Zpět na všechny soutěže


1. Mistrovství Moravy juniorů a mladších juniorů v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 15.06. 2024
Místo konání: Karviná
Informace o soutěži:

 

DIPLOMY ZDE

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
- Kristýna Rozkopalová 2005 / 25 / 51.97 Colbert club SSK Vítkovice 37.5 37.5 37.5 - -
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Terezie Smolková 2003 / 35 / 66.12 TJ SŠTaS Karviná 65.0 70.0 72.5 70.0 56.94 VT1
2. Karolína Kompanová 2005 / 27 / 64.91 TJ SŠTaS Karviná 37.5 42.5 45.0 42.5 34.90
Ž -76 kg Ž -76 kg
1. Anna Rumánková 2005 / 38 / 74.15 SK Olympia Zlín 65.0 70.0 75.0 70.0 54.23 VT1
Mladší juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Klára Kucharczyková 2007 / 36 / 51.47 Colbert club SSK Vítkovice 65.0 70.0 70.0 65.0 62.80 MVT
2. Nela Uherková 2008 / 15 / 50.53 TONI gym 45.0 50.0 55.0 50.0 49.15 VT1
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Kateřina Foltynová 2006 / 2 / 55.13 TJ SŠTaS Karviná 52.5 57.5 60.0 57.5 52.43 VT1
2. Karolina Nevřelová 2007 / 41 / 55.89 SK MATES GYM Bolatice 55.0 60.0 60.0 55.0 49.62 VT1
3. Megan Szusciková 2007 / 45 / 56.62 SK MATES GYM Bolatice 30.0 35.0 37.5 37.5 33.51 VT3
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Simona Juřenová 2008 / 11 / 61.46 SK Olympia Zlín 47.5 52.5 55.0 55.0 46.56 VT1
2. Tereza Ďoubalová 2007 / 33 / 58.17 TJ SŠTaS Karviná 40.0 42.5 45.0 45.0 39.45 VT3
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Sára Čížová 2006 / 7 / 64.94 SK Fitness Gym Olomouc 62.5 67.5 67.5 67.5 55.41 VT1
2. Sára Fajbišová 2006 / 19 / 66.5 Sportovní klub ZLOBR 60.0 62.5 65.0 62.5 50.70 VT1
3. Victoria Vybíralová 2006 / 24 / 67.16 SK Fitness Gym Olomouc 50.0 55.0 57.5 57.5 46.42 VT1
4. Klára Dobošová 2006 / 29 / 65.99 TONI gym 50.0 55.0 60.0 55.0 44.78 VT2
5. Ester Petričová 2007 / 1 / 65.26 SK MATES GYM Bolatice 45.0 50.0 55.0 50.0 40.94 VT3
6. Lisbet Rayo 2008 / 43 / 67.62 TJ SŠTaS Karviná 37.5 42.5 45.0 45.0 36.21 VT3
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Jesika Černá 2007 / 6 / 78.16 SK MATES GYM Bolatice 57.5 62.5 65.0 62.5 47.57 VT1
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Adam Porteš 2001 / 3 / 65.22 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 115.0 120.0 122.5 122.5 69.94 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 13 / 69.89 TJ SŠTaS Karviná 145.0 152.5 157.5 152.5 83.85 MVT
M -83 kg M -83 kg
1. Ondřej Pavelek 2003 / 32 / 82.63 Twister Powerlifting Club 125.0 132.5 140.0 132.5 66.71 VT2
2. Ondřej Piekar 2005 / 12 / 82.2 TJ SŠTaS Karviná 112.5 120.0 125.0 125.0 63.10 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Daniel Kožela 2004 / 30 / 88.01 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 150.0 155.0 160.0 160.0 78.01 VT1
2. Vítězslav Miech 2001 / 37 / 88.91 TJ SŠTaS Karviná 130.0 140.0 140.0 140.0 67.92 VT2
3. Vojtěch Dokoupil 2004 / 21 / 89.6 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 127.5 127.5 132.5 127.5 61.61 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Tomáš Janák 2005 / 4 / 94.78 Spal strength gym 150.0 155.0 160.0 160.0 75.21 VT1
2. Vojtěch Kij 2003 / 9 / 100.45 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 152.5 152.5 69.71 VT2
3. Adam Zatloukal 2005 / 10 / 103.35 Silový trojboj Holba Hanušovice 130.0 137.5 142.5 142.5 64.28 VT2
4. Denis Xu 2004 / 47 / 101.9 SK Olympia Zlín 125.0 132.5 137.5 137.5 62.43 VT3
5. Ondřej Balcárek 2004 / 18 / 100.84 Silový trojboj Holba Hanušovice 80.0 85.0 85.0 80.0 36.50
M -120 kg M -120 kg
1. Štěpán Küschner 2001 / 22 / 115.22 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 160.0 68.70 VT2
Mladší junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -59 kg M -59 kg
1. František Kuš 2007 / 16 / 57.85 TJ SŠTaS Karviná 72.5 77.5 80.0 77.5 47.28 VT3
M -66 kg M -66 kg
1. Matěj Urbánek 2006 / 42 / 64.75 TJ SŠTaS Karviná 82.5 85.0 87.5 87.5 50.15 VT3
2. Simon Zachoval 2007 / 23 / 65.23 TJ SŠTaS Karviná 80.0 82.5 85.0 82.5 47.10 VT3
3. Richard Gordan 2007 / 28 / 62.02 TJ SŠTaS Karviná 70.0 75.0 80.0 75.0 44.02
- Roman Chmelař 2006 / 20 / 62.37 Slovácká Slavia Uherské Hradiště 80.0 80.0 80.0 - -
M -74 kg M -74 kg
1. Jan Boudný 2007 / 39 / 71.62 TJ Sokol Rosice 115.0 120.0 120.0 115.0 62.41 VT1
M -83 kg M -83 kg
1. Sebastian Vučkovski 2009 / 48 / 82.61 TJ SŠTaS Karviná 120.0 125.0 130.0 130.0 65.46 VT1
2. Jakub Szyrocki 2007 / 40 / 83 TJ SŠTaS Karviná 125.0 130.0 132.5 130.0 65.30 VT1
3. Janusz Kujawa 2006 / 46 / 78.26 TJ SŠTaS Karviná 85.0 90.0 100.0 90.0 46.60 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Filip Pindák 2006 / 5 / 89.23 SK Fitness Gym Olomouc 115.0 125.0 135.0 125.0 60.53 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Thomas Bernard 2006 / 44 / 102.37 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 140.0 145.0 140.0 63.43 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Viktor Čajka 2006 / 26 / 117.02 TONI gym 145.0 155.0 160.0 155.0 66.11 MVT
2. Jiří Bednář 2007 / 8 / 107.25 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 160.0 150.0 66.51 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Vít Novák 2007 / 17 / 158.32 SK Olympia Zlín 142.5 150.0 155.0 142.5 53.99 VT1

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Terezie Smolková 2003 / 35 / 66.12 TJ SŠTaS Karviná 65.0 70.0 72.5 70.0 56.94 VT1
2. Anna Rumánková 2005 / 38 / 74.15 SK Olympia Zlín 65.0 70.0 75.0 70.0 54.23 VT1
3. Karolína Kompanová 2005 / 27 / 64.91 TJ SŠTaS Karviná 37.5 42.5 45.0 42.5 34.90
4. Kristýna Rozkopalová 2005 / 25 / 51.97 Colbert club SSK Vítkovice 37.5 37.5 37.5 - -
Mladší juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Klára Kucharczyková 2007 / 36 / 51.47 Colbert club SSK Vítkovice 65.0 70.0 70.0 65.0 62.80 MVT
2. Sára Čížová 2006 / 7 / 64.94 SK Fitness Gym Olomouc 62.5 67.5 67.5 67.5 55.41 VT1
3. Kateřina Foltynová 2006 / 2 / 55.13 TJ SŠTaS Karviná 52.5 57.5 60.0 57.5 52.43 VT1
4. Sára Fajbišová 2006 / 19 / 66.5 Sportovní klub ZLOBR 60.0 62.5 65.0 62.5 50.70 VT1
5. Karolina Nevřelová 2007 / 41 / 55.89 SK MATES GYM Bolatice 55.0 60.0 60.0 55.0 49.62 VT1
6. Nela Uherková 2008 / 15 / 50.53 TONI gym 45.0 50.0 55.0 50.0 49.15 VT1
7. Jesika Černá 2007 / 6 / 78.16 SK MATES GYM Bolatice 57.5 62.5 65.0 62.5 47.57 VT1
8. Simona Juřenová 2008 / 11 / 61.46 SK Olympia Zlín 47.5 52.5 55.0 55.0 46.56 VT1
9. Victoria Vybíralová 2006 / 24 / 67.16 SK Fitness Gym Olomouc 50.0 55.0 57.5 57.5 46.42 VT1
10. Klára Dobošová 2006 / 29 / 65.99 TONI gym 50.0 55.0 60.0 55.0 44.78 VT2
11. Ester Petričová 2007 / 1 / 65.26 SK MATES GYM Bolatice 45.0 50.0 55.0 50.0 40.94 VT3
12. Tereza Ďoubalová 2007 / 33 / 58.17 TJ SŠTaS Karviná 40.0 42.5 45.0 45.0 39.45 VT3
13. Lisbet Rayo 2008 / 43 / 67.62 TJ SŠTaS Karviná 37.5 42.5 45.0 45.0 36.21 VT3
14. Megan Szusciková 2007 / 45 / 56.62 SK MATES GYM Bolatice 30.0 35.0 37.5 37.5 33.51 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 13 / 69.89 TJ SŠTaS Karviná 145.0 152.5 157.5 152.5 83.85 MVT
2. Daniel Kožela 2004 / 30 / 88.01 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 150.0 155.0 160.0 160.0 78.01 VT1
3. Tomáš Janák 2005 / 4 / 94.78 Spal strength gym 150.0 155.0 160.0 160.0 75.21 VT1
4. Adam Porteš 2001 / 3 / 65.22 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 115.0 120.0 122.5 122.5 69.94 VT1
5. Vojtěch Kij 2003 / 9 / 100.45 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 152.5 152.5 69.71 VT2
6. Štěpán Küschner 2001 / 22 / 115.22 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 160.0 68.70 VT2
7. Vítězslav Miech 2001 / 37 / 88.91 TJ SŠTaS Karviná 130.0 140.0 140.0 140.0 67.92 VT2
8. Ondřej Pavelek 2003 / 32 / 82.63 Twister Powerlifting Club 125.0 132.5 140.0 132.5 66.71 VT2
9. Adam Zatloukal 2005 / 10 / 103.35 Silový trojboj Holba Hanušovice 130.0 137.5 142.5 142.5 64.28 VT2
10. Ondřej Piekar 2005 / 12 / 82.2 TJ SŠTaS Karviná 112.5 120.0 125.0 125.0 63.10 VT2
11. Denis Xu 2004 / 47 / 101.9 SK Olympia Zlín 125.0 132.5 137.5 137.5 62.43 VT3
12. Vojtěch Dokoupil 2004 / 21 / 89.6 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 127.5 127.5 132.5 127.5 61.61 VT3
13. Ondřej Balcárek 2004 / 18 / 100.84 Silový trojboj Holba Hanušovice 80.0 85.0 85.0 80.0 36.50
Mladší junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total IPF GL VT
1. Jiří Bednář 2007 / 8 / 107.25 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 160.0 150.0 66.51 VT1
2. Viktor Čajka 2006 / 26 / 117.02 TONI gym 145.0 155.0 160.0 155.0 66.11 MVT
3. Sebastian Vučkovski 2009 / 48 / 82.61 TJ SŠTaS Karviná 120.0 125.0 130.0 130.0 65.46 VT1
4. Jakub Szyrocki 2007 / 40 / 83 TJ SŠTaS Karviná 125.0 130.0 132.5 130.0 65.30 VT1
5. Thomas Bernard 2006 / 44 / 102.37 SK Fitness Gym Olomouc 135.0 140.0 145.0 140.0 63.43 VT1
6. Jan Boudný 2007 / 39 / 71.62 TJ Sokol Rosice 115.0 120.0 120.0 115.0 62.41 VT1
7. Filip Pindák 2006 / 5 / 89.23 SK Fitness Gym Olomouc 115.0 125.0 135.0 125.0 60.53 VT2
8. Vít Novák 2007 / 17 / 158.32 SK Olympia Zlín 142.5 150.0 155.0 142.5 53.99 VT1
9. Matěj Urbánek 2006 / 42 / 64.75 TJ SŠTaS Karviná 82.5 85.0 87.5 87.5 50.15 VT3
10. František Kuš 2007 / 16 / 57.85 TJ SŠTaS Karviná 72.5 77.5 80.0 77.5 47.28 VT3
11. Simon Zachoval 2007 / 23 / 65.23 TJ SŠTaS Karviná 80.0 82.5 85.0 82.5 47.10 VT3
12. Janusz Kujawa 2006 / 46 / 78.26 TJ SŠTaS Karviná 85.0 90.0 100.0 90.0 46.60 VT3
13. Richard Gordan 2007 / 28 / 62.02 TJ SŠTaS Karviná 70.0 75.0 80.0 75.0 44.02
14. Roman Chmelař 2006 / 20 / 62.37 Slovácká Slavia Uherské Hradiště 80.0 80.0 80.0 - -

Oddílové výsledky

Juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 112.5 91.84 21 [12, 9]
2. SK Olympia Zlín 70.0 54.23 12 [12]
3. Colbert club SSK Vítkovice 0.0 0.00 0
Mladší juniorky
# Oddíl Total IPF GL Body
1. SK MATES GYM Bolatice 205.0 171.64 35 [12, 9, 8, 6]
2. TJ SŠTaS Karviná 147.5 128.09 26 [12, 9, 5]
3. SK Fitness Gym Olomouc 125.0 101.83 20 [12, 8]
4. TONI gym 105.0 93.93 16 [9, 7]
5. Colbert club SSK Vítkovice 65.0 62.80 12 [12]
6. SK Olympia Zlín 55.0 46.56 12 [12]
7. Sportovní klub ZLOBR 62.5 50.70 9 [9]
Junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 410.0 209.56 32 [12, 12, 8]
2. TJ SŠTaS Karviná 417.5 214.87 30 [12, 9, 9]
3. Colbert club SSK Vítkovice 312.5 138.41 21 [12, 9]
4. Silový trojboj Holba Hanušovice 222.5 100.78 14 [8, 6]
5. Spal strength gym 160.0 75.21 12 [12]
6. Twister Powerlifting Club 132.5 66.71 12 [12]
7. SK Olympia Zlín 137.5 62.43 7 [7]
Mladší junioři
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 672.5 365.91 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. SK Fitness Gym Olomouc 265.0 123.96 24 [12, 12]
3. TONI gym 155.0 66.11 12 [12]
4. TJ Sokol Rosice 115.0 62.41 12 [12]
5. SK Olympia Zlín 142.5 53.99 12 [12]
6. Doplnejch powerlifting 150.0 66.51 9 [9]
7. Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0.0 0.00 0
Celkové pořadí
# Oddíl Total IPF GL Body
1. TJ SŠTaS Karviná 1 350.0 800.71 60 [12, 12, 12, 12, 12]
2. SK Fitness Gym Olomouc 390.0 225.79 44 [12, 12, 12, 8]
3. SK Olympia Zlín 405.0 217.21 43 [12, 12, 12, 7]
4. SK MATES GYM Bolatice 205.0 171.64 35 [12, 9, 8, 6]
5. Colbert club SSK Vítkovice 377.5 201.21 33 [12, 12, 9]
6. Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 410.0 209.56 32 [12, 12, 8]
7. TONI gym 260.0 160.04 28 [12, 9, 7]
8. Silový trojboj Holba Hanušovice 222.5 100.78 14 [8, 6]
9. Spal strength gym 160.0 75.21 12 [12]
10. Twister Powerlifting Club 132.5 66.71 12 [12]
11. TJ Sokol Rosice 115.0 62.41 12 [12]
12. Doplnejch powerlifting 150.0 66.51 9 [9]
13. Sportovní klub ZLOBR 62.5 50.70 9 [9]
14. Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0.0 0.00 0