Zpět na všechny soutěže


2. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu

Pohlaví: Společné
Od-do: 17.11. 2018
Místo konání: Praha

Personál:



Jana Špinglová Ředitel
Pavel Hase Delegát
Petra Švadlenková Hlavní rozhodčí
Michal Sicha Postranní rozhodčí
Milan Špingl Postranní rozhodčí
Jana Špinglová Hlasatel
MUDr. Tereza Korecká Zdravotník
Členové oddílu PWL TJJM Chodov Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -57 kg - sloučená Ž -57 kg - sloučená
1. Karolína Adamová 2000 / 121 / 55.7 TJ Svitavy 70.0 72.5 76.0 76.0 89.80 MVT
2. Julie Krastenicsová 2000 / 77 / 49.5 TJ Sokol Bílina 50.0 52.5 52.5 50.0 64.72 VT1
3. Denisa Turková 2003 / 69 / 52.5 TJ Viktorie Bohumín 35.0 40.0 45.0 45.0 55.68 VT2
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 24 / 59.7 POWERLIFTING DK 65.0 70.0 75.0 75.0 83.94 MVT
2. Eliška Ročárková 2001 / 26 / 62.8 Powerlifting TJJM Chodov 40.0 47.5 50.0 47.5 51.13 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Daňková 2000 / 14 / 71.2 TJ Olympia Zlín 62.5 65.0 - 62.5 61.46 VT1
2. Petra Mařánová 2001 / 18 / 66.5 Powerlifting Jihlava 42.5 47.5 57.5 47.5 49.01 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -63 kg - sloučená Ž -63 kg - sloučená
1. Tereza Herrmannová 1999 / 5 / 62.5 TJ Viktorie Bohumín 57.5 62.5 67.5 62.5 67.53 VT1
2. Nikol Barkociová 1997 / 98 / 52.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 55.0 50.0 62.06 VT2
3. Tereza Rábová 1999 / 73 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR 52.5 52.5 57.5 52.5 58.08 VT2
4. Michaela Kubáňová 1996 / 110 / 56.6 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 47.5 55.42 VT2
Ž +63 kg - sloučená Ž +63 kg - sloučená
1. Michaela Dubská 1997 / 41 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 70.0 75.0 78.0 78.0 70.65 VT1
2. Kateřina Prípadová 1999 / 64 / 63.1 TJ TZ Prosport Rakovník 62.5 65.0 67.5 65.0 69.73 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 99 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR 62.5 67.5 70.0 67.5 68.96 VT1
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Lucie Šuková 1974 / 49 / 68.5 SKST Litvínov 70.0 75.0 77.5 75.0 75.75 VT1
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -63 kg - sloučená Ž -63 kg - sloučená
1. Petra Mlejnková 1967 / 56 / 56.1 ARENA Pavly Kladivové 65.0 70.0 72.5 72.5 85.19 EVT
2. Václava Zodererová 1961 / 74 / 51.5 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 53.5 52.5 65.94 VT1
3. Jitka Mašková 1968 / 117 / 60.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 45.0 47.5 47.5 52.42 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 103 / 87.3 TJ Sokol Nymburk 85.0 90.0 95.0 90.0 78.80 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Adina Hyková 1943 / 62 / 60.7 TJ Spartak Chodov 55.0 60.0 63.0 60.0 66.29 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M - 66 kg - sloučená M - 66 kg - sloučená
1. Filip Němec 2000 / 39 / 64.3 Doplnejch powerlifting 100.0 107.5 112.5 107.5 86.27 VT1
2. David Horník 2004 / 70 / 59 SK Horník PWL 70.0 80.0 85.0 80.0 69.30 VT2
M -74 kg M -74 kg
1. Daniel Lochman 2000 / 33 / 73.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 115.0 120.0 123.0 123.0 88.56 MVT
2. Marek Vávra 2001 / 46 / 73.3 Sporting APIS Praha 107.5 115.0 117.5 115.0 83.28 VT1
3. Robert Sporka 2001 / 92 / 69.3 TJ Sokol Vejprnice 100.0 105.0 107.5 107.5 81.18 VT2
4. Adam Vala 2003 / 2 / 73.4 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 107.5 107.5 77.78 VT2
M -83 kg M -83 kg
1. Filip Rybár 2001 / 112 / 82.9 TJ Přeštice 130.0 135.0 138.0 135.0 90.18 MVT
2. Lukáš Wasserbauer 2001 / 59 / 82 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 125.0 125.0 84.05 VT1
3. Vojtěch Soukup 2000 / 30 / 75 TJ Sokol Vejprnice 100.0 107.5 110.0 110.0 78.39 VT2
4. Patrik Pikeš 2000 / 50 / 82.7 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 112.5 105.0 70.23 VT2
5. Pavel Kolář 2000 / 61 / 75.7 TJ KRALUPY 97.5 102.5 110.0 102.5 72.57 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Robin Knápek 2000 / 53 / 92.8 TJ Lanškroun 125.0 130.0 132.5 132.5 83.32 VT1
2. Lukáš Horáček 2001 / 6 / 91.2 Doplnejch powerlifting 115.0 122.5 130.0 122.5 77.69 VT2
3. Daniel Cibulka 2001 / 4 / 92.7 TJ Sokol Vejprnice 105.0 115.0 120.0 120.0 75.50 VT2
4. Štěpán Küschner 2001 / 43 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 117.5 110.0 69.53 VT3
M + 93 kg -sloučená M + 93 kg -sloučená
1. Nicolas Tóth 2001 / 68 / 100.4 TJ Viktorie Bohumín 155.0 157.5 165.0 165.0 100.25 MVT
2. Václav Vlk 2000 / 120 / 103.4 Fitness Jiskra Bílina 150.0 157.5 163.0 157.5 94.64 MVT
3. Artem Usov 2000 / 10 / 112.8 Doplnejch powerlifting 125.0 132.5 140.0 140.0 81.77 VT1
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Pilský 1997 / 45 / 69.7 TJ Spartak Pelhřimov 117.5 122.5 125.0 122.5 92.11 VT2
2. Josef Klíma 1999 / 48 / 71.9 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 107.5 107.5 78.96 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Jan Šindelář 1997 / 8 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR 150.0 158.0 162.5 162.5 108.86 MVT
2. Milan Zeman 1995 / 35 / 80.6 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 145.0 150.0 150.0 150.0 101.92 VT1
3. Tomáš Němec 1996 / 119 / 80.4 Colbert club SSK Vítkovice 147.5 152.5 152.5 147.5 100.39 VT1
4. Jan Nový 1999 / 51 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 127.5 135.0 140.0 140.0 95.96 VT2
5. Aleš Lidmila 1999 / 78 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 107.5 110.0 110.0 74.51 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Hynek Fránek 1995 / 100 / 93 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 175.0 109.94 MVT
2. Dominik Hruška 1995 / 76 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 160.0 162.5 162.5 103.74 VT1
3. Vojtěch Anderle 1996 / 7 / 90 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 157.5 157.5 100.55 VT1
4. Martin Urban 1995 / 15 / 92.9 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 157.5 152.5 95.85 VT1
5. Lubomír Netopil 1997 / 96 / 92.4 TJ Olympia Zlín 140.0 140.0 147.5 147.5 92.94 VT2
M + 93 kg M + 93 kg
1. Richard Adámek 1999 / 23 / 100.6 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 155.0 94.10 VT2
2. Petr Sitař 1998 / 60 / 98.6 Powerlifting Brno 145.0 150.0 152.5 152.5 93.35 VT2
3. Michal Dorotík 1995 / 55 / 115.9 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 162.5 152.5 88.43 VT2
4. Denis Kurečka 1999 / 20 / 104.9 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 127.5 127.5 120.0 71.74 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M - 83 kg - sloučená M - 83 kg - sloučená
1. Kamil Večera 1978 / 42 / 80.9 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 155.0 150.0 101.68 VT1
2. Marek Polák 1972 / 3 / 80.5 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 137.5 140.0 140.0 95.20 VT2
3. Vladimír Nebola 1970 / 87 / 83 TJ Spartak Letohrad 130.0 140.0 152.5 140.0 93.45 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Zdeněk Cipriján 1974 / 47 / 92.6 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 111.74 MVT
2. Vratislav Moudr 1977 / 115 / 92.8 Powerlifting Jihlava 160.0 167.5 177.5 167.5 105.32 VT1
3. Martin Hudec 1975 / 75 / 90.6 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 155.0 152.5 97.04 VT2
4. Ladislav Dorotík 1971 / 16 / 91.2 TJ Olympia Zlín 135.0 140.0 142.5 142.5 90.37 VT2
5. Radek Mučka 1974 / 83 / 91.9 Fitness Staňkov 132.5 140.0 145.0 140.0 88.45 VT2
6. Jaroslav Klabal 1973 / 127 / 92.9 TJ Olympia Zlín 125.0 132.5 137.5 132.5 83.28 VT3
7. Jiří Furch 1975 / 29 / 86.5 TJ Sokol Vranovice 115.0 122.5 130.0 130.0 84.75 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Karel Rada 1973 / 109 / 104.8 Fitness Staňkov 165.0 172.5 180.0 180.0 107.64 VT1
2. Zdeněk Ponocný 1974 / 123 / 103.5 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 106.61 VT1
3. Radek Omamik 1975 / 21 / 102.4 TJ Olympia Zlín 165.0 170.0 175.0 170.0 102.51 VT1
4. Jan Binko 1978 / 34 / 103.6 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 102.07 VT1
5. Luboš Billy 1970 / 32 / 103.4 TJ Sokol Nymburk 165.0 167.5 172.5 167.5 100.65 VT1
6. Lukáš Koželuh 1974 / 101 / 97.1 TJ Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 167.5 165.0 101.66 VT1
7. Radim Kopal 1974 / 80 / 97.3 SKST Litvínov 135.0 142.5 152.5 142.5 87.71 VT2
8. Radek Wasserbauer 1972 / 104 / 101.7 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 160.0 140.0 84.64 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 119 TJ Sokol Nymburk 210.0 217.5 230.5 217.5 125.30 EVT
2. Miroslav Slovák 1970 / 86 / 117.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 185.0 185.0 106.95 VT1
3. Stanislav Macák 1977 / 37 / 113.6 SK Fitness Gym Olomouc 172.5 182.5 190.0 182.5 106.40 VT1
4. Josef Mikeš 1977 / 71 / 118.4 KST Kuřim 165.0 175.0 180.0 175.0 100.94 VT1
5. Stanislav Zich 1971 / 28 / 105.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 165.0 170.0 170.0 101.29 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Marián Přibyl 1972 / 170 / 152.1 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 - 215.0 118.72 EVT
2. Pavel Syrový 1974 / 126 / 137.3 TJ Sokol Bílina 195.0 197.5 200.0 197.5 110.70 MVT
3. Jan Vítek 1971 / 107 / 150.1 Powerlifting School 180.0 190.0 197.5 190.0 105.11 VT1
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Miroslav Novotný 1964 / 63 / 71.7 TJ Sokol Rosice 105.0 112.5 115.0 115.0 84.64 VT2
2. Pavel Plesar 1960 / 31 / 72.1 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 100.0 105.0 107.5 105.0 76.97 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Čestmír Wolf 1959 / 1 / 82.7 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 176.0 160.0 107.02 MVT
2. Libor Novák 1966 / 25 / 79.5 TJ Svitavy 115.0 120.0 125.0 125.0 85.67 VT2
3. Petr Zámečník 1966 / 38 / 80.7 TJ Olympia Zlín 115.0 122.5 127.5 122.5 83.18 VT2
4. Ladislav Konopásek 1964 / 114 / 82 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 73.96 VT3
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Kati 1965 / 102 / 92.6 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 113.31 EVT
2. Jiří Táborský 1963 / 124 / 92.8 Fitness Jiskra Bílina 145.0 150.0 152.5 150.0 94.32 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. JIří Psota 1962 / 19 / 104.8 Sporting APIS Praha 150.0 160.0 171.0 171.0 102.26 MVT
2. Vladimír Turtev 1962 / 57 / 104.1 TJ KRALUPY 137.5 145.0 147.5 145.0 86.91 VT2
3. Pavel Vyskočil 1965 / 93 / 103.2 TJ Sokol Praha Vršovice 120.0 130.0 140.0 130.0 78.17 VT2
4. Oskar Janiak 1965 / 108 / 103.5 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 - 112.5 67.57 VT3
M -120 kg M -120 kg
1. Martin Urban 1968 / 97 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 160.0 162.5 167.5 167.5 96.43 VT1
2. Jiří Krčmář 1962 / 17 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 96.56 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Lubomír Růžička 1967 / 58 / 128.2 Silový trojboj Holba Hanušovice 190.0 197.5 203.0 203.0 115.10 EVT
2. Jiří Kadlec 1966 / 89 / 139 TJ Sokol Bílina 175.0 180.0 182.5 180.0 100.69 MVT
3. Jan Verbič 1962 / 22 / 124.9 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 130.0 122.5 69.81 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Ladislav Thun 1956 / 52 / 79.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 115.0 117.5 115.0 78.76 VT1
2. František Michalczyk 1954 / 54 / 79.3 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 105.0 107.5 107.5 73.80 VT2
M - 105 kg - sloučená M - 105 kg - sloučená
1. Josef Ptáček 1953 / 11 / 91.9 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 132.5 132.5 83.71 VT1
2. Ivo Huser 1950 / 66 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 120.0 125.0 125.0 79.58 VT1
3. Jaroslav Tomi 1958 / 85 / 87.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 120.0 122.5 122.5 79.51 VT1
- Josef Mašek 1956 / 9 / 102 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 115.0 120.0 - -
M +105 kg - sloučená M +105 kg - sloučená
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 79 / 117.6 SK OLYMP Fitness Nový Bor 155.0 160.5 170.0 160.5 92.72 MVT
2. Milan Mrázek 1958 / 116 / 134.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 142.5 142.5 80.14 VT1
3. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 105.1 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 71.69 VT2
4. Petr Zamazal 1956 / 111 / 107.6 SKST Litvínov 105.0 112.5 115.0 115.0 68.15 VT3
5. Ivan Veselý 1949 / 13 / 114.8 TJ KRALUPY 100.0 100.0 102.5 100.0 58.13 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Antonín Soušek 1946 / 106 / 82.2 SK Fitness Gym Olomouc 112.5 117.5 122.5 117.5 78.89 MVT
2. Karel Olič 1947 / 88 / 80.6 TJ KRALUPY 100.0 105.0 110.0 105.0 71.35 VT1
M -93 kg M -93 kg
1. Jiří Horník 1948 / 125 / 89.6 SK Horník PWL 115.0 125.0 130.0 130.0 83.17 MVT
2. František Tvrzník 1948 / 90 / 87 TJ Sokol Praha Vršovice 80.0 85.0 90.0 85.0 55.24 VT3
M -105 kg M -105 kg
1. Alexander Kolář 1943 / 67 / 101.5 TJ Olympia Zlín 85.0 92.5 97.5 97.5 58.99 VT3
2. František Hromas 1947 / 82 / 102.4 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 97.5 97.5 58.79 VT3
3. Václav Primus 1948 / 72 / 99.3 TJ Spartak Pelhřimov 87.5 92.5 97.5 87.5 53.40 VT3

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Karolína Adamová 2000 / 121 / 55.7 TJ Svitavy 70.0 72.5 76.0 76.0 89.80 MVT
2. Dominika Jansová 2001 / 24 / 59.7 POWERLIFTING DK 65.0 70.0 75.0 75.0 83.94 MVT
3. Julie Krastenicsová 2000 / 77 / 49.5 TJ Sokol Bílina 50.0 52.5 52.5 50.0 64.72 VT1
4. Lucie Daňková 2000 / 14 / 71.2 TJ Olympia Zlín 62.5 65.0 - 62.5 61.46 VT1
5. Denisa Turková 2003 / 69 / 52.5 TJ Viktorie Bohumín 35.0 40.0 45.0 45.0 55.68 VT2
6. Eliška Ročárková 2001 / 26 / 62.8 Powerlifting TJJM Chodov 40.0 47.5 50.0 47.5 51.13 VT2
7. Petra Mařánová 2001 / 18 / 66.5 Powerlifting Jihlava 42.5 47.5 57.5 47.5 49.01 VT3
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Michaela Dubská 1997 / 41 / 81.5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 70.0 75.0 78.0 78.0 70.65 VT1
2. Kateřina Prípadová 1999 / 64 / 63.1 TJ TZ Prosport Rakovník 62.5 65.0 67.5 65.0 69.73 VT2
3. Johana Vančurová 1995 / 99 / 67.4 Sportovní klub ZLOBR 62.5 67.5 70.0 67.5 68.96 VT1
4. Tereza Herrmannová 1999 / 5 / 62.5 TJ Viktorie Bohumín 57.5 62.5 67.5 62.5 67.53 VT1
5. Nikol Barkociová 1997 / 98 / 52.3 TJ Sokol Lanžhot 50.0 55.0 55.0 50.0 62.06 VT2
6. Tereza Rábová 1999 / 73 / 60.6 Sportovní klub ZLOBR 52.5 52.5 57.5 52.5 58.08 VT2
7. Michaela Kubáňová 1996 / 110 / 56.6 Doplnejch powerlifting 47.5 50.0 50.0 47.5 55.42 VT2
Ženy M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Lucie Šuková 1974 / 49 / 68.5 SKST Litvínov 70.0 75.0 77.5 75.0 75.75 VT1
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Petra Mlejnková 1967 / 56 / 56.1 ARENA Pavly Kladivové 65.0 70.0 72.5 72.5 85.19 EVT
2. Václava Zodererová 1961 / 74 / 51.5 TJ Sokol Žižkov 50.0 52.5 53.5 52.5 65.94 VT1
3. Jitka Mašková 1968 / 117 / 60.8 TJ Sokol Lanžhot 40.0 45.0 47.5 47.5 52.42 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 103 / 87.3 TJ Sokol Nymburk 85.0 90.0 95.0 90.0 78.80 EVT
Ženy M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Adina Hyková 1943 / 62 / 60.7 TJ Spartak Chodov 55.0 60.0 63.0 60.0 66.29 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Nicolas Tóth 2001 / 68 / 100.4 TJ Viktorie Bohumín 155.0 157.5 165.0 165.0 100.25 MVT
2. Václav Vlk 2000 / 120 / 103.4 Fitness Jiskra Bílina 150.0 157.5 163.0 157.5 94.64 MVT
3. Filip Rybár 2001 / 112 / 82.9 TJ Přeštice 130.0 135.0 138.0 135.0 90.18 MVT
4. Daniel Lochman 2000 / 33 / 73.9 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 115.0 120.0 123.0 123.0 88.56 MVT
5. Filip Němec 2000 / 39 / 64.3 Doplnejch powerlifting 100.0 107.5 112.5 107.5 86.27 VT1
6. Lukáš Wasserbauer 2001 / 59 / 82 TJ Olympia Zlín 110.0 120.0 125.0 125.0 84.05 VT1
7. Robin Knápek 2000 / 53 / 92.8 TJ Lanškroun 125.0 130.0 132.5 132.5 83.32 VT1
8. Marek Vávra 2001 / 46 / 73.3 Sporting APIS Praha 107.5 115.0 117.5 115.0 83.28 VT1
9. Artem Usov 2000 / 10 / 112.8 Doplnejch powerlifting 125.0 132.5 140.0 140.0 81.77 VT1
10. Robert Sporka 2001 / 92 / 69.3 TJ Sokol Vejprnice 100.0 105.0 107.5 107.5 81.18 VT2
11. Vojtěch Soukup 2000 / 30 / 75 TJ Sokol Vejprnice 100.0 107.5 110.0 110.0 78.39 VT2
12. Adam Vala 2003 / 2 / 73.4 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 107.5 107.5 77.78 VT2
13. Lukáš Horáček 2001 / 6 / 91.2 Doplnejch powerlifting 115.0 122.5 130.0 122.5 77.69 VT2
14. Daniel Cibulka 2001 / 4 / 92.7 TJ Sokol Vejprnice 105.0 115.0 120.0 120.0 75.50 VT2
15. Pavel Kolář 2000 / 61 / 75.7 TJ KRALUPY 97.5 102.5 110.0 102.5 72.57 VT3
16. Patrik Pikeš 2000 / 50 / 82.7 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 112.5 105.0 70.23 VT2
17. Štěpán Küschner 2001 / 43 / 91.8 Colbert club SSK Vítkovice 105.0 110.0 117.5 110.0 69.53 VT3
18. David Horník 2004 / 70 / 59 SK Horník PWL 70.0 80.0 85.0 80.0 69.30 VT2
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Hynek Fránek 1995 / 100 / 93 Powerlifting Brno 160.0 170.0 175.0 175.0 109.94 MVT
2. Jan Šindelář 1997 / 8 / 82.5 Sportovní klub ZLOBR 150.0 158.0 162.5 162.5 108.86 MVT
3. Dominik Hruška 1995 / 76 / 90 Colbert club SSK Vítkovice 155.0 160.0 162.5 162.5 103.74 VT1
4. Milan Zeman 1995 / 35 / 80.6 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 145.0 150.0 150.0 150.0 101.92 VT1
5. Vojtěch Anderle 1996 / 7 / 90 TJ Spartak Pelhřimov 147.5 155.0 157.5 157.5 100.55 VT1
6. Tomáš Němec 1996 / 119 / 80.4 Colbert club SSK Vítkovice 147.5 152.5 152.5 147.5 100.39 VT1
7. Jan Nový 1999 / 51 / 79.5 Colbert club SSK Vítkovice 127.5 135.0 140.0 140.0 95.96 VT2
8. Martin Urban 1995 / 15 / 92.9 Powerlifting Jihlava 145.0 152.5 157.5 152.5 95.85 VT1
9. Richard Adámek 1999 / 23 / 100.6 Iron Warriors 147.5 155.0 160.0 155.0 94.10 VT2
10. Petr Sitař 1998 / 60 / 98.6 Powerlifting Brno 145.0 150.0 152.5 152.5 93.35 VT2
11. Lubomír Netopil 1997 / 96 / 92.4 TJ Olympia Zlín 140.0 140.0 147.5 147.5 92.94 VT2
12. Josef Pilský 1997 / 45 / 69.7 TJ Spartak Pelhřimov 117.5 122.5 125.0 122.5 92.11 VT2
13. Michal Dorotík 1995 / 55 / 115.9 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 162.5 152.5 88.43 VT2
14. Josef Klíma 1999 / 48 / 71.9 Sportovní klub ZLOBR 100.0 105.0 107.5 107.5 78.96 VT3
15. Aleš Lidmila 1999 / 78 / 81 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105.0 107.5 110.0 110.0 74.51 VT3
16. Denis Kurečka 1999 / 20 / 104.9 Colbert club SSK Vítkovice 120.0 127.5 127.5 120.0 71.74 VT3
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 119 TJ Sokol Nymburk 210.0 217.5 230.5 217.5 125.30 EVT
2. Marián Přibyl 1972 / 170 / 152.1 TJ TZ Prosport Rakovník 210.0 215.0 - 215.0 118.72 EVT
3. Zdeněk Cipriján 1974 / 47 / 92.6 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 111.74 MVT
4. Pavel Syrový 1974 / 126 / 137.3 TJ Sokol Bílina 195.0 197.5 200.0 197.5 110.70 MVT
5. Karel Rada 1973 / 109 / 104.8 Fitness Staňkov 165.0 172.5 180.0 180.0 107.64 VT1
6. Miroslav Slovák 1970 / 86 / 117.3 TJ Sokol Nymburk 170.0 180.0 185.0 185.0 106.95 VT1
7. Zdeněk Ponocný 1974 / 123 / 103.5 TJ Sokol Bílina 170.0 175.0 177.5 177.5 106.61 VT1
8. Stanislav Macák 1977 / 37 / 113.6 SK Fitness Gym Olomouc 172.5 182.5 190.0 182.5 106.40 VT1
9. Vratislav Moudr 1977 / 115 / 92.8 Powerlifting Jihlava 160.0 167.5 177.5 167.5 105.32 VT1
10. Jan Vítek 1971 / 107 / 150.1 Powerlifting School 180.0 190.0 197.5 190.0 105.11 VT1
11. Radek Omamik 1975 / 21 / 102.4 TJ Olympia Zlín 165.0 170.0 175.0 170.0 102.51 VT1
12. Jan Binko 1978 / 34 / 103.6 TJ Svitavy 160.0 170.0 175.0 170.0 102.07 VT1
13. Kamil Večera 1978 / 42 / 80.9 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 155.0 150.0 101.68 VT1
14. Lukáš Koželuh 1974 / 101 / 97.1 TJ Sokol Praha Vršovice 160.0 165.0 167.5 165.0 101.66 VT1
15. Stanislav Zich 1971 / 28 / 105.9 TJ Sokol Vejprnice 150.0 165.0 170.0 170.0 101.29 VT1
16. Josef Mikeš 1977 / 71 / 118.4 KST Kuřim 165.0 175.0 180.0 175.0 100.94 VT1
17. Luboš Billy 1970 / 32 / 103.4 TJ Sokol Nymburk 165.0 167.5 172.5 167.5 100.65 VT1
18. Martin Hudec 1975 / 75 / 90.6 Doplnejch powerlifting 145.0 152.5 155.0 152.5 97.04 VT2
19. Marek Polák 1972 / 3 / 80.5 SK Fitness Gym Olomouc 130.0 137.5 140.0 140.0 95.20 VT2
20. Vladimír Nebola 1970 / 87 / 83 TJ Spartak Letohrad 130.0 140.0 152.5 140.0 93.45 VT2
21. Ladislav Dorotík 1971 / 16 / 91.2 TJ Olympia Zlín 135.0 140.0 142.5 142.5 90.37 VT2
22. Radek Mučka 1974 / 83 / 91.9 Fitness Staňkov 132.5 140.0 145.0 140.0 88.45 VT2
23. Radim Kopal 1974 / 80 / 97.3 SKST Litvínov 135.0 142.5 152.5 142.5 87.71 VT2
24. Jiří Furch 1975 / 29 / 86.5 TJ Sokol Vranovice 115.0 122.5 130.0 130.0 84.75 VT3
25. Radek Wasserbauer 1972 / 104 / 101.7 TJ Olympia Zlín 140.0 150.0 160.0 140.0 84.64 VT3
26. Jaroslav Klabal 1973 / 127 / 92.9 TJ Olympia Zlín 125.0 132.5 137.5 132.5 83.28 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Lubomír Růžička 1967 / 58 / 128.2 Silový trojboj Holba Hanušovice 190.0 197.5 203.0 203.0 115.10 EVT
2. Jiří Kati 1965 / 102 / 92.6 Colbert club SSK Vítkovice 170.0 180.0 190.0 180.0 113.31 EVT
3. Čestmír Wolf 1959 / 1 / 82.7 Colbert club SSK Vítkovice 150.0 160.0 176.0 160.0 107.02 MVT
4. JIří Psota 1962 / 19 / 104.8 Sporting APIS Praha 150.0 160.0 171.0 171.0 102.26 MVT
5. Jiří Kadlec 1966 / 89 / 139 TJ Sokol Bílina 175.0 180.0 182.5 180.0 100.69 MVT
6. Jiří Krčmář 1962 / 17 / 112.1 TJ Sokol Nymburk 150.0 160.0 165.0 165.0 96.56 VT1
7. Martin Urban 1968 / 97 / 119.3 TJ Sokol Nymburk 160.0 162.5 167.5 167.5 96.43 VT1
8. Jiří Táborský 1963 / 124 / 92.8 Fitness Jiskra Bílina 145.0 150.0 152.5 150.0 94.32 VT1
9. Vladimír Turtev 1962 / 57 / 104.1 TJ KRALUPY 137.5 145.0 147.5 145.0 86.91 VT2
10. Libor Novák 1966 / 25 / 79.5 TJ Svitavy 115.0 120.0 125.0 125.0 85.67 VT2
11. Miroslav Novotný 1964 / 63 / 71.7 TJ Sokol Rosice 105.0 112.5 115.0 115.0 84.64 VT2
12. Petr Zámečník 1966 / 38 / 80.7 TJ Olympia Zlín 115.0 122.5 127.5 122.5 83.18 VT2
13. Pavel Vyskočil 1965 / 93 / 103.2 TJ Sokol Praha Vršovice 120.0 130.0 140.0 130.0 78.17 VT2
14. Pavel Plesar 1960 / 31 / 72.1 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 100.0 105.0 107.5 105.0 76.97 VT3
15. Ladislav Konopásek 1964 / 114 / 82 TJ TZ Prosport Rakovník 100.0 105.0 110.0 110.0 73.96 VT3
16. Jan Verbič 1962 / 22 / 124.9 TJ Sokol Vejprnice 115.0 122.5 130.0 122.5 69.81 VT3
17. Oskar Janiak 1965 / 108 / 103.5 TJ Sokol Vítkovice 110.0 112.5 - 112.5 67.57 VT3
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 79 / 117.6 SK OLYMP Fitness Nový Bor 155.0 160.5 170.0 160.5 92.72 MVT
2. Josef Ptáček 1953 / 11 / 91.9 TJ Spartak Pelhřimov 120.0 127.5 132.5 132.5 83.71 VT1
3. Milan Mrázek 1958 / 116 / 134.3 TJ Sokol Lanžhot 130.0 137.5 142.5 142.5 80.14 VT1
4. Ivo Huser 1950 / 66 / 90.5 Colbert club SSK Vítkovice 112.5 120.0 125.0 125.0 79.58 VT1
5. Jaroslav Tomi 1958 / 85 / 87.2 TJ Sokol Vítkovice 115.0 120.0 122.5 122.5 79.51 VT1
6. Ladislav Thun 1956 / 52 / 79.6 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 112.5 115.0 117.5 115.0 78.76 VT1
7. František Michalczyk 1954 / 54 / 79.3 Colbert club SSK Vítkovice 100.0 105.0 107.5 107.5 73.80 VT2
8. Jiří Krištofík 1951 / 118 / 105.1 Colbert club SSK Vítkovice 110.0 115.0 120.0 120.0 71.69 VT2
9. Petr Zamazal 1956 / 111 / 107.6 SKST Litvínov 105.0 112.5 115.0 115.0 68.15 VT3
10. Ivan Veselý 1949 / 13 / 114.8 TJ KRALUPY 100.0 100.0 102.5 100.0 58.13 VT3
- Josef Mašek 1956 / 9 / 102 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110.0 115.0 120.0 - -
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl BP1 BP2 BP3 Total Body VT
1. Jiří Horník 1948 / 125 / 89.6 SK Horník PWL 115.0 125.0 130.0 130.0 83.17 MVT
2. Antonín Soušek 1946 / 106 / 82.2 SK Fitness Gym Olomouc 112.5 117.5 122.5 117.5 78.89 MVT
3. Karel Olič 1947 / 88 / 80.6 TJ KRALUPY 100.0 105.0 110.0 105.0 71.35 VT1
4. Alexander Kolář 1943 / 67 / 101.5 TJ Olympia Zlín 85.0 92.5 97.5 97.5 58.99 VT3
5. František Hromas 1947 / 82 / 102.4 TJ Spartak Pelhřimov 90.0 95.0 97.5 97.5 58.79 VT3
6. František Tvrzník 1948 / 90 / 87 TJ Sokol Praha Vršovice 80.0 85.0 90.0 85.0 55.24 VT3
7. Václav Primus 1948 / 72 / 99.3 TJ Spartak Pelhřimov 87.5 92.5 97.5 87.5 53.40 VT3

Oddílové výsledky

Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 992.5 604.69 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. TJ Olympia Zlín 1 290.0 843.10 53 [12, 12, 12, 9, 8]
3. Colbert club SSK Vítkovice 1 372.5 886.76 51 [12, 12, 9, 9, 9]
4. TJ Spartak Pelhřimov 597.5 388.56 49 [12, 12, 9, 8, 8]
5. TJ Sokol Bílina 782.5 494.46 48 [12, 9, 9, 9, 9]
6. Doplnejch powerlifting 722.5 486.62 45 [12, 9, 8, 8, 8]
7. Sportovní klub ZLOBR 495.0 385.09 44 [12, 9, 8, 8, 7]
8. TJ Sokol Vejprnice 630.0 406.17 38 [8, 8, 8, 8, 6]
9. TJ TZ Prosport Rakovník 497.5 340.19 35 [12, 9, 7, 7]
10. TJ Viktorie Bohumín 272.5 223.46 32 [12, 12, 8]
11. Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 348.0 241.83 30 [12, 12, 6]
12. TJ KRALUPY 452.5 288.96 30 [9, 9, 6, 6]
13. SK Fitness Gym Olomouc 440.0 280.49 29 [12, 9, 8]
14. TJ Svitavy 371.0 277.54 28 [12, 9, 7]
15. TJ Sokol Lanžhot 240.0 194.62 26 [9, 9, 8]
16. Powerlifting Jihlava 367.5 250.18 25 [9, 9, 7]
17. SKST Litvínov 332.5 231.61 23 [12, 7, 4]
18. TJ Sokol Praha Vršovice 380.0 235.07 22 [9, 8, 5]
19. Powerlifting Brno 327.5 203.29 21 [12, 9]
20. Sporting APIS Praha 286.0 185.54 21 [12, 9]
21. SK Horník PWL 210.0 152.47 21 [12, 9]
22. Fitness Staňkov 320.0 196.09 18 [12, 6]
23. Fitness Jiskra Bílina 307.5 188.96 18 [9, 9]
24. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 255.0 178.89 18 [9, 9]
25. TJ Sokol Vítkovice 235.0 147.08 15 [8, 7]
26. Silový trojboj Holba Hanušovice 203.0 115.10 12 [12]
27. Iron Warriors 155.0 94.10 12 [12]
28. SK OLYMP Fitness Nový Bor 160.5 92.72 12 [12]
29. TJ Přeštice 135.0 90.18 12 [12]
30. ARENA Pavly Kladivové 72.5 85.19 12 [12]
31. TJ Sokol Rosice 115.0 84.64 12 [12]
32. POWERLIFTING DK 75.0 83.94 12 [12]
33. TJ Lanškroun 132.5 83.32 12 [12]
34. TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 78.0 70.65 12 [12]
35. TJ Spartak Chodov 60.0 66.29 12 [12]
36. TJ Sokol Žižkov 52.5 65.94 9 [9]
37. Powerlifting TJJM Chodov 47.5 51.13 9 [9]
38. Powerlifting School 190.0 105.11 8 [8]
39. TJ Spartak Letohrad 140.0 93.45 8 [8]
40. KST Kuřim 175.0 100.94 7 [7]
41. TJ Sokol Vranovice 130.0 84.75 4 [4]