Zpět na všechny soutěže


8. Mistrovství jižní a severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 18.09. 2021
Místo konání: Vítkovice
Informace o soutěži:

Diplomy

Personál:



Jiří Foldyna Ředitel
Michal Krček Hlavní rozhodčí
Ivan Karpíšek Postranní rozhodčí
Tereza Herrmannová Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -52 kg Ž -52 kg
1. Denisa Turková 2003 / 5 / 50.4 TJ Viktorie Bohumín 85.0 92.5 - 92.5 1. 47.5 52.5 - 52.5 2. 105.0 115.0 R122.5 122.5 1. 267.5 341.57 VT1
2. Lucie Peterková 1991 / 30 / 51 Colbert club SSK Vítkovice 67.5 70.0 72.5 72.5 2. 50.0 52.5 55.0 55.0 1. 77.5 80.0 85.0 85.0 2. 212.5 268.90 VT2
Ž -57 kg Ž -57 kg
1. Barbora Švaňová 2003 / 40 / 56.5 TJ SŠTaS Karviná 115.0 120.0 125.0 125.0 1. 50.0 55.0 60.0 60.0 1. 130.0 135.0 - 135.0 1. 320.0 373.89 MVT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Mariana Franková 2002 / 47 / 61.8 TJ SŠTaS Karviná 90.0 105.0 110.0 110.0 1. 65.0 72.5 77.5 72.5 1. 110.0 130.0 137.5 137.5 1. 320.0 348.74 VT1
2. Barbora Mžyková 1999 / 14 / 61.2 TJ SŠTaS Karviná 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 50.0 57.5 60.0 60.0 2. 110.0 125.0 130.0 130.0 2. 285.0 312.93 VT1
3. Tereza Němcová 2006 / 6 / 63 Colbert club SSK Vítkovice 80.0 90.0 92.5 92.5 3. 50.0 55.0 55.0 50.0 3. 100.0 115.0 117.5 115.0 3. 257.5 276.56 VT2
Ž -69 kg Ž -69 kg
1. Barbora Jurčová 2002 / 12 / 68.8 SK Fitness Gym Olomouc 85.0 95.0 105.0 105.0 1. 40.0 45.0 47.5 47.5 1. 90.0 105.0 115.0 105.0 1. 257.5 259.28 VT2
Ž -84 kg Ž -84 kg
1. Natálie Plevová 1996 / 39 / 77.1 TJ Viktorie Bohumín 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 75.0 82.5 90.0 82.5 1. 135.0 145.0 150.0 150.0 1. 375.0 350.51 VT1
2. Miroslava Horáková 1988 / 44 / 82.5 TJ Sokol Vranovice 95.0 110.0 120.0 110.0 2. 60.0 67.5 72.5 67.5 2. 100.0 112.5 120.0 120.0 2. 297.5 267.75 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Kryštof Huta 2003 / 37 / 64.6 TJ SŠTaS Karviná 140.0 160.0 170.0 170.0 1. 80.0 87.5 90.0 90.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 1. 440.0 351.69 VT2
2. Maxmilián Vučkovski 2003 / 21 / 61.8 TJ SŠTaS Karviná 100.0 110.0 120.0 120.0 2. 100.0 110.0 120.0 110.0 1. 130.0 140.0 147.5 147.5 2. 377.5 313.51 VT3
M -74 kg M -74 kg
1. Roman Kocúr 1996 / 15 / 73.2 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 195.0 200.0 195.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 550.0 398.69 VT1
2. Tomáš Dobeš 1996 / 22 / 69.4 TJ SŠTaS Karviná 130.0 140.0 155.0 155.0 4. 90.0 110.0 115.0 115.0 2. 180.0 200.0 215.0 215.0 2. 485.0 365.88 VT2
3. Marek Bajer 1999 / 16 / 72.1 SK Fitness Gym Olomouc 160.0 170.0 175.0 175.0 3. 107.5 115.0 117.5 115.0 3. 170.0 180.0 187.5 187.5 3. 477.5 350.01 VT2
4. Adam Boček 1995 / 2 / 72.9 TJ Sokol Rosice 170.0 180.0 182.5 180.0 2. 90.0 100.0 102.5 102.5 5. 170.0 180.0 195.0 180.0 5. 462.5 336.28 VT2
5. Jaromír Kalník 1964 / 26 / 72 Fitness Ring 130.0 135.0 140.0 140.0 5. 100.0 110.0 112.5 112.5 4. 160.0 160.0 185.0 185.0 4. 437.5 320.99 VT3
6. Lukáš Soukup 1980 / 3 / 71.1 TJ Sokol Vranovice 97.5 102.5 110.0 110.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 115.0 122.5 135.0 135.0 6. 330.0 244.40
- Aleš Pantůček 1995 / 36 / 72.8 Iron Warriors 170.0 170.0 175.0 0 - 120.0 - - 0 - - - - 0 - - -
M -83 kg M -83 kg
1. Vlastimil Románek 1994 / 28 / 82.5 TJ Olympia Zlín 240.0 247.5 255.0 255.0 1. 140.0 150.0 157.5 157.5 2. 240.0 250.0 257.5 257.5 2. 670.0 448.83 MVT
2. Mikuláš Sikora 2003 / 20 / 81 TJ SŠTaS Karviná 190.0 215.0 - 215.0 2. 140.0 147.5 155.0 147.5 3. 230.0 260.0 - 260.0 1. 622.5 421.68 VT1
3. Robert Rajzl 1994 / 18 / 83 TJ Olympia Zlín 180.0 195.0 205.0 205.0 4. 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 170.0 200.0 215.0 215.0 7. 580.0 387.15 VT1
4. Robin Rozsypal 1997 / 41 / 81.3 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 195.0 202.5 195.0 6. 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 220.0 220.0 230.0 230.0 4. 557.5 376.81 VT2
5. Jan Jelínek 2000 / 11 / 80.6 TJ Sokol Vranovice 197.5 202.5 202.5 202.5 5. 97.5 102.5 102.5 102.5 11. 215.0 230.0 245.0 245.0 3. 550.0 373.73 VT2
6. Denis Zsibrita 2000 / 9 / 81.6 Iron Warriors 200.0 205.0 205.0 205.0 3. 110.0 120.0 125.0 125.0 6. 220.0 230.0 235.0 220.0 6. 550.0 370.92 VT2
7. Jan Bolech 1996 / 23 / 81.9 TJ Olympia Zlín 177.5 190.0 200.0 190.0 7. 132.5 137.5 142.5 142.5 4. 200.0 210.0 212.5 212.5 8. 545.0 366.73 VT2
8. Jaroslav Varvařovský 1992 / 32 / 80.8 Sportovní klub Zbýšov 165.0 175.0 180.0 180.0 8. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 520.0 352.82 VT2
9. Martin Turek 1972 / 34 / 82.7 TJ Viktorie Bohumín 155.0 165.0 172.5 172.5 10. 105.0 115.0 125.0 125.0 7. 162.5 175.0 182.5 182.5 11. 480.0 321.07 VT3
10. Vojtěch Kij 2003 / 42 / 81.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 172.5 180.0 172.5 9. 115.0 120.0 - 115.0 9. 160.0 175.0 190.0 190.0 10. 477.5 321.55 VT3
11. Tomáš Čižmář 2000 / 24 / 80.8 TJ Sokol Rosice 150.0 160.0 170.0 160.0 11. 95.0 102.5 105.0 105.0 10. 175.0 185.0 195.0 195.0 9. 460.0 312.11 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Michal Pálka 1995 / 8 / 87.2 Iron Warriors 227.5 242.5 - 242.5 1. 165.0 172.5 177.5 177.5 2. 225.0 235.0 240.0 235.0 5. 655.0 425.16 VT1
2. Jiří Bilko 2000 / 7 / 87.2 TJ SŠTaS Karviná 190.0 200.0 215.0 215.0 3. 140.0 150.0 152.5 152.5 3. 230.0 255.0 267.5 267.5 1. 635.0 412.18 VT1
3. Tomáš Němec 1996 / 25 / 91.4 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 210.0 220.0 220.0 2. 165.0 165.0 180.0 180.0 1. 200.0 220.0 235.0 235.0 6. 635.0 402.27 VT1
4. Vít Slováček 1992 / 19 / 91.6 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 200.0 210.0 210.0 4. 125.0 130.0 135.0 130.0 5. 245.0 260.0 270.0 260.0 2. 600.0 379.68 VT1
5. Jiří Hozák 1973 / 33 / 91.6 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 195.0 185.0 8. 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 230.0 240.0 245.0 240.0 4. 560.0 354.37 VT2
6. Radim Volák 1989 / 43 / 90.6 Fitness Ring 180.0 200.0 210.0 200.0 5. 120.0 125.0 130.0 125.0 7. 230.0 265.0 265.0 230.0 7. 555.0 353.15 VT2
7. Bronislav Chýlek 1979 / 10 / 91.5 Spal strength gym 190.0 190.0 190.0 190.0 7. 110.0 115.0 115.0 110.0 9. 240.0 250.0 260.0 250.0 3. 550.0 348.20 VT2
8. Petr Kavan 2001 / 31 / 92 TJ Sokol Vranovice 182.5 192.5 197.5 197.5 6. 117.5 122.5 127.5 127.5 6. 190.0 205.0 215.0 215.0 9. 540.0 341.01 VT2
9. Martin Jančo 1992 / 48 / 88.9 TJ SŠTaS Karviná 130.0 150.0 170.0 150.0 9. 90.0 105.0 115.0 115.0 8. 180.0 205.0 215.0 215.0 8. 480.0 308.35 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Denis Šochman 2000 / 27 / 98.7 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 120.0 140.0 150.0 150.0 1. 220.0 260.0 270.0 260.0 1. 610.0 373.20 VT2
M -120 kg M -120 kg
1. Tomáš Trněný 1989 / 13 / 111.3 TJ Lokomotiva Krnov 270.0 270.0 285.0 285.0 1. 165.0 165.0 170.0 170.0 3. 280.0 300.0 310.0 310.0 1. 765.0 448.60 MVT
2. Daniel Jaroš 1987 / 29 / 118.2 TJ Viktorie Bohumín 250.0 R294.0 R294.0 250.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 2. 250.0 280.0 - 280.0 2. 710.0 409.67 VT1
3. Jan Soběslav 1974 / 1 / 114 Fitness Ring 230.0 230.0 250.0 230.0 3. 150.0 165.0 185.0 185.0 1. 200.0 210.0 - 210.0 3. 625.0 364.00 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Denis Kurečka 1999 / 46 / 140 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 190.0 202.5 210.0 202.5 2. 260.0 290.0 295.0 295.0 1. 767.5 428.88 MVT
2. Marek Novák 1997 / 35 / 155.3 TJ Olympia Zlín 270.0 280.0 300.0 300.0 1. 212.5 222.5 230.0 222.5 1. 207.5 230.0 242.5 242.5 2. 765.0 421.21 MVT

Absolutní pořadí

Ženy
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Barbora Švaňová 2003 / 40 / 56.5 TJ SŠTaS Karviná 115.0 120.0 125.0 125.0 1. 50.0 55.0 60.0 60.0 1. 130.0 135.0 - 135.0 1. 320.0 373.89 MVT
2. Natálie Plevová 1996 / 39 / 77.1 TJ Viktorie Bohumín 125.0 135.0 142.5 142.5 1. 75.0 82.5 90.0 82.5 1. 135.0 145.0 150.0 150.0 1. 375.0 350.51 VT1
3. Mariana Franková 2002 / 47 / 61.8 TJ SŠTaS Karviná 90.0 105.0 110.0 110.0 1. 65.0 72.5 77.5 72.5 1. 110.0 130.0 137.5 137.5 1. 320.0 348.74 VT1
4. Denisa Turková 2003 / 5 / 50.4 TJ Viktorie Bohumín 85.0 92.5 - 92.5 1. 47.5 52.5 - 52.5 2. 105.0 115.0 122.5 122.5 1. 267.5 341.57 VT1
5. Barbora Mžyková 1999 / 14 / 61.2 TJ SŠTaS Karviná 80.0 90.0 95.0 95.0 2. 50.0 57.5 60.0 60.0 2. 110.0 125.0 130.0 130.0 2. 285.0 312.93 VT1
6. Tereza Němcová 2006 / 6 / 63 Colbert club SSK Vítkovice 80.0 90.0 92.5 92.5 3. 50.0 55.0 55.0 50.0 3. 100.0 115.0 117.5 115.0 3. 257.5 276.56 VT2
7. Lucie Peterková 1991 / 30 / 51 Colbert club SSK Vítkovice 67.5 70.0 72.5 72.5 2. 50.0 52.5 55.0 55.0 1. 77.5 80.0 85.0 85.0 2. 212.5 268.90 VT2
8. Miroslava Horáková 1988 / 44 / 82.5 TJ Sokol Vranovice 95.0 110.0 120.0 110.0 2. 60.0 67.5 72.5 67.5 2. 100.0 112.5 120.0 120.0 2. 297.5 267.75 VT2
9. Barbora Jurčová 2002 / 12 / 68.8 SK Fitness Gym Olomouc 85.0 95.0 105.0 105.0 1. 40.0 45.0 47.5 47.5 1. 90.0 105.0 115.0 105.0 1. 257.5 259.28 VT2
Muži
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Wilks VT
1. Vlastimil Románek 1994 / 28 / 82.5 TJ Olympia Zlín 240.0 247.5 255.0 255.0 1. 140.0 150.0 157.5 157.5 2. 240.0 250.0 257.5 257.5 2. 670.0 448.83 MVT
2. Tomáš Trněný 1989 / 13 / 111.3 TJ Lokomotiva Krnov 270.0 270.0 285.0 285.0 1. 165.0 165.0 170.0 170.0 3. 280.0 300.0 310.0 310.0 1. 765.0 448.60 MVT
3. Denis Kurečka 1999 / 46 / 140 Colbert club SSK Vítkovice 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 190.0 202.5 210.0 202.5 2. 260.0 290.0 295.0 295.0 1. 767.5 428.88 MVT
4. Michal Pálka 1995 / 8 / 87.2 Iron Warriors 227.5 242.5 - 242.5 1. 165.0 172.5 177.5 177.5 2. 225.0 235.0 240.0 235.0 5. 655.0 425.16 VT1
5. Mikuláš Sikora 2003 / 20 / 81 TJ SŠTaS Karviná 190.0 215.0 - 215.0 2. 140.0 147.5 155.0 147.5 3. 230.0 260.0 - 260.0 1. 622.5 421.68 VT1
6. Marek Novák 1997 / 35 / 155.3 TJ Olympia Zlín 270.0 280.0 300.0 300.0 1. 212.5 222.5 230.0 222.5 1. 207.5 230.0 242.5 242.5 2. 765.0 421.21 MVT
7. Jiří Bilko 2000 / 7 / 87.2 TJ SŠTaS Karviná 190.0 200.0 215.0 215.0 3. 140.0 150.0 152.5 152.5 3. 230.0 255.0 267.5 267.5 1. 635.0 412.18 VT1
8. Daniel Jaroš 1987 / 29 / 118.2 TJ Viktorie Bohumín 250.0 294.0 294.0 250.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 2. 250.0 280.0 - 280.0 2. 710.0 409.67 VT1
9. Tomáš Němec 1996 / 25 / 91.4 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 210.0 220.0 220.0 2. 165.0 165.0 180.0 180.0 1. 200.0 220.0 235.0 235.0 6. 635.0 402.27 VT1
10. Roman Kocúr 1996 / 15 / 73.2 Colbert club SSK Vítkovice 190.0 195.0 200.0 195.0 1. 125.0 130.0 135.0 135.0 1. 210.0 220.0 230.0 220.0 1. 550.0 398.69 VT1
11. Robert Rajzl 1994 / 18 / 83 TJ Olympia Zlín 180.0 195.0 205.0 205.0 4. 150.0 160.0 160.0 160.0 1. 170.0 200.0 215.0 215.0 7. 580.0 387.15 VT1
12. Vít Slováček 1992 / 19 / 91.6 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 200.0 210.0 210.0 4. 125.0 130.0 135.0 130.0 5. 245.0 260.0 270.0 260.0 2. 600.0 379.68 VT1
13. Robin Rozsypal 1997 / 41 / 81.3 Colbert club SSK Vítkovice 185.0 195.0 202.5 195.0 6. 120.0 127.5 132.5 132.5 5. 220.0 220.0 230.0 230.0 4. 557.5 376.81 VT2
14. Jan Jelínek 2000 / 11 / 80.6 TJ Sokol Vranovice 197.5 202.5 202.5 202.5 5. 97.5 102.5 102.5 102.5 11. 215.0 230.0 245.0 245.0 3. 550.0 373.73 VT2
15. Denis Šochman 2000 / 27 / 98.7 Fitness Ring 180.0 190.0 200.0 200.0 1. 120.0 140.0 150.0 150.0 1. 220.0 260.0 270.0 260.0 1. 610.0 373.20 VT2
16. Denis Zsibrita 2000 / 9 / 81.6 Iron Warriors 200.0 205.0 205.0 205.0 3. 110.0 120.0 125.0 125.0 6. 220.0 230.0 235.0 220.0 6. 550.0 370.92 VT2
17. Jan Bolech 1996 / 23 / 81.9 TJ Olympia Zlín 177.5 190.0 200.0 190.0 7. 132.5 137.5 142.5 142.5 4. 200.0 210.0 212.5 212.5 8. 545.0 366.73 VT2
18. Tomáš Dobeš 1996 / 22 / 69.4 TJ SŠTaS Karviná 130.0 140.0 155.0 155.0 4. 90.0 110.0 115.0 115.0 2. 180.0 200.0 215.0 215.0 2. 485.0 365.88 VT2
19. Jan Soběslav 1974 / 1 / 114 Fitness Ring 230.0 230.0 250.0 230.0 3. 150.0 165.0 185.0 185.0 1. 200.0 210.0 - 210.0 3. 625.0 364.00 VT2
20. Jiří Hozák 1973 / 33 / 91.6 Powerlifting Hodonín 175.0 185.0 195.0 185.0 8. 130.0 135.0 140.0 135.0 4. 230.0 240.0 245.0 240.0 4. 560.0 354.37 VT2
21. Radim Volák 1989 / 43 / 90.6 Fitness Ring 180.0 200.0 210.0 200.0 5. 120.0 125.0 130.0 125.0 7. 230.0 265.0 265.0 230.0 7. 555.0 353.15 VT2
22. Jaroslav Varvařovský 1992 / 32 / 80.8 Sportovní klub Zbýšov 165.0 175.0 180.0 180.0 8. 110.0 120.0 125.0 120.0 8. 200.0 210.0 220.0 220.0 5. 520.0 352.82 VT2
23. Kryštof Huta 2003 / 37 / 64.6 TJ SŠTaS Karviná 140.0 160.0 170.0 170.0 1. 80.0 87.5 90.0 90.0 2. 150.0 170.0 180.0 180.0 1. 440.0 351.69 VT2
24. Marek Bajer 1999 / 16 / 72.1 SK Fitness Gym Olomouc 160.0 170.0 175.0 175.0 3. 107.5 115.0 117.5 115.0 3. 170.0 180.0 187.5 187.5 3. 477.5 350.01 VT2
25. Bronislav Chýlek 1979 / 10 / 91.5 Spal strength gym 190.0 190.0 190.0 190.0 7. 110.0 115.0 115.0 110.0 9. 240.0 250.0 260.0 250.0 3. 550.0 348.20 VT2
26. Petr Kavan 2001 / 31 / 92 TJ Sokol Vranovice 182.5 192.5 197.5 197.5 6. 117.5 122.5 127.5 127.5 6. 190.0 205.0 215.0 215.0 9. 540.0 341.01 VT2
27. Adam Boček 1995 / 2 / 72.9 TJ Sokol Rosice 170.0 180.0 182.5 180.0 2. 90.0 100.0 102.5 102.5 5. 170.0 180.0 195.0 180.0 5. 462.5 336.28 VT2
28. Vojtěch Kij 2003 / 42 / 81.8 Colbert club SSK Vítkovice 160.0 172.5 180.0 172.5 9. 115.0 120.0 - 115.0 9. 160.0 175.0 190.0 190.0 10. 477.5 321.55 VT3
29. Martin Turek 1972 / 34 / 82.7 TJ Viktorie Bohumín 155.0 165.0 172.5 172.5 10. 105.0 115.0 125.0 125.0 7. 162.5 175.0 182.5 182.5 11. 480.0 321.07 VT3
30. Jaromír Kalník 1964 / 26 / 72 Fitness Ring 130.0 135.0 140.0 140.0 5. 100.0 110.0 112.5 112.5 4. 160.0 160.0 185.0 185.0 4. 437.5 320.99 VT3
31. Maxmilián Vučkovski 2003 / 21 / 61.8 TJ SŠTaS Karviná 100.0 110.0 120.0 120.0 2. 100.0 110.0 120.0 110.0 1. 130.0 140.0 147.5 147.5 2. 377.5 313.51 VT3
32. Tomáš Čižmář 2000 / 24 / 80.8 TJ Sokol Rosice 150.0 160.0 170.0 160.0 11. 95.0 102.5 105.0 105.0 10. 175.0 185.0 195.0 195.0 9. 460.0 312.11 VT3
33. Martin Jančo 1992 / 48 / 88.9 TJ SŠTaS Karviná 130.0 150.0 170.0 150.0 9. 90.0 105.0 115.0 115.0 8. 180.0 205.0 215.0 215.0 8. 480.0 308.35 VT3
34. Lukáš Soukup 1980 / 3 / 71.1 TJ Sokol Vranovice 97.5 102.5 110.0 110.0 6. 80.0 85.0 90.0 85.0 6. 115.0 122.5 135.0 135.0 6. 330.0 244.40
35. Aleš Pantůček 1995 / 36 / 72.8 Iron Warriors 170.0 170.0 175.0 0 - 120.0 - - 0 - - - - 0 - - -

Oddílové výsledky

Ženy
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ SŠTaS Karviná 925.0 1 035.56 33 [12, 12, 9]
2. TJ Viktorie Bohumín 642.5 692.08 24 [12, 12]
3. Colbert club SSK Vítkovice 470.0 545.46 17 [9, 8]
4. SK Fitness Gym Olomouc 257.5 259.28 12 [12]
5. TJ Sokol Vranovice 297.5 267.75 9 [9]
Muži
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ SŠTaS Karviná 3 040.0 2 173.29 48 [12, 9, 9, 9, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 3 587.5 2 307.88 46 [12, 12, 8, 7, 7]
3. TJ Olympia Zlín 2 560.0 1 623.92 33 [12, 9, 8, 4]
4. Fitness Ring 2 227.5 1 411.34 31 [12, 8, 6, 5]
5. Iron Warriors 1 205.0 796.08 17 [12, 5]
6. TJ Sokol Vranovice 1 420.0 959.14 14 [6, 5, 3]
7. TJ Lokomotiva Krnov 765.0 448.60 12 [12]
8. TJ Viktorie Bohumín 1 190.0 730.74 11 [9, 2]
9. SK Fitness Gym Olomouc 477.5 350.01 8 [8]
10. TJ Sokol Rosice 922.5 648.39 8 [7, 1]
11. Powerlifting Hodonín 560.0 354.37 6 [6]
12. Spal strength gym 550.0 348.20 4 [4]
13. Sportovní klub Zbýšov 520.0 352.82 3 [3]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ SŠTaS Karviná 3 965.0 3 208.85 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Colbert club SSK Vítkovice 4 057.5 2 853.34 49 [12, 12, 9, 8, 8]
3. TJ Viktorie Bohumín 1 832.5 1 422.82 35 [12, 12, 9, 2]
4. TJ Olympia Zlín 2 560.0 1 623.92 33 [12, 9, 8, 4]
5. Fitness Ring 2 227.5 1 411.34 31 [12, 8, 6, 5]
6. TJ Sokol Vranovice 1 717.5 1 226.89 23 [9, 6, 5, 3]
7. SK Fitness Gym Olomouc 735.0 609.29 20 [12, 8]
8. Iron Warriors 1 205.0 796.08 17 [12, 5]
9. TJ Lokomotiva Krnov 765.0 448.60 12 [12]
10. TJ Sokol Rosice 922.5 648.39 8 [7, 1]
11. Powerlifting Hodonín 560.0 354.37 6 [6]
12. Spal strength gym 550.0 348.20 4 [4]
13. Sportovní klub Zbýšov 520.0 352.82 3 [3]
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Denisa Turková Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Raw 3 122.50 kg
Denisa Turková Dorostenky -52 kg Mrtvý tah Equipped 3 122.50 kg