 361.96 12 [12]
4 TJ TZ Prosport Rakovník 422.5 284.93 12 [12]
5 Sporting APIS Praha 612.5 368.05 9 [9]
Muži M3
# Oddíl Total Wilks Body
1 Colbert club SSK Vítkovice 470.0 315.79 12 [12]
2 SKST Litvínov 477.5 288.27 12 [12]
3 TJ Spartak Pelhřimov 442.5 281.39 12 [12]
4 TJ Sokol Rosice 347.5 199.74 12 [12]
5 TJ Spartak Chodov 455.0 304.58 9 [9]
6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 360.0 244.44 8 [8]
Muži M4
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Spartak Pelhřimov 380.0 233.59 12 [12]
2 TJ Olympia Zlín 280.0 170.07 9 [9]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 TJ Sokol Rosice 1 410.0 824.99 32 [12, 12, 8]
2 TJ Spartak Pelhřimov 1 212.5 801.12 32 [12, 12, 8]
3 SK Fitness Gym Olomouc 1 357.5 819.76 24 [12, 12]
4 TJ TZ Prosport Rakovník 663.0 550.32 24 [12, 12]
5 PWL VISION NUTRITION 1 252.5 785.84 21 [12, 9]
6 Spal strength gym 972.5 644.79 21 [12, 9]
7 TJ Sokol Nymburk 667.5 606.34 21 [12, 9]
8 TJ Olympia Zlín 950.0 571.80 21 [12, 9]
9 SKST Litvínov 1 012.5 624.68 18 [12, 6]
10 Sporting APIS Praha 1 170.0 718.27 16 [9, 7]
11 Fitness Staňkov 715.0 427.71 12 [12]
12 TJ Sokol Pohořelice 735.0 415.79 12 [12]
13 ARENA Pavly Kladivové 325.0 386.20 12 [12]
14 Fitness Jiskra Bílina 575.0 361.96 12 [12]
15 TJ Bystřice pod Hostýnem 442.5 358.91 12 [12]
16 TJ Viktorie Bohumín 352.5 338.54 12 [12]
17 Colbert club SSK Vítkovice 470.0 315.79 12 [12]
18 KST Kuřim 700.0 405.09 9 [9]
19 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 475.0 367.56 9 [9]
20 TJ Spartak Chodov 455.0 304.58 9 [9]
21 Powerlifting Hodonín 560.0 354.54 8 [8]
22 Powerlifting School 602.5 341.92 8 [8]
23 Powerlifting Brno 497.5 290.89 8 [8]
24 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 360.0 244.44 8 [8]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Pokus Hodnota
Jiří Gryga Muži M2 M -105 kg Dřep 3 237.5 kg
Jiří Gryga Muži M2 M -105 kg Mrtvý tah 2 275 kg
Jiří Gryga Muži M2 M -105 kg Mrtvý tah 3 282.5 kg
Adina Hyková Ženy M4 Ž -63 kg Dřep 3 70.5 kg
Čestmír Wolf Muži M3 M -83 kg Benčpres 1 150 kg
Čestmír Wolf Muži M3 M -83 kg Benčpres 2 160 kg
Jaroslav Hodík Muži M3 M -83 kg Dřep 3 165 kg