Zpět na všechny soutěže


12. Mistrovství České republiky juniorů v klasickém silovém trojboji

Pohlaví: Muži
Od-do: 27.04. 2024
Místo konání: Benešov
Informace o soutěži:

Postup při sestavování nominace

Maximální počet nominovaných v jedné váhové kategorii – 12 sportovců

Doplnění kategorie v souladu se SŘ (přímá nominace VT3) – 6 sportovců

Limit pro náhradníka s VT3 – do desátého místa, přičemž maximálně jeden náhradník s VT3 ve váhové kategorii

Sportovci v přímé nominaci mohou měnit váhové kategorie

Náhradníci se mohou přihlásit do jiné váhové kategorie za předpokladu, že mají vyšší total než poslední nominovaný v dané váhové kategorii

 

Přihlašování

Přihlašování a zejména omlouvání sportovců je možné provádět již před vydáním propozic průběžně na mail prihlasky@powerlifting.cz.

Přihlášky a omluvenky (prosím včas) musí zasílat předseda nebo pověřený člen výboru.

 

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN:

I. skupina - Junioři -59 kg; -66kg; (8 závodníků)
II. skupina - Junioři -74 kg (12 závodníků)
III. skupina - Junioři -83 kg (12 závodníků)
IV. skupina - Junioři -93 kg (12 závodníků)
V. skupina - Junioři -105 kg (11 závodníků)
VI. skupina - Junioři -120 kg (11 závodníků)
VII. skupina - Junioři +120kg (5 závodníků)

Videozáznam:

Junioři
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -53 kg
M -59 kg
1 Vojtěch Kopal 2005 Fitness Life Liberec 447.5 kg MVT
Přihlášen
M -66 kg
1 Filip Prokeš 2002 Sportovní klub ZLOBR 564 kg MVT
Přihlášen
2 Matěj Vojtěch 2001 POWERLIFTING DK 556 kg MVT
Omluven
3 Jan Korčmaroš 2002 TJ Sokol Vejprnice 517.5 kg MVT
Přihlášen
4 Maxmilián Vučkovski 2003 TJ SŠTaS Karviná 515 kg I
Přihlášen
5 Matěj Neuman 2005 TJ TZ Prosport Rakovník 462.5 kg MVT
Přihlášen
6 David Coufal 2001 TJ SŠTaS Karviná 432.5 kg II
Omluven
7 Adam Porteš 2001 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 430 kg II
Přihlášen
8 Jakub Daněk 2005 Fitness Staňkov 417.5 kg II
Omluven
9 Marek Kovář 2005 Fontána fitness 412.5 kg II
Přihlášen
10 Kristian Slabý 2005 Powerlifting TJJM Chodov 410 kg II
Omluven
11 Oliver Mihaľo 2005 Powerlifting Club Kolín 400 kg II
Přihlášen
M -74 kg
1 Filip Čáp 2001 B Strong Powerlifting Team 588.5 kg MVT
Přihlášen
2 Jakub Matyáš 2001 BRNĚNSKÉ CISTERNY 587.5 kg MVT
Přihlášen
3 Jakub Novotný 2002 Doplnejch powerlifting 575 kg MVT
Přihlášen
4 Jan Zábranský 2004 Doplnejch powerlifting 575 kg MVT
Přihlášen
5 Kryštof Huta 2003 TJ SŠTaS Karviná 575 kg MVT
Přihlášen
6 David Tománek 2001 SK Olympia Zlín 572.5 kg MVT
Přihlášen
7 Jiří Patočka 2003 TJ Sokol Pohořelice 572.5 kg MVT
Omluven
8 Pavel Šoral 2003 B Strong Powerlifting Team 565 kg MVT
Přihlášen
9 Tomáš Novotný 2003 Powerlifting Neratovice 542.5 kg I
Přihlášen
10 Pavel Koděra 2005 Powerlifting Club Kolín 542.5 kg I
Přihlášen
11 Jan Junek 2003 Doplnejch powerlifting 537.5 kg I
Přihlášen
12 Tomáš Vopršal 2005 TJ Svitavy 535 kg I
Omluven
13 Jakub Straka 2002 Doplnejch powerlifting 535 kg MVT
Přihlášen
14 Denis Tesař 2004 Doplnejch powerlifting 527.5 kg I
Omluven
15 Matyáš Vašíček 2005 PowerCorps 500 kg I
Přihlášen
16 Jakub Linhart 2004 PowerCorps 497.5 kg I
Omluven
17 Ondřej Strejček 2003 PowerCorps 472.5 kg II
Omluven
M -83 kg
1 Tomáš Votava 2002 Doplnejch powerlifting 692.5 kg EVT
Přihlášen
2 Jakub Pelikán 2001 Powerlifting Jihlava 690 kg EVT
Přihlášen
3 Karel Rada 2001 Fitness Staňkov 675 kg MVT
Přihlášen
4 Šimon Falta 2004 TJ KRALUPY 655 kg MVT
Přihlášen
5 Miroslav Fiala 2002 Sportovní klub ZLOBR 652.5 kg MVT
Přihlášen
6 Robert Sporka 2001 TJ Sokol Vejprnice 635 kg MVT
Přihlášen
7 Jakub Ritter 2004 PowerCorps 630 kg MVT
Přihlášen
8 Ondřej Kaucký 2002 B Strong Powerlifting Team 625.5 kg MVT
Přihlášen
9 Jaroslav Kubíček 2002 Silový trojboj Holba Hanušovice 625 kg MVT
Přihlášen
10 Vít Špidla 2004 ASK Blansko 620 kg MVT
Omluven
11 Ondřej Zázvůrek 2003 Doplnejch powerlifting 620 kg MVT
Přihlášen
12 Vojtěch Karfík 2003 Powerlifting Jihlava 610 kg MVT
Přihlášen
13 Patrik Slivka 2002 SK MATES GYM Bolatice 610 kg MVT
Přihlášen
14 Adam Hašek 2001 B Strong Powerlifting Team 597.5 kg I
Náhradník
15 Dominik Morava 2002 Powerlifting Neratovice 590 kg I
Náhradník
16 Filip Šavel 2005 Sporting APIS Praha 587.5 kg I
Náhradník
17 Tomáš Hasman 2003 Sporting APIS Praha 585 kg I
Náhradník
18 Tomáš Mattern 2002 Sportovní klub ZLOBR 582.5 kg I
Náhradník
19 Ondřej Pavelek 2003 Twister Powerlifting Club 557.5 kg I
Náhradník
20 Václav Beneš 2001 PowerCorps 555 kg I
Náhradník
21 David Vrzal 2003 Powerlifting Jihlava 547.5 kg I
Náhradník
22 Štěpán Moc 2002 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 540 kg I
Omluven
M -93 kg
1 Viktor Hubáček 2004 Doplnejch powerlifting 710 kg MVT
Přihlášen
2 Erik Němec 2005 Powerlifting Jihlava 690.5 kg MVT
Přihlášen
3 Tomáš Zapletal 2001 Powerlifting Hodonín 687.5 kg MVT
Přihlášen
4 Benedikt František Lochman 2003 SK Fitness Gym Olomouc 672.5 kg MVT
Přihlášen
5 Patrik Motyčák 2004 Doplnejch powerlifting 655 kg MVT
Přihlášen
6 Daniel Skoček 2005 B Strong Powerlifting Team 650 kg I
Omluven
7 Tomáš Vidourek 2002 ASK Blansko 650 kg MVT
Omluven
8 Tomáš Zahradníček 2004 POWERLIFTING DK 642.5 kg I
Přihlášen
9 Matěj Adamík 2004 Sporting APIS Praha 637.5 kg I
Přihlášen
10 Patrik Lněnička 2001 Sportovní klub ZLOBR 620 kg I
Přihlášen
11 Tomáš Bačina 2004 Powerlifting Club Kolín 595 kg I
Omluven
12 Lukáš Reindl 2004 TJ TZ Prosport Rakovník 590 kg I
Přihlášen
13 Tomáš Sladký 2004 TJ Sokol Vejprnice 585 kg I
Omluven
14 Filip Sopek 2003 PWL VISION NUTRITION 582.5 kg I
Přihlášen
15 Vojtěch Němec 2005 Sportovní klub ZLOBR 580 kg I
Omluven
16 Arnošt Jan Veselý 2004 Doplnejch powerlifting 575 kg I
Přihlášen
17 Jiří Stožický 2001 B Strong Powerlifting Team 575 kg I
Přihlášen
18 Ondřej Zemánek 2005 Doplnejch powerlifting 572.5 kg I
Náhradník
19 Vojtěch Dokoupil 2004 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 567.5 kg I
Náhradník
20 Jiří Suchánek 2005 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 567.5 kg I
Náhradník
M -105 kg
1 Tadeusz Kurek 2003 Sportovní klub ZLOBR 715.5 kg MVT
Přihlášen
2 Marek Vávra 2001 Sportovní klub ZLOBR 700 kg MVT
Omluven
3 Tomáš Kripner 2002 Sportovní klub ZLOBR 700 kg MVT
Přihlášen
4 Marek Jiřička 2002 Doplnejch powerlifting 682.5 kg MVT
Omluven
5 Petr Milichovský 2001 Doplnejch powerlifting 682.5 kg MVT
Omluven
6 Jonáš Pavelek 2004 Twister Powerlifting Club 680 kg I
Přihlášen
7 Adam Zatloukal 2005 Silový trojboj Holba Hanušovice 662.5 kg MVT
Přihlášen
8 Marek Ház 2002 SK Olympia Zlín 660 kg I
Přihlášen
9 Matyáš Košek 2002 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 650 kg I
Přihlášen
10 Adam Létal 2002 B Strong Powerlifting Team 647.5 kg I
Omluven
11 Lukáš Plas 2002 PowerCorps 647.5 kg I
Přihlášen
12 Adam Klouda 2001 Sportovní klub ZLOBR 645 kg I
Přihlášen
13 Petr Gigimov 2005 TJ Sokol Pohořelice 645 kg I
Přihlášen
14 Josef Sladký 2001 TJ Sokol Vejprnice 637.5 kg I
Omluven
15 Ondřej Zadražil 2004 SK Diamond Tábor 612.5 kg I
Přihlášen
16 Jan Jakub Juráň 2005 BRNĚNSKÉ CISTERNY 610 kg I
Přihlášen
17 Martin Konšel 2001 B Strong Powerlifting Team 595 kg II
Omluven
18 Jan Skládaný 2004 Sportovní klub ZLOBR 592.5 kg II
Omluven
19 Michal Zejda 2002 Powerlifting Jihlava 590 kg II
Omluven
20 Jaroslav Myslikovjan 2002 Škola Silového Trojboje Bílina 580 kg II
Omluven
M -120 kg
1 Tomáš Boček 2003 SK Diamond Tábor 710 kg MVT
Přihlášen
2 Štěpán Küschner 2001 Colbert club SSK Vítkovice 695 kg I
Přihlášen
3 Ettore Jan Parisi 2005 Sportovní klub ZLOBR 680 kg I
Přihlášen
4 Marek Josef Jiřík 2001 Powerlifting Gladiators 660 kg I
Přihlášen
5 Marek Lukáš 2004 TJ Sokol Pohořelice 657.5 kg I
Přihlášen
6 Jakub Blažíček 2005 Doplnejch powerlifting 640 kg I
Přihlášen
7 Martin Peřina 2005 SK Diamond Tábor 625 kg I
Přihlášen
8 Filip Fedor 2003 Sportovní klub ZLOBR 625 kg I
Přihlášen
9 Roman Diviš 2001 PowerCorps 622.5 kg I
Přihlášen
10 Antonín Jirsák 2005 POWERLIFTING DK 615 kg II
Omluven
11 František Dvořák 2002 Doplnejch powerlifting 607.5 kg II
Omluven
12 Vojtěch Šerber 2001 TJ TZ Prosport Rakovník 565 kg II
Přihlášen
13 Jan Kocourek 2005 PowerCorps 535 kg II
Přihlášen
M +120 kg
1 Martin Valenta 2002 Doplnejch powerlifting 840 kg EVT
Omluven
2 Šimon Král 2002 TJ Sokol Vejprnice 800 kg MVT
Přihlášen
3 Štěpán Knap 2004 Powerlifting Hodonín 765 kg MVT
Přihlášen
4 Lukáš Trtil 2003 BRNĚNSKÉ CISTERNY 657.5 kg I
Přihlášen
5 Pavel Daněk 2004 Sportovní klub ZLOBR 552.5 kg II
Přihlášen
6 Dominik Fictum 2003 Fitness Staňkov 525 kg III
Přihlášen
7 Jakub Macura 2002 Powerlifting School 492.5 kg III
Omluven