Zpět na všechny soutěže


6. Mistrovství Moravy družstev v silovém trojboji

Pohlaví: Společné
Od-do: 01.06. 2019
Místo konání: Bohumín

Personál:



Martin Turek Ředitel
Stanislav Krček Delegát
Ivan Karpíšek Hlavní rozhodčí
Radek Giebl Postranní rozhodčí
Irena Pokorná Postranní rozhodčí
Stáhnout PDF Plný/zkrácený výpis
1. TJ Sokol Rosice - "B"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Martin Šumbera 1980 / 32 / 124.7 260.0 280.0 300.0 280.0 230.0 240.0 250.0 250.0 240.0 260.0 270.0 270.0 800.0 456.08
Jakub Hlaváč 2000 / 24 / 98.5 290.0 305.0 315.0 305.0 155.0 165.0 172.5 172.5 280.0 300.0 320.0 300.0 777.5 476.06
Václav Patočka 1977 / 39 / 93.7 280.0 292.5 - 292.5 195.0 200.0 - 200.0 240.0 255.0 265.0 265.0 757.5 474.19
Petr Foral 1982 / 17 / 105.2 255.0 270.0 280.0 280.0 150.0 170.0 180.0 170.0 220.0 240.0 250.0 250.0 700.0 418.04
Družstvo celkem: 1157.5 792.5 1085 3,035.0 1,824.37
2. TJ Olympia Zlín - "B"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Michal Krček 1978 / 38 / 105.4 260.0 275.0 - 275.0 190.0 200.0 207.5 207.5 240.0 260.0 270.0 270.0 752.5 449.09
Miroslav Hejda 1978 / 19 / 104.1 250.0 270.0 275.0 270.0 190.0 190.0 - 190.0 260.0 270.0 - 260.0 720.0 431.57
Lukáš Kovařík 1990 / 30 / 94.6 250.0 265.0 275.0 275.0 180.0 190.0 195.0 195.0 230.0 245.0 - 245.0 715.0 445.59
Filip Porteš 2000 / 13 / 110.4 280.0 295.0 310.0 310.0 165.0 165.0 165.0 0 260.0 280.0 300.0 280.0 590.0 346.80
Družstvo celkem: 1130 592.5 1055 2,777.5 1,673.05
3. Powerlifting School - "A"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jan Pinc 1973 / 35 / 130.7 320.0 335.0 - 335.0 280.0 282.5 300.0 282.5 270.0 282.5 - 270.0 887.5 501.53
Robert Černovský 1978 / 42 / 104 250.0 257.5 257.5 250.0 170.0 177.5 182.5 177.5 235.0 240.0 242.5 235.0 662.5 397.24
Martin Maršík 1998 / 3 / 92.3 230.0 250.0 260.0 260.0 150.0 155.0 155.0 150.0 230.0 245.0 255.0 245.0 655.0 412.98
Josef Pilský 1997 / 16 / 71.9 210.0 220.0 230.0 230.0 165.0 165.0 165.0 0 200.0 220.0 220.0 200.0 430.0 315.84
Družstvo celkem: 1075 610 950 2,635.0 1,627.59
4. SK Fitness Gym Olomouc
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Stanislav Macák 1977 / 36 / 113.3 230.0 240.0 250.0 250.0 215.0 215.0 - 215.0 240.0 250.0 260.0 260.0 725.0 422.97
Josef Lipka 1976 / 31 / 94.4 200.0 210.0 217.5 210.0 145.0 155.0 - 155.0 260.0 275.0 - 260.0 625.0 389.88
Karel Potoček 1980 / 6 / 113.3 200.0 220.0 235.0 220.0 140.0 160.0 175.0 175.0 200.0 220.0 230.0 230.0 625.0 364.63
Martin Štoppl 1991 / 18 / 87.1 195.0 212.5 222.5 222.5 120.0 130.0 140.0 140.0 220.0 237.5 247.5 237.5 600.0 389.70
Družstvo celkem: 902.5 685 987.5 2,575.0 1,567.18
5. Powerlifting Brno
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Pavel Křenek 1988 / 25 / 101.7 200.0 215.0 222.5 222.5 140.0 145.0 - 140.0 250.0 275.0 290.0 275.0 637.5 385.43
Michael Heinrich 1993 / 4 / 96.8 205.0 220.0 232.5 220.0 127.5 135.0 142.5 135.0 200.0 220.0 230.0 230.0 585.0 360.89
Petr Haničinec 1990 / 27 / 99.1 170.0 182.5 195.0 195.0 127.5 135.0 142.5 135.0 212.5 222.5 230.0 222.5 552.5 337.47
Martina Smiešná 1989 / 10 / 52.4 70.0 75.0 80.0 80.0 45.0 50.0 55.0 50.0 97.5 105.0 110.0 110.0 240.0 297.43
Družstvo celkem: 717.5 460 837.5 2,015.0 1,381.22
6. Powerlifting School - "B"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Lukáš Rešl 1987 / 8 / 128.8 240.0 250.0 257.5 257.5 135.0 145.0 152.5 145.0 220.0 235.0 242.5 235.0 637.5 361.14
Radek Šmejkal 2001 / 34 / 93.6 195.0 205.0 212.5 212.5 140.0 150.0 157.5 157.5 190.0 200.0 212.5 212.5 582.5 364.82
Jaroslav Šesták 2000 / 41 / 103.5 240.0 250.0 250.0 240.0 115.0 140.0 140.0 140.0 260.0 260.0 260.0 0 380.0 228.23
Anna Pilská 1999 / 21 / 58.1 100.0 105.0 110.0 110.0 60.0 65.0 67.5 65.0 100.0 110.0 110.0 110.0 285.0 325.81
Družstvo celkem: 820 507.5 557.5 1,885.0 1,280.00
7. Colbert club SSK Vítkovice - "B"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Jan Pavelčák 1989 / 5 / 111.2 185.0 195.0 210.0 210.0 105.0 115.0 115.0 105.0 210.0 225.0 230.0 230.0 545.0 319.70
Štěpán Küschner 2001 / 15 / 98.6 190.0 202.5 202.5 190.0 105.0 110.0 115.0 110.0 180.0 190.0 205.0 205.0 505.0 309.11
Čestmír Wolf 1959 / 28 / 82.3 110.0 125.0 135.0 135.0 150.0 R170.0 180.0 170.0 150.0 160.0 170.0 170.0 475.0 318.68
Petr Novák 2001 / 7 / 71.6 140.0 155.0 162.5 155.0 95.0 105.0 110.0 105.0 170.0 182.5 187.5 182.5 442.5 325.99
Družstvo celkem: 690 490 787.5 1,967.5 1,273.48
8. TJ Sokol Rosice - "A"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
Batkhuyag Batnyam 1994 / 2 / 72.9 175.0 190.0 200.0 200.0 105.0 115.0 120.0 120.0 175.0 185.0 190.0 185.0 505.0 367.19
Adam Jarolím 1994 / 40 / 100.5 140.0 155.0 160.0 160.0 120.0 130.0 140.0 140.0 140.0 150.0 160.0 160.0 460.0 279.40
Čeněk Klein 1989 / 14 / 95.9 210.0 220.0 230.0 220.0 140.0 140.0 140.0 0 190.0 210.0 220.0 220.0 440.0 272.54
Radek Peňaz 1987 / 12 / 67.1 165.0 175.0 185.0 175.0 90.0 90.0 90.0 90.0 150.0 160.0 165.0 165.0 430.0 333.12
Družstvo celkem: 755 350 730 1,835.0 1,252.25
9. TJ Sokol Pohořelice - "B"
Jméno Nar/St.č/TH DŘ1 DŘ2 DŘ3 BP1 BP2 BP3 BP MT1 MT2 MT3 MT Total Body
David Lacina 2003 / 22 / 74.5 150.0 162.5 170.0 170.0 90.0 100.0 105.0 100.0 175.0 190.0 200.0 190.0 460.0 329.31
Petr Patočka 2003 / 33 / 83.6 145.0 155.0 165.0 155.0 70.0 80.0 85.0 85.0 150.0 165.0 180.0 180.0 420.0 279.17
Daniel Lukš 2004 / 1 / 66.9 110.0 122.5 135.0 135.0 60.0 67.5 75.0 67.5 145.0 160.0 175.0 160.0 362.5 281.52
Matouš Kavický 2003 / 20 / 76.1 120.0 130.0 140.0 130.0 65.0 70.0 75.0 70.0 130.0 145.0 150.0 150.0 350.0 246.93
Družstvo celkem: 590 322.5 680 1,592.5 1,136.93
Pořadí Název družstva Dřep (kg) Benčpres (kg) Mrtvý tah (kg) Trojboj (kg) Wilks (body)
1. TJ Sokol Rosice - "B" 1,157.5 792.5 1,085.0 3,035.0 1,824.37
2. TJ Olympia Zlín - "B" 1,130.0 592.5 1,055.0 2,777.5 1,673.05
3. Powerlifting School - "A" 1,075.0 610.0 950.0 2,635.0 1,627.59
4. SK Fitness Gym Olomouc 902.5 685.0 987.5 2,575.0 1,567.18
5. Powerlifting Brno 717.5 460.0 837.5 2,015.0 1,381.22
6. Powerlifting School - "B" 820.0 507.5 557.5 1,885.0 1,280.00
7. Colbert club SSK Vítkovice - "B" 690.0 490.0 787.5 1,967.5 1,273.48
8. TJ Sokol Rosice - "A" 755.0 350.0 730.0 1,835.0 1,252.25
9. TJ Sokol Pohořelice - "B" 590.0 322.5 680.0 1,592.5 1,136.93
Nově dosažené rekordy
Soutěžící Divize Kategorie Disciplína Vybavení Pokus Hodnota
Čestmír Wolf Muži M3 -83 kg Benčpres Equipped 2 170.00 kg