Zpět na všechny soutěže


28. Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 29.02. 2020
Místo konání: Ostrava
Informace o soutěži:

Předběžné rozdělení do skupin:

Skupina I - ženy, muži do 66, do 74 kg, 83 kg (10 soutěžících)

Skupina II - muži do 93 kg, do 105 kg (9 soutěžících)

Videozáznam:

Ženy(Ženy)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
Ž -57 kg
1 Eva Bánovská 1971 TJ Olympia Zlín 413 kg EVT
Omluven
2 Denisa Turková 2003 TJ Viktorie Bohumín 215.5 kg III
Přihlášen
Ž -63 kg
1 Lenka Strolená 1984 Doplnejch powerlifting 430 kg MVT
Omluven
2 Dominika Jansová 2001 POWERLIFTING DK 420 kg MVT
Omluven
Ž -72 kg
1 Tereza Herrmannová 1999 Doplnejch powerlifting 485.5 kg MVT
Omluven
Ž -84 kg
1 Hana Takáčová 1954 TJ Sokol Nymburk 370 kg III
Přihlášen
2 Alena Krčmářová 1975 TJ Sokol Nymburk 350 kg III
Přihlášen
Muži(Muži)
# Jméno Narozen/a Oddíl Nom. výkon VT Stav
M -59 kg
1 Bronislav Tvrdoň 1971 TJ Sokol Pohořelice 430 kg II
Omluven
M -66 kg
1 Martin Čech 1974 TJ Bystřice pod Hostýnem 530 kg I
Přihlášen
2 Dušan Švarcbach 1975 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 522.5 kg II
Přihlášen
M -74 kg
1 Tomáš Juříček 1992 TJ Lokomotiva Krnov 672.5 kg MVT
Přihlášen
2 Jan More 1993 Fitness Staňkov 650 kg MVT
Přihlášen
3 Josef Klíma 1999 Sportovní klub ZLOBR 637.5 kg I
Omluven
4 Josef Pilský 1997 Powerlifting School 617.5 kg I
Omluven
5 Vojtěch Haker 2000 TJ Sokol Pohořelice 562.5 kg II
Omluven
6 Batkhuyag Batnyam 1994 TJ Sokol Rosice 530 kg II
Omluven
M -83 kg
1 Milan Štěpáník 1993 Sporting APIS Praha 750 kg MVT
Přihlášen
2 Martin Turek 1972 TJ Viktorie Bohumín 622.5 kg I
Přihlášen
3 Lukáš Krupička 1982 Sporting APIS Praha 580 kg II
Přihlášen
4 Ivo Brázda 1971 TJ Sokol Rosice 575 kg II
Omluven
5 Petr Zámečník 1966 TJ Olympia Zlín 562.5 kg II
Omluven
M -93 kg
1 Jakub Sedláček 1988 PWL VISION NUTRITION 797.5 kg MVT
Přihlášen
2 Jakub Hlaváč 2000 TJ Sokol Rosice 757.5 kg MVT
Omluven
3 Václav Patočka 1977 TJ Sokol Rosice 740 kg I
Omluven
4 Ondřej Šíp 2002 TJ Svitavy 730.5 kg I
Omluven
5 Jan Strouhal 1989 TJ Sokol Pohořelice 685 kg I
Přihlášen
6 Lukáš Kovařík 1990 TJ Olympia Zlín 680 kg I
Přihlášen
7 Martin Maršík 1998 Powerlifting School 662.5 kg I
Omluven
8 Zdeněk Čuban 1984 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 660 kg II
Přihlášen
9 Tomáš Burda 1989 TJ Viktorie Bohumín 637.5 kg II
Přihlášen
10 Aleš Petr 2000 TJ Lokomotiva Krnov 630 kg II
Omluven
11 Adam Kubový 2001 Colbert club SSK Vítkovice 615 kg II
Přihlášen
M -105 kg
1 Evžen Sičevskyj 1997 Doplnejch powerlifting 852.5 kg MVT
Omluven
2 Adam Porteš 1995 TJ Olympia Zlín 815 kg MVT
Omluven
3 Martin Prokop 1999 Powerlifting School 792.5 kg MVT
Omluven
4 Pavel Krejča 1995 TJ Spartak Chodov 787.5 kg MVT
Přihlášen
5 Petr Schmid 1984 Sporting APIS Praha 727.5 kg I
Přihlášen
6 Michal Krček 1978 TJ Olympia Zlín 725 kg I
Omluven
7 Václav Vlk 2000 Fitness Jiskra Bílina 710 kg I
Nominován
8 Rostislav Cejnek 1962 Powerlifting Jihlava 657.5 kg II
Omluven
9 David Hadáček 1987 Colbert club SSK Vítkovice 650 kg II
Přihlášen
10 Roman Tůma 1971 Sporting APIS Praha 640 kg II
Omluven
M -120 kg
1 Tomáš Šárik 1975 Powerlifting Jihlava 1015 kg EVT
Omluven
2 Milan Selinger 1984 Powerlifting Jihlava 900 kg EVT
Omluven
3 Zbyněk Krejča 1974 TJ Sokol Nymburk 900 kg EVT
Omluven
4 Matěj Jurka 2001 TJ Svitavy 745 kg I
Omluven
5 Robert Černovský 1978 Powerlifting School 672.5 kg II
Omluven
M +120 kg
1 Milan Špingl 1980 Powerlifting School 1017.5 kg EVT
Omluven
2 Jaroslav Šoukal 1972 TJ Sokol Vejprnice 970 kg EVT
Nominován
3 František Janák 1975 Fitness Jiskra Bílina 907.5 kg MVT
Nominován
4 David Lupač 1991 Doplnejch powerlifting 905 kg MVT
Omluven
5 Jan Pinc 1973 Powerlifting School 887.5 kg MVT
Omluven
6 Jiří Kadlec 1966 TJ Sokol Bílina 840 kg MVT
Omluven
7 Roman Štěpánek 1998 Doplnejch powerlifting 655 kg II
Omluven