Zpět na všechny soutěže


6. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 28.11. 2021
Místo konání: Rakovník
Informace o soutěži:

Rozdělení do skupin:

I. skupina - Ženy (celkem 8 soutěžících)

II. skupina - Muži -66kg, -74kg (celkem 10 soutěžících)

III. skupina - Muži -83kg (celkem 15 soutěžících)

IV. skupina - Muži -93kg (celkem 8 soutěžících)

V. skupina - Muži -105kg (celkem 12 soutěžících)

VI. skupina - Muži -120kg, +120kg (celkem 13 soutěžících)

Personál:



Marián Přibyl Ředitel
Hana Takáčová Delegát
Ivan Veselý Hlavní rozhodčí
Jaroslav Doleček Postranní rozhodčí
Adam Šťastný Postranní rozhodčí

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl
Ž -52 kg
1 Lucie Peterková 1991 Colbert club SSK Vítkovice
2 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín
Ž -57 kg
1 Václava Zodererová 1961 TJ Sokol Žižkov
Ž -63 kg
1 Adriana Holubová 2001 Sportovní klub ZLOBR
Ž -69 kg
1 Markéta Tieslová 1988 TJ TZ Prosport Rakovník
2 Ekaterina  Antošová 1995 Sportovní klub ZLOBR
Ž -76 kg
1 Lucie Daňková 2000 TJ Olympia Zlín
2 Natálie Plevová 1996 TJ Viktorie Bohumín
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl
M -66 kg
1 Jiří Volfel 1980 Sportovní klub TER
2 Jakub Knoll 1991 Doplnejch powerlifting
M -74 kg
1 Tomáš Lacko 1982 TJ Svitavy
2 Čestmír Wolf 1959 Colbert club SSK Vítkovice
3 Dominik Holek 1995 Colbert club SSK Vítkovice
4 Roman Kocúr 1996 Colbert club SSK Vítkovice
5 Martin Dolejš 1970 TJ Sokol Vejprnice
6 Dominik Nováček 1997 Powerlifting TJJM Chodov
7 Lukáš Ondráček 1995 Powerlifting Jihlava
8 Miloslav Hrubý 1982 Doplnejch powerlifting
M -83 kg
1 Petr Kopecký 1993 TJ Svitavy
2 Milan Zeman 1995 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
3 Vladimír Medek 1964 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
4 Petr Svačina 1986 TJ Sokol Vranovice
5 Jiří Dammer 2004 TJ Sokol Vejprnice
6 Jiří Šigut 1986 TJ Sokol Vítkovice
7 Matěj Novotný 2002 KST Příbram
8 Lukáš Černý 1987 TJ KRALUPY
9 Jakub Novák 1981 TJ KRALUPY
10 Robert Rajzl 1994 TJ Olympia Zlín
11 Vlastimil Románek 1994 TJ Olympia Zlín
12 Miroslav Nečas 1993 Doplnejch powerlifting
13 Martin Turek 1972 TJ Viktorie Bohumín
14 Lukáš Mandík 1991 Sportovní klub ZLOBR
15 Martin Urban 1991 TJ Bystřice pod Hostýnem
M -93 kg
1 Jan Horváth 1990 TJ Viktorie Bohumín
2 Lukáš Stráník 1993 KST Příbram
3 Jakub Sasák 1988 TJ Sokol Nymburk
4 David Pelán 1980 TJ KRALUPY
5 Jiří Nový 1991 Powerlifting TJJM Chodov
6 Jan Bolech 1996 TJ Olympia Zlín
7 Jakub Sedláček 1988 PWL VISION NUTRITION
8 Jan Šigut 1995 Sportovní klub ZLOBR
M -105 kg
1 Vojtěch Kopecký 1998 TJ Svitavy
2 Roman Henčl 1989 TJ Svitavy
3 Tomáš Novák 1990 Sporting APIS Praha
4 Michal Tarbaj 1984 TJ Sokol Vítkovice
5 Vladislav Havrlík 1980 KST Příbram
6 Michal Cruz 1984 TJ Sokol Nymburk
7 Jan Radoušek 2001 TJ Sokol Nymburk
8 Matěj Keizlar 1995 TJ KRALUPY
9 Zdeněk Tuháček 1986 TJ KRALUPY
10 Roman Zelenka 1996 Doplnejch powerlifting
11 Petr Toman 1990 Sportovní klub ZLOBR
12 Roman Svatoň 1988 Sportovní klub ZLOBR
M -120 kg
1 Martin Veselý 1989 KST Příbram
2 Pavol Demčák 1977 TJ Sokol Nymburk
3 Jan Soběslav 1974 Fitness Ring
4 Milan Selinger 1984 Powerlifting Jihlava
5 Šimon Král 2002 TJ Sokol Vejprnice
M +120 kg
1 Denis Kurečka 1999 Colbert club SSK Vítkovice
2 Marek Novák 1997 TJ Olympia Zlín
3 Dominik Plaček 1993 PWL VISION NUTRITION
4 Jaroslav Šoukal 1972 TJ Sokol Vejprnice
5 Ladislav Burian 1988 Doplnejch powerlifting
6 Karel Turanský 1994 Powerlifting Gladiators
7 Martin Lesk 1974 Autobrzdy Jablonec nad Nisou
8 Pavel Syrový 1974 Fitness Jiskra Bílina