Zpět na všechny soutěže


11. Pohár starosty města Zbýšov juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 14.12. 2019
Místo konání: Zastávka

Personál:



Tomáš Šárik Delegát
Michal Sicha Hlavní rozhodčí
Jan Filo Postranní rozhodčí
Patrik Přibyl Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž - 57kg - sloučená Ž - 57kg - sloučená
1. Veronika Pasičná 1999 / 28 / 56 Doplnejch powerlifting 105.0 110.0 110.0 105.0 1. 52.5 57.5 57.5 52.5 4. 130.0 135.0 135.0 130.0 1. 287.5 338.27 MVT
2. Nikol Barkociová 1997 / 43 / 50.95 TJ Sokol Lanžhot 80.0 85.0 90.0 90.0 2. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 257.5 326.10 VT1
3. Nikola Styblíková 1998 / 48 / 53.1 TJ Svitavy 85.0 87.5 87.5 85.0 3. 50.0 55.0 - 55.0 2. 95.0 102.5 107.5 102.5 4. 242.5 297.45 VT2
4. Adéla Kuběnová 1997 / 3 / 53.3 ASK Blansko 65.0 67.5 72.5 67.5 4. 50.0 52.5 55.0 52.5 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 225.0 275.18 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Barbora Josková 1997 / 30 / 61.6 Iron Warriors 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 72.5 75.0 77.5 75.0 1. 150.0 155.0 155.0 150.0 1. 355.0 387.84 EVT
2. Aneta Jelenová 1999 / 47 / 62.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 115.0 125.0 130.0 125.0 2. 60.0 60.0 60.0 60.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 2. 335.0 361.53 MVT
3. Adéla Nejedlá 1999 / 12 / 62.9 Doplnejch powerlifting 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 52.5 57.5 60.0 57.5 3. 135.0 140.0 145.0 145.0 3. 320.0 344.10 MVT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 52 / 70.9 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 137.5 137.5 2. 70.0 72.5 75.0 72.5 2. 145.0 155.0 162.5 162.5 1. 372.5 367.36 MVT
2. Anna Brennan 1998 / 10 / 66.8 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 65.0 65.0 67.5 67.5 3. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 367.5 377.90 MVT
3. Sandra Kučerová 2000 / 35 / 68 Iron Warriors 112.5 120.0 127.5 120.0 3. 60.0 62.5 65.0 62.5 4. 135.0 145.0 150.0 150.0 3. 332.5 337.59 VT1
4. Karolína Kujalová 1998 / 8 / 71.2 B Strong Powerlifting Team 90.0 97.5 105.0 97.5 5. 70.0 75.0 75.0 75.0 1. 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 317.5 312.23 VT1
5. Jitka Frühbauerová 1999 / 7 / 71.4 Powerlifting Jihlava 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 52.5 55.0 57.5 55.0 5. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 275.0 269.91 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Tomáš Vorel 2000 / 26 / 63.5 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 170.0 1. 110.0 120.0 122.5 120.0 1. 200.0 200.0 210.0 210.0 1. 500.0 405.55 VT1
M -74 kg M -74 kg
1. Jakub Modráček 1998 / 37 / 73.4 PWL VISION NUTRITION 160.0 167.5 175.0 175.0 2. 100.0 107.5 110.0 107.5 3. 170.0 190.0 210.0 210.0 1. 492.5 356.32 VT2
2. Jan Bolech 1996 / 40 / 73.55 Powerlifting Brno 172.5 180.0 185.0 180.0 1. 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 172.5 180.0 190.0 190.0 4. 492.5 355.78 VT2
3. Filip Lukša 1999 / 21 / 72.6 Colbert club SSK Vítkovice 162.5 170.0 - 170.0 3. 100.0 105.0 - 105.0 4. 170.0 190.0 195.0 190.0 3. 465.0 339.12 VT2
4. Marek Bajer 1999 / 9 / 72.5 SK Fitness Gym Olomouc 145.0 150.0 155.0 150.0 4. 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 450.0 328.50 VT2
5. Matěj Hájský 2000 / 27 / 69.5 TJ Svitavy 105.0 112.5 120.0 120.0 5. 70.0 77.5 82.5 82.5 5. 125.0 135.0 145.0 145.0 5. 347.5 261.84
M -83 kg M -83 kg
1. Michal Daněk 1998 / 25 / 80.65 Powerlifting Brno 210.0 222.5 225.0 222.5 2. 120.0 130.0 135.0 130.0 2. 230.0 242.5 247.5 242.5 1. 595.0 404.12 VT1
2. Denis Zsibrita 2000 / 41 / 81.2 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 3. 230.0 250.0 250.0 230.0 2. 585.0 395.69 VT1
3. Petr Kolíšek 1997 / 16 / 82.5 Sporting APIS Praha 170.0 182.5 190.0 190.0 3. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 200.0 215.0 222.5 222.5 3. 550.0 368.45 VT1
4. Tomáš  Houfek 1998 / 19 / 79.5 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 - 160.0 5. 110.0 115.0 120.0 115.0 4. 190.0 200.0 210.0 200.0 4. 475.0 325.56 VT2
5. František Frantál 2000 / 5 / 79.8 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 160.0 172.5 180.0 180.0 4. 85.0 92.5 100.0 92.5 6. 175.0 187.5 195.0 195.0 5. 467.5 319.68 VT2
6. Lukáš Papírník 1996 / 51 / 82.2 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 157.5 157.5 6. 100.0 107.5 112.5 112.5 5. 170.0 180.0 192.5 192.5 6. 462.5 310.52 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Vojtěch Bula 2000 / 38 / 91.3 Sporting APIS Praha 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 120.0 127.5 130.0 130.0 3. 220.0 240.0 245.0 245.0 3. 595.0 377.11 VT1
2. Tomáš Magda 1997 / 18 / 91.3 ASK Blansko 210.0 217.5 225.0 217.5 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 7. 240.0 250.0 257.5 257.5 1. 595.0 377.11 VT1
3. Jan Richter 1998 / 31 / 88.4 Powerlifting Brno 190.0 200.0 210.0 210.0 3. 120.0 127.5 127.5 120.0 6. 220.0 230.0 237.5 237.5 4. 567.5 365.70 VT1
4. Tomáš Merhout 2000 / 13 / 89.4 ARENA Pavly Kladivové 185.0 200.0 200.0 185.0 6. 115.0 120.0 122.5 122.5 5. 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 557.5 357.13 VT2
5. Vojtěch Poljak 2000 / 11 / 92.65 B Strong Powerlifting Team 192.5 205.0 210.0 210.0 4. 110.0 115.0 117.5 115.0 8. 190.0 202.5 212.5 212.5 7. 537.5 338.25 VT2
6. Jiří Hamouz 2000 / 33 / 89.2 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 177.5 180.0 177.5 7. 120.0 127.5 130.0 127.5 4. 210.0 220.0 225.0 225.0 6. 530.0 339.89 VT2
7. Jakub Severa 1996 / 24 / 86.6 TJ Ústí nad Orlicí 185.0 185.0 195.0 195.0 5. 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 185.0 192.5 202.5 202.5 8. 527.5 343.67 VT2
8. Jan Truxa 1997 / 4 / 87.65 B Strong Powerlifting Team 150.0 160.0 167.5 167.5 10. 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 175.0 190.0 202.5 202.5 9. 500.0 323.65 VT2
9. Aleš Garčic 1996 / 14 / 92.3 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 175.0 170.0 9. 90.0 95.0 - 95.0 9. 210.0 220.0 230.0 230.0 5. 495.0 312.10 VT2
10. Daniel Černý 2000 / 1 / 86.6 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 175.0 175.0 8. 85.0 92.5 100.0 92.5 10. 170.0 180.0 192.5 180.0 10. 447.5 291.55 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Petr Januš 1998 / 45 / 99.7 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 270.0 270.0 270.0 270.0 1. 645.0 393.00 VT1
2. Jan Matulík 2000 / 15 / 102 TJ Svitavy 180.0 195.0 207.5 207.5 3. 115.0 122.5 130.0 122.5 4. 230.0 247.5 265.0 265.0 2. 595.0 359.32 VT2
3. Ondřej Batelka 1997 / 39 / 100.2 Sportovní klub Zbýšov 185.0 192.5 197.5 192.5 5. 137.5 137.5 145.0 145.0 2. 245.0 252.5 255.0 255.0 3. 592.5 360.30 VT2
4. Pavel Kudělka 1999 / 49 / 94.7 B Strong Powerlifting Team 215.0 225.0 235.0 225.0 1. 105.0 112.5 117.5 112.5 5. 240.0 252.5 255.0 252.5 4. 590.0 367.51 VT2
5. Roman Zelenka 1996 / 23 / 96.65 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 195.0 192.5 4. 135.0 142.5 145.0 142.5 3. 235.0 240.0 242.5 240.0 5. 575.0 354.95 VT2
6. Radim Vích 1996 / 36 / 102.5 B Strong Powerlifting Team 157.5 167.5 175.0 175.0 6. 92.5 97.5 102.5 102.5 6. 170.0 182.5 187.5 187.5 6. 465.0 280.30 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Jakub Šigut 1999 / 34 / 111.8 Iron Warriors 235.0 247.5 252.5 252.5 1. 140.0 145.0 150.0 145.0 2. 275.0 290.0 302.5 302.5 1. 700.0 409.92 VT1
2. Artem Usov 2000 / 46 / 115.6 Doplnejch powerlifting 225.0 235.0 242.5 235.0 2. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 240.0 252.5 260.0 252.5 4. 645.0 374.29 VT1
3. David Bárek 2000 / 32 / 119.5 Powerlifting Brno 220.0 232.5 237.5 232.5 3. 122.5 132.5 132.5 132.5 3. 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 625.0 359.69 VT1
4. David Stankovič 2000 / 50 / 107.5 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 207.5 4. 120.0 125.0 127.5 125.0 4. 240.0 252.5 260.0 252.5 3. 585.0 346.79 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 17 / 122.9 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 240.0 250.0 240.0 1. 145.0 155.0 160.0 160.0 1. 250.0 275.0 317.5 275.0 1. 675.0 386.03 VT1
2. Toturbii Toturbiev 1997 / 20 / 122 Doplnejch powerlifting 175.0 182.5 182.5 182.5 2. 110.0 120.0 127.5 127.5 2. 180.0 200.0 215.0 200.0 2. 510.0 292.13 VT3

Absolutní pořadí

Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Barbora Josková 1997 / 30 / 61.6 Iron Warriors 120.0 127.5 130.0 130.0 1. 72.5 75.0 77.5 75.0 1. 150.0 155.0 155.0 150.0 1. 355.0 387.84 EVT
2. Anna Brennan 1998 / 10 / 66.8 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 152.5 145.0 1. 65.0 65.0 67.5 67.5 3. 140.0 150.0 155.0 155.0 2. 367.5 377.90 MVT
3. Lucie Daňková 2000 / 52 / 70.9 TJ Olympia Zlín 120.0 130.0 137.5 137.5 2. 70.0 72.5 75.0 72.5 2. 145.0 155.0 162.5 162.5 1. 372.5 367.36 MVT
4. Aneta Jelenová 1999 / 47 / 62.6 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 115.0 125.0 130.0 125.0 2. 60.0 60.0 60.0 60.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 2. 335.0 361.53 MVT
5. Adéla Nejedlá 1999 / 12 / 62.9 Doplnejch powerlifting 105.0 112.5 117.5 117.5 3. 52.5 57.5 60.0 57.5 3. 135.0 140.0 145.0 145.0 3. 320.0 344.10 MVT
6. Veronika Pasičná 1999 / 28 / 56 Doplnejch powerlifting 105.0 110.0 110.0 105.0 1. 52.5 57.5 57.5 52.5 4. 130.0 135.0 135.0 130.0 1. 287.5 338.27 MVT
7. Sandra Kučerová 2000 / 35 / 68 Iron Warriors 112.5 120.0 127.5 120.0 3. 60.0 62.5 65.0 62.5 4. 135.0 145.0 150.0 150.0 3. 332.5 337.59 VT1
8. Nikol Barkociová 1997 / 43 / 50.95 TJ Sokol Lanžhot 80.0 85.0 90.0 90.0 2. 50.0 55.0 57.5 57.5 1. 100.0 105.0 110.0 110.0 2. 257.5 326.10 VT1
9. Karolína Kujalová 1998 / 8 / 71.2 B Strong Powerlifting Team 90.0 97.5 105.0 97.5 5. 70.0 75.0 75.0 75.0 1. 130.0 140.0 145.0 145.0 4. 317.5 312.23 VT1
10. Nikola Styblíková 1998 / 48 / 53.1 TJ Svitavy 85.0 87.5 87.5 85.0 3. 50.0 55.0 - 55.0 2. 95.0 102.5 107.5 102.5 4. 242.5 297.45 VT2
11. Adéla Kuběnová 1997 / 3 / 53.3 ASK Blansko 65.0 67.5 72.5 67.5 4. 50.0 52.5 55.0 52.5 3. 95.0 100.0 105.0 105.0 3. 225.0 275.18 VT2
12. Jitka Frühbauerová 1999 / 7 / 71.4 Powerlifting Jihlava 95.0 105.0 110.0 110.0 4. 52.5 55.0 57.5 55.0 5. 110.0 117.5 117.5 110.0 5. 275.0 269.91 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jakub Šigut 1999 / 34 / 111.8 Iron Warriors 235.0 247.5 252.5 252.5 1. 140.0 145.0 150.0 145.0 2. 275.0 290.0 302.5 302.5 1. 700.0 409.92 VT1
2. Tomáš Vorel 2000 / 26 / 63.5 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 170.0 1. 110.0 120.0 122.5 120.0 1. 200.0 200.0 210.0 210.0 1. 500.0 405.55 VT1
3. Michal Daněk 1998 / 25 / 80.65 Powerlifting Brno 210.0 222.5 225.0 222.5 2. 120.0 130.0 135.0 130.0 2. 230.0 242.5 247.5 242.5 1. 595.0 404.12 VT1
4. Denis Zsibrita 2000 / 41 / 81.2 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 1. 117.5 125.0 130.0 130.0 3. 230.0 250.0 250.0 230.0 2. 585.0 395.69 VT1
5. Petr Januš 1998 / 45 / 99.7 Iron Warriors 210.0 220.0 225.0 225.0 2. 140.0 150.0 155.0 150.0 1. 270.0 270.0 270.0 270.0 1. 645.0 393.00 VT1
6. Denis Kurečka 1999 / 17 / 122.9 Colbert club SSK Vítkovice 225.0 240.0 250.0 240.0 1. 145.0 155.0 160.0 160.0 1. 250.0 275.0 317.5 275.0 1. 675.0 386.03 VT1
7. Vojtěch Bula 2000 / 38 / 91.3 Sporting APIS Praha 205.0 215.0 220.0 220.0 1. 120.0 127.5 130.0 130.0 3. 220.0 240.0 245.0 245.0 3. 595.0 377.11 VT1
8. Tomáš Magda 1997 / 18 / 91.3 ASK Blansko 210.0 217.5 225.0 217.5 2. 115.0 120.0 125.0 120.0 7. 240.0 250.0 257.5 257.5 1. 595.0 377.11 VT1
9. Artem Usov 2000 / 46 / 115.6 Doplnejch powerlifting 225.0 235.0 242.5 235.0 2. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 240.0 252.5 260.0 252.5 4. 645.0 374.29 VT1
10. Petr Kolíšek 1997 / 16 / 82.5 Sporting APIS Praha 170.0 182.5 190.0 190.0 3. 125.0 132.5 137.5 137.5 1. 200.0 215.0 222.5 222.5 3. 550.0 368.45 VT1
11. Pavel Kudělka 1999 / 49 / 94.7 B Strong Powerlifting Team 215.0 225.0 235.0 225.0 1. 105.0 112.5 117.5 112.5 5. 240.0 252.5 255.0 252.5 4. 590.0 367.51 VT2
12. Jan Richter 1998 / 31 / 88.4 Powerlifting Brno 190.0 200.0 210.0 210.0 3. 120.0 127.5 127.5 120.0 6. 220.0 230.0 237.5 237.5 4. 567.5 365.70 VT1
13. Ondřej Batelka 1997 / 39 / 100.2 Sportovní klub Zbýšov 185.0 192.5 197.5 192.5 5. 137.5 137.5 145.0 145.0 2. 245.0 252.5 255.0 255.0 3. 592.5 360.30 VT2
14. David Bárek 2000 / 32 / 119.5 Powerlifting Brno 220.0 232.5 237.5 232.5 3. 122.5 132.5 132.5 132.5 3. 250.0 260.0 270.0 260.0 2. 625.0 359.69 VT1
15. Jan Matulík 2000 / 15 / 102 TJ Svitavy 180.0 195.0 207.5 207.5 3. 115.0 122.5 130.0 122.5 4. 230.0 247.5 265.0 265.0 2. 595.0 359.32 VT2
16. Tomáš Merhout 2000 / 13 / 89.4 ARENA Pavly Kladivové 185.0 200.0 200.0 185.0 6. 115.0 120.0 122.5 122.5 5. 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 557.5 357.13 VT2
17. Jakub Modráček 1998 / 37 / 73.4 PWL VISION NUTRITION 160.0 167.5 175.0 175.0 2. 100.0 107.5 110.0 107.5 3. 170.0 190.0 210.0 210.0 1. 492.5 356.32 VT2
18. Jan Bolech 1996 / 40 / 73.55 Powerlifting Brno 172.5 180.0 185.0 180.0 1. 110.0 117.5 122.5 122.5 1. 172.5 180.0 190.0 190.0 4. 492.5 355.78 VT2
19. Roman Zelenka 1996 / 23 / 96.65 Doplnejch powerlifting 185.0 192.5 195.0 192.5 4. 135.0 142.5 145.0 142.5 3. 235.0 240.0 242.5 240.0 5. 575.0 354.95 VT2
20. David Stankovič 2000 / 50 / 107.5 Doplnejch powerlifting 190.0 200.0 207.5 207.5 4. 120.0 125.0 127.5 125.0 4. 240.0 252.5 260.0 252.5 3. 585.0 346.79 VT2
21. Jakub Severa 1996 / 24 / 86.6 TJ Ústí nad Orlicí 185.0 185.0 195.0 195.0 5. 115.0 122.5 130.0 130.0 1. 185.0 192.5 202.5 202.5 8. 527.5 343.67 VT2
22. Jiří Hamouz 2000 / 33 / 89.2 TJ TZ Prosport Rakovník 170.0 177.5 180.0 177.5 7. 120.0 127.5 130.0 127.5 4. 210.0 220.0 225.0 225.0 6. 530.0 339.89 VT2
23. Filip Lukša 1999 / 21 / 72.6 Colbert club SSK Vítkovice 162.5 170.0 - 170.0 3. 100.0 105.0 - 105.0 4. 170.0 190.0 195.0 190.0 3. 465.0 339.12 VT2
24. Vojtěch Poljak 2000 / 11 / 92.65 B Strong Powerlifting Team 192.5 205.0 210.0 210.0 4. 110.0 115.0 117.5 115.0 8. 190.0 202.5 212.5 212.5 7. 537.5 338.25 VT2
25. Marek Bajer 1999 / 9 / 72.5 SK Fitness Gym Olomouc 145.0 150.0 155.0 150.0 4. 105.0 110.0 110.0 110.0 2. 180.0 190.0 195.0 190.0 2. 450.0 328.50 VT2
26. Tomáš  Houfek 1998 / 19 / 79.5 Sportovní klub Zbýšov 150.0 160.0 - 160.0 5. 110.0 115.0 120.0 115.0 4. 190.0 200.0 210.0 200.0 4. 475.0 325.56 VT2
27. Jan Truxa 1997 / 4 / 87.65 B Strong Powerlifting Team 150.0 160.0 167.5 167.5 10. 120.0 125.0 130.0 130.0 2. 175.0 190.0 202.5 202.5 9. 500.0 323.65 VT2
28. František Frantál 2000 / 5 / 79.8 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 160.0 172.5 180.0 180.0 4. 85.0 92.5 100.0 92.5 6. 175.0 187.5 195.0 195.0 5. 467.5 319.68 VT2
29. Aleš Garčic 1996 / 14 / 92.3 PWL VISION NUTRITION 160.0 170.0 175.0 170.0 9. 90.0 95.0 - 95.0 9. 210.0 220.0 230.0 230.0 5. 495.0 312.10 VT2
30. Lukáš Papírník 1996 / 51 / 82.2 Doplnejch powerlifting 140.0 150.0 157.5 157.5 6. 100.0 107.5 112.5 112.5 5. 170.0 180.0 192.5 192.5 6. 462.5 310.52 VT2
31. Toturbii Toturbiev 1997 / 20 / 122 Doplnejch powerlifting 175.0 182.5 182.5 182.5 2. 110.0 120.0 127.5 127.5 2. 180.0 200.0 215.0 200.0 2. 510.0 292.13 VT3
32. Daniel Černý 2000 / 1 / 86.6 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 175.0 175.0 8. 85.0 92.5 100.0 92.5 10. 170.0 180.0 192.5 180.0 10. 447.5 291.55 VT3
33. Radim Vích 1996 / 36 / 102.5 B Strong Powerlifting Team 157.5 167.5 175.0 175.0 6. 92.5 97.5 102.5 102.5 6. 170.0 182.5 187.5 187.5 6. 465.0 280.30 VT3
34. Matěj Hájský 2000 / 27 / 69.5 TJ Svitavy 105.0 112.5 120.0 120.0 5. 70.0 77.5 82.5 82.5 5. 125.0 135.0 145.0 145.0 5. 347.5 261.84

Oddílové výsledky

Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1 Doplnejch powerlifting 975.0 1 060.27 29 [12, 9, 8]
2 Iron Warriors 687.5 725.43 20 [12, 8]
3 TJ Olympia Zlín 372.5 367.36 12 [12]
4 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 335.0 361.53 9 [9]
5 TJ Sokol Lanžhot 257.5 326.10 9 [9]
6 TJ Svitavy 242.5 297.45 8 [8]
7 B Strong Powerlifting Team 317.5 312.23 7 [7]
8 ASK Blansko 225.0 275.18 7 [7]
9 Powerlifting Jihlava 275.0 269.91 6 [6]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1 Powerlifting Brno 2 780.0 1 890.84 49 [12, 12, 9, 8, 8]
2 Doplnejch powerlifting 2 777.5 1 678.68 36 [9, 9, 7, 6, 5]
3 Iron Warriors 1 930.0 1 198.61 33 [12, 12, 9]
4 B Strong Powerlifting Team 2 092.5 1 309.71 21 [7, 6, 5, 3]
5 Colbert club SSK Vítkovice 1 140.0 725.15 20 [12, 8]
6 Sporting APIS Praha 1 145.0 745.56 17 [9, 8]
7 Sportovní klub Zbýšov 1 067.5 685.86 15 [8, 7]
8 TJ Svitavy 942.5 621.16 15 [9, 6]
9 PWL VISION NUTRITION 987.5 668.42 14 [12, 2]
10 ASK Blansko 595.0 377.11 12 [12]
11 ARENA Pavly Kladivové 557.5 357.13 7 [7]
12 SK Fitness Gym Olomouc 450.0 328.50 7 [7]
13 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 467.5 319.68 6 [6]
14 TJ TZ Prosport Rakovník 530.0 339.89 5 [5]
15 TJ Ústí nad Orlicí 527.5 343.67 4 [4]
16 TJ Sokol Pohořelice 447.5 291.55 1 [1]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1 Iron Warriors 2 617.5 1 924.04 53 [12, 12, 12, 9, 8]
2 Powerlifting Brno 2 780.0 1 890.84 49 [12, 12, 9, 8, 8]
3 Doplnejch powerlifting 3 752.5 2 738.95 47 [12, 9, 9, 9, 8]
4 B Strong Powerlifting Team 2 410.0 1 621.94 28 [7, 7, 6, 5, 3]
5 TJ Svitavy 1 185.0 918.61 23 [9, 8, 6]
6 Colbert club SSK Vítkovice 1 140.0 725.15 20 [12, 8]
7 ASK Blansko 820.0 652.29 19 [12, 7]
8 Sporting APIS Praha 1 145.0 745.56 17 [9, 8]
9 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany 802.5 681.21 15 [9, 6]
10 Sportovní klub Zbýšov 1 067.5 685.86 15 [8, 7]
11 PWL VISION NUTRITION 987.5 668.42 14 [12, 2]
12 TJ Olympia Zlín 372.5 367.36 12 [12]
13 TJ Sokol Lanžhot 257.5 326.10 9 [9]
14 ARENA Pavly Kladivové 557.5 357.13 7 [7]
15 SK Fitness Gym Olomouc 450.0 328.50 7 [7]
16 Powerlifting Jihlava 275.0 269.91 6 [6]
17 TJ TZ Prosport Rakovník 530.0 339.89 5 [5]
18 TJ Ústí nad Orlicí 527.5 343.67 4 [4]
19 TJ Sokol Pohořelice 447.5 291.55 1 [1]