Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 10.10. 2020
Místo konání: Víska u Višňové

Personál:



Jan Filo Ředitel
Jiří Prášek Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Josef Semrád Postranní rozhodčí
Marián Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg - sloučená Ž -63 kg - sloučená
1. Denisa Turková 2003 / 24 / 53.4 TJ Viktorie Bohumín 85.0 92.5 95.0 92.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 115.0 2. 257.5 314.46 VT1
2. Adéla Pivoňková 2002 / 37 / 61.5 B Strong Powerlifting Team 90.0 97.5 100.0 100.0 2. 45.0 50.0 50.0 50.0 2. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 280.0 306.29 VT1
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Jana Daňková 2002 / 40 / 65.6 Powerlifting TJJM Chodov 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 57.5 57.5 60.0 57.5 1. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 312.5 325.63 VT1
2. Sára Kopřivová 2002 / 17 / 67.4 B Strong Powerlifting Team 112.5 120.0 125.0 125.0 1. 50.0 55.0 55.0 55.0 2. 115.0 122.5 130.0 130.0 2. 310.0 316.73 VT1
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Michaela Kanátová 2002 / 27 / 77.3 TJ Olympia Zlín 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 70.0 75.0 R76.0 75.0 1. 145.0 155.0 - 155.0 1. 375.0 349.99 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M- 59 kg - sloučená M- 59 kg - sloučená
1. Oliver Balážik 2003 / 2 / 57.2 PWL VISION NUTRITION 117.5 122.5 127.5 127.5 1. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 140.0 150.0 160.0 150.0 1. 352.5 314.39 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. David Lacina 2003 / 26 / 73.6 TJ Sokol Pohořelice 175.0 182.5 190.0 182.5 2. 120.0 127.5 127.5 120.0 2. 230.0 240.0 R255.5 240.0 1. 542.5 391.74 MVT
2. Tomáš Votava 2002 / 38 / 72.2 Doplnejch powerlifting 165.0 175.0 180.0 180.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 5. 195.0 207.5 220.0 220.0 4. 512.5 375.25 VT1
3. Jaroslav Kubíček 2002 / 33 / 72.3 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 170.0 175.0 170.0 6. 105.0 112.5 115.0 115.0 3. 210.0 222.5 227.5 227.5 2. 512.5 374.89 VT1
4. Jiří Patočka 2003 / 29 / 72.4 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 6. 210.0 220.0 225.0 220.0 5. 512.5 374.48 VT1
5. Tomáš Fryček 2002 / 13 / 70.9 TJ Sokol Vejprnice 160.0 170.0 170.0 170.0 5. 92.5 97.5 100.0 97.5 10. 200.0 217.5 222.5 222.5 3. 490.0 363.68 VT1
6. Jakub Straka 2002 / 6 / 71.3 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 172.5 4. 105.0 112.5 115.0 112.5 4. 190.0 202.5 210.0 202.5 6. 487.5 360.26 VT1
7. Marek Petružela 2002 / 4 / 73 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 160.0 160.0 7. 95.0 100.0 107.5 100.0 8. 175.0 190.0 200.0 200.0 7. 460.0 334.14 VT1
8. Daniel Kristlík 2002 / 8 / 74 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 160.0 8. 90.0 95.0 100.0 100.0 9. 180.0 190.0 200.0 200.0 8. 460.0 330.88 VT1
9. Jakub Novotný 2002 / 10 / 72.9 Doplnejch powerlifting 120.0 130.0 137.5 137.5 12. 120.0 127.5 127.5 120.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 12. 427.5 310.84 VT2
10. Viktor Hubáček 2004 / 9 / 73.5 Sporting APIS Praha 120.0 137.5 145.0 137.5 13. 95.0 105.0 105.0 95.0 11. 160.0 172.5 182.5 182.5 9. 415.0 299.96 VT2
11. Vojtěch Kij 2003 / 16 / 72.8 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 152.5 9. 92.5 100.0 105.0 100.0 7. 140.0 152.5 160.0 160.0 13. 412.5 300.22 VT2
12. Jan Kraus 2004 / 1 / 73.5 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 155.0 150.0 10. 75.0 80.0 82.5 82.5 13. 155.0 170.0 175.0 175.0 11. 407.5 294.54 VT2
13. Tomáš Sladký 2004 / 15 / 72.1 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 150.0 140.0 11. 75.0 80.0 85.0 85.0 12. 150.0 172.5 177.5 177.5 10. 402.5 295.03 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Mikuláš Sikora 2003 / 5 / 81.2 TJ Viktorie Bohumín 172.5 192.5 200.0 200.0 1. 122.5 132.5 137.5 137.5 2. 222.5 252.5 R267.0 267.0 1. 604.5 408.88 MVT
2. Pavel Řezáč 2002 / 23 / 81.2 Iron Warriors 182.5 192.5 195.0 195.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 540.0 365.26 VT1
3. Ondřej Kaucký 2002 / 3 / 82.9 B Strong Powerlifting Team 175.0 185.0 192.5 192.5 3. 132.5 140.0 145.0 145.0 1. 180.0 195.0 205.0 195.0 4. 532.5 355.71 VT1
4. Tomáš Zahradníček 2004 / 22 / 80.3 POWERLIFTING DK 165.0 172.5 180.0 180.0 4. 105.0 110.0 - 105.0 4. 190.0 205.0 210.0 210.0 3. 495.0 337.14 VT1
5. Denis Švancara 2004 / 12 / 80 ASK Blansko 150.0 157.5 160.0 160.0 5. 80.0 90.0 92.5 92.5 5. 180.0 185.0 190.0 190.0 5. 442.5 302.09 VT2
6. Daniel Hlavička 2002 / 7 / 81.1 TJ Olympia Zlín 130.0 140.0 145.0 145.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 170.0 182.5 190.0 190.0 6. 420.0 284.30 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Tomáš Vidourek 2002 / 30 / 91.4 ASK Blansko 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 112.5 122.5 130.0 122.5 2. 255.0 267.5 R280.5 267.5 1. 620.0 392.77 MVT
2. Martin Kochrda 2002 / 39 / 89.9 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 210.0 2. 117.5 122.5 122.5 117.5 3. 220.0 235.0 235.0 220.0 4. 547.5 349.74 VT1
3. Ondřej Smetanik 2003 / 32 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 175.0 185.0 190.0 190.0 5. 130.0 140.0 145.0 140.0 1. 185.0 202.5 207.5 207.5 7. 537.5 341.80 VT1
4. David Petr 2002 / 31 / 86.2 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 215.0 225.0 235.0 225.0 3. 530.0 346.20 VT1
5. Jakub Kříž 2003 / 28 / 90.4 POWERLIFTING DK 160.0 172.5 175.0 175.0 6. 95.0 102.5 105.0 105.0 5. 210.0 230.0 232.5 232.5 2. 512.5 326.46 VT2
6. František Dvořák 2002 / 11 / 91.5 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 90.0 95.0 100.0 95.0 6. 210.0 220.0 220.0 210.0 5. 512.5 324.46 VT2
7. Jakub Zoicas 2002 / 21 / 91.7 TJ Svitavy 152.5 165.0 170.0 165.0 7. 85.0 95.0 95.0 85.0 7. 180.0 200.0 210.0 210.0 6. 460.0 290.95 VT2
M -105 kg M -105 kg
1. Jiří Jersák 2002 / 14 / 102.8 PWL VISION NUTRITION 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 115.0 117.5 117.5 3. 230.0 245.0 250.0 250.0 1. 572.5 344.70 VT1
2. David Vích 2002 / 18 / 104.1 B Strong Powerlifting Team 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 210.0 227.5 237.5 227.5 2. 572.5 343.16 VT1
3. Michal Zejda 2002 / 19 / 99.9 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 120.0 125.0 125.0 125.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 3. 532.5 324.19 VT2
4. Dalibor Mohelník 2003 / 36 / 97.7 PWL VISION NUTRITION 125.0 135.0 140.0 140.0 4. 70.0 80.0 85.0 80.0 4. 185.0 200.0 215.0 200.0 4. 420.0 258.05 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Šimon Král 2002 / 25 / 113.8 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 127.5 135.0 - 135.0 1. 220.0 240.0 - 240.0 1. 600.0 349.62 VT1

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Michaela Kanátová 2002 / 27 / 77.3 TJ Olympia Zlín 135.0 140.0 145.0 145.0 1. 70.0 75.0 76.0 75.0 1. 145.0 155.0 - 155.0 1. 375.0 349.99 MVT
2. Jana Daňková 2002 / 40 / 65.6 Powerlifting TJJM Chodov 105.0 112.5 117.5 117.5 2. 57.5 57.5 60.0 57.5 1. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 312.5 325.63 VT1
3. Sára Kopřivová 2002 / 17 / 67.4 B Strong Powerlifting Team 112.5 120.0 125.0 125.0 1. 50.0 55.0 55.0 55.0 2. 115.0 122.5 130.0 130.0 2. 310.0 316.73 VT1
4. Denisa Turková 2003 / 24 / 53.4 TJ Viktorie Bohumín 85.0 92.5 95.0 92.5 1. 45.0 50.0 52.5 50.0 1. 100.0 110.0 115.0 115.0 2. 257.5 314.46 VT1
5. Adéla Pivoňková 2002 / 37 / 61.5 B Strong Powerlifting Team 90.0 97.5 100.0 100.0 2. 45.0 50.0 50.0 50.0 2. 110.0 120.0 130.0 130.0 1. 280.0 306.29 VT1
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Mikuláš Sikora 2003 / 5 / 81.2 TJ Viktorie Bohumín 172.5 192.5 200.0 200.0 1. 122.5 132.5 137.5 137.5 2. 222.5 252.5 267.0 267.0 1. 604.5 408.88 MVT
2. Tomáš Vidourek 2002 / 30 / 91.4 ASK Blansko 210.0 220.0 230.0 230.0 1. 112.5 122.5 130.0 122.5 2. 255.0 267.5 280.5 267.5 1. 620.0 392.77 MVT
3. David Lacina 2003 / 26 / 73.6 TJ Sokol Pohořelice 175.0 182.5 190.0 182.5 2. 120.0 127.5 127.5 120.0 2. 230.0 240.0 255.5 240.0 1. 542.5 391.74 MVT
4. Tomáš Votava 2002 / 38 / 72.2 Doplnejch powerlifting 165.0 175.0 180.0 180.0 3. 105.0 112.5 117.5 112.5 5. 195.0 207.5 220.0 220.0 4. 512.5 375.25 VT1
5. Jaroslav Kubíček 2002 / 33 / 72.3 Silový trojboj Holba Hanušovice 160.0 170.0 175.0 170.0 6. 105.0 112.5 115.0 115.0 3. 210.0 222.5 227.5 227.5 2. 512.5 374.89 VT1
6. Jiří Patočka 2003 / 29 / 72.4 TJ Sokol Pohořelice 170.0 180.0 190.0 190.0 1. 95.0 102.5 105.0 102.5 6. 210.0 220.0 225.0 220.0 5. 512.5 374.48 VT1
7. Pavel Řezáč 2002 / 23 / 81.2 Iron Warriors 182.5 192.5 195.0 195.0 2. 115.0 120.0 125.0 125.0 3. 200.0 210.0 220.0 220.0 2. 540.0 365.26 VT1
8. Tomáš Fryček 2002 / 13 / 70.9 TJ Sokol Vejprnice 160.0 170.0 170.0 170.0 5. 92.5 97.5 100.0 97.5 10. 200.0 217.5 222.5 222.5 3. 490.0 363.68 VT1
9. Jakub Straka 2002 / 6 / 71.3 Doplnejch powerlifting 155.0 165.0 172.5 172.5 4. 105.0 112.5 115.0 112.5 4. 190.0 202.5 210.0 202.5 6. 487.5 360.26 VT1
10. Ondřej Kaucký 2002 / 3 / 82.9 B Strong Powerlifting Team 175.0 185.0 192.5 192.5 3. 132.5 140.0 145.0 145.0 1. 180.0 195.0 205.0 195.0 4. 532.5 355.71 VT1
11. Martin Kochrda 2002 / 39 / 89.9 Doplnejch powerlifting 200.0 210.0 220.0 210.0 2. 117.5 122.5 122.5 117.5 3. 220.0 235.0 235.0 220.0 4. 547.5 349.74 VT1
12. Šimon Král 2002 / 25 / 113.8 TJ Sokol Vejprnice 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 127.5 135.0 - 135.0 1. 220.0 240.0 - 240.0 1. 600.0 349.62 VT1
13. David Petr 2002 / 31 / 86.2 TJ Lokomotiva Krnov 170.0 180.0 190.0 190.0 4. 105.0 112.5 115.0 115.0 4. 215.0 225.0 235.0 225.0 3. 530.0 346.20 VT1
14. Jiří Jersák 2002 / 14 / 102.8 PWL VISION NUTRITION 190.0 200.0 205.0 205.0 2. 105.0 115.0 117.5 117.5 3. 230.0 245.0 250.0 250.0 1. 572.5 344.70 VT1
15. David Vích 2002 / 18 / 104.1 B Strong Powerlifting Team 200.0 215.0 225.0 225.0 1. 110.0 115.0 120.0 120.0 2. 210.0 227.5 237.5 227.5 2. 572.5 343.16 VT1
16. Ondřej Smetanik 2003 / 32 / 90.7 TJ Sokol Nymburk 175.0 185.0 190.0 190.0 5. 130.0 140.0 145.0 140.0 1. 185.0 202.5 207.5 207.5 7. 537.5 341.80 VT1
17. Tomáš Zahradníček 2004 / 22 / 80.3 POWERLIFTING DK 165.0 172.5 180.0 180.0 4. 105.0 110.0 - 105.0 4. 190.0 205.0 210.0 210.0 3. 495.0 337.14 VT1
18. Marek Petružela 2002 / 4 / 73 PWL VISION NUTRITION 140.0 150.0 160.0 160.0 7. 95.0 100.0 107.5 100.0 8. 175.0 190.0 200.0 200.0 7. 460.0 334.14 VT1
19. Daniel Kristlík 2002 / 8 / 74 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 160.0 8. 90.0 95.0 100.0 100.0 9. 180.0 190.0 200.0 200.0 8. 460.0 330.88 VT1
20. Jakub Kříž 2003 / 28 / 90.4 POWERLIFTING DK 160.0 172.5 175.0 175.0 6. 95.0 102.5 105.0 105.0 5. 210.0 230.0 232.5 232.5 2. 512.5 326.46 VT2
21. František Dvořák 2002 / 11 / 91.5 Sporting APIS Praha 190.0 200.0 207.5 207.5 3. 90.0 95.0 100.0 95.0 6. 210.0 220.0 220.0 210.0 5. 512.5 324.46 VT2
22. Michal Zejda 2002 / 19 / 99.9 Doplnejch powerlifting 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 120.0 125.0 125.0 125.0 1. 200.0 210.0 217.5 217.5 3. 532.5 324.19 VT2
23. Oliver Balážik 2003 / 2 / 57.2 PWL VISION NUTRITION 117.5 122.5 127.5 127.5 1. 70.0 75.0 77.5 75.0 1. 140.0 150.0 160.0 150.0 1. 352.5 314.39 VT2
24. Jakub Novotný 2002 / 10 / 72.9 Doplnejch powerlifting 120.0 130.0 137.5 137.5 12. 120.0 127.5 127.5 120.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 12. 427.5 310.84 VT2
25. Denis Švancara 2004 / 12 / 80 ASK Blansko 150.0 157.5 160.0 160.0 5. 80.0 90.0 92.5 92.5 5. 180.0 185.0 190.0 190.0 5. 442.5 302.09 VT2
26. Vojtěch Kij 2003 / 16 / 72.8 Colbert club SSK Vítkovice 145.0 152.5 160.0 152.5 9. 92.5 100.0 105.0 100.0 7. 140.0 152.5 160.0 160.0 13. 412.5 300.22 VT2
27. Viktor Hubáček 2004 / 9 / 73.5 Sporting APIS Praha 120.0 137.5 145.0 137.5 13. 95.0 105.0 105.0 95.0 11. 160.0 172.5 182.5 182.5 9. 415.0 299.96 VT2
28. Tomáš Sladký 2004 / 15 / 72.1 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 150.0 140.0 11. 75.0 80.0 85.0 85.0 12. 150.0 172.5 177.5 177.5 10. 402.5 295.03 VT2
29. Jan Kraus 2004 / 1 / 73.5 TJ Sokol Vejprnice 140.0 150.0 155.0 150.0 10. 75.0 80.0 82.5 82.5 13. 155.0 170.0 175.0 175.0 11. 407.5 294.54 VT2
30. Jakub Zoicas 2002 / 21 / 91.7 TJ Svitavy 152.5 165.0 170.0 165.0 7. 85.0 95.0 95.0 85.0 7. 180.0 200.0 210.0 210.0 6. 460.0 290.95 VT2
31. Daniel Hlavička 2002 / 7 / 81.1 TJ Olympia Zlín 130.0 140.0 145.0 145.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 170.0 182.5 190.0 190.0 6. 420.0 284.30 VT2
32. Dalibor Mohelník 2003 / 36 / 97.7 PWL VISION NUTRITION 125.0 135.0 140.0 140.0 4. 70.0 80.0 85.0 80.0 4. 185.0 200.0 215.0 200.0 4. 420.0 258.05 VT3

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. B Strong Powerlifting Team 590.0 623.02 18 [9, 9]
2. TJ Olympia Zlín 375.0 349.99 12 [12]
3. Powerlifting TJJM Chodov 312.5 325.63 12 [12]
4. TJ Viktorie Bohumín 257.5 314.46 12 [12]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. PWL VISION NUTRITION 1 805.0 1 251.28 35 [12, 12, 7, 4]
2. Doplnejch powerlifting 2 507.5 1 720.28 33 [9, 9, 8, 5, 2]
3. TJ Sokol Vejprnice 1 900.0 1 302.87 20 [12, 6, 1, 1]
4. TJ Sokol Pohořelice 1 055.0 766.22 19 [12, 7]
5. ASK Blansko 1 062.5 694.86 18 [12, 6]
6. B Strong Powerlifting Team 1 105.0 698.87 17 [9, 8]
7. POWERLIFTING DK 1 007.5 663.60 13 [7, 6]
8. TJ Viktorie Bohumín 604.5 408.88 12 [12]
9. Iron Warriors 1 000.0 696.14 12 [9, 3]
10. Silový trojboj Holba Hanušovice 512.5 374.89 8 [8]
11. TJ Sokol Nymburk 537.5 341.80 8 [8]
12. TJ Lokomotiva Krnov 530.0 346.20 7 [7]
13. Sporting APIS Praha 927.5 624.42 6 [5, 1]
14. TJ Olympia Zlín 420.0 284.30 5 [5]
15. TJ Svitavy 460.0 290.95 4 [4]
16. Colbert club SSK Vítkovice 412.5 300.22 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. PWL VISION NUTRITION 1 805.0 1 251.28 35 [12, 12, 7, 4]
2. B Strong Powerlifting Team 1 695.0 1 321.89 35 [9, 9, 9, 8]
3. Doplnejch powerlifting 2 507.5 1 720.28 33 [9, 9, 8, 5, 2]
4. TJ Viktorie Bohumín 862.0 723.34 24 [12, 12]
5. TJ Sokol Vejprnice 1 900.0 1 302.87 20 [12, 6, 1, 1]
6. TJ Sokol Pohořelice 1 055.0 766.22 19 [12, 7]
7. ASK Blansko 1 062.5 694.86 18 [12, 6]
8. TJ Olympia Zlín 795.0 634.29 17 [12, 5]
9. POWERLIFTING DK 1 007.5 663.60 13 [7, 6]
10. Powerlifting TJJM Chodov 312.5 325.63 12 [12]
11. Iron Warriors 1 000.0 696.14 12 [9, 3]
12. Silový trojboj Holba Hanušovice 512.5 374.89 8 [8]
13. TJ Sokol Nymburk 537.5 341.80 8 [8]
14. TJ Lokomotiva Krnov 530.0 346.20 7 [7]
15. Sporting APIS Praha 927.5 624.42 6 [5, 1]
16. TJ Svitavy 460.0 290.95 4 [4]
17. Colbert club SSK Vítkovice 412.5 300.22 1 [1]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Mrtvý tah Raw 3 267.00 kg
Mikuláš Sikora Dorostenci -83 kg Mrtvý tah Equipped 3 267.00 kg