Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství jižní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 21.09. 2019
Místo konání: Vranovice

Personál:



Ivan Karpíšek Delegát
Michal Krček Hlavní rozhodčí
Petr Lahoda Postranní rozhodčí
Marek Pokorný Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -57 kg
1 Nikol Barkociová 1997 TJ Sokol Lanžhot
2 Martina Smiešná 1989 Powerlifting Brno
Ž -63 kg
1 Jitka Mašková 1968 TJ Sokol Lanžhot
Ž -72 kg
1 Eva Macíková 1994 Powerlifting Brno
Ž -84 kg
1 Karolína Jašíčková 1992 Powerlifting Brno
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -74 kg
1 Ondřej Pokorný 1991 Sportovní klub Zbýšov
2 Lukáš Soukup 1980 TJ Sokol Vranovice
3 Mukhdavaa Munkhtsetseg 1999 TJ Sokol Rosice
4 Batkhuyag Batnyam 1994 TJ Sokol Rosice
5 Josef Klíma 1999 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
6 Simon Konewka 1995 Powerlifting Brno
7 Radek Kříž 1989 Powerlifting Brno
8 Martin Hladík 1994 Sporting APIS Praha
M -83 kg
1 Michal Pálka 1995 Iron Warriors
2 Vlastimil Románek 1994 TJ Olympia Zlín
3 Tomáš Vybíralík 1996 TJ Olympia Zlín
4 František Kružík 1992 Powerlifting Jihlava
5 Jan Bolech 1996 Powerlifting Brno
6 Lukáš Krupička 1982 Sporting APIS Praha
7 Milan Štěpáník 1993 Sporting APIS Praha
M -93 kg
1 Josef Lipka 1976 SK Fitness Gym Olomouc
2 Martin Štoppl 1991 SK Fitness Gym Olomouc
3 Jakub Stuchlík 1992 TJ Sokol Rosice
4 Milan Ondráček 1993 TJ Sokol Rosice
5 Jiří Hozák 1973 Powerlifting Hodonín
6 Martin Urban 1995 Powerlifting Jihlava
7 Petr Haničinec 1990 Powerlifting Brno
8 Petr Knotek 1988 Powerlifting Brno
9 Jan Strouhal 1989 TJ Sokol Pohořelice
M -105 kg
1 Tomáš Karásek 1991 TJ Sokol Vranovice
2 Lukáš Vodička 1993 Sportovní klub ZLOBR Sedlčany
3 Jan Vácha 1992 Powerlifting Jihlava
4 Pavel Křenek 1988 Powerlifting Brno
5 Erik Rotrekl 1986 Powerlifting Brno
6 Lukáš Běhavý 1990 TJ Sokol Pohořelice
M -120 kg
1 Ivo Fojtík 1985 TJ Sokol Lanžhot
2 Stanislav Macák 1977 SK Fitness Gym Olomouc
3 Josef Mikeš 1977 KST Kuřim
4 Martin Pavka 1978 KST Kuřim
M +120 kg
1 Aleš Rychlý 1988 Powerlifting Brno
2 Pavel Fučík 1978 TJ Sokol Pohořelice