Zpět na všechny soutěže


27. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 26.01. 2019
Místo konání: Zastávka
Informace o soutěži:

Nové překonané rekordy:

Nový rekord - 311 - Muži Equipped MT Trojboj -93 kg , Přibyl Ondřej, TJ Autobrzdy Jablonec n.N, z.s. (původní 310, Horník Jiří, Horník PWL klub Vejprnice)

Nový rekord - 311 - Muži M1 Equipped MT Trojboj -93 kg , Přibyl Ondřej, TJ Autobrzdy Jablonec n.N, z.s. (původní 285, Lipka Josef, SK Fitness Gym Olomouc)

Nový rekord - 220 - Dorostenci Equipped BP Trojboj -105 kg , Tóth Nicolas, TJ Viktorie Bohumín, z.s. (původní 205, Němec Jaroslav, SK Zlobr Sedlčany)

Nový rekord - 220 - Dorostenci Equipped Benchpress -105 kg , Tóth Nicolas, TJ Viktorie Bohumín, z.s. (původní 205, Němec Jaroslav, SK ZLOBR Sedlčany)

Nový rekord - 290 - Junioři Equipped MT Trojboj -93 kg , Hlaváč Jakub, TJ Sokol Rosice (původní 287.5, Němec Jaroslav, SK ZLOBR Sedlčany)

Nový rekord - 150 - Dorostenky Equipped MT Trojboj -63 kg , Jansová Dominika, POWERLIFTING DK, z.s. (původní 145, Obršlíková Kristýna, TJ Sokol Rosice)

 

 

 

Personál:



Irena Pokorná Ředitel
Ivan Karpíšek Delegát
Petr Lahoda Hlavní rozhodčí
Michal Sicha Postranní rozhodčí
Jiří Zimula Postranní rozhodčí
Irena Pokorná Hlasatel
MUDr. Roman Popek Zdravotník
Členové oddílu OST Zbýšov Nakladač
Stáhnout výsledky v PDF Plný/zkrácený výpis Absolutní pořadí Nové rekordy Oddílové výsledky
Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Dominika Jansová 2001 / 46 / 58.8 POWERLIFTING DK 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 65.0 70.0 75.0 70.0 1. 130.0 140.0 R150.0 150.0 1. 335.0 379.39 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Tereza Rábová 1999 / 33 / 60.9 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 130.0 120.0 1. 57.5 62.5 67.5 57.5 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 307.5 338.90 VT2
Ž -72 kg Ž -72 kg
1. Tereza Herrmannová 1999 / 42 / 66.5 TJ Viktorie Bohumín 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 85.0 90.0 90.0 85.0 1. 100.0 110.0 120.0 120.0 3. 365.0 376.57 VT2
2. Natálie Plevová 1996 / 21 / 69.8 TJ Viktorie Bohumín 117.5 122.5 125.0 125.0 2. 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 330.0 328.94 VT2
3. Aneta Střísková 1999 / 4 / 65.9 TJ Sokol Nymburk 90.0 100.0 105.0 105.0 3. 52.5 52.5 57.5 52.5 3. 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 287.5 298.57 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž -63 kg Ž -63 kg
1. Jitka Mašková 1968 / 37 / 60 TJ Sokol Lanžhot 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 45.0 50.0 52.5 52.5 1. 90.0 100.0 102.5 100.0 1. 227.5 253.64 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
Ž +84 kg Ž +84 kg
1. Hana Takáčová 1954 / 51 / 88.4 TJ Sokol Nymburk 135.0 150.0 155.0 150.0 1. 85.0 92.5 97.5 92.5 1. 130.0 142.5 147.5 147.5 1. 390.0 339.57 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Patrik Lněnička 2001 / 49 / 72.3 TJ Lanškroun 185.0 192.5 197.5 197.5 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 515.0 376.72 VT1
2. David Lacina 2003 / 27 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 105.0 105.0 110.0 110.0 2. 185.0 200.0 212.5 200.0 2. 490.0 356.62 VT2
3. Matouš Kavický 2003 / 12 / 72 TJ Sokol Pohořelice 95.0 110.0 120.0 120.0 3. 52.5 60.0 65.0 60.0 3. 120.0 130.0 150.0 130.0 3. 310.0 227.45
M -83 kg M -83 kg
1. Karel Rada 2001 / 35 / 81 Fitness Staňkov 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 125.0 135.0 - 135.0 1. 215.0 230.0 - 230.0 1. 575.0 389.50 VT1
2. Filip Rybár 2001 / 17 / 82.5 TJ Přeštice 175.0 185.0 190.0 175.0 2. 125.0 135.0 - 125.0 2. 195.0 207.5 - 207.5 2. 507.5 339.97 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Matěj Jurka 2001 / 34 / 91.2 TJ Svitavy 235.0 250.0 255.0 255.0 2. 147.5 147.5 155.0 155.0 1. 240.0 255.0 R280.5 255.0 1. 665.0 421.74 MVT
2. Vojtěch Lakomý 2001 / 15 / 90.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210.0 220.0 222.5 222.5 3. 130.0 140.0 142.5 140.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 582.5 370.64 VT1
3. Lukáš Wasserbauer 2001 / 39 / 83.1 TJ Olympia Zlín 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 115.0 125.0 125.0 115.0 3. 170.0 190.0 200.0 200.0 4. 515.0 343.50 VT2
0. Ondřej Šíp 2002 / 58 / 90.5 TJ Svitavy 247.5 260.0 270.0 260.0 1. 150.0 150.0 150.0 0 - 235.0 245.0 250.0 245.0 2. - -
M -105 kg M -105 kg
1. Nicolas Tóth 2001 / 23 / 99.5 TJ Viktorie Bohumín 240.0 240.0 250.0 240.0 1. 210.0 R220.0 - 220.0 1. 220.0 220.0 - 220.0 1. 680.0 414.66 VT1
2. Daniel Cibulka 2001 / 45 / 97.5 TJ Sokol Vejprnice 160.0 180.0 200.0 200.0 2. 135.0 145.0 145.0 135.0 2. 165.0 197.5 - 197.5 2. 532.5 327.49 VT3
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -74 kg M -74 kg
1. Josef Klíma 1999 / 10 / 71.7 Sportovní klub ZLOBR 235.0 242.5 242.5 235.0 1. 137.5 142.5 155.0 142.5 2. 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 607.5 447.12 VT1
2. Josef Pilský 1997 / 14 / 71.5 Powerlifting School 200.0 200.0 200.0 200.0 3. 160.0 162.5 162.5 162.5 1. 200.0 210.0 212.5 210.0 2. 572.5 422.22 VT1
3. Vojtěch Haker 2000 / 22 / 69.4 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 200.0 200.0 2. 80.0 87.5 95.0 87.5 3. 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 477.5 360.23 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Lubomír Švaňhal 1996 / 52 / 81.9 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 210.0 215.0 210.0 1. 130.0 135.0 - 130.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 570.0 383.55 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Jakub Hlaváč 2000 / 53 / 92.6 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 300.0 300.0 1. 145.0 145.0 155.0 155.0 1. 270.0 R290.0 R300.0 290.0 1. 745.0 468.98 MVT
2. Martin Maršík 1998 / 57 / 88.2 Powerlifting School 210.0 220.0 220.0 210.0 2. 140.0 140.0 - 140.0 2. 230.0 245.0 245.0 230.0 2. 580.0 374.16 VT2
3. Matej Andar 1999 / 40 / 91.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 200.0 207.5 207.5 3. 100.0 110.0 110.0 100.0 3. 160.0 190.0 210.0 190.0 3. 497.5 315.17 VT3
4. Daniel Černý 2000 / 59 / 83.6 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 160.0 160.0 4. 80.0 87.5 87.5 80.0 4. 140.0 155.0 170.0 170.0 4. 410.0 272.53
M -105 kg M -105 kg
1. Evžen Sičevskyj 1997 / 25 / 101.6 Doplnejch powerlifting 285.0 300.0 307.5 307.5 1. 190.0 200.0 200.0 190.0 1. 260.0 280.0 302.5 302.5 1. 800.0 483.84 MVT
M -120 kg M -120 kg
1. Martin Prokop 1999 / 7 / 109.6 Powerlifting School 285.0 300.0 300.0 300.0 1. 210.0 210.0 210.0 210.0 1. 245.0 255.0 265.0 265.0 2. 775.0 456.63 MVT
2. Roman Štěpánek 1998 / 20 / 116.2 TJ Svitavy 250.0 250.0 260.0 260.0 2. 127.5 135.0 140.0 135.0 2. 225.0 240.0 255.0 240.0 3. 635.0 367.98 VT2
3. Jaroslav Šesták 2000 / 2 / 106 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 247.5 3. 120.0 127.5 127.5 120.0 3. 265.0 285.0 285.0 265.0 1. 632.5 376.72 VT2
4. Petr Schnajberk 1998 / 24 / 109 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 165.0 165.0 4. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 180.0 190.0 200.0 200.0 4. 480.0 283.30
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -66 kg M -66 kg
1. Martin Čech 1974 / 26 / 62.4 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 155.0 165.0 155.0 1. 80.0 85.0 87.5 87.5 1. 180.0 192.5 - 192.5 1. 435.0 358.22 VT3
M -83 kg M -83 kg
1. Martin Turek 1972 / 54 / 81.9 TJ Viktorie Bohumín 225.0 237.5 - 237.5 1. 190.0 R211.0 R211.0 190.0 1. 205.0 - - 205.0 2. 632.5 425.61 VT1
2. Dušan Švarcbach 1975 / 44 / 78.1 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 215.0 - - 215.0 2. 115.0 - - 115.0 2. 225.0 - - 225.0 1. 555.0 384.78 VT2
M -93 kg M -93 kg
1. Václav Patočka 1977 / 47 / 92.6 TJ Sokol Rosice 280.0 295.0 - 295.0 1. 195.0 200.0 200.0 200.0 1. 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 765.0 481.57 MVT
2. Ondřej Přibyl 1979 / 3 / 92.1 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 200.0 - 200.0 3. 140.0 150.0 - 150.0 3. 265.0 287.5 R311.0 311.0 1. 661.0 417.16 VT1
3. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.8 SKST Litvínov 220.0 230.0 240.0 240.0 2. 185.0 190.0 - 190.0 2. 210.0 220.0 220.0 220.0 3. 650.0 408.72 VT1
M -105 kg M -105 kg
1. Pavel Hulák 1974 / 50 / 103.4 Powerlifting School 230.0 250.0 265.0 265.0 1. 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 250.0 270.0 270.0 250.0 2. 737.5 443.16 VT1
2. Marek Banas 1973 / 5 / 99.8 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 155.0 160.0 - 160.0 2. 235.0 250.0 265.0 265.0 1. 675.0 411.14 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Miroslav Hejda 1978 / 28 / 107.4 TJ Olympia Zlín 280.0 300.0 305.0 280.0 1. 205.0 215.0 - 205.0 1. 260.0 280.0 285.0 285.0 1. 770.0 456.61 VT1
2. František Stříska 1971 / 41 / 105.6 TJ Sokol Nymburk 230.0 245.0 255.0 255.0 2. 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 225.0 235.0 245.0 235.0 3. 665.0 396.61 VT2
3. Robert Černovský 1978 / 55 / 109.1 Powerlifting School 240.0 245.0 250.0 245.0 3. 160.0 172.5 177.5 172.5 3. 235.0 242.5 250.0 242.5 2. 660.0 389.40 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Syrový 1974 / 31 / 140.3 TJ Sokol Bílina 235.0 250.0 250.0 250.0 1. 260.0 270.0 280.0 280.0 1. 240.0 260.0 270.0 260.0 1. 790.0 441.29 MVT
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
1. Vladimír Medek 1964 / 48 / 81.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 130.0 135.0 140.0 140.0 1. 205.0 215.0 217.5 215.0 1. 580.0 390.86 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Ivo Jurman 1969 / 43 / 110.3 TJ Sokol Rosice 195.0 205.0 215.0 215.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 190.0 205.0 215.0 215.0 1. 600.0 352.80 VT2
M +120 kg M +120 kg
1. Jan Verbič 1962 / 18 / 126.4 TJ Sokol Vejprnice 280.0 300.0 - 280.0 2. 140.0 - - 140.0 1. 280.0 R305.0 R305.0 280.0 1. 700.0 398.02 VT1
0. Jiří Kadlec 1966 / 36 / 139.5 TJ Sokol Bílina 310.0 310.0 R322.5 310.0 1. 250.0 250.0 250.0 0 - - - - 0 - - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -83 kg M -83 kg
0. Jaroslav Hodík 1958 / 9 / 82.3 TJ Spartak Chodov 175.0 R185.5 R185.5 175.0 1. 130.0 130.0 130.0 0 - 200.0 215.0 215.0 200.0 1. - -
M -105 kg M -105 kg
1. Josef Ptáček 1953 / 11 / 94.8 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 187.5 195.0 195.0 1. 147.5 155.0 - 155.0 1. 177.5 182.5 187.5 182.5 1. 532.5 331.53 VT1
M -120 kg M -120 kg
1. Petr Zamazal 1956 / 30 / 106.4 SKST Litvínov 175.0 185.0 195.0 185.0 1. 125.0 132.5 140.0 132.5 1. 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 532.5 316.73 VT1
M +120 kg M +120 kg
1. Pavel Klepáč 1955 / 16 / 121.5 TJ Sokol Rosice 120.0 135.0 150.0 150.0 1. 115.0 - - 115.0 1. 120.0 135.0 150.0 150.0 1. 415.0 237.92 VT3
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
M -105 kg M -105 kg
1. Václav Primus 1948 / 6 / 100.7 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 127.5 127.5 1. 90.0 95.0 - 95.0 2. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 380.0 230.62 VT3
2. František Hromas 1947 / 32 / 102.6 TJ Spartak Pelhřimov 95.0 95.0 - 95.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 1. 130.0 140.0 - 140.0 2. 340.0 204.88

Absolutní pořadí

Dorostenky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Dominika Jansová 2001 / 46 / 58.8 POWERLIFTING DK 100.0 110.0 115.0 115.0 1. 65.0 70.0 75.0 70.0 1. 130.0 140.0 150.0 150.0 1. 335.0 379.39 VT1
Juniorky
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Tereza Herrmannová 1999 / 42 / 66.5 TJ Viktorie Bohumín 140.0 150.0 160.0 160.0 1. 85.0 90.0 90.0 85.0 1. 100.0 110.0 120.0 120.0 3. 365.0 376.57 VT2
2. Tereza Rábová 1999 / 33 / 60.9 Sportovní klub ZLOBR 120.0 130.0 130.0 120.0 1. 57.5 62.5 67.5 57.5 1. 120.0 130.0 135.0 130.0 1. 307.5 338.90 VT2
3. Natálie Plevová 1996 / 21 / 69.8 TJ Viktorie Bohumín 117.5 122.5 125.0 125.0 2. 67.5 72.5 75.0 72.5 2. 115.0 125.0 132.5 132.5 1. 330.0 328.94 VT2
4. Aneta Střísková 1999 / 4 / 65.9 TJ Sokol Nymburk 90.0 100.0 105.0 105.0 3. 52.5 52.5 57.5 52.5 3. 110.0 120.0 130.0 130.0 2. 287.5 298.57 VT3
Ženy M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jitka Mašková 1968 / 37 / 60 TJ Sokol Lanžhot 65.0 70.0 75.0 75.0 1. 45.0 50.0 52.5 52.5 1. 90.0 100.0 102.5 100.0 1. 227.5 253.64 VT3
Ženy M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Hana Takáčová 1954 / 51 / 88.4 TJ Sokol Nymburk 135.0 150.0 155.0 150.0 1. 85.0 92.5 97.5 92.5 1. 130.0 142.5 147.5 147.5 1. 390.0 339.57 MVT
Dorostenci
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Matěj Jurka 2001 / 34 / 91.2 TJ Svitavy 235.0 250.0 255.0 255.0 2. 147.5 147.5 155.0 155.0 1. 240.0 255.0 280.5 255.0 1. 665.0 421.74 MVT
2. Nicolas Tóth 2001 / 23 / 99.5 TJ Viktorie Bohumín 240.0 240.0 250.0 240.0 1. 210.0 220.0 - 220.0 1. 220.0 220.0 - 220.0 1. 680.0 414.66 VT1
3. Karel Rada 2001 / 35 / 81 Fitness Staňkov 185.0 200.0 210.0 210.0 1. 125.0 135.0 - 135.0 1. 215.0 230.0 - 230.0 1. 575.0 389.50 VT1
4. Patrik Lněnička 2001 / 49 / 72.3 TJ Lanškroun 185.0 192.5 197.5 197.5 1. 105.0 110.0 115.0 115.0 1. 185.0 195.0 202.5 202.5 1. 515.0 376.72 VT1
5. Vojtěch Lakomý 2001 / 15 / 90.6 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 210.0 220.0 222.5 222.5 3. 130.0 140.0 142.5 140.0 2. 200.0 210.0 220.0 220.0 3. 582.5 370.64 VT1
6. David Lacina 2003 / 27 / 72.8 TJ Sokol Pohořelice 160.0 170.0 180.0 180.0 2. 105.0 105.0 110.0 110.0 2. 185.0 200.0 212.5 200.0 2. 490.0 356.62 VT2
7. Lukáš Wasserbauer 2001 / 39 / 83.1 TJ Olympia Zlín 190.0 200.0 205.0 200.0 4. 115.0 125.0 125.0 115.0 3. 170.0 190.0 200.0 200.0 4. 515.0 343.50 VT2
8. Filip Rybár 2001 / 17 / 82.5 TJ Přeštice 175.0 185.0 190.0 175.0 2. 125.0 135.0 - 125.0 2. 195.0 207.5 - 207.5 2. 507.5 339.97 VT2
9. Daniel Cibulka 2001 / 45 / 97.5 TJ Sokol Vejprnice 160.0 180.0 200.0 200.0 2. 135.0 145.0 145.0 135.0 2. 165.0 197.5 - 197.5 2. 532.5 327.49 VT3
10. Matouš Kavický 2003 / 12 / 72 TJ Sokol Pohořelice 95.0 110.0 120.0 120.0 3. 52.5 60.0 65.0 60.0 3. 120.0 130.0 150.0 130.0 3. 310.0 227.45
- Ondřej Šíp 2002 / 58 / 90.5 TJ Svitavy 247.5 260.0 270.0 260.0 1. 150.0 150.0 150.0 0 - 235.0 245.0 250.0 245.0 2. - -
Junioři
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Evžen Sičevskyj 1997 / 25 / 101.6 Doplnejch powerlifting 285.0 300.0 307.5 307.5 1. 190.0 200.0 200.0 190.0 1. 260.0 280.0 302.5 302.5 1. 800.0 483.84 MVT
2. Jakub Hlaváč 2000 / 53 / 92.6 TJ Sokol Rosice 275.0 290.0 300.0 300.0 1. 145.0 145.0 155.0 155.0 1. 270.0 290.0 300.0 290.0 1. 745.0 468.98 MVT
3. Martin Prokop 1999 / 7 / 109.6 Powerlifting School 285.0 300.0 300.0 300.0 1. 210.0 210.0 210.0 210.0 1. 245.0 255.0 265.0 265.0 2. 775.0 456.63 MVT
4. Josef Klíma 1999 / 10 / 71.7 Sportovní klub ZLOBR 235.0 242.5 242.5 235.0 1. 137.5 142.5 155.0 142.5 2. 220.0 230.0 235.0 230.0 1. 607.5 447.12 VT1
5. Josef Pilský 1997 / 14 / 71.5 Powerlifting School 200.0 200.0 200.0 200.0 3. 160.0 162.5 162.5 162.5 1. 200.0 210.0 212.5 210.0 2. 572.5 422.22 VT1
6. Lubomír Švaňhal 1996 / 52 / 81.9 TJ Lokomotiva Krnov 195.0 210.0 215.0 210.0 1. 130.0 135.0 - 130.0 1. 220.0 230.0 240.0 230.0 1. 570.0 383.55 VT2
7. Jaroslav Šesták 2000 / 2 / 106 Powerlifting School 240.0 240.0 247.5 247.5 3. 120.0 127.5 127.5 120.0 3. 265.0 285.0 285.0 265.0 1. 632.5 376.72 VT2
8. Martin Maršík 1998 / 57 / 88.2 Powerlifting School 210.0 220.0 220.0 210.0 2. 140.0 140.0 - 140.0 2. 230.0 245.0 245.0 230.0 2. 580.0 374.16 VT2
9. Roman Štěpánek 1998 / 20 / 116.2 TJ Svitavy 250.0 250.0 260.0 260.0 2. 127.5 135.0 140.0 135.0 2. 225.0 240.0 255.0 240.0 3. 635.0 367.98 VT2
10. Vojtěch Haker 2000 / 22 / 69.4 TJ Sokol Pohořelice 190.0 200.0 200.0 200.0 2. 80.0 87.5 95.0 87.5 3. 180.0 190.0 200.0 190.0 3. 477.5 360.23 VT3
11. Matej Andar 1999 / 40 / 91.4 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 200.0 207.5 207.5 3. 100.0 110.0 110.0 100.0 3. 160.0 190.0 210.0 190.0 3. 497.5 315.17 VT3
12. Petr Schnajberk 1998 / 24 / 109 Doplnejch powerlifting 150.0 157.5 165.0 165.0 4. 100.0 110.0 115.0 115.0 4. 180.0 190.0 200.0 200.0 4. 480.0 283.30
13. Daniel Černý 2000 / 59 / 83.6 TJ Sokol Pohořelice 140.0 150.0 160.0 160.0 4. 80.0 87.5 87.5 80.0 4. 140.0 155.0 170.0 170.0 4. 410.0 272.53
Muži M1
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Václav Patočka 1977 / 47 / 92.6 TJ Sokol Rosice 280.0 295.0 - 295.0 1. 195.0 200.0 200.0 200.0 1. 240.0 260.0 270.0 270.0 2. 765.0 481.57 MVT
2. Miroslav Hejda 1978 / 28 / 107.4 TJ Olympia Zlín 280.0 300.0 305.0 280.0 1. 205.0 215.0 - 205.0 1. 260.0 280.0 285.0 285.0 1. 770.0 456.61 VT1
3. Pavel Hulák 1974 / 50 / 103.4 Powerlifting School 230.0 250.0 265.0 265.0 1. 205.0 215.0 222.5 222.5 1. 250.0 270.0 270.0 250.0 2. 737.5 443.16 VT1
4. Pavel Syrový 1974 / 31 / 140.3 TJ Sokol Bílina 235.0 250.0 250.0 250.0 1. 260.0 270.0 280.0 280.0 1. 240.0 260.0 270.0 260.0 1. 790.0 441.29 MVT
5. Martin Turek 1972 / 54 / 81.9 TJ Viktorie Bohumín 225.0 237.5 - 237.5 1. 190.0 211.0 211.0 190.0 1. 205.0 - - 205.0 2. 632.5 425.61 VT1
6. Ondřej Přibyl 1979 / 3 / 92.1 Autobrzdy Jablonec nad Nisou 180.0 200.0 - 200.0 3. 140.0 150.0 - 150.0 3. 265.0 287.5 311.0 311.0 1. 661.0 417.16 VT1
7. Marek Banas 1973 / 5 / 99.8 TJ Viktorie Bohumín 230.0 240.0 250.0 250.0 2. 155.0 160.0 - 160.0 2. 235.0 250.0 265.0 265.0 1. 675.0 411.14 VT1
8. Radim Kopal 1974 / 56 / 92.8 SKST Litvínov 220.0 230.0 240.0 240.0 2. 185.0 190.0 - 190.0 2. 210.0 220.0 220.0 220.0 3. 650.0 408.72 VT1
9. František Stříska 1971 / 41 / 105.6 TJ Sokol Nymburk 230.0 245.0 255.0 255.0 2. 160.0 170.0 175.0 175.0 2. 225.0 235.0 245.0 235.0 3. 665.0 396.61 VT2
10. Robert Černovský 1978 / 55 / 109.1 Powerlifting School 240.0 245.0 250.0 245.0 3. 160.0 172.5 177.5 172.5 3. 235.0 242.5 250.0 242.5 2. 660.0 389.40 VT2
11. Dušan Švarcbach 1975 / 44 / 78.1 SK TOTZI Klášterec nad Ohří 215.0 - - 215.0 2. 115.0 - - 115.0 2. 225.0 - - 225.0 1. 555.0 384.78 VT2
12. Martin Čech 1974 / 26 / 62.4 TJ Bystřice pod Hostýnem 140.0 155.0 165.0 155.0 1. 80.0 85.0 87.5 87.5 1. 180.0 192.5 - 192.5 1. 435.0 358.22 VT3
Muži M2
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Jan Verbič 1962 / 18 / 126.4 TJ Sokol Vejprnice 280.0 300.0 - 280.0 2. 140.0 - - 140.0 1. 280.0 305.0 305.0 280.0 1. 700.0 398.02 VT1
2. Vladimír Medek 1964 / 48 / 81.7 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 205.0 215.0 225.0 225.0 1. 130.0 135.0 140.0 140.0 1. 205.0 215.0 217.5 215.0 1. 580.0 390.86 VT1
3. Ivo Jurman 1969 / 43 / 110.3 TJ Sokol Rosice 195.0 205.0 215.0 215.0 1. 150.0 160.0 170.0 170.0 1. 190.0 205.0 215.0 215.0 1. 600.0 352.80 VT2
- Jiří Kadlec 1966 / 36 / 139.5 TJ Sokol Bílina 310.0 310.0 322.5 310.0 1. 250.0 250.0 250.0 0 - - - - 0 - - -
Muži M3
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Josef Ptáček 1953 / 11 / 94.8 TJ Spartak Pelhřimov 175.0 187.5 195.0 195.0 1. 147.5 155.0 - 155.0 1. 177.5 182.5 187.5 182.5 1. 532.5 331.53 VT1
2. Petr Zamazal 1956 / 30 / 106.4 SKST Litvínov 175.0 185.0 195.0 185.0 1. 125.0 132.5 140.0 132.5 1. 200.0 210.0 215.0 215.0 1. 532.5 316.73 VT1
3. Pavel Klepáč 1955 / 16 / 121.5 TJ Sokol Rosice 120.0 135.0 150.0 150.0 1. 115.0 - - 115.0 1. 120.0 135.0 150.0 150.0 1. 415.0 237.92 VT3
- Jaroslav Hodík 1958 / 9 / 82.3 TJ Spartak Chodov 175.0 185.5 185.5 175.0 1. 130.0 130.0 130.0 0 - 200.0 215.0 215.0 200.0 1. - -
Muži M4
# Jméno Nar/St.č/TH Oddíl DŘ1 DŘ2 DŘ3 # BP1 BP2 BP3 BP # MT1 MT2 MT3 MT # Total Body VT
1. Václav Primus 1948 / 6 / 100.7 TJ Spartak Pelhřimov 110.0 120.0 127.5 127.5 1. 90.0 95.0 - 95.0 2. 145.0 152.5 157.5 157.5 1. 380.0 230.62 VT3
2. František Hromas 1947 / 32 / 102.6 TJ Spartak Pelhřimov 95.0 95.0 - 95.0 2. 95.0 100.0 105.0 105.0 1. 130.0 140.0 - 140.0 2. 340.0 204.88

Oddílové výsledky

Dorostenky
# Oddíl Total Wilks Body
1. POWERLIFTING DK 335.0 379.39 12 [12]
Juniorky
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 2 682.5 1 956.92 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. TJ Sokol Nymburk 1 342.5 1 034.75 29 [12, 9, 8]
3. Sportovní klub ZLOBR 915.0 786.02 24 [12, 12]
Ženy M2
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Lanžhot 227.5 253.64 12 [12]
Ženy M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Nymburk 1 342.5 1 034.75 29 [12, 9, 8]
Dorostenci
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 2 682.5 1 956.92 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. TJ Sokol Pohořelice 1 687.5 1 216.83 32 [9, 8, 8, 7]
3. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 1 741.0 1 102.97 26 [9, 9, 8]
4. TJ Svitavy 1 300.0 789.72 21 [12, 9]
5. TJ Sokol Vejprnice 1 232.5 725.51 21 [12, 9]
6. TJ Olympia Zlín 1 285.0 800.11 20 [12, 8]
7. Fitness Staňkov 575.0 389.50 12 [12]
8. TJ Lanškroun 515.0 376.72 12 [12]
9. TJ Přeštice 507.5 339.97 9 [9]
Junioři
# Oddíl Total Wilks Body
1. Powerlifting School 3 957.5 2 462.29 50 [12, 12, 9, 9, 8]
2. TJ Sokol Rosice 2 525.0 1 541.27 48 [12, 12, 12, 12]
3. TJ Sokol Pohořelice 1 687.5 1 216.83 32 [9, 8, 8, 7]
4. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 1 741.0 1 102.97 26 [9, 9, 8]
5. Sportovní klub ZLOBR 915.0 786.02 24 [12, 12]
6. TJ Svitavy 1 300.0 789.72 21 [12, 9]
7. Doplnejch powerlifting 1 280.0 767.14 19 [12, 7]
8. TJ Lokomotiva Krnov 570.0 383.55 12 [12]
Muži M1
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 2 682.5 1 956.92 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Powerlifting School 3 957.5 2 462.29 50 [12, 12, 9, 9, 8]
3. TJ Sokol Rosice 2 525.0 1 541.27 48 [12, 12, 12, 12]
4. TJ Sokol Nymburk 1 342.5 1 034.75 29 [12, 9, 8]
5. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 1 741.0 1 102.97 26 [9, 9, 8]
6. TJ Olympia Zlín 1 285.0 800.11 20 [12, 8]
7. SKST Litvínov 1 182.5 725.45 20 [12, 8]
8. TJ Sokol Bílina 790.0 441.29 12 [12]
9. TJ Bystřice pod Hostýnem 435.0 358.22 12 [12]
10. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 555.0 384.78 9 [9]
Muži M2
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Rosice 2 525.0 1 541.27 48 [12, 12, 12, 12]
2. TJ Sokol Vejprnice 1 232.5 725.51 21 [12, 9]
3. TJ Sokol Bílina 790.0 441.29 12 [12]
4. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 580.0 390.86 12 [12]
Muži M3
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Sokol Rosice 2 525.0 1 541.27 48 [12, 12, 12, 12]
2. TJ Spartak Pelhřimov 1 252.5 767.03 33 [12, 12, 9]
3. SKST Litvínov 1 182.5 725.45 20 [12, 8]
4. TJ Spartak Chodov 0.0 0.00 0
Muži M4
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Spartak Pelhřimov 1 252.5 767.03 33 [12, 12, 9]
Celkové pořadí
# Oddíl Total Wilks Body
1. TJ Viktorie Bohumín 2 682.5 1 956.92 54 [12, 12, 12, 9, 9]
2. Powerlifting School 3 957.5 2 462.29 50 [12, 12, 9, 9, 8]
3. TJ Sokol Rosice 2 525.0 1 541.27 48 [12, 12, 12, 12]
4. TJ Spartak Pelhřimov 1 252.5 767.03 33 [12, 12, 9]
5. TJ Sokol Pohořelice 1 687.5 1 216.83 32 [9, 8, 8, 7]
6. TJ Sokol Nymburk 1 342.5 1 034.75 29 [12, 9, 8]
7. Autobrzdy Jablonec nad Nisou 1 741.0 1 102.97 26 [9, 9, 8]
8. Sportovní klub ZLOBR 915.0 786.02 24 [12, 12]
9. TJ Svitavy 1 300.0 789.72 21 [12, 9]
10. TJ Sokol Vejprnice 1 232.5 725.51 21 [12, 9]
11. TJ Olympia Zlín 1 285.0 800.11 20 [12, 8]
12. SKST Litvínov 1 182.5 725.45 20 [12, 8]
13. Doplnejch powerlifting 1 280.0 767.14 19 [12, 7]
14. TJ Sokol Bílina 790.0 441.29 12 [12]
15. Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 580.0 390.86 12 [12]
16. Fitness Staňkov 575.0 389.50 12 [12]
17. TJ Lokomotiva Krnov 570.0 383.55 12 [12]
18. POWERLIFTING DK 335.0 379.39 12 [12]
19. TJ Lanškroun 515.0 376.72 12 [12]
20. TJ Bystřice pod Hostýnem 435.0 358.22 12 [12]
21. TJ Sokol Lanžhot 227.5 253.64 12 [12]
22. SK TOTZI Klášterec nad Ohří 555.0 384.78 9 [9]
23. TJ Přeštice 507.5 339.97 9 [9]
24. TJ Spartak Chodov 0.0 0.00 0
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Ondřej Přibyl Muži -¨93 kg Mrtvý tah Equipped 3 311.00 kg
Nicolas Tóth Dorostenci -105 kg Benčpres Equipped 2 220.00 kg
Jakub Hlaváč Junioři -93 kg Mrtvý tah Equipped 2 290.00 kg
Ondřej Přibyl Muži M1 -¨93 kg Mrtvý tah Equipped 3 311.00 kg
Dominika Jansová Dorostenky -63 kg Mrtvý tah Equipped 3 150.00 kg